پزشکانجراحی و زیبایی

بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران【سال1402】⭐ + لیست10تایی

در این مقاله قصد داریم ۱۰ مورد از بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران را به شما ساکنان شهر تهران معرفی نماییم تا بتوانید در صورت نیاز به آن ها مراجعه کرده و به بهبود سلامت روان خود بپردازید. دکتر اعصاب و روان شخصی می باشد که با ارزیابی شما می تواند بسیاری از اختلالات رفتاری و عاطفی یا ذهنی شما را تشخیص داده و به درمان آن بپردازد. تمامی دکتر های اعصاب و روان در زمینه درمان بیماری های روانی آموزش دیده اند و می توانند جهت درمان این بیماری و بر حسب سن شما دارو هایی را نیز تجویز نمایند. پس تا انتها همراه ما باشید و با بهترین پزشکان در زمینه اعصاب و روان آشنا شوید.

دکتر اعصاب و روان کیست؟

دکتر اعصاب و روان می تواند با ارزیابی وضعیت ذهنی و فیزیکی بیماران خود، بسیاری از اختلالات رفتاری را در آن ها تشخیص داده و با تجویز دارو های مختلف و یا روش های درمانی، به درمان هر چه زود تر این اختلالات بپردازد. دکتر اعصاب و روان از تست های مختلف جهت تشخیص اختلالات و یا بیماری های ممکن در زمینه اعصاب و روان مراجعان استفاده می نماید تا بتواند بهترین راه درمانی را برای آن ها پیدا کند. آن ها می توانند جلسات درمانی بسیاری را تا زمان بهبود کامل بیماران خود برگزار کرده و روند درمانی آن ها را زیر نظر داشته باشند.

پزشک اعصاب و روان در راه بهبودی بیماران خود، با متخصصان بسیاری مانند روانشناسان نیز همکاری خواهد کرد تا بهترین نتیجه را برای بیماران خود به ارمغان آورد. این افراد از ثبات روحی بالایی برخوردار می باشند که موجب می شود احساسات را از خود دور نموده و با منطق کامل با بیماران خود صحبت کرده و به درمان آن ها بپردازند. یکی از مهم ترین ابزار تشخیص اختلالات روانی در بیماران توسط بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران، مصاحبه با اطرافیان بیمار می باشد که توسط آن تمامی علائم و سابقه خانوادگی افراد را بررسی خواهند کرد تا تشخیص و درمان اختلالات را تسهیل بخشند.

پزشک اعصاب و روان می تواند اطرافیان و محیط زندگی بیماران خود را تحت درمان قرار دهد و محیط ناسالم را از بیمار خود دور سازد. از مهم ترین روش‌ های درمانی بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران نیز می توان به دارو درمانی، روان درمانی، بستری در بیمارستان و الکتروشوک اشاره نمود که توسط آن به درمان بیماری‌ های مختلف اعصاب و روان افراد می پردازند. اگر شما نیز از اختلالات عصبی و یا دردهای جسمی عصبی رنج می برید می توانید به بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران در بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران مراجعه نموده و از خدمات با کیفیت آن ها بهره مند شوید.

برخی از بیماری های اعصاب و روان عبارتند از:

❤️اختلالات وسواسیوسواس فکری و عملی جزء اختلالات نادر عصبی می باشد که قابل درمان است.
❤️اختلالات افسردگیاختلالات افسردگی شخص را دچار احساس پوچی و نارضایتی از زندگی می کند و سبب بی نظمی خلقی و بی خوابی می شود.
⭐اختلالات ارتباطیاین اختلالات روی توانایی درک و یادگیری افراد تاثیر می گذارد و نیازمند درمان توسط متخصصین می باشد.
✅اختلالات روان پریشیاین بیماری معمولاً در نوجوانی و یا اوایل بزرگسالی ظاهر می شود و تفکر و احساسات افراد را دچار اختلال می نماید. 
دکتر اعصاب و روان کیست؟

ویژگی بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران

پایتخت ایران، یکی از بزرگ ترین شهر های کشور می باشد که در سراسر آن، دکتر های اعصاب و روان بسیاری وجود دارند که می توانند اختلالات و بیماری ها مربوط به اعصاب و روان افراد را درمان نمایند. اما برخی از آن ها از دانش کافی در زمینه درمان بیماری هایی که منشا عصبی دارند را دارا نمی باشند و صدمات و آسیب های جدی را به سلامت روان افراد وارد خواهند کرد.

بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران می بایست دارای ویژگی هایی باشد که او را از تمامی پزشکان متخصص در این زمینه متمایز ساخته و افراد را مجاب سازد که برای بهبود سلامت روان و درمان بیماری های اعصاب و روان خود به او مراجعه نمایند. از مهم ترین ویژگی های پزشک اعصاب و روان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران می بایست با ارزیابی دقیق مراجعان، منشا اصلی بیماری عصبی آن ها را تشخیص دهد و به درمان هر چه زودتر آن بپردازد تا از آسیب های جدی تر در آینده افراد جلوگیری نماید.
 • پزشک منتخب شما در زمینه درمان بیماری های اعصاب و روان می بایست با علم بالای خود در این زمینه، برترین و جدید ترین روش های درمان اختلالات شخصیتی افراد را، جهت درمان آن ها استفاده نماید.
 • بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران می بایست دارای تحصیلات عالی بوده و مدارک تحصیلی خود در حوزه پزشکی اعصاب و روان را از معتبر ترین مراکز و دانشگاه های روانپزشکی کشور کسب نموده باشد.
 • پزشک منتخب شما می‌ بایست دارای تجربه و تخصص بالایی در زمینه تشخیص و درمان زود هنگام اختلالات گوناگون روانی و شخصیتی باشد.
 • بهترین روانپزشک و یا دکتر اعصاب و روان می بایست در برترین و امن ترین مرکز های روانپزشکی و مطب های شهر تهران در حال فعالیت باشد و قیمت های مناسبی را برای ارائه خدمات خود در نظر بگیرد.
 • بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران می بایست از روش های درمانی و داروی های درمانی مناسبی در زمینه درمان هر چه زودتر اختلال و بیماری های دارای منشا عصبی استفاده نماید.
ویژگی بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران

انواع اختلال اعصاب و روان در کودکان

کودکان نیز ممکن است مانند بزرگسالان دچار بسیاری از بیماری های اعصاب و روان شوند که تنها متخصص اعصاب و روان می تواند این بیماری ها را شناسایی کند و اقدام به درمانشان نماید؛ انواع این بیماری ها در ادامه ذکر می شوند :

اختلال بیش فعالی : این نوع اختلال را نوعی کمبود توجه در کودکان می دانند که ممکن است تا سنین بزرگسالی با کودکان همراه باشد؛ در صورت به وجود آمدن این مشکل، کودک نمی تواند رفتار خود را کنترل کند و همچنین در کنترل سطح انرژی اش دچار مشکل می گردد؛ برای درمان این بیماری می توان از بهترین دکتر بیش فعالی در تهران کمک گرفت.

اختلال اضطرابی : در صورت به وجود آمدن این مشکل در کودکان، در رفتار آن ها ناراحتی، اضطراب، ترس بیش از حد دیده می شود؛ هر کودکی در بازه زمانی رشد خود با برخی ترس ها مواجه می شود که ممکن است به مرور افزایش یابد.

اختلال وسواسی : زمانی که کودکان به این اختلال مبتلا شوند، ممکن است برای کنترل کردن رفتار و افکار خود، مجبور به انجام برخی تشریفات گردند؛ وسواس در کودکان شامل بررسی دائم کیف، شمردن، تکرار دائم یک عبارت یا مرتب کردن مکرر اشیاء است.

اختلال وحشت زدگی : در صورتی که کودک دست کم دو نوع حمله از جمله اضطراب و ترس را تجربه کند و در ادامه ترس از رخ دادن آن پس از گذشت یک ماه داشته باشد، دچار حمله و اختلال وحشت زدگی می شود؛ این نوع حملات به طور معمول به صورت کاملا ناگهانی و بی هیچ علتی رخ می دهند.

فوبیا : هنگامی که یک کودک نسبت به یک موقعیت خاص یا شیء، ترس غیرواقعی و طاقت‌فرسا داشته باشد، یعنی وی به اختلال فوبیا دچار شده است؛ داشتن هراس خاص، ترسیدن به طور شدید و غیرمنطقی از یک مسئله خاص یا موردی مثل سگ یا موقعیتی از جمله پرواز کردن یا انتخاب شدن برای بازی در یک تیم، جزء این فوبیاهاست.

10 تا از بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران را بشناسید!

دکتر عارفه مطلع

دکتر عارفه مطلع

دکتر عارفه مطلع مشاور و دکتر اعصاب و روان در زمینه درمان بیماری های مختلف روانی می باشد که مدرک تخصصی روانپزشکی خود را در شهر تهران کسب نموده است. او هم اکنون از بهترین روانشناس ها در زمینه ترک اعتیاد نیز به شمار می رود که با درمان این بیماری در بسیاری از افراد، به آینده آن ها کمک شایانی کرده است. تمامی شما عزیزان جهت برخورداری از درمان های دکتر مطلع در زمینه بیماری های مربوط به اعصاب و روان می‌ توانید به مطب شخصی روانپزشکی او مراجعه کرده و از خدمات ارزشمند ایشان بهره مند شوید.

خدمات :

 • درمان اختلال شخصیت نمایشی
 • درمان اوتیسم
 • درمان اضطراب و استرس
 • درمان سو مصرف مواد

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان سید جمال الدین اسد آبادی، بین کوچه 20 و 22، پلاک 182، کلینیک داریوش

شماره تماس: 02188552037

دکتر حمیدرضا حکمت

دکتر حمیدرضا حکمت

دکتر حمیدرضا حکمت مدرک دکترای عمومی خود را از دانشگاه سراسری علوم پزشکی ایران کسب نمود و سپس به دریافت تخصص روانپزشکی خود از دانشگاه سراسری علوم بهزیستی و توان بخشی پرداخت. وی دارای 10 سال سابقه ارزشمند در زمینه درمان بیماری های اعصاب و روان می باشد که در طول این سال ها موفق به ثبت بیش از 50 هزار مورد درمانی موفق در کارنامه پزشکی خود شده است.

همچنین دکتر حمیدرضا حکمت دارای 10 سال سابقه کار در زمینه درمان نوروتراپی با دستگاه نوروفیدبک می باشد و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی نیز بوده است. دکتر حکمت کارگاه های متعددی را در جهت آموزش و درمان بیماری های اعصاب و روان مراجعان خود برگزار کرده است که این مورد دکتر حکمت را به بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران تبدیل کرده است.

خدمات :

 • دارو درمانی
 • مشاوره و روان درمانی
 • درمان بیماری های اعصاب و روان با دستگاه نوروفیدبک
 • انجام تست های مختلف روان سنجی افراد
 • درمان سوء مصرف مواد مخدر در نوجوانان و بزرگسالان

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار پاک نژاد، پس از چهارراه سرو، نبش کوچه آسمان 4 شرقی، پلاک 1، طبقه دوم

شماره تماس: 02126762683

دکتر فرامرز ذاکری

دکتر فرامرز ذاکری

دکتر فرامرز ذاکری متخصص اعصاب و روان و همچنین روان پزشک و متخصص کودک می باشد که با درمان های بی نظیر خود توانسته است بسیاری از اختلالات و بیماری های اعصاب و روان مراجعان خود را با موفقیت درمان نماید. دکتر ذاکری از بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران محسوب می شود که دارای بیش از 10 سال سابقه در زمینه درمان اختلالاتی مانند دو قطبی بودن و یا استرس و اضطراب بی دلیل می باشد. تمامی شما عزیزان می توانید جهت بهبود سلامت روان و اعصاب خود را با خیالی آسوده به دکتر ذاکری مراجعه نموده و از خدمات بی نظیر او بهره مند شوید.

خدمات :

 • درمان اختلالات افسردگی و استرس
 • درمان اختلال وسواس اجباری
 • درمان کمبود توجه در بزرگسالان و بیش فعالی در کودکان
 • درمان اختلال دوقطبی بودن و اضطراب منتشر
 • درمان جنون جوانی و اختلال عاطفی فصلی
 • درمان اختلال هراس اجتماعی

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به مترو شریعتی، کوچه فلسفی، ساختمان پزشکان پرشین، طبقه اول، واحد1

شماره تماس: 02122260067

دکتر سعید انصاری

دکتر سعید انصاری

دکتر سعید انصاری از بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران می باشد که دارای گواهینامه تخصصی اعصاب و روان با برترین نمره است. او مسئول آموزش دانشجویان پزشکی در بخش روانپزشکی می باشد که توانسته است با برگزاری کارگاه های آموزشی خود در خصوص موارد مختلف مانند ترک اعتیاد، کمک ویژه ای به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی نماید.

دکتر انصاری دارای گواهینامه هیپنوتیزم تراپی از انجمن علمی هیپنوتیزم ایران می باشد و مقالات متعددی را در زمینه روانپزشکی تالیف نموده است. او هم اکنون عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران نیز می باشد و شما می توانید جهت درمان بیماری های اعصاب و روان خود، با خیالی آسوده به او مراجعه نمایید.

خدمات :

 • روان درمانی
 • زوج درمانی
 • درمان اختلالات خواب
 • درمان اختلال وسواس و فوبیای اجتماعی
 • درمان اوتیسم و اختلال دو قطبی بودن
 • تنظیم خواب و ارتباط موثر با همسر
 • ارائه روش های ترک سیگار و مواد مخدر

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، پس از مجتمع پالادیوم، کوچه شیرین، پلاک 12، واحد پنجم

شماره تماس: 02122016693

دکتر نیما توکلی

نیما توکلی

دکتر نیما توکلی متخصص بیماری های اعصاب و روان می باشد که با ارائه روش های درمانی موثر خود در زمینه درمان بیماری های خلقی و اختلالات شخصیتی توانسته است عنوان بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران را به خود اختصاص دهد. دکتر توکلی عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران می باشد و مناسب ترین قیمت ها را برای مراجعان خود در نظر می گیرد. مطب شخصی دکتر توکلی طرف قرارداد با تمامی بیمه های تامین اجتماعی و تکمیلی می باشد و شما می توانید با ارائه هزینه ای مقرون به صرفه، از برترین خدمات بهره مند شده و سلامت روان خود را بهبود بخشید.

خدمات :

 • درمان بیماری های خلقی
 • درمان وسواس و استرس
 • درمان اختلالات جنسی و درد های تنشی
 • درمان نقص توجه و بیش فعالی
 • اجرای آزمون های هوش و شخصیت
 • روان درمانی فردی

آدرس: تهران، خیابان شهید مطهری، خیابان فجر، کلینیک جم، طبقه دوم

شماره تماس: 02188816580

دکتر مسعود نامجو

مسعود نامجو

دکتر مسعود نامجو متخصص اعصاب و روان و روان درمانگر می باشد که با ارائه خدمات تخصصی خود توانسته است سلامت اعصاب و روان را به بسیاری از مراجعان خود بازگرداند. وی هم اکنون عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران و انجمن علمی روان درمانی می باشد که دوره‌ های تخصصی بسیاری را در زمینه روان درمانی و مداخله در شکست های عاطفی گذرانده است. دکتر نامجو هم اکنون از بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران محسوب می شود که می توانید با خیالی آسوده به او مراجعه نموده و به درمان بیماری های اعصاب و روان خود بپردازید.

خدمات :

 • درمان دارویی اختلالات روانپزشکی
 • روان درمانی و درمان اعتیاد
 •  مداخلات درمانی از طریق تحریک الکتریکی مغز
 • نقشه برداری مغز
 • تشخیص و درمان اختلالات کودکان
 • تشخیص و درمان آلزایمر
 • درمان افسردگی و اضطراب

آدرس: چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان دولت، ساختمان دیده، واحد ۱۲

شماره تماس: 02122773759

دکتر الهام روحی

دکتر الهام روحی

دکتر الهام روحی متخصص اعصاب و روان و استاد دانشگاه می باشد که دارای بورد تخصصی روانپزشکی با بالاترین درجه و رتبه است. وی هم اکنون عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران و انجمن علمی روان درمانی می باشد که در سال 1386 از دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصیل شده است. دکتر روحی مدرک روانشناسی خود را از دانشگاه تهران و در سال 1394 کسب نموده است و دوره های مربیگری معتبری را در زمینه مهارت های زندگی بزرگسال گذرانده است و قادر است با تخصص خود، کمک ویژه‌ ای به درمان بیماری های اعصاب و روان مراجعان خود نماید.

خدمات :

 • درمان دارویی اختلالات پزشکی
 • درمان اختلالات حافظه و فراموشی در بزرگسالان
 • درمان اختلالات رفتاری کودک و نوجوان
 • روان درمانی و مشاوره در حیطه های افسردگی و اضطراب
 • انجام تست های هوش و استعدادیابی

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، نبش خیابان مشایخی، جنب پمپ بنزین، سه راه سلیمانیه، پلاک 599، طبقه چهارم، واحد 13

شماره تماس: 02133252780

دکتر شهاب الدین بهرامی

دکتر شهاب الدین بهرامی

دکتر شهاب الدین بهرامی متخصص اعصاب و روان و روانپزشک و درمان گر می باشد که با درمان اختلالات افسردگی و پانیک توانسته است عنوان بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران را به خود اختصاص دهد. وی هم اکنون از بهترین مشاوران کودک در تهران نیز به شمار می رود که بهترین قیمت ها را برای خدمات درمانی اعصاب و روان خود در نظر گرفته است. دکتر بهرامی هم اکنون در مطب شخصی خود آماده ارائه خدمات مختلف در زمینه درمان بیماری های اعصاب و روان به مراجعان خود می باشد.

خدمات :

 • درمان افسردگی و اختلال دوقطبی
 • درمان اختلال اضطرابی
 • درمان اختلالات خواب و وسواس
 • درمان اختلالات دوران کودکی و بیش‌ فعالی
 • مشاوره پیش از ازدواج و زوج درمانی

آدرس: تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پیچک، نبش خیابان اشارات، ساختمان پزشکان، پلاک 6، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 02136604603

دکتر فاطمه زارعین

دکتر فاطمه زارعین

دکتر فاطمه زارعین دارای رتبه 9 برد روانپزشکی کشور می باشد که از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شده است. وی هم اکنون عضو انجمن روانپزشکان ایران بوده و قادر به درمان انواع بیماری های مربوط به اعصاب و روان مراجعان خود می باشد. دکتر زارعین از تجربه بالایی در زمینه درمان بیماری های اعصاب و روان برخوردار می باشد و خدمات نورولوژی با کیفیتی را نیز به مراجعان خود ارائه خواهد داد. هم اکنون با مراجعه به دکتر زارعین می‌ توانید به بهبود سلامت روان خود پرداخته و زندگی ای شاد را برای خود به ارمغان آورید.

خدمات :

 • مشاوره ازدواج و طلاق
 • درمان اختلالات بیش فعالی و اضطراب
 • درمان دردهای جسمانی با منشا عصبی
 • درمان اعتیاد به الکل و مواد مخدر
 • روانپزشکی دوران بارداری و پس از زایمان
 • درمان بی خوابی و پرخوری عصبی

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار پیام، نرسیده به میدان بهرود، مجتمع پرواز، طبقه دوم، واحد 1

شماره تماس: 02122094188

دکتر متینا پور قاسم

دکتر متینا پور قاسم

دکتر متینا قاسم پور متخصص اعصاب و روان و روانپزشک می باشد که دارای بورد تخصصی روانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران است. وی به مدت چهار سال سابقه دستیار روانپزشکی در تهران را دارا می باشد و هم اکنون دارای دو سال سابقه در کلینیک تخصصی نور است. همچنین دکتر قاسم پور به مدت چهار سال سابقه همکاری در تیم HOME VISIT را دارا می باشد که به درمان بیماری‌ های مزمن اعصاب و روان پرداخته است. هم اکنون می توانید با مراجعه به دکتر قاسم پور از خدمات با ارزش وی در زمینه درمان بیماری های اعصاب و روان بهره مند شوید.

خدمات :

 • درمان انواع اختلالات خلقی
 • درمان دردهای عصبی
 • درمان شناختی رفتاری و طرحواره درمانی
 • روان درمانی و مشاوره درمان سندروم پای بی قرار
 • درمان اختلال حافظه و تمرکز

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان خدامی، پلاک 3، طبقه سوم، واحد 303

شماره تماس: 02188879952

انواع بیماری های اعصاب و روان

کم توانی ذهنی: ناتوانی ذهنی اختلالی می باشد که معمولاً پیش از شروع 18 سالگی افراد به وجود خواهد آمد و فرد را در زمینه عملکرد عقلانی دچار مشکل خواهد کرد. به طور معمول آی کیو افرادی که دارای کم توانی ذهنی می باشند زیر 70 است و آن ها نیاز به مراقبت و یادگیری مهارت های زندگی توسط بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران را دارا می باشند.

اختلالات ارتباطی: اختلال ارتباطی می تواند روی توانایی درک و یادگیری افراد تاثیر گذاشته و آن ها را دچار اختلالاتی مانند لکنت زبان نماید. این بیماری بیشتر در کودکان تشخیص داده می شود و می بایست هر چه زودتر به پزشک معالج اطلاع داده شود.

اسکیزوفرنی و اختلالات روان پریشی: این بیماری معمولاً در نوجوانی و یا اوایل بزرگسالی ظاهر می شود و تفکر و احساسات افراد را دچار اختلال می نماید. بسیاری از افرادی که به بیماری اسکیزوفرنی مبتلا می شوند به خودکشی کشیده خواهند شد و دارای علائمی مانند کناره گیری از اجتماع و مشکل در بروز احساسات می باشند.

اختلالات افسردگی: اختلالات افسردگی از مهم ترین اختلالات عصبی می باشد که شخص را دچار احساس پوچی و نارضایتی از زندگی خواهد کرد و فرد نمی تواند مانند گذشته از فعالیت های روزمره خود لذت ببرد. اختلال افسردگی می تواند اختلالات گوناگونی مانند بی نظمی خلقی و اختلالات خواب را نیز به دنبال داشته باشد.

اختلالات اضطرابی: اختلال اضطراب نیز افراد را در موقعیت های گوناگون دچار استرس و ترس بی دلیل خواهد کرد که بر روی اعصاب و روان او نقش مخربی را ایفا خواهد کرد. این اختلال دارای علائمی مانند معده درد و تعریق و لرزیدن می باشد که می بایست هر چه سریع تر به بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران اطلاع داده شود.

اختلال وسواس: یکی دیگر از اختلالات نادر عصبی، وسواس فکری و عملی می باشد که افراد را مجبور خواهد کرد تا فعالیت هایی را به طور مکرر انجام دهند و در مواجهه با آن ها دچار وسواس فکری شوند. آن ها اعمالی را به طور تکراری انجام خواهند داد که وقت بسیاری را از آن ها خواهد گرفت و کنترلی روی آن دارا نمی باشند.

برای درمان بسیاری از مشکلات می توان به بهترین مرکز لورتا نوروفیدبک در تهران مراجعه کرد و از خدمات آن بهره برد.

انواع بیماری های اعصاب و روان

زمان مراجعه به بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران

بیماری های مربوط به اعصاب و روان از مخرب ترین بیماری ها می باشند که می توانند سلامت کامل جسم و روان افراد را تحت تأثیر قرار داده و زندگی را به کام آن ها تلخ سازند. تمامی شما عزیزان می بایست پس از مشاهده کوچک ترین علائم در زمینه ابتلا به بیماری های اعصاب و روان، به بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران مراجعه نمایید و به درمان هر چه زودتر آن ها بپردازید. از مهم ترین علائم شایع در زمینه ابتلا به بیماری های اعصاب و روان و اختلالات شخصیتی نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • درد های طولانی و بدون عامل مشخص که دارای منشاء عصبی می باشند
 • پایین آمدن قدرت تحمل اشخاص و تغییر در خورد و خوراک او
 • پاین آمدن سطح آستانه‌ی حرکت و کم خوابی و کم انرژی بودن افراد
 • اختلالات افسردگی و اضطراب بی دلیل در موقعیت های گوناگون
 • ابتلا به اختلالات کم توجهی و بیش فعالی
 • مبتلا شدن به وسواس اجباری و یا اعتیاد به مواد مخدر و الکل
 • مشاهده مشکلات رفتاری در کودکان و ابتلای آن ها به اوتیسم و یا اختلالات یادگیری
 • به وجود آمدن تیک های عصبی در قسمت های مختلف بدن

کلام آخر

دکتر اعصاب و روان شخصی می باشد که با ارزیابی صحیح رفتار های افراد می تواند منشاء اصلی بیماری های جسمی و عصبی آن ها را یافته و با به کارگیری روش هایی مانند روان درمانی و الکتروشوک، به درمان هر چه سریع تر آن بپردازد.

در این مقاله سعی داشتیم که ده مورد از بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید. امیدوار هستیم که این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. لطفا نظرات و انتقادات تان را از طریق سایت تاپتنا با ما در میان بگذارید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که قصد انجام خدمات زیبایی را دارید می توانید از بخش جراحی و زیبایی مجله تاپتنا دیدن فرمایید.

آیا حملات پانیک قابل درمان است؟

پانیک اتک یا حملات پانیک در اکثر موارد برای درمان نیاز به دارو دارند.داروهای ضد افسردگی برای این بیماری اغلب تجویز می شود.

آیا دارو های اعصاب و روان اعتیادآورند ؟

بسیاری از مردم حتی جامعه تحصیل کرده جامعه، بر این اعتقاد هستند که داروهای اعصاب و روان، اعتیاد آورند و بدن به آن ها وابستگی پیدا می کنند.

آیا افسردگی دو قطبی درمان ندارد یا به طور کامل درمان نمی شود؟

معمولا اختلال دو قطبی بعد از 2 سال درمان دارویی سرکوب می شود ولی متاسفانه قابلیت عود های مکرر دارد.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا