خانه و سبک زندگی

بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار

آیا شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به دنبال بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار هستید؟ آیا به دنبال بهترین برند ها و مدل های موجود در بازار هستید؟ اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که به فکر خرید لوازم برقی و یا لوازم آشپزی هستید و یا همواره به دنبال راه هایی برای سهولت بخشیدن به امر آشپزی خود هستید، بهتر است ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید. تا شما را با بهترین برند ها آشنا کنیم.

امروزه بسیاری از لوازم برقی های متفاوت و متنوع در بازار ایجاد شده است و همواره شرکت و برند های مختلف در حال عرضه ی محصولات برقی خارجی و یا ایرانی هستند. که در میان این حجم از لوازم برقی و لوازم خانگی، آب مرکبات گیر و آبمیوه گیر ها از طرفداران و خریداران زیادی برخوردار هستند. ما همواره در سایت تاپتنا سعی بر آن داریم که شما عزیزان را با بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار آشنا کنیم.

آب مرکبات گیر یکی از لوازم برقی و آشپزی های موجود در بازار است. که برای گرفتن آب مرکباتی مثل؛ پرتقال،گریب فروت، لیمو و یا انار مورد استفاده قرار می گیرد. بهتر است بدانید که این دستگاه برای بار اول در ترکیه اختراع و تولید شده است.

دستگاه های آب مرکبات گیر با فیلترهای مختلفی مانند پلاستیکی و استیل در بازار موجود هستند. این محصولات با قابلیت تهیه آب مرکبات به صورت پالپ دار و یا صاف شده تولید و عرضه ی بازار شده اند. دستگاه های آب مرکبات گیر در نوع خانگی خود دارای 2 نوع سرو مستقیم آب مرکبات و مخزن دار موجود هستند.

البته باید بدانید که دستگاه های آب مرکبات گیر را از جنس استیل ضد زنگ تولید می کنند. چرا که به دلیل ماهیت عملکرد دستگاه های آب مرکبات گیری و تماس قطعات آب مرکبات گیر آنها با اسید انواع مرکبات، باید از استیل استفاده شود. همواره به بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار اشاره خواهیم کرد.

راهنمای خرید آب مرکبات گیر

بهتر است بدانید که برای گرفتن آب مرکبات از دو وسیله ی آب مرکبات گیر برقی و یا مدل ساده ی آن استفاده می شود. در نوع برقی آن می توان گفت که در مصرف برق و انرژی صرفه جویی می شود. ولی در نوع معمولی آن، کار با آن سخت است و انرژی زیادی را مصرف می کند. آب مرکبات گیر می تواند به شکل مخروطی باشد و یا به شکل اهرمی باشد. که شما بر اساس نیاز خود انتخاب می کنید که از کدام نوع از آن استفاده نمایید.

در واقع آب مرکبات گیر های مخروطی، دارای سرهای مختلف کوچک و بزرگ در تناسب با اندازه میوه‌ها هستند. برای گرفتن آب میوه ها شما باید میوه را روی سر مخروطی این دستگاه قرار دهید و کمی به سمت پایین فشار وارد کنید. در آب مرکبات گیر اهرمی، از یک اهرم برای آب گیری میوه ها استفاده می‌شود. در این حالت فشار وارد شده به میوه کمتر از دستگاه‌های مخروطی است.

در واقع این دستگاه‌ها دارای فیلترهایی هستند که هسته و ذرات درشت میوه‌ها را جدا می‌کنند و آب شفاف و زلال به شما تحویل می‌دهند. این مدل از دستگاه های آب مرکبات گیر برقی نیستند و شما با فشار وارد کردن به اهرم این دستگاه می توانید آب میوه ها را به راحتی بگیرید.

یکی از مشکلات مدل‌های دستی و اهرمی در رفتن و ریختن آب میوه‌ای است که با کلی زحمت آن را گرفته بودید. اما در مدل‌های برقی گنجایش ظرف دستگاه  بیشتر است و شما با خیال راحت می توانید حتی یک پارچ را پر از آب میوه بکنید. آب مرکبات گیر برقی دارای ظرف جداگانه ای برای آب میوه ی گرفته شده می باشد. در این دستگاه همه چیز به صورت برقی و مکانیکی صورت می‌گیرد،  و مشکلات در رفتن و ریخت و پارچ  را هم ندارید.

آب مرکبات گیر می تواند از جنس پلاستیک و یا استیل باشد که بنابر برند و شرکت تولید شده طراحی و عرضه ی بازار می شود. اگر شما هم قصد خرید بهترین آبمیوه گیری موجود در بازار را دارید، بهتر است در ارتباط برند و محصول خود اطلاعات کافی را کسب نمایید.

آب مرکبات گیر بوش (bosch)

آب مرکبات گیر بوش

آب مرکبات گیر بوش از جمله وسیله برقی های پرفروش موجود در بازار است. که آب تعداد زیادی از پرتقال و لیمو های مورد نیاز شما را تهیه می کند. توان مصرفی این محصول 25 وات می باشد که دارای مخزن آبمیوه می باشد. بهتر است بدانید که جنس مخزن آبمیوه ی این محصول از پلاستیک است.

و دیگر نگرانی برای شکستن پارچ و یا مخزن آن نخواهید داشت. ظرفیت مخزن آبمیوه آن حدود 0.8 لیتر می باشد که مناسب هر خانواده ای می تواند باشد. این محصول دارای 1 سری آب مرکبات گیر می باشد. و طول سیم آن حدود 0.8 می باشد. و جنس صافی و جنس بدنه ی آن از پلاستیک می باشد.

این محصول، با کیفیت بالا و طراحی ساده تولید و عرضه ی بازار شده است.  این دستگاه بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار است. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار را دارید، می توانید از این برند خریدار ی کنید.

آب مرکبات گیر میگل (Migel)

آب مرکبات گیر میگل

آب مرکبات گیر میگل از جمله محصولات پر فروش و پر کاربرد موجود در بازار است. این برند در بازار از محبوبیت بسیاری برخوردار است. چرا که لوازم برقی های دیگری را هم تولید و عرضه ی بازار کرده است. این محصول دارای 160 وات توان قدرتی می باشد.

این محصول دارای مخزن آبمیوه می باشد که شما می توانید آب میوه هایتان را در این مخزن بریزید. این محصول از سیستم ضد چکه برخوردار است و دارای درپوش محافظ می باشد. این محصول دارای موتور القایی می باشد و دارای فیلتر جداکردن تفاله می باشد.

بهتر است بدانید که جنس صافی و بدنه ی آن از استیل ضد زنگ می باشد. این محصول بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار است. اگر به دنبال بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازتار هستید، می توانید از این برند خریداری کنید.

آب مرکبات گیر جی پاس (Gee pars)

آب مرکبات گیر جی پاس

برند جی پاس، یکی از محبوب ترین برند های موجود در بازار است که طرفداران و خریداران زیادی را به خود جذب کرده است. جی پاس از جمله برند هایی می باشد که لوازم برقی های متنوعی را تولید و عرضه ی بازار کرده است. توان قدرتی این محصول 100 وات است. این محصول دارای مخزن آبمیوه گیری می باشد که از جنس شیشه می باشد.

ظریفیت مخزن این محصول، 0.3 لیتر می باشد. تعداد سری آب مرکبات گیر این محصول 2 عدد می باشد. طول سیم این محصول 0.85 می باشد. این محصول دارای سیستم ضد چکه می باشد. و جنس بدنه ی آن از استیل می باشد. جنس صافی این محصول از پلاستیک می باشد.

آب مرکبات گیر میگل، بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار است. اگر به دنبال بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار هستید، می توانید از این برند خریداری کنید.

آب مرکبات گیر همیلتون (Hamilton)

آب مرکبات گیر همیلتون

برند همیلتون، برندی شناخته شده در بازار است. چرا که این محصول از طرفداران و خریداران زیادی برخوردار می باشد. این محصول دارای قابلیت های خاصی می باشد که طراحی و ساخت آن را متمایز کرده است. این محصول دارای 160 وات توان قدرتی می باشد.

این محصول دارای اهرم فشاری می باشد که توسط این اهرم کار می کند. تعداد سری آب مرکبات گیر 1 عدد می باشد. این محصول دارای سیستم ضد چکه می باشد. این محصول دارای قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرف شویی می باشد. این محصوا دارای پایه ی ضد لغزش می باشد.

آب مرکبات گیر همیلتون دارای سیمی به طول 0.8 می باشد. جنس بدنه ی این محصول از استیل ضد زنگ می باشد و جنس صافی آن از جنس پلاستیک می باشد. این دستگاه بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار است. اگر قصد خرید بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار را دارید، می توانید از این برند خریداری کنید.

آب مرکبات گیر براون (Braun)

آب مرکبات گیر براون

آّب مرکبات براون یکی از برند های پرفروش در بازار می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. این محصول از طراحی و زیبایی خاصی برخوردار می باشد. این دستگاه یکی ازبا کیفیت ترین آب مرکبات گیری های موجود در بازار می باشد. توان قدرتی این محصول 60 وات است.

کار با این محصول بسیار راحت و آسان است. چرا که شما با استفاده از یک دکمه می توانید از این دستگاه استفاده نمایید. این محصول دارای مخزن آبمیوه گیری می باشد. و دارای قابلیت چرخش دوطرفه می باشد. تعداد سری آب گیری این محصول ا عدد می باشد. این محصول دارای سیستم ضد چکه می باشد.

آب مرکبات گیر براون دارای درپوش ضد گرد و غبار می باشد. جنس بدنه ی این محصول از پلاستیک می باشد. این محصول دارای فیلتر و صافی از جنس پلاستیک می باشد. این دستگاه، بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار می باشد. اگر قصد خرید بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار را دارید، می توانید از این برند استفاده نمایید.

آب مرکبات گیر کنوود (Kenwood)

آب مرکبات گیر کنوود

آب مرکبات گیر کنوود، از جمله لوازم برقی های پرفروش و پر مخاطب موجود در بازار می باشد. این محصول توسط برند کنوود تولید، و عرضه ی بازار شده است. توان قدرتی این محصول 40 وات می باشد. این محصول از ظرفیت مخزن آبمیوه برخوردار می باشد. نحوه ی عملکرد این محصول بسیار آسان و راحت است. این محصول دارای دکمه ی فشاری می باشد که توسط این دکمه کار می کند.

این محصول دارای 1 تعداد از سری آب مرکبات گیری می باشد.این محصول دارای قابلیت آبگیری مرکبات با سایز کوچک را دارا می باشد. این دستگاه دارای درپوش ضد گرد و غبار می باشد. جنس بدنه ی این محصول از پلاستیک می باشد. این محصول دارای صافی از جنس پلاستیک می باشد. سیم این محصول به طول یک متر می باشد.

>آب مرکبات گیر کنوود بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار می باشد. اگر به دنبال بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار هستید، می توانید از این برند خریداری کنید.

 آب مرکبات گیر فلر (Feller)

آب مرکبات گیر فلر

آب مرکبات گیر فلر یک آب مرکبات گیر مجهز و کاربردی است که حضور آن در هر آشپزخانه ای لازم است. شرکت فلر، یک برند عالی و با کیفیت است که در طراحی محصولات خود بسیار حساس و دقیق می باشد. توان مصرفی آب مرکبلت فلر 85 وات می باشد.

“>این محصول دارای مخزن آبمیوه می باشد که از جنس شیشه می باشد. تعداد سری آب مرکبات گیر این محصول 2عدد می باشد. این محصول دارای پایه ضد لغزش می باشد. و بازه توان این دستگاه 51 تا 100 وات است. بهتر است بدانید که جنس بدنه ی این محصول از استیل می باشد.

این محصول دارای صافی می باشد که از جنس پلاستیک است. آب مرکبات گیر فلر بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار می باشد. اگر قصد خرید بهترین اب مرکبات گیر موجود در بازار را دارید.می توانید از این برند خریداری کنید. برای خرید این محصول شما می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین اقدام نمایید

 آب مرکبات گیر متئو (Matheo)

 آب مرکبات گیر متئو

آب مرکبات گیر متئو، یکی از بهترین برند های موجود در بازار است. این محصول توسط برند متئو تولید و عرضه بازار شده است. آب مرکبات گیر متئو، دارای طراحی خاص و زیبا می باشد. این محصول از قابلیت های متفاوتی برخوردار می باشد.توان قدرتی این محصول 85 وات می باشد. این محصول دارای مخزن آبمیوه می باشد. نحوه ی عملکرد این محصول با استفاده از دکمه ی فشاری می باشد.

تعداد سری آب مرکبات گیر متئو، 2 عدد می باشد. این محصول قابلیت آبگیری مرکبات با سایز کوچک را ندارد.این محصول از سیستم ضد چکه برخوردار است. این محصول دارای پایه ضد لغزش می باشد. طول سیستم این محصول 1 متر می باشد. بهتر است بدانید که جنس بدنه ی این محصول از پلاستیک می باشد.

این محصول دارای صافی از جنس استیل می باشد. آب مرکبات گیر متئو، بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار است. اگر به دنبال بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار هستید، می توانید از این برند خریداری کنید.

 آب مرکبات گیر بیشل (Bishel)

آب مرکبات گیر بیشل

آب مرکبات گیر بیشل، یکی از بهترین و باکیفیت ترین برند های موجود در بازار می باشد. بهتر است بدانید که این محصول دارای توان مصرفی 160 وات می باشد. این محصول دارای مخزن آبمیوه می باشد که شما به راحتی می توانید آب میوه های خود را درون آن بریزید.

نحوه ی عملکرد این محصول با استفاده از اهرم فشاری می باشد که بسیار ساده و آسان می باشد. این محصول دارای چرخش دو طرفه می باشد. آب مرکبات گیر بیشل دارای قابلیت آبگیری مرکبات با سایز کوچک است. این محصول از سیستم ضد چکه برخوردار می باشد.

آب مرکبات گیر بیشل دارای پایه ی ضد لغزش می باشد. چرا که به هنگام آب میوه گیری، تکان نخورد. طول سیم این محصول 1 متر می باشد. جنس بدنه ی این محصول از استیل می باشد. این محصول دارای صافی از جنس استیل ضد زنگ می باشد. آب مرکبات گیر بیشل بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار است. اگر قصد خرید بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار را دارید، می توانید از این برند خریداری کنید.

آب مرکبات گیر اپکس (Apex)

آب مرکبات گیر اپکس

اپکس برندی معتبر و محبوب در میان برندهای لوازم برقی و آشپزخانه به شمار می آید. در واقع این محصول توسط شرکت اپکس ساخته شده و به بازار عرضه شده است. بهتر است بدانید که توان مصرفی این محصول 160 وات می باشد. این محصول دارای مخزن آبمیوه می باشد که شما به راحتی می توانید، آب میوه ی مورد نظر خود را در آن بریزید.

>ظرفیت مخزن آبمیوه ی این محصول 0.75 می باشد. نحوه ی عملکرد این محصول با استفاده از اهرم فشاری می باشد که بسیار راحت و آسان است. این محصول، محفظه ی جمع آوری سیم برق ندارد. جنس بدنه ی این محصول از استیل می باشد. این محصول دارای صافی می باشد که از جنس پلاستیک می باشد.

آب مرکبات گیر اپکس دارای سیمنی به طول یک متر می باشد. آب مرکبات گیر اپکس، بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار است. اگر قصد خرید بهترین اب مرکبات گیر موجود در بازار را دارید می توانید از این برند خریداری کنید.

مزایا استفاده از آب مرکبات گیر

در ابتدای این مطلب باید یاد آوری کرد که وجود آب مرکبات گیر در  هر خانه ای لازم و ضروری می باشد. چرا که اگر شما می خواهید بدن سالم و سرزنده ای داشته باشید،‌و یا به فکر سلامتی خود و خانواده ی خود هستید، می دانید که بدن شما نیاز به ویتامین دارد.که این ویتامین ها در آب میوه ها و سبزیجات وجود دارند.

پس نیازمند یک آب مرکبات گیر مناسب هستید تا بتوانید آب میوه مورد نظر خود را تهیه نمایید.ما همواره در سایت تاپتنا سعی بر آن داریم که شما عزیزان را با مزایا استفاده از آب مرکبات گیر آشنا کنیم. با ما همراه باشید. شما با استفاده از آب مرکبات گیر به راحتی  و در مدت زمان کم آب میوه مورد نظرتان را تهیه خواهید کرد.

  • آب مرکبات گیر این امکان را به شما می دهد که آب میوه ها  تازه بمانند و  تغییر و خرابی رنگ آبمیوه ها را مشاهده نخواهید کرد.
  • آبگیری کامل تمام مرکبات به دلیل داشتن قابلیت چرخشی دستگاه در دو جهت.
  • این محصول دارای درپوش  مناسبی می باشد که از کپک زدگی جلوگیری می کند و شما می توانید اضافه ی آن را در یخچال نگهداری کنید.
  • با استفاده از آب مرکبات گیر و گرفتن آب پرتقال،ویتامین سی بدن شما کاملا تأمین خواهد شد.
  • ایجاد تنوع در دسر و یا آبیموه های ما.
  • پذیرایی آسان و متنوع با استفاده از این دستگاه.

مزایا استفاده از آب مرکبات گیر

معایب استفاده از آب مرکبات گیر

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار را دارید،بهتر است بدانید که برای خرید این محصول باید اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین مدل و بهترین برند را خریداری کنید. قبل از هر چیزی با با مزایا و معایب این دستگاه آشنا شوید،تا بتوانید با آشناییت کامل به انتخاب محصول بپردازید. ما همواره در این قسمت سعی داریم که شما عزیزان را با معایب استفاده از آب مرکبات گیر آشنا کنیم.

  • آب مرکبات گیر می تواند سرو صدای زیادی را ایجاد کند و باعث آزار رو اذیت شما و خانوادیتان شود.
  • شما برای گرفتن آب مرکبات با استفاده از آب مرکبات گیر،باید به طور مداوم میوه را روی قسمت چرخشی و مخروطی این دستگاه نگهدارید،که باعث خستگی و یا خواب رفتگی دستتان می شود.
  • در هنگام گرفتن آب مرکبات،امکان دارد پارچی که حاوی آب میوه ها می باشد،بریزد و برای شما درد سر ایجاد کند.

معایب استفاده از آب مرکبات گیر

آب مرکبات گیر دارای چند نوع فیلتر می باشد؟

آب مرکبات گیر،وسیله ای برای گرفتن آب مرکبات می باشد که دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام از آنها ساختار مربوط به خود را دارند. در بازار امروز انواع و اقسام آب مرکبات گیر وجود دارد که با برند های خارجی و‌ایرانی وارد بازار شده اند. در واقع مهم ترین بخش آب مرکبات گیر فیلتر موجود در آن است. چرا که آب میوه ها از آن صافی و فیلتر ها عبور خواهند کرد و مواد اضافی آن گرفته خواهد شد. در حال حاضر در بازار، فیلتر آب مرکبات گیر می تواند از جنس استیل و یا پلاستیک باشد. که این فیلتر ها دارای قابلیت تهیه آب مرکبات به صورت صاف شده و یا پالپ دار هستند.

کلام آخر

ما در این مقالهدر سایت تاپتنا سعی داشتیم که شما عزیزان را بادستگاه آب مرکبات گیر  و کاربرد آن آشنا کنیم.سایت تاپتنا همواره در تلاش بوده است که لیستی ده تایی از بهترین برند ها را در اختیار شما بگذارد.در این مقاله همواره به بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار اشاره شده است.اگر شما هم قصد خرید بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار را دارید، می توانید از این لیست استفاده نمایید و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

ما همواره در این لیست برند های مختلف و محبوب  موجود در بازار را  خدمت شما دوستان معرفی کردیم.انتخاب نهایی با شما است که کدام نوع و مدل را انتخاب نمایید.ممنون از شما دوستان گرامی که مارا تا پایان مقاله بهترین آب مرکبات گیر موجود در بازار همراهی کردید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا