پزشکانجراحی و زیبایی

بهترین دکتر کاشت مو در ونک 【سال1402】❤️ + لیست 5 تایی

در این مقاله می خواهیم 5 تا از بهترین دکتر کاشت مو در ونک را معرفی کنیم. تقریبا همه افراد می دانند که داشتن مو تاثیر به سزایی در زیبایی چهره دارد. افراد در طول دوره زندگی به دلایل مختلف دچار ریزش مو می شوند که این امر ممکن است سبب کچلی یا طاسی شود با افزایش سن ریزش مو نیز در افراد بخصوص آقایان افزایش می یابد. افراد می توانند از روشی طبیعی و ماندگار به نام کاشت مو استفاده کنند. افرادی که دچار ریزش مو شدید می شوند به کاشت مو رو می آوردند تا بتوانند با صرف هزینه قابل توجهی زیبایی خود را برگردانند. اگر به دنبال مرکزی تخصصی برای کاشت مو در ونک هستید تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

کاشت مو چیست؟

عمل کاشت مو یک جراحی تخصصی می باشد که حتما باید توسط بهترین دکتر کاشت مو در ایران انجام شود. او ریشه های مو را از قسمت هایی از سر که دارای مو هستند یا از موهای موجود بر سطح بدن برداشته و به ناحیه در حال ریزش یا خالی از مو انتقال می‌ دهد، این امر باعث می‌ شود که فولیکول های آسیب دیده ترمیم و مجدد رشد کند از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، ناحیه تناسلی و پوشاندن زخم های ناشی از تصادف استفاده می کنند از هر پیاز مو 1 تا 4 رشته مو رشد می کند. پیشرفته ترین روش کاشت مو این است که پیاز مو را دست نخورده انتقال می دهند که این امر سبب می شود کاشت، ظاهری طبیعی تر داشته باش. در کاشت مو از موهای پشت سر و نواحی کناره گوش فرد، مو برداشته می شود به این دلیل که موهای پشت سر و نواحی کناره گوش ریزش نداشته و ثابت می باشد.

کاشت مو چیست؟

انواع روش های کاشت مو

کاشت مو FUT: این روش یکی از روش های قدیمی کاشت مو بوده که در آن با مقدار زیادی داروی بیهوشی فرد را بیهوش می کردند سپس قسمت های از پشت سر که بانک موی مناسبی برای انتقال بود از جا بریده شده و به قسمتی که دچار ریزش یا طاس شده پیوند زده می شد‌. این روش عوارض جانبی زیادی از جمله بیهوشی، دردهای بعد از عمل، به جا ماندن خط بخیه را داشت از این رو بعد از مدتی روش های جدید و بروز تری جهت درمان ریزش مو و کاشت موی سر مورد استفاده قرار گرفت.

کاشت مو FIT: کارشناسان علم کاشت مو این روش را جایگزین روش FUT کردند در این روش تعداد گرفت های کاشته شده و نتیجه نهایی خیلی بهتر بود اما این روش هم عوارض و معایب خود را داشت از جمله این عوارض شامل: دوران نقاهت، خونریزی، تورم در برخی از نواحی سر، نیاز به استراحت بعد از عمل، نیاز به تکرار جلسات و… بود در این روش تارهای مو از بانک مو کنده شده و به قسمت هایی که دچار ریزش یا طاس شده، پیوند داده می شد. این روش کاشت مو در واقع بهبود یافته روش FUT می باشد. معایب و عوارض زیاد این تکنیک هم باعث شد بعداز مدتی از رونق بیفتد.

کاشت مو BHT: این روش تا حد زیادی مشابه روش های دیگر بود تنها تفاوتی که با دو روش قبل داشت این بود که در این روش، مو از قسمت های مختلف بدن کنده و به قسمتی که دچار ریزش یا طاسی شده بود، پیوند داده می شد. این روش هم نتیجه عالی در برنداشت و به دلیل عوارض و معایب خود ماندگاری چندانی نداشت.

کاشت مو SUT: بروزترین و پیشرفته ترین روشی که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد روش SUT می باشد‌. روش SUT کمترین عوارض را دارد و عمل جراحی آن بسیار ساده و کاملا بی دردسر است. نتیجه عمل کاشت مو با این روش دارای ماندگاری بالایی می باشد که امروزه در بهترین کلینیک های کاشت مو در جهان مورد استفاده قرار می گیرد‌. روش های قبل کاملا به صورت دستی انجام می شد اما این تکنیک با دستگاه های پیشرفته انجام می شود. در این تکنیک 14000 تار مو را می توان بدون جراحی، بدون درد و خونریزی کاشت کرد.

هزینه کاشت مو توسط بهترین دکتر کاشت مو در ونک

در کاشت مو با تراکم بالا، عوامل زیادی در هزینه تاثیر گذار خواهد بود از جمله این عوامل می توان به دستمزد متخصص کاشت، بانک مو، تراکم درخواستی بیمار، مدل طاسی، هزینه های کلینیک با توجه به خدماتی که ارائه می دهند و… اشاره کرد. معمولا هزینه کاشت مو به تعداد گرفت ها بستگی دارد. گرفت همان تعداد پیوند مو می باشد پس بهتر است قبل از انجام کار، یک جلسه ویزیت در کلینیک انجام گیرد تا بهترین روش با توجه به شرایط و بودجه شما تعیین شود. هر کلینیک می تواند با توجه به شرایط خود و تکنیک مورد استفاده هزینه عمل را افزایش یا کاهش دهد.

5 تا از بهترین دکتر کاشت مو در ونک را بشناسید!

دکتر سید امیر علی موسوی

دکتر سید امیر علی موسوی

دکتر سید امیر علی موسوی، یکی از بهترین دکتر کاشت مو در ونک می باشد. ایشان، فوق تخصص پوست، مو و زیبایی هستند‌. وی دارای تاییدیه انجمن جامعه جراحان ایران و تاییدیه انجمن طب سوزنی ایران می باشد انجام عمل های بی شمار و سابقه 11 ساله ایشان در جراحی های زیبایی، سبب شده است که اگر قصد انجام خدماتی از قبیل: کاشت مو، کاشت ریش و… در ونک را دارید به مطب دکتر مراجعه کنید.

خدمات؛

 • کاشت و پیوند ریش
 • مزوتراپی
 • کاشت و پیوند مو
 • کاشت و پیوند ابرو
 • کربوکسی تراپی مخصوص مو

آدرس: تهران، ضلع شمال شرقی میدان ونک، ابتدای خیابان صانعی، ساختمان 41، طبقه4

تلفن تماس: 09121405809

دکتر حمید وحیدی

دکتر حمید وحیدی

دکتر حمید وحیدی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران، دارای برد تخصصی پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان در سال 1370 در مقطع پزشکی عمومی دانشگاه تهران و در سال 1381 در مقطع تخصصی دانشگاه اهواز فارغ التحصیل شدند. دکتر وحیدی یکی از بهترین دکتر کاشت مو در ونک می باشند.

خدمات؛

 • کاشت مو
 • لیزر
 • تزریق چربی
 • عمل پلک
 • بوتاکس

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ولیعصر شمالی، خیابان دامن افشار، پلاک 56، طبقه هم کف، درمانگاه تخصصی پوست، مو و زیبایی کوروش

تلفن تماس: 02186083064

دکتر علی عباسی

دکتر علی عباسی

دکتر علی عباسی، متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان متدی را برای کاهش ورم بعد از عمل کاشت، معرفی کرده اند که اکثر پزشکان در دنیا که عمل کاشت مو را انجام می دهند از این متد استفاده می کنند و این متد به نام دکتر عباسی معروف است. ایشان یکی از بهترین دکتر کاشت مو در ونک می باشند و در زمینه تزریق چربی و کاشت مو مهارت ویژه ای دارند.

خدمات؛

 • تزریق ژل
 • کاشت مو
 • تزریق چربی
 • کاشت ریش
 • بوتاکس

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ونک، خیابان چهاردهم گاندی، پلاک11، طبقه 2

تلفن تماس: 02188886700

دکتر تورج مکرمی

دکتر تورج مکرمی

دکتر تورج مکرمی در سال 1383 مدرک بورد تخصصی پوست، مو و زیبایی خود را در از دانشگاه تهران دریافت نمودند. وی عضو انجمن متخصصین پوست ایران می‌باشد در مطب ایشان تمام خدمات زیبایی پوست و مو با توجه به خواسته و نظر مراجعه کنندگان به بهترین شکل انجام می شود. دکتر مکرمی یکی از بهترین دکتر کاشت مو در ونک می باشند‌.

خدمات؛

 • جوان‌سازی و پاکسازی پوست
 • تشخیص و درمان انواع بیماری های پوست و مو
 • مزوتراپی
 • درمان ریزش مو سکه ای
 • کاشت مو
 • لیزر جوان سازی

آدرس: تهران، ونک، ملاصدرا، نرسیده به پل کردستان ،پلاک 54 ،طبقه 3 ،واحد 9

تلفن تماس: 02188875573

دکتر ناهید بهرامی

دکتر ناهید بهرامی

دکتر ناهید بهرامی، متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و هم چنین دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند و یکی از بهترین دکتر کاشت مو در ونک هستند. ایشان به دلیل ارائه خدمات ویژه در پزشکی زیبایی دارای محبوبیت در بین مراجعه کنندگان خود می باشند و تخصص منحصر به فردی در کاشت مو و ابرو و هیر فیلر دارند.

خدمات:

 • کاشت مو و ابرو
 • مزوتراپی،هیرفیلر
 • تزریق ژل، بوتاکس، چربی
 • انواع لیزرهای پوست
 • کرایوتراپی

آدرس: تهران، ضلع جنوب شرقی میدان ونک، خیابان بیستم گاندی، پلاک 14، واحد 7

تلفن تماس: 02188882007

بعد از کاشت مو چه اتفاقی می افتد؟

بعد از انجام کاشت مو توسط بهترین دکتر کاشت مو در ونک ممکن است پوست سر کمی حساس شود و در طول روز خارش و درد در ناحیه کاشت موی خود داشته باشید بعد از انجام عمل کاشت مو ضروری است، یک تا دو روز استراحت کافی داشته باشید هم چنین بعد از جراحی کاشت مو تا دو هفته از انجام فعالیت های سنگین که سبب تعرق بدن می شود، خودداری کنید. در بعضی مواقع ممکن است پس از جراحی، پزشک متخصص برایتان داروی مسکن از قبیل: داروهای ضد التهابی، داروهای ضد درد، آنتی بیوتیک برای کاهش خطر عفونت تجویز کند.

در بسیاری از موارد پس از کاشت، موهای کاشته شده بعد از 2 تا3 هفته شروع به ریزش می کند و این ممکن است برای شما بسیار ناراحت کننده باشد و با خود فکر کنید که جراحی شما کاملا بی نتیجه بوده است اما اصلا جای نگرانی نیست این روند باعث رشد مجدد موهای جدید و ناحیه های که دچار طاسی شده بودند می شود در بسیاری از مواقع افراد، 8 تا 12 ماه پس از جراحی شاهد رشد موهای خود خواهند بود پیشنهاد می‌ شود برای کاشت مو به بهترین دکتر کاشت مو در تهران مراجعه کنید.

بعد از کاشت مو چه اتفاقی می افتد؟

عوارض کاشت مو

کاشت مو مانند هر روش دیگری دارای عوارض و مخاطراتی است که شامل موارد زیر می شود:

 • عفونت و خونریزی
 • تورم پوست سر
 • کبودی دور چشم
 • خارش و التهاب
 • بی حسی یا عدم احساس در نواحی تحت درمان
 • التهاب یا عفونت فولیکول های مو

کلام آخر

انتخاب بهترین دکتر و کلینیک که خدمات کاشت مو و پیوند را ارائه می دهد، دشوار است. امروزه کاشت مو یکی از پر طرفدارترین روش ها برای ریزش مو، طاسی سر، ریش و ابرو می باشد. اگر قصد انجام کاشت مو را دارید از آن جایی که کاشت مو به دقت عمل، تجربه و مهارت بالایی نیاز دارد با در نظر گرفتن عوارض آن از افراد باتجربه کمک بخواهید و سعی کنید بهترین پزشک را برای عمل کاشت انتخاب کنید. ما در این مقاله سعی کردیم شما را با بهترین دکتر کاشت مو در ونک آشنا کنیم. از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما سپاسگزاریم. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا