پزشکانجراحی و زیبایی

بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج【سال1402】✅ + لیست 10 تایی

جوانسازی پوست موجب درخشش و زیبایی هر چه بیشتر پوست انسان می شود، از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج را به شما معرفی کنیم تا بتوانید برای داشتن پوست بسیار درخشان و جوان خود اقدام کنید؛ برای انجام جوانسازی پوست روش های مختلفی وجود دارد که هر یک به نوعی در زیبایی تاثیر می گذارند؛ با استفاده از روش های جوانسازی می توان پوست انسان را چند سال جوان تر کرد.

جوانسازی پوست چیست؟

چین و چروک، آکنه، لک و کک و مک، خشکی و پوسته پوسته شدن شایع ترین مشکلات پوستی هستند که به مرور زمان یا در نتیجه مراقبت نادرست ایجاد می شوند. روش های جوانسازی پوست یکی از راه های پیشگیری و مراقبت بهتر از پوست صورت است. با استفاده از روش های مختلف جوانسازی پوست می توانید به میزان قابل توجهی از پیری پوست جلوگیری کنید. البته برای جوانسازی گردن، دست ها و سایر نواحی می توان اقدامات مختلفی انجام داد و صحبت از پوست صرفاً خلاصه نیست. جوانسازی و مراقبت از پوست سن خاصی ندارد. همچنین به یاد داشته باشید که برای در نظر گرفتن روش های جوانسازی نیازی به مشکلات پوستی یا افتادگی پوست ندارید.

بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج کجاست؟

همان گونه که می دانیم با افزایش سن و گذر زمان، خطوط بسیار زیاد و چین و چروک هایی بر روی پوست ظاهر می شود و موجب سالخورده تر به نظر رسیدن چهره فرد می شود؛ همین موضوع باعث شده که همه افراد به دنبال راه کار هایی برای از بین بردن چین و چروک های پوستی خود باشند؛ از جمله روش های موثر، جوانسازی پوست است که بین مردم بسیار شهرت دارد.

بهترين راه كار برای از بين بردن اين خطوط صورت، بهره بردن از روش های مختلف جوانسازی پوست می باشد؛ بايد افراد برای انجام آن به بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج مراجعه كنند تا بهترين و معتبر ترين خدمات به آن ها ارائه شود؛ بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج باید از خصوصیات منحصر به فردی برخوردار باشد که در ادامه برخی از این ویژگی ها را برای شما ذکر خواهیم کرد.

در صورتی كه می خواهيد بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج را بيابيد، بايد به سايت مركز مورد نظر مراجعه كنيد و آدرس و تلفن تماس آن را بيابيد و به آن جا برويد؛ اگر شما در شهر دیگری ساکن هستید، می توانید به مقاله بهترین مرکز جوانسازی پوست در ایران مراجعه کنید و پزشکان متخصص شهر خود را بیابید.

برخی از اقدامات جوانسازی پوست عبارتند از:

❤️تزریق چربیدر این روش از چربی های خود فرد به منظور رفع خطوط و جوانسازی پوست وی استفاده می شود.
⭐لیفت با نخروشی پر کاربرد و کم عارضه است که هدف آن کشیدن، جوانسازی پوست و کلاژن سازی می باشد.
✅تزریق پی آر پیپلاسمای غنی شده از پلاکت خون فرد را برای بازسازی و تحریک کلاژن سازی در پوست، استفاده می کنند.
❤️تزریق بوتاکسیکی دیگر از اقدامات زیبایی، تزریق بوتاکس است که برای رفع انواع خطوط، چین و چروک ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

روش های جوانسازی پوست در کرج

برای از بين بردن خطوط پوست و انجام دادن جوانسازی، می توان از روش های مختلف استفاده كرد كه هر یک به نوعی تاثير بسیار زيادی بر روی پوست می گذارند؛ در ادامه مقاله برخی از اين روش ها را به شما معرفی خواهيم كرد :

کربوکسی تراپی : در روش کربوکسی تراپی، دكتر گاز دی اکسید کربن (CO2) را به زیر پوست فرد تزریق می‌كند؛ زمانی كه در هر ناحيه از بدن انسان ميزان غلظت گاز دی اکسید کربن افزایش می يابد؛ بدن فرد برای انجام اکسیژن رسانی و جبران كردن تجمع دی اکسید کربن، رسيدن خون به آن ناحيه را افزایش می‌دهد؛ از اين رو دكتر با تزریق كردن گاز دی اکسید کربن، بدن فرد را وادار می كند كه خونرسانی به ناحيه ای خاص را افزايش دهد؛ با افزایش يافتن خون‌رسانی، ترمیم سلولی رخ می دهد و شرايط پوست بهبود می‌یابد.

از جمله کاربردهایی كه کربوکسی تراپی در جوانسازی پوست دارد شامل از بين بردن تیرگی و خطوط اطراف چشم، از بين بردن چین و چروک‌های موجود در صورت، کاهش يافتن چربی موضعی، از بين بردن شل شدگی و افتادگی پوست، جوانسازی پوست بدن (پشت دست و دکلته) است.

تزریق ژل : تزریق كردن ژل یا فیلرها به بخش های مختلف پوست فرد موجب حجم دهی به ناحيه تحت درمان می شود؛ طبق گفته بهترین دکتر تزریق ژل در ایران، می توان فیلرها یا حجم‌دهنده‌ها را به سه دسته‌ تقسيم بندی كرد كه شامل دائم، نیمه‌دائم و موقت است؛ مواد دائمی به دليل مشكلات و خطراتی كه در بر دارند مورد استفاده قرار نمی گيرند؛ مواد نیمه‌دائم نيز شباهت بسيار زيادی به مواد دائم دارند و کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ ژل‌هایی كه موقت هستند بهترین فیلرها می باشند و جنسشان از هیالورونیک اسید است.

كاربردهای ديگری كه تزريق ژل در امر جوانسازی پوست دارد شامل پر کردن خطوط موجود در صورت (خنده، اخم، چین‌های دور چشم و دور لب) و افزایش يافتن ميزان حجم لب بالا و پایین است.

تزریق چربی : برای اين كه دكتر بتواند تزریق چربی را انجام دهد، بافت چربی را از طريق روش لیپوساکشن، از بخشی از بدن انسان بر می دارد و به داخل بالشتک‌های چربی فرد در زیر پوست تزریق می كند؛ مدت زمان ماندگاری این روش بسيار زیاد است و عوارض بسيار کمی در بر دارد؛ بالشتک‌های چربی در بخش های متفاوت پوست صورت قابل مشاهده هستند و مهم‌ترین آن‌ها بالشتک‌ گونه‌ها می باشد.

از جمله کاربردهایی كه تزریق چربی در جوانسازی پوست دارد، شامل پر کردن چین و چروک هاييست كه در صورت اند؛ در ضمن درمان كردن افتادگی و شل شدگی پوست صورت و برجسته کردن سینه‌ها، لب‌ها و پشت دست جزو این کاربردها می باشند.

تزریق بوتاکس : می توان گفت روش تزریق بوتاکس از جمله پرطرفدارترین روش‌های جوانسازی پوست در تمام جهان محسوب می شود؛ آن ماده‌ای که در روش بوتاکس مورد استفاده قرار می گيرد، نوعی سم می باشد که موجب فلج شدن عضلات فرد می‌شود؛ در صورتی كه عضلات صورت فلج می شوند، می توان خطوط و چین و چروک‌ها را تا حد بسيار زیادی از بین برد؛ تزریق كردن بوتاکس در مواردی كه تحت نظر دكتر باشد، روشی كاملا ایمن و تاثير گذار در بهبود ظاهر صورت است.

بوتاکس چه تاثیری بر روی جوانسازی پوست می گذارد؟

بوتاکس مانند بسیاری از روش های ذکر شده در ابتدای مقاله برای از بین بردن چین و چروک های پوستی و جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد؛ با کمک این روش می توان کمک بسیار زیادی به زیبایی و جوان شدن پوست کرد؛ بوتاکس از سم بوتولینوم تهیه می شود که می تواند تاثیر بسزایی بر روی پوست بگذارد؛ البته این روش نه تنها برای زیبایی، بلکه برای موارد درمانی از جمله میگرن مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورت تزریق بوتاکس به پوست می توان افتادگی و شل شدگی پوست را از بین برد؛ در صورت هر انسانی خطوط مختلفی نمایان می شود که شامل خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم، خطوط بین دو ابرو، خط لبخند، خطوط افقی پیشانی است؛ برای درمان هر یک از این موارد می توان به راحتی از روش بوتاکس کمک گرفت و بهترین نتیجه را کسب کرد.

هایفوتراپی روشی برای جوانسازی پوست

هایفوتراپی نیز جزو روش های جوانسازی پوست است که می تواند موجب زیبایی و جوان تر شدن پوست شود؛ هایفوتراپی یک روش درمانی غیرتهاجمی محسوب می شود که این روش روند رو به رشد درمان های ضد پیری می باشد؛ این روش غیرجراحی است و هیچ گونه برش و خطی بر روی پوست به وجود نمی آورد؛ در این روش تنها بافت آسیب دیده مورد درمان قرار می گیرد و بافت سالم دیگر مورد آسیب قرار نمی گیرد؛ هایفوتراپی سرپایی است و دوره نقاهتش بسیار کوتاه می باشد.

نتایجی که از روش هایفوتراپی حاصل می شود با نتایج طولانی مدت همراه است؛ مدت زمان مورد نیاز برای انجام گرفتن این روش تقریبا یک ساعت است و هر فردی با هر نوع پوستی که دارند می توانند از این روش کمک می گیرند؛ در روش هایفوتراپی، پوست تحریک می شود و کلاژن تولید می گردد که در این صورت پوست می درخشد.

در روش هایفوتراپی، از امواج فراصوت جهت به وجود آمدن گرما در سطح عمیق پوست استفاده می‌شود؛ این گرما آسیب جدی به سلول‌های هدف پوست می زند و موجب می‌شود بدن تلاش بسیار زیادی برای ترمیم آن ها می کند؛ جهت انجام دادن این کار، بدن کلاژن تولید می‌کند تا کمک بزرگی به رشد دوباره سلول کند؛ کلاژن به ماده‌ای در پوست گفته ای می شود که موجب افزایش خاصیت ارتجاعی می شود؛ هر سال تعداد زیادی از روش هایفوتراپی جهت لیفت پوست استفاده می‌کنند زیرا این روش مزایای بسیاری دارد.

10 تا از بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج را بشناسید!

کلینیک آسمان آبی

کلینیک آسمان آبی

کلینیک آسمان آبی یکی از بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج است که از سال 1394 با تیمی تخصصی تشکیل شده از پزشکان متخصص درماتولوژی(پوست) فعالیت خود را آغاز کرده است؛ این کلینیک در طول این سال ها، فعالیتش را با فراهم کردن به روزترین دستگاه های لیزر جهت رفع نیازهای پوستی مراجعین استان البرز انجام داده است.

کلینیک آسمان آبی با استفاده از چندین دستگاه لیزر جوانسازی و از بین بردن لک و جای جوش، توانایی پاسخگویی رضایت مندانه به تمام مراجعین اش را تا حد بسیار عالی فراهم کرده است؛ در این کلینیک بهترین خدمات در اختیار مردم قرار می گیرد.

خدمات :

 • از بین بردن موهای زائد
 • جوانسازی پوست
 • جراحی پلک
 • کاشت مو
 • مزوتراپی

آدرس : کرج، خیابان بهار، نبش بلوار نژاد رمضانی، روبروی فروشگاه کوروش ،کلینیک آسمان آبی، طبقه سوم

تلفن تماس : 02632402304

کلینیک پوست رویا

کلینیک پوست رویا

کلینیک رویا یکی از بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج می باشد که هدفش ارائه دادن انواع خدمات شایسته و با کیفیت و مطابق علم روز در تمامی زمینه های پوست و مومی باشد؛ در این کلینیک خدمات ارائه شده توسط متخصصین بسیار مجرب و مدرن ترین دستگاه‌ها برای اولین بار در شهر کرج انجام می شوند؛ در ضمن در کلینیک رویا بهترین برندهای مراقبتی و بهداشتی روز دنیا در محیط بسیار تمیز و آرام مورد استفاده قرار می گیرند و مهم ترین هدف آن، جلب کردن رضایت کامل مشتریان عزیز است.

خدمات :

 • لایه برداری و شفاف سازی، درمااِف یا اتوی صورت
 • پاکسازی عمیق، درمان منافذ باز پوست
 • رفع چین و گودی زیر چشم، مینی آر اف
 • اکسیژن رسانی، کومودون اکستراکشن
 • اولتراسونیک، میکرودرم ابریژن
 • هیدرادرمی

آدرس : کرج، عظیمیه، بلوار 45 متری کاج، ابتدای پل آزادگان، حد فاصل بانک سپه تا خیابان شجاعی، پلاک 423، ساختمان جی، طبقه پنجم، واحد 20

تلفن تماس : 09101789113

کلینیک زیبایی مرسا

کلینیک مرسا

کلینیک تخصصی و زیبایی مرسا دارای کادر بسیار متعهد و کارآمد می باشد که پزشکان متخصص و مجرب در کلینیک در زمینه انجام انواع خدمات زیبایی مشغول به فعالیت هستند؛ این کلینیک با به کار گرفتن جدیدترین تجهیزات و به‌ روزترین دستگاه‌های دنیا در فضایی بسیار دلنشین و ایمن، همراه و پشتیبان شما عزیزان می باشد؛ در واقع کلینیک مرسا یکی از بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج است؛ در این مرکز، لیزر موهای زائد توسط بهترین دستگاه پلاتینیوم 2021 بدون هر گونه درد و سوختگی انجام می شود.

خدمات :

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جوانسازی پوست
 • لیزرموهای زائد
 • هایفوتراپی
 • مزونیدلینگ
 • مزوتراپی

آدرس : گوهردشت، فلکه اول، ابتدای مطهری، روبروی شیرینی روما، نبش چهارم شرقی، ساختمان اطلس، طبقه 3،  واحد 6

تلفن تماس : 09120495706

کلینیک نیک رویان گلشهر

کلینیک نیک رویان گلشهر

کلینیک زیبایی نیک رویان یکی از بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج می باشد که در زمینه درمان انواع بیماری های پوستی، خدمات بسیار خوبی ارائه می کند؛ این مرکز تحت نظر دکتر علی شریعتی می باشد و بهترین مواد با مناسب ترین قیمت و با استفاده از پروتکل های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

خدمات :

 • خال برداری
 • زاویه سازی
 • میکرونیدلینگ
 • تزریق فیلرچانه
 • تزریق فیلر بینی
 • لیزر موهای زائد
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • درمان جوش و جای جوش
 • درمان لک و کک و چین و چروک

آدرس : کرج، 45 متری گلشهر، نبش کوکب غربی، برج اسلام، طبقه10، واحد33

تلفن تماس : 09917206700

کلینیک زیبایی تاج

کلینیک تاج

کلینیک پوست، مو و لیزر تاج یکی از مجهزترین و بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج می باشد؛ این کلینیک تجربه بسیار زیادی در زمینه درمان مشکلات پوستی دارد و خدمات متنوعی در اختیار مردم شهر کرج قرار می دهد که آن ها می توانند هر نوع مشکلات مربوط به پوست و مو را با مراجعه به آن جا برطرف کنند؛ در این کلینیک نه تنها خدمات مربوط به پوست و مو، بلکه لیزر نیز انجام می شود؛ تمام نکات بهداشتی در این کلینیک به خوبی رعایت می شوند و به هر توصیه پزشکی برای سلامت جان بیماران توجه می شود.

خدمات :

 • مزوتراپی
 • رفع غبغب
 • لیفت بینی
 • هایفوتراپی
 • مزونیدلینگ
 • برداشتن خال
 • کربوکسی تراپی

آدرس : کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار(بخش اداری)، طبقه 8، واحد 809

تلفن تماس : 02634980003

کلینیک دکتر حمید مشگی

کلینیک دکتر حمید مشگی

کلینیک دکتر حمید مشگی هر نوع خدمات زیبایی و درمانی در زمینه پوست و مو ارائه می دهد که هر یک توسط کادر و پرسنل بسیار حاذق و مجرب انجام می شود؛ در کلینیک نه تنها این خدمات ارائه می شود بلکه برخی موارد مربوط به لاغری و تناسب اندام نیز در اختیار مردم قرار می گیرد که همه آن ها باعث جلب نظر مردم شهر کرج شده است؛ به دلیل برخورد خوب پرسنل و رعایت نکات بهداشتی و ارائه انواع خدمات، این کلینیک جزو بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج محسوب می شود.

خدمات :

 • جراحی سرپایی خال و کیست
 • جراحی چانه گذاری
 • زاویه سازی پوست
 • جراحی غبغب
 • جراحی پلک
 • مزونیدلینگ
 • لیفت با نخ

آدرس : کرج، مهرشهر، بلوار شهرداری، بین خیابان 206 و 208، ساختمان آماتیس، طبقه دو، واحد 4

تلفن تماس : 02633419204

کلینیک پوست مده آ

کلینیک پوست مده آ

کلینیک پوست مده آ بهترین خدمات را با مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها به مردم ارائه می دهد؛ تکنیک پوست کره ای و بی بی گلو در این کلینیک انجام می شود و در ضمن لیزر موهای زائد نیز با دستگاه سه طول موج قابل اجراست؛ در کلینیک مده آ با آموزش دادن انواع خدمات مربوط به پوست، مدرک فنی و بین المللی به کارآموزان ارائه می شود؛ این کلینیک یکی از بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج است که با ویژگی های منحصر به فردش شهرت بسیار زیادی بین مردم شهر کرج دارد.

خدمات :

 • هایفوتراپی
 • پلاسما تراپی
 • تزریق بوتاکس و ژل
 • مزوتراپی پوست و مو
 • خال برداری و درمان لک
 • اصلاح فرم ابرو و میکروبلیدینگ
 • درمان و احیای موهای آسیب دیده

آدرس : کرج، بلوار مطهری، رو به روی سازمان فرهنگ و ارشاد البرز، جنب فرش بافت، برج نیکان، طبقه ششم، واحد 21

تلفن تماس : 02634461977

کلینیک زیبایی بهتا

کلینیک زیبایی بهتا

کلینیک لیزر و زیبایی بهتا یکی از بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج است که از کادر بسیار متعهد و پزشکان متخصص و حاذق تشکیل شده است؛ این کلینیک توانسته تاکنون خدمات بسیار زیادی در زمینه پوست و مو به مردم ارائه دهد؛ در این کلینیک بخش تخصصی برای کاشت مو، ابرو و سر وجود دارد که انواع دستگاه های پیشرفته و مجهز دنیا در آن به کار گرفته شده است؛ رفتار و برخورد بسیار متشخصانه و محترمانه تمام پرسنل این کلینیک موجب جلب نظر بسیاری از افراد شده است.

خدمات :

 • مزوتراپی
 • مزونیدلینگ
 • ماساژ درمانی
 • برداشت خال
 • پارافین تراپی
 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد

آدرس : کرج، گوهردشت، کوی اتحاد، تقاطع خیابان فروردین و خیابان روزبهانی، روبروی مسجد الرحمن

تلفن تماس : 02634402882

کلینیک رزا

کلینیک رزا

کلینیک رزا یکی از بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج است که با فراهم کردن همه ظرفیت های جامعه پزشکی و دندانپزشکی، خدماتش را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به مردم در شهر کرج ارائه می دهد؛ این مجموعه متشکل از پزشکان و دندانپزشکان متخصص، دور دیده و با تجربه است که با حذف کردن گروه های واسطه، خدمات مجموعه در عین حفظ کیفیت، با بهترین قیمت در اختیار مردم قرار می گیرد.

کلینیک رزا مرکزی است که همه تلاش خود را می کند، در دیگر نقاط مختلف شعباتش را گسترش دهد و همگان برای تحقق یافتن اهداف زیبا شدن، از خدمات این مجموعه بهره مند شوند.

خدمات :

 • کاشت مو، ابرو
 • لیزر موهای زائد
 • جوانسازی پوست
 • تزریق ژل و چربی، بوتاکس
 • لیفت و زاویه سازی صورت
 • میکرونیدلینگ، میکرودرم، مزوتراپی

آدرس : کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برح آراد، طبقه یازدهم

تلفن تماس : 02634490932

کلینک زیبایی دلفینیوم

کلینک زیبایی دلفینیوم

کلینیک دلفینیوم یکی از بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج می باشد که توانسته با فراهم کردن پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه ها و برندهای هم سطح اروپا و آمریکا، خدمات زیبایی منحصر به فردی به مردم در شهر کرج ارائه دهد؛ این کلینیک متشکل از پزشکان متخصصی است که سابقه ۲۵ ساله در زمینه طبابت دارند و در دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده اند.

خدمات :

 • مزوتراپی
 • هایفوتراپی
 • کربوکسی تراپی
 • لیزر موهای زائد
 • میکرودرم ابریژن
 • لیفتینگ و جوانسازی
 • رژیم درمانی جهت کاهش وزن
 • طب سوزنی برای لاغری و رفع استریا
 • تزریق ژل و برجسته کردن لب ها، زاویه دار کردن صورت

آدرس : کرج، عظیمیه، بلوار استقلال جنوبی، کوچه مسرور خسروی، پلاک 4 طبقه همکف

تلفن تماس : 092632539927

برای جلوگيری از پيری پوست بايد به چه نكاتی توجه كرد؟

در صورتی كه بتوانيد از پوست خود به خوبی مراقبت كنيد و از پيری زودرس آن جلوگيری كنيد، ديرتر به استفاده از روش های جوانسازی نياز پيدا خواهيد كرد، از اين رو در ادامه مقاله می خواهيم برخی از نكات مراقبتی پوست را برايتان ذكر كنيم؛ اين نكات به شرح زير هستند:

پوستتان را به درستی بشناسید: برای اين كه بتوانيد از پوست خود به خوبی مراقبت كنيد، بايد در ابتدا نوع پوست خود را تشخيص دهيد و متناسب با آن به نكات مراقبتی توجه كنيد و از آن ها طبق روتين استفاده كنيد.

کرم ضد آفتاب را فراموش نکنید: از جمله مهم ترین عوامل پیر شدن پوست، رسيدن اشعه های مضر خورشید می باشد؛ از اين رو بايد عادت کنید پيش از بیرون رفتن از منزلتان، به طور حتما از ضد آفتاب استفاده كنيد؛ در صورتی كه پوست شما چرب یا خشک است، بايد ضد آفتابی كه مناسب نوع پوستتان است را انتخاب کنید؛ در ضمن بايد شما از کرم‌هایی که SPF آن ها بالای ۳۰ است استفاده نماييد.

عینک آفتابی بزنید : نمی توان گفت عینک آفتابی فقط برای محافظت كردن از چشم‌ها می باشد بلکه می تواند از پوست نازک دور چشم نيز مراقبت کند و مانع از بوجود آمدن خطوط اخم و خطوط پنجه کلاغی شود.

آب بنوشید : در صورتی كه بدن شما کم آب شود، می تواند تاثیر كاملا مستقیمی بر روی چروک شدن و تیره شدن پوست بگذارد، در ضمن موجب جمع شدن چربی در زیر پوست می‌شود، از اين رو بايد به اندازه كافی آب بنوشید و از کرم‌های آبرسان نيز استفاده نماييد.

از نوشیدنی‌های الکلی پرهیز نماييد : طبق مطالعات و تحقيقات، نوشیدن الکل می تواند تاثیر مستقیم بر روی پیر شدن و چروک شدن پوست بگذارد؛ نتایجی كه از این تحقیق حاصل می شود نشان داده است، تا مدت یک روز پس از نوشیدن همچنان پوست کم آب و خشک می باشد؛ بعد از ترک كردن نوشیدنی‌های الکلی به مدت چند روز، پوست به مرور زمان ترمیم و آبرسانی می‌شود؛ در نتيجه پس از گذشت یک سال پوست صورت فرد به حالت عادی خود باز می‌گردد.

از ژل یا فوم شست و شو صورت استفاده کنید : اخيرا شوینده‌های متفاوتی برای انواع مختلف پوست‌ها مورد استفاده قرار می گيرند به عنوان مثال ژل یا فوم شست و شو صورت نيز شوینده‌های سبکی می باشند و برای انواع پوست‌های چرب و خشک محصولات متنوعی دارند.

حتی الامکان، توصیه می کنیم به صورت پی در پی و به منظور رسیدگی به پوست و موی خویش، به بهترین کلینیک زیبایی در کرج مراجعه نمایید و تحت مراقبت های لازم قرار بگیرید.

خصوصیات بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج

زمانی كه شما برای زيباسازی و مراقبت كردن از پوست خود به دنبال يافتن بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج هستيد، بايد در وهله اول به ويژگی های مركز توجه نماييد كه مهم ترين آن ها چگونگی عملكردش در زمينه جوانسازی پوست است؛ ويژگی های ديگر مربوط به تجربه و سابقه و خدمات رسانی مرکز به مردم است.

از ویژگی های دیگر بهترین مرکز جوانسازی پوست به مدرن بودن و به روز بودن امکانات و خدمات قابل ارائه آن ها و همچنین وجود متخصصین متعدد در مرکز جوانسازی می توان اشاره نمود.

به طور كلی بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج بايد در تمام زمينه ها جهت انجام خدمات از جمله رسيدگی به پوست افراد، دارای ويژگی های بسيار برجسته و منحصر به فرد باشد؛ بهترین کلینیک پوست و مو در کرج باید در بهترین مکان از شهر کرج احداث شده باشد تا افراد بتوانند با وسیله شخصی یا عمومی خود به راحتی به آن جا دسترسی داشته باشند؛ ویژگی های مهم دیگر مربوط به نوع خدمات ارائه شده و رعایت اصول بهداشتی می باشد زیرا هر اندازه کیفیت خدمات بهتر باشد و اصول بهداشتی را رعایت نمایند نتیجه ای که حاصل می شود موفقیت آمیزتر خواهد بود.

هزینه جوانسازی پوست در کرج

برای استفاده از روش های مختلف جوانسازی پوست در کرج، باید مبلغ معینی به کلینیک پرداخت شود تا پرسنل و پزشکان بتوانند بهترین خدمات را در اختیار مراجعه کننده محترم قرار دهند؛ البته مقدار مبلغ پرداختی به موارد مختلفی بستگی دارد به عنوان مثال هر روشی که برای مشکل پوستی تعیین می شود، هزینه متفاوتی دارد؛ مورد موثر دیگر مربوط به مقدار مشکلات پوستی است زیرا هر چه پوست بیشتر آسیب دیده تر باشد باید برای درمان هزینه بیشتری پرداخت شود.

موقعیت مکانی کلینیک و میزان تجربه بهترین دکتر جوانسازی پوست در کرج، تاثیر بسیار زیادی در مقدار مبلغ پرداختی می گذارد؛ در صورتی که می خواهید از هزینه استفاده از روش های جوانسازی پوست در کرج مطلع شوید، می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

كلام آخر

سایت تاپتنا سعی بر این داشته تا در این مقاله مطالب مفید و اطلاعات سودمندی را در رابطه با جوانسازی پوست صورت و موارد مرتبط با آن برای شما ذكر نماید و در ضمن در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج آشنا کردیم تا بتوانيد با خيالی آسوده برای داشتن صورتی زيبا اقدام كنيد؛ از اين كه تا پايان مقاله ما را همراهی كرديد از شما بسيار ممنونيم و در صورتی كه هر گونه انتقاد و يا پيشنهاد در رابطه با جوانسازی پوست در كرج داريد به راحتی می توانيد از طريق سايت با ما در ميان بگذاريد.

لازم به ذکر است، افرادی که علاقه مند به انجام انواع جراحی های زیبایی هستند و قصد انجام این عمل ها را دارند، می توانند از حوزه جراحی و زیبایی در مجله تاپتنا دیدن فرمایند.

آیا جوانسازی پوست عوارض دارد؟

در صورتی که شما برای انجام جوانسازی صورت به بهترین پزشک زیبایی مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از آن روش را رعایت کنید دچار عارضه ای نخواهید شد.

هایفوتراپی در هرجلسه چه مقدار زمان نیاز دارد ؟

هایفوتراپی به صورت سرپایی در مطب متخصص پوست انجام می شود و بسته به میزان شلی و افتادگی پوست تقریبا حدود یک ساعت زمان می برد.

هزینه جوانسازی پوست چقدر می باشد؟

هزینه جوانسازی پوست با توجه به دستمزد پزشک زیبایی ، نوع روش درمانی ، تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان و غیره تعیین می شود.

5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا