پزشکانجراحی و زیبایی

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

جراحی شكم كه امروزه با نام ابدومينوپلاستی شناخته شده، رواج بسيار زيادی بين مردم پيدا كرده است؛ از اين رو 10 تا از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج را به شما معرفی خواهيم كرد تا بتوانيد برای داشتن اندام متناسب و لاغر اقدام نماييد؛ با جراحی ابدومینوپلاستی می توان چربی های مازاد تجمع یافته شکم و اطراف آن را از بین برد؛ با کمک این روش، اندامی بسیار زیبا و نحیف می توان داشت و همین موضوع موجب افزایش تعداد طرفداران این روش شده است.

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج کیست؟

هنگامی که شما به دنبال انجام جراحی و زیبایی ابدومینوپلاستی جهت حذف چربی های شکم خود هستید، باید دکتری در این زمینه بیابید که این جراحی را بتواند به خوبی انجام دهد و شما را برای داشتن اندام ایده آل یاری کند؛ اگر شما در شهر کرج ساکن هستید، تنها بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج که در این زمینه تخصص و تبحر دارد، می تواند به شما کمک کند.

نکته مهم این است که بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج باید از ویژگی و خصوصیات بسیار منحصر به فردی برخوردار باشد تا شما برای انجام این جراحی اطمینان کافی داشته باشید؛ در ادامه مقاله قصد داریم شما را با این ویژگی ها آشنا کنیم.

در صورتی که شما ساکن شهر تهران هستید و می خواهید برای رسیدن به اندام ایده آل، از جراحی ابدومینوپلاستی استفاده کنید، می توانید به مقاله بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در تهران مراجعه کنید و پزشکان متخصص شهر خود را بیابید.

ابدومينوپلاستی چگونه انجام می شود؟

برخی از افراد برای رسيدن به اندام ايده آل و وزن دلخواه خود، به دنبال راهكار های مختلف هستند و از ورزش ها و رژيم های متفاوت استفاده می كنند؛ گاهی اوقات از اين روش ها نتيجه مناسبی حاصل نمی شود و می توان از جراحی های مختلف استفاده كرد كه يكی از آن ها ابدومينوپلاستی می باشد.

از طريق ابدومينوپلاستی می توان چربی هايی كه در شكم تجمع يافته اند را از بين برد، در واقع جراحی زیبایی شکم با جراحی آبدومینوپلاستی انجام می شود كه اين روش از جمله بهترین شیوه هاست و كسانی كه اضافه وزن دارند به آن روی می آورند؛ این روش می تواند موجب كاهش يافتن حجم بسیار زیادی از چربی های اضافی بدن در ناحیه شکم، قسمت پایین و میانی شود؛ نكته جالب این است که فرد با انجام دادن تمام مراحل جراحی ابدومینوپلاستی، علاوه بر خلاص شدن از شر چربی های مازاد، به طور قابل توجهی به زیبایی و رفع افتادگی های ناحیه شکم دست می یابد.

ابدومينوپلاستی چگونه انجام می شود؟

رابطه مستقیم موارد زیر با هزینه جراحی ابدومینوپلاستی:

❤️مدرک تحصیلی جراحداشتن مدرک تخصص یا فوق تخصص پزشک موردنظر
?نوع بیمارستاندولتی، نیمه دولتی و یا خصوصی بودن بیمارستان انتخابی
❣تجهیزات به کار بردهبه کار گیری نوین ترین تجهیزات و امکانات مورد استفاده در حین عمل
?میزان چربی انباشته شدهمقدار چربی انباشته شده در بخش های مختلف بدن

مراحل ابدومينوپلاستی

ابدومينوپلاستی را بايد طی چند مرحله انجام داد كه اين مراحل به شرح زير هستند :

1 . بيهوش كردن : بايد در طول این جراحی، فرد به طور كامل بیهوش شود و در واقع نمی توان این کار را با بیهوشی موضعی انجام داد؛ دکتر برای انجام اين روش زيبايی، با در نظر گرفتن جنسيت، سن، موقعیت فیزیکی بدن و تست سلامت فرد، بیهوشی را انجام می دهد تا مراحل ديگر جراحی ابدومینوپلاستی به خوبی انجام شود.

2 . ایجاد برش، لیپوساکشن، برداشتن پوست اضافی : می توان برای هر فردی برش های متفاوتی ايجاد كرد؛ در ضمن ظاهری كه شکم دارد و میزان چربی های اضافی آن، نقش بسيار مهمی در برش ايفا می كنند؛ به طور معمول برش از ناحیه خط موی شرمگاهی تا ناف است؛ عضلاتی كه در ناحیه شکم افتاده اند، با پلیسه زدن جمع می شوند و همه چربی هایی كه در قسمت زیرین آن وجود دارند حذف می شوند و در این شرایط، پوست مازاد شکم نیز برش زده می شود؛ متناسب با این که ناحیه بالایی شکم پوست مازاد داشته باشد، دكتر نواحی کنار ناف را نیز برش می زند.

3 . بستن برش : در طول آخرین مرحله، دكتر با روشی مانند بهره بردن از بخیه یا چسب پوستی، سعی خود را می كند تا پوست فرد را به طور کامل جمع نمايد و جراحی را به پایان رساند.

عوارض ابدومینوپلاستی

در حقیقت اصلی ترین هدف این فرآیند، علاوه بر برداشتن چربی‌های مازاد، اصلاح کردن شرایط ظاهری پوست بدن افراد می باشد؛ در نهایت این امکان وجود دارد که بعد از ابدومینوپلاستی، قسمتی از چربی‌ها هنوز در بدن فرد باقی مانده باشند؛ با این حال، این موضوع هیچ تاثیر منفی و بدی بر روی وضعیت ظاهری افراد نمی گذارد ولی جراحی شکم نیز مثل هر جراحی زیبایی دیگری عوارضی در بر دارد که شامل ریسک بیهوشی، عفونت در صورت عدم مراقبت بعد از عمل، تجمع مایع زیر پوست و … است.

لازم به ذکر است كه تمام این عوارض بعد از گذشت یک هفته برطرف می شوند و اگر شما داروهایی كه بهترین جراح ابدومینوپلاستی در تهران برايتان تجویز كرده و در ضمن دستورات ايشان را به خوبی رعایت نماييد؛ هيچ مشکلی از لحاظ ايجاد عفونت و جمع شدن مایع، به وجود نخواهد آمد و زخم شما به سرعت بهبود می‌یابد.

متورم شدن و احساس درد در ناحیه جراحی شده، تا مدت چند روز طبیعی می باشد و آن ها به مرور زمان رو به بهبودی می‌روند؛ البته ميزان عوارضی كه در این جراحی رخ می دهد، به جراح بستگی دارد و در صورتی كه در بهترین کلینیک زیبایی در کرج و به دست جراح ماهر و حاذق انجام شود، عوارض خاصی به همراه نخواهد داشت.

چه کسانی نمی توانند ابدومینوپلاستی انجام دهند؟

برخی مواقع افراد نمی توانند جراحی ابدومینوپلاستی انجام دهند؛ این افراد شامل موارد زیر می باشند:

 • خانم هایی که می خواهند در آینده بسیار نزدیک اقدام به بارداری کنند.
 • افرادی که یک نوع بیماری مزمن بسیار شدید دارند به عنوان مثال این بیماری شامل سیروز، دیایت کنترل نشده و بیماری قلبی است.
 • کسانی که اعتیاد دارند، بهترین کار این است که جهت انجام دادن این روش جراحی، جز افراد سیگاری نباید باشند؛ این کار می تواند برای کسانی که این جراحی را انجام می دهند، بسیار مضر باشد.
 • افرادی که قبلا یک جراحی شکم انجام داده اند که در این صورت در ناحیه شکم، پوست اضافه به وجود می آید.

کسانی که جزء این موارد باشند، نمی توانند از این روش نتیجه موفقیت آمیزی کسب کنند زیرا با شرایط جسمی آن ها تداخل دارد و دچار مشکل می شوند.

10 تا از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج را بشناسيد !

دکتر مسعود مهاجر

دکتر مسعود مهاجر

دکتر مسعود مهاجر متخصص جراحی عمومی هستند؛ ایشان ابتدا در سال 1374 مدرک دکترای عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی کاشان اخذ کردند و در سال 1383 با مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تهران فارغ التحصیل شدند؛ دکتر مهاجر در بیمارستان تخت جمشید، بیمارستان البرز و کلینیک مهر مشغول فعالیت اند و می توانند اقدامات تشخیصی و درمانی را به خوبی انجام دهند؛ دکتر مسعود مهاجر 14 سال سابقه درخشان در زمینه متخصص جراحی عمومی و زیبایی دارند، از این رو با لقب بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج شناخته می شوند.

خدمات :

 • جراحی پلاستیک لیپوماتیک
 • لاپاراسکوپی تیرویید
 • جراحی زیبایی شکم
 • جراحی زیبایی پلک
 • لیپوساکشن غبغب
 • عمل پروتز سینه
 • جراحی پستان
 • تزریق چربی
 • جراحی فتق

آدرس : کرج، عظیمیه، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، طبقه 8

تلفن تماس : 026322532986

دکتر امیررضا مهرآوران

دکتر امیررضا مهرآوران

دکتر امیررضا مهرآوران متخصص جراحی عمومی هستند و ایشان می توانند بسیاری از جراحی ها را به صورت سرپایی انجام دهند؛ شماره نظام پزشکی شان 131683 است که توانسته اند با استفاده از این کد در شهر کرج، مطب احداث نمایند؛ دکتر مهرآوران ابتدا مدرک پزشکی عمومی را با تلاش فراوان اخذ کرده اند و در نهایت با ادامه دادن به تحصیلات خود، مدرک دکترای حرفه ای جراحی عمومی را دریافت کردند؛ ایشان با تمام بیماران خود به خوبی برخورد می کند، از این رو یکی از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج محسوب می شوند.

خدمات :

 • انجام کلیه جراحی های شکمی و زیبایی و پیکرتراشی
 • انجام جراحی های سرپایی

آدرس : کرج، عظیمیه، میدان مهران، روبروی بیمارستان تخت جمشید، جنب داروخانه دکتر محمودی نژاد، طبقه بالای شیرینی سرای نوول

تلفن تماس : 32544655

دکتر محمد فتحی

دکتر محمد فتحی

دکتر محمد فتحی متخصص جراحی عمومی می باشند که شماره نظام پزشکی ایشان 125850 است؛ دکتر فتحی مطب شخصی خود را در شهر کرج با این کد احداث کرده و توانسته اند بسیاری از بیماری ها را به راحتی در این مطب درمان کنند؛ ایشان با تلاش فراوان مدرک پزشکی عمومی خود را ابتدا دریافت کرده اند و در ادامه با پشتکار زیاد، مدرک جراحی عمومی شان را اخذ کردند؛ می توان گفت دکتر محمد فتحی یکی از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج است زیرا ایشان این جراحی را به خوبی به پایان می رسانند و با تمام بیماران با احترام برخورد می کنند.

خدمات :

 • جراحی فتق
 • جراحی کیسه صفرا
 • جراحی های زیبایی
 • جراحی زگیل های پاشنه پا
 • جراحی برداشتن خال های گوشتی

آدرس : کرج، 45متری گلشهر، نبش کوکب غربی، برج اسلام، طبقه 9، مرکز نوین دیابت

تلفن تماس : 02633555128

دکتر جواد سلیم زاده

دکتر جواد سلیم زاده

دکتر جواد سلیم زاده بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج هستند زیرا ایشان با داشتن تخصص جراحی عمومی، می توانند بسیاری از جراحی ها را به خوبی انجام دهند و به پایان برسانند؛ شماره نظام پزشکی شان 52067 است؛ دکتر سلیم زاده، پزشک بسیار دلسوز و متعهد می باشند که همین موضوع موجب شهرتشان بین مردم شده است.

خدمات :

 • جراحی فتق
 • جراحی شکم
 • جراحی بواسیر
 • جراحی تیروئید
 • جراحی آپاندیس
 • جراحی کیسه صفرا
 • جراحی کیست سینه

آدرس : کرج، بلوار دانش آموز، جنب بیمارستان قائم، پشت بانک صنعت و معدن، ساختمان پارسیان

تلفن تماس : 02632721137

دکتر مجتبی احمدی نژاد

دکتر مجتبی احمدی نژاد

دکتر مجتبی احمدی نژاد متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی توراکس هستند و ایشان می توانند جراحی های دیگر از جمله لاپاراسکوپی و جراحی چاقی را انجام دهند؛ می توان گفت دکتر احمدی نژاد یکی از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج می باشد و دلیل این شهرت، انجام جراحی به نحو احسن و برخورد بسیار محترمانه با بیماران می باشد؛ شماره نظام پزشکی شان 39188 است.

دکتر احمدی نژاد از دانشگاه اصفهان با مدرک فوق تخصص فارغ التحصیل شده اند و توانسته اند رتبه دوم بورد فوق تخصصی کشوری را اخذ نمایند؛ ایشان انجام بیش از 40000 عمل جراحی تخصصی و فوق تخصصی را در کارنامه خود ثبت کرده اند؛ وی تاکنون توانسته اند 70 مقاله فارسی و انگلیسی در رابطه با جراحی عمومی و فوق تخصصی بنویسند.

خدمات :

 • جراحی فتق
 • جراحی ریه
 • جراحی تیروئید
 • جراحی پارگی شکم
 • جراحی قفسه سینه
 • جراحی کیسه صفرا

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی، خیابان بهشتی، بعد از زیرگذر، برج شاهکرم، واحد 904

تلفن تماس : 02632274824

دکتر علی مومن

دکتر علی مومن

دکتر علی مومن متخصص جراحی عمومی هستند و بسیاری از جراحی ها را با موفقیت انجام داده اند و این موفقیت ها را در کارنامه شغلی خود به ثبت رسانده اند؛ ایشان با شماره نظام پزشکی 131374 مشغول به فعالیت در شهر کرج هستند؛ دکتر مومن بین مردم بسیار شهرت دارند و دلیل آن اخلاق بسیار خوب و رفتار بسیار مودبانه با بیماران و موفقیت بالا در جراحی ها می باشد، از این رو ایشان را با لقب بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج می شناسند.

خدمات :

 • برداشتن خال و لیپوم و توده های پوستی
 • جراحی فتق و هموروئید
 • ابدومینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی
 • لاپاراسکوپی
 • لیپوساکشن
 • سینوس

آدرس : کرج، البرز، فردیس، فلکه پنجم، درمانگاه شبانه روزی رسالت

تلفن تماس : 02636505656

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی در سال 1346 چشم به جهان گشودند؛ ایشان دانشیار فوق تخصص جراحی ترمیمی هستند و می توانند با موفقیت بالا و پشتکار فراوان بسیاری از جراحی های پلاستیک، ترمیمی، زیبایی را به پایان برسانند؛ دکتر کربلایی خانی توانسته اند از ابتدای فعالیتشان تاکنون بسیاری از دوره های تخصصی و فوق تخصصی را در حیطه انجام جراحی ترمیمی دست و جراحی پلاستیک در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طی کنند.

ایشان دوره ای از زندگی خود را در شهرستان کردستان گذرانده اند و توانستند به مردم ساکن شهرهای اطراف آن برای رفع مشکلات و بیماری هایشان خدمات رسانی کنند و این مسائل باعث شهرت ایشان بین تمام مردم شد؛ اکنون ایشان با 15 سال سابقه فعالیتی که در این حیطه دارند، یکی از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج محسوب می شوند.

خدمات : 

 • بلفاروپلاستی
 • جراحی سینه
 • جراحی شکم
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق ژل و چربی
 • جراحی پیشرفته بینی
 • جراحی ترمیمی و دست

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی، بالاتر از اداره پست به سمت میدان شهدا، جنب داروخانه اهورا، ساختمان امید، طبقه اول، واحد 106

تلفن تماس : 02632256922

دکتر علیرضا خاک نژاد

دکتر علیرضا خاک نژاد

دکتر علیرضا خاک نژاد متخصص جراحی عمومی می باشند و ایشان را با لقب بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج می شناسند؛ شماره نظام پزشکی ایشان 25703 است که با این کد مطبشان را در شهر کرج احداث کرده اند؛ دکتر خاک نژاد برد تخصصی جراحی جنرال دارند و توانسته اند رتبه اول دانشکده پزشکی دانشگاه شهید بهشتی و رتبه نفر پنجم بورد تخصصی جراحی جنرال در سال 1375 را اخذ نمایند.

می توان گفت دکتر علیرضا خاک نژاد در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک، سابقه 25 ساله دارند و می توانند جراحی های مختلف زیبایی صورت و بدن را به خوبی انجام دهند و تمام این موارد موجب معروفیت ایشان بین مردم شهر کرج شده است.

خدمات :

 • لیپوماتیک
 • پروتز سینه
 • ماموپلاستی
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی سر و صورت
 • جراحی پلاستیک بینی
 • جراحی های کانسر(سرطان سینه)
 • تزریق چربی و تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی پلک فوقانی و تحتانی با بی حسی موضعی و جنرال

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی کوچه یادگاری، ساختمان پزشکان استقلال، طبقه دوم، واحد6

تلفن تماس : 02632264715

دکتر کاظم زرگری

دكتر كاظم زرگري

دکتر کاظم زرگری بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج می باشند؛ ایشان می توانند بسیاری از جراحی های زیبایی علی الخصوص جراحی زیبایی بینی را به خوبی انجام دهند؛ دکتر زرگری در سال 1378 مدرک پزشکی عمومی خود را اخذ کردند و پس از آن در سال 1380 دوره ی تخصصی جراحی را آغاز نمودند و بورد تخصصی شان را در سال 1384دریافت کردند و در نهایت سال 1388 بورد فوق تخصصی جراحی را با موفقیت اخذ کردند.

خدمات :

 • لیزر لیپولیز
 • جراحی بینی
 • انجام عمل لیپوماتیک
 • کاشت انواع پروتز سینه
 • ماموپلاستی یا ترمیم پستان
 • عمل جراحی ابدومینوپلاستی
 • تزریق چربی به بخش های مختلف بدن

آدرس : کرج، چهار راه طالقانی به سمت میدان شهدا، جنب بانک آینده، برج رازی، طبقه دوم، واحد ۲۳

تلفن تماس : 02632216398

دکتر فرهام احمدی

دکتر فرهام احمدی

دکتر فرهام احمدی در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی تخصص دارند و توانسته اند از ابتدای فعالیتشان تاکنون بسیاری از جراحی ها را با موفقیت زیاد به پایان برسانند که هر کدام از این جراحی ها جهت رفع مشکلات ظاهری و درمانی می باشند؛ اگر از چربی های مازاد در اطراف شکم خود رنج می برید و به دنبال بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج هستید، می توانید به مطب شخصی دکتر فرهام احمدی مراجعه نمایید و از تمام خدمات منحصر به فرد ایشان بهره ببرید.

ایشان ویژگی های بسیار منحصر به فردی در حیطه شغلی و رفتاری دارند و می توانند پاسخ تمام سوالات بیماران را با حوصله بدهند؛ شماره نظام پزشکی ایشان 107052 است؛ افتخاراتی که دکتر فرهام احمدی برای خود ثبت کرده اند شامل اخذ بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، اخذ بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد؛ ایشان در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و هیئت علمی دانشگاه عضو هستند.

خدمات :

 • جراحی بینی
 • لیپوساکشن
 • لیفت سینه
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی افتادگی پلک
 • جراحی گوش و چانه

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، جنب اداره پست، ساختمان پزشکان امید، طبقه دوم، واحد202

تلفن تماس : 09124231242

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج بايد از چه ویژگی هایی برخوردار باشد؟

همانطور که در بخشی از مقاله برای شما گفتیم، بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج باید از ویژگی ها و خصوصیاتی خاص و خوب برخوردار باشد که این خصوصیات به شرح زیر می باشند :

 • دکتر باید تجربه کافی و سابقه بسیار درخشان جهت انجام جراحی ابدومینوپلاستی داشته باشد.
 • ایشان باید تسلط کافی بر روی انجام این جراحی داشته باشد تا هیچ مشکلی بر اثر جراحی رخ ندهد.
 • دکتر باید آزمایشات لازم و نکات مهم در طول جراحی و قبل و بعد از آن را به بیماران گوشزد کند.
 • ایشان نباید رفتار ناشایستی با بیماران خود داشته باشد و احترام کافی به آن ها بگذارد و پاسخ هر یک از سوالاتشان را با صبر و حوصله بدهد.
 • دکتر باید هر ابهامی که در ذهن بیماران در رابطه با ابدومینوپلاستی وجود دارد را برطرف کند.
 • ایشان باید برای انجام این جراحی هزینه ای کافی اخذ کند تا هر بیماری بتواند برای انجام این جراحی اقدام کند.
 • دکتر باید سلامتی و زیبایی بیماران را در اولویت کار خود قرار دهد تا بتواند رضایت آن ها را جلب کند.

مزایای جراحی ابدومینوپلاستی

در صورت انجام جراحی ابدومینوپلاستی از شر بسیاری از مشکلات می توان خلاص شد و این جراحی با مزایا و فواید بسیار زیادی همراه است که در ادامه برخی از آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

 • از جمله مزایای مهم ابدومینوپلاستی کاهش حجم و سایز به حد چشم گیر است.
 • ترک خوردگی های شکمی که بیشتر مواقع در دوران بارداری ظاهر شده اند، با ابدومینوپلاستی رفع می شوند.
 • با این روش می توان به شکم فرم داد و آن را صاف کرد که حس ناب جوانی و زیبایی را در مراجعین زنده می کند.
 • برخی از خانم ها که چندین مرتبه زایمان کرده اند و افتادگی شکم دارند می توانند از این روش نتیجه خوبی بگیرند.
 • کسانی که پوست شکم شان شل و افتاده باشد، می توانند از این روش نتیجه دلخواه خود را بگیرند.
 • جراحی ابدومینوپلاستی باعث سفت شدن شکم افراد می شود چون در ابدومینوپلاستی، دکتر عضلات شکم را می کشد و می دوزد.
 • چربی هایی که در جراحی ابدومینوپلاستی به وسیله ساکشن و جراحی از بدن استخراج شده اند، غیر قابل بازگشت اند.
 • به دلیل اندام زیبا و شکمی صاف، میزان اعتماد به نفس افراد افزایش می یابد و می توانند در جامعه به راحتی حضور پیدا کنند.

پس از ابدومينوپلاستی بايد به چه نكاتی توجه كرد؟

طبق گفته بهترین جراح پلاستیک در کرج باید به توصیه ها و نکات بسیار مهم پس از جراحی ابدومینوپلاستی توجه کرد تا مشکلی رخ ندهد؛ يكی از نكات مراقبتی بسيار مهم جهت بهبود يافتن کبودی ها و زخم های ناشی از بخیه ی جراحی، پيش از بقيه، استفاده كردن از پانسمان هایی می باشد که جراح مورد نظر به شما معرفی کرده است؛ نکته مهم بعدی، مصرف كردن موادی می باشد که حاوی ویتامین ث و برولین اند و نقش بسزايی در جذب بهتر و درمان كردن جای زخم دارند، می توان گفت آناناس یا آلوئه ورا نيز از مواردی می باشند که دارای این نوع ویتامین هستند.

در ضمن استفاده كردن از امگا 3 که بهترین نوع آن در ماهی و میگو وجود دارد در بهبود يافتن زخم و اسکار شما نقش بسیار موثری دارد؛ همچنین از مصرف كردن نمک دست كم تا مدت 15 روز جلوگیری نماييد و از مصرف كردن آسپرین یا هر گونه داروی رقیق کننده خون اجتناب کنید.

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی در کرج

همانطور که همه می دانیم برای انجام هر یک از روش های درمانی و زیبایی باید هزینه هایی پرداخت شود که ابدومینوپلاستی نیز یکی از آن هاست؛ البته مقدار مبلغی که باید برای این جراحی پرداخت شود به موارد مختلفی بستگی دارد و مهم ترین آن ها، میزان چربی های انباشته شده در شکم است زیرا هر اندازه که این میزان بیشتر باشد باید هزینه بیشتری پرداخت شود.

موارد مختلف بسیاری از جمله میزان تجربه و مهارت دکتر می تواند بر روی هزینه انجام جراحی ابدومینوپلاستی تاثیر خود را بگذارد، در ضمن موقعیت مکانی مطب دکتر نیز بسیار موثر است زیرا در صورت بهتر بودن موقعیت جغرافیایی مطب، هزینه های درمانی بیشتر می شود؛ به طور کلی موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه انجام جراحی ابدومینوپلاستی در کرج اثر می گذارد که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

کاندیدای مناسب ابدومینوپلاستی

برخی از افراد می توانند گزینه بسیار مناسبی هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روحی برای روش ابدومینوپلاستی باشند؛ این دسته از افراد بهترین نتایج را از این روش کسب می کنند، از این رو در ادامه این افراد را برای شما نام خواهیم برد :

 • کسانی که در گذشت باردار بوده اند و مقدار قابل توجهی اضافه وزن داشته اند.
 • افرادی که در گذشته جراحی های مختلف شکمی از جمله سزارین انجام داده اند.
 • کسانی که به صورت ژنتیکی دچار مشکل در تیپ بدنی خود هستند.
 • افرادی که وزنشان بسیار بالا است و در یک بازه زمانی در گذشته مقدار قابل توجهی از وزن خود را از دست داده اند.
 • کسانی که توده بدنی آن ها 25 الی 30 می باشد.

نکات و مراقبت های قبل از عمل ابدومینوپلاستی

اگر سیگاری باشید، ممکن است پزشک از شما بخواهد قبل از جراحی حداقل به مدت ۲ هفته سیگار کشیدن را کنار بگذارید. تنها کم کردن سیگار کافی نیست و باید به طور کامل آن را کنار بگذارید. زیرا سیگار کشیدن روند بهبودی را کاهش داده، دوره نقاهت را طولانی تر کرده و بروز عوارض جراحی را بیشتر می کند.

نیازی نیست قبل از انجام جراحی رژیم های سخت بگیرید. یک رژیم غذایی سالم و مناسب می‌تواند به بهبودی راحت تر شما کمک کند .در صورتی که هرگونه داروی شیمیایی و مکمل های گیاهی مصرف می کنید، بهتر است پیش از جراحی آن را با پزشک خود مطرح کنید. ممکن است نیاز باشد مصرف برخی از داروها را قطع کنید. قبل از روز جراحی لوازمی از جمله پک های یخ، لباس های نخی و گشاد، وازلین و دوش دستی را در خانه فراهم کنید. همچنین شما می توانید برای آشنا شدن با بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج به سایت مربوطه مراجعه فرمایید.

کلام آخر

هدف ما در این مقاله، ارائه مطالبی در رابطه با جراحی ابدومینوپلاستی برای افراد است، در ضمن سایت تاپتنا سعی بر این داشت 10 تا از بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در کرج را به شما معرفی کند تا بتوانید دکتر مورد نظرتان را در این زمینه بیابید و به راحتی از شر چربی های مازاد در شکم و نواحی اطراف آن خلاص شوید؛ از این که تا انتهای مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با ابدومینوپلاستی در کرج دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

لازم به ذکر است در صورتی که قصد انجام جراحی لیپوماتیک را دارید و در پی جراح موردنظر در شهر خود هستید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج مراجعه نمایید و از اطلاعات ارائه شده آن بهره مند شوند.

آیا بازگشت چاقی بعد از جراحی لاغری شکم پیش خواهد آمد ؟

قطعا این احتمال وجود دارد و در زمان جراحی تمام سلول های چربی را نمی توان خارج نمود. 

مدت زمان انجام ابدومینوپلاستی چقدر است؟

معمولا جراحی ابدومینوپلاستی بین 2  تا 5  ساعت طول می کشد و این زمان تا حد زیادی به روش عمل کامل و نیمه و حجم بافتی بیمار بستگی دارد.

آیا ابدومینوپلاستی، شلی ناف را درمان می کند؟

بله. ناف بیمار در حین جراحی حفظ شده و به موقعیت بالاتری منتقل می شود.

5/5 - (3 امتیاز)

2 دیدگاه

  1. خیر آقایان هم می توانند از این جراحی بهره مند شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های متخصصین جراحی که در داخل مقاله ذکر کردیم؛ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا