پزشکان

بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر【سال1402】❤️+ لیست 5 تایی

افزایش سن طبیعی ترین اتفاقی است که برای همه ما رخ می دهد و به مرور زمان پوست کیفیت خود را از دست می دهد، چین و چروک هایی روی صورت ظاهر می شود.دانشمندان هنوز موفق به تاخیر انداختن پیری نشده اند، اما ابزارهای زیبایی و جوانسازی پوست روز به روز در حال بهبود هستند. هایفوتراپی یکی از آن روش های بسیار موثر و بی خطر است که ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر آشنا کنیم تا در صورت لزوم به آن ها مراجعه کرده و زیبایی خود را کامل کنید. ممنون می شویم ما را تا پایان مقاله یاری کنید.

هایفوتراپی چیست؟

هایفو یعنی امواج ماورای صوت با شدت بالا که کاربرد مختلفی دارد و یکی از کاربردهای آن درمانی و زیبایی (صوت درمانی) است. این فناوری پزشکی در مراحل مختلف تحقیق و تولید برای درمان انواع شرایط پزشکی است. امواج صوتی متمرکز با استفاده از یک لنز آکوستیک در نقطه کانونی متمرکز می شوند و انرژی حاصل از جمع آوری این پرتوها باعث ایجاد گرما در نقطه هدف می شود.

استفاده از هایفوتراپی برای انجام درمان های زیبایی اولین بار در سال 2008 مطرح شد. اگرچه تحقیقات بالینی گسترده ای در مورد روش درمانی هایفو انجام نشده است اما چندین مطالعه کوچکتر نشان می دهد که این روش برای لیفت صورت و بهبود وضعیت چین و چروک ایمن و موثر است. افرادی که روش هایفوتراپی را زیر نظر بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر گذرانده اند، می توانند اثرات مثبت آن را پس از چند ماه مشاهده کنند.

بدون اینکه خود را در معرض خطرات و عوارض جراحی زیبایی و لیفت صورت قرار دهید، دستگاه هایفو با استفاده از امواج اولتراسوند متمرکز، لایه سطحی پوست را هدف قرار داده و انرژی را به آن تزریق می کند، انرژی امواج اولتراسونیک به سرعت دمای این لایه را افزایش می دهد.

هنگامی که سلول های لایه هدف به دمای مشخصی می رسند، آسیب سلولی را تجربه می کنند. ممکن است به نظر برسد که این با اهداف ما برای بهبود کیفیت پوست صورت در تضاد است، اما اینطور نیست و آسیب سلولی باعث تحریک تولید پروتئینی به نام کلاژن می شود. کلاژن ها مسئول حفظ ساختار طبیعی پوست و بسیاری دیگر از بافت های بدن هستند و هر چه کلاژن در بافت بیشتر باشد، بافت سفت تر می شود.

هایفوتراپی چیست؟

امواج هایفوتراپی چگونه اثرات ترمیمی ایجاد می کنند؟

با افزایش سن، ترشح کلاژن و فیبرهایی که باعث کشیدگی پوست می شوند کاهش می یابد و با کاهش ظرفیت عضلانی، پوست شل می شود. انرژی اولتراسوند به نواحی تحتانی پوست تابش می کند و توانایی طبیعی بدن را برای ترمیم و ترشح کلاژن تحریک می کند. هایفوتراپی و اولتراسوند زیر نظر بهترین دکتر هایفوتراپی مزایای بسیار دیگری مانند درخشندگی و شادابی پوست را به همراه دارند که این درمان شامل ارسال امواج حرارتی متمرکز به بافت درم و افزایش ترشح و کلاژن است.

5 تا از بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر را بشناسید!

دکتر رویا گازر

دکتر رویا گازر

دکتر رویا گازر دکترای پزشکی دارند و به عنوان متخصص در زمینه پوست و مو با تجربه و مهارت بالا فعالیت می کنند. وی به عنوان یکی از بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر با گذراندن دوره های مختلف علمی موفق به اخذ گواهینامه های بسیاری شدند که باعث آرامش خاطر بیماران و دوستداران زیبایی شد و تعداد آن ها روز به روز افزایش یافت.

خدمات:

 • تزریق ژل
 • تزریق بوتاکس
 • درمان بیماری های پوستی
 • هایفوتراپی

آدرس: تهران، ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، ساختمان پزشکان یاس، طبقه ۴۰۷

شماره تماس: 09128192698

دکتر ایمان روغنی

دکتر ایمان روغنی

دکتر ایمان روغنی عضو انجمن متخصصین پوست ایران بوده و همواره در جهت کسب علوم و فنون جدید و به روز رسانی اطلاعات خود تلاش کرده و به همین دلیل همواره در سمینارها و کنفرانس های تخصصی پوست و مو شرکت داشته است. هدف او همواره ارائه خدمات مختلف در زمینه پوست، مو و زیبایی به بیماران و مشتریان خود جهت جلب اعتماد و رضایت آنان بوده است که تا حد زیادی موفق بوده است.

خدمات:

 • هایفوتراپی
 • جوانسازی پوست
 • پاکسازی تخصصی پوست
 • تزریق بوتاکس

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، رو به روی بیمارستان هاشمی نژاد

شماره تماس: 02188655683

دکتر محمد جواد نخعی

دکتر محمد جواد نخعی

دکتر محمد جواد نخعی یکی دیگر از بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر محسوب می شوند. شما می توانید با تعیین وقت قبلی به هر یک از مطب های ایشان مراجعه کنید و مشکل خود را حل کرده و زیبایی خود را کامل کنید.

خدمات:

 • تزریق ژل
 • مزوتراپی
 • هایفوتراپی
 • درمان ریزش مو

آدرس: تهران، ولیعصر، رو به روی باغ فردوس، پلاک 1590، برج زعفرانیه، طبقه دوم، واحد 8

شماره تماس: 02122729078

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری یکی از بهترین دکتر هایفوتراپی در تهران هستند. دوره پزشکی عمومی خود را با نمرات برتر در دانشگاه شهید بهشتی تهران به پایان رساند. پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی وارد بخش جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی شد و فعالیت خود را به صورت جدی آغاز کرد.

خدمات:

 • لیفت صورت
 • جوانسازی صورت
 • جراحی زیبایی بینی
 • هایفوتراپی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از توانیر، بلوار بخشندگان، ساختمان مدیکو سنتر، طبقه سوم

شماره تماس: 02186081769

دکتر سوسن امیریان

دکتر سوسن امیریان

دکتر سوسن امیریان با شماره نظام پزشکی 52892 به طبابت در زمینه پوست و مو می پردازد. وی به عنوان یکی از بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر با صداقت و اخلاق پزشکی حرفه ای خود به درمان بیماران زیادی پرداخته و تا پایان درمان و تکمیل زیبایی همراه و راهنمای آنان بوده است.

خدمات:

 • تزریق ژل
 • لیفت صورت
 • درمان بیماری های پوستی
 • هایفوتراپی

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، مرکز تجارت ایرانیان، درب واحد اداری، طبقه ششم، واحد 11

شماره تماس: 0218892899

فواید انجام هایفوتراپی زیر نظر بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر

جوانسازی پوست با هایفوتراپی زیر نظر بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر یک انتخاب عالی برای شما می باشد. اگر در این انتخاب شک دارید، دانستن فواید زیر قطعا شک شما را برطرف می کند. برخی از مزایای هایفوتراپی عبارتند از:

 • درمان افتادگی پوست و چین و چروک با هایفوتراپی روشی نسبتاً جدید است که از تکنولوژی روز استفاده می کند. در این روش امواج اولتراسوند تا عمق مناسبی به پوست نفوذ کرده و با ایجاد گرما در بافت های آسیب دیده، آن ها را التیام می بخشند و کلاژن سازی و بازسازی می کنند.
 • تعداد کم جلسات هایفوتراپی یکی از مزایای هایفوتراپی است. بهترین دکتر هایفوتراپی در تهران توصیه می کنند در سال اول دو جلسه هیپوتراپی با فاصله 6 ماه انجام دهید سپس برای حفظ نتایج درمان سالی یک بار یک دوره هایفوتراپی انجام دهید.
 • هزینه درمان هایفوتراپی زیر نظر بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر کمتر از جراحی لیفت صورت است.
 • نتایج هیپوتراپی می تواند یک سال یا حتی بیشتر باقی بماند. درست است که ما هر روز پیر می شویم و این به طور مستقیم روی پوست و زیبایی ما تأثیر می گذارد اما هایفوتراپی می تواند روند پیری را کاهش دهد و زیبایی حاصل از آن می تواند تا سال ها پس از درمان باقی بماند.
 • پلک هایی که عموما به مرور زمان دچار افتادگی و چروک می شوند، تاثیر زیادی در زیبایی دارند. هایفوتراپی با تابش امواج اولتراسونیک پلک ها را بلند کرده و با تولید کلاژن، جوانی را به چهره باز می گرداند.
فواید انجام هایفوتراپی زیر نظر بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر

عوارض هایفوتراپی

هایفوتراپی مانند هر روش دیگری عوارض جانبی دارد که برای همه افراد یکسان نیست، در این مقاله به برخی از عوارض هایفوتراپی می پردازیم:

 • قرمزی ناحیه تحت درمان یکی از عوارضی است که اگر افراد پس از هایفوتراپی زیر نظر بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر به خوبی از آن مراقبت نکنند، نتیجه مطلوبی حاصل نمی شود. بافت پوست حساس است و اگر در اثر هایفوتراپی تحریک شود، ممکن است قرمز شود.
 • درد در ناحیه تحت درمان، ناشی از امواج تشعشعی که به پوست بیمار می رسد، ایجاد خواهد شد اما این درد پس از مدت کوتاهی برطرف می شود و برای همیشه در کنار بیمار باقی نمی ماند. نکته مهم دیگر این است که این درد خیلی قوی نیست و در صورت تحمل فرد به زودی برطرف می شود.
 • نتیجه هایفوتراپی مانند هر روش درمانی دیگری برای همه یکسان نیست. درمان هایفو ممکن است اثرات متفاوتی روی افراد مختلف داشته باشد با این حال، موارد منع مصرفی برای هایفوتراپی وجود دارد که با مراجعه به متخصص به طور کامل بررسی می شود.
 • ایجاد رنگدانه بر روی پوست پس از هایفوتراپی یکی دیگر از عوارض نادر این روش زیبایی است که فقط در موارد خاصی رخ می دهد. اگر قبل یا بعد از هایفوتراپی در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرید، احتمال ایجاد رنگدانه پوست افزایش می یابد و به همین دلیل است که بهترین دکتر هافوتراپی در ایران استفاده از ضد آفتاب را چند هفته قبل و بعد از هایفوتراپی توصیه می کنند.

کلام آخر

هایفوتراپی روشی مطمئن و جذاب برای دستیابی به ظاهری جذاب و جوان است. توصیه می کنیم قبل از تصمیم به انجام هایفوتراپی با بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر مشورت کنید و با ارائه توضیحات مفصلی از وضعیت خود، نظر او را جویا شوید و درمان خود را آغاز کنید.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا انتهای مقاله همراهی کردید، سایت تاپتنا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر هایفوتراپی در ولیعصر آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا