پزشکانجراحی و زیبایی

10 تا از بهترین دکتر اورولوژی در تهران【سال1402】❤️

در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با 10 تا از بهترین دکتر اورولوژی در تهران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی در زمینه اورولوژی ارائه دهیم تا در صورت بروز بيماری يا مشكل به راحتی به سراغ مشخصات پزشک مورد نظر خود مراجعه كنيد و به این طریق در بهبودی خویش گام بردارید. طبق آمار به دست آمده برخی افراد با مشكل سيستم ادراری تناسلی دست و پنجه نرم می كنند و ناراحتی های متعددی را متحمل می شوند. حوزه درمانی اورولوژی در رابطه با کلیه، مجاری ادراری و تناسلی می باشد.

انتخاب بهترین دکتر اورولوژی در تهران

بسیاری از بیماری ها با رشته تخصصی اورولوژی سر و کار دارند و از این رو به منظور درمان آن ها باید نزد متخصص مربوطه بروند. اما نکته حائز اهمیت این است که چه پزشکی را برگزینید، از این رو در این مقاله برخی از معیارهای مهم انتخاب بهترین دکتر اورولوژی در تهران را شرح می دهیم تا با کمک آن ها، مناسب ترین متخصص را برگزینید. برخی از این معیارها عبارتند از:

 • پزشکان متخصص اورولوژی باید در انجام کلیه بیماری ها و مشکلات اورولوژی تخصص و مهارت های لازم را داشته باشند.
 • بهترین دکتر اورولوژی در تهران باید از به روز ترین و جدید ترین روش ها در درمان بیماری ها استفاده نماید.
 • برخورد صمیمانه و دوستانه با مراجعه کنندگان سبب می شود تا حس آرامش در میان بیماران بیشتر شود و آن ها با خیالی آسوده مشکلات و ناراحتی های خود را با متخصص خویش در میان می گذارند.
 • برخورداری از تجربه و سابقه درخشان در انجام انواع خدمات اورولوژی بسیار حائز اهمیت می باشد و منجر می شود تا متخصص مربوطه درمان انواع بیماری ها را به نحو احسن انجام دهد.

روش های شناسایی بهترین دکتر اورولوژی در تهران:

❤️تحقیقات محلیبرای شناسایی متخصص موردنظر می توان از اطرافیان و آشنایان در این رابطه سوال نمود.
⭐جستجو در گوگلیکی از سریع ترین روش ها در انتخاب پزشک اورولوژی، جستجو در فضای مجازی می باشد.
✅مراجعه به بیمارستاناکثر متخصصین اورولوژی در بهترین بیمارستان ها خدمترسانی می کنند و می توان از این راه به هدف خویش دست یافت.
❤️پرس و جو از سایر پزشکانیکی دیگر از روش های شناسایی، تحقیق از پزشک خانواده یا پزشک عمومی خویش است، به این سبب که ایشان از مشکلات شما آگاه هستند.

اورولوژی و شاخه های مرتبط با آن

اورولوژی علمی می باشد که هدفش تشخیص دادن و درمان كردن بیماری های سیستم ادراری تناسلی می باشد و فردی كه اورولوژیست است، با دانشی كه دارد، به درمان كردن بیماری های دستگاه ادرار و اندام های تناسلی مردان و زنان می پردازد؛ این گروه از افراد متخصص می توانند بیماری های متفاوتی که با دستگاه های ادراری مانند کلیه ها، غدد فوق کلیه، مثانه، مشکلات مجاری ادرار، اندام تولید مثل مردان مانند اپیدیم، کیسه منی و بیضه ها مرتبط هستند را درمان کنند.

در ضمن لازم به ذكر است كه اورولوژی بخشی از مراقبت های بهداشتی می باشد که مرتبط با دستگاه ادراری زن و مرد (شامل بخش های مختلفی اعم از کلیه ها، مثانه و مجرای ادرار) است؛ علاوه بر آن بهترین دکتر اورولوژی در تهران با اندام های مردانه ای که در تولید نوزاد نقش دارند (از جمله آلت تناسلی، بیضه ها و پروستات و …) سروکار دارد.

دامنه علم اورولوژی بسيار وسيع می باشد و همين موضوع موجب شده كه آن را به چندين بخش تقسيم بندی كنند، شاخه های اين علم به شرح زير می باشند:

 • اورولوژی کودکان (اورولوژی کودکان)
 • سرطان شناسی اورولوژی (سرطان های اورولوژیک)
 • پیوند کلیه (کلیه)
 • ناباروری مردانه
 • Calculi یا سنگ گری (سنگهای مجاری ادراری)
 • اورولوژی زن
 • عصب شناسی (کنترل سیستم عصبی اندام های دستگاه ادراری تناسلی)
اورولوژی و شاخه های مرتبط با آن

اورولوژی مردان چیست؟

اورولوژی مردان، شاخه ای از علم پزشکی است که به مشکلات ادراری و تناسلی آقایان می‌پردازد. بیماری‌های مربوط به پروستات، بیضه‌ها و آلت تناسلی آقایان یا بیماری های مربوط به دستگاه ادراری مثل بیماری‌های کلیوی، حالب، مثانه، درمان ناباروری مردان و سرطان پروستات که شایع‌ترین سرطان بین مردان است از بیماری‌های اورولوژی مردان محسوب می‌شود.

سرطان پروستات قبل از پیشرفته شدن هیچ علامتی ندارد و تنها راه تشخیص به موقع آن غربالگری است که شامل معاینه سالانه رکتوم و آزمایش خون PSA است که بهتر است مردان بالای 50 سال این غربالگری سالانه را برای تشخیص سرطان پروستات انجام دهند یکی دیگر از مشکلات اورولوژی در مردان مشکلات ادراری مانند: کند شدن جریان ادرار، بیدار شدن در شب برای ادرار کردن می‌باشد که علت آن بزرگ شدن غده پروستات است.

هم‌چنین درد و مشکلات بیضه‌ها نیاز به مداخلات پزشکی دارد. وجود مشکلات جنسی، زگیل های تناسلی و مشاهده خون در ادرار و سنگ کلیه از مشکلاتی است که باید توسط متخصص اورولوژی مورد بررسی و درمان قرار بگیرد. مشکلاتی مانند اختلالات نعوظ، اختلالات ناتوانی جنسی، التهابات تناسلی،و سرطان‌های تناسلی مانند سرطان تستیکول و بیضه در این حوزه مورد بررسی و درمان قرار می‌گیرد از آن جا که سیستم ادراری- تناسلی مرتبط با جنبه‌های حیاتی زندگی و سلامتی افراد می‌باشد، اورولوژی مردان یک حوزه مهم و حیاتی در پزشکی است.

اورولوژی مردان چیست؟

كدام بيماری ها را می توان با اورولوژی درمان كرد؟

با علم كامل و جامع اورولوژی، می توان بسياری از بيماری ها را درمان كرد تا فرد به ادامه بقای خود بپردازد، برخی از اين بيماری ها که بهترین دکتر اورولوژی در ایران شرح می دهد، عبارتند از:

 • بیماری های کلیوی
 • سنگ کلیه
 • سرطان قسمت های مختلف دستگاه ادراری که می توان شامل بیضه ها، غدد فوق کلیوی، غده پروستات، کلیه ها، آلت تناسلی مرد
 • ناباروری در مردان
 • عفونت ها در قسمت های مختلف دستگاه ادراری در مردان و زنان که به صورت مخفف UTI شناخته می شود.
 • واریکوسل یا بزرگ شدن رگ های بیضه
 • سندرم درد مثانه
 • بزرگ شدن غده پروستات
 • اختلالاتی در نعوظ
 • پروستاتیت در مردان
 • بی اختیاری ادرار زنان
 • افتادگی مثانه زنان
 • سرطان های قسمت های مختلف غدد کلیوی، مثانه و کلیه ها
 • مشکل بیش فعال بودن مثانه زنان

مثانه بیش فعال به چه صورت است؟

مثانه بیش فعال موجب می شود که فرد به طور کاملا ناگهانی تمایل به ادرار داشته باشد؛ در ضمن این مشکل موجب از دست دادن ادرار به مقدار بسیار زیاد به طور غیر ارادی می شود که آن را بی اختیاری ادرار می گویند؛ بسیاری از افراد در تمام جهان با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال درمان آن هستند؛ تعداد زنان نسبت به مردان در این زمینه بیشتر است.

هر فردی نمی تواند علائم حاصل از بیش فعالی را به خوبی مدیریت نماید زیرا ممکن است مثانه بیش فعال با علائم غیرقابل پیش بینی نیز همراه باشد؛ در این صورت این امکان وجود دارد که فرد نتواند به راحتی فعالیت های اجتماعی خود را به خوبی انجام دهد که در این صورت از جوامع فاصله می گرد و تمایلی به حضور در میهمانی ها و غیره ندارد.

برای درمان این مشکل، از روش های مختلفی استفاده می شود که هر یک از آن ها می توانند به نوعی در مدیریت علائم کمک کننده باشند؛ در صورت درمان مثانه بیش فعال، بی اختیاری ادرار نیز کنترل می گردد؛ اگر فردی به صورت گاه و بی گاه، بی اختیاری ادرار را تجربه کند، بدین معنا نیست که دچار مشکل مثانه بیش فعال شده است؛ زیرا نشت ادرار دلایل متفاوت دیگر با خود به همراه دارد که یکی از آن ها، خندیدن بسیار شدید و ناگهانی است؛ در ضمن اگر فرد ادرار خود را به مدت بسیار طولانی نگه دارد، این مشکل را تجربه می کند؛ برای درمان این بیماری می توان از بهترین دکتر اورولوژی در دهکده المپیک کمک گرفت.

علائمی که مثانه بیش فعال دارد شامل موارد زیر است:

 • نیاز فوری داشتن و غیرقابل کنترل برای ادرار کردن
 • از دست دادن غیر ارادی و پی در پی ادرار
 • تکرر ادرار (بیش از 8 بار در یک بازه زمانی ۲۴ ساعته)
 • بیدار شدن بیش از یک مرتبه در شب جهت استفاده کردن از توالت

شب ادراری در کودکان

به طور معمول شب ادراری در کودکان ممکن است مشاهده شود؛ این مشکل ممکن است با گذر زمان به یک مسئله جدی تبدیل شود که باید برای درمان به سرعت اقدام کرد؛ حدود 40 درصد از کودکان 3 ساله از شب ادراری رنج می برند؛ کارشناسان کاملا نمی دانند که چرا یک کودک دچار شب ادراری می شود اما دیگری این مشکل را ندارد؛ ممکن است دلیل این مشکل، موضوع تکامل باشد؛ گاهی اوقات مثانه کودک در طول شب فضای کافی برای ذخیره ادرار ندارد و گاهی اوقات کودک هنوز نمی تواند تشخیص دهد که چه زمان مثانه اش پر است یا چه زمانی باید بیدار شود و به دستشویی برود.

طیف گسترده ای از رابطه با شب ادراری کودکان وجود دارد؛ معمولا، کودک از سن 2 الی 4 سالگی می تواند به دستشویی برود، اما برخی از آن ها تا زمانی که بزرگتر شوند، نمی توانند شب ها ادرار خود را نگه دارند؛ در سن 5 الی 6 سالگی، 85 درصد از کودکان می توانند ادرار را در طول شب نگه دارند ولی بعضی از کودکان در سن 10 الی 12 سالگی گاهی اوقات رختخواب شان را خیس می کنند.

گاهی اوقات ممکن است کودکی که در شب می توانسته خود را کنترل کند، دوباره ادرار کند و جای خود را خیس می کند؛ استرس های خانوادگی یا مشکلات موجود در مدرسه می تواند باعث ایجاد چنین مشکلی شود؛ زمانی که سیستم های کودک بالغ می شوند، احتمال شب ادراری کاهش می یابد؛ در سنین نوجوانی یا قبل از آن، تقریباً همه کودکانی که رختخواب را خیس می‌کنند، مشکل را حل می‌کنند و تنها 1 درصد یا کمتر از کودکان با مشکل مواجه می‌شوند؛ بهترین دکتر اورولوژی در مرزداران می تواند این مشکل را برطرف کند.

10 تا از بهترین دکتر اورولوژی در تهران را بشناسید !

دکتر محمدرضا جعفری

دکتر محمدرضا جعفری

دکتر محمدرضا جعفری، متخصص جراحی تومور و سرطان های کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان می باشند؛ همچنین متخصص در زمینه جراحی میکروسکوپی واریکوسل، جراحی سنگ های ادراری، بی اختیاری ادراری هستند؛ ایشان دوره تکمیلی از ژنو سوییس و عضو انجمن ارولوژی اروپا، عضو انجمن ارولوژی کانادا می باشند. ایشان خدمات لیزر HPV هم ارائه می دهند.

خدمات:

 • جراحی تومور های کلیه
 • جراحی های مجاری ادراری
 • ناباروری مردان
 • جراحی واریکوسل
 • جراحی سنگ های ادراری
 • بی اختیاری ادرار
 • لیزر اچ پی وی HPV

شماره تماس :

02188196551

02188196449

آدرس : نیاوران، سه راه مژده؛ خیابان مقدسی؛ نبش احمدی زمانی، پلاک2واحد2

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی

از جراحان برتر و نخبه ی ارولوژی ( کلیه مجاری ادراری و تناسلی ، ناباروری ) که دارای شهرت جهانی بوده و تنها متخصص ارولوژی ایرانی که مدال المپیاد زیست شناسی را در کارنامه ی خود دارند.
جزو نفرات برتر پزشکی عمومی دانشگاه تهران بودند که به صورت استریت ( بدون گذراندن طرح پزشکی عمومی) با رتبه ی برتر وارد رشته ی جراحی ارولوژیِ در قطب ارولوژی ایران (دانشگاه شهید بهشتی تهران و بیمارستان لبافی نژاد) شدند.از نفرات برتر بورد جراحی ارولوژی در ایران و عضو انجمن ارولوژی آسیا و اروپا و انجمن نخبگان ایران میباشند .

دکتر میرصادقی جزو پنج پزشک ایرانی بودند که به دلیل نخبگی موفق به گذراندن طرح پزشکی خود در بیمارستان بقیه الله تهران شده اند و به جهت فرهنگ سازی در مورد بیماری های مردان پرمخاطب ترین ارولوژیست ایران در اینستاگرام و یوتیوب میباشند.
انجام بیشترین جراحی های فوق تخصصی تعبیه پروتز آلت به جهت درمان مشکلات عدم نعوظ در ایران باعث شده که ایشان جزو برترین پزشکان ارولوژیست در خاورمیانه قرار گیرد و از این رو دکتر کریستوف لورنز مالک و موسس کمپانی مشهور تجهیزات پزشکی ZSI سوییس به جهت دیدار با ایشان در بهمن 99 به ایران آمده و در یکی از جراحی های پروتز آلت توسط دکتر میرصادقی در بیمارستان کسری تهران دستیار ایشان بوده اند.
بر اساس نظر سنجی های انجام شده ٬ ایشان برترین پزشک جراح ارولوژی و جراحی پروستات و کلیه و مجاری ادراری و تناسلی در ایران شناخته می شوند.

دکتر سید امین میرصادقی

خدمات :

 • جراحی های تومورهای مثانه ، کلیه ، مجرار ادراری
 • جراحی و درمان مشکلات ، تومور ها و سرطان پروستات ( جراحی بدون برش )
 • جراحی پروتز آلت تناسلی و درمان عدم نعوظ در آقایان
 • جراحی و درمان مشکلات تکرار و بی اختیاری و اختلالات ادراری در بانوان و آقایان
 • جراحی اسفنکتر مثانه به جهت درمان بی اختیاری ادراری
 • جراحی ، درمان و پیشگیری از سنگ های کلیه و مجاری ادراری ( جراحی بدون برش )
 • درمان شب ادراری اطفال
 • جراحی درمان کجی و انحراف آلت تناسلی در اقایان
 • جراحی و درمان مشکلات و ناهنجاری ها و جابجایی مجراری ادرار ( هایپوسپادیاس )
 • درمان ناتوانی جنسی آقایان
 • درمان زگیل و تبخال و بیماریهای تناسلی و جنسی مردان و زنان
 • درمان و جراحی بیماری ها و توده های بیضه ، واریکوسل ، هرنی ، فتق
 • جراحی وازکتومی و برگشت وازکتومی اقایان
 • درمان مشکلات ناباروری اقایان ( جراحی آزو اسپرم )

آدرس:

تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، کوچه دهم بیهقی، پلاک ۱۱، طبقه اول، واحد ۳

تلفن تماس:

۰۲۱-۲۸۴۲۱۴۴۱

اینستاگرام: dr.mirsadeghi

وب سایت: drmirsadeghi.com

دکتر کیوان آقا محمد پور

دکتر کیوان اقا محمدپور

دكتر محمدپور فلوشیپ فوق تخصصی جراحی های آندوسکوپی و لاپاراسکوپی کلیه و مجاری ادراری، جراح و متخصص کلیه، مجاری ادراری و ناباروری هستند و ايشان جزو انجمن اورولوژی ایران، اروپا و آمریکا می باشند و بهترین دکتر اورولوژی در تهران می باشند.

دکتر کیوان آقا محمدپور بعد از اخذ مدرک پزشکی با نمره ممتاز از دانشگاه علوم پزشکی، وارد دوره تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری یا اورولوژی شدند؛ در طول 4 سال جزو نفرات برتر بوده و چندین لوح تقدیر از ریاست دانشگاه دریافت نمودند و در سال 1390 با کسب رتبه کشوری موفق به اخذ مدرک بورد تخصص شدند.

خدمات:

 • کلیه
 • سنگ کلیه
 • مثانه
 • پروستات
 • بی اختیاری ادراری
 • مشکلات جنسی
 • آلت تناسلی و جراحی پلاستیک
 • مراقبت بعد از عمل
 • بیضه

آدرس: تهران، میدان ونک، بلوار میرداماد، تقاطع ولیعصر، روبروی آزمایشگاه مسعود، جنب مجتمع اسکان، مرکز جراحی میرداماد

تلفن تماس: 02188784558

کلینیک الهام

کلینیک الهام

کلینیک “الهام” خدمات ارولوژی و نفرولوژی را به صورت تخصصی و با بهره گیری از پزشکان سرشناس در سطح تهران برای تشخیص و درمان مشکلات و بیماری های کلیه و مجاری ادراری، مشکلات جنسی به مراجعین گرامی ارائه می نماید.

کلینیک الهام در سال 1390 و در مرکز پزشکی یادمان واقع در شهرک غرب افتتاح گردید. از ابتدای فعالیت این موسسه، هدف ما ارائه خدمات کاملا علمی و تخصصی با استفاده از بهترین و به روزترین تجهیزات بود، لذا در وهله اول برخی از پرسنل را جهت آموزش و گذراندن دوره های تخصصی به کنگره های خارجی و داخلی اعزام نمودیم و در گام دوم با دعوت از پزشکان متخصص و فوق تخصص در زمینه های ارتوپدی، مغز و اعصاب، جراحی مغز و اعصاب و ارولوژی در سال 1392، تیم درمان را به بهترین شکل ممکن تکمیل نمودیم.

خدمات:

 • نارسایی کلیه،سنگ کلیه، درمان عفونت کلیه، کلیه اسفنجی
 • بی اختیاری ادرار و درمان آن، عفونت مجاری ادرار
 • وازکتومی، واریکوسل
 • تبخال تناسلی
 • سیفیلیس
 • پروستاتیت، سرطان پروستات و علائم آن، بزرگی پروستات BPH
 • سوزاک یا گاناریا
 • لکه های سفید روی بیضه ها
 • آزمایش ادرار، گلبول قرمز در ادرار، مخاط یا MUCUS در آزمایش ادرار، خون در ادرار ( هماچوری )
 • درد بیضه، ختنه
 • کیست ، پولیپ و زگیل واژن

آدرس: شهرک غرب، بلوار فرحزادی، پانصد متر بالاتر از بلوار دادمان، کوچه محتاج، انتهای بن بست، پلاک یک، طبقه یک

تلفن تماس: 02188591358

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی یکی از بهترین دکتر اورولوژی در تهران که متولد سال 1360 در شهر مشهد می باشند و تحصیلات ابتدایی تا متوسطه را در مشهد گذرانده اند؛ سپس با رتبه 39 در کنکور سراسری دانشگاهها موفق به ورود به رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و همزمان به عضویت در بنیاد ملی نخبگان درآمدند.

در تمام دوره تخصصی هم امتحانات ارتقا را با کسب نمره برتر سپری کردند و در نهایت در سال 1392 در امتحان بورد تخصصی ناسیونال که به صورت کشوری در تهران برگزار شد با رتبه 4 کشور فارغ التحصیل شدند.

خدمات:

 • مجرای ادرار، سوزش ادرار، تنگی مجرای ادرار، بی اختیاری ادرار
 • پروستات
 • عفونت مثانه، تومور مثانه، سنگ مثانه
 • تومور بیضه
 • بیماری جنسی
 • زگیل تناسلی، تبخال تناسلی
 • زود انزالی، ناتوانی جنسی
 • واریکوسل، سوزاک
 • کجی آلت تناسلی
 • سنگ کلیه، عفونت كليه، کیست کلیه، تومور کلیه
 • خروج دبل جی

آدرس: تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک، ابتدای جردن، کوچه صانعی، پلاک 1، ساختمان پزشکان نور، طبقه سوم

تلفن تماس: 02126210162

دکتر امیر ملک محمدی

دکتر امیر ملک محمدی

دكتر امير ملک محمدی یکی از بهترین دکتر اورولوژی در تهران و متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی و فارغ التحصیل دانشگاه شیراز و دارای بورد تخصصی اروپا و عضو انجمن اورولوژی ایران و انجمن اورولوژی اروپا می باشند.

خدمات:

 • بیماری های خوش خیم و بدخیم پروستات
 • سنگ های ادراری
 • نازایی
 • اختلالات جنسی شامل اختلال نعوظ، زودانزالی
 • سرطان های دستگاه سیستم ادراری و تناسلی شامل سرطان کلیه، مثانه و بیضه
 • سونوگرافی کلیه و مجاری ادراری
 • وازکتومی ،سیستوسکپی

آدرس: خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ملت، جنب خیابان روانپور ،ایستگاه خبرنگاران، برج جم، طبقه8، واحد3

تلفن تماس: 02122654549

دکتر سید ناصر اسماعیلی

دکتر سید ناصر اسماعیلی

دکتر سید ناصر اسماعیلی فارغ التحصیل پزشکی عمومی از بیمارستان بقیه اله تهران در سال1387 بوده و در سال 1390 با رتبه خوب در رشته جراحی کلیه و مجاری ادراری ( اورولوژی ) در دانشگاه گیلان پذیرفته شدند.

ايشان با نمره عالی از این دانشگاه در بعد از 4 سال تلاش فراوان فارغ التحصیل و سپس در دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته فلوشیپ فوق تخصصی اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی مشغول تحصیل و درمان بیماران شدند.

ايشان در حال حاضر عضو انجمن علمی ارولوژی اروپا و امریکا و آسیا بوده و سخنرانی های مختلفی را در کشورهای مختلف در زمینه نوآوری های طب در اورولوژی ایراد کرده است.

آدرس: فلکه دوم صادقیه، خیابان اعتمادیان، پشت بیمارستان ابن سینا، ساختمان خواجه نصیر، پلاک 46، طبقه اول، واحد 3

تلفن تماس: 02144976029

دکتر احمد رضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی

دكتر احمدرضا رفعتی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان هستند و دارای رتبه برتر بورد تخصصی اورولوژی و فلوشیپ اندویورولوژی (جراحی های بسته و لیزری) و لاپاراسکوپی پیشرفته دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشند.

ايشان توانسته دوره فوق تخصصی ناباروری در مرکز ناباروری رویان بگذرانند و دكتر عضو انجمن ارولوژی امریکا(AUA) و اروپا(EUA ) هستند؛ ایشان یکی از بهترین دکتر اورولوژی در تهران می باشند.

خدمات:

 • لاپاراسکوپی سنگهای کلیه، حالب و مثانه
 • ناتوانی جنسی مردان و زنان و انجام تست ریجی اسکن
 • ناباروری مردان و درمان جراحی واریکوسل
 • درمان اندوسکوپی و لیزر بیماریهای خوش خیم و بدخیم پروستات
 • جراحی های بسته و لاپاراسکوپیک سرطانهای کلیه ، مثانه و بیضه و پروستات
  درمان انواع بی اختیاری مردان و زنان و انجام تست یورودینامیک
 • جراحی های ترمیمی مجرا و دستگاه تناسلی اطفال و بزرگسالان(مردان و زنان) و افزایش سایز آلت و تعبیه پروتز آلت
 • بازگشت باروری مردان

آدرس: خیابان ولیعصر، توانیر، میدان توانیر، ساختمان طلا، طبقه اول، واحد11

تلفن تماس: 02188203868

دکتر محمد جباری

دکتر محمد جباری

دکتر محمد جباری جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و تناسلی، فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و عضو هیئت علمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشد. همچنین عضو انجمن علمی ارولوژی ایران بوده و با بیمارستان خاتم الانبیا همکاری دارد؛ ایشان یکی از بهترین دکتر اورولوژی در تهران اند.

خدمات:

 • واریکوسل، اسپرماتوسل، هیدروسل
 • بیضه ی نزول نکرده، پروتز بیضه، درد بیضه، سرطان بیضه
 • وازکتومی
 • سرطان پروستات، ورم پروستات
 • زگیل تناسلی، زودانزالی، ناتوانی جنسی، تبخال تناسلی، دیرانزالی
 • سوزاک
 • بزرگ کردن الت تناسلی، زخم آلت تناسلی، ورم آلت تناسلی
 • سرطان کلیه، سنگ کلیه، کیست های کلیه
 • سنگ مثانه، سرطان مثانه
 • ادرار خونی، بی اختیاری ادراری

آدرس: تهران، خیابان میرزای شیرازی، نرسیده به خیابان شهید بهشتی، کوچه شهدا، پلاک 22، طبقه 4، واحد 20

تلفن تماس: 02188713632

دکتر فریدون خیام فر

دکتر فریدون خیام فر

دکتر فریدون خیام فر در سال 1344 در اصفهان به دنیا آمدند و پس از گذراندن دوره دبیرستان در دبیرستان هدف و دریافت مدرک پزشکی عمومی موفق به دریافت دانشنامه جراحی کلیه و مجاری ادراری شدند و در سال 1378 به عضویت هیئت علمی دانشگاه در آمدند و پس از گذشت 5 سال موفق به دریافت مدرک فوق تخصصی (فلوشیپ) لاپاراسکوپی و آندویورولوژی گردیدند.

ايشان در طول این مدت موفق به ثبت 5 اختراع در اداره ثبت اختراعات در زمینه های ناتوانی جنسی پیرونی، عمل های جراحی بدون شکاف بی اختیاری ادرار گردیده است؛ دكتر خيام فر يكی از بهترين دكتر اورولوژی در تهران می باشند.

خدمات:

 • اورولوژی
 • بیماری های ادراری
 • اورولوژی اطفال
 • بیماری های جنسی
 • پروستات
 • بیضه
 • حالب
 • کلیه
 • مثانه
 • ناباروی

آدرس: تهران، ضلع شمال شرقی تقاطع اتوبان چمران با جلال آل احمد، روبروی دانشگاه مدیریت، کوچه پروانه، ساختمان پزشکان چمران

تلفن تماس: 88630776

بی اختياری ادرار چيست و چند نوع می باشد؟

در صورتی كه فرد مورد نظر از دفع بی اختیار ادرار شكايت داشته باشد و به نحوی که فرد نتواند با اراده خود قادر به کنترل ادرار خود باشد كه به آن بی اختیاری ادراری گفته می شود؛ ممكن است بی اختیاری ادراری در هر دو جنس زن و مرد دیده شود؛ در ضمن اين امكان وجود دارد افراد در سنین مختلف از کودکی تا پیری و به علل مختلف دچار اين مشكل شوند.

در واقع بی اختياری ادرار شامل چندين دسته می باشد كه هر يک به نوعی رخ می دهند و متناسب با آن نام گذاری شده اند؛ انواع بی اختياری ادرار به شرح زير است :

بی اختياری ادراری فوريتی: در صورتی که دفع كردن بی اختیار ادرار  با حالت فوریت همراه باشد، به آن بی اختیاری فوریتی گفته می شود؛ به طور معمول در چنين شرايطی، ریزش ادرار پيش از آن که فرد بتواند خود را به دستشویی برساند اتفاق می افتد؛ این نوع از بی اختیاری ادرار، به قدری بين افراد شايع است که تقريبا یک سوم تمام موارد بی اختیاری ادرار از این نوع می باشند.

بی اختياری ادراری استرسی: در صورتی كه دفع كردن بی اختیار ادرار با فعالیت هايی نظير ورزشی، سرفه، عطسه و یا زور زدن اتفاق بيفتد، به آن بی اختیاری استرسی گفته می شود؛ این نوع از بی اختیاری بين خانم ها بسيار شایع‌تر می باشد و تقريبا نصف موارد بی اختیاری‌ ادرار، از این نوع می باشند.

بی اختياری ادراری تركيبی: به گونه ای از بی اختیار ادراری، تركيبی گفته می شود که هم با افزایش يافتن فشار شکمی  و هم با احساس كردن فوریت ادرار، ریزش ادرار رخ می دهد؛ این نوع از بی اختیاری ادرار شامل کمتر از نصف موارد (30-50 درصد) بی اختیاری را از نظر شیوع می شوند.

بی اختياری ادراری مداوم: برخی مواقع فرد به صورت مداوم به گونه ای ‌که هم در زمان بیداری هم در زمان خواب در طی راه رفتن، نشستن بدون اين كه فشاری در شکم احساس كند یا احساس فوریت داشته باشد و به‌طور مداوم در حال ریزش ادرار می باشد كه به آن بی اختياری ادراری مداوم گفته می شود؛ این نوع بی اختیاری شيوع كمتری دارد و به طور معمول متعاقب اعمال جراحی لگنی یا سابقه پرتودرمانی لگنی و به علت ایجاد فیستول بین مثانه و رحم یا مثانه واژن ایجاد می‌شود.

بی اختياری ادرار چيست و چند نوع می باشد؟

سنگ كليه چيست و چه علائمی دارد؟

وجود سنگ در كليه، از جمله بيماری هايی می باشد كه بايد برای درمان آن به علم اورولوژی پناه برد، سنگ‌های کلیه رسوبات بسيار سختی می باشند که بيشتر مواقع به دليل افزايش يافتن غلظت املاح و نمک در ادرار تشكيل می شوند؛ ایجاد این گونه از سنگ‌ها دلايل مختلفی دارد و امكان دارد كه در هر جای دستگاه ادراری از کلیه تا مثانه مشاهده شوند.

می دانيد كه حرکت كردن سنگ‌های کلیوی دردناک می باشد ولی در صورتی كه بتوان آن را به‌ موقع تشخيص داد، موجب آسیب رسيدن دائمی به بدن نمی‌شود؛ در صورتی كه فردی در معرض خطر به وجود آمدن سنگ‌های کلیوی باشد، بهترين دكتر اورولوژی در تهران می‌تواند راه‌هایی را برای پیشگیری از سنگ کلیه به او توصیه کند.

در صورتی كه در كليه سنگ توليد شود، فرد علائمی را احساس خواهد كرد كه بايد جدی در نظر گرفته شود؛ اين علائم شامل موارد زير می باشند :

 • احساس كردن دردی شدید و دائم در قسمت پهلو و پشت، پایین‌تر از سطح دنده‌ها که امكان دارد به پایین شکم تیر بکشد.
 • سوزش ادرار
 • مشاهده ادرار به رنگ صورتی، قرمز یا قهوه‌ای
 • ادرار فرد بدبو یا تیره شده باشد
 • احساس تهوع و استفراغ در فرد
 • احساس نیاز دائم به دفع كردن ادرار
 • افزایش يافتن تعداد نوبت‌های دفع ادرار بیش از حد عادی
 • تب و لرز در صورت وجود عفونت
 • کم شدن حجم ادرار

لازم به ذکر است، در صورتی كه شما علائم سنگ کلیه را مشاهده كرديد باید به مطب بهترين دكتر اورولوژی در تهران (بیماری‌های مجاری ادرار) مراجعه کنيد؛ ممكن است كه دکتر آزمایش خون (برای اندازه‌گیری سطح کلسیم و اسید اوریک)، آزمایش ادرار، سونوگرافی، رادیوگرافی (ساده یا تخصصی) یا سی‌تی‌اسکن درخواست كنند. روش‌های درمانی مختلفی كه برای درمان كردن سنگ کلیه وجود دارند، كاملا بستگی به نظر بهترین دکتر اورولوژی در تجریش بر اساس اندازه سنگ کلیه دارد.

برای درمان بیماری های مرتبط با اورولوژی باید چه مقدار هزینه کرد؟

در صورتی که شما به هر یک از بیماری های ذکر شده مبتلا شدید، باید برای درمان هزینه ای را بپردازید که مقدار مبلغ پرداختی به موارد مختلفی از جمله نوع بیماری و در ضمن شدت بیماری بستگی دارد.

در صورتی که شما می خواهید از مقدار هزینه درمان بیماری های مرتبط با اورولوژی، اطلاعات کسب کنید، می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوال خود را بیابید.

لازم به ذکر است، در صورتی که قصد انجام خدمات مرتبط با جراحی و زیبایی را دارید می توانید از سایت تاپتنا و مقاله های ارائه شده آن دیدن فرمایید.

کلام آخر

در مقاله امروز تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با موضوع اورولوژی و چگونگی درمان برخی مشکلات مربوط به دستگاه ادرار تناسلی آشنا کنیم و در ضمن سایت تاپتنا 10 تا از بهترین دکتر اورولوژی در تهران را به شما معرفی خواهد کرد تا بتوانید با خیالی آسوده به مطبشان مراجعه کنید‌.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار متشکریم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با اورولوژی دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید. لازم به ذکر است در صورتی که ساکن تهرانپارس هستید و از مشکلات مرتبط با ارولوژی رنج می برید به شما پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر اورولوژی در تهرانپارس مراجعه نمایید و اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

برای مشکل بی اختیاری چه زمانی به پزشک مراجعه کنیم؟

در صورت شروع ناگهانی بی اختیاری و زمانی که بی اختیاری روی کیفیت زندگی شما تاثیر منفی گذاشته است.

آیا بی اختیاری بیشتر در زنان اتفاق می ‌افتد؟

لزوماً خیر. اما بی اختیاری ادرار تقریبا حدود دو برابر بیشتر در زنان رخ می ‌دهد.

تست یورودینامیک یا تست نوار مثانه چیست؟

 تست یورودینامیک تحلیلی از نحوه عملکرد مثانه، میزراه و عملکرد عضلات (اسفنکتر) جهت کنترل دفع ادرار است

4.9/5 - (14 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا