پزشکانجراحی و زیبایی

بهترین جراح گوش【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

آیا به دنبال بهترین جراح گوش هستید؟ آیا از حالت گوش خود ناراضی هستید؟ و یا همواره به دنبال بهترین جراح گوش هستید. ما را تا پایان این مطلب همراهی کنید تا شما را با بهترین پزشکان و جراحان در حوزه ی گوش آشنا کنیم.

از جمله مشکلات و اختلالات گوش، می توان به بزرگ بودن و یا داشتن حالت بد آن اشاره کرد که همواره کودکانی هستند که به دلیل داشتن گوش های بزرگ و غضروف بزرگ مورد تمسخر قرار می گیرند و به فکر انجام عمل های زیبایی و پلاستیکی هستند تا مشکل خود را رفع نمایند.

در واقع جراحی زیبایی گوش که در اصطلاح پزشکی به آن اتوپلاستی می گویند، کاربرد های متفاوتی دارد و هدف از انجام این عمل کشیدن گوش های برجسته به سمت سر و یا کاهش اندازه گوش است. این جراحی هم چنین چین های بزرگ موجود در لاله گوش را نیز ترمیم می کند. انجام جراحی گوش از جمله عمل های حساس است که نیاز به دقت و ظرافت زیادی دارد.

بهتر است بدانید که برای انجام این عمل حتما به بهترین جراح گوش در تهران مراجعه کنید تا از خطرات و آسیب های احتمالی در امان بمانید و به نتیجه دلخواه خود دست یابید. انجام عمل اتوپلاستی و یا عمل جراحی گوش خللی در عملکرد شنوایی افراد ایجاد نمی کند و تنها سایز و ظاهر آن را تغییر می دهد. با انجام این عمل، افراد می توانند به گوش هایی با تناسب بهتر و مطلوب تر دست یابند.

جراحی گوش چیست؟

هدف از جراحی گوش می تواند شامل جراحی زیبایی و یا درمانی باشد. گاه افراد دارای تومور و یا غده ای در گوش خود هستند که نیاز به جراحی درمانی دارد و یا به دلیل وز وز گوش و یا درد های شدیدی که دارد نیازمند جراحی گوش می شوند. این گروه از جراحی ها جراحی درمانی به حساب می آیند.

اما در بعضی مواقع افراد یا کودکانی هستند که دارای گوش های بزرگ با غضروف های بزرگ هستند که باعث می شود چهره آن ها غیر طبیعی جلوه کند. در این مواقع افراد خواستار جراحی زیبایی برای کاهش سایز گوش خود هستند. در این موارد از جراحی ها جای هیچ نگرانی نیست. چراکه تنها برای تغییر ظاهر آن جراحی صورت می گیرد.

دقت داشته باشید برای انجام هرگونه جراحی و زیبایی گوش، به بهترین جراح گوش مراجعه کنید تا از خطرات و آسیب های احتمالی به دور بمانید. جراحی گوش از جمله جراحی های حساس بدن است و نیازمند پزشکان و جراحان ماهر و کار آمد است.

جراحی گوش چیست؟

روش های کوچک کردن گوش بدون جراحی

همان طور که می دانید ظاهر گوش تاثیر بسزایی در زیبایی گوش دارد و بد و بزرگ بودن گوش می تواند تاثیر منفی بر روی زیبایی ظاهری بگذارد و اعتماد به نفس فرد را کمتر کند؛ از این رو در ادامه سعی داریم شما را با انواع روش های زیبایی بینی بدون جراحی آشنا کنیم :

لیفت گوش با نخ: اخیرا بسیاری از افراد برای کوک کردن گوش خود از نخ های لیفت استفاده می کنند؛ درست است که این نخ ها می توانند ناحیه مورد نظر را لیفت کنند اما در هر ناحیه این وظیفه را ندارند؛ البته نمی توان از این روش برای همه گوش ها استفاده کرد زیرا تقریبا گوش های آویزان تقریبا می توانند از ان استفاده نمایند؛ در صورتی که نخ ها موجب بروز اسکار و زخم پشت گوش شوند، می توانند تاثیرات منفی بر روی گوش بگذارند.

کوچک کردن گوش با لیزر: درست است که این روش اخیرا مورد استفاده قرار می گیرد اما هیچ گونه جنبی علمی ندارد و ممکن است نتیجه بسیار مناسب و مطلوبی برای بیمار به وجود نیاورند؛ با کمک این روش می توان عملکرد داخل بینی را بهبود داد.

استفاده از چسب گوش: ممکن است در رابطه با تاثیر چسب بر روی گوش، ابهامات بسیار زیادی در ذهن شما وجود داشته باشد و بسیاری از افراد این چسب ها را با شعار فرم دهنده گوش بشناسند؛ قیمت این چسب ها بسیار کم است و کسانی که دوست دارند گوش خود را به صورت موقتی و تنها برای چند لحظه کوچک کنند، از چسب گوش استفاده نمایند؛ ظاهر این چسب ها نامرئی است اما در فاصله بسیار کم، قابل مشاهده هستند؛ با کمک این چسب ها می توانید در میهمانی هایی که مدت زمان آن ها کوتاه است، گوش های خود را کمی کوچک تر جلوه دهید.

ما همواره در این مقاله سعی داریم که شما عزیزان را با بهترین پزشکان گوش آشنا کنیم. اگر از آن دسته از افرادی هستید که خواستار انجام جراحی گوش هستید، بهتر است قبل از انجام هر اقدامی تحقیقات و برسی های لازم را انجام دهید. هم اکنون به بهترین جراح گوش اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

روش های شناسایی بهترین جراح گوش:

❤جستجو در گوگلیکی از ساده ترین روش های یافتن پزشک موردنظر، جستجو در فضای مجازی است.
❤️تحقیقات محلیپرس و جو از اطرافیان و آشنایان در رابطه با شناسایی جراح گوش، نتیجه بخش است.
❤مراجعه به بیمارستان هامعمولا جراحان در بیمارستان ها خدمترسانی می کنند و با مراجعه به بیمارستان ها می توان به هدف خویش دست یافت.
❤️پرس و جو از پزشکان همکاراکثر پزشکان با تخصص و مهارت همکاران خود آشنا هستند و می توان به کمک آن ها با متخصص مربوطه آشنا شد.

۱۰ تا از بهترین جراح گوش را بشناسید!

دکتر مهدی سلیمان پور

دکتر مهدی سلیمان پور

 دکتر مهدی سلیمان پور متخصص گوش ، حلق ، بینی ، گلو و جراحی سر و گردن هستند. حوزه ی فعالیت ایشان در زمینه رفع بیماری های گوش حلق و بینی و اعمال جراحی زیبایی و گوش است. ایشان بهترین جراح گوش هستند. ایشان متولد سال 1352 در تهران هستند.

ایشان در سال1371 از دبیرستان فارغ التحصیل شدند و در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در رشته پزشکی به تحصیل پرداختند. ایشان بهترین و فعال ترین دکتر در زمینه زیبایی و درمانی گوش هستند. اگر متقاضی انجام عمل های زیبایی و درمانی گوش و به دنبال بهترین جراح گوش هستید، می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید و از خدمات درمانی و زیبایی ایشان استفاده کنید.

 ایشان دکترای پزشکی عمومی خود را  از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان سال در 1379 دریافت نموده اند و دارای دانشنامه ( بورد ) تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند. ایشان هم چنین دارای فلوشیپ اتولوژی ( فوق تخصص گوش ) هستند.

خدمات:

 • درمان وزوز گوش
 • درمان اوتیت
 • درمان سرگیجه
 • درمان افت شنوایی
 • درمان بیماری های گوش
 • تیمپانوپلاستی با ماستوئیدکتومی
 • انجام جراحی گوش

آدرس: تهران، خیابان ملاصدرا،روبه روی درب درمانگاه تخصصی بقیه الله، ساختمان سحر پلاک207، طبقه 6، واحد23

تلفن: 02162743218

دکتر یوسف یعقوبلو

 دکتر یوسف یعقوبلو

دکتر یوسف یعقوبلو جراح و متخصص گوش، گلو و بینی هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه زنجان هستند و هم چنین فارغ التحصیل تخصص گوش و حلق و بینی از دانشگاه تبریز هستند. ایشان از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه ی گوش و حلق و بینی آغاز کرده اند.

ایشان تاکنون بیش از 1500 عمل زیبایی و درمانی انجام داده اند که دارای رضایت تعداد بیماران بیشماری هستند. جراحی های زیبایی ایشان بدون استفاده از روش های تخریبی و با ماندگاری نتایج دائمی همراه است. ایشان بهترین جراح گوش هستند. اگر خواستار انجام عمل گوش هستید و به دنبال بهترین جراح گوش هستید می توانید به مطب دکتر یعقوبلو مراجعه کنید.

خدمات:

 • انجام جراحی بینی
 • انجام جراحی  گوش حلق و بینی
 • جراحی زیبایی بینی و صورت
 • انجام خدمات زیبایی
 • تزریق بوتاکس ، تزریق ژل و فیلر
 • پروتز گونه ، حجم دهی لب
 • انجام خدمات درمانی مانند سینوزیت
 • رفع بیماری های لوزه ، لوزه سوم در اطفال

آدرس : سعادت آباد، نرسیده به میدان کا،ج خیابان 11شرقی، پلاک 3 طبقه اول واحد103

تلفن: 02126763289

دکتر جهانگیر قربانی

دکتر جهانگیر قربانی

دکتر قربانی در سال 1369 بعد از دريافت ديپلم خود در آزمون سراسری در رشته پزشكی دانشگاه علوم پزشكی تهران  شرکت کردند و موفق به پذيرش در این رشته شدند. ایشان در تمام طول دوران 7 ساله تحصيل پزشكی عمومی، جزو دانشجويان ممتاز بوده اند و در سال 77 با كسب رتبه اول دانشگاه علوم پزشكی تهران فارغ التحصيل شدند.

ایشان به عنوان نفر اول، بصورت مستقيم در آزمون دستياری شركت نمودند و در همان سال وارد رشته تخصصی گوش ،حلق و بينی دانشگاه علوم پزشكی تهران شدند. ایشان بعد از  به اتمام رساندن طرح خود، وارد دوره فوق تخصصی فلوشيپ رينولوژی جراحی بينی و سينوس شدند.

‎فعالیتهای علمی دکتر قربانی شامل تعداد زیادی سخنرانی در کنگره های بین المللی و باز آموزی های داخلی و نیز مقالات علمی  بوده است. که در مجلات فارسی و انگلیسی به چاپ رسیده است. ایشان عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بوده اند. ایشان هم چنین در تربیت کادر تخصصی و فوق تخصصی در رشته گوش و حلق و بینی فعالیت داشته اند.

دکتر جهانگیرقربانی بهترین جراح گوش هستند. اگر خواستار انجام عمل های درمانی و زیبایی گوش هستید و به دنبال بهترین جراح گوش هستید، می توانید به ایشان مراجعه کنید.

خدمات:

 •  رفع سينوزيت و  سردردهاى مربوط به بينى وسينوس
 •  رفع مشكلات بويايى، گرفتگى بينى و مشكلات ظاهرى و داخلى آن
 •  رفع و درمان خرخر و تنگى راه هوايى در كودكان و بزرگسالان
 • درمان حساسيت بينى،
 •  درمان تومورهاى بينى، سينوس و كف مغز و قاعده جمجمه
 • انجام جراحی های گوش

 آدرس: تهران ، انتهاى نياوران ، داراباد ، بيمارستان مسيح دانشورى

تلفن: 02188673181

دکتر کمال هادی

دکتر کمال هادی

دکتر کمال هادی متخصص گوش و حلق و بینی هستند. ایشان یکی از برترین و باتجربه ترین دکترهای تهران هستند. ایشان متولد سال 77 از شهر سنندج هستند. دکتر کمال هادی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شهر تبریز هستند. ایشان پس از آن مدرک تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی گیلان در شهر رشت دریافت کرده اند.

ایشان دارای کارنامه ی بسیار درخشانی هستند و تعداد عمل بیشماری را انجام داده اند. دکتر کمال هادی بهترین جراح گوش هستند. اگر به دنبال بهترین جراح گوش هستید می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان بهره ببرید.

خدمات :

 • برجسته سازی گونه
 • جراحی زیبایی لاله گوش
 • جوان سازی پوست
 • جراحی پلک
 • زاویه سازی صورت

آدرس : تهران، ونک، کوچه شهید صانعی، ساختمان صدف، طبقه چهارم شرقی

تلفن: 09122274571

دکتر سید مجید کاظمی

دکتر سید مجید کاظمی

دکتر سید مجید کاظمی متولد شهر تهران هستند. ایشان فارغ التحصیل  از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. دکتر کاظمی موفق به اخذ رتبه سوم پره انترنی ، دوره انترنی در همان دانشگاه شده اند. ایشان سپس موفق شدند با کسب معدل الف دوره پزشکی عمومی خود را به اتمام برسانند. ایشان بعد از کسب رتبه 50 وارد رشته تخصصی گوش و حلق و بینی در دانشگاه تهران در بیمارستان امیر اعلم شدند.

دکتر کاظمی موفق به چاپ چندین مقاله در زمینه زیبایی و بویایی در مجلات معتبر داخلی و خارجی شدند. ایشان بهترین جراح گوش هستند. اگر به فکر انجام عمل های زیبایی و درمان گوش خود و به دنبال بهترین جراح گوش هستید، می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید.

 • عضو آکادمی جراحان گوش و گلو و بینی ایران
 • عضو انجمن راینولوژی ایران
 • عضو انجمن تحقیقات راینولوژی ایران
 • عضو جامعه جراحان ایران

خدمات:

 • جراحی ليفت صورت و پيشانی و كشيدن پوست
 • اتوپلاستی
 • اصلاح گوش بر آمده
 • تزريق چربی
 • تزريق بوتاكس
 • جراحی زيبايی پلک یا بلفاروپلاستی
 • جراحي بينی و عمل بينی
 • بلفاروپلاستی
 • سپتوپلاستی
 • آندوسکوپی بینی و سینوس

آدرس: تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از میرداماد ، خیابان منظرنژاد ، پلاک 58 (ساختمان پزشکان منظرنژاد) ، طبقه پنجم ، واحد 18

تلفن : 02126711019

دکتر سید جواد محمدی

دکتر سید جواد محمدی

دکتر سید جواد محمدی متخصص گوش ، حلق و بینی هستند. ایشان دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. ایشان دارای بیش از 20 سال سابقه استخدام رسمی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می باشند. دکتر جواد محمدی پزشک نمونه کشوری، پزشک نمونه استانی، پزشک نمونه سازمان نظام پزشکی ایران ،پزشک نمونه کمیته علمی بررسی نسخ هستند.

ایشان دارای تقدیر نامه از وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و دارای تقدیر نامه از معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند. دکتر محمدی بهترین جراح گوش هستند. اگر به دنبال بهترین جراح گوش هستید می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان استفاده کنید.

 • عضو انجمن علمی جراحان ENT ایران
 • سابقه عضویت در سازمان نظام پزشکی
 • عضو آکادمی جراحان ENT اروپا
 • تقدیر نامه های متعدد ار روسای دانشگاه ها
 • تقدیر نامه های متعدد از معاونت های دانشگاه ها
 • استخدام رسمی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی
 • سابقه ی عضویت در سازمان نظام پزشکی
 • سابقه عضویت در هیئت بدوی انتظامی نظام پزشکی

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی گوش
 • جراحی سر و گردن
 • جراحی زیبایی صورت
 • جراحی زیبایی پلک

آدرس: تهران، سعادت آباد ، سرو ، خیابان بخشایش ، مقابل بیمارستان عرفان ، ساختمان افتخار ، طبقه3 ، واحد300

تلفن: 02122371346

دکتر رزیتا جعفری

دکتر رزیتا جعفری

دکتر رزیتا جعفری متولد شهر تهران در سال 1382 هستند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در کاشان با رتبه دو آزمون پرانترنی به اتمام رساندند. ایشان بعد از آن در رشته جراحی گوش و حلق و بینی و سر و گردن وارد دانشگاه یزد شدند. ایشان در سال 1388 تحصیلات خود را به اتمام رساندند. دکتر رزیتا جعفری برای گذراندن دوره طرح خود در شهر زاهدان و شهرستان مرند  اقدام کردند و بعد از آن در بیمارستان مسیح دانشوری دانشگاه شهید بهشتی شروع به فعالیت نمودند.

دکتر جعفری همچنین دوره فلوشیپ رینولوژی خود را در دانشگاه شهید بهشتی گذراندند و سپس برای انجام متمرکز تر اعمال جراحی قاعده جمجمه در بیمارستان امام حسین مشغول به فعالیت شدند. ایشان بهترین جراح گوش هستند. اگر به دنبال بهترین جراح گوش هستید و خواستار انجام عمل های زیبایی هستید می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان بهره ببرید.

خدمات:

 •  درمان پولیپ بینی و آندوسکوپی سینوس و بینی و جراحی زیبایی بینی
 •  درمان سینوزیت و آنژيوفيبروم ،تومور هيپوفيز
 •  درمان تومورهای سلا و پاراسلا و كوردوما و كندروساركوما
 • توده هاي پتريگوپالاتين
 • توده هاي اينفراتمپورال
 • تومورهای گوش
 • گلوموس تيمپانيكوم
 •  درمان ضايعات خوشخيم حفره دهان و ضايعات مشكوک حفره دهان
 • جراحي گردن در توده های حفره دهان و توده های خوشخيم و مادرزادی گردن
 •  درمان برانكيال كسيت و غدد لنفاوی در گردن و جراحی در تومورهای گردن
 • منتوپلاستی (جراحی زیبایی چانه) و پلاتيسما پلاستی (جراحی غبغب) و جراحی تيروييد

 آدرس: تهران، چهارراه فرمانیه، جنب باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان241، طبقه4، واحد14 

تلفن: 09036263503

دکتر امید ابراهیمی

دکتر امید ابراهیمی

دکتر امید ابراهیمی متولد سال 1351 هستند. ایشان فارغ التحصیل دوره پزشکی عمومی در سال 1377 از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. ایشان بعد از آن در سال 1383 با اخذ رتبه اول، بورد تخصصی گوش و حلق و بینی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت نمودند.

ایشان همیشه سعی بر آن داشته اند که حضور فعال در دوره های متعدد جراحی زیبایی بینی و صورت داشته باشند. ایشان تاکنون بیش از 4 هزار عمل جراحی بینی با موفقیت انجام داده اند. ایشان بهترین جراح گوش هستند. اگر خواستار انجام عمل های زیبایی هستید و به دنبال بهترین جراح گوش هستید، می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی گوش
 • تزریق چربی
 • جراحی زیبایی پلک
 • جراحی برجسته کردن چانه
 • پروتز گونه

آدرس: تهران ، خیابان ولیعصر ، پایین تر از میدان ونک ، روبروی بیمارستان دی ، خیابان دوم گاندی ، پلاک 8 ، واحد 3

تلفن: 02188876200

دکتر انوش قهرمانی

دکتر انوش قهرمانی

دکتر انوش قهرمانی متولد سال 1348 از مشهد هستند. دکتر قهرمانی موفق به اخذ رتبه 42 کنکور سراسری شدند. ایشان توانستند وارد دانشکده پزشکی شوند و در سال 1374 دوره دکترای پزشکی عمومی خود در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به پایان برسانند. ایشان برای گذراندن دوره تخصصی رشته گوش ، حلق و بینی اقدام کردند.

بعد از آن ، جراحی سر و گردن زیر نظر مستقیم اساتید برجسته ای چون دکتر نعمت الله مختاری امیرمجدی انجام دادند. ایشان با اخذ رتبه اول امتحان پره ،بورد تخصصی و رتبه پنجم امتحان بورد تخصصی کشوری رشته گوش و حلق و بینی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصیل را دریافت نموند.

ایشان بهترین جراح گوش هستند. ایشان دوره فلوشیپ رینولوژی (جراحی اندوسکپی بینی ، سینوس و قاعده جمجمه) در سال 1391 دریافت نمودند.  ایشان دارای4 سال سابقه فعالیت تخصصی در شهرستان های گناباد و کاشمر بعنوان تنها متخصص گوش و حلق و بینی  در آن مناطق بوده اند.

خدمات:

 • جراحی گوش میانی
 • جراحی زیبایی بینی و صورت
 • جراحی اندوسکپیک بینی،سینوس و حنجره ، توده های غدد بزاقی ، تیروئید ، حلق و سر و گردن
 • ترمیم شکستگی های فک و صورت با استفاده از روش نوین کاربری مینی پلیت ها
 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی حلق و سر و گردن

آدرس: مشهد مقدس ، خیابان قائم ، نبش قائم 5 ، طبقه 3

تلفن : 05138418008

دکتر نوید نوری زاده

دکتر نوید نوری زاده

دکتر نوید نوری زاده متولد 1358 در شهر مشهد هستند. ایشان در سال 1376 وارد دانشگاه علوم پزشکی مشهد شدند. دکتر نوید نوری زده موفق به پایان رساندن دوره خود شدند. ایشان بعد از آن برای ادامه تحصیل وارد رشته تخصصی گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی مشهد شدند.

دکتر نوید نوری زاده پس از گذراندن دوره 4 ساله در محضر اساتید برتر گوش و حلق و بینی، شروع به فعالیت نمودند. ایشان رتبه اول بورد تخصصی رشته گوش و حلق و بینی در شهریور 1387 را کسب نمودند.ایشان بهترین جراح گوش هستند. و تمامی خدمات درمانی و زیبایی گوش را با مهارت لازم انجام می دهند. اگر به دنبال بهترین جراح گوش هستید، می توانید به مطب ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان بهره ببرید.

ایشان عضو هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند و در سال 1391 موفق  به کسب فلوشیپ فوق تخصصی اتولوژی و نورواتولوژی ( جراحی گوش و قاعده جمجمه ) شدند و تعداد عمل های جراحی زیادی را در بیماران بیمارستان امام رضا  که در این مدت بالغ بر دو هزار مورد جراحی عفونت گوش ، حدود 200 مورد جراحی استاپدوتومی ( تعویض استخوانچه رکابی با پروتز )  بوده است را انجام داده اند.

ایشان حدود 17 مورد مقاله در مجلات معتبر خارجی و داخلی به چاپ رسانند. ایشان مهارت کافی در زمینه ی تشخیص تومورهای بدخیم و خوش خیم دارند و در درمان آن ها تجربه کافی دارا هستند.

خدمات:

 • جراحی بینی
 • جراحی عفونت گوش
 • عمل جراحی کاشت پروتز حلزون شنوایی
 • جراحی استاپدوتومی
 • عمل تومورهای خوشخیم و بدخیم گوش
 • اتولوژی و نورواتولوژی

آدرس: مشهد، ‎پنج راه سناباد-بعد از فروشگاه البسکو-نرسیده به خیابان پاستور-پلاک194– طبقه 2

تلفن: 05138485858

اقدامات لازم جهت جراحی گوش

برای داشتن نتایج خوب و ایده آل بهتر است به بهترین جراح گوش مراجعه کنید و هم چنین اقدامات قبل و بعد از جراحی گوش را جدی بگیرید. چراکه انجام اقدامات لازم و رعایت نکات و توصیه  ها، موجب آن می شود که شما در مدت زمان کمتری بهبود بیابید و نتیجه ی ایده آلی داشته باشید.

 • برای جذب بخیه ها و بهبود کامل گوش ها نیاز به 7 روز زمان است، پس بهتر است برای بهبودی کامل صبور باشید.
 • شما به عنوان متقاضی باید از انجام فعالیت های فیزیکی  به مدت 30 روز (یک ماه) دوری کنید. چرا که این امر باعث ایجاد فشار در گوش ها و تغییر حالت آن می شود.
 • افراد شاغل پس از 5 روز می توانند به سرکار خود بازگردند.
 • پس از  انجام جراحی پانسمان ها بر روی گوش شما به مدت یک هفته باقی خواهد ماند.
 • حتما از پماد آنتی بیوتیک و ضد درد برای کاهش درد خود استفاده کنید.
 • تورم و کبودی ایجاد شده، پس از حدود 10 روز بهبود می یابد .
 • جهت جلوگیری از آسیب به گوش ها ، پس از جراحی در هفته اول از خوابیدن به پشت با دو بالش زیر سر توصیه می شود .
 • بعد از انجام جراحی گوش بی حسی در گوش ها  ایجاد می شود که کاملا طبیعی است.
 • در روز های اول خونریزی های خفیف  به چشم می خورد  که بعد از جراحی کاملا طبیعی است.

عوارض جراحی گوش

انجام جراحی گوش می تواند دارای خطرات و آسیب هایی باشد که بعد از انجام این عمل خطراتی را برای بدن شما به همراه داشته باشد. انجام این عمل دارای ریسک بالایی است و نیازمند بهترین جراح گوش است. به عوارض جراحی گوش توجه بسیار داشته باشید. هم اکنون به عوارض و خطرات احتمالی آن اشاره خواهیم کرد.

 • ایجاد عدم تقارن گوش‌ها که در انجام این عمل احتمال بروز هم چین عوارضی وجود دارد.
 • تاثیر و ایجاد مشکل در اعصاب پوست که از دست دادن موقتی حس لامسه در محل جراحی و بی حس شدن اعصاب از دیگر خطرات این جراحی است.
 • تصحیح بیش از اندازه‌ی ظاهر گوش‌ها که در این مورد امکان دارد فاصله بین گوش و سر خیلی کم شود و به هم بیش از اندازه نزدیک شوند.
 • ایجاد کبودی، زخم و خونریزی
 • برجای ماندن جای زخم ها و برش های ایجاد شده
عوارض جراحی گوش

کلام آخر

پزشکان نام برده شده تنها برای معرفی به شما عزیزان است. شما اگر متقاضی انجام این عمل هستید بهتر است قبل از انجام هر اقدامی، تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهید. دقت داشته باشید که برای انجام این عمل به بهترین جراح گوش منطقه خود مراجعه کنید. توصیه و نکات گفته شده توسط پزشک را جدی بگیرید.

لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و قصد انجام جراحی بینی گوشتی را دارید، پیشنهاد می کنیم از مقاله ما با عنوان بهترین جراح بینی گوشتی در تهران دیدن فرمایید. ممنون از شما دوستان عزیز که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. در صورت داشتن سوال، انتقاد و یا پیشنهاد از طریق سایت تاپتنا با ما در میان بگذارید.

نتایج حاصل از جراحی گوش پس از چه مدت مشاهده می شود؟

بلافاصله بعد از عمل زیبایی گوش می توانید بهتر شدن شکل و وضعیت و 4 تا 6 هفته بعد نتایج نهایی عمل را ببینید.

آیا می توان لاله گوش را کوچک کرد؟

اندازه ی لاله ی گوش را می توان در مطب پزشک به راحتی و با بی حسی موضعی تغییر داد.

مدت زمان جراحی گوش چقدر است؟

معمولا عمل جراحی اتوپلاستی حدود 1 تا 2 ساعت طول می کشد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا