پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین جراح لیفت سینه در مرزداران【سال1402】❤️+ لیست 5 تایی

اعضای بدن خانم ها به مرور زمان و به دلایل مختلف دچار افتادگی می شود که این اتفاق برای سینه ها هم رخ می دهد، خانم ها با بالا رفتن سن متوجه تغییر ظاهری سینه هایشان می شوند که در سینه های کوچک این گونه تغییرات کم تر هستند و افتادگی سینه ها کمتر به چشم می آید اما در سینه های بزرگ، تغییر سایز و افتادگی محسوس تر خواهد بود که در این صورت برای اصلاح فرم سینه باید جراحی لیفت سینه انجام شود. ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح لیفت سینه درمرزداران آشنا کنیم. ممنون می شویم که ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

لیفت سینه چیست؟

لیفت سینه یا ماستوپکسی یکی از جراحی های زیبایی سینه است که در آن بهترین جراح لیفت سینه در مرزداران با برداشتن پوست اضافی سینه و کشیدن بافت اطراف آن، شکل بهتری به سینه می دهد و خطوط آن را مشخص می کند. جراحی سینه یا  لیفت سینه برای رفع مشکل افتادگی سینه انجام می شود و بهترین جراح لیفت سینه در مرزداران نیز با اشراف کامل به جزئیات عمل لیفت سینه، آن را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. پزشکان متخصص توصیه می کنند که خانم ها تا زمان کامل شدن رشد سینه ها، زایمان و یا شیردهی صبر کنند و سپس برای عمل لیفت سینه اقدام کنند.  جراحی لیفت سینه را می توان با هر سایزی از سینه انجام داد اما هر چه سینه بزرگ تر باشد، نتیجه بهتری خواهد داشت.

لیفت سینه چیست؟

روش های انجام لیفت سینه

انجام لیفت سینه توسط بهترین جراح لیفت سینه در مرزداران دارای روش های مختلفی است که ما در این بخش برای آگاهی بیشتر شما به شرح آن ها می پردازیم:

 • لیفت سینه با نخ: در این روش از نخ‌های PDO که نخ‌های بخیه قابل‌ جذب هستند و سازگار با بدن هستند، استفاده می شود. پزشک در جلسات معاینه نواحی ورود و خروج نخ‌ها را مشخص کرده و سپس از سوزن های بسیار ظریف و نازک، نخ ها را وارد بافت سینه می کند. با استفاده از این نخ‌ها، سینه به سمت بالا کشیده شده و فرم دلخواه ایجاد می شود. از آن جایی که این روش از روش های موقت لیفت سینه به حساب می آید، می توان آن را برای افراد جوانی که در آینده قصد بارداری و شیردهی دارند، مناسب دانست.
 • لیفت سینه با جراحی یا ماستوپکسی: این روش اکثرا برای کسانی است که افتادگی شدیدی در سینه‌های خود دارند یا فرم سینه‌های آن‌ها به شکل کاملاً واضحی تغییر کرده است. در موارد خفیف‌تر نیز می‌توان از این روش استفاده کرد که تشخیص آن بر عهده بهترین جراح سینه است. لیفت سینه با جراحی معمولا با بی هوشی انجام می شود اما پس از آن نیازی به بستری در بیمارستان نبوده و فرد می‌تواند به خانه باز گردد. پس از این که بیمار به طور کامل بی هوش شد، با توجه به جلسات مشاوره پزشک قبل از جراحی، در محل مخصوص و مشخص شده از سینه ها، پزشک برشی را ایجاد می کند و به ادامه جراحی می پردازد.
 • لیفت سینه با طب سوزنی: افرادی که دارای افتادگی های کم در سینه های خود هستند، می‌توانند از این روش استفاده کنند. این روش را می‌توان یکی از ماندگار ترین روش‌های لیفت سینه دانست. برای لیفت سینه ها با طب سوزنی به ۱۵ تا ۴۵ جلسه درمانی نیاز است. این جلسات با فاصله های یکی دو روزه انجام می‌شوند و پس از آن فاصله جلسات بیشتر می‌شود تا نتایج بهتری به همراه داشته باشد. نتایج این روش طولانی است اما نمی‌توان آن را دائمی دانست ولی باید گفت که این روش یکی از کم عارضه‌ترین روش‌ها برای لیفت سینه است.
 • لیفت سینه با CACI: این روش قبلا به عنوان روش درمانی در آسیب‌های عضلانی استفاده می‌شد اما در حال حاضر می‌توان آن را برای لیفت سینه‌ها نیز به کار برد. در این روش با استفاده از دستگاه، پالس های برقی به سمت سینه فرد فرستاده می شود و این پالس ها با ایجاد شوک‌های جزئی در بافت‌های سینه باعث بالا رفتن سینه ها و جوان سازی سینه‌ها می‌شوند. میزان اثر بخشی این روش به فرکانس موج ارسالی و نوع پوست فرد بستگی دارد و علاوه بر آن، برای انجام آن به بیش از یک جلسه نیاز است که بهترین جراح لیفت سینه در مرزداران با توجه به میزان افتادگی و وضعیت افراد، جلسات را بافاصله های مشخصی تکرار خواهد کرد.

5 تا از بهترین جراح لیفت سینه در مرزداران را بشناسید!

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر محمدرضا آخوندی نسب

دکتر محمدرضا آخوندی نسب یکی از بهترین جراح لیفت سینه در مرزداران است. ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک هستند و دارای بورد تخصصى جراحى عمومى بوده که با رتبه ى اول از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تهران فارغ التحصیل شده اند.

خدمات:

 • جراحی لیفت سینه
 • جراحی پیکرتراشی
 • جراحی بینی
 • جراحی تغییر جنسیت

آدرس: بلوار مرزداران، بین دانش و ایثار، ساختمان تخصصی مرزداران

شماره تماس: ۰۲۱۴۴۲۱۲۱۰۲

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر احمد علی رجب پور

دکتر احمد علی رجب پور یکی از بهترین جراح لیفت سینه در مرزداران است. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران بوده و همچنین عضو بنیاد ملی نخبگان ایران و عضو هیئت علمی دانشگاه هستند. هدف ایشان همیشه ارائه خدمات با کیفیت و با استفاده از علم نوین پزشکی بوده که تا حد زیادی موفق عمل کرده اند.

خدمات:

 • لیفت ابرو و پیشانی
 • جراحی لیفت سینه
 • جراحی ابدومینوپلاستی
 • تزریق چربی

آدرس: شمال غرب تهران، مرزداران

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۶۰۰۴۰۷

دکتر محمدرضا هادیان

دکتر محمدرضا هادیان

دکتر محمدرضا هادیان یکی دیگر از بهترین جراح لیفت سینه در مرزداران است. ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی هستند که با صداقت و اخلاق حرفه ای که دارند، توانسته اند رضایت مراجعین خود را جلب کنند.

خدمات:

 • جراحی شکم
 • جراحی لیفت سینه
 • جراحی پروتز سینه
 • جراحی پیکرتراشی

آدرس: بلوار مرزداران، بعد از چهار راه ناهید، طبقه اول، واحد 4 غربی

شماره تماس: 02144266973

دکتر کیوان عسگری پور

دکتر کیوان عسگری پور

دکتر کیوان عسگری پور یکی دیگر از بهترین جراح لیفت سینه در مرزداران است. ایشان با شماره نظام پزشکی 32679  چند سالی است که به طبابت و مطب داری مشغول هستند، هدف ایشان همیشه ارائه خدمات گوناگون در زمینه زیبایی با استفاده از علم نوین پزشکی و دستگاه های پیشرفته بوده تا رضایت بیماران و زیباجویان خود را جلب کند.

خدمات:

 • جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی
 • جراحی لیفت سینه
 • پیکرتراشی
 • جراحی پروتز سینه

آدرس: مرزداران، بین ایثار و آریافر، پلاک 110

شماره تماس: 02144212102

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی

دکتر شهریار حدادی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. ایشان به دلیل مهارت و تجربه بالایی که دارند در تهران بسیار خوش درخشیده اند. هدف ایشان همیشه ارائه خدمات گوناگون در زمینه پوست و زیبایی بوده که با استفاده از دستگاه های پیشرفته علم پزشکی تا حد زیادی به این هدف رسیده اند.

خدمات:

 • جراحی لیفت سینه
 • جراحی بینی
 • جراحی زیبایی شکم
 • لیپوماتیک

آدرس: میدان ونک، انتهای گاندی شمالی، کوچه برادران شریفی

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۷۷۱۴۱

عوارض لیفت سینه

جراحی لیفت سینه نیز مانند هر عمل دیگری دارای عوارض و خطرات احتمالی است که در همه افراد یکسان نیست. ما در این بخش از مقاله به برخی از عوارض احتمالی لیفت سینه می پردازیم:

 • جای زخم حاصل از عمل لیفت سینه دائمی است اما می تواند ظرف یک یا دوسال محو شود.
 • در طول روند بهبودی ممکن است عدم تقارن در شکل و اندازه سینه ها رخ دهد.
 • شیردهی بعد از لیفت سینه امکان پذیر است اما برخی از افراد ممکن است در شیردهی با مشکل مواجه شوند.
 • احساس در نوک پستان عموما تا دو هفته پس از جراحی باز خواهد گشت اما برای برخی افراد دائمی است.
 • در حین لیفت سینه اگر خون رسانی به نوک سینه یا آرئول قطع شود، پستانک یا آرئول ممکن است از بین برود.
 • ممکن است برخی از افراد به نوار جراحی و یا مواد مورد استفاده در جراحی حساسیت داشته باشند و با مشکل رو به رو شوند.

عوارض لیفت سینه

آیا لیفت سینه‌ محدودیت سنی دارد؟

بله، بهترین جراح سینه در تهران توصیه می‌کند که لیفت سینه را از ۱۸ سالگی به بعد انجام دهید زیرا در این زمان فرم سینه ها ثابت شده و اندازه آن ها نیز مشخص خواهد بود و همچنین توصیه بهترین جراح لیفت سینه در مرزداران این است که تا جایی که می توانید، جراحی لیفت سینه را به سنین پس از بارداری و شیردهی موکول کنید تا مجبور نشوید از روش های ترمیمی استفاده کنید. کسانی که به صورت ارثی سینه‌هایی بزرگ و افتاده دارند نباید در سنین پایین‌ از این روش استفاده کنند.

کلام آخر

با افزایش سن خانم ها و بزرگ تر شدن سینه ها، یکی از پدیده هایی که بانوان با آن رو به رو می شوند افتادگی سینه است که ظاهری نا مناسب را به سینه و اندام افراد می دهد. خانم ها می توانند با جراحی لیفت سینه توسط بهترین جراح لیفت سینه در مرزداران به اندام متناسب و جوان سازی بدن خود برسند تا حس خوب و اعتماد به نفس بالایی را تجربه کنند.

از شما سپاس گزاریم که ما را تا انتهای مقاله همراهی کردید، سایت تاپتنا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح لیفت سینه در مرزداران آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا