پزشکانجراحی و زیبایی

بهترین دکتر تزریق ژل در کرج【سال1402】⭐+ لیست 10 تایی

برخی از افراد برای از بين بردن مشكلات پوستی از جمله خطوط و افتادگی پوست، به دنبال تزريق ژل هستند، از اين رو قصد داريم 10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در کرج را به شما معرفی كنيم تا بتوانيد برای داشتن پوستی سفت و صاف اقدام نماييد، از طریق تزریق ژل می توان بسیاری از ایرادات ظاهری پوست را برطرف کرد و به نتیجه دلخواه خود رسید.

بهترین دکتر تزریق ژل در کرج كيست؟

در صورتی كه فردی جهت تزريق ژل، به دنبال يافتن پزشکی متخصص می باشد، بايد کسی را انتخاب كند كه در اين زمينه، بهترين گزینه باشد و بتوان لقب بهترين دكتر تزريق ژل در كرج را به پزشک داد و مردم ايشان را فردی ماهر و با تجربه در اين زمينه بدانند؛ به طور كلی بهترین دكتر مزوژل در کرج بايد از خصوصيات و تجربيات بسيار فراوانی برخوردار باشد كه همه مراجعين ايشان را قبول داشته باشند؛ در ادامه مقاله با ما همراه باشيد تا در رابطه با خصوصيات دكتر بيشتر بدانيد.

تزريق ژل به چه صورت است؟

پوست انسان دچار مشكلات بسيار زيادی می شود به عنوان مثال با گذر زمان و افزايش سن، خطوط و چين و چروک های فراوانی بر روی پوست ظاهر می شود كه با تزريق ژل می توان آن ها را برطرف كرد؛ در واقع فیلرها، پرکننده‌ها یا حجم‌دهنده های پوستی از جمله موادی هستند که ساختاری شبيه به ژل دارند و جهت جوانسازی پوست انسان مورد استفاده قرار می گيرند؛ در صورتی كه فیلر پوستی زیر پوست انسان تزريق می شود، می‌تواند برای جبران كردن حجم از دسته رفته پوست، از بين بردن چین و چروک‌ها، بهبود يافتن حالت انحناهای سطحی (کانتور) صورت و بدن مورد استفاده قرار گیرد.

کاربردهای مورد تائید ژل توسط FDA

ژل کاربردهای بسیار زیادی دارد که بسیاری از ان ها از طرف سازمان FDA تائید شده اند و اما برخی از آن ها قابل تائید نیستند؛ این کاربردها را در ادامه برای شما ذکر خواهیم کرد:

 • استفاده کردن از ژل جهت حجم‌دهی : می توان از فیلرهای پوستی جهت برجسته تر کردن و افزایش دادن میزان حجم لب، چانه و گونه‌ها استفاده نمود؛ اکثر افراد این کاربرد از ژل را با نام پروتز می‌شناسند.
 • از بین بردن چین و چروک‌های پوست : می‌توان از این روش جهت از بین بردن موقتی بسیاری از چین و چروک‌ها از جمله خط پیشانی، خط اخم، خط خنده، خطوط اطراف لب و بینی استفاده نمود.
 • حجم‌دادن به صورت : بدترین تاثیری که افزایش سن و پیری بر روی پوست می گذارد، کاهش یافتن حجم صورت است؛ به طور معمول این اثر در لب‌ها، گونه‌ها و پلک‌ها مشاهده می شود؛ تزریق ژل به خوبی می تواند جهت جبران حجم از دست رفته به فرد کمک کند؛ می‌توان از این روش جهت از بین بردن گودی و سیاهی زیر چشم، لیفت ابرو و رفع افتادگی پوست صورت و گردن استفاده نمود.
 • جوانسازی کردن دست‌ها : نه تنها از فیلر و ژل ها برای جوانسازی صورت استفاده می شود، بلکه می‌توان از آن برای جوانسازی پوست بدن هم استفاده نمود؛ بین کاربردهای مختلفی که فیلرهای پوستی برای بدن دارد، فقط جوانسازی کردن و افزایش یافتن میزان حجم پشت دست‌ها توسط FDA تایید می شود و استفاده‌های دیگر این روش (که پایین‌تر گفته‌ایم) هنوز تایید نشده‌اند.
 • زیبایی بینی: با کمک تزریق ژل می توان فرم بینی را به خوبی اصلاح کرد که در این صورت دیگر نیازی به جراحی بینی نیست.

مواردی که ذکر شد توسط این سازمان تائید شده اند و اما برخی کاربردهای این روش از جمله افزایش حجم سینه‌ها، افزایش حجم باسن، حجم‌دهی به پاها، تزریق ژل به درون استخوان، تاندون، رباط و عضله توسط این سازمان تائید نشده اند.

توصیه های مراقبتی پیش از تزریق ژل:

❤️رعایت اصول بهداشتیتوصیه می شود قبل از تزریق ژل استحمام کنید، زیرا در دو روز ابتدایی نباید به محل هدف آب زده شود.
⭐پرهیز از مصرف برخی داروهاداروهایی همچون ضد التهاب و رقیق کننده خون سبب اختلالاتی می شوند و پیش از تزریق نباید استفاده شوند.
✅خودداری از نوشیدن مشروبات الکلیمشروبات الکلی سبب رقیق شدن خون می شوند و نباید روزهای قبل از تزریق نوشیده شوند.
❤️استعمال سیگار و دخانیاتسیگار و سایر دخانیات سبب می شوند تا روند بهبودی پس از تزریق به کندی پیش روند و بنابراین مصرف آن ها را نیز باید کنار گذاشت.

کاربردهای تزريق ژل

در واقع تزريق ژل كاربردهای فراوانی در حوزه جراحی و زیبایی دارد و برخی از آن ها مورد تائيد FDA می باشند كه در ادامه آن ها را برای شما ذكر خواهيم كرد :

استفاده از ژل جهت حجم‌دهی به پوست: فیلرهای پوستی جهت برجسته سازی و افزایش يافتن حجم لب، چانه و گونه‌ها مورد استفاده قرار می گيرند؛ افراد بسياری این کاربرد را با نام «پروتز» می‌شناسند.

از بين بردن چین و چروک‌ها و خطوط: می توان از تزریق ژل جهت از بين بردن چین و چروک‌هایی از جمله خط پیشانی، خط اخم، خط خنده، خطوط اطراف لب و بینی استفاده کرد.

حجم دادن به صورت: از جمله بدترين اثرات پیری پوست، کاهش يافتن حجم صورت می باشد؛ به طور معمول این اثر را در لب‌ها، گونه‌ها و پلک‌ها می‌توان ديد؛ در حقيقت تزریق ژل موثرترین روش برای جبران كردن حجم از دست رفته است؛ می توان از این روش برای از بين بردن گودی و سیاهی زیر چشم، لیفت كردن ابرو و رفع افتادگی پوست صورت و گردن استفاده کرد.

جوانسازی دست‌ها: نه تنها فيلرهای پوستی تاثير مثبت بر روی جوانسازی پوست صورت دارند، بلكه می‌توان از آن ها برای جوانسازی پوست بدن نیز استفاده کرد؛ بین تمام کاربردهایی كه ژل ها برای بدن دارند، تنها جوانسازی و افزایش يافتن حجم پشت دست‌ها مورد تائيد FDA قرار گرفته است و استفاده‌های ديگر آن (که پایین‌تر گفته‌ایم) هنوز تایید نشده‌اند.

زیبایی بینی: اصلاح كردن فرم بینی بدون جراحی از جمله کاربردهای جالب تزریق ژل است.

کاربردهای تزريق ژل

معایب تزريق ژل

تزريق ژل نيز مانند روش های ديگر جوانسازی پوست با معايب و مشكلات بسياری همراه می باشد كه در ادامه اين معايب را برای شما ذكر خواهيم كرد :

 • موادی كه تزريق می شوند ماندگاری موقت دارند و نیازمند تزریق كردن مجدد جهت فراهم کردن خواسته شما هستند.
 • این امكان وجود دارد که بعضی از افراد به این دسته از محصولات حساسيت داشته باشند و تورم و کبودی را به دنبال تزریق كردن تجربه كنند.
 • کبود شدن یا خون‌مردگی در بخشی كه تزریق صورت گرفته است، حداکثر تا مدت يک هفته پس از تزريق از بین می‌رود.
 • در صورتی كه دكتر تبحر كافی نداشته باشد، ممکن است به رگ‌های خونی آسیب وارد شود.
 • برخی از افراد واکنش‌های آلرژیک از خود نشان می دهند یا اين واكنش ها به دليل تزریق كردن ژل غیر استاندارد می باشند.
 • به وجود نيامدن فرم دلخواه که می‌توان با ماساژ آن را تا حد زیادی برطرف کرد.

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در کرج را بشناسید!

دکتر امیرحسین پوریوسفی

دکتر امیرحسین پوریوسفی

دکتر امیرحسین پوریوسفی متخصص پوست و مو و زیبایی هستند که در این زمینه خدمات بسیار متنوع و خوبی در اختیار مردم شهر کرج قرار می دهند؛ شماره نظام پزشکی ایشان 102444 می باشد که توانسته اند با این کد در شهر کرج مطب خود را احداث کنند؛ دکتر پوریوسفی در سال 1357 متولد شده اند، ایشان ابتدا مدرک پزشک عمومی خود را اخذ کرده اند و پس از با تلاش فراوان و همت بسیار زیاد، مدرک تخصصی خود را در سال 1383 دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند.

دکتر امیرحسین پوریوسفی تاکنون 17 سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات پوست و مو دارند و می توانند بسیاری از مشکلات پوست و مو را برطرف کنند؛ از این رو ایشان به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل در کرج شناخته می شوند.

خدمات :

 • لاغری سریع
 • تزریق بوتاکس
 • جوانسازی پوست
 • لیفت صورت با نخ
 • تزریق ژل و فیلر و چربی

آدرس : کرج، فلکه اول گوهردشت، ابتدای مطهری، نرسیده به پل عابر، ساختمان یاس، واحد 11

تلفن تماس : 02634208799

دکتر موسی علی احمدی

دکتر موسی علی احمدی

دکتر موسی علی احمدی متخصص گوش و حلق و بینی، جراح زیبایی بینی و صورت می باشند که در تمام این عرصه ها خدمات بسیار متنوعی ارائه می دهند و توانسته اند رضایت اکثر بیماران را جلب کنند؛ ایشان با هر فردی که به مطبشان مراجعه می کند به خوبی برخورد می کنند، از این رو یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در کرج می باشند؛ دکتر علی احمدی تاکنون مقالات پزشکی بسیاری نوشته اند که هر یک به علم پزشکی کمک بسیاری می کنند.

خدمات :

 • جراحی لوزه
 • جراحی بینی
 • جراحی پلک
 • جراحی گوش
 • جوانسازی صورت
 • جراحی زیبایی صورت

آدرس : کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهار راه طالقانی و میدان شهدا، برج شاه کرم، طبقه دوم

تلفن تماس : 02632236118

دکتر مینا ربیعی زکی

دکتر مینا ربیعی زکی

دکتر مینا ربیعی زکی متخصص پوست و مو می باشند و می توانند بسیاری از مشکلات مربوط به پوست و مو را برطرف کنند از این رو به وی لقب بهترین دکتر تزریق ژل در کرج داده اند؛ ایشان ابتدا پزشکی عمومی را با موفقیت کامل گذرانده اند و در نهایت از کالج علوم حرفه ای کانادا مدرک تخصصی خود در زمینه پوست و مو و زیبایی را اخذ کرده اند؛ دکتر مینا ربیعی با هر یک از بیماران خود رفتار بسیار خوبی دارند و همین مسئله موجب شهرتشان بین مردم شده است.

خدمات : 

 • انجام کلیه امور پوست و زیبایی
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • میکرودرم آبریژن
 • لیزر موهای زائد

آدرس : کرج، عظیمیه، نرسیده به میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، طبقه 4، واحد 401

تلفن تماس : 02632542146

دکتر سیما ندافی

دکتر سیما ندافی

دکتر سیما ندافی متخصص گوش و حلق و بینی می باشند؛ ایشان در تیرماه سال 1345 متولد شده اند و توانسته اند از دانشگاه شهید بهشتی تهران مدرک پزشکی عمومی خود را دریافت کنند؛ پس از آن با ادامه تحصیل، با مدرک تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن از دانشکده شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شده اند.

ایشان فعالیت های بسیاری انجام داده اند که شامل مدیریت گروه گوش و حلق و بینی بیمارستان امام خمینی کرج، نائب رئیسی انجمن گوش و حلق و بینی استان البرز، سابقه مدیریت بیمارستان تخت و جمشید و گروه گوش و حلق و بینی در بیمارستان تخت جمشید کرج می باشد؛ می توان گفت ایشان یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در کرج هستند زیرا بسیاری از بیماران، رضایت کافی از برخورد و رفتار و روش درمانشان دارند.

خدمات :

 • اتوپلاستی
 • رینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی
 • جراحی پولیپ بینی
 • تزریق ژل و بوتاکس

آدرس : استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی شمالی، ساختمان پزشکان هستی، جنب فروشگاه سالیان، طبقه سوم

تلفن تماس : 02634208952

دکتر فرشته عبدالمطلبی

دکتر فرشته عبدالمطلبی

دکتر فرشته عبدالمطلبی جراح و متخصص گوش، حلق و بینی و سر و گردن می باشند و ایشان با لقب بهترین دکتر تزریق ژل در کرج شناخته می شوند؛ دکتر عبدالمطلبی مدرک پزشک عمومی خود را از دانشگاه ایران در سال 1383 اخذ کرده اند و پس از آن در سال 1389 در زمینه تخصص گوش و گلو و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شدند؛ ایشان سوابق درخشانی دارند که شامل عضویت در هیئت مدیره انجمن گوش، حلق و بینی ایران (شاخه کرج)، گذراندن دوره تکمیلی آندوسکوپی و راینولوژی می باشد.

خدمات :

 • تزریق ژل
 • تزریق بوتاکس
 • جراحی بینی و صورت
 • تزریق کورتون پس از جراحی بینی
 • جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس

آدرس : کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی، ساختمان قائم، جنب ساختمان پزشکان نیلوفر، طبقه 5، واحد 14

تلفن تماس : 02632262895

دکتر هیلدا فتوحی

دکتر هیلدا فتوحی

دکتر هیلدا فتوحی متخصص بیماری های پوستی یا درماتولوژی می باشند که با شماره نظام پزشکی 59660 مطب شخصی شان را در کرج احداث کرده اند؛ ایشان از ابتدای فعالیتشان تاکنون خدمات بسیار خوبی به مردم شهر کرج ارائه کرده اند از این رو به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل در کرج شناخته می شوند؛ دکتر فتوحی از هر مراجعه کننده مطب شان با رفتار خوب و برخورد محترمانه استقبال می کنند و همه سوالاتشان در رابطه با بیماری های پوستی را با صبر و حوصله پاسخ می دهند.

خدمات :

 • درمان اگزما و آکنه
 • رفع جوش صورت
 • لیزر موهای زائد
 • میکرودرم

آدرس : کرج، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب بانک انصار، برج زرین گل، طبقه 4، واحد 13

تلفن تماس : 0263221003

دکتر حبیب اله زمانی

دکتر حبیب اله زمانی

دکتر حبیب اله زمانی در زمینه پوست و مو و زیبایی تخصص دارند و شماره نظام پزشکی ایشان 5525 است که توانسته اند توسط این کد، مطب شخصی شان را در شهر کرج احداث کنند و به مردم عزیز این شهر خدمت رسانی کنند؛ دکتر زمانی از اولین سال فعالیتشان تاکنون بسیاری از بیماری ها و مشکلات پوستی مردم را به خوبی درمان کرده اند؛ ایشان هر گونه سوال در رابطه با تزریق ژل و خدمات دیگر را با حوصله و صبر پاسخ می دهند؛ تمام این مسائل باعث شده که به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل در کرج شناخته شوند.

خدمات : 

 • رفع لک ها و کک و مک پوستی
 • درمان اگزما و قارچ پوستی
 • درمان ریزش مو

آدرس : کرج، خیابان شهید بهشتی، خیابان کمالی، نرسیده به شهدا، جنب بانک انصار، ساختمان زرین گل، طبقه سوم

تلفن تماس : 02632226487

دکتر احسان شریعتی

دکتر احسان شریعتی

دکتر احسان شریعتی یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در کرج و متخصص پوست و مو و زیبایی هستند؛ ایشان مدرک فارغ التحصیلی خود را از دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران با موفقیت زیاد و پشت کار فراوان کسب کرده اند؛ از جمله افتخارات ایشان عضویت در انجمن لیزر ایران و کسب مدرک معتبر skin care می باشد؛ ایشان به دلیل رفتار بسیار محترمانه و برخورد متشخصانه، روش درمان بسیار حرفه ای، رعایت نکات و اصول بهداشتی در مطب شخصی شان، شهرت زیادی بین مردم شهر کرج دارند.

خدمات :

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • میکرودرم ابریژن
 • لیزر موهای زائد
 • میکرونیدلینگ
 • خال برداری
 • هایفوتراپی
 • مزوتراپی

آدرس : کرج، طالقانی جنوبی، خیابان قیام، ساختمان گلها، طبقه 7، واحد 29

تلفن تماس : 02632763746

دکتر ناهید رفیعی

دکتر ناهید رفیعی

دکتر ناهید رفیعی متخصص جراحی عمومی هستند؛ ایشان توانسته اند ابتدا مدرک پزشکی عمومی شان را از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اخذ کنند و در نهایت در سال 1385 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اخذ مدرک تخصصی جراحی عمومی فارغ التحصیل گردیدند.

دکتر ناهید رفیعی در دانشگاه علوم پزشکی تهران برخی دوره ها از جمله دوره های مقدماتی و تکمیلی لاپاراسکوپی را گذرانده اند و بیش از 15 سال سابقه جراحی، لاپاراسکوپی دستگاه گوارش، و جراحی زیبایی دارند؛ تمام این موارد موجب شده که ایشان به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل در کرج شناخته شوند.

خدمات : 

 • انجام جراحی های ترمیمی
 • انجام جراحی های گوارش
 • انجام جراحی سینه
 • تزریق چربی
 • لیپوساکشن
 • لیپوماتیک
 • تزریق فیلر

آدرس : کرج، عظیمیه، میدان مهران، ساختمان کوروش، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، طبقه پنجم، واحد سوم.

تلفن تماس : 02632568005

دکتر فاطمه صفرپور

دکتر فاطمه صفرپور

دکتر فاطمه صفرپور در زمینه پوست و مو تخصص دارند و در تشخیص بیماری های مربوط به این حیطه ماهرند و می توانند درمان را به خوبی پیش بگیرند؛ ایشان با همه مراجعین مطب خود رفتاری محترمانه و برخوردی خوب دارند و هر سوالی که در ذهنشان در رابطه با تزریق ژل وجود دارد را پاسخ می دهند، از این رو ایشان به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل در کرج شناخته می شوند.

خدمات :

 • رفع گودی چشم
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق ژل گونه
 • میکرونیدلینگ
 • مزونیدلینگ
 • مزوتراپی

آدرس : کرج، میدان شهدا، خیابان بهار[شهید شرع پسند]، کوی شهید طاهری، ساختمان پزشکان بهار، واحد 13

تلفن تماس : 02632261360

چه سنی برای تزريق ژل مناسب است؟

بهترين سنی كه برای تزریق ژل در نظر گرفته شده است، سن بالای 30 سال می باشد، چون تا پيش از این سن پوست فرد همچنان جوان و شاداب می باشد و به تزریق كردن انواع پرکننده های شیمیایی هيچ نيازی ندارد؛ برای كسانی كه سن آن ها زیر 30 سال می باشد، انجام دادن فیشال پوست پیشنهاد می شود که این روش باعث می شود پوست دیرتر دچار چین چروک شود.

به طور معمول تزریق كردن ژل پيش از 18 سالگی به هیچ عنوان به افراد توصیه نمی شود و كسانی که می خواهند این روش را انجام دهند، باید دست كم 18 سال سن داشته باشند؛ در حقيقت افراد پيش از 18 سالگی، نمی توانند شرایط پایدار و باثباتی برای تزریق ژل داشته باشند؛ برخی از نوجوان ها با دنبال كردن افراد مشهور، علاقه به تزریق فیلر دارند و نباید برای انجام دادن چنین کاری بیش از اندازه عجله كنند چون این روش ممکن است عواقبی ناخوشایند برای آن ها به وجود آورد.

چه سنی برای تزريق ژل مناسب است؟

پيش از تزريق ژل در كرج بايد به چه نكاتی توجه كرد؟

پيش از آن كه بخواهيد برای انجام تزريق ژل در كرج اقدام كنيد بايد به برخی نكات و توصيه ها توجه نماييد تا شاهد هيچگونه مشكلی در طول دوره درمان و پس از آن نباشيد؛ اين نكات در ادامه ذكر می شوند :

 • بايد از مصرف كردن داروهایی مانند آسپرین، داروهای ضد التهاب و رقیق‌کننده خون اجتناب كنيد و اين دوران اجتناب بايد تا مدت دو هفته پيش از تزریق باشد، در ضمن بعضی از مکمل‌ها و مواد غذایی هم نباید در مدت زمانی كه به تزریق نزدیک است مصرف شوند.
 • در روزهای نزديک به تزریق كردن ژل، از مصرف كردن الکل حتما خودداری نماييد چون الکل نیز ممكن است منجر به رقیق شدن خون در فرد شود، در ضمن كشيدن سیگار و استعمال دخانیات موجب به تاخير افتادن روند بهبودی پس از تزریق فیلر می شوند.
 • روز قبل از تزریق كردن ژل، شروع به مصرف كردن آنتی‌بیوتیک نماييد تا از به وجود آمدن عفونت در ناحیه مورد تزریق جلوگیری كنيد.
 • برخی آزمایشات نیز به وسيله دكتر برایتان تجویز می شود كه بايد نتیجه آن‌ها را پيش از تزریق ژل به دكتر خود ارائه دهید تا در صورت پیش آمدن مشکلات خاص، درمان‌های لازم به موقع انجام گیرد.
 • بهترين كار اين است كه پيش از تزریق كردن ژل استحمام کنید چون یک الی دو روز بعد از تزریق نباید به این ناحیه آب برسد.

خصوصیات بهترین دکتر تزریق ژل در کرج

همان طور كه در ابتدای مقاله گفتيم، بهترین دکتر تزریق ژل در کرج بايد خصوصيات منحصر به فردی داشته باشد به عنوان مثال بايد ايشان در زمينه انجام اين فرايند، ماهر و با تجربه باشد تا نتيجه موفقيت آميز حاصل شود، در ضمن دكتر بايد بتواند نظر هر يک از مراجعين را به كار خود جلب كند تا برای استفاده از خدمات به مطب ایشان مراجعه نمايند؛ به طور كلی بايد دکتر در هر زمينه ای كه مشغول به فعاليت است، بهترين خدمات را ارائه دهد؛ در ادامه این ویژگی ها را ذکر خواهیم کرد :

 • بهترین دکتر تزریق ژل در ایران، باید از ژل ها و فیلرهای تائید شده برای رفع مشکلات پوستی بیماران استفاده کند.
 • ایشان باید برای رفع مشکلات پوستی از طریق تزریق ژل، آزمایشات لازم انجام دهد تا هیچ گونه حساسیتی رخ ندهد.
 • دکتر باید تخصص و تبحر کافی در زمینه تزریق ژل داشته باشد و مدرک خود را از بهترین و معتبرترین دانشگاه اخذ کرده باشد.
 • باید دکتر هزینه مقرون به صرفه ای جهت تزریق ژل از بیماران خود دریافت کند تا بیشتر افراد بتوانند به مطب ایشان مراجعه کنند.
 • ایشان باید تمام نکات و توصیه های بهداشتی را در مطب خود رعایت کند تا هیچ مشکلی برای بیماران وجود نیاید و سلامتشان به خطر نیفتد.
خصوصیات بهترین دکتر تزریق ژل در کرج

هزینه تزریق ژل در کرج

برای تزریق ژل مانند هر روش زیبایی دیگر باید هزینه هایی پرداخت شود که مقدار این مبلغ به موارد مختلفی بستگی دارد و باید هزینه آزمایشات لازم پیش از تزریق نیز در نظر گرفته شود؛ مقدار ژلی که به پوست فرد تزریق می شود، مورد موثری در هزینه های درمان می باشد زیرا هر اندازه ژل بیشتری تزریق شود باید هزینه بیشتری پرداخت شود؛ مورد موثر دیگر مربوط به برند ژل است زیرا هر چه ژل مرغوب تر باشد باید هزینه بیشتری پرداخت کرد.

به طور کلی موارد مختلف بسیاری می توانند بر روی هزینه تزریق ژل اثر بگذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

كلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را كرديم تا اطلاعات مفيد و مطالب سودمند در رابطه با تزریق ژل به پوست در اختيار شما قرار دهيم؛ در ضمن سایت تاپتنا سعی بر این داشت 10 تا از بهترين دكتر تزریق ژل در كرج را به شما معرفی کند تا بتوانید برای درمان مشکلات پوستی اقدام نمایید.

از اين كه تا انتهای اين مقاله ما را همراهی كرديد از شما بسيار متشكر هستيم و در صورتی كه هر گونه انتقاد يا پيشنهاد در رابطه با تزریق ژل در شهر كرج داريد می توانيد از طريق سايت با ما در ميان بگذاريد. همچنین در صورتی که قصد انجام خدمات زیبایی دیگر از جمله تزریق چربی به باسن را دارید؛ می توانید به مقاله بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در کرج مراجعه کنید.

آیا تزریق ژل عوارض جانبی عمده ای دارد؟

تزریق ژل به لب بسیار ایمن است و تنها عارضه های این روش کبودی و تورم است

دوران استراحت پس از تزریق ژل چه مدت است؟

تزریق ژل یک عمل سر پایی است و به استراحت بالینی نیاز ندارد.

 آیا می‌توان از تزریق فیلر در کنار سایر روش‌های درمانی استفاده کرد؟

بله، گاهی اوقات در صورتی که از تزریق فیلر در کنار تزریق بوتاکس استفاده شود نتایج بهتری به دست خواهد آمد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا