پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین جراح سینه در ولیعصر【سال1402】❤️+ لیست 5 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین جراح سینه در ولیعصر آشنا کنیم. برخی از افرادی که دچار کاهش وزن زیادی شده اند، بدنشان شل شده و حالت قبلی خود را از دست می دهد که سینه ها یکی از آن ها است و در خانم ها به دلیل شیردهی بیشتر دیده می شود. از آنجایی که سینه ها یکی از مهم ترین اندام های بدن خانم ها برای ایجاد جذابیت های زنانه و حفظ اعتماد به نفس می باشد، بهتر است برای انجام جراحی های تغییر شکل با پزشک متخصص و دارای بیشترین تخصص و دانش در این زمینه مشورت کنند. ممنون می شویم ما را تا پایان مقاله همراهی کنید.

جراحی سینه چیست؟

جراحی سینه یکی از جراحی های پرطرفدار برای خانم ها و آقایان است که برای اهداف مختلفی انجام می شود. این جراحی در بین خانم ها بسیار پرطرفدار است، خانم هایی که سینه های کوچک، افتاده و بزرگی دارند می توانند به راحتی با استفاده از انواع جراحی سینه به زیبایی خوبی دست یابندو همچنین این جراحی در بین خانم های مبتلا به سرطان سینه رواج دارد و بسیار محبوب است و می تواند سینه از دست رفته آن ها را بازگرداند.

لازم است بدانید که جراحی سینه نه تنها برای زنان بلکه برای مردانی که سینه های بزرگی دارند نیز رایج است که به آن جراحی کوچک کردن سینه مردانه یا ژنیکوماستی می گویند و عوامل متعددی می تواند باعث ایجاد این مشکل در مردان شود، به عنوان مثال تغییرات هورمونی در مردان، اضافه وزن، ژنتیک، تغذیه افراد، بیماری های کبد و کلیه، مصرف دارو، شیمی درمانی می تواند باعث رشد غیر طبیعی سینه در آقایان شود که قابل درمان است.

بهترین جراح سینه در ولیعصر

ویژگی های بهترین جراح سینه در ولیعصر

پزشک جراحی که انتخاب می کنید باید دارای ویژگی های مثبتی باشد تا بتواند تمام خواسته ها و نیازهای منطقی جراحی سینه شما را برآورده کند. ما در این بخش به شرح چند مورد از ویژگی های بهترین جراح سینه می پردازیم:

 • داشتن تجربه کافی و مهارت های لازم از دیگر مواردی است که در انتخاب بهترین جراح سینه باید به آن توجه کرد. یک جراح سینه با تجربه، دانش و مهارت بالایی که دارد سعی می کند انواع جراحی سینه را با کمترین عارضه ممکن انجام دهد.
 • بهترین جراح سینه در ولیعصر باید آناتومی بدن بیمار را کاملا بشناسد تا بتواند تمام عیوب، مشکلات و ظاهر سینه را با توجه به شرایط و خواسته های بیمار اصلاح کند.
 • یک جراح سینه خوب باید در جلسه مشاوره ای که قبل از انجام عمل با بیمار خود دارد به تمام صحبت ها، خواسته ها و نیازهای بیمار به دقت گوش دهد و با حوصله به تمام سوالات او پاسخ دهد و همچنین باید بیمار را از عوارض احتمالی ناشی از جراحی مطلع کند.
 • علم زیبایی شناسی برای بیمار در تمام مراحل جراحی ضروری است، زیرا نتیجه جراحی سینه به شدت تحت تاثیر این موضوع خواهد بود و همچنین دقت و مهارت جراح باید به حدی باشد که بعد از عمل تعداد بخیه ها و برش های کمتری در نواحی مورد نظر نمایان شود.
 • اولویت دادن به سلامت بیمار و روشن شدن هدف جراحی از دیگر ویژگی های یک جراح سینه خوب است.

۵ تا از بهترین جراح سینه در ولیعصر را بشناسید!

دکتر پریسا عظیمی نژادان

دکتر پریسا عظیمی نژادان

دکتر پریسا عظیمی نژادان یکی از بهترین جراح سینه در ولیعصر محسوب می شود. ایشان دارای فلوشیپ جراحی سینه از آمریکا و فرانسه هستند و تحصیلات ابتدایی و راهنمایی خود را در مدرسه بوعلی سینا تبریز که توسط خواهران روحانی فرانسوی اداره می شد به پایان رساندند و به زبان فرانسه نیز مسلط هستند.

خدمات:

 • جراحی سرطان پستان
 • جراحی بازسازی پستان
 • بالا کشیدن پستان ها
 • کوچک کردن سینه ها

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، خیابان چهاردهم گاندی، پلاک ۱۱، طبقه چهارم

شماره تماس: 02188873915

دکتر احمد الهی

دکتر احمد الهی

دکتر احمد الهی دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان هستند. هدف ایشان به عنوان یکی از بهترین جراح سینه در ولیعصر همواره ارائه خدمات با کیفیت با استفاده از علم روز پزشکی بوده و تا حد زیادی در این زمینه موفق بوده است.

خدمات:

 • جراحی زیبایی سینه
 • جراحی کاشت پروتز در سینه
 • درمان سرطان سینه
 • انجام جراحی های عمومی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان عباس پور، میدان توانیر، پلاک 3

شماره تماس: 02188871785

دکتر فرهاد موسی زاده

دکتر فرهاد موسی زاده

دکتر فرهاد موسی زاده به عنوان یکی دیگر از بهترین جراح سینه در ولیعصر در سال 1348 در تهران به دنیا آمد. ایشان پس از پایان دوره متوسطه در دبیرستان کمال، در سال ۱۳۶۶ در رشته پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمان پذیرفته شدند و سپس مطالعات تخصصی خود را در رشته جراحی عمومی از سال 1380 تا 1384 در دانشگاه علوم پزشکی ایران نزد اساتید محترم جراحی گذراندند.

خدمات:

 • جراحی کیست پستان
 • جراحی فیبروآدنوما
 • جراحی های سرطان پستان
 • ماستکتومی رادیکال مدیفیه

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، سه راه توانیر، رو به روی اورژانس بیمارستان دی ، کوچه دوم

شماره تماس: 02188870913

دکتر اعظم صلاتی

دکتر اعظم صلاتی

دکتر اعظم صلاتی فوق تخصص جراحی سینه، سرطان و جراحی زیبایی هستند. ایشان متولد شهرستان میانه در استان آذربایجان شرقی هستند که دارای بورد جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و فلوشیپ جراحی پستان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز هستند.

خدمات:

 • بالا کشیدن سینه ها
 • کوچک کردن سینه ها
 • بزرگ کردن سینه
 • درمان سرطان پستان

آدرس: تهران، بلوار کشاورز، بین جمالزاده و کارگر، پلاک ۳۴۰، ساختمان پزشکان بهار، طبقه دوم

شماره تماس: 02166909984

دکتر علی امیر احمدی

دکتر علی امیر احمدی

دکتر علی امیر احمدی یکی دیگر از بهترین جراح سینه در ولیعصر شناخته شده است. ایشان متخصص جراحی لاغری هستند که توانسته تا به امروز جراحی های موفقی را در پرونده کاری خود ثبت کند. دکتر احمدی در این سال های طبابت توانسته اعتماد و نظر مراجعین خود را که برای یک پزشک مهم و ضروری است را جلب کند.

خدمات:

 • جراحی سینه
 • عمل اسلیو معده
 • پیکرتراشی
 • تزریق چربی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، خیابان شانزدهم، پلاک ۱۴

شماره تماس: 0218884006

مراقبت های بعد از جراحی سینه

افراد پس از انجام جراحی سینه باید نکاتی را رعایت کنند تا نتیجه مطلوبی حاصل شود. در این بخش برای آگاهی بیشتر شما عزیزان به بررسی مراقبت های بعد از جراحی سینه می پردازیم:

زمان استحمام کردن: یکی از مهم ترین نکات در مورد مراقبت های بعد از جراحی سینه توسط بهترین جراح سینه در ولیعصر، استحمام است. اگر جراحی سینه انجام داده اید، می توانید یک روز بعد از عمل استحمام کنید اما مراقب باشید که رطوبت زیادی در محل جراحی وجود نداشته باشد.

استفاده از گن طبی: پس از انجام کلیه جراحی های سینه، چه مربوط به زیبایی و چه سرطان سینه، باید از یک پانسمان مناسب و سفت استفاده شود که نوع آن قبل از جراحی مشخص می شود که نپوشیدن آن باعث تجمع مایع و خون و تغییر شکل سینه ها می شود.

کاهش عفونت زخم: به منظور کاهش عفونت ناشی از هر زخمی (اعم از خون، چرک یا مایع)، باید یک پانسمان روی آن قرار داده شود و پانسمان باید به گونه ای انجام شود که سطح بیرونی پانسمان خشک شود تا از انتقال میکروب ها جلوگیری شود که بهترین روش، استفاده از پانسمان های آماده و تعویض روزانه آن هاست و باید از گاز و چسب استریل فراوان استفاده شود، به طوری که سطحی ترین پانسمان همیشه خشک باشد.

از رانندگی بپرهیزید: برای مدتی از رانندگی خودداری کنید زیرا حرکت دست و همچنین شانه هنوز به حالت عادی برنگشته است و افرادی هستند که تمایل دارند پس از جراحی رانندگی کنند، اگر این کار را انجام دهید سلامتی خود را به خطر می اندازید.

مصرف دارو: برخی از افراد پس از جراحی دچار کبودی یا درد می شوند که این دسته از افراد باید با بهترین جراح سینه در تهران مشورت کنند تا پزشک بر اساس نوع کبودی و شدت درد بهترین دارو را برای بیمار تجویز کند.

چه سنی برای انجام جراحی زیبایی سینه مناسب است؟

سینه ها باید قبل از جراحی کامل رشد کنند. برای اکثر زنان، سینه ها تا سن 18 سالگی به طور کامل رشد می کنند، اگرچه برخی زودتر و برخی دیرتر رشد می کنند. حتی اگر به نظر می رسد که سینه ها در سن 16 سالگی به طور کامل رشد کرده اند، توصیه می شود قبل از انجام عمل جراحی سینه حداقل تا سن 18 سالگی صبر کنید.

کلام آخر

امروزه جراحی پلاستیک سینه ها به منظور زیباسازی بسیار رایج شده است، البته در بسیاری از موارد ممکن است فرد پس از یک دوره بیماری جدی مانند سرطان سینه مجبور به انجام این نوع جراحی شود که در هر صورت جراحی زیبایی سینه برای همه قابل دسترسی است و هرکسی می تواند با توجه به هدف خود یکی از روش های جراحی زیبایی سینه را با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران انتخاب کند و انجام دهد.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا انتهای مقاله همراهی کردید، سایت تاپتنا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح سینه در ولیعصر آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا