پزشکانجراحی و زیبایی

بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز ❤️【سال1402】+ لیست 10 تایی

بسیاری از افراد به دنبال جراحی بینی گوشتی خود هستند؛ از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیال آسوده و راحت بینی خود را جراحی کنید؛ جراحی بینی از جمله جراحی های بسیار متداول بین مردم شهر شیراز است که تاثیر بسزایی در زیبایی چهره و تنفس بهتر دارد؛ جراحی بینی گوشتی نیز جزو جراحی های پلاستیک برای اصلاح و زیبایی محسوب می شود که طرفداران بسیار زیادی دارد؛ در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید.

بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز کیست؟

جراحی بینی گوشتی به ظرافت و دقت بسیار بالایی نیاز دارد تا نتیجه دلخواه حاصل شود و البته باید برای انجام این جراحی و زیبایی به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز بود؛ ایشان می تواند به خوبی از عهده انجام جراحی بینی بربیاید و تلاش خود را برای بهتر شدن نتیجه جراحی به کار گیرد؛ بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز قصد دارد با در نظر گرفتن تمامی خصوصیات بینی، بهترین تکنیک و روش را برای جراحی انجام دهد.

بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز باید از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی برخوردار باشد تا همه افراد مراجعه کننده به مطبشان بتوانند به ایشان اعتماد کنند و جراحی خود را به ایشان بسپارند.

برخی از مهم ترین خصوصیات بینی های گوشتی:

❣ نوک پهن و بزرگظاهر اکثریت بینی های گوشتی پهن و بزرگ است.
⭐ غدد چربی بیشترنوک بینی های گوشتی دارای غدد چربی بسیاری می باشد.
❣ غضروف ضعیفکلیه بینی های گوشتی غضروف ضعیفی دارند و باید توسط جراح تقویت شوند.
✨ پوست ضخیمپوست بینی های گوشتی از ضخامت بسیاری برخوردار هستند و ظاهر مشخصی دارند.

جراحی بینی گوشتی در شیراز

بینی گوشتی نیز ممکن است فرم و ظاهر بدی داشته باشد که موجب کاهش اعتماد به نفس افراد برای حضور در جوامع مختلف شود؛ از این رو بهترین راه حل، جراحی بینی می باشد که هدف از انجام آن، خلاصی از ظاهر بدشکل بینی است؛ بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز باید از طریق ویژگی های بینی گوشتی، آن را بشناسد و پس از آن برای جراحی اقدام نماید؛ بینی گوشتی با خصوصیات و ویژگی هایی همراه است که در ادامه آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

 • بینی گوشتی دارای پوستی کلفت تر از بینی های دیگر می باشد و در ضمن این نوع بینی دارای غضروف بسیار نازکی است.
 • بینی گوشتی منافذ چربی بسیار زیادی دارد و این موضوع بدین معناست که با فشار دادن آن ها، چربی از منافذ پوست خارج می شوند.
 • نوک و کناره های بینی‌های گوشتی دارای پوستی متفاوت نسبت به بخش هاس دیگر بینی است؛ در ضمن نوک بینی این دسته از افراد افتاده است و ظاهر کلی آن حالتی نیمه گرد دارد.
 • به طور معمول ظاهر بینی های گوشتی در مقایسه با بینی های دیگر، بد فرم و پهن تر دیده می شود.
جراحی بینی گوشتی در شیراز

جراحی بینی گوشتی چه عوارضی دارد؟

جراحی بینی گوشتی مانند سایر جراحی های بینی ممکن است عوارضی در بر داشته باشد که در ادامه شما را بیشتر آن ها آشنا خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید :

اثرات بیهوشی : برای انجام جراحی از داروی بیهوشی استفاده می شود که این دارو می توانند با عوارض مختلفی از جمله سرگیجه، تهوع، احساس ناراحتی بیمار همراه باشد که البته در صورت گذر زمان کوتاه، برطرف می شوند.

کبودی و تورم : لازم به ذکر است که کبودی و تورم در همه افراد پس از جراحی بینی مشاهده می شود؛ البته میزان آن در هر فردی متفاوت است؛ در صورت کبودی پوست، ابتدا رنگ آن قرمز و پس از آن سبز می شود.

خونابه : برخی از افراد پس از جراحی خونابه هایی از بینی شان خارج می شود که در صورت کم بودن طبیعی است؛ اگر ادامه دار شود یا مقدار آن افزایش یابد، باید به سرعت به بهترین جراح بینی گوشتی اطلاع داده شود.

باقی ماندن جای بخیه ها : کسانی که این جراحی را انجام داد اند، مخصوصا خانم ها از باقی ماندن جای بخیه روی صورتشان بیزارند زیرا برخی مواقع به خوبی مشهود می باشند.

عفونت : گاهی اوقات بینی بیمار دچار عفونت می شود که با کمک محلول های شستشو دهنده می توان از به وجود آمدن آن یا شدت گرفتنش کاست.

هماتوم : برخی مواقع ممکن است جراح تجربه و سابقه کافی در زمینه انجام جراحی بینی گوشتی نداشته باشد که در این صورت امکان پاره شدن عروق خونی وجود دارد؛ در نهایت خون زیر پوست تجمع می کند و هماتوم ایجاد می گردد.

جراحی بینی گوشتی چه عوارضی دارد؟

نحوه جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی این گونه است که باید قسمتی از غضروف بینی را جراح جدا کند و پس از آن با استفاده ابزار مورد نیاز برای جراحی بینی که سپتوم نام دارد، آن را به قسمت نوک بینی منتقل کند؛ گاهی اوقات که بینی فرد غضروف قابل تراش ندارد، می توان از غضروف‌های دیگر بدن هم استفاده کرد؛ به طور مثال غضروف های قسمت گوش یا حتی غضروف‌هایی مصنوعی یا حتی استفاده از استخوان دنده فرد هم می‌تواند گزینه بسیار مناسبی جهت انجام عمل جراحی بینی‌های گوشتی پهن در نظر گرفته شوند.

برای جراحی بینی از دو روش باز و بسته می توان استفاده کرد که البته بینی گوشتی با روش جراحی باز، نتیجه بهتری می تواند داشته باشد؛ در جراحی بینی به روش باز، بهترین جراح بینی در شیراز دسترسی بهتر و راحت تری به داخل بینی دارد و می تواند تغییرات مورد نیاز را به خوبی در بینی ایجاد کند.

10 تا از بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز را بشناسید!

دکتر محمدکاظم رشته احمدی

دکتر محمدکاظم رشته احمدی

دکتر محمد کاظم رشته احمدی متخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی بینی می باشند؛ ایشان تا به امروز جراحی های زیبایی موفقی را در کارنامه کاری شان به ثبت رسانده اند؛ از این رو می توان گفت ایشان یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز هستند و می توانند بینی گوشتی را به بهترین نحو جراحی کنند؛ دکتر رشته احمدی در این زمینه 10 سال سابقه بسیار درخشان دارند و می توانند خدمات بسیار متنوعی به مردم ارائه دهند.

ایشان پس از این که مدرک دکترای پزشکی عمومی شان را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز دریافت کردند؛ توانستند سال 1387 با تخصص یافتن در زمینه گوش، حلق و بینی (ENT)، جراحی سر و گردن، جراحی پلاستیک و زیبایی بینی و صورت از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل شوند؛ دکتر رشته احمدی بورد تخصصی دارند و در انجمن متخصصین گوش، حلق و بینی و زیبایی بینی عضو می باشند.

خدمات :

 • درمان انواع بیماری های دهان، حلق و حنجره و بیماری های سینوسی و بینی
 • جراحی پلاستیک بینی (رینوپلاستی) و صورت
 • جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)
 • جراحی زیبایی چانه (منتوپلاستی)
 • جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)
 • تزریق بوتاکس و تزریق ژل
 • درمان بیماری های گوش
 • لیپوساکشن چانه و گردن
 • لیفت صورت و ابرو
 • جوانسازی پوست
 • پروتز چانه و گونه

آدرس : شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، نبش صورتگر، ساختمان کیمیا، طبقه 5

تلفن تماس : 07132339217

دکتر خسرو خسروی

دکتر خسرو خسروی

دکتر خسرو خسروی متخصص جراحی عمومی و جراحی زیبایی می باشند؛ ایشان می توانند بسیاری از جراحی ها را با موفقیت انجام دهند از این رو با لقب بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز شناخته می شوند؛ دکتر خسروی با کد نظام پزشکی 27969 در این شهر خدمات بسیار متنوعی به مردم ارائه می دهند؛ ایشان تا به امروز تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مردم به کار گرفته اند و همین موضوع موجب شهرتشان بین مردم شده است.

خدمات :

 • جراحی بینی
 • لیپوماتیک
 • پیکرتراشی

آدرس : شیراز، خیابان عفیف آباد، بیمارستان دکتر میر

تلفن تماس : 07136267258

دکتر علیرضا مصباحی

دکتر علیرضا مصباحی

دکتر علیرضا مصباحی متخصص گوش و حلق و بینی هستند؛ ایشان توانستند پس از دریافت مدرک پزشکی عمومی خود، سال 1373 مدرک تخصصی شان را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ کنند و پس از آن تحصیلاتشان را در رشته تخصصی گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن ادامه دادند و در سال ۱۳۹۳، فلوشیپ جراحی پلاستیک و صورت را با موفقیت دریافت کردند.

می توان گفت ایشان یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز هستند؛ دکتر مصباحی در هیئت آکادمی جراحی پلاستیک صورت و ترمیمی آسیا و در ضمن در انجمن جراحان زیبایی بینی ایران عضو هستند.

خدمات :

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی زیبایی چانه
 • جراحی زیبایی پلک

آدرس : شیراز، خیابان زرگری، ساختمان رز

تلفن تماس : 07136291822

دکتر بهروز گندمی

دکتر بهروز گندمی

دکتر بهروز گندمی متخصص گوش و حلق و بینی هستند؛ ایشان از ابتدای فعالیت خود تا به امروز چندین جراحی را با موفقیت انجام داده اند و در کارنامه شغلی خود به ثبت رسانده اند؛ می توان گفت دکتر بهروز گندمی یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز هستند؛ ایشان با کد نظام پزشکی 37292 مشغول ارائه خدمات و طبابت هستند؛ دکتر گندمی هدفشان، ارائه بهترین خدمات با برخورد بسیار محترمانه و مودبانه می باشد.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی بینی ترمیمی
 • جراحی بینی استخوانی

آدرس : شیراز، خیابان ستارخان، روبروی بلوارمصلی نژاد، ساختمان فلورانس، طبقه 4، واحد 5

تلفن تماس : 07136293436

دکتر بیژن ربیعی

دکتر بیژن ربیعی

دکتر بیژن ربیعی متخصص گوش و حلق و بینی هستند، از این رو ایشان یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز می باشند؛ لازم به ذکر است دکتر ربیعی در حیطه انجام فعالیت های خود، به بهترین نحو عمل می کنند و رضایت تمامی بیماران را در اولویت خود قرار می دهند؛ ایشان پاسخ هر یک از افرادی که به مطبشان مراجعه می کنند را به خوبی می دهند و هیچ ابهامی در ذهنشان باقی نمی گذارند.

خدمات :

 • جراحی بینی
 • جراحی سینوزیت
 • درمان عفونت حلق
 • درمان عفونت گوش

آدرس : شیراز، خیابان قصرالدشت، بعد از بلوار مهر، روبروی رستوران کاکتوس، ساختمان پزشکان نگین، طبقه 4

تلفن تماس : 07132302994

دکتر عباسعلی فهزادی

دکتر عباسعلی فهزادی متخصص گوش حلق بینی و جراح زیبایی بینی می باشند؛ ایشان می توانند بسیاری از جراحی ها را با موفقیت کامل انجام دهند، از این رو با عنوان بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز شناخته می شوند؛ دکتر فهزادی سال 1344 چشم به جهان گشودند و سال 1371 توانستند با اخذرک مدرک پزشکی عمومی از دانشکده پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل شوند؛ پس از آن دکتر فهزادی سال 1383 برد تخصصی گوش، گلو،بینی و جراحی سر و گردن و سال 1390 فلوشیپ فوق تخصصی جراحی گوش را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ کردند.

خدمات :

 • رینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی
 • لیفت صورت و گردن
 • لیفت اندوسکوپیک پیشانی و ابرو

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خیابان قصر دشت، نزدیک به بیمارستان فرهمند فر، ساختمان پاسارگاد، طبقه پنجم

تلفن تماس : 07136279018

دکتر مهرداد البرزی

دکتر مهرداد البرزی

دکتر مهرداد البرزی متخصص گوش و حلق و بینی می باشند؛ ایشان دارای فلوشیپ جراحی پلاستیک صورت هستند و تا به امروز در این عرصه خدمات بسیاری به مردم عزیز شهر شیراز ارائه کرده اند و رضایت تمامی مردمان این شهر را جلب کرده اند؛ می توان گفت دکتر البرزی یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز اند و تا به امروز جراحی های بسیار زیادی را با موفقیت به پایان رسانده اند؛ دکتر البرزی در این زمینه 33 سال تجربه درخشان دارند.

خدمات :

 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی زیبایی بینی
 • درمان عفونت گوش
 • درمان مشکلات لوزه
 • جراحی سقف دهان

آدرس : شیراز، بلوار مطهری، بیمارستان دنا

تلفن تماس : 07136490411

دکتر دنیا کرمی

دکتر دنیا کرمی

دکتر دنیا کرمی متخصص گوش، حلق و بینی و جراحی زیبایی بینی اند، از این رو ایشان را با لقب بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز می شناسند؛ دکتر کرمی جهت رسیدن به تخصص گوش و حلق و بینی بسیار تلاش کرده اند و توانسته اند سال 1386 مدرک پزشکی عمومی خود را دریافت کنند؛ در نتیجه تحصیلات خود را ادامه دادند و سال 1392 مدرک تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن را کسب کردند؛ ایشان در کارنامه شغلی شان انجام چندین جراحی بینی موفقیت آمیز را به ثبت رسانده اند.

خدمات :

 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی انحراف بینی
 • جراحی بینی استخوانی

آدرس : شیراز، چهار راه زرگری، نبش کوچه 54، قصرالدشت، ساختمان گلبرگ، طبقه اول

تلفن تماس : 09178588327

دکتر محسن روشنی

دکتر محسن روشنی

دکتر محسن روشنی متخصص گوش حلق بینی و جراح زیبایی بینی اند؛ ایشان توانستند برای ورود به دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سال 1361 با موفقیت هر چه تمام تر، رتبه برتر اخذ کنند و پس از آن دوره عمومی را گذراندند و در زمینه گوش حلق بینی، مدرک تخصصی کسب کردند؛ در حقیقت دکتر روشنی مدرک فلوشیپ فوق تخصصی راینولوژی از کانادا دارند؛ از این رو دکتر محسن روشنی را با لقب بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز می شناسند.

خدمات :

 • جراحی بینی
 • جراحی گوش
 • جراحی سینوس

آدرس : شیراز، خیابان قصر دشت، روبروی مخابرات ولیعصر، ساختمان پلاتین، طبقه چهارم

تلفن تماس : 07136270215

دکتر ابراهیم حاتمی پور

دکتر ابراهیم حاتمی پور

دکتر ابراهیم حاتمی پور متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی بینی هستند؛ دکتر ابراهیم پور بعد از به پایان رسیدن دوره پزشکی عمومی شان در سال ۱۳۶۹، تحصیلات خود را در دوره تخصصی جراحی عمومی ادامه دادند و سال 1375 مدرک خود را با موفقیت اخذ کردند؛ در ضمن ایشان دوره فوق تخصص جراحی زیبایی و ترمیمی شان را سال 1386 به پایان رساندند.

در ضمن دکتر حاتمی در هیئت علمی دانشگاه عضو می باشند و در زمینه های مختلف از جمله جراحی زیبایی بینی مشغول به طبابت هستند؛ از این رو دکتر حاتمی پور یکی از بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز محسوب می شوند که خدمات بسیار خوبی در این زمینه در اختیار مردم این شهر قرار می دهند.

خدمات :

 • لیفت سینه
 • رفع افتادگی پلک
 • کوچک کردن سینه
 • جراحی زیبایی بینی
 • لیپوماتیک و لیپوساکشن
 • جراحی بینی گوشتی و استخوانی
 • بزرگ کردن سینه ( تزریق چربی یا پروتز )
 • لیفت ( بالا کشیدن ) ابرو و لیفت صورت و پیشانی
 • بالا بردن سینه و کوچک کردن شکم و پهلو ها ( ابدومینوپلاستی )

آدرس : شیراز، تقاطع قصرالدشت، عفیف آباد، جنب بانک ملی، طبقه دوم بانک کشاورزی

شماره تماس : 07116287072

نکات مراقبتی قبل و بعد از جراحی بینی گوشتی

طبق گفته بهترین جراح بینی، شما باید برای جلوگیری از بروز مشکلات و عوارض ناشی از جراحی بینی گوشتی به برخی نکات و توصیه های مراقبتی توجه کنید؛ این نکات به شرح زیر اند :

 • باید سعی کنید پیش از انجام دادن جراحی بینی گوشتی، استحمام نمایید و سعی کنید صبح همان روز جراحی بینی به صورت ناشتا به کلینیک بروید یا دست کم 8 ساعت پیش از انجام جراحی، چیزی نخورید، در واقع مصرف کردن مقدار بسیار کمی آبمیوه شیرین اشکالی ندارد.
 • بهترین کار این است که خانم ها از لوازم آرایش برای صورت خود و به ویژه اطراف چشم هایشان در روز جراحی پرهیز نمایند؛ زیرا در این صورت احتمال بروز عفونت در ناحیه زخم افزایش می یابد؛ البته آقایان نیز پیش از جراحی، باید سبیل و ریش شان را اصلاح نمایند.
 • باید از مصرف هر گونه دارویی که موجب رقیق شدن خون می شوند بپرهیزید و استعمال دخانیات را قطع نمایید؛ بهترین کار این است که اگر دچار آلرژی یا هر نوع بیماری شده اید، سریعا پزشک تان را در جریان بگذارید.
 • پس از انجام دادن جراحی بینی، در صورتی که به علائمی از جمله تب یا اسهال شدید دچار شدید، حتما به پزشک مورد نظر خود اطلاع دهید.
 • سعی نمایید تا یک هفته پس از جراحی بینی استحمام نکنید زیرا بهترین زمان برای استحمام پیش از رفتن به کلینیک مورد نظر جهت برداشتن گچ بینی می باشد که به طور معمول بعد از یک هفته است؛ در این گونه مواقع گچ خیس می شود و می توان آن را راحت‌تر جدا کرد؛ البته بعد از باز کردن گچ بینی، چسب مخصوص جایگزینش می شود.
 • سعی کنید که بعد از جراحی، سرتان را بدون هیچ گونه حرکتی بر روی بالشت قرار دهید و آن را به هیچ سمتی نچرخانید.
 • در صورتی که بینی دچار تورم شود و اطراف چشم کبودی به وجود آید، امری طبیعی است اما این مشکل نباید بیش از 8 روز طول بکشد؛ در این گونه مواقع باید از کمپرس آب سرد جهت رفع این مشکل، استفاده کنید.

نتیجه جراحی بینی گوشتی بهتر است یا استخوانی؟

در واقع به دلیل تفاوت زیاد بین ساختارهای بینی گوشتی و استخوانی، نتایج حاصل از جراحی شان نیز متفاوت خواهد بود؛ به طور معمول کسانی که دارای بینی استخوانی هستند، تغییرات بسیار زیادی را در بینی خود حس می کنند اما کسانی که دارای بینی گوشتی هستند، چون ساختار بینی‌ شان دارای غضروف‌های نازک و ضعیف است، نمی توانند انتظار بینی فانتزی را از جراحی داشته باشند و به طور معمول نتیجه حاصل شده از این جراحی، یک بینی طبیعی می باشد.

لازم به ذکر است که در صورت پیشرفت علم و تکنولوژی و افزایش یافتن مهارت و تسلط پزشکان، هیچ تفاوتی بین این دو جراحی وجود نخواهد داشت؛ جراحی بینی استخوانی به معنی برطرف کردن بزرگی و بد فرمی بینی است که در این صورت روند بهبود یافتن شرایط بینی سریع تر رخ می دهد؛ برای جراحی بینی­‌های گوشتی، هدف جراح، بافت نرم بینی که دارای پوست ضخیم (بینی گوشتی) است، می باشد که در این صورت روند بهبودی کمی طولانی تر می شود.

در ضمن مدت زمان مورد نیاز جهت انجام دادن جراحی زیبایی بینی استخوانی به طور معمول طولانی نیست و کاملا بستگی به پیچیدگی‌های حین جراحی دارد؛ بیمار بعد از گذشت چندین ساعت از جراحی خود، از کلینیک مورد نظر مرخص می شود؛ بیشتر بیماران پس از جراحی بینی استخوانی، هیچ درد خاصی احساس نمی‌کنند؛ لازم به ذکر است، جراحی بینی استخوانی کمی آسان تر از جراحی بینی گوشتی است و نتایج حاصل از آن معمولاً بهتر می باشد.

نتیجه جراحی بینی گوشتی بهتر است یا استخوانی؟

خصوصیات بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز

شما باید برای انجام جراحی بینی گوشتی به دنبال پزشک بسیار حاذق و مجرب باشید تا روند جراحی شما به خوبی طی شود؛ در صورتی که ساکن شهر شیراز هستید، باید به مطب بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز بروید و از ایشان درخواست کمک کنید؛ در واقع ایشان باید خصوصیات منحصر به فردی داشته باشند که در ادامه آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

 • بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز باید بتواند جراحی بینی گوشتی را با موفقیت انجام دهد و به پایان برساند و تسلط کافی بر روی انجام این نوع جراحی داشته باشد.
 • ایشان برای انجام این جراحی، باید مدرک معتبر داشته باشد و این مدارک از معروف ترین دانشگاه ها اخذ شده باشند.
 • جراح باید بتواند پاسخ سوالات بیماران را به خوبی بدهد و با آن ها به درستی برخورد کند؛ ایشان باید سعی کند رضایت بیماران را جلب کند.
 • باید بهترین جراح پلاستیک در شیراز و یا هر شهر دیگری نوع بینی بیمار را به خوبی تشخیص دهد و بهترین روش جراحی را در نظر گیرد.
 • باید جراح بتواند مطب شخصی اش را در بهترین مکان در شهر شیراز احداث نماید تا بیماران به راحتی به آن جا دسترسی داشته باشند.
 • جراح باید سلامتی و زیبایی بیماران را در اولویت کار خود قرار دهد.

هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز چه مقدار است؟

برای انجام جراحی بینی گوشتی باید هزینه هایی به جراح مورد نظر پرداخت شود تا ایشان بتواند از عهده انجام این جراحی بر بیاید؛ باید جراح ابتدا نوع جراحی بیمار و مواد مورد نیاز جراحی را در نظر گیرد تا مقدار مبلغ پرداختی مشخص شود، زیرا تمام این موارد می توانند بر روی هزینه جراحی اثر بگذارند.

در حقیقت موقعیت مکانی مطب جراح و میزان تجربه ایشان می تواند موجب افزایش یا کاهش هزینه های پرداختی شود، زیرا در صورتی که جراح این جراحی را بهتر انجام دهد، هزینه ها ممکن است افزایش یابند.

به طور کلی موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه انجام جراحی بینی گوشتی در شیراز اثر می گذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

کلام آخر

بینی گوشتی ممکن است ظاهر بد فرمی داشته باشد که می توان برای رفع این مشکل از جراحی کمک گرفت، با استفاده از جراحی می توان بسیاری از مشکلات بینی گوشتی را برطرف کرد و ظاهری بسیار زیبا داشت؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفید و مناسبی در رابطه با جراحی بینی گوشتی در این اختیار شما قرار دادیم، در ضمن سایت تاپتنا سعی بر این داشت 10 تا از بهترین جراح بینی گوشتی در شیراز را به شما معرفی کند تا پزشک مورد نظر خود را به راحتی بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در این باره دارید، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

از نتیجه جراحی بینی گوشتی چه انتظاری می توان داشت؟

هدف از جراحی زیبایی بینی گوشتی بهبود بخشیدن به وضع ظاهر و ایجاد یک فرم زیبا در بینی است.

 از میان افرادی که دارای بینی گوشتی هستند، کاندیدای مناسب چه کسانی هستند؟

برای جراحی بینی گوشتی بهترین کاندیدا افرادی هستند که نقایص مشخصی در بینی شان داشته اند.

آیا بعد از جراحی بینی گوشتی ، بینی افتاده می شود ؟

خیر ، امروزه بینی های گوشتی با تکنیک های جدید جراحی می شوند، به همین دلیل امکان برگشت بینی به فرم اولیه و افتادگی نوک بینی بعد از جراحی وجود ندارد.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا