پزشکانجراحی و زیبایی

بهترین جراح سینه در کرج【سال1402】✅ + لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح سینه در کرج آشنا کنیم تا در صورت لزوم به آن ها مراجعه کرده و مشکل خود را حل کنید. خانم‌هایی که از کوچکی، اندازه یا شکل سینه‌هایشان رضایت ندارند و اعتماد به نفسشان به شدت تحت تاثیر قرار می‌گیرد، می توانند بنا به نیاز خود یکی از روش های جراحی سینه را انجام دهند؛ به همین دلیل بسیاری از افراد سالانه درخواست جراحی سینه‌ می‌کنند و علاقه دارند تا سایز و شکل مناسبی به سینه های خود بدهند که در این صورت است اعتماد به نفس بالایی به دست می آورند و همچنین نسبت به ظاهر و حضور خود در موقعیت های مختلف اجتماعی و خانوادگی احساس خوبی خواهند داشت. ممنون می شویم ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

جراحی سینه چیست؟

در مردان سینه ها شکل اولیه خود را حفظ می کنند اما در خانم ها سینه ها بعد از بلوغ رشد کرده و متمایز می شوند؛ شکل این اندام در خانم ها به تفاوت های فردی، نژادی و سنی بستگی دارد که سینه ها در خانم ها به شکل های مختلف نیمکره ای، مخروطی، آونگی یا پهن دیده می شود. سینه ها یکی از اندام هایی است که سفتی و خوش فرم بودن آن همواره مورد توجه خانم ها بوده است و خانم هایی که سینه های شل، افتاده و کوچک دارند به دنبال راه حلی برای اصلاح آن هستند و روش های مختلفی برای بهبود وضعیت سینه ها وجود دارد که جراحی سینه یکی از آن هاست.

جراحی سینه به 2 دلیل عمده قابل انجام است که در برخی موارد جنبه زیبایی دارد و در دسته جراحی و زیبایی سینه قرار می گیرد؛ به همین دلیل اکثر افراد به همین دلیل عمل جراحی را انجام می دهند اما در برخی موارد ممکن است سلامت بیمار در خطر باشد و عمل جنبه درمانی داشته باشد؛ افراد با مراجعه به بهترین جراح سینه در کرج می توانند درمان خود را آغاز کنند.

یکی از دغدغه های اکثر خانم ها سرطانی بودن این جراحی ها است و فکر می کنند که اگر این عمل های زیبایی را انجام دهند به سرطان سینه مبتلا می شوند اما از نظر علمی و پزشکی این فکر کاملا رد شده است و اگر شما سینه های بیش از حد بزرگ و آویزان دارید که به گردن شما فشار می آورند، بدانید که کوچک کردن سینه در بسیاری از جنبه های پزشکی برای شما مفید خواهد بود و با این جراحی حتی می توان گفت از حجم سرطان کاسته خواهد شد.

کاندیدای مناسب جراحی سینه

کاندیدای مناسب جراحی سینه

افراد برای انجام جراحی سینه توسط بهترین جراح سینه در کرج باید شرایط لازم را داشته باشند و همچنین کاندیدای مناسبی باشند که در ادامه به ذکر کاندیدای مناسب جراحی سینه می پردازیم:

 • افراد برای انجام جراحی سینه زیر نظر بهترین جراح سینه در ایران باید از سلامت جسمانی کامل برخوردار باشند.
 • انتظارات واقع بینانه از جراحی داشته باشید.
 • داشتن سینه های کوچک و آویزان که ممکن است به دلیل رشد ناکافی بعد از بلوغ، نقص مادرزادی، چاقی و کاهش وزن افراد یا تغییرات پس از بارداری و جراحی های سرطان باشد.
 • قسمت بالای سینه باید گود و فرورفته باشد و به اصطلاح تو خالی باشد.
 • سینه ها نباید از نظر شکل و اندازه متقارن باشند.
 • یک یا هر دو سینه به طور طبیعی رشد نکرده یا شکل کشیده ای دارند.
 • افرادی که از کوچکی سینه خود ناراضی باشند، می توانند جراحی سینه را زیر نظر بهترین جراح سینه در کرج به بهترین شکل ممکن انجام دهند.
 • سینه‌ها باید قبل از جراحی کاملاً رشد کنند، برای اکثر زنان سینه‌ها تا سن 18 سالگی رشد می‌کنند، اگرچه برخی زودتر و برخی دیرتر رشد می‌کنند و در حدود سن 16 سالگی سینه‌ها کاملاً رشد کرده‌اند اما توصیه می‌شود قبل از انجام عمل جراحی سینه تا سن 18 سالگی صبر کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح سینه در کرج در جدول زیر لیست شده است:

⭐سطح پزشکتخصص لازم را برای خدمات داشته باشد.
⭐مهارت و تخصصدارای تخصص کافی باشد.
❤️ برخورد با بیمارداشتن رفتار صبورانه و محترمانه با بیماران
❤️ هزینهطبق نوع بیماری، تخصص و تجربه پزشک

جراحی پروتز سینه

بزرگ کردن سینه با هدف افزایش ظاهر، اندازه و خطوط سینه انجام می شود. بیماران ممکن است به دلایل مختلف به ماموپلاستی برای بزرگ کردن سینه نیاز داشته باشند. در برخی بیماران سینه ها به اندازه کافی بزرگ نیست و احساس می کنند که سینه هایشان خیلی کوچک است. برخی دیگر به دلیل تغییراتی که بعد از بارداری در سینه هایشان ایجاد می شود، می خواهند سینه های خود را بزرگ کنند. سایر بیماران نیز از ناهنجاری هایی مانند عدم تقارن در اندازه سینه رنج می برند و می خواهند اندازه هر دو سینه را برابر کنند.

جراحی زیبایی برای بزرگ کردن قفسه سینه با استفاده از ایمپلنتی انجام می شود که می تواند زیر عضله سینه ای یا بالای عضله سینه قرار گیرد. برشی برای قرار دادن ایمپلنت ایجاد می‌شود که ممکن است در زیر بغل، آرئول (ناحیه اطراف نوک پستان) یا در چین پایین سینه باشد. به طور کلی، ماموپلاستی بزرگ کردن یکی از کم تهاجمی ترین جراحی های زیبایی سینه است. در مواردی که برش در زیر بغل ایجاد می شود، ممکن است از آندوسکوپ (لوله ای نازک با دوربین کوچک و نور) استفاده شود.

پروتز سینه دارای پوسته سیلیکونی است که به طور کلی دو نوع است، یا نمک (محلول نمکی) داخل آن یا از ژل سیلیکون ساخته شده است. بیماران با آزمایش ایمپلنت های آزمایشی، اندازه مورد نظر را تعیین می کنند. در حال حاضر ایمپلنت های سالین دارای مزایای بیشتر و عوارض کمتری نسبت به ایمپلنت های حاوی ژل سیلیکون هستند و به همین دلیل استفاده از آن ها محبوبیت بیشتری دارد.

جراحی پروتز سینه شامل قرار دادن پروتز (ایمپلنت) در داخل بافت سینه یا تزریق چربی به سینه است که هدف آن افزایش اندازه سینه است. این روش جراحی عمدتاً برای خانم هایی انجام می شود که پس از بارداری یا کاهش وزن سینه های خود را کوچک کرده اند و سینه های گرد و چاق می خواهند. این روش جراحی همچنین به بهبود تقارن سینه کمک خواهد کرد.

ژنیکوماستی چیست؟

ژنیکوماستی یک بیماری بسیار رایج و متداول بین آقایان است که باعث بزرگ شدن بافت سینه در مردان می شود. این مشکل در هر سنی قابل مشاهده است. اما معمولا در دوران نوزادی، بلوغ و بزرگسالی اتفاق می افتد. جراحی ژنیکوماستی یک راه حل ساده برای درمان بزرگی سینه در مردان است. این عارضه اغلب به دلیل عدم تعادل هورمون های تستوسترون و استروژن رخ می دهد.

برخی داروها و بیماری ها نیز در ایجاد تورم و بزرگ شدن بافت سینه در مردان موثر هستند. بزرگ کردن سینه مردان معمولا بدون درمان برطرف می شود. دلایل زیادی برای ایجاد آن وجود دارد. اما این معمولا به دلیل عدم تعادل هورمون های تستوسترون و استروژن اتفاق می افتد. این حالت ممکن است به صورت برآمدگی زیر نوک پستان احساس شود. در واقع وقتی سینه را فشار می دهید، متوجه چنین توده ای در سینه خواهید شد. توده به راحتی در سینه حرکت می کند و ممکن است در لمس حساس باشد. امکان ایجاد چنین تغییراتی در هر دو سینه وجود دارد.

بیشتر از نصف نوزادان پسر سینه های نسبتا بزرگی دارند. چنین شرایطی به علت سطح استروژن مادر است. سینه های بزرگ در کودکان معمولا در عرض چند هفته ناپدید می شوند. بسیاری از دختران نوجوان از درجاتی از بزرگ شدن سینه رنج می برند. نوسانات هورمونی، از جمله کاهش سطح تستوسترون و افزایش استروژن، باعث رشد بافت سینه می شود. این وضعیت با عادی سازی و یکنواختی سطح هورمونی حل می شود. در واقع، این فرآیندی است که بین شش ماه تا دو سال طول می کشد. سینه های بزرگ در مردان بالای 50 سال شایع تر است. با افزایش سن، بدن مردان تستوسترون کمتری تولید می کند. همچنین ممکن است در این سن چربی بیشتری داشته باشید که باعث تحریک تولید استروژن و رشد بافت سینه می شود.

10 تا از بهترین جراح سینه در کرج را بشناسید!

دکتر بلال دلشاد

دکتر بلال دلشاد

دکتر بلال دلشاد، فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان ، ورودی سال 1381 پزشکی عمومی دانشگاه تهران ، ورودی سال 1391 دوره جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی تهران ، ورودی سال 1399 دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان دانشگاه شهید بهشتی تهران.

خدمات:

 • ابدومینوپلاستی ( جراحی زیبایی شکم و پهلو )
 • لیپوساکشن
 • لیپوماتیک
 • تزریق چربی به باسن، سینه و …
 • ماموپلاستی
 • لیفت سینه
 • پروتز سینه
 • درمان و جراحی انواع سرطان‌های سینه
 • بازسازی سینه

آدرس:

کرج ، 45 متری گلشهر ، خیابان ارغوان غربی ، کلینیک زیبایی و پستان بیمارستان فوق تخصصی مریم

شماره تماس:

۰۹۳۶۸۳۲۹۵۹۵

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی یکی از بهترین جراح سینه در کرج محسوب می شوند. ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک و فوق تخصص جراحی ترمیمی است که توانسته بسیاری از جراحی ها از جمله جراحی های پلاستیک، ترمیمی و زیبایی را در کارنامه کاری خود ثبت کند و دوره های تخصصی و فوق تخصصی بسیاری را در زمینه جراحی ترمیمی دست بگذراند. ایشان مدرک جراحی پلاستیک را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده و مدتی را در شهر کردستان طبابت کرده است که مردم شهرهای اطراف را برای رفع مشکلات و بیماری هایشان معالجه می کرد و اکنون یکی از برترین جراحان سینه با بیش از 15 سال سابقه در زمینه درمانی، زیبایی و جراحی است.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • جراحی شکم
 • تزریق بوتاکس
 • جراحی بینی
 • جراحی ترمیمی و دست

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، بالاتر از اداره پست، به سمت میدان شهدا، جنب داروخانه اهورا، ساختمان امید

شماره تماس: 02632256922

دکتر اسد اسلامی

Dr. Asad Eslami

دکتر اسد اسلامی پس از اخذ مدرک دکتری در رشته پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شدند و بعدها موفق به اخذ بورسیه جراحی عروق از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدند. ایشان دارای مشاوره تخصصی جراحی عمومی می باشند که با بیش از 14 سال سابقه تخصصی به فعالیت پزشکی می پردازند و به بیماران خدمات درمانی و زیبایی ارائه می دهند و همچنین امروزه به عنوان یکی از بهترین جراح سینه در کرج بسیار خوش درخشیده است.

خدمات:

 • انجام جراحی معده
 • درمان پیشرفته واریس
 • پیوند های عروق
 • جراحی های دستگاه گوارش
 • جراحی سینه

آدرس: کرج، چهار راه هفت تیر، نبش لاله 3، مجتمع پزشکی نور، طبقه 5

شماره تماس: 02632756427

دکتر میترا قدسی

دکتر میترا قدسی

دکتر میترا قدسی یکی از بهترین جراح سینه در کرج محسوب می شوند. ایشان در سال 1371 موفق به اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدند و سپس در رشته جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل شدند که دارای 16 سال سابقه پزشکی متخصص در زمینه جراحی های عمومی و درمانی می باشند. ایشان یکی از پزشکان باسواد کشورمان هستند که مراجعین خود را تا پایان درمان همراهی و راهنمایی می کنند.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • جراحی کیسه صفرا
 • جراحی آپاندیس
 • ترمیم فتق
 • درمان همورویید

آدرس: کرج، میدان شهدا، به سمت چهار راه طالقانی، ساختمان پزشکان نیلوفر، طبقه 6

شماره تماس: 02632261034

دکتر محمد جواد باقری

دکتر محمد جواد باقری

دکتر محمد جواد باقری در سال 1382 با رتبه 58 در رشته پزشکی عمومی وارد دانشگاه تهران شدند و سپس برای گذراندن دوره تخصصی جراحی عمومی وارد دانشگاه تهران شدند و در نهایت در سال 1397 دوره فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی را در دانشگاه تهران گذراندند. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی عمومی هستند که عضویت رسمی انجمن بین المللی جراحی چاقی و همچنین عضویت رسمی انجمن جراحان درون بین را در کارنامه کاری خود دارند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی شکم
 • لیپوساکشن
 • ماموپلاستی
 • لیفت سینه
 • جراحی سینه

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، کوچه مرجان، کوچه میرزایی، ساختمان آریا، طبقه سوم

شماره تماس: 09396431423

دکتر فرهام احمدی

دکتر فرهام احمدی

دکتر فرهام احمدی جراح پلاستیک و زیبایی هستند که با شماره نظام پزشکی 107052 به طبابت و جراحی در زمینه زیبایی و درمانی می پردازند. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و همچنین بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند که به عنوان یکی دیگر از بهترین جراح سینه در کرج، عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و تدریس در دانشگاه را در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند.

خدمات:

 • جراحی بینی
 • لیپوساکشن
 • لیفت سینه
 • جراحی بلفاروپلاستی
 • جراحی سینه

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، به سمت میدان 202

شماره تماس: 09124231242

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری

دکتر کاظم زرگری یکی دیگر از بهترین جراح سینه در کرج هستند. ایشان تحصیلات خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز کرده و در سال 1378 در رشته پزشکی عمومی از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند و سپس در سال 1386 به عنوان متخصص وارد دانشگاه تهران شدند و تحصیلات خود را ادامه دادند. وی در این سال های طبابت بیش از 12000 عمل جراحی موفقیت آمیز را در طول فعالیت خود به ثبت رساندند و همچنین عضو انجمن CTS آمریکا، عضو انجمن جراحان ایران و همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک هستند که کارگاه های علمی برای دانشجویان پزشکی و پرستاری را در کارنامه کاری خود ثبت کرده اند.

خدمات:

 • جراحی بینی
 • انجام جراحی لیپوماتیک
 • تزریق بوتاکس
 • ماموپلاستی
 • جراحی سینه

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، به سمت راست میدان شهدا، جنب بانک آینده، برج رازی، طبقه دوم، واحد 23

شماره تماس: 02632216398

دكتر مريم آزادپور

دكتر مريم آزادپور

دکتر مریم آزادپور در سال 1373 در رشته پزشکی عمومی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران مدرک پزشکی خود را دریافت کرده و سپس در رشته جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدند. دکتر مریم آزادپور دارای 18 سال سابقه پزشکی تخصصی در زمینه جراحی عمومی و درمانی می باشد و همچنین فوق تخصص جراحی عمومی در کرج هستند که به فعالیت های پزشکی و ارائه خدمات درمانی و زیبایی به بیماران خود می پردازند.

خدمات:

 • بلفاروپلاستی
 • جراحی سینه
 • جراحی شکم
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق ژل

آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از بازار ملاصدرا، خیابان ولیعصر 5، ساختمان سجادیان

شماره تماس: 02632700607

دکتر روناک تمدن

دکتر روناک تمدن

دکتر روناک تمدن متخصص جراحی عمومی هستند که بورد تخصصی خود را با موفقیت کسب کرده است. وی دکترای خود را در رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در سال 1385 اخذ کرده و سپس در رشته جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین فارغ التحصیل شدند و همچنین مدرک دوره فلوشیپ بیماری های پستان را از شهید بهشتی دریافت کردند. ایشان به عنوان یکی از بهترین جراح سینه در کرج فعالیت می کنند که شما عزیزان برای درمان، جراحی و مشاوره می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید.

خدمات:

 • تزریق بوتاکس
 • لیپوساکشن
 • جراحی سینه
 • پروتز سینه
 • لیفت سینه

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بانک مسکن، ساختمان میلاد، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 02632517579

دکتر مهدی امین خاکی

دکتر مهدی امین خاکی

دکتر مهدی امین خاکی در سال 1373 دکترای خود را در رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کردند و سپس دکترای جراحی پلاستیک و زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کردند. لازم است بدانید که وی توانسته رتبه برتر را در آزمون جراحی کشور دست یابد و امروزه از پزشکان باسواد و مجرب کشورمان به شمار می رود که هدف ایشان همیشه طبابت اصولی، منصفانه و جلب رضایت و اعتماد مراجعین بوده است که با درصد بالا در این زمینه به موفقیت دست یافته و نظر بسیاری از بیماران خود را جلب کرده است.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • جراحی زیبایی باسن
 • جراحی شکم
 • جراحی بینی
 • تزریق ژل و بوتاکس

آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، چهار راه طالقانی، ابتدای پل، زیر گذر به سمت میدان شهدا، جنب بانک سپه

شماره تماس: 02632253080

مراقبت های بعد از جراحی سینه زیر نظر بهترین جراح سینه در کرج

هر جراحی، چه درمانی و چه زیبایی با عوارض جانبی موقت و کوتاه مدت همراه است. پس از جراحی سینه افراد باید مراقب های لازم را انجام دهند تا بهبودی سریع تر حاصل شود که در ادامه به بررسی آن ها پرداخته ایم:

 • دوره نقاهت پس از جراحی سینه زیر نظر بهترین جراح پروتز سینه سخت نیست اما شما تحت عمل جراحی بزرگ قرار خواهید گرفت، بنابراین طبیعی است که در چند روز اول پس از جراحی کمی درد و ناراحتی احساس کنید.
 • بعد از دو روز می توانید حمام کنید اما هرگز به بخیه ها و زخم های خود دست نزنید و توصیه می شود بعد از استحمام محل جراحی باید خشک شود.
 • تا یک هفته بعد از جراحی سینه توسط بهترین جراح سینه در کرج اجسام سنگین بلند نکنید.
 • تا زمانی که به سختی می توانید بازوها و دستان خود را حرکت دهید از رانندگی خودداری کنید.
 • استراحت کافی برای تسریع روند بهبودی سینه بسیار مهم است، بنابراین هنگام خواب چندین بالش زیر سر خود قرار دهید تا سرتان بالاتر از بدنتان باشد.
 • درد و ناراحتی خفیف تا متوسط ​​بلافاصله پس از جراحی سینه احساس می شود و برخی از زنان فشار و سفتی در سینه های خود را تجربه می کنند که بهترین جراح سینه در کرج برای چند روز داروهای ضد درد تجویز می کند تا به بهبود سریع افراد کمک کند.
 • مصرف غذاهای سبک و رژیم غذایی سالم به شما کمک می کند تا این دوران را به راحتی پشت سر بگذارید و در روز اول بعد از عمل ممکن است احساس تهوع داشته باشید یا اشتهای زیادی برای خوردن نداشته باشید پس بهتر است غذای سبک و نرم بخورید.
 • برای دریافت انرژی لازم و کافی باید انواع غذاهای سالم را در رژیم غذایی خود داشته باشید و همچنین مصرف مایعات فراوان در این مدت توصیه می شود.

عوارض جراحی سینه

در کنار تمام مزایای جراحی سینه، این جراحی معایبی نیز دارد که در ادامه به توضیح هر یک از آن ها می پردازیم:

سفت شدن سینه: ممکن است پس از انجام جراحی سینه، فرد احساس سفتی در سینه های خود داشته باشد که برای رفع این مشکل می توانید با مشورت بهترین جراح ژنیکوماستی در کرج ماساژهای خاصی انجام دهید و از شدت سفتی آن بکاهید و البته نباید انتظار داشت که این مشکل به سرعت حل شود، بلکه باید این ماساژها را به طور مداوم انجام دهید تا به نتیجه مطلوب برسید.

کبودی سینه: رایج ترین جراحی انجام شده در زمینه زیبایی، جراحی سینه است که پس از انجام چنین جراحی هایی، سینه های فرد متورم و احتمالاً کبود می شود که این کبودی ها معمولاً بین 2 تا 3 هفته باقی می مانند.

بی حسی سینه: یکی از شایع ترین عوارضی که بعد از عمل های زیبایی سینه ایجاد می شود این است که حس پوست اطراف نوک سینه و خود نوک سینه پس از جراحی کاهش می یابد؛ این مشکل باعث نگرانی جدی فرد می شود و گاهی این مشکل به دلیل شوک وارده به فرد در اثر جراحی و آسیب به اعصاب آن ناحیه است که در بیشتر موارد پس از چند ماه کمی بهبود می یابد.

تورم سینه: تورم سینه معمولاً با گذشت زمان به تدریج کاهش می یابد اما این تورم می تواند تا 3 ماه در سینه ها باقی بماند.

ایجاد جای زخم: ایجاد اسکار بعد از جراحی سینه توسط بهترین جراح سینه در کرج یک عارضه نیست بلکه یک اتفاق طبیعی است و در جراحی سینه، اسکارها ممکن است ماه ها یا سال ها طول بکشد تا بهبود پیدا کنند و اسکارها در ابتدا قرمز، برجسته و حتی خارش دارند.

عدم تقارن سینه: تلاش های زیادی برای متقارن شدن شکل دو سینه انجام می شود اما همیشه این تقارن حاصل نمی شود و اگر چه بهترین هارمونی و انسجام ممکن بین دو سینه و نوک سینه تا حد زیادی به روش و تکنیک مورد استفاده در حین عمل بستگی دارد.

لخته شدن خون در سینه ها: خطراتی مانند لخته شدن خون نیز وجود دارد که بسیار نادر است و ماساژ دادن پا ها در حین و بعد از عمل احتمال بروز این مشکل را کاهش می دهد؛ به همین ترتیب فرد بعد از عمل نشسته نمی ماند و فعالیت انجام می دهد که در این صورت احتمال این خطر را کاهش می دهد.

گوشت اضافی: اگر بدن فرد مستعد تولید گوشت اضافی باشد، این حالت بعد از جراحی برای فرد به احتمال زیاد ایجاد می شود که قابل پیشگیری نیست و نمی توان به طور قطعی از آن پیشگیری کرد.

عوارض جراحی سینه

جراحی زیبایی سینه در دوران شیردهی

یکی از بزرگترین مشکلاتی که خانم ها بعد از جراحی سینه با آن مواجه می شوند، نگرانی های مربوط به شیردهی است. به تمام خانم هایی که مایل به انجام این جراحی ها هستند، بهترین جراح سینه در کرج توصیه می کند که آن را به بعد از بارداری و شیردهی واگذار کنند، زیرا در هر صورت ممکن است سینه ها در این مدت تغییر کنند و نیاز به جراحی های بعدی باشد اما در اکثر خانم ها این اقدامات مانع از شیردهی نمی شود.

اعصاب اطراف نوک سینه نقش مهمی در شیردهی دارند، احساس مکیدن سینه در کودک باعث افزایش سطح هورمون های پرولاکتین و اکسیتوسین می شود که پرولاکتین تولید شیر مادر را تحریک می کند، در حالی که اکسیتوسین باعث تحریک بیشتر می شود و اگر اعصاب آسیب دیده باشند، شیردهی می تواند مشکل ساز شود و این مشکل بیشتر پس از جراحی کوچک کردن سینه دیده می شود.

کلام آخر

بسیاری از خانم‌ها از شکل و اندازه سینه‌های خود ناراضی هستند و همین امر باعث می‌شود در زندگی، روابط اجتماعی و موقعیت‌های مختلف اعتماد به نفس نداشته باشند. انجام جراحی های زیبایی سینه اهداف مختلفی دارد و تفاوت اهداف به این دلیل است که عارضه اصلی و مشکل سینه های زنانه یا مردانه با یکدیگر متفاوت است؛ اجرای روش های مختلف بازسازی سینه یا اصلاح سینه را ضروری می کند و جراحی می تواند برای درمان یا زیبایی سینه باشد. شما عزیزان در صورت تمایل می توانید به مطب بهترین دکتر تزریق چربی به سینه در کرج یا بهترین جراح سینه در کرج مراجعه کرده و درمان خود را آغاز کنید یا زیبایی خود را کامل کنید.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید، سایت تاپتنا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح سینه در کرج آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

آیا محدودیت پروتز سینه در شیردهی وجود دارد؟

 در صورتی که در دوره شیردهی هستید بهتر است پروتز سینه زیر دیواره عضلانی قرار بگیرد.

علت تعویض پروتز سینه چیست؟

در صورت اصابت ضربه، تصادف و … چنانچه پروتز پاره شود باید پروتز تعویض گردد

احتمال سفت شدن پروتزها بعد از عمل وجود دارد؟

احتمال سفت شدن پروتز و یا تغییر شکل آن وجود دارد، که البته این مورد در ۱۰ درصد بیماران ممکن است مشاهده شود. 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا