پزشکانجراحی و زیبایی

بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج【سال1402】⭐ + لیست 10 تایی

پیکرتراشی موجب زیبا شدن اندام می شود که می توان آن را توسط جراح متخصص به روش های مختلفی انجام داد، از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده جراحی و زیبایی خود را با انجام پیکرتراشی به دست آورید. پیکرتراشی موجب از بین رفتن چربی های مازاد در بدن می شود و افراد را به سایز دلخواهشان می رساند و همین مسئله موجب افزایش تعداد طرفداران این روش شده است.

بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج کیست؟

در صورتی که شما قصد انجام پیکرتراشی در شهر کرج دارید، باید پزشکی را بیابید که در این زمینه تخصص و تبحر داشته باشد و بتواند این جراحی را به خوبی به پایان برساند؛ ایشان باید سلامتی و زیبایی بیماران را در اولویت خود قرار دهد یعنی در ابتدا به حفظ سلامت فرد و در نهایت زیبایی اندام و ظاهرش اهمیت دهد؛ تنها کسی که از این ویژگی ها برخوردار است، بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج می باشد.

بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج باید بتواند تمام مراحل جراحی را قدم به قدم جلو رود و با صبر و حوصله کافی، بیمار را به هدفش برساند؛ در ضمن دکتر باید اطلاعات مورد نیاز در این زمینه داشته باشد تا بتواند سوالات بیماران را پاسخ دهد.

اگر شما ساکن شهر های دیگر هستید و قصد انجام پیکرتراشی دارید، نباید ناامید شوید زیرا با مراجعه به مقاله بهترین جراح پلاستیک در ایران، می توانید پزشک شهر خود را بیابید و از خدماتشان جهت رفع مشکل خود بهره ببرید.

ویژگی های بهترین دکتر پیکرتراشی:

⭐ برخورد محترمانه بهترین دکتر متخصص باید با کلیه مراجعان خویش برخوردی دوستانه داشته باشد.
⭐ دستمزد متخصصهر چه سابقه و تجربه پزشک مربوطه بیشتر باشد؛ دستمزد پزشک نیز بیشتر خواهد بود.
✅ جستجو در گوگل برای یافتن بهترین دکتر پیکرتراشی می توانید ب گوگل مراجعه کنید.
✅توجه به مدارک تحصیلی پزشکیکی از نکاتی که باید در انتخاب پزشک دقت کنیم؛ مدارک تحصیلی ایشان می باشد.

پیکرتراشی چیست و چگونه انجام می شود؟

این مسئله که بسیاری از افراد برای داشتن تناسب اندام و زیبایی ظاهری خود در تلاش هستند را نمی توان انکار کرد، از این رو پیکرتراشی به روش های مختلف تهاجمی و غیرتهاجمی متناسب با بدن افراد انجام می شود که می تواند راه بسیار مناسبی جهت رسیدن آن ها به آرزوی اندام زیبا باشد.

روش پیکرتراشی دارای تکنیک های متفاوتی است که تاثیر بسیار زیادی در تناسب اندام می گذارند، می توان از طریق این روش نواحی مختلف بدن فرد را لاغر کرد و به شکل ایده آل درآورد؛ در حقیقت پیکرتراشی روشی برای از بین بردن چربی های موضعی است؛ این جراحی موفقیت آمیز می باشد و هیچ آسیبی به بافت ها، رگ ها و اعصاب بدن وارد نمی کند.

هدف از انجام دادن پیکرتراشی، کاهش یافتن سایز و رسیدن به اندام ایده آل و متناسب است؛ کسانی که با معضل چاقی دست و پنجه نرم می کنند و با انجام دادن ورزش و توجه به رژیم غذایی، نمی توانند چربی های مازادشان را از بین ببرند، پیکر تراشی در این صورت می تواند راه حل بسیار مناسبی برایشان باشد.

نکته بسیار جالب این است که بدانید، برخی از افراد پیکرتراشی را با لیپوماتیک یکی می دانند که این موضوع اشتباه است؛ لیپوماتیک یکی از زیر مجموعه های جراحی پیکرتراشی می باشد و در کل عمل پیکرتراشی شامل شیوه های مختلف تهاجمی و غیرتهاجمی است که می تواند موجب از بین رفتن چربی های مازاد نقاط مختلف شود. توصیه می شود برای انجام لیپوماتیک نزد بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج بروید تا به نتیجه دلخواه دست یابید.

پیکرتراشی در کرج شامل چه روش هایی است؟

برای انجام پیکرتراشی از روش های مختلفی می توان استفاده کرد که برخی از آن ها به صورت جراحی و برخی نیز به صورت غیر جراحی قابل اجرا می باشند؛ این روش ها به شرح زیر هستند :

روش های جراحی :

 • جراحی پلاستیک سینه مانند لیفت سینه، ایمپلنت سینه و ماموپلاستی
 • جراحی پلاستیک شکم
 • جراحی ران
 • جراحی بازو

روش های غیر جراحی تخلیه چربی :

 • اولترازد
 • لیپولیزر
 • لیپوست
 • بادی جت
 • لیپوماتیک
 • کرایولیپولیز
 • لیپوساکشن
 • ابدومینوپلاستی
 • دستگاه اکسیلیس (exilis)

پیکرتراشی به روش لیپوماتیک

لیپوماتیک نیز از جمله روش های لاغری می باشد که موجب رفع شدن چربی های اضافی بدن می شود؛ در روش لیپوماتیک هیچ گونه نیازی به ایجاد برش در ناحیه مورد نظر نمی باشد و با به وجود آوردن سوراخ در قسمت تحت درمان، میله ای وارد می کنند که به وسیله این میله، چربی های مازاد را استخراج می کنند، در این روش امواج ماورابنفش مورد استفاده قرار می گیرند.

از جمله مزایایی که روش لیپوماتیک در بر دارد، این است که دکتر می تواند برای افرادی که قصد فرم دهی به نقاط دیگر بدنشان دارند، چربی های ناحیه قبلی را خارج کند و ناحیه جدید را فرم دهد که در حقیقت می توان با یک تیر دو نشان زد.

در رابطه با نکات مراقبتی این روش باید دو هفته پیش از جراحی لیپوماتیک، فرد از کشیدن سیگار و مصرف الکل خودداری کند و در صورتی که حساسیت نسبت به دارویی خاص داشته باشد، حتما باید بهترین جراح پیکرتراشی را مطلع کند؛ بهترین کار این است که پیش و پس از جراحی مصرف نمک را کاهش دهد.

پیکرتراشی به روش ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یکی از روش های پیکرتراشی می باشد که می تواند چربی های مازاد اندام ها از جمله شکم را از بین ببرد و اندامی ایده آل به وجود آورد؛ ابدومینوپلاستی کامل یکی از این روش هاست که باید یک برش وسیع در ناحیه شکم بیمار ایجاد شود تا هر گونه چربی اضافه حذف و برداشته شود اما در مینی ابدومینوپلاستی باید در ناحیه شکم یک برش بسیار کوتاه به وجود آورد، بدین صورت که جای ناف تغییر نمی کند و چربی های اضافی حذف می شوند.

پس از اینکه جراحی ابدومینوپلاستی به پایان رسید باید سعی کنید که تا 6 هفته از انجام فعالیت های ورزشی خودداری نمایید و در ضمن از رفتن به محل کار خودداری نمایید زیرا به طور تقریبی 6 هفته زمان می برد تا دوره نقاهت پس از این روش به پایان برسد؛ اگر بخواهید نتایج حاصل از این روش را مشاهده کنید، باید چند هفته صبر کنید زیرا زودتر از این مدت ممکن است نتایج به خوبی مشهود نباشد.

کسانی که پیش از جراحی ابدومینوپلاستی، مقدار قابل توجهی اضافه وزن داشته اند و توده شاخص بدنی شان تقریبا 30 شده است، می توانند از این روش بهترین نتیجه را بگیرند؛ همچنین خانم هایی که باردار شده اند و پس از زایمان سزارین، حجم قابل توجهی چربی به بدنشان اضافه شده است، می توانند از این روش استفاده کنند و اندامی زیبا داشته باشند.

پیکرتراشی به روش ابدومینوپلاستی

پیکرتراشی به روش لیپوست

LIPOSAT یکی از مدرن ترین ابزارهای لاغری و نسل جدید دستگاه های لیپوماتیک است که امکان حذف چشمگیر چربی های موضعی بدن را فراهم می کند. لاغر شدن با روش لیپوست با استفاده از تکنولوژی پیشرفته در سال 2016 به عنوان کانتورینگ بدن معرفی شد.

فایده اصلی این دستگاه این است که هم کاربرد درمانی و هم زیبایی دارد. یعنی می توانید از آن برای داشتن اندامی زیبا یا خلاصی از شر چربی های اضافی برای داشتن زندگی سالم استفاده کنید. البته باید بدانید که دستگاه لیپوسات تمام مزایای جت آب یا جت هوا را دارد. اما به دلیل توانایی آن در کاهش حجم چربی در زمان کوتاه، نوآورانه ترین روش برای درمان چاقی است.

این روش به دلیل ویژگی های مهمی که دارد مورد تایید سازمان غذا و داروی ایالات متحده قرار گرفته است. همانطور که گفته شد این دستگاه نسخه پیشرفته لیپوماتیک می باشد. برای لاغری توسط لیپوساکشن، این دستگاه از تکنیک T.L.A در حین تزریق و تکنیک ارتعاش با استفاده از حرکات عقب و جلو استفاده می کند.

استفاده همزمان از این دو تکنیک امکان جداسازی همگن تمام سلول های چربی از بافت ها را فراهم می کند. در نتیجه امکان تجمع چربی در زیر پوست و ایجاد بی نظمی وجود نخواهد داشت. مانند لیپوساکشن، چربی اضافی خارج شده از بدن برای حجیم کردن سایر قسمت های بدن بدون نیاز به شستشو یا سانتریفیوژ استفاده می شود.

کاندیدای مناسب پیکرتراشی

برای انجام روش پیکرتراشی باید به شرایط جسمی و روحی فرد بیمار توجه کرد و پس از آن اقدام به این روش کرد؛ کسانی که می توانند کاندیدای مناسبی برای پیکرتراشی باشند، شامل موارد زیر هستند :

 • کسانی که به بیماری‌های قلبی و کلیوی و دیابت مبتلا نمی باشند.
 • افرادی که به بیماری افسردگی مبتلا نیستند.
 • کسانی که دخانیات و سیگار مصرف نمی کنند.
 • افرادی که در طول روز از رژیم، ورزش و سبک زندگی مناسب استفاده می کنند.
 • کسانی که در طول یک سال گذشته توانسته اند وزن خود را در حال ثابت نگه دارند.
 • افرادی که از روش های غیر جراحی نتیجه مثبت نگرفته اند.

10 تا از بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج را بشناسيد !

دکتر فرهام احمدی

دکتر فرهام احمدی

دکتر فرهام احمدی جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند؛ ایشان تا به حال جراحی های بسیاری را با موفقیت انجام داده اند که هر یک از جراحی ها با هدف رفع مشکلات ظاهری و درمانی می باشند؛ در صورتی که از چربی های مازاد رنج می برید و به دنبال بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج هستید، می توانید به مطب دکتر فرهام احمدی مراجعه کنید و از خدمات ایشان بهره ببرید؛ ایشان در حیطه اخلاقی و شغلی، بسیار منحصر به فرداند و می توانند پاسخ سوالات بیماران را به خوبی بدهند؛ شماره نظام پزشکی ایشان 107052 می باشد.

از جمله افتخاراتی که دکتر فرهام احمدی دارند شامل بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران، بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد؛ ایشان در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و هیئت علمی دانشگاه عضو هستند.

خدمات :

 • جراحی بینی
 • لیپوساکشن
 • لیفت سینه
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی افتادگی پلک
 • جراحی گوش و چانه

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، جنب اداره پست، ساختمان پزشکان امید، طبقه دوم، واحد202

تلفن تماس : 09124231242

دکتر نیما ختمی

دکتر نیما ختمی

دکتر نیما ختمی جراح پلاستیک و زیبایی هستند؛ ایشان دکتر مدرک پزشکی عمومی خود را در سال 1378 اخذ کرده اند و در نهایت تحصیلات خود را ادامه دادند و بورد فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را از دانشگاه تهران 1396 و بورد تخصصی جراحی عمومی را در سال 1385 از دانشگاه علوم پزشکی گیلان کسب کردند؛ می توان گفت دکتر ختمی یکی از بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج محسوب می شوند و می توانند خدمات بسیاری در این زمینه در اختیار مردم شهر کرج ارائه دهند.

خدمات :

 • ابدومینوپلاستی
 • تزریق بوتاکس
 • جراحی چانه
 • بلفاروپلاستی
 • تزریق چربی
 • ماموپلاستی
 • رینوپلاستی
 • پیکرتراشی
 • ساکشن

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی به سمت شهدا، برج شاه کرم، واحد403

تلفن تماس : 02632284075

دکتر محمد جواد باقری

دكتر محمد جواد باقري

دکتر محمدجواد باقری ، فلوشیپ فوق تخصصی جراحی چاقی متابولیک و لاپاراسکوپی پیشرفته می باشند و تاکنون در این زمینه موفقیت بسیار زیادی کسب کرده اند؛ ایشان در سال 1382 با اخذ رتبه 58 پزشکی عمومی به دانشگاه تهران راه یافتند؛ پس از آن در سال 1391 برای گذراندن دوره تخصصی جراحی عمومی وارد دانشگاه تهران شدند و در نهایت در سال 1397 دوره فلوشیپ فوق تخصصی لاپاراسکوپی پیشرفته و چاقی را در دانشگاه تهران گذراندند؛ می توان گفت ایشان یکی از بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج هستند زیرا در انجمن بین المللی جراحی چاقی (IFSO) و جراحان درونبین عضو هستند.

خدمات :

 • ابدومینوپلاستی ( جراحی زیبایی شکم و پهلو )
 • تزریق چربی به باسن و …
 • لیپوساکشن
 • ماموپلاستی
 • لیفت سینه
 • پروتز سینه

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی، کوچه مرجان، کوچه میرزایی، ساختمان آریا، طبقه سوم

تلفن تماس : 09396431423

دکتر محمد ابراهیمی

دكتر محمد ابراهيمي

دکتر محمد ابراهیمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند و ایشان رتبه برتر بورد فوق تخصصی پلاستیک کشور دارند و در انجمن جراحان پلاستیک کشور عضو رسمی می باشند؛ دکتر ابراهیمی تاکنون جراحی های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده اند، از این رو می توان گفت ایشان یکی از بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج می باشند؛ ایشان با بیماران و مراجعین خود به خوبی برخورد می کنند و رفتار مناسبی با آن ها دارند و در ضمن هر سوالی در رابطه با جراحی پلاستیک را به خوبی پاسخ می دهند.

خدمات :

 • جراحی بینی
 • بلفاروپلاستی
 • جراحی گوش
 • عمل ترمیمی
 • تزریق فیلر، چربی، ژل، بوتاکس
 • پروتز سینه، ماموپلاستی، لیفت سینه
 • ابدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم)

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی، به سمت میدان شهدا، کنارگذر، ساختمان حکیم، طبقه اول

تلفن تماس : 02612219153

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی

دکتر علی کربلایی خانی در سال 1346 چشم به جهان گشودند؛ ایشان دانشیار فوق تخصص جراحی ترمیمی هستند و توانسته اند تا کنون جراحی های بسیاری از جمله جراحی های پلاستیک، ترمیمی، زیبایی را به خوبی به پایان برسانند؛ دکتر علی کربلایی خانی از گذشته تا به حال توانسته اند بسیاری از دوره های تخصصی و فوق تخصصی را در زمینه انجام جراحی ترمیمی دست و جراحی پلاستیک در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با موفقیت بالا بگذرانند.

دکتر علی کربلایی خانی مدت زمانی را در شهرستان کردستان گذرانده اند و کمک بزرگی به مردم ساکن شهرهای اطراف آن جهت رفع مشکلات و بیماری هایشان کرده اند و از این رو شهرت ایشان بین مردم افزایش یافت؛ هم اکنون ایشان با 15 سال سابقه فعالیت در این حیطه، یکی از بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج محسوب می شوند.

خدمات : 

 • بلفاروپلاستی
 • جراحی سینه
 • جراحی شکم
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق ژل و چربی
 • جراحی پیشرفته بینی
 • جراحی ترمیمی و دست

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی، بالاتر از اداره پست به سمت میدان شهدا، جنب داروخانه اهورا، ساختمان امید، طبقه اول، واحد 106

تلفن تماس : 02632256922

دکتر امید نامداری

دکتر امید نامداری

دکتر امید نامداری در زمینه جراحی عمومی، زیبایی و لاغری تخصص دارند؛ ایشان در سال 1374 به دانشگاه تهران راه یافتند و در سال 1381 با اخذ مدرک پزشکی عمومی فارغ التحصیل شدند؛ دکتر نامداری مدرک تخصصی جراحی عمومی شان را در سال 1389 از دانشگاه شهید بهشتی با موفقیت دریافت کردند ؛ ایشان در جامعه جراحان کشور عضو هستند و توانسته اند تاکنون 9 سال سابقه جراحی لاغری، زیبایی و عمومی در کارنامه تحصیلی خود به ثبت برسانند.

لازم به ذکر است ایشان هم اکنون در کلینیک دی، بیمارستان مریم، بیمارستان کوثر و مطب شخصی خود مشغول به فعالیت می باشند؛ دکتر نامداری یکی از بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج هستند و تجربه و سابقه بسیار درخشانی در این زمینه دارند.

خدمات :

 • ماموپلاستی
 • لیپوماتیک
 • پروتز سینه
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی لاغری مانند اسلیو معده و گاستریک بای پس
 • جراحی عمومی مانند جراحی گوش، لاپاراسکوپی، فتق، جراحی سرپایی، جراحی کیسه صفرا

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی، خیابان شهید بهشتی، جنب شهر کتاب، ساختمان پزشکان نور، واحد 18

تلفن تماس : 02634491948

دکتر کاظم زرگری

دكتر كاظم زرگري

دکتر کاظم زرگری متخصص جراحی زیبایی و بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج هستند که تخصص ایشان انجام انواع عمل جراحی زیبایی می باشد؛ دکتر زرگری ابتدا در سال 1378 دوره پزشکی عمومی خود را به پایان رسانده اند و در سال 1380 شروع به گذراندن دوره ی تخصصی جراحی کردند؛ ایشان توانستند در سال 1384 بورد تخصصی را اخذ نمایند و در سال 1388 موفق به کسب بورد فوق تخصصی جراحی شده اند؛ وی در مطب خود با تمام مراجعین با رفتار محترمانه و متشخصانه ای برخورد می کنند و همین مسئله موجب جلب نظر مردم شهر کرج شده است.

خدمات :

 • لیزر لیپولیز
 • جراحی بینی
 • انجام لیپوماتیک
 • تزریق بوتاکس و ژل
 • کاشت انواع پروتز سینه
 • ماموپلاستی یا ترمیم پستان
 • عمل حراحی ابدومینوپلاستی
 • تزریق چربی به بخش های مختلف بدن

آدرس : کرج، چهار راه طالقانی به سمت میدان شهدا، جنب بانک آینده، برج رازی، طبقه دوم، واحد ۲۳

تلفن تماس : 02632216398

دکتر روناک تمدن

دکتر روناک تمدن

دکتر روناک تمدن متخصص جراحی عمومی هستند و ایشان دارای بورد تخصصی می باشند؛ روناک تمدن مدرک دکترای پزشکی عمومی شان را در سال 1385 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تهران با موفقیت اخذ کردند و پس از آن در سال 1392 با اخذ مدرک تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین فارغ التحصیل شدند؛ ایشان گواهی نامه دوره تکمیلی بیماری های پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی های درمانی پستان دارند.

دکتر روناک تمدن یکی از بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج هستند که از گذشته تاکنون خدمات بسیار متنوعی را در اختیار مردم در شهر کرج قرار داده اند؛ ایشان پژوهش های ارزشمند بسیاری را ارائه کرده اند و مقالات علمی تخصصی بسیاری دارند و هم اکنون بیشترین تمرکز ایشان در زمینه اقدامات درمانی و زیبایی پستان است.

خدمات :

 • انجام جراحی های دستگاه گوارش
 • تزریق چربی و فیلر، تزریق بوتاکس
 • لیپوساکشن و لیزر لیپولیز بدن، لیپوماتیک
 • نمونه برداری سرپایی از توده های پستان
 • درمان مشکلات تیروئید و کیسه صفرا و فتق و هموروئید
 • جراحی زیبایی سینه، پروتز سینه، لیفت سینه، جراحی های پستان

آدرس : کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بانک مسکن، ساختمان میلاد، طبقه 2، واحد 6

تلفن تماس : 02632517579

دکتر رسول خوشنواز

دکتر رسول خوشنواز

دکتر رسول خوشنواز بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج هستند و تاکنون خدمات بسیاری در این زمینه ارائه داده اند؛ ایشان در ابتدا مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را اخذ کردند و در ادامه در سال 1390 با تخصص یافتن در زمینه جراحی عمومی، از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل شدند؛ دکتر خوشنواز متخصص جراحی عمومی در کرج هستند که تاکنون بیش از 8 سال سابقه تخصصی پزشکی در زمینه انجام انواع جراحی های درمانی و زیبایی دارند و در تمام این مدت مشغول طبابت بوده اند و خدمات درمانی به بیماران ارائه داده اند.

خدمات :

 • لیپوماتیک
 • جراحی بینی
 • جراحی فک
 • جراحی گونه
 • لیپوساکشن
 • لیفت صورت
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی های سینه
 • جراحی دستگاه گوارش

آدرس : استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، به سمت شهدا، سمت راست، برج رازی، واحد 71

تلفن تماس : 02632216402

دکتر مهدی امین خاکی

دکتر مهدی امین خاکی

دکتر مهدی امین خاکی بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج هستند؛ ایشان ابتدا در سال 1373 مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران با موفقیت اخذ کردند و پس از آن وی مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب کردند و با دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدند؛ ایشان رتبه اول پره بورد جراحی در کشور شدند و سوابق و تجارب ارزشمندی در حوزه جراحی پلاستیک و زیبایی دارند.

خدمات :

 • جراحی زیبایی سینه
 • جراحی زیبایی باسن
 • جراحی زیبایی شکم
 • جراحی پلاستیک بینی
 • جراحی زیبایی افتادگی پلک
 • جراحی زیبایی براکیوپلاستی
 • تزریق ژل، بوتاکس، چربی، فیلر

آدرس : کرج، خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی، ابتدای پل زیر گذر به سمت میدان شهدا، جنب بانک سپه، ساختمان ایران زمین، طبقه دوم

تلفن تماس : 02632253080

پيكرتراشی با ليپوساكشن چه عوارضی در بر دارد؟

پيكرتراشی با هر روشی كه انجام شود، دارای عوارض و معايبی می باشد كه در اين بخش از مقاله، عوارض روش ليپوساكشن را برای شما ذكر خواهيم كرد :

 • کبود شدن شدید که ممكن است تا مدت چندین هفته باقی بماند.
 • متورم شدن كه امكان دارد مدت ۶ ماه زمان ببرد تا ورم ها از بين بروند؛ در ضمن ترشح كردن مایعات از زخم ها می تواند مدت ها طول بكشد.
 • ترومبوفلبیت كه مربوط به تشکیل شدن لخته خون داخل یک رگ است، باعث ملتهب شدن و عوارض دیگر می شود.
 • متقارن نبودن فرم دهی بدن؛ در مواردی که پوست دارای قابلیت کشسانی پايينی باشد و زخم ها به طور غیر عادی بهبود يابند یا در صورتی كه برداشتن چربی از نواحی مختلف بدن با دقت بالا و به اندازه صورت نگرفته باشد، پوست بدن فرد بعد از لیپوساکشن خشک، چین خورده و برآمده می شود.
 • بی حس شدن، ممكن است ناحيه لیپوساکشن شده، دچار بی حسی شود؛ در واقع این حالت به طور معمول موقت است و به زودی از بین خواهد رفت.
 • عفونت کردن، امكان دارد جراحی لیپوساکشن در مواردی بسیار نادر باعث بروز عفونت پوستی شود؛ در برخی موارد تنها اين معضل را با جراحی می توان حل كرد و ممکن است جای بخیه حاصل از آن باقی بماند.

نکات مراقبتی پس از پيكرتراشی

پس از به اتمام رسيدن پيكرتراشی بايد به برخی نكات و توصيه ها توجه كرد تا مشكلی پيش نيايد و نتيجه بسيار خوبی از اين روش ها حاصل شود؛ اين نكات به شرح زير هستند :

 • از گن هایی كه دكتر تجويز كرده استفاده کنید زيرا موجب کاهش يافتن تورم و التهاب های ناشی از لیپوماتیک می شود.
 • همچنین گن های مورد استفاده، کمک بزرگی به فرم گیری بهتر و مناسب تر بدن پس از پایان یافتن عمل می کند.
 • فعالیت های فیزیکی و تحرک بدنی خود را در حد توان افزایش دهید.
 • از ساکن ماندن در حالت ثابت برای طولانی مدت خودداری کنید.
 • مواد غذایی كه سالم و مناسب اند استفاده کنید.
 • مایعات به مقدار زیاد مصرف کنید.

بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج چه خصوصياتی دارد؟

در صورتی كه شما بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج را برای انجام جراحی زيبایی اندام خود انتخاب كرديد، بايد به ويژگی ها و خصوصيات ايشان در تمام جنبه ها توجه كنید تا از انتخاب خود اطمينان حاصل کنید؛ اين نكات به شرح زير اند :

 • دكتر بايد تسلط لازم و كافی بر روی انواع روش های پيكرتراشی داشته باشد تا در صورت نياز از آن ها برای هر يک از بيماران خود استفاده كند.
 • دكتر بايد بتواند هر يک از روش های پيكرتراشی را با هزينه مناسب و مقرون به صرفه انجام دهد تا بيماران بتوانند با بودجه ای كه دارند از خدمات استفاده كنند.
 • دكتر مطب خود را بايد در بخشی از كرج احداث كند تا هر یک از بيماران با وسيله های نقليه متفاوت به راحتی به آن جا بروند.
 • دكتر نبايد رفتار ناشايست با بيماران داشته باشند زيرا برخورد محترمانه و شايسته موجب جلب نظر مشتری می شود.
 • دكتر مدرک بسيار معتبری در زمينه انجام انواع جراحی های پيكرتراشی بايد داشته باشد.

هزينه پيكرتراشی در كرج

برای انجام هر یک از روش های پيكرتراشی در کرج، بايد هزينه هایی به دكتر معالج پرداخت شود كه اين مبلغ در ابتدا به نوع روش انتخابی بستگی دارد زيرا هزينه روش های جراحی با روش های غيرجراحی كاملا متفاوت می باشد و هر چه درمان سخت تر باشد هزينه افزايش می يابد.

به طور كلی موارد مختلف بسياری هستند كه می توانند موجب افزايش يا كاهش هزينه های پيكر تراشی شوند؛ در صورتی كه می خواهيد از آن ها مطلع شويد و در این باره اطلاعات كافی کسب کنید، می توانيد به سايت ما مراجعه كنيد و پاسخ سوالات خود را در اين باره بيابيد.

لازم به ذکر است، در صورتی که قصد انجام انواع جراحی های پلاستیک و زیبایی را در شهر تهران دارید، می توانید از طریق مقاله ما با عنوان بهترین دکتر پیکرتراشی در دهکده المپیک با پزشکان متخصص آشنا شوید و همچنین هزینه های احتمالی را تخمین بزنید.

کلام آخر

هدف ما در این مقاله ارائه مطالبی در رابطه با انجام جراحی های پيكرتراشی برای افراد می باشد؛ در ضمن سایت تاپتنا تلاش خود را در این مقاله کرد که شما را با 10 تا از بهترین دکتر پیکرتراشی در کرج آشنا کند تا بتوانید دکتر مورد نظرتان را در این زمینه بیابید. از این که تا انتهای مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با پیکرتراشی در کرج دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

آیا روش پیکرتراشی دارای تائیدیه FDA است؟

سازمان غذا و داروی جهان موسوم به FDA لیپوماتیک را به عنوان جدیدترین تکنیک حذف چربی‌ و پیکرتراشی بدن تایید کرده‌ است.

پیکرتراشی چقدر خطرناک است؟

این روش مانند هر عمل جراحی، خطراتی مانند خونریزی و واکنش به بیهوشی را به همراه دارد. 

آیا لیپوماتیک عوارض جانبی دارد؟

کبودی بعد از لیپوماتیک شایع است. ممکن است ابتدا کبودی دردناک باشد ، اما معمولاً طی چند هفته از بین می رود.

5/5 - (10 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا