پزشکانجراحی و زیبایی

معرفی 10 تا از بهترین جراح بینی استخوانی در تهران ⭐【سال1402】

آیا از فرم بینی خود ناراضی هستید؟ آیا به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی هستید؟ ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید تا شما را با بهترین جراح بینی استخوانی در تهران آشنا کنیم. بینی یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین اجزا در صورت است و امروزه افراد بسیاری به فکر انجام عمل بینی هستند؛ چرا که این عمل زیبایی تاثیر بسیاری در چهره آنان ایجاد می کند. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که دارای بینی استخوانی هستید و خواستار انجام عمل بینی می باشید، بهتر است به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مراجعه کنید.

ویژگی های بینی استخوانی

توجه به این نکته ضروری است که جراحی زیبایی بینی تنها با ایجاد برش و انجام اصلاحات استئوتومی برای اصلاح عیوب بینی انجام می شود. بنابراین برای افرادی که می خواهند تحت عمل جراحی طبیعی بینی استخوانی قرار گیرند و یا در مواردی می خواهند این تغییرات را بدون جراحی انجام دهند و حتی گاهی اوقات جراحی بینی استخوانی با لیزر را در وب سایت ها دیده اند، قابل ذکر است که اصلاح بینی استخوانی تنها با جراحی بینی قابل انجام است.

برای دستیابی به نتایج مطلوب، حفظ عملکرد تنفسی و به حداقل رساندن عوارض جراحی بینی، عمل باید توسط بهترین جراح بینی انجام شود. در این جراحی مشکلاتی مانند انحراف تیغه بینی، کجی بینی، پولیپ بینی، شکستگی بینی و … در نظر گرفته می شود. در نظر گرفته می شوند. پردازش و حل می شوند. بینی استخوانی خود از ویژگی های خاصی برخوردار است که جراح باید متناسب با آن، اقدام به جراحی کند. این ویژگی ها به شرح زیر اندک

 • از لحاظ فرم ظاهری دارای قوز می باشد.
 • دارای پوستی نازک است و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد.
 • از بافت و غضروف مستحکم برخوردار می باشد.

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

در صورتی که نوع بینی شما استخوانی باشد و جویای یافتن بهترین جراح بینی استخوانی در شهر تهران می باشید، باید با ویژگی های جراح مذکور آشنایی داشته باشید تا به راحتی بهترین انتخاب را نمایید. برخی از این ویژگی ها به شرح زیر می باشد:

 • بهترین جراح بینی استخوانی در تهران دارای تخصص های لازم در زمینه انجام انواع جراحی های مرتبط با بینی های استخوانی باشد.
 • بهترین جراح بینی در تهران باید طبق اصول بهداشتی کاملا بهداشتی باشد و از تجهیزات کاملا استریل شده در حین عمل استفاده کند.
 • اصول اخلاقی و رفتاری را رعایت نماید و سلامت بیماران را جزء اولویت های عملی خود بداند و به جنبه های مالی توجهی نداشته باشد.
 • الزامی است که بهترین جراح بینی و یا جراح بینی استخوانی از تجربه و سابقه درخشانی برخوردار باشد و دارای نمونه کارهای قبلی بسیاری باشد تا پیش از عمل و در زمان مشاوره آن ها را به مراجعه کنندگان نشان دهد.
 • جراحی را جزء بهترین جراح بینی می دانیم که در راستای ارتقاء سطح دانش و افزایش علم خود بسیار کوشا باشد و همواره در یافتن مطالب علمی بیشتر و کسب روش های نوین‌ تر برای انجام اعمال زیبایی و درمانی تلاش نماید.
 • یکی دیگر از مهم ترین معیارهای انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در ایران این است که از به روزترین و پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات در جهت انجام اعمال مختلف بینی بهره جوید.
 • مطب و یا کلینیک در حال فعالیت باید در مکانی قرار داشته باشد که نزدیک به مرکز شهر باشد و رفت و آمد به آن به آسودگی و بدون دردسر صورت گیرد.

عوامل موثر در هزینه نهایی جراحی بینی استخوانی:

⭐دستمزد متخصصهر چه سوابق و تجربه متخصص مربوطه بیشتر باشد، حقوق وی نیز بالاتر خواهد بود.
❤️بیمارستان یا کلینیکهزینه نهایی جراحی در بیمارستان ها یا کلینیک های مختلف متفاوت است.
⭐نوع روش انتخابیبسته به تکنیک و روش جراحی، هزینه نهایی جراحی بینی متفاوت خواهد بود.
❤️ هزینه های جانبیعلاوه بر هزینه های فوق، آزمایش ها، داروها و تجهیزات پزشکی نیز بر هزینه ها تأثیر می گذارد.

جراحی بینی استخوانی

امروزه بسیاری از افراد با بینی های غیر استاندارد و یا بزرگ، به فکر عمل جراحی می باشند. اکثرا افرادی که دارای بینی های استخوانی هستند به منظور زیبایی ظاهری بیشتر؛ به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند. بینی هایی که در اصطلاح به آن بینی عقابی یا قوزدار می گویند نیز جزء دسته بندی بینی های استخوانی قرار می گیرند.

بینی های استخوانی دارای پوستی نازک هستند و همین امر باعث می شود که جراحی بینی استخوانی بیشتر جلوه کند چراکه پوست نازک آن و ظرافت تراش استخوان، نتیجه مطلوب تری را به همراه دارد. عمل بینی دارای دو هدف درمانی و زیبایی است و بهترین جراح بینی در ولیعصر نیز این اطمینان را می دهد که جراحی به نحو احسن صورت می گیرد.

جراحی زیبایی بینی: این نوع جراحی به منظور رفع ایرادات ظاهری بینی صورت می گیرد و این ایرادات شامل قوز بینی، بزرگ بودن حفره های بینی و … می باشد و نیازمند انجام جراحی و زیبایی است.

جراحی درمانی بینی: جراحی درمانی به منظور بهبود عملکرد بینی صورت می پذیرد که شامل رفع پولیپ بینی و انحراف بینی است.

بینی استخوانی از لحاظ فرم ظاهری می تواند دارای قوز باشد. بینی استخوانی دارای پوستی نازک و هم چنین از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. این دسته از بینی ها از بافت و غضروف مستحکم تری برخوردار هستند. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که خواستار انجام عمل بینی هستید و فرم بینی تان استخوانی است، بهتر است به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مراجعه کنید.

این عمل، عملی حساس است و نیازمند پزشک حاذق و ماهر می باشد؛ اهداف اصلی پزشکان متخصص برای انجام این عمل رسیدن به نتیجه مطلوب، حفظ عملکرد تنفسی و به حداقل رساندن عوارض جراحی بینی است. لازم به ذکر است که انتخاب مدل بینی برای جراحی بستگی به نوع بینی فرد و تناسب آن با بقیه اجزای صورت دارد.

جراحی بینی استخوانی

انواع روش جراحی بینی استخوانی

بینی استخوانی را به دو روش می توان جراحی کرد که در ادامه قصد داریم آن ها را برای شما شرح دهیم؛ پس در ادامه با ما همراه باشید:

جراحی بینی استخوانی به روش باز: جراح می تواند بینی بیمار را به روش باز جراحی کند و به آن اکسترنال گفته می شود؛ برای انجام آن باید در ستونچه بینی بیمار یک برش ایجاد شود (ستونچه همان فاصله بین دو سوراخ بینی است)؛ از این رو جراح می تواند دسترسی بسیار راحت تر و بهتری به چارچوب استخوانی و غضروفی بینی داشته باشد و تغییرات کاملا ظریفی را روی بینی ایجاد کند و مانور بسیار بیشتری بر روی بینی بدهد.

در صورت جراحی بینی به این روش، بهترین جراح اصلاح فرم بینی در ایران دامنه حرکات وسیعی را دارد و می تواند به راحتی هر تغییری که نیاز است را بر روی بینی به وجود آورد؛ پس از این که این جراحی به پایان رسید، جراح اقدام به برگرداندن پوست به موقعیت اولیه اش می کند؛ در ادامه بخیه های بسیار ریزی می زند تا برش بینی را به خوبی ببندد.

جراحی بینی استخوانی به روش بسته: برخی مواقع نیاز به انجام جراحی بینی استخوانی به روش بسته است که نام دیگر آن اندونیزال می باشد؛ برای ایجاد تغییرات در بینی در این روش، باید از سوراخ های بینی کمک گرفت؛ در صورتی که بینی تنها تغییرات جزئی داشته باشد، می توان از این روش کمک گرفت؛ لازم به ذکر است که روش بسته در مقایسه با روش باز بسیار کم تهاجمی تر است؛ میزان تورم در این روش بسیار کمتر است و از این رو طرفداران این روش بسیار زیاد است.

10 تا از بهترین جراح بینی استخوانی در تهران را بشناسید!

دکتر امیرحسین محمدی مفرد

دکتر امیرحسین محمدی مفرد

دكتر امير حسين محمدی مفرد، متخصص فک، صورت و زيبايی بينی هستند. دکتر محمدی مفرد عضو هيئت علمی دانشگاه علوم پزشكی ارتش هستند. ایشان جز رتبه های برتر آزمون بورد تخصصی هستند.دکتر امیرحسین محمدی مفرد از برترين و باتجربه ترين جراحان تهران هستند. ايشان فارغ التحصيل از دانشگاه علوم پزشكی همدان كه قطب فک و صورت ايران محسوب می شود، هستند.

دکتر امیر حسین محمدی مفرد چندين مقاله را به چاپ رسانده اند. و كتاب های بسیاری را در زمينه جراحی بينی و فک در ISI و مجله های معتبر جهان منتشر کرده اند. ایشان بهترین جراح بینی استخوانی در تهران هستند. اگر خواستار انجام عمل های زیبایی هستید و به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی در تهران هستید می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید.

خدمات:

 • جراحی زيبايي فک
 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی بینی استخوانی
 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی فانتزی
 • جراحی زیبایی صورت

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از اباذر، نرسیده به مهران، پلاک 77، ساختمان آرمیتا، واحد 1

تلفن: 09215256755

دکتر خسرو مقتدر

دکتر خسرو مقتدر

دكتر خسرو مقتدر تحصيلات پايه ای خود را در دبيرستان تيزهوشان با نمره عالی به پایان ساندند. ایشان بعد از آن با كسب رتبه عالی در كنكور سراسری در دانشكده پزشكی دانشگاه شهيد بهشتی تهران پذيرفته شدند. ایشان دوره تخصص ENT تخصص گوش، حلق و پلاستيک بينی و صورت را در دانشگاه علوم پزشكی تهران با كسب رتبه برتر آزمون بورد تخصصی به اتمام رساندند.

ایشان موفق به چاپ چندین مقاله در حوزه زیبایی و پلاستیک شدند. دكتر خسرو مقتدر از جراحان مطرح، صاحب سبک برتر تهران هستند. ایشان بهترین جراح بینی استخوانی هستند. ايشان در جراحی های خود الويت خود را در تنفس و درمان افراد قرار می دهند و سپس به زيبايی آن توجه می کنند.

خدمات:

 • جراحی زيبايي بينی
 • جراحی زيبايی پلک (بلفاروپلاستی)
 • جراحی زيبايی گوش (اتوپلاستی)
 • تزريق ژل
 • تزريق بوتاكس

آدرس: تهران، سعادت آباد، ميدان كاج، مركز تجاری سروستان، طبقه 3، واحد 30

تلفن: 09051488460

دکتر مسعود یزدانی

دکتر مسعود یزدانی

دکتر مسعود یزدانی متخصص و جراح فک و صورت و زیبایی بینی از بهترین جراحان حال حاضر در زمینه جراحی های فک و صورت مخصوصا زیبایی بینی می باشند؛ ایشان با انجام جراحی های متعدد در حوضه تخصصی خود و کسب تجارب عالی توانسته اند به درصد بالایی از رضایت در زمینه جراحی های زیبایی و موفقیت در زمینه جراحی های درمانی فک و صورت برسند.

نمونه های جراحی شده را می توانید از طریق لینک پیج اینستاگرام ایشان مشاهده کرده و از طریق شماره درج شده نوبت ویزیت و مشاوره خود را رزرو کنید.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)
 • جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)
 • لیفت صورت یا لیفت ابرو
 • جراحی زیبایی فک و چانه
 • عمل زاویه سازی صورت فک بالا و فک پایین
 • اصلاح ناهنجاری فک و صورت
 • برطرف کـردن خط اخم، خنده، چروک‌ها
 • برجسته کردن لب‌ها و گونه‌ها
 • جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)

آدرس: تهران، تهرانسر، شهرک استقلال، خ عبیدی، مرکز صنیع خانی

تلفن تماس: 09213370210

وب سایت: www.dr-masoudyazdani.com

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطالله حیدری فارغ التحصيل از دبيرستان البرز تهران هستند. ایشان بعد از ورود به رشته پزشكی در دانشگاه شهيد بهشتی دوره پزشكی عمومی خود را با رتبه ممتاز به اتمام رسانند. ایشان بعد از  آن که طرح پزشكی عمومی خود را گذرانده اند. وارد رشته جراحی عمومی در دانشگاه شهيد بهشتی شدند و به مدت 5 سال در بيمارستان شهدای تجريش دوره جراحی عمومی و عروق را گذراندند.

ایشان بعد از اتمام دوره  خود در مناطق هرمزگان، همدان و كردستان در خدمت مردم بوده اند. سپس در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زيبايی در دانشگاه شهيد بهشتی بمدت 3 سال در بيمارستان های 15 خرداد، مفيد و مدرس،دوره كامل زيبايی و ترميمی را به پايان رساندند. ایشان بعد از اتمام دوره فوق تخصصی به مدت 5 سال به عنوان هیئت علمیه دانشگاه علوم پزشکی اراک حضور داشتند.

ایشان درحال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستيک کشور هستند و همچنین عضو انجمن جراحان دست کشور می باشند. ایشان بهترین جراح بینی استخوانی در تهران هستند. اگر خواستار انجام عمل های زیبایی اید و به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی در تهران هستید، می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید.

 خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی اولیه و ثانویه)
 • جراحی زیبایی پستان (مامو پلاستی،پروتز پستان، تزریق چربی به پستان)
 • جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن)
 • لیفت صورت،گردن و پیشانی
 • جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)
 • جراحی زیبایی پیشانی
 • انواع پروتز صورت
 • تزریق چربی به صورت و نواحی دیگر بدن
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر نرسیده به توانیر، نبش بلوار بخشندگان، ساختمان مدیکوسنتر، طبقه سوم، واحد 304

تلفن: 02186081769

دکتر رضا چایچیان

دکتر رضا چایچیان

دکتر رضا چایچیان متخصص گوش، حلق و بینی _ جراحی پلاستیک صورت می باشد، از جراحان برتر و با تجربه تهران هستند.

خدمات:

 • جراح بینی گوشتی
 • جراح بینی استخوانی
 • اصلاح فرم بینی
 • رینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی
 • جراحی چانه
 • لیفت پیشانی
 • لیفت ابرو

آدرس:

۱. محدود پاسداران

۲. محدود سید خندان

پنل آقای دکتر رضا چایچیان:

روز های شنبه، یکشنبه و سه شنبه مطب سیدخندان

روزهای دوشنبه و چهارشنبه مطب پاسداران

تلفن تماس: 09390323621

اینستاگرام:

dr.rezachaychian

دکتر خدیجه جمشیدی

دکتر خدیجه جمشیدی

دکتر خدیجه جمشیدی متخصص جراحی تخصصی و جراحی زیبایی بینی هستند. ایشان فارغ التحصیل در سال 1385 از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند. ایشان در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن دوره های آموزشی متعددی را گذرانده اند.

ایشان دوره راینوپلاستی را تحت نظر اساتید داخلی و خارجی گذرانده اند. ایشان دارای سابقه 15 سال جراحی راینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی) هستند. ایشان دوره های آموزشی متعددی در زمینه تزریق ژل و بوتاکس گذرانده اند. ایشان بهترین جراح بینی استخوانی در تهران هستند. اگر به دنبال بهترین جراح  بینی استخوانی در تهراناید، می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید.

خدمات:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی بینی استخوانی
 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی فانتزی
 • ترمیم بینی

آدرس: میدان ونک، گاندی شمالی، خیابان شهید محمد صانعی غربی، پلاک 19، طبقه 3، واحد8

 تلفن: 02188856337

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر علی رجب پور دارای 10 سال سابقه جراحی زیبایی و پلاستیک هستند. ایشان دارای بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی اند. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو بنیاد ملی نخبگان ایران و  عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند.

ایشان یکی از پزشکان حاذق در زمینه زیبایی و پلاستیک و از جمله پزشکان نامدار در این حوزه هستند. ایشان بهترین جراح بینی استخوانی در تهران اند؛ اگر به دنبال بهترین جراح بینی استخوانی در تهران هستید می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان بهره ببرید.

خدمات:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • ترمیم بینی
 • جراحی زیبایی بینی
 • لیفت صورت
 • لیپوساکشن
 • ابدومینوپلاستی
 • پروتز سینه
 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی استخوانی
 • جراحی بینی ترمیمی

آدرس: شمال غرب تهران

تلفن: 02191035830

دکتر علی اکبر عطایی

دکتر علی اکبر عطایی

دکتر علی اکبر عطایی متولد سال 1348 می باشند و ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در دانشکده علوم پزشکی اصفهان گذراندند و وی دوره تخصصی جراحی خود را با موفقیت در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رساندند؛ از ایشان می توان به عنوان یکی از بهترین و برترین جراحان بینی به خصوص بینی های گوشتی با ضخامت پوست بالا و اصلاح بینی های با انحراف شدید در ایران نام برد.

سابقه کاری:

 • کسب رتبه ممتاز کشوری بورد فوق تخصصی
 • عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز به مدت سه سال
 • دارای تجربه یک ساله در جراحی فوق تخصصی پلاستیک و ترمیمی در دانشگاه علوم پزشکی ایران
 • عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
 • دارای سابقه انجام هزار عمل جراحی زیبایی و ترمیمی
 • دارای بیش از 17 سال سابقه در انواع عمل های جراحی، درمانی، ترمیمی و پلاستیک و زیبایی
 • فوق تخصص جراحى پلاستيک دانشگاه علوم پزشكى اصفهان
 • سه سال به عنوان هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى اهواز

خدمات دکتر علی اکبر عطایی:

 • جراحی بینی گوشتی (تخصصی)
 • جراح بینی استخوانی (تخصصی)
 • جراحی بینی ترمیمی (تخصصی)
 • جراحی زیبایی پلک
 • تزریق چربی
 • تزریق فیلر
 • دکتر بوتاکس

آدرس: تهران، میدان ونک، نرسیده به پل همت، جنب ساختمان خورشید، ساختمان1266، طبقه چهارم، واحد14

تلفن تماس: 09355040067

اینستاگرام: dr_aliakbar.ataei@

اقدامات لازم جهت عمل بینی استخوانی

برای داشتن عمل جراحی مناسب با بازدهی بالا، بهتر است توصیه و اقدامات توصیه شده را جدی بگیرید. انجام اقدامات قبل و بعد از عمل می تواند در نتیجه عمل تاثیر بسزایی بگذارد. هم اکنون به مواردی از آن اشاره خواهیم کرد.

 • در صورت وجود هرگونه حساسیت دارویی و سابقه بیماری با پزشک خود مشورت کنید.
 • آزمایشات لازم و تجویز شده توسط پزشک را انجام دهید.
 • از مصرف داروهای ضد التهاب نظیر بروفن و آسپرین حداقل به مدت 2 هفته قبل از عمل پرهیز کنید؛ زیرا افزایش خونریزی را به دنبال دارد.
 • از مصرف دخانیات از جمله سیگار و مصرف مشروبات الکلی پرهیز کنید.
 • مایعات را به میزان کافی مصرف کنید، چرا که بدن مقدار آب زیادی را از دست می دهد.
 • بهترین جراح پلاستیک توصیه می کند؛ حتما شب قبل از جراحی استحمام کنید.
 • خانم ها از داشتن آرایش و لاک ناخن در روز عمل اجتناب کنید.
 • آقایان در روز عمل باید سبیل و ریش خود را اصلاح کنند.
 • از رفتن به مکان های شلوغ که احتمال ضربه به بینی تان است، اجتناب کنید.
 • مقدار مصرفی نمک و ادویه خود را کاهش دهید و رژیم غذایی مناسبی را دنبال کنید.
 • به مدت 10 روز الی 2 هفته بعد از جراحی بینی باید به مقدار کافی استراحت کنید.
 • برای خوابیدن بعد از عمل بینی نباید صورت تان با بالش در تماس باشد.
 • بهتر است از گذاشتن عینک بر روی صورت خود که باعث فشار روی بینی می شود اجتناب کنید.
 • از فین کردن های شدید که باعث فشار شدید به بینی می شود خودداری کنید.

عوارض عمل بینی استخوانی

عمل جراحی بینی نیز همانند دیگر عمل های بدن دارای عوارض و خطراتی است که می تواند سلامتی شما را به خطر بیاندازد. این عمل احتمال دارد آسیب هایی را به دنبال داشته باشد که بهتر است برای انجام این عمل به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مراجعه کنید. هم اکنون در ادامه به عوارض عمل بینی اشاره خواهیم کرد:

 • بعد از عمل بینی شما دچار خون دماغ های مکرر خواهید شد
 • ممکن است دچار تنفس های سخت از راه بینی شوید
 • ایجاد بی حسی دائمی در داخل و اطراف بینی برای مدت زمانی
 • احتمال ایجاد ظاهری نامتقارن و غیر استاندارد در بینی توسط پزشک
 • بروز درد، کبودی، ورم و تغییر رنگ بینی
 • احتمال بر جای ماندن زخم ها و اثرات آن
 • احتمال بروز حالت تهوع و ایجاد آلرژی و حساسیت
 • امکان افزایش فشار خون و ضربان قلب
 • احتمال بروز عفونت و گرفتگی بینی
 • امکان نارضایتی افراد از نتیجه عمل
عوارض عمل بینی

مزایای عمل بینی استخوانی

عمل بینی از جمله عمل های تاثیر گذار در ظاهر افراد است و دارای فواید و مزایایی است که افراد را وادار به انجام این عمل نموده است. تغییر ظاهری و زیباتر شدن فرم بینی از جمله دلایل مهم برای انجام این عمل است و هم چنین رفع پولیپ بینی و بهبود عملکرد تنفس و هم چنین افزایش گردش خون از جمله دلایل مهم برای انجام جراحی بینی است.

بهتر است برای انجام عمل بینی به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مراجعه کنید تا به نتیجه دلخواه و ایده آل خود برسید. عمل بینی و تغییر ظاهر در افراد تاثیر بسیاری در روابط آنان و افزایش اعتماد به نفس آن ها دارد؛ زیرا تا به حال در اطرافیان خود دیده اید افرادی هستند از داشتن بینی بزرگ و ظاهری نا متعادل رنج می برند و با انجام عمل بینی چهره ای تازه به خود می بخشند.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران خاطر نشان می کند؛ مزایای عمل بینی گوشتی نیز همانند مزایای ذکر شده می باشد و ممکن است تنها در روند درمان و جراحی تفاوت هایی میان بینی گوشتی و استخوانی وجود داشته باشد.

کلام آخر

انجام عمل بینی می تواند در عین داشتن فواید و مزایا، خطراتی هم برای شما به دنبال داشته باشد. پس بهتر است برای داشتن نتیجه مطلوب به بهترین جراح بینی در ایران مراجعه کنید. لازم به ذکر است؛ پزشکان نام برده شده تنها جهت معرفی برای شما عزیزان می باشد. اگر خواستار انجام عمل بینی هستید، حتما توصیه و نکات را جدی بگیرید و در انجام آن غفلت نکنید. انتظارات و خواسته های خود را با پزشک متخصص خود در میان بگذارید. ممنون از شما دوستان گرامی که ما را تا پایان مقاله بهترین جراح بینی استخوانی در تهران همراهی کردید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

آیا ممکن است بعد از جراحی، فرم بینی به حالت قبل باز گردد؟

به هیچ عنوان این احتمال وجود ندارد و بعد از جراحی بینی استخوانی امکان بازگشت بسیار نادر می باشد.

برای کاهش تورمات بعد از جراحی بینی استخوانی چه اقداماتی باید انجام داد؟

کمپرس یخ توصیه می شود و قرار دادن سر بالاتر از سطح بدن در کاهش تورمات بعد از جراحی کمک کننده می باشد.

چه مدت زمان بیمار تحت جراحی بینی استخوانی قرار می گیرد ؟

زمان جراحی بینی بستگی به تغییرات بینی دارد اما اصولا زمان جراحی بینی یک تا سه ساعت می باشد.

4.9/5 - (9 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا