کسب و کار

بهترین مدرس زیست کنکور【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

بهترین مدرس زیست کنکور

آیا کنکوری هستید؟ آیا به دنبال بهترین مدرس زیست کنکور هستید؟ اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که در انتخاب نوع مدرس و معلم خود بسیار حساس هستید و یا در سایت های مختلف زمان زیادی را برای انتخاب نوع مدرس خود صرف می کنید، لطفا ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید تا شما را با بهترین مدرس زیست کنکور آشنا کنیم.

کنکور یکی از امتحان های سرنوشت ساز هر فردی که قصد ادامه تحصیل و شرکت در دانشگاه را دارد، است. بسیاری از جوانان و نوجوانان هزینه و زمان زیادی را صرف آموزشگاه های کنکور و یا خرید پک های آموزشی می کنند تا به بهترین نتیجه دست یابند. بهتر است بدانید که کنکور امتحانی است که مهارت و توانایی افراد را در تست زنی مورد سنجش قرار می دهد.

از این رو افراد زیادی به دنبال مدرس های باتجربه و نام دار هستند تا به آنها مهارت و راه و روش تست زنی را بی آموزد. برای دوستانی که رشته ی تحصیلی شان تجربی بوده است، درس زیست یکی از مهم ترین درس ها و سرنوشت ساز ترین درس هایی است که می تواند در آینده ی آنان تاثیر بسیاری بگذارد، به شمار می آید. پس میزان درصد تست زنی آنان در درس زیست بسیار مهم است.

لازم به ذکر است که شما علاوه بر داشتن علم و دانش در ارتباط با درس زیست، بهتر است مهارت تست زنی در مدت زمان کم را بی آموزید. و در انتخاب نوع مدرس خود، دقت کافی را داشته باشید تا هزینه و زمانتان در جای اشتباه هدر نرود.

این روز ها تعداد مدرسان کنکور و کتاب های آموزش کنکور افزایش یافته است به طوری که اگر به کتاب فروشی ها و یا بازار کتاب مراجعه کنید با هجوم عظیمی از تنوع کتاب ها مواجه خواهید شد. هم اکنون ما در این مقاله سعی داریم که شما عزیزان را با بهترین مدرس زیست کنکور آشنا کنیم. لطفا ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

استاد پوریا خیراندیش

استاد پوریا خیراندیش

استاد پوریا خیراندیش، معلم شناخته شده‌ زیست کنکور هستند که در رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل شده‌اند. ایشان در موسسه آموزشی ماز و سایر موسسات برتر کشور از جمله آرمان مشهد، قلم سفید اصفهان، موسسات برتر شیراز و سایر شهرها مشغول به تدریس بوده‌اند.

دبیر زیست بسیاری از رتبه های برتر از جمله رتبه های تک رقمی (از جمله فرناز حسن زاده رتبه یک کنکور ۱۴۰۱) و چندین رتبه دو رقمی و سه رقمی بوده‌اند. دکتر خیراندیش همچنین سابقه‌ی تالیف کتاب های زیست شناسی خیلی سبز جامع، میکروطلایی گاج و جزوه طلایی ماز و تالیف سوال آزمون های آزمایشی را هم دارند.

سبک تدریس استاد خیراندیش کاملا منطبق بر کنکورهای نظام جدید بوده و همچنین کلاس های ایشان تطابق بسیار زیادی با کنکورهای اخیر داشته‌اند.

خدمات دکتر خیراندیش :

 • کلاس آنلاین زیست شناسی با بالاترین تطابق با کنکورهای نظام جدید
 • جزوه‌های بسیار مفید در فصل های مختلف و جزوه های جداگانه در مباحثی مثل ژنتیک
 • دوره‌ی تست طلایی که جمع بندی کامل تمام مباحث زیست شناسی با بالاترین کیفیت است
 • کلاس های حضوری در بهترین موسسات کنکوری ایران
 • آزمون های آنلاین قبل از جلسات کلاس و بررسی آن ها در کلاس درس
 • رفع اشکال سوالات دانش آموزان

استاد مهدی آرام فر

استاد مهدی آرام فر

استاد مهدی آرام فر فارغ التحصیل سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان هستند. ایشان دانش آموخته برتر رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند. استاد مهدی آرام فر عضو دپارتمان زیست انتشارات اندیشه سازان از سال ۸۲ الی۸۴ بوده اند.

استاد مهدی آرام فر مدرس دبیرستان و مدارس راهنمایی علامه حلی تهران هستند. ایشان مولف کتب برتر زیست شناسی کنکور کشور هستند. استاد آرام فر ۶ جلد کتاب فیزیولوژی ، ایمنولوژی و جراحی داخلی را ترجمه کردند. استاد آرام فرفارغ التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران هستند.

استاد مهدی آرام فر دارای 25 سال سابقه تدریس در زمینه زیست شناسی هستند. و پرفروش ترین کتاب های کنکور را تالیف کردند. استاد آرام فر بهترین مدرس زیست کنکور هستند. اگر به دنبال بهترین مدرس زیست کنکور هستید، می توانید ویدیو های آموزشی این استاد را خریداری کنید.

خدمات استاد مهدی آرام فر:

 • دارای جزوات و نمونه سوالات زیست شناسی
 • دارای ویدیو های آموزشی زیست شناسی
 • جمع بندی زیست نظام جدید
 • جمع بندی زیست نظام قدیم
 • آزمون رایگان آنلاین زیست
آدرس : انقلاب ، خیابان دوازده فروردین ،خیابان وحید نظری ، انتشارات تخته سیاه
تلفن :02166400300

استاد زهرا سیار

استاد زهرا سیار

استاد زهرا سیار مدرس زیست کنکور هستند. ایشان دارای کارشناسی زیست شناسی جانوری دانشگاه گیلان هستند. ایشان هم چنین دارای کارشناسی ارشد سلولی تکوینی از دانشگاه گیلان هستند. استاد زهرا سیار مدرس زیست شناسی مدارس رشت و تدریس زیست شناسی به زبان انگلیسی در دبیرستان های استان گیلان داشته اند.

ایشان دارای سالها سابقه کار در آموزشگاه ها و مدارس استان گیلان در انتقال مفاهیم زیست شناسی به زبان ساده و قابل درک با استفاده از ویدیو های جذاب هستند. ایشان مسلط به مفاهیم زیست شناسی دهم تا دوازدهم و آشنا با کتاب درسنامه جامع گاج و خیلی سبز هستند.

استاد زهرا سیار مسلط به تدریس زبان انگلیسی در همه مقاطع از گرامر و مکالمه تا کنکور زبان انگلیسی هستند. استاد زهرا سیار بهترین مدرس زیست کنکور هستند. اگر به دنبال بهترین مدرس زیست کنکور در شهر رشت و گیلان هستید می توانید از طریق وب سایت با ایشان در تماس باشید.

خدمات استاد زهرا سیار:

 • آموزش درس زیست با جدید ترین روش ها
 • رفع اشکالات درسی
 • جمع بندی دروس مختلف زیست
 • آموزش کنکوری درس زیست شناسی
 • آموزش تست زنی و افزایش مهارت تست زنی

آدرس : رشت، بلوار شهید انصاری راهنمایی رانندگی کوچه فروسی بن بست دوم

تلفن : 09113384518

استاد فاطمه حجتی

استاد فاطمه حجتی

استاد فاطمه حجتی دارای دکترای زیست شناسی از دانشگاه تربیت مدرس ایران و دانشگاههای Baylor و Lamar تگزاس، ایالات متحده آمریکا هستند. استاد فاطمه حجتی دارای کارشناسی ارشد زیست شناسی از دانشگاه تهران هستند. استاد فاطمه حجتی موفق به دریافت رتبه ۲ کشوری آزمون کارشناسی ارشدشدند.

ایشان دارای سابقه تدریس در دانشگاه (ایران و آمریکا) و تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زیست شناسی متوسطه دوم و کنکور هستند. استاد فاطمه حجتی دوره های تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زیست شناسی و شیمی متوسطه دوم (مقاطع دهم، یازدهم، دوازدهم) و کنکور را ارائه می دهند.

مدرک تحصیلی این استاد عزیز دکتری می باشد و در دانشگاه تربیت مدرس (ایران) تحصیل نمودند. ایشان سابقه ی تدریس در دانشگاه (ایران، آمریکا) و  تدریس خصوصی زیست شناسی متوسطه دوم و کنکور را داشته اند. ایشان بهترین مدرس زیست کنکور هستند. اگر به دنبال بهترین مدرس زیست کنکور هستید، می توانید به وب سایت ایشان مراجعه کنید.

خدمات استاد فاطمه حجتی:

 • رفع اشکالات درسی
 • جمع بندی دروس مختلف زیست
 • آموزش کنکوری درس زیست شناسی
 • آموزش تست زنی و افزایش مهارت تست زنی
 • تدریس خصوصی زیست شناسی متوسطه دوم و کنکور

 آدرس : خیابان پیروزی، خیابان بنایی، کوچه دهم، پلاک ۹، واحد ۴

تلفن :09185042497

استاد حمید رضا زارعی

استاد حمید رضا زارعی

استاد حمیدرضا زارعی از پر افتخارترین و برترین دبیران زیست شناسی هستند. ایشان  دارای مدرک دکترای ژنتیک از دانشگاه شهید بهشتی و از دبیران باتجربه و قدیمی درس زیست‌شناسی هستند. استاد زارعی دارای سابقه تدریس در آموزشگاه های بهار ، هدف ، مبین و دبیرستانهای هشترودی و علامه حلی و فرزانگان و سرای دانش هستند.

استاد حمیدرضا زارعی دارای ۱۰ سال سابقه تدریس به عنوان استاد پروازی به شهرهای تبریز اردبیل دزفول سنندج و بوشهر بوده اند. استاد حمید رضا زارعی از نویسندگان و اهل قلم و از نخبگان تدریس زیست شناسی هستند.از آثار شاخص استاد حمیدرضا زارعی می توانیم به کتاب خط ویژه گاج اشاره کنیم.

که هم اکنون به عنوان یکی از پرفروش ترین کتاب ها برای دانش آموزان  است و توسط دبیران زیست شناسی مورد استفاده قرار می گیرد. استاد حمیدرضا زارعی بر اساس آخرین نظر سنجی دبیران کنکور زیست ایران جز ۱۰ دبیر برتر زیست شناسی در ایران شناخته شدند.

ایشان بهترین مدرس زیست کنکور هستند. اگر به دنبال بهترین مدرس زیست کنکور هستید، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

خدمات استاد حمید رضا زارعی:

 • جمع بندی دروس مختلف زیست
 • آموزش کنکوری درس زیست شناسی
 • آموزش تست زنی و افزایش مهارت تست زنی
 • جمع بندی درس زیست شناسی  از پایه
 • رفع اشکالات درسی و  زیست شناسی

آدرس : تهران، شریعتی، خیابان صبور، پلاک 26

تلفن : 02126401062

استاد اشکان هاشمی

استاد اشکان هاشمی

استاد اشکان هاشمی در پانزدهم خرداد ماه سال ۱۳۵۴ در آبادان متولد شدند. ایشان در سال ۱۳۵۹ با شروع جنگ ایران و عراق ابتدا به شیراز و سپس به اهواز مهاجرت کردند. ایشان تحصیلات ابتدایی و راهنمایی خود را در بحبوحه جنگ در اهواز سپری نمودند.

استاد اشکان هاشمی در سال ۱۳۷۳در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با کسب رتبه ۱۷۶ پذیرفته شدند.  ایشان از همان نخستین سال دانشجویی و همزمان با تحصیل در رشته پزشکی تدریس زیست شناسی را به صورت نیمه وقت آغاز نمودند.

سپس به صورت تمام وقت و حرفه ای در مراکز آموزشی و برتر تهران مانند ابوریحان، خرد، مهدوی، ابوعلی سینا و سایر مراکز آموزشی برتر به تدریس خود ادامه دادند. استاد اشکان هاشمی در سال ۱۳۷۷ با انتشارات آیین فراز  تالیفاتی را آغاز نموند. ایشان پس از آن در انتشارات خط قرمز به فعالیت پرداختند.

و در سال ۱۳۹۰ همکاری با نشر الگو  را آغاز کردند.که شروعی بی نظیر و درخشان در تالیف کتاب های زیست شناسی کنکور بود. ایشان بهترین مدرس زیست کنکور هستند. اگر به دنبال بهترین مدرس زیست کنکور هستید، می توانید در کلاس های اموزشی ایشان شرکت کنید.

خدمات استاد اشکان هاشمی:

 • آموزش کنکوری درس زیست شناسی
 • آموزش تست زنی و افزایش مهارت تست زنی
 • جمع بندی درس زیست شناسی  از پایه
 • رفع اشکالات درسی و زیست شناسی
 • افزایش مهارت تست زنی در دانش آموزان

آدرس : تهران، شریعتی، خیابان صبور، پلاک 26

تلفن : 02126401062

استاد علی پناهی

استاد علی پناهی

استاد علی پناهی مدرس زیست کنکور می باشند. ایشان دبیر درس زیست شناسی مدارس و آموزشگاه های تهران هستند. ایشان از جمله مدرسان حاذق و برتر تهران هستند که در حال حاضر درحال تدریس و فعالیت در آموزشگاه های تهران هستند.

ایشان دارای سابقه در مدارس مفید ، علوی ، سلام ، علامه حلی و قلم چی هستند. ایشان مولف کتاب کنکور زیست شناسی انتشارات مهر و ماه و 40 کتاب آموزشی دیگر هستند. ایشان طراح آزمون هاى گاج و طراح آزمون هاى قلم چى هستند. ایشان دارای  لیسانس  در رشته ی زیست شناسی هستند.

استاد پناهی بهترین مدرس زیست کنکور هستند و دارای ویدیو های آموزشی بسیاری هستند که بسیاری از دانش آموزان طرفدار و جذب روش تدریس ایشان هستند. اگر به دنبال بهترین مدرس زیست کنکور هستید می توانید در کلاس های آموزشی ایشان شرکت کنید.

خدمات استاد پناهی :

 • آموزش کنکوری درس زیست شناسی
 • آموزش تست زنی و افزایش مهارت تست زنی
 • جمع بندی درس زیست شناسی  از پایه
 • رفع اشکالات درسی و زیست شناسی
 • جمع بندی زیست نظام جدید
 • جمع بندی زیست نظام قدیم

آدرس : تهران، شریعتی، خیابان صبور، پلاک 26

تلفن : 02126401062

 استاد امیر اینالو

 استاد امیر اینالو

استاد امیر اینالو مدرس زیست کنکور هستند. ایشان استاد تدریس تقویتی و کنکوری درس زیست شناسی به صورت بسیار مفید ،( انفرادی و یا گروهی ) در شیراز هستند. استاد امیر اینالو ماهی یک مرتبه در اصفهان ، فسا ، داراب و بوشهر جهت تدریس حضور می یابند. ایشان دارای جزوات تالیفی شخص مدرس  هستند.

ایشان دارای 5 سال سابقه تدریس در حوزه ی زیست هستند. ایشان دارای مدرک دکتری عمومی دامپزشکی از دانشگاه شیراز  هستند. ایشان مجددا در کنکور سراسری  شرکت نمودند و در رشته دکتری پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز  پذیرفته شدند. ایشان هم چنین مدرس حرفه ای ویولن و خوشنویسی شکسته نستعلیق هستند.

ایشان استاد تدریس با شیوه های نوین علمی و روانشناسی جذاب و جدید جهت داوطلبان هستند. ایشان بهترین مدرس زیست کنکور هستند. اگر به دنبال بهترین مدرس زیست کنکور هستید، می توانید در جلسات آموزش ایشان حضور بی یابید.

خدمات استاد امیر اینالو :

 • آموزش تست زنی و افزایش مهارت تست زنی
 • جمع بندی درس زیست شناسی  از پایه
 • رفع اشکالات درسی و زیست شناسی
 • جمع بندی زیست نظام جدید
 • جمع بندی زیست نظام قدیم

آدرس : شیراز، خیابان باغ حوض

تلفن : 09177930288

استاد علی محمد عمارلو

استاد علی محمد عمارلو

استاد علی محمد عمارلو متولد سال ۱۳۵۰ در نیشابور هستند. ایشان دوران راهنمایی خود را در مدرسه محمدعلی کاظمی تحصیل کردند. ایشان دوران دبیرستان را در مدرسه علامه طباطبایی (خیام کنونی) سپری نمودند. ایشان در کنکور سراسری سال ۱۳۷۲ رتبه ۱۴ را کسب نمودند.

ایشان موفق به قبولی در رشته پزشکی دانشگاه تهران شدند و  بعد از آن شروع به تحصیل نمودند. ایشان در سال ۱۳۸۰ از دانشکده پزشکی فارغ التحصیل شدند و پس از پایان طرح خود وارد حرفه تدریس شدند.در طول مدت تدریس موفق به تالیف چندین جلد کتب آموزشی شدند.

اولین کتاب آموزشی ایشان کتاب خانه زیست شناسی بود و آخرین کتاب، کتابهای ۳ جلدی نشر دریافت پایه و پیش بوده است. ایشان بهترین مدرس زیست کنکور هستند. اگر به دنبال بهترین مدرس زیست کنکور هستید، می توانید در کلاس های ایشان شرکت کنید.

خدمات استاد علی محمد عمارلو :

 • آموزش کنکوری درس زیست شناسی
 • آموزش تست زنی و افزایش مهارت تست زنی
 • جمع بندی درس زیست شناسی  از پایه
 • رفع اشکالات درسی و زیست شناسی
 • دارای جزوات آموزشی و ویدیو های آموزشی

آدرس : تهران، شریعتی، خیابان صبور، پلاک 26

تلفن : ۰۲۱۴۴۸۴۱۰۸۰

استاد محمد مهدی میوه چی

استاد محمد مهدی میوه چی

استاد محمد مهدی میوه چی فارغ‌ التحصیل در رشته پزشکی از  دانشگاه شهید بهشتی هستند. ایشان مدرس برتر درس زیست شناسی هستند. ایشان دارای بیش از ۱۵ سال سابقه آموزشی درخشان هستند. استاد محمد مهدی میوه چی مدرس منتخب در آموزشگاههای برتر کنکور تهران هستند.

ایشان مدرس رتبه های تک رقمی کنکور سراسری و مدرس برترین دبیرستان های تهران و مدرس درس زیست شناسی هستند. ایشان دارای  فیلم های آموزشی پرواز هستند که دارای محتوای علمی آموزشی می باشد. ایشان استاد پروازی به شهرهای بزرگ کشور هستند و مؤلف ۳ عنوان کتاب آموزشی و کنکوری هستند.

ایشان بهترین مدرس زیست کنکور می باشد و دارای پکیج های آموزشی تاثیر گذاری هستند که افراد زیادی جذب و طرفدار روش تدریس ایشان شده اند. اگر به دنبال بهترین مدرس کنکور هستید می توانید در کلاس های ایشان حضور بی یابید و از خدماتشان استفاده نمایید.

خدمات استاد محمد مهدی میوه چی:

 • آموزش تست زنی و افزایش مهارت تست زنی
 • جمع بندی درس زیست شناسی  از پایه
 • رفع اشکالات درسی و زیست شناسی
 • جمع بندی زیست نظام جدید
 • جمع بندی زیست نظام قدیم
 • آموزش کنکوری درس زیست شناسی

آدرس : تهران، شریعتی، خیابان صبور، پلاک 26

 تلفن : ۰۲۱۴۴۸۴۱۰۸۰

ویژگی بهترین مدرس زیست کنکور چیست؟

آموزش چرخه زندگی و خصوصیات موجودات زنده است. ما همواره در طول مدت زندگی خود، در حال آموزش و یا یادگیری هستیم. آموزش امری تخصصی است که هرکسی از پس آن برنمی‌آید و نیازمند مهارت و تخصصی بسیار است. یک معلم زیست شناسی حرفه‌ای، باید صاحب دانش فراگیر و مهارت کافی باشد تا بتواند مطالب را به طور کافی به دانش آموزان برساند.

یک مدرس زیست حرفه‌ای ،باید پویا و صبور باشد و همواره در حال یادگیری و مطالعه باشد. انسان ذاتا نمی‌تواند یک گوشه بنشیند و برای مدت زمان یکی دو ساعته روی یک مطلب تمرکز کند. آن چه باعث ایجاد تمرکز طولانی و کافی در دانش‌آموزان در جلسه آموزشی زیست شناسی ممکن می سازد، مهارت استاد زیست شناسی است.

بهترین مدرس زیست کنکور، علاوه بر داشتن دانش و علم کافی در ارتباط با درس زیست شناسی، باید روش های نوین تست زنی در مدت زمان کم را بداند. و همواره در تلاش باشد تا نکاتی به دانش آموزان بی اموزد که مطالب سخت را آسان تر بی آموزند و برای یاد گیری راغب تر باشند.

ویژگی بهترین مدرس زیست کنکور چیست؟

قرار نیست سر جلسه امتحان یا کنکور، مطلبی خارج از مطالب کتاب مورد نظر سوال داده شود. اما باید توجه کرد که مطالب کتاب‌های زیست دبیرستان، چکیده‌ای از مطالب گسترده‌تر هستند. بنابراین، گاهی نیاز است که استاد زیست  شناسی برای آموزش بهتر، به مطالب سطح بالاتر گریزی داشته باشد و سعی بر آن داشته باشد تا دانش آموزان را از پایه قوی و کامل راهنمایی کند.

یک مدرس زیست کنکور باید دارای استراتژی مناسبی باشد تا بتواند دانش آموزان را در هر حوزه  ای قانع کند. یک مدرس خوب، باید اعتماد به نفس کافی را داشته باشد تا به هرگونه سوال و یا مسئله پاسخ دهد و یا حتی اگر اطلاعات کافی  را در آن حوزه را نداشته باشد، می تواند آنها را به گونه ای راهنمایی کند که قانع شوند.

ویژگی بهترین مدرس زیست کنکور چیست؟

چگونه زیست را برای کنکور بخوانیم؟

زیست شناسی از جمله دروس مهم و تاثیرگذار در نتیجه ی کنکور است.  زیست شناسی کنکور کاملا ماهیت توصیفی دارد یعنی شما باید تمامی مطالب را به خوبی یاد بگیرید و آن‌ها را درک کنید. مرحله اول مفهومی خواندن و مرحله دوم حفظ کردن مطالب است. پس برای یادگیری بهتر و اصولی، بهتر است از بهترین مدرس زیست کنکور کمک بگیرید.

 • قبل از شروع مطالعه هر فصل، کلیات و هدف فصل را به خوبی متوجه شوید و آنها را به خوبی درک کنید.
 • با دقت بسیار زیاد 1 فصل را روخوانی کنید سپس مفهوم درس را از خود بپرسید.
 •  تست زنی برای زیست شناسی کنکور اهمیت بسیار زیادی دارد و بهتر است تست های مختلف را امتحان کنید.
 • تمرین و تکرار را فراموش نکنید.
 • از منابع خوب و مناسبی در این مسیر استفاده کنید.
 • خلاصه‌نویسی ویا تصویر سازی را از یاد نبرید.
 • سوالات سال‌های اخیر را حتما تجزیه و تحلیل کنید.

چگونه زیست را برای کنکور بخوانیم؟

کلام آخر

ما همواره در این مقاله در سایت تاپتنا سعی بر آن داشتیم که شما عزیزان را با بهترین مدرسان در حوزه ی کنکور آشنا کنیم. امروزه تعداد مدرسین کنکور افزایش یافته و هم چنین کتاب های کمک درسی و کنکور آنقد رو به افزایش است که حتی انتخاب یک کتاب خوب کار سختی شده است، اما شما می توانید با انجام تحقیق و بررسی های لازم مدرس مناسب خود را انتخاب نمایید. به یاد داشته باشید که علاوه بر انتخاب یک مدرس خوب و باتجربه و هم چنین خریداری کتاب های کنکور تنها راه برای قبولی در رشته ی مورد علاقه تان نیست.

بلکه نیازمند عزم و اراده ی شما و هم چنین مطالعه ی درست و استفاده ی درست شما از این امکانات است. ما در قسمت با به بهترین مدرس زیست کنکور اشاره کردیم این شما هستید که بر اساس نوع نیاز و شرایط خود، مدرس مناسب خود را انتخاب می نمایید. ممنون از شما دوستان گرامی که ما را تا پایان مقاله ی بهترین مدرس زیست کنکور همراهی کرده اید.

4.7/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا