پزشکانجراحی و زیبایی

بهترین دکتر کاشت مو در شیراز【سال 1402】⭐ + لیست 10 تایی

بسیاری از افراد به دلیل کم پشتی موهای خود به دنبال کاشت مو هستند، از این رو قصد داریم 5 تا از بهترین دکتر کاشت مو در شیراز را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با مراجعه به مطب پزشک متخصص نتیجه بسیار خوبی بگیرید؛ کاشت مو تاثیر بسزایی در درمان طاسی سر دارد و نوعی روش جراحی و زیبایی محسوب می شود؛ کاشت مو به چند روش قابل اجرا می باشد که هر یک از آن ها به نوعی مورد استفاده قرار می گیرند؛ در ادامه مقاله مطالب و نکات بیشتری در این باره برای شما ذکر خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید!

بهترین دکتر کاشت مو در شیراز کیست؟

شما باید برای کاشت موهای خود به دنبال یافتن دکتر متخصصی که در این زمینه مدرک معتبر و سابقه درخشان دارد، بروید؛ کاشت مو به دقت و ظرافت بسیار زیادی نیاز دارد که تنها دکتر کاشت مو می تواند آن را به بهترین نحو انجام دهد؛ در صورتی که ساکن شهر شیراز هستید، می توانید به مطب بهترین دکتر کاشت مو در شیراز مراجعه کنید و از ایشان برای انجام این روش کمک بگیرید؛ بهترین دکتر کاشت مو در ایران دارای سابقه چندین ساله در این زمینه می باشد که می تواند این جراحی را با موفقیت به پایان برساند.

بهترین دکتر کاشت مو در شیراز باید در زمینه شغلی، اخلاقی، رفتاری و غیره کاملا منحصر به فرد باشد و بتواند هر یک از فعالیت های خود را به بهترین نحو انجام دهد؛ شما باید برای انتخاب دکتر مورد نظر خود، دقت و وسواس بسیار زیادی به خرج دهید و به مرورگر صفحه اینترنتی خود مراجعه کنید و از بین تمامی پزشکان سایت، بهترین گزینه را برگزینید.

مزایای کاشت مو :

❣️بهبودی سریعمعمولا سه الی چهار روز پس از کاشت مو افراد می توانند به فعالیت های روزمره خود ادامه دهند.
❣️ایمن بودنیکی از مزیت های کاشت مو ایمن بودن این روش می باشد، چون جهت انجام کاشت مو از هیچ داروی شیمیایی استفاده نمی شود
❣️ظاهر مناسبهمه افراد می توانند برای این که ظاهری زیبا داشته باشند کاشت مو انجام بدهند.
❣️مراقبت کمموهایی که کاشت شده است مثل موهای معمولی خود فرد می باشد و فرد نیاز به استفاده از شامپو های شیمیایی را ندارد.

کاشت مو در شیراز

کاشت مو نوعی روش جراحی محسوب می شود که برای انجام آن، باید ابتدا از بخش اهدائی یا همان بانک مو، فولیکول هایی برداشت شوند و به بخش گیرنده پیوند زده شوند؛ ناحیه اهدایی همان قسمت پشت و کناره های سر می باشد که دارای تراکم موی بسیار خوبی است و موهای آن در مقایسه با نواحی دیگر، در برابر ریزش و تغییرات هورمونی مقاوم تر است و ناحیه گیرنده خالی از مو یا کم مو می باشد.

نکته بسیار مهمی که باید برای کاشت مو مورد توجه قرار گیرد این است، کسانی که قصد انجام این روش را دارند، بانک موی بسیار مناسبی باید داشته باشند تا نتایج خوب و طبیعی حاصل شود.

همه کسانی که با ریزش مو یا نازک بودن موهای خود مشکل دارند و شرایط انجام کاشت مو را دارند، می توانند از این روش و فواید دائمی آن مثل بهبود یافتن زیبایی ظاهری و بالا رفتن میزان اعتماد به نفس  کاشت مو بهره ببرند؛ کاشت مو روشی ایمن در نظر گرفته می شود که میزان تهاجم آن بسیار کم می باشد و با نتایج بسیار شگفت انگیزی همراه است؛ به طور معمول سه الی چهار هفته پس از انجام کاشت مو، موهای کاشته شده کم کم می ریزند ولی پس از گذشت سه الی چهار ماه، موها دوباره رشد می کنند و نتایج نهایی نه ماه الی یک سال پس از جراحی، به خوبی حاصل می شوند.

کاشت مو در شیراز

عوامل موثر در کاشت مو

برای موفقیت در کاشت مو، عواملی نیز تاثیرگذار هستند که دکتر کاشت مو باید به آن ها توجه کند؛ هر یک از این عوامل به تنهایی بر روی حاصل شدن موفقیت در کاشت مو، موثر هستند و می توانند نقش بسزایی داشته باشند؛ برخی از این عوامل را برای شما شرح خواهیم داد:

سن: سن فرد متقاضی یکی از این عوامل تاثیرگذار است زیرا ایده آل ترین و مناسب ترین سن برای افراد 25 الی 65 سال است؛ در این بازه سنی شرایط فرد با کسب نتیجه دلخواه بسیار مناسب است؛ افراد مسنی که سنشان بالای 65 است، به دلیل بانک مو ضعیف، نتیجه خوبی نمی گیرند.

نوع ریزش مو: نوعی از ریزش مو که مربوط به طاسی با الگو است، برای کاشت مو مناسب است زیرا نوعی از کاشت مو برای افراد دارای مشکل آلوپسی، گزینه درمانی خوبی نمی باشد.

سلامت جسمی: مورد بسیار مهم و تاثیرگذار دیگر مربوط به سلامت جسمی افراد متقاضی است زیرا در صورتی که فرد از سلامت جسمی بسیار خوبی برخوردار باشد، سیستم ایمنی اش قوی تر و بهتر می شود و در نهایت عوارض ناشی از این روش، بسیار کمتر می شود، در این صورت نتایج بسیار خوبی حاصل می شود.

نوع مو: در واقع نوع مو فرد متقاضی مورد بسیار مهمی است زیرا موهای مجعد برای کاشت بسیار مناسب اند و در ضمن تراکم مو نیز می تواند تاثیر بسزایی بر روی نتیجه حاصل شده بگذارند؛ موی فرد باید تراکم متوسط تا زیاد داشته باشد تا فولیکول کافی برای پیوند حاصل شود؛ همچنین ضخامت مو مورد بسیار موثری است چون موهای ضخیم زیبایی موها را چندین برابر می کنند.

انتخاب پزشک: مورد موثر دیگر مربوط به انتخاب یک پزشک بسیار باتجربه و حاذق می باشد زیرا در صورتی که دکتر در زمینه کاشت مو تجربه زیادی داشته باشد، نتایج حاصل از این رو بسیار بهتر خواهد بود؛ پزشک اگر نسبت به تمامی روش های مورد استفاده برای کاشت مو، اطلاعات کافی داشته باشد، می تواند با علم و دانش کافی برای این روش اقدام نماید.

کاندیدای نامناسب کاشت مو

برخی از افراد نمی توانند از کاشت مو استفاده کنند یا به نوعی کاندیدای مناسبی برای این روش در نظر گرفته نمی شوند؛ در صورتی که شما شرایط گزینه های زیر را دارید، نمی توانید کاشت مو انجام دهید :

 • افرادی که به آلوپسی منتشر بدون الگو (DUPA) مبتلا هستند؛ این دسته از افراد در قسمت جلو و فوقانی پوست سر خود موهای بسیار نازکی همراه با ریزش مو دارند؛ در ضمن این افراد ریزش مو را در پهلوها و پشت سر شان تجربه می کنند.
 • خانم هایی که ریزش موی شان با الگوهای زنانه رخ می دهد؛ چون این دسته از افراد به طور معمول دارای ریزش مو می باشند و این امکان وجود دارد که ناحیه اهدا کننده مناسبی نداشته باشند.
 • برخی از افراد از نتایج حاصل از کاشت مو انتظارات غیرواقعی دارند که در این صورت ممکن است به نتیجه دلخواه خود نرسند.
 • افرادی که ریزش مویشان گسترده است گزینه مناسبی برای کاشت مو نیستند چون این احتمال وجود دارد، ناحیه اهدائی فولیکول موی کافی برای پوشاندن منطقه طاسی نداشته باشد.
 • افرادی که مبتلا به بیماری‌های جدی یا مزمن مانند دیابت غیر قابل کنترل یا عدم تعادل هورمون تیروئید هستند که نمی توان آن ها را با دارو درمان کرد.
 • کسانی که به بیماری روانی تریکوتیلومانیا مبتلا هستند؛ زیرا این بیماری تحت کنترل نمی باشد و ممکن است موهای کاشته شده مثل موهای طبیعی از دست برود.
 • افرادی که به آلوپسی سیکاتریسیل فعال مبتلا هستند زیرا این بیماری، موجب از بین رفتن فولیکول‌های مو می شود.
کاندیدای نامناسب کاشت مو

کاشت مو چه عوارضی دارد؟

اخیرا از تکنیک ها و روش های بسیار مدرن و پیشرفته برای کاشت مو استفاده می شود که آن ها موجب به حداقل رسیدن میزان عوارض و مشکلات پس از جراحی می شوند؛ اما با این شرایط، کاشت مو مانند هر روش دیگری ممکن است با عوارض نادری همراه باشد که به شرح زیر اند :

 • حساسیت به داروی بی حسی
 • تغییر حساسیت ناحیه جراحی
 • عفونت و خونریزی
 • قرمزی و التهاب
 • اسکار و زخم

عوامل تاثیرگذار در کاشت مو

زمانی که موهای بسیار کم پشت دارید و قصد دارید کاشت مو انجام دهید؛ باید به نکات و توصیه های مهم توجه کنید تا مشکلی در این زمینه برای شما رخ ندهد؛ همچنین باید به عواملی که بر روی نتایج حاصل از کاشت مو تاثیر می گذارند، اهمیت دهید؛ برخی از این عوامل را ذکر خواهیم کرد:

سلامت جسمی: مهم ترین نکته ای که باید در مورد کاشت مو بدانید، این است که افرادی که می خواهند از این روش استفاده کنند باید از سلامت جسمانی خوبی برخوردار باشند و از نظر ایمنی مشکلی نداشته باشند؛ در صورت سلامت جسمانی و مشکلات سیستم ایمنی، ممکن است با عوارض زیادی مواجه شوید؛ به عنوان مثال، افراد مبتلا به دیابت یا کسانی که از داروهای خاص استفاده می کنند، باید حتما قبل از انجام این روش با دکتر متخصص مشورت نمایید.

شیوه زندگی: علاوه بر بدن، سبک زندگی شما نیز بر روی روش کاشت مو تاثیر می گذارد و اگر سبک زندگی تان سالم باشد، مطمئن باشید که این روش نتایج بهتری نسبت به سایرین به شما خواهد داد؛ به عنوان مثال، داشتن یک رژیم غذایی منظم و ورزش می تواند تاثیر مثبتی در افزایش رضایت شما داشته باشد؛ داشتن یک سبک زندگی سالم نه تنها به این روش کمک زیادی می کند، بلکه به شما اجازه می دهد که در شرایطی که ممکن است به آن نیازی نداشته باشید، احساس تان بهتر باشد.

نوع مو: قبل از آن مختصرا گفتیم که اگر موهای بلند و پرپشتی داشته باشید، تاثیر بسیار زیادی در ظاهر شما خواهد داشت؛ نکته مهم در مورد کاشت مو این است که اگر بانک موی شما کم است، احتمال موفقیت در این روش کاهش می یابد.

5 تا از بهترین دکتر کاشت مو در شیراز را بشناسید!

دکتر مریم صفردوست

دکتر مریم صفردوست

دکتر مریم صفردوست متخصص و جراح پوست و مو و زیبایی و لیزر هستند؛ ایشان ابتدا توانستند سال 1391 مدرک پزشکی عمومی شان را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت کنند؛ وی بعد از آن، با همه تلاش و همت خود سال 1395 با موفقیت از دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته ی تخصصی پوست و مو و لیزر فارغ التحصیل شدند.

ایشان ده سال سابقه کاملا درخشان در این حیطه دارند و یکی از بهترین دکتر کاشت مو در شیراز در نظر گرفته می شوند؛ دکتر صفردوست در انجمن های متفاوت از جمله انجمن متخصصین پوست ایران و انجمن لیزر ایران عضو بوده اند.

خدمات :

 • درمان انواع بیماری های پوست، مو و ناخن
 • درمان زگیل پوستی و تناسلی
 • کاشت مو، ریش و ابرو
 • جراحی انواع ضایعات
 • تزریق بوتاکس، ژل
 • میکرونیدلینگ
 • برداشتن خال
 • بلفاروپلاستی
 • مزوتراپی

آدرس : شیراز، زرگری، نبش کوچه هفدهم، ساختمان میرداماد 1، طبقه 4

تلفن تماس : 07136263864

دکتر بهروز وارث

دکتر بهروز وارث

دکتر بهروز وارث متخصص پوست و مو و زیبایی هستند؛ ایشان بورد تخصصی در این حیطه دارند و توانسته اند این بورد را از وزارت بهداشت دریافت کنند؛ دکتر وارث تا به امروز موفقیت های بسیار زیادی را در کارنامه شغلی شان ثبت کرده اند به طور مثال در زمینه کاشت مو و درمان هر یک از مشکلات پوستی 17 سال تجربه دارند؛ می توان گفت دکتر وارث در شهر شیراز کلینیکی احداث کرده اند و به عنوان بهترین دکتر کاشت مو در شیراز شناخته می شوند.

دکتر وارث در انجمن های متفاوت از جمله انجمن بین المللی کاشت موی آمریکا IHRSS، انجمن متخصصین پوست و مو، انجمن متخصصین پوست اروپا، انجمن جامعه جراحان ایران عضو می باشند؛ دکتر وارث تاکنون چندین مجله در مجلات جهانی با زبان انگلیسی در حیطه پوست و زیبایی ارائه کرده اند.

خدمات :

 • مزوتراپی
 • تزریق ژل
 • کاشت مو
 • تزریق فیلر
 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • لیزر خال های بدن

آدرس : شیراز، خیابان فرهنگ شهر، بین کوچه 40 و 42، ساختمان دهقانی، طبقه اول، کلینیک دکتر وارث

تلفن تماس : 07136328380

دکتر زهره مقامی

دکتر زهره مقامی 

دکتر زهره مقامی متخصص پوست و مو و زیبایی می باشند؛ ایشان توانسته اند در این زمینه بورد تخصصی دریافت کنند و در فرهنگستان علوم کشوری رتبه برتر را اخذ کنند؛ می توان گفت دکتر مقامی به دلیل سابقه بسیار درخشان، موفقیت بسیار زیاد، درمان بسیار منحصر به فرد، یکی از بهترین دکتر کاشت مو در شیراز محسوب می شوند؛ ایشان با تمامی بیماران خود به خوبی برخورد می کنند و تمامی سوالاتشان را به درستی پاسخ می دهند؛ شماره نظام پزشکی دکتر مقامی 137542 است.

خدمات :

 • جراحی های ضایعات خوش خیم و بدخیم پوست
 • انواع لیزر های پوست و جوانسازی
 • تزریق فیلر ،بوتاکس ،چربی
 • لیفت نخ، مادلینگ صورت
 • کاشت مو، کاشت ابرو
 • درمان انواع لک
 • بلفاروپلاستی

آدرس : شیراز، قدوسی غربی، جنب کوچه 12، کلینیک پوست، مو و زیبایی آرمانی

تلفن تماس : 071713321

دکتر بابک احمدی

دکتر بابک احمدی

دکتر بابک احمدی متخصص پوست و مو می باشند؛ ایشان با شماره نظام پزشکی 65976 در شهر بزرگ شیراز مطبی برای خود تاسیس کرده اند و هر یک از خدمات خود را در این مطب به بهترین نحو به مردم ارائه می دهند؛ می توان گفت دکتر احمدی یکی از بهترین دکتر کاشت مو در شیراز می باشند زیرا ایشان توانسته اند در این زمینه، خدمات بسیار خوبی در اختیار مردم قرار دهند؛ دکتر احمدی با تمامی بیماران خود رفتار و برخورد بسیار مناسبی دارند.

خدمات :

 • کاشت مو
 • تزریق چربی
 • برداشت زگیل
 • درمان ریزش مو
 • درمان جای جوش

آدرس : شیراز، بلوار چمران، جنب استخر انقلاب، نبش ابیوردی2، کلینیک تخصصی نوین ایران، طبقه2

تلفن تماس : 07136286917

دکتر مهدی آرمانی فر

دکتر مهدی آرمانی فر

دکتر مهدی مهدی آرمانی فر متخصص پوست و مو می باشند؛ ایشان در شهر شیراز خدمات خود را در اختیار مردم قرار می دهند و یکی از بهترین دکتر کاشت مو در شیراز محسوب می شوند؛ ایشان ابتدا مدرک پزشکی عمومی اخذ کرده اند و پس از آن با ادامه دادن به تحصیلات خود، در رشته تخصصی پوست و مو فارغ التحصیل شدند؛ دکتر آرمانی فر با تمامی بیماران خود رفتار و برخورد مودبانه ای دارند و هر سوالی که در این زمینه در ذهنشان نقش بسته را پاسخ می دهند؛ ایشان تا به امروز سابقه بسیار درخشانی در زمینه درمان بیماری های پوست و مو در کارنامه خود به ثبت رسانده اند.

خدمات :

 • تزریق ژل و بوتاکس و چربی
 • کاشت مو و ابرو
 • بلفاروپلاستی
 • لیفت با نخ
 • هایفوتراپی
 • سابسیژن
 • مزوتراپی
 • ساکشن

آدرس : شیراز، خیابان قدوسی غربی، بین کوچه 10 و 12، کلینیک آرمانی

تلفن تماس : 07136313856

انواع روش های کاشت مو

برای کاشت مو از روش های مختلفی می توان استفاده کرد که برخی از آن ها منسوخ شده و برخی نیز اخیرا مورد استفاده قرار می گیرند؛ در ادامه تعدادی از این روش ها را برای شما شرح خواهیم داد :

1 . کاشت مو به روش میکروفیت : این روش جزو روش های متداول و مدرن محسوب می شود که در ایران مورد استفاده قرار می گیرد؛ لازم به ذکر است که این روش شباهت بسیار زیادی به روش FIT دارد ولی با این تفاوت که نیاز به ابزار و دستگاه های ظریف دارد؛ ظرافت این دستگاه ها به حدی می باشد که حتی از ایمپلنترهای استفاده شده در ربات کاشت موی ARTAS (پانچ‌هایی با قطر ۱ میلی‌متر دارد) نیز ظریف‌تر می باشند.

در این روش از دستگاه ایمپلنتر مینیاتوری استفاده می شود که دارای سوراخ‌هایی با قطر مختلف از 0/6 الی 0/9 میلی‌متر می باشد؛ آن ها بر روی پوست بخش بانک مو به وجود می آیند و موجب جداسازی فولیکول ها از بافت اطرافش می شوند؛ ایمپلنتر مینیاتوری تشکیل شده از پانچ با سر چرخان است که مثل مته ای وارد پوست فرد می شود و با کمک نیروی مکش فولیکول ها استخراج می شوند؛ در واقع سوراخ‌هایی که در این بخش به وجود می آیند کاملا ریز هستند، در این صورت خونریزی به احتمال بسیار کم به وجود می آید و به بخیه زدن ناحیه برداشت شده، نیازی نیست.

2 . کاشت مو به روش میکروگرافت : در این روش از کاشت مو از ابزار های بسیار مدرن و پیشرفته استفاده می شود که نام آن هولدر های اتوماتیک می باشد، با این دستگاه ها می توان فولیکول ها را در سایز میکرون برداشت؛ بعد از آن از سوزن های کوچک استفاده می شود و سوراخ هایی در بخش طاس سر ایجاد می کنند که هر یک از سوراخ ها 1 میلی متر می باشند.

در ادامه با استفاده از میکرو ایمپلنتر، گرافت های تهیه شده داخل سوراخ ها کاشته می شوند؛ در این روش می توان گرافت ها را دو برابر بیشتر از سایر روش ها پیوند زد؛ روش میکروگرافت کم تهاجمی می باشد و نسبت به بسیاری از روش ها آسان تر انجام می شود.

انواع روش های کاشت مو

3 . کاشت مو به روش SUPER FUE : لازم به ذکر است این روش بر مبنای روش FUE می باشد و می توان فولیکول ها را مثل روش FIT خارج کرد؛ در روش SUPER FUE می توان تمامی مراحل مربوط به برداشت و کاشت را با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام داد؛ این روش جزو پرطرفدارترین روش های کاشت مو می باشد.

جهت انجام این روش باید ابتدا با استفاده از اسکنرهای سه بعدی پوست سر را آنالیز کرد و از لیزر های مخصوص جهت رویش مهندسی و طراحی کمک گرفت؛ در ادامه گرافت هایی که دارای ریشه سیاه تر و ضخیم تر می باشند به وسیله دستگاه های مجهز و پیشرفته از بخش بانک مو خارج شوند؛ پس از آن، باید این فولیکول ها تا زمان کاشت با استفاده از تجهیزات نگه داری شوند زیرا در این صورت مدت زمان ماندگاری آن ها افزایش می یابد.

با استفاده از دستگاه ایمپلنتر مخصوصی که تکنیک SUPER FUE را دارد، در ناحیه گیرنده شکاف های بسیار ظریف با عمق کاملا معین ایجاد می شود و در نواحی کم پشت فولیکول ها کاشته می شوند.

4 . کاشت مو به روش DHI : لازم به ذکر است این روش جدیدترین روش کاشت مو در نظر گرفته می شود که شباهت بسیار زیادی به روش FUE در مراحل استخراج فولیکول دارد؛ تفاوتی که این روش با FUE دارد این است که باید هر دو مرحله استخراج و کاشت را همزمان انجام داد و در ادامه به عنوان قسمتی از فرآیندی یک یا دو مرحله ای با یکدیگر ترکیب شوند.

از این رو در بهترین کلینیک پوست و مو در شیراز، به طور مستقیم فولیکول های استخراج شده را در ناحیه گیرنده و کم پشت سر، می کارد؛ در این روش از کاشت مو، هیچ نیازی به استفاده از تیغ جراحی نیست و دکتر بخیه و شکافی را در پوست سر فرد ایجاد نمی کند و دلیل این موضوع، فناوری بسیار پیشرفته این روش می باشد.

نکات مراقبتی پیش از کاشت مو

پیش از کاشت مو مانند هر جراحی و روش دیگری باید به برخی نکات توجه کرد تا هیچ مشکلی حاصل نشود؛ برخی از این نکات در ادامه ذکر شده اند :

 • باید تقریبا از ده روز پیش از کاشت مو از داروهایی که منجر به رقیق شدن خون می شوند استفاده نکنید که آسپیرین، ژلوفن و نوافن شامل آن ها می باشند زیرا این داروها احتمال خونریزی در طول جراحی و بعد از آن را، افزایش می دهند.
 • تا مدت یک الی دو هفته پیش از کاشت مو از دخانیات و مشروبات الکی استفاده نکنید.
 • باید همان روز جراحی استحمام کنید و موهای خود را کاملا تمیز کنید و از مواد حالت دهنده مو مثل ژل یا تافت به هیچ عنوان استفاده نکنید.
 • باید پیش از کاشت مو، تمامی آزمایشات را انجام دهید تا روز جراحی به مشکل بر نخورید.
 • یک شب پیش از جراحی، از وعده غذایی بسیار سبک و مفید استفاده کنید و اگر روز جراحی، نیازی به آزمایش و ناشتایی نباشد، صبحانه میل نمایید.
نکات مراقبتی پیش از کاشت مو

نکات مراقبتی پس از کاشت مو

پس از این که کاشت موی شما با موفقیت به پایان رسید باید به برخی توصیه و نکات عمل کنید تا هیچ مشکلی برای شما رخ ندهد؛ این نکات در ادامه ذکر شده اند :

 • امری طبیعیست که قسمت جراحی شده پوست سر دچار تورم و قرمزی شود که می توان با استفاده از کمپرس یخ، از میزان این التهاب کم کرد؛ لازم به ذکر است که کمپرس یخ نباید به صورت کاملا مستقیم بر روی ناحیه مورد نظر قرار بگیرد و تنها باید به مدت 20 دقیقه بر روی پیشانی قرار داده شود.
 • نکته مهم این است که تا مدت 1 هفته پیش از کاشت مو در منزل استراحت کنید و سرتان را بالا نگه دارید، همچنین از انجام هر گونه فعالیت بسیار شدید خودداری نمایید؛ در این صورت هیچ گونه فشاری به بخیه ها و گرافت ها وارد نمی شود.
 • پس از کاشت مو باید از مواد غذایی بسیار مقوی که دارای مواد معدنی و ویتامین های مورد نیاز بدن می باشد، استفاده کنید تا روند بهبودی شما تسریع یابد.
 • از داروهایی که رقیق کننده خون هستند و منجر به افزایش خونریزی می شوند، استفاده ننمایید؛ در مقابل، باید از آنتی بیوتیک هایی که دکتر برایتان تجویز کرده جهت پیشگیری کردن از عفونت مصرف کنید.
 • باید تا مدت دو الی سه روز پس از کاشت مو، از شستن موها، خاراندن یا دست کاری کردن فولیکول ها خودداری کنید.
 • باید از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید باید خودداری کنید.
 • باید تا مدت یک هفته پس از کاشت مو از استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی خودداری نمایید.

هزینه کاشت مو در شیراز چه مقدار است؟

برای کاشت مو در شیراز مانند هر روش درمانی و زیبایی دیگر، باید هزینه هایی پرداخت شود که مقدار مبلغ پرداختی به موارد مختلفی بستگی دارد و باید تمامی آن ها پیش از اقدام به انجام کاشت مو در نظر گرفته شوند.

به عنوان مثال نوع روشی که بهترین دکتر ریزش مو در شیراز برای شما در نظر می گیرد تاثیر بسزایی در هزینه پرداختی دارد زیرا در روش میکرو فیت از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود اما برای روش FIT دستگاه پانچ مورد استفاده قرار می گیرد که در این صورت هزینه انجام هر یک از روش ها متفاوت است.

در ضمن تعداد گرافت هایی که در ناحیه گیرنده کاشته می شوند، تاثیر بسزایی در هزینه درمان دارند زیرا هر چه تعداد گرافت ها افزایش یابد، مدت زمان کاشت طولانی تر می شود و در نهایت باید مبلغ بیشتری پرداخت کرد؛ به طور کلی موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه کاشت مو در شیراز اثر می گذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

هزینه کاشت مو در شیراز چه مقدار است؟

کلام آخر

کاشت مو جزو روش های زیبایی پرطرفدار محسوب می شود که بسیاری از افراد برای درمان طاسی و کم پشتی موهای خود از آن استفاده می کنند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با کاشت مو برای شما ذکر کردیم تا بتوانید با خواندن آن، اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید؛ در ضمن سایت تاپتنا 5 تا از بهترین دکتر کاشت مو در شیراز را به شما معرفی کرد تا پزشک مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با کاشت مو دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

آیا پیش از کاشت مو باید موها تراشیده شود ؟

در روش کاشت مو FUE قبل از عمل باید موهای کل سر تراشیده شود تا تکنسین پزشکی بتوانند عمل را به دقت انجام دهند.

قبل از کاشت مو استفاده از سیگار و قلیان برای چه مدت مجاز نمی باشد؟

حدود یک هفته قبل از عمل و چهارده روز بعد از عمل استفاده از دخانیات توصیه نمی شود زیرا مانع خونرسانی به بافت می شود.

چه مدت بعد از کاشت، مو ها شروع به رویش می کند؟

پس از کاشت مو به مدت یک تا سه ماه موها در فاز استراحت هستند و پس از آن و در ماه چهارم موهای کاشته شده شروع به رویش می کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا