پزشکان

بهترین روانشناس کودک در ایران【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم ده مورد از بهترین روانشناس کودک در ایران را به شما عزیزان و والدین گرامی معرفی نماییم تا بتوانید در صورت نیاز به آن ها مراجعه کرده و به درمان اختلالات شخصیتی و یا تربیت صحیح فرزند خود بپردازید. تربیت صحیح فرزند از بدو تولد تا 6 سالگی را می توان یکی از مهم ترین عوامل موفیقت فرد در آینده دانست که ارتباط مستقیمی با آینده درخشان او دارد. برخی از والدین از آگاهی های لازم جهت تربیت صحیح کودک خود برخوردار نمی باشند و در این راه نیاز به کمک برخی افراد متخصص مانند روانشناسان کودک دارند. در واقع سن ۳ تا ۶ سالگی از مهم ترین دوره های سنی می باشد که در آن شخصیت افراد شکل گرفته و در بزرگسالی بروز داده می شود. پس اگر شما نیز جهت بهبود وضعیت روحی و یا آگاهی از تربیت صحیح فرزند خود به دنبال بهترین روانشناس کودک در ایران می باشید، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

روانشناس کودک کیست؟

یکی از مهم ترین مسائلی که می بایست پیش از به دنیا آوردن فرزند به آن توجه شود، نحوه صحیح تربیت او می باشد. تربیت صحیح فرزند مهم ترین عاملی می باشد که می تواند موفقیت او را در آینده تضمین نماید. به گفته بسیاری از روانشناسان کودک، تربیت فرزند از شکم مادر آغاز می شود و نحوه گفتار اطرافیان می تواند تاثیر مستقیمی بر آرامش روحی نوزاد بگذارد.

یکی از بهترین روش های آگاهی از تربیت صحیح فرزند نیز یادگیری علم روانشناسی کودک و یا مراجعه به بهترین روانشناس کودک در ایران می باشد. این افراد با دانش بالای خود در علم روانشناسی کودک قادر می باشند تربیت صحیح فرزند را از زمان تولد تا سن ۶ سالگی به شما آموزش دهند و آینده ای درخشان را برای کودک شما تضمین نمایند.

روانشناسان کودک افرادی می باشند که با تحصیل در رشته روانشناسی کودک و بر گرفتن این علم می توانند والدین را جهت تربیت صحیح فرزند خود یاری نمایند و نکاتی مهم را در این جهت به آن ها آموزش دهند. درواقع روانشناسی کودک علمی می باشد که موجب شناخت صحیح مراحل رشد و خصوصیات رشدی و رفتاری کودک در هر سنی می شود و به وسیله آن می توان نحوه صحیح تربیت فرزند را حتی در خانه نیز آموخت.

روانشناس کودک کیست؟

ویژگی های بهترین روانشناس کودک در ایران

در سراسر کشور پهناور ما ایران، پزشکان روانشناس متعددی وجود دارند که در زمینه روانشناسی کودک مشغول به فعالیت می باشند. اما بهترین روانشناس کودک می بایست دارای ویژگی هایی باشد که او را از تمامی پزشکان متخصص در این زمینه متمایز ساخته و والدین را مجاب سازد که برای تربیت صحیح و اصولی کودکان خود، به او مراجعه نمایند. از مهم ترین ویژگی های وی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین روانشناس کودک در ایران می بایست آموزش های مفیدی را در زمینه تربیت صحیح فرزندان از بدو تولد در اختیار والدین قرار دهد.
 • بهترین روانشناس کودک در ایران می بایست مدارک روانشناسی و درجات علمی خود را در زمینه ی روانشناسی کودک،  از معتبر ترین مراکز و دانشگاه ها کسب نموده باشد.
 • پزشک منتخب شما می‌ بایست تخصص بالایی در زمینه تشخیص و پیشگیری اختلالات گوناگون روانی و شخصیتی کودکان را دارا باشد تا بتواند از اثرات مخرب این اختلالات در آینده کودک شما جلوگیری نماید.
 • بهترین روانشناس کودک می بایست در بهترین مرکز های روانشناسی کشور مشغول به ارائه خدمات مختلف در زمینه تربیت صحیح کودکان باشد.
 • پزشک منتخب شما می بایست قادر به برقراری ارتباطی قوی با کودک شما باشد و ایجاد حس صمیمیت بتواند روش های درمانی خود را به راحتی روی کودک شما پیاده سازی کند.
 • بهترین روانشناس کودک در ایران می بایست انواع روش های درمان اختلالات کودکان را مانند بازی درمانی و یا کاردرمانی را آموخته با باشد و جهت درمان اختلالات شخصیتی و روحی کودک شما استفاده نماید.

همچنین اگر فرزند شما دارای علائم ابتلا به بیش فعالی می باشد می توانید به بهترین دکتر بیش فعالی در ایران مراجعه کنید و در هرجای ایران که ساکن هستید، به درمان این اختلال در کودک خود بپردازید.

10 تا از بهترین روانشناس کودک در ایران را بشناسید!

دکتر رویا دیده ور

دکتر رویا دیده ور

_عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره

_ دارای پروانه تخصصی از سازمان نظام روانشناسی
_ عضو انجمن روانشناسی ایران

_ عضو انجمن روانشناسی آمریکا(APA)

_ عضو دپارتمان تخصصی طرحواره درمانی

_ سهام دار و عضو هیئت مدیره موسسه روانشناسی سلامت آفرین

_ مولف :کتاب طرحواره های مثبت و کتاب پرسشنامه طرحواره مثبت

_مترجم کتاب : درمان اختلال اضطراب فراگیر

_ گذراندن دوره های متعدد تخصصی روانشناسی از جمله:
_ طرحواره درمانی
_ روان درمانی
_فرزندپروری مبتنی بر طرحواره
_ درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد
_ درمان شناختی رفتاری اضطراب امتحان
_ درمان شناختی رفتاری پنیک و آگورافوبیا
_ درمان شناختی رفتاری افسردگی
_ درمان شناختی رفتاری وسواسی جبری
_ درمان شناختی رفتاری اضطراب اجتماعی
_ درمان شناختی رفتاری استرس پس از سانحه
_ درمان شناختی رفتاری استرس پس از سانحه
_ درمان شناختی رفتاری اضطراب فرگیر
_ مشاوره ازدواج
_ مشاوره و درمان شکست عاطفی
_ زوج درمانی شناختی رفتاری
_ مشاوره و درمان خیانت و پیمان شکنی زناشویی
_آموزش مدیریت والدینی (PMT) : شیوه های فرزند پروری
_خانواده درمانی ساختاری
_روان درمانی شخصیت مرزی
_ تنظیم هیجان
_ روان درمانی نوجوان
_ آسیب شناسی شخصیت
_ مهارت آموزی

_ مدرس کارگاههای روانشناختی
_ پژوهشگر / محقق روانشناسی
رویکرد درمانی:
_ طرحواره درمانی (ST)
_ شناختی – رفتاری (CBT)
_ درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT)

آدرس: تهران – سعادت آباد – بالاتر از میدان کتاب – خیابان ایثارگران شمالی – خیابان امامزاده داوود – پارک سمیه – ساختمان کوثر – طبقه ۲ – مرکز روانشناسی سلامت آفرین

شماره تماس:

۰۲۱-۲۲۱۱۶۳۶۵

۰۹۲۲۳۱۲۷۹۷۳

دکتر سعید رحیمی

دکتر سعید رحیمی

دکتر سعید رحیمی متخصص روانشناسی کودکان می باشد که با برگزاری کارگاه های تخصصی جهت تربیت صحیح فرزندان توانسته است به عنوان بهترین روانشناس کودک در ایران شناخته شود. دکتر سعید رحیمی دوره های تخصصی بسیاری را در زمینه روانشناسی بالینی کودک و در مطب شخصی خود برگزار نموده است و توانسته است کمک بسیاری به تربیت صحیح کودکان و تشخیص و درمان اختلالات شخصیتی آن ها نماید. دکتر رحیمی هدایت تحصیلی کودکان و دانش آموزان را از سنین پیش دبستانی تا کنکور نیز بر عهده می گیرد و می‌ تواند نقش ویژه ای را در آینده درخشان کودک شما ایفا نماید. هم اکنون شما عزیزان می توانید جهت بهره مندی از خدمات ارزشمند دکتر سعید رحیمی، به مطب شخصی او، واقع در شهر اصفهان مراجعه نموده و به تشخیص و درمان اختلالات کودک خود بپردازید.

خدمات

 • ارزیابی هوش کودکان
 • استعدادیابی برای کودکان
 • خدمات روانشناسی به والدین
 • درمان بیش فعالی و کودکان بی قرار
 • درمان اوتیسم و اختلالات یادگیری
 • درمان اختلالات رفتاری کودکان

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، ساختمان قمرالدوله، طبقه ۴، واحد ۴۰۴

شماره تماس: 03832220357

دکتر پریسا یاسمی نژاد

دکتر پریسا یاسمی نژاد

دکتر پریسا یاسمی نژاد روانشناس تخصصی کودک و نوجوان می باشد که قادر به تشخیص و درمان انواع اختلالات رفتاری و گفتاری کودک شما است. نژاد دکتر یاسمی نژاد با روش های درمانی به روز خود مانند بازی درمانی و هیپنوتیزم های رفتاری توانسته است بسیاری از اختلالاتی را که می تواند منجر به آسیب های شخصیتی در بزرگسالی شود، در کودکان تشخیص دهد و به درمان آن ها بپردازد. هم اکنون شما عزیزان می توانید جهت تصحیح رفتار های کودک خود و اقدام به تربیت صحیح او، به دکتر یاسمی نژاد مراجعه کرده و کودک خود را با خیالی آسوده به او بسپارید.

خدمات

 • انجام تست توجه و تمرکز و تست سنجش بیش فعالی
 • انجام نوروفیدبک به منظور درمان کودکان بیش فعال و اضطرابی
 • انجام هیپنوتیزم های شناختی
 • برگزاری کارگاه های مادر و کودک
 • برگزاری کارگاه های تربیتی برای والدین
 • برگزاری کارگاه های آموزشی کودک و نوجوان

آدرس: کرمانشاه، خیابان دارایی، کوچه دبیر اعظم، جنب ام آر آی زاگرس، ساختمان ارشیا، طبقه هشتم

شماره تماس: 08337296769

دکتر سمیه بزرگی

دکتر سمیه بزرگی

دکتر سمیه بزرگی یکی از بهترین روانشناس کودک در ایران می باشد که تخصص خود را در زمینه روانشناسی کودک کسب نموده است. او در زمینه روانشناسی کودک مشغول به فعالیت می باشد و اختلالات شخصیتی کودک شما را با بهترین روش ها شناسایی کرده و به درمان آن ها می پردازد. دکتر سمیه بزرگی قیمت های مناسبی را برای مشاوره های خود در نظر گرفته است و توانسته است با بروز نگه داشتن علم روانشناسی خود، بسیاری از اختلالاتی که می تواند منجر به آسیب در بزگسالی شود را درمان نماید و آینده ای درخشان را برای کودکان تضمین کند. هم اکنون شما والدین می توانید جهت تشخیص و درمان اختلالات رفتاری کودک خود به دکتر سمیه بزرگی مراجعه نمایید و از داشتن آینده درخشان فرزند خود اطمینان حاصل نمایید.

خدمات

 • درمان اختلالات اضطرابی مانند اضطراب جدایی کودکان
 • درمان اختلالات وسواسی
 • درمان بیش فعالی و نقص توجه
 • درمان سردرد های مزمن و بی اشتهایی عصبی
 • درمان اختلالات خواب و افسردگی
 • درمان استرس و اضطراب کودکان

آدرس: یزد، بلوار طالقانی، کوچه گلشن

شماره تماس: 03537250731

دکتر حسن فلاح پور

دکتر حسن فلاح پور

دکتر حسن فلاح پور متخصص اعصاب و روان و روانشناس کودکان می باشد که دارای برد تخصصی در زمینه روانپزشکی و با بالاترین درجات علمی است. وی هم اکنون عضو انجمن روان درمانی ایران می باشد و با خدمات با کیفیت خود توانسته است عنوان بهترین روانشناس کودک در ایران را به خود اختصاص دهد. دکتر فلاح پور همواره تلاش کرده است تا با ارائه خدمات با کیفیت، نقش مهمی را در تضمین آینده درخشان کودکان ایفا نماید و اختلالات رفتاری و شخصیتی آن ها را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن درمان کند. وی همواره جهت ارائه مشاوره های تخصصی خود و درمان اختلالات شخصیتی، از جدید ترین روش های علم روانشناسی استفاده نموده است و توانسته است بیش از ۸۰۰ مورد از اختلالات کودکان را با موفقیت درمان نماید. شما والدین عزیز هم اکنون می توانید جهت درمان اختلالات فرزند خود به دکتر فلاح پور مراجعه نمایید و سلامت روانی فرزندتان را با خیالی آسوده به او بسپارید.

خدمات

 • مشاوره کودک و نوجوانان
 • درمان اختلالات رفتاری و جنسی
 • درمان اعتیاد
 • زوج درمانی و درمان اختلالات اعصاب و روان
 • مشاوره طلاق و ازدواج

آدرس: زنجان، چهارراه انقلاب، ابتدای سعدی، ساختمان پاستور، واحد ۵۰۲

شماره تماس: 02433333154

دکتر یاسمن علوی زاده

دکتر یاسمن علوی زاده

دکتر یاسمن علوی زاده، روان درمانگر، نورو فیدبک و نورو تراپیست می باشد که با فعالیت های ارزشمند خود در حوزه روانشناسی کودک توانسته است عنوان بهترین روانشناس کودک در ایران را به خود اختصاص دهد. وی با دانش بالای خود قادر است انواع اختلالات مختلف شخصیتی کودک شما را مانند بیش فعالی تشخیص داده و با فعالیت هایی مانند کار درمانی و گفتار درمانی به بهبود و درمان آن بپردازد. دکتر علوی زاده سابقه بسیاری در زمینه ارائه مشاوره های ارزشمند دارا بوده و چندین کتاب علمی و تخصصی را در زمینه تخصص خود تالیف نموده است و در کنگره‌ های علمی بین المللی سخنرانی های ارزشمندی را ارائه داده است. شما عزیزان ساکن تبریز هم اکنون می توانید به دکتر علوی زاده مراجعه نموده و با برترین سطوح قیمتی، نسبت به دریافت خدمات او اقدام نمایید.

خدمات

 • درمان اختلالات وسواسی
 • درمان بیش فعالی و نقص توجه
 • استعدادیابی برای کودکان
 • خدمات روانشناسی به والدین
 • درمان بیش فعالی و کودکان بی قرار
 • درمان اوتیسم و اختلالات یادگیری
 • درمان اختلالات رفتاری کودکان

آدرس: تبریز، مطب صبح، خیابان ابرسانی، جنب بیمارستان شمس، کلینیک پزشکان شمس، طبقه پنجم

شماره تماس: 04136574039

دکتر شهرزاد حسنی

دکتر شهرزاد حسنی

دکتر شهرزاد حسنی دارای بورد تخصصی در زمینه روانشاسی کودکان و نوجوانان می باشد و موارد پزشکی بسیاری را در زمینه درمان اختلالات کودکان در کارنامه خود ثبت کرده است. او تخصص ویژه ای را در زمینه درمان اختلالات کودکان و نوجوانان دارا می باشد و قادر به ارائه راهکار های کوتاه مدت برای فررزند شما است. او هم اکنون از بهترین روانشناس کودک در ایران می باشد که شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده به او مراجعه کرده و به درمان این اختلال در کودک خود بپردازید.

خدمات

 • درمان بیش فعالی و اوتیسم کودکان و بزرگسالان
 • درمان افسردگی یا اضطراب در کودک و نوجوان
 • زوج درمانی و مشاوره بالینی و فردی
 • درمان وسواس و خانواده درمانی

آدرس: اراک، خیابان امام خمینی، نرسیده به پاساژ تهرانی، روبروی پاساژ استیل، جنب بانک رفاه، نبش کوچه علیخانی، طبقه سوم

شماره تماس: 08633848

دکتر الهه مهرمنش

دکتر الهه مهر منش

دکتر الهه مهرمنش، دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بوده و یکی از بهترین روانشناس کودک در ایران می باشد که تا کنون توانسته است با راهنمایی ها و مشاوره های حرفه ای خود، مشکلات بسیاری را در زندگی کودکان از بین برده و سلامت روان آن ها را بهبود بخشد. وی همچنین از سال 1395 تا کنون، به عنوان مدرس در دانشگاه آزاد نیز فعالیت داشته است. دکتر مهر منش همواره تلاسش نموده است تا در راستای ارائه مشاوره های تخصصی خود و درمان اختلالات شخصیتی، از جدید ترین روش های علم روانشناسی استفاده نموده است و موفق شده است بیش از 500 مورد از اختلالات کودکان را با موفقیت درمان نماید. شما والدین عزیز هم اکنون می توانید جهت درمان اختلالات فرزند خود به دکتر مهر منش مراجعه نمایید و سلامت روانی فرزندتان را با خیالی آسوده به او بسپارید.

خدمات

 • زوج درمانی
 • تست های روانشناسی
 • استعداد یابی کودکان
 • خدمات روانشناسی به والدین
 • درمان بیش فعالی و کودکان بی قرار
 • درمان اوتیسم و اختلالات یادگیری
 • درمان اختلالات رفتاری کودکان

آدرس:تهران، شریعتی، ابتدای خیابان ظفر، ساختمان سبز، پلاک ۷، طبقه دوم، واحد ۲

شماره تماس: 02122639341

دکتر مریم سید طالبی

دکتر مریم سید طالبی

دکتر مریم سید طالبی فوق تخصص روانشناسی کودک و نوجوان را دارا می باشد و از بهترین روانشناس کودک در ایران محسوب می شود که قادر است با ارائه خدماتی مانند گفتاردرمانی و کاردرمانی به تشخیص و درمان اختلالالات مختلف شخصیتی در کودک شما بپردازد. دکتر سید طالبی همواره تاکید بسیاری بر ارائه خدمات با کیفیت و با قیمت های مناسب به مراجعان خود داشته است که این مورد یکی از دلایل محبوبیت او در بین مراجعان می باشد. اگر شما نیز به دنبال تشخیص و درمان اختلالات گوناگون در کودک خود می باشید و به دنبال تربیت صحیح فرزند خود هستید، می توانید با خیالی آسوده به دکتر سید طالبی مراجعه کرده و کودک خود را به او بسپارید.

خدمات

 • مشاوره پیش از ازدواج و برگزاری تست های مربوطه مشاوره طلاق
 • آموزش تنظیم هیجان
 • غنی سازی و افزایش صمیمیت در روابط زوجین
 • اجرای تست، نمره گذاری، تفسیر و ارزیابی هوش
 • تست شخصیت و سلامت روان آموزش فرزند پروری به ویژه تربیت جنسی کودک و نوجوان
 • درمان بیش فعالی و پرخاشگری کودک و نوجوان

آدرس: اردبیل، پشت بیمارستان امام خمینی، ساختمان پزشکان اردبیل، طبقه 2، واحد 64

شماره تماس: 04533252635

دکتر الهام سید مدنی

دکتر الهام سید مدنی

یکی از بهترین روانشناس کودک ایران، ک مشغول به ارائه خدمات خود در شهر ارومیه می باشد، دکتر الهام سید مدنی است که آماده ارائه انواع خدمات روان شناسی کودک و نوجوان در ارومیه به مراجعان خود می باشد. تمامی شما والدین می توانید جهت درمان اختلالات مختلف کودک خود همچون اوتیسم و یا بیش فعالی، به دکتر سید مدنی مراجعه کنید.

خدمات

 • درمان بیش فعالی و کودکان بی قرار
 • درمان اوتیسم و اختلالات یادگیری
 • درمان اختلالات رفتاری کودکان

آدرس: ارومیه، خیابان دانش، ساختمان پارلا، طبقه اول، واحد پنج، کلنیک حال خوب

شماره تماس: 09333082753

موارد آموزشی توسط بهترین روانشناس کودک در ایران

همانگونه که ذکر کردیم تمامی والدین می بایست نکات تربیتی فرزند را پیش از اقدام به فرزند آوری بیاموزند تا قادر به پیاده سازی هرچه بهتر آن بر‌ روی کودک خود باشند. اما پس از به دنیا آوردن فرزند نیز می‌ توان با مراجعه به بهترین روانشناس کودک در ایران، مهم ترین مسائل را در رابطه با فرزند پروری و تربیت هرچه بهتر فرزندان آموخت تا کمک به سزایی به رشد اخلاقی و شخصیتی کودک نمود. از مهم ترین مواردی که پس از مراجعه به بهترین روانشناس کودک در ایران خواهید آموخت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شما والدین پس از مراجعه به بهترین روانشناس کودک در ایران خواهید آموخت که چگونه کودک خود را پس از انجام فعالیت های مفید و کسب موفقیت های هر چند کوچک تحسین نمایید و اعتماد به نفس او را افزایش دهید.
 • شما والدین خواهید آموخت که کودک خود را در تمامی شرایط نادیده نگیرید و او را درگیر مسائل و مشکلات زناشویی خود نکنید تا کودک شما دچار کمبود محبت و اختلالات شخصیتی مانند افسردگی و بیش فعالی نشود.
 • والدین پس از مراجعه به بهترین روانشناس کودک در ایران خواهند آموخت که چگونه به کودک خود، پس از کسب موفقیت هایی همچون نمرات بالا در درس هایشان، پاداش دهند و آن ها را در زمینه رشد و پیشرفت، تشویق نمایند.

موارد آموزشی توسط بهترین روانشناس کودک در ایران 

حوزه های اصلی روانشناسی کودک

علم روانشناسی کودک دارای حوزه هایی می باشد که از مهم ترین شاخصه های رشد کودک می باشند. از مهم ترین حوزه های اصلی روانشناسی کودک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

رشد جسمی: رشد جسمی کودکان فرآیندی می باشد که به صورت معمول برای تمامی کودکان به یک صورت طی می شود. کودکان طی مراتب زمانی خاصی شروع به راه رفتن و یا رشد قدی می نمایند و به تکمیل رشد جسمی خود می پردازند. اما در مواردی خاص که رشد کودکان بسیار کند تر از حد معمول می باشد، والدین می بایست به متخصص اطفال مراجعه نمایند. روانشناس کودک نیز قادر است ناهنجاری های مربوط به رشد جسمی کودک شما را تشخیص دهد تا شما بتوانید هرچه زود تر به پزشک اطفال مراجعه نمایید و به درمان آن بپردازید.

توسعه شناختی: رشد شناختی کودکان شامل مواردی مانند یادگیری فکری و فرآیند فکری کودکان از زمان تولد تا ۶ سالگی او می باشد. درواقع کودکان پس از رشد در حوزه شناختی قادر به درک اطراف خود، یادگیری زبان مادرزادی خود و حل مسئله خواهند شد. این موارد تحت تاثیر ژنتیک افراد نیز می باشد؛ اما با مراجعه به بهترین روانشناس کودک در ایران می توانید فرآیند طی شدن آن را در مسیری هموار تر انداخته و موجب رشد شناختی هرچه بیشتر فرزند خود شوید.

رشد عاطفی و اجتماعی: رشد عاطفی و اجتماعی کودک به یکدیگر وابسته می باشند و کودکانی که از نظر عاطفی تامین شوند می توانند روابط اجتماعی بهتری با اطرافیان و هم سن و سالان خود برقرار نمایند. رشد عاطفی در کودکان با به روز دادن هرچه بهتر احساساتی مانند غم و یا شادی رخ می دهد. در واقع کودک شما پس از طی کردن رشد عاطفی خود می تواند احساساتی بیشتری مانند اعتماد به نفس و یا امید و حس گناه را درک نمایند. اما رشد اجتماعی شامل بهتر شدن توانایی کودکان جهت برقراری ارتباط با اطرافیان خود می باشد و منجر به بهبود رشد ارزش ها در کودک خواهد شد.

کلام آخر

روانشناس کودک فردی می باشد که با دانش بالای خود در علم روانشناسی می تواند بهترین نکات را در خصوص تربیت صحیح فرزندان به والدین آموزش دهد. او قادر است بسیاری از اختلالات شخصیتی مانند افسردگی و یا بیش فعالی را در کودکان تشخیص داده و به درمان آن بپردازند.

در این مقاله سعی داشتیم که ده مورد از بهترین روانشناس کودک در ایران را به شما عزیزان معرفی کنیم. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید. امیدوار هستیم که این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. لطفا نظرات و انتقادات تان را از طریق سایت تاپتنا با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا