پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

اطفال نيز مانند بزرگسالان دچار مشكلات كليوی می شوند كه بايد به سرعت درمان شوند، از اين رو 10 تا از بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج را به شما معرفی خواهيم كرد تا بتوانيد كودكان خود را سریعا برای درمان به مطب اين پزشكان ببريد و از خدماتشان بهره ببريد. کودکان در مقایسه با بزرگسالان جسم ضعیف تری دارند که باید در صورت مشاهده هر نوع بیماری در اعضای مختلف بدنشان از جمله کلیه تحت درمان قرار گیرند.

بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج کیست؟

هر يک از اطفال ممكن است بنا به دلايل مختلفی دچار كليه درد شوند كه برای درمان مشكلات متفاوت كليوی كودکان، بايد دكتری كه در شهر كرج در اين زمينه تخصص كافی دارد را يافت؛ برای انتخاب كردن دكتر بايد در ابتدا به مرورگر مراجعه كرد و با يافتن نام چندين دكتر، فردی كه ويژگی های منحصر به فردی دارد را انتخاب كرد و به مطب ايشان مراجعه كرد.بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج کیست؟

به پزشکی لقب بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج می دهند كه ايشان در موارد مختلف از جمله شغل، مالی، رفتاری و غيره جزو بهترين ها باشند.

بيماری های كليوی در كودكان چگونه است؟

از جمله متداول ترين بیماری‌های بين كودكان كه مربوط به مشکلات اکتسابی و ژنتیکی می باشند، مشكلات كليوی است؛ به طور معمول تشخیص دادن آن‌ها برای پدر و مادر كودک بسيار آسان نیست و باید به فاكتورهای مختلفی در بدن كودک از جمله رنگ ادرار، میزان رشد، تعداد دفعات ادرار و میزان فشارخون کودک توجه كرد.

وظيفه ای كه کلیه‌ها دارند، تصفیه كردن مواد زائد و سمی از بدن می باشد و نقش بسيار موثری در ساختن گلبول‌های قرمز، تنظیم كردن کلسیم، ویتامین D و کنترل كردن فشارخون دارد.

وجود داشتن هر نوع اختلال در این اندام و مشكل در فرایند دفع كردن، موجب وارد شدن مواد سمی به جریان خون فرد می شود و باعث به وجود آمدن بیماری‌های مختلفی می شود؛ نارسایی کلیه در کودکان از جمله همین بیماری‌ها می باشد.

نارسايی کلیه در کودکان به چه صورت است؟

کودکان در مدت زمان های مختلفی باید در جهت بررسی كردن شرايط سلامت و واکسیناسیونشان، ارزیابی شوند؛ والدین بايد اندازه كليه کودکشان را از طريق سونوگرافی بررسی كنند زيرا اين روش از جمله تكنيک های موثر برای تشخیص اندازه رشد و وجود بیماری‌های کلیوی می باشد.

موارد مختلفی موجب تغيير يافتن اندازه کلیه‌ها می شوند كه آن ها شامل قد، وزن، نژاد، جنسیت و میزان رشد کودک در بازه‌های زمانی متفاوت است.نارسايی کلیه در کودکان به چه صورت است؟طبق گفته بهترین دکتر کلیه در تهران، نقش اصلی كه کلیه‌ها دارند، تصفیه كردن مواد زائد و سمی از بدن انسان می باشد زيرا اگر کلیه‌ها نتوانند به خوبی این مواد زائد را از بدن انسان دفع کنند یا این كه فرایند دفع با سرعت كم و با مشکل در بدن صورت گيرد، بدین معنا است كه کودک به نارسایی کلیه (Renal Failure) مبتلا شده است؛ ممكن است كه نارسایی کلیه در کودکان، به طور ناگهانی (حاد) یا در بازه زمانی طولانی ‌(مزمن) ایجاد شود.

بهترین دکتر کلیه در ایران، دلايل اصلی مرگ نوزادان نارس را نارسایی کلیه می دانند؛ از اين رو شناسایی كردن به ‌موقع این بیماری و شروع درمان در زمان درست، به بهبود آن کمک فراوانی می‌کند.

10 تا از بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج را بشناسید!

دکتر مجید زینلیدكتر مجيد زينلي

دکتر مجید زینلی بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج اند که بعد از اخذ کردن مدرک دکترای پزشکی عمومی، در سال 1385 با تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری از دانشگاه جندی شاپور اهواز فارغ التحصیل شدند.

دکتر مجید زینلی 12 سال سابقه در زمینه پزشکی به طور تخصصی و تجارب بسیار ارزشمند در زمینه کلیه، مجاری ادراری و تناسلی دارا هستند.

دکتر مجید زینلی را بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج می دانیند و ایشان به فعالیت پزشکی در این شهر مشغول می باشند و خدمات درمانی به بیماران ارائه می دهند.

خدمات :

 • درمان هر نوع از بیماری های کلیوی، جراحی کردن کلیه، سنگ کلیه، عفونت کلیه، رفع کیست های کلیه
 • درمان کردن نارسایی کلیه، پیوند کلیه، عفونت های موجود در ادرار، تنگی مجاری ادراری، سنگ دستگاه ادراری، بی اختیاری ادراری
 • رفع بزرگ شدن پروستات، واریکوسل، ناباروری مردان، مشکلات دستگاه تناسلی مردان، اورولوژی زنان (مثانه)
 • بیماری های مقاربتی، زگیل تناسلی، سوزاک و غیره

آدرس : کرج، فردیس، فلکه دوم، خیابان 15 غربی جدید، جنب درمانگاه تامین اجتماعی، مجتمع تخصصی پارسیان، طبقه اول، واحد 4

تلفن تماس : ۰۲۶۳۶۵۰۱۴۶۱

دکتر محمدعلی فلاحدکتر محمدعلی فلاح

دکتر محمدعلی فلاح را بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج می دانند که دکتر محمد علی فلاح دارای فلوشیپ پیوند کلیه از دانشگاه تهران می باشند؛ ایشان پس از اخذ کردن مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1383 از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران،  در سال 1392 با تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شدند.

خدمات :

 • درمان ناباروری در مردان، مشکلات دستگاه تناسلی در مردان
 • درمان بیماری های مقاربتی، زگیل تناسلی، سوزاک
 • اورولوژی زنان، اورولوژی اطفال
 • درمان بیماری های کلیوی، جراحی کلیه، سنگ کلیه، عفونت کردن کلیه، پیوند در کلیه، عفونت های ادراری، تنگی مجاری ادراری
 • سنگ در دستگاه ادراری، بی اختیار بودن ادراری، بزرگ شدن پروستات، واریکوسل

آدرس : کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، طبقه 6، واحد 604

تلفن تماس : ۰۲۶۳۳۲۵۰۲۱۲

دکتر علی ناصربختدكتر علي ناصربخت

دکتر علی ناصربخت توانسته که با دارا بودن مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران، در سال 1376، تحصیلاتش را به پایان برساند؛ دکتر ناصربخت مدرک فارغ التحصیلی خود را در سال 1389، با تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) از دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی اخذ کرده اند.

ارائه کردن مشاوره های بسیار دقیق و دلسوزانه، داشتن اخلاقی نیک و دانش به روز از خصوصیات های بارز ایشان است که نام دکتر علی ناصربخت را در لیست بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج درخشان کرده.

خدمات :

 • اورولوژی زنان
 • اورولوژی اطفال
 • درمان هر نوعی از بیماری های کلیوی از جمله جراحی کلیه، رفع کیست و تومورهای کلیه، پیوند زدن کلیه، سنگ در کلیه، نارسایی کلیه و اختلالاتی در غدد آدرنال و …
 • درمان کردن انواع مختلفی از بیماری های مجاری ادراری

آدرس : استان البرز، کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، طبقه فوقانی داروخانه دی، طبقه اول

تلفن تماس : ۰۲۶۳۲۲۲۴۸۱۷

دکتر شهاب پیرویدكتر شهاب پيروي

دکتر شهاب پیروی بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج هستند و ایشان مدرک دکترای پزشکی عمومی شان را از دانشگاه علوم پزشکی رازی، در سال 1366، گرفتند و در پی آن، در سال 1374، با تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی در دانشگاه علوم پزشکی اهواز تحصیلات خود را به اتمام رساندند.

ایشان هم اکنون در کرج مشغول به ارائه ی خدمات به مراجعین می باشند.

خدمات :

 • اورولوژی زنان و اطفال
 • درمان کردن انواع بیماری های کلیوی که شامل بیماری نارسایی کلیه، عفونت کردن کلیه، از بین بردن سنگ کلیه، رفع تومورها و کیست های کلیه، پیوند زدن کلیه، درمان کردن اختلالات در غدد آدرنال
 • درمان کردن انواع بیماری های مجاری ادراری از جمله درمان کردن سنگ حالب
 • درمان انسداد در حالب و تنگی در حالب، درمان کردن عفونت های مثانه، وجود سنگ در مثانه و سرطان مثانه، درمان کردن تنگی مجاری ادراری، عفونت های ادراری
 • درمان کردن تکرر در ادرار و بی اختیار بودن ادرار، درمان کردن انسداد دستگاه ادراری، رفلاکس ادراری و …
 • درمان کردن انواع بیماری های تناسلی از جمله بیماری های واریکوسل و هیدروسل، بزرگ بودن پروستات، سرطان پروستات و التهابش، بیضه ای که پایین نیامده، تومورهای موجود در بیضه
 • درمان کردن آلت پرده دار، درمان کردن و از بین بردن اختلال در نعوظ، درمان زود انزالی
 • درمان ناباروری مردان، طول آلت تناسلی مردان، کج بودن آلت تناسلی، درمان بیماری های مقاربتی، سوزاک، زگیل تناسلی و تبخال تناسلی، ناتوانی جنسی و …

آدرس : استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، جنب خیابان یادگاری و فروشگاه البسکو، ساختمان پزشکان شماره ی یک، واحد 10

تلفن تماس : ۰۲۶۳۲۲۶۴۶۶۰

دکتر مظاهر هادیدكتر مظاهر هادي

دکتر مظاهر هادی بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج هستند که مدرک دکترای پزشکی عمومی  اش را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرده اند و پس از آن، در سال 1392، با دارا بودن تخصص در جراحی کلیه و مجاری ادراری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شده است.

دکتر هادی، بورد تخصصی اورولوژی را دارا می باشند و در حیطه ی درمان بیماری های کلیه، مجاری ادراری و تناسلی به فعالیت خود ادامه می دهند و مشغول به ارائه ی خدمت به مراجعین هستند؛ ایشان یکی از اورولوژیست های مورد نظر ما در لیست بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج هستند.

خدمات :

 • رفع التهاب در پروستات، بزرگ بودن پروستات و سرطان در پروستات، بیضه پایین نیامده، تومورهای بیضه
 • ارائه ی PCNL
 • درمان کردن انواع بیماری های کلیوی از جمله نارسایی و عفونت در کلیه و …
 • درمان انواع مختلف بیماری های تناسلی
 •  درمان کردن آلتی که پرده دارد و کج بودن آلت تناسلی، درمان اختلالات نعوظ، درمان ناباروری مردان ، وازکتومی، واریکوسل و هیدروسل و …

آدرس : استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا، بعد از برج طالقانی، ساختمان ایرانیان دو، طبقه دوم

تلفن تماس : ۰۲۶۳۲۲۶۴۷۵۷

دکتر بابک کریمیاندكتر بابك كريميان

دکتر بابک کریمیان بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج هستند که ایشان بعد از اخذ کردن مدرک دکترای پزشکی عمومی با تخصص یافتن در جراحی کلیه و مجاری ادراری از کشور انگلستان در سال 1389، تحصیلاتش را به اتمام رساند؛ وی جزو اعضای انجمن متخصصین اورولوژی اروپا و آمریکا بوده اند و بورد انجمن اورولوژی اروپا را دارا هستند.

دکتر بابک کریمیان، در حیطه درمان کردن بیماری های کلیوی، مجاری ادراری و تناسلی به طبابت کردن مشغول اند و خدمات پزشکی-تشخیصی اش را به بیماران ارائه می دهند؛ ایشان یکی از پزشکان منتخب ما در لیست بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج هستند.

خدمات :

 • انجام دادن جراحی های پلاستیک و ترمیمی اندام های تناسلی از جملخ بزرگ کردن آلت تناسلی، تزریق کردن چربی و … برای کودکان و بزرگسالان
 • درمان کردن انواع مختلف بیماری های کلیوی
 • از بین بردن رفلاکس ادراری، درمان کردن سنگ حالب، درمان مسدود شدن حالب و تنگی حالب، درمان کردن عفونتی در مثانه، سنگ در مثانه و سرطان مثانه، درمان کردن تنگی مجاری ادراری، عفونت ادراری، تکرر ادرار، بی اختیاری ادرار و انسداد دستگاه ادراری و …

آدرس : استان البرز، کرج، میدان شهدا، به سمت چهارراه طالقانی، برج شاه کرم، طبقه پنجم، واحد 501

تلفن تماس : ۰۲۶۳۲۲۴۹۱۴۲

دکتر داود محمد شاهیدكتر داوود محمد شاهي

دکتر داود محمد شاهی، بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج اند که ایشان به عنوان پزشک اورولوژیست دارای مدرک فوق تخصص جراحی آندوسکوپی کلیه و مجاری ادراری هستند و وی فلوشیپ فوق تخصصی اندیورولوژی و لاپاروسکوپی را دارا هستند.

افتخارات آکادمیکی که ایشان دارند شامل عضویت رسمی در آکادمی جراحان کلیه اروپا، عضویت در انجمن اندویورولوژی و استادیاری دانشگاه و … است.

خدمات :

 • ارائه دادن خدمات اورژانسی
 • انجام عمل میکروسکوپی واریکوسل
 • درمان کردن بیماری های جنسی در آقایان
 • درمان کردن هر نوع ناباروری و ناتوانی جنسی در زوجین
 • درمان پروستات
 • لاپاراسکوپی
 • اندویورولوژی
 • اورولوژی زنان و مردان و اطفال
 • انجام جراحی تومورهای کلیه
 • ترمیم کردن ناهنجاری های دستگاه ادراری تناسلی اطفال

آدرس : استان البرز، کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ابتدای زیرگذر، برج شاه کرم، طبقه ششم، واحد 601

تلفن تماس : ۰۲۶۳۲۲۶۹۶۳۷

دکتر حسین سخی پوردكتر حسين سخي پور

دکتر حسین سخی پور، بعد از این که دوره ی دکترای پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در سال 1376 گذراندند، توانستند که مدرک دکترای تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری در سال 1385، از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را با موفقیت اخذ کنند.

ایشان با داشتن بیش از دوازده سال سابقه تخصصی-پزشکی در زمینه ی درمان بیماری های کلیوی، مجاری ادراری و تناسلی، یکی از بهترین های لیست بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج می باشند.

خدمات :

 • درمان کردن هر یک از انواع بیماری های کلیه از جمله سنگ کلیه، عفونت و نارسایی کلیه، رفع تومورها و کیست های کلیه، وجود اختلال در غدد آدرنال و …
 • درمان کردن انواع بیماری های دستگاه تناسلی نظیر سرطان پروستات، التهاب پروستات و …

آدرس : استان البرز، کرج، فردیس، بعد از کانال، بین خیابان 23 و 25، ساختمان دی، طبقه چهارم

تلفن تماس : ۰۲۶۳۲۲۲۲۰۷۱

دکتر علیرضا سیروس کبیری

دكتر عليرضا سيروس كبيري

دکتر علیرضا سیروس کبیری، پس از این که درجه ی دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کردند، توانستند که تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری در رابطه با تحصیلاتش را در سال 1375، در دانشگاه علوم پزشکی ایران در تهران به اتمام برساند.

وی جزو اعضای انجمن متخصصین اورولوژی ایران است که بدون هر گونه شک، دکتر یکی از پیشنهادات مورد اعتماد همه در لیست بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج می باشند.

خدمات :

 • درمان کردن انواع مختلف بیماری های مربوط به مجاری ادراری
 • BCG تراپی
 • اورولوژی زنان
 • اورولوژی اطفال
 • درمان انواع متفاوتی از بیماری های کلیوی شامل پیوند کلیه، سنگ کلیه، عفونت کلیه، نارسایی کلیه، درمان کیست های کلیه و تومورهایی در کلیه، درمان هر نوع اختلالات غدد فوق کلیوی

آدرس : استان البرز، کرج، میدان هفت تیر، بلوار دانش آموز، چهارراه دولت آباد، بیمارستان قائم

تلفن تماس : ۰۲۶۳۲۲۶۴۶۴۹

دکتر محمدرضا يوسفیدکتر محمدرضا يوسفی

دکتر محمدرضا یوسفی پس از این که توانست دوره دکترای پزشکی عمومی خود را بگذراند، در سال 1397 موفق شدند که مدرک دکترای تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اخذ نمایند.

دکتر محمد رضا یوسفی بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج می باشند که از جمله خدمات بسیار تخصصی ایشان می توان به مشکلات کلیوی، سنگ کلیه، عفونت کلیه، عفونت هایی در ادرار، تنگ بودن مجاری ادراری، سنگ دستگاه ادراری، بی اختیاری ادراری، بیماری های مقاربتی، اورولوژی زنان، اورولوژی اطفال و غیره می باشد.

آدرس : کرج‌، چهارراه هفت تیر، مجتمع پزشکی‌ نور، طبقه ۶

تلفن تماس : ۰۹۱۹۶۸۱۹۴۸۴

بيماری های كليوی كودكان چه علائمی دارد؟

زمانی كه هر يک از كودكان دچار بيماری های كليوی می شوند، والدین نشانه ها و علائمی در بدن فرزند خود مشاهده می كنند كه در ادامه شما را با اين علائم آشنا می كنيم تا در صورت مشاهده اين نشانه ها در كودكتان، به سرعت برای درمان اقدام كنيد.

در صورتی که شما در شهر تهران ساکن هستید می توانید با مراجعه به مقاله بهترین دکتر کلیه اطفال در تهران، دکتر شهر مورد نظرتان را بیابید و از خدماتشان برای درمان کودک خود بهره ببرید :

بيماري هاي كليوي كودكان چه علائمي دارد

 • تغيير يافتن رنگ ادرار : 

طور طبيعی رنگ ادرار مايل به رنگ زرد روشن تا زرد تیره می باشد؛ در مواردی که رنگ ادرار به قهوه‌ای و قرمز متمايل باشد، اين احتمال وجود دارد كه نارسایی یا مختل شدن عملکرد کلیه‌ها افزایش يابد؛ مصرف كردن بعضی از غذاها مانند اسفناج و لبو یا داروهایی که دارای مکمل آهن هستند نیز موجب تغيير يافتن رنگ ادرار مى شوند.

 • نحوه ادرار نوزاد یا کودک :

باید پدر و مادر به چگونگی ادرار کردن فرزندانشان توجه نمايند زيرا ممکن است که بعضی از نشانه‌ها مانند ادرار همراه با سوزش و درد یا قطره‌قطره بودن ادرار، به دليل وجود برخی مشکل در مجاری اداری یا کلیه‌ها باشد.

 • بوی ادرار :

ممكن است كه بوی ادرار كودک متناسب با تغيير يافتن نوع تغذیه و میزان آب مصرفی روزانه اش تغیير كند؛ در حالت های طبیعی ادرار نباید بوی تندی داشته باشد ولی در مواردی که در مدت طولانی بوی ادرار کودک تند باشد، باید در جهت معاینه كردن و بررسی سلامت کلیه‌ها آزمایش انجام شود.

 • تکرر ادرار :

از جمله نشانه های بيماری های مختلف مثل عفونت مجاری ادراری، دیابت، سنگ کلیه و اضطراب، تكرر ادرار در كودک است؛ در صورتی كه کودکتان در بازه‌های زمانی کوتاه مدت ادرار کند و اين مشكل با سوزش همراه باشد، باید به دكتر مراجعه کرد.

 • شب‌ادراری :

در صورتی كه کودک در سنین بالاتر و به طور پر تكرار شب ادراری داشته باشد، احتمال به وجود آمدن مشکلات کلیوی و مجاری ادراری افزايش می يابد.

 • پر ادراری :

پرادرار بودن بدين معنا می باشد که حجم ادرار کودک افزايش يابد؛ در صورت زياد بودن حجم ادرار، حتما بدین معنا نیست كه کارکرد کلیه‌ها خوب نیست، بلکه امكان دارد اين مشكل ناشی از توانایی نداشتن کلیه‌ها در کنترل كردن غلظت ادرار باشد؛ از اين رو، توجه كردن به این نشانه در کنار بقیه موارد ضروری است.

 • سوزش ادرار

در صورتی كه کودک شما زمان ادرار كردن احساس سوزش و درد داشته باشد، ممكن است كه وجود برخی مشکلات در کلیه ها یا عفونت ادراری افزایش یابد.

 • عدم‌کنترل ادرار

هنگامی که کودک شما نتواند توانایی كافی در جهت کنترل كردن ادرارش داشته باشد و به طور مداوم لباس زیرش را خیس كند؛ احتمال عدم‌توانایی کنترل ادرار، عفونت‌های ادراری و مثانه عصبی وجود خواهد داشت.

هزينه درمان بيماری های كليوی كودكان در كرج چه مقدار است؟

برای درمان كردن بيماری های كليوی كودک خود بايد هزينه هايی پرداخت شود تا دكتر بتواند برای درمان آن ها اقدام نمايد؛ البته هزينه ای كه بايد پرداخت شود به موارد مختلفی بستگی دارد به عنوان مثال نوع مشكلی كه كودک دارد تاثير زيادی بر روی هزينه ها دارد زيرا هر چه مشكل حادتر باشد بايد برای طی شدن روند درمانی مبلغ بيشتر پرداخت شود.

به طور كلی موارد مختلف بسياری موثر بر روی هزينه درمان بيماری های كليوی هستند كه اگر می خواهيد در اين باره اطلاعات كافی كسب كنيد؛ می توانيد به سايت ما مراجعه كنيد و پاسخ سوالات خود را در جهت درمان و هزينه بيابيد.

بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج از چه خصوصیاتی برخوردار است؟

زمانی که شما برای درمان مشکلان کلیوی خود به مطب دکتر مورد نظر مراجعه می‌کنید باید به هر خصوصیات دکتر توجه کنید به عنوان مثال ایشا باید تخصص و تبحر کافی در رابطه با بیماری های کلیوی کودک خود داشته باشند و همچنین بتوانند با هر بیمار خود برخورد و رفتار مناسبی داشته باشند.بهترین دکتر کلیه اطفال در کرج از چه خصوصیاتی برخوردار است؟

به طور کلی باید به این ویژگی ها توجه کافی شود تا نتیجه درمان موفقیت آمیز باشد و کودکان به روال عادی زندگی خود بازگردند.

کلام آخر

در مقاله ای که امروز برای شما منتشر کردیم، مطالب مورد نیاز و سودمند در رابطه با موضوع بيماری های کلیوی كودكان در اختیارتان قرار دادیم تا بتوانید سلامت کودکان خود را حفظ کنید و همچنین 10 تا از بهترین دکتر کلیه كودكان در کرج را به شما معرفی کردیم تا در صورت نیاز بتوانید برای درمان به مطبشان مراجعه کنید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بيماری کلیه كودكان دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا