پزشکان

بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه【سال1402】❤️ + لیست 5 تایی

در این مقاله ما قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید با اطمینان کامل به آن ها مراجعه کنید. در دنیای امروزه زیبایی اندام برای افراد و به ویژه بانوان به یکی از مهمترین دغدغه های روزانه تبدیل شده است. گاهی این موضوع می تواند اعتماد به نفس افراد را در برخورد با موضوعات مختلف پایین آورده و آن ها را تا مرز افسردگی کشاند. پس اگر به دنبال راهی برای رسیدن به اندام ایده آل خود می باشید این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

جراحی لیپوماتیک چیست؟

یکی دیگر از جراحی های شناخته شده در حوزه لاغری و زیبایی اندام جراحی لیپوماتیک می باشد. این جراحی یکی از زیر شاخه های جراحی لیپوساکشن می باشد با این تفاوت که عوارض آن بسیار کمتر از سایر جراحی های زیبایی اندام است. در جراحی لیپوماتیک چربی های نواحی مختلف بدن مانند شکم و ران به این گونه تخلیه می شود که تنها با چند برش ساده لوله کانولاها را وارد نواحی ذکر شده کرده و چربی های آن ناحیه به طور کامل تخلیه می شود. در این روش در واقع جراحی صورت نمی گیرد و درد آن نسبت به سایر روش ها بسیار کمتر می باشد. همچنین روند بهبود پس از جراحی در این روش بسیار سریع می باشد و بیمار پس از جراحی توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه، با گذراندن دوره نقاهت کوتاهی، می تواند به فعالیت های روزانه خود بازگردد.

ویژگی بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه

بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه باید دارای ویژگی های برتری نسبت به سایر پزشکان باشد که بتواند بیماران را مجاب کند که به او اطمینان کرده و اندام خود را به دست او بسپارند. برای مثال وی باید درصد عوارض پس از جراحی را برای بیماران خود به صفر رسانده و دوره نقاهت آن ها را به کوتاه ترین زمان ممکن کاهش دهد. او باید بتواند برای پس از جراحی بیماران خود رژیم و تغذیه اصولی تنظیم نماید تا بیماران او هرچه سریع تر به اندام ایده آل خود دست یابند.

همچنین شما بیماران می بایست پیش از مراجعه به بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه، اطمینان حاصل نمایید که هزینه ای که پرداخت می کنید با خدماتی که دریافت می کنید همخوانی داشته باشد. پس لازم است برای رسیدن به سلامتی و زیبایی اندام خود، پیش از مراجعه به بهترین دکتر لیپوماتیک در پونک و اقدسیه، به خوبی تحقیقات لازم را انجام دهید تا بهترین نتیجه را بدست آورید.

5 تا از بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه را بشناسید!

دکتر نفیسه جوادی

دکتر نفیسه جوادی

دکتر نفیسه جوادی تخصص جراحی عمومی خود را در سال 1381 از دانشگاه شهید بهشتی تهران، برترین دانشگاه پزشکی کشور اخذ نمود. ایشان یکی از با تجربه ترین جراحان در حوزه لاغری اندام می باشند که با جراحی های موفق خود در سال های اخیر توانسته اند عنوان بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه و تهران را به خود اختصاص دهند. دکتر جوادی دوره تخصصی لیفت پوست با نخ را نیز در کشور اسپانیا گذرانده است و در این عرصه نیز حرف هایی برای گفتن دارد.

خدمات

 • پروتز سینه و باسن
 • پیکرتراشی با اولترازد
 • لیپوماتیک و لیپوساکشن
 • لیفت و کوچک کردن سینه
 • تزریق چربی به نواحی مختلف
 • لیفت نواحی مختلف صورت با نخ

آدرس: خیابان دولت، چهار راه کاوه، بیست متری به سمت پاسداران، ساختمان الماس، جنب بانک صادرات، طبقه 5، واحد 20

شماره تماس: 02122767395

دکتر علی اصغر صلاحی

دکتر علی اصغر صلاحی

دکتر علی اصغر صلاحی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و عضو جراحان پلاستیک آمریکا می باشد و یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه می باشد. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز می باشند و تا امروز جراحی های زیادی را با عوارض پایین به انجام رسانده اند. دکتر صلاحی از جمله پزشکانی می باشند که نسبت به هزینه ای که دریافت می کنند، خدمات بی نظیری را به تمامی بیماران خود ارائه می دهند.

خدمات

 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی بینی و تزریق فیلر بینی
 • پروتز سینه و باسن با کیفیت بالا
 • لیفت شقیقه و نواحی مختلف صورت
 • جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن با کم ترین عوارض

آدرس: تهران، خیابان لواسانی غربی، روبروی خیابان شهید آقایی، ساختمان نامی، پلاک ۱۱۸، طبقه۷

شماره تماس: 02126659271

دکتر افسانه ثنایی
دکتر افسانه ثنایی

دکتر ثنایی که یکی از برترین پزشک ها در حوزه جراحی پلاستیک و زیبایی اندام می باشد، در سال 1388 در دانشگاه علوم پزشکی تهران با بالاترین رتبه و در رشته جراحی پلاستیک فارغ التحصیل شد. وی یکی از با تجربه ترین جراحان در حوزه جراحی پلاستیک و زیبایی با 20 سال تجربه می باشد. همچنین وی دارای برد تخصصی جراحی پلاستیک، جراحی ماموپلاستی، جراحی ابدومینو پلاستی و لیپوماتیک نیز می باشد. دکتر ثنایی در زمینه جراحی لیپوماتیک نیز از برترین ها می باشد و جراحی های موفق او در سال های اخیر او را به بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه و سایر نقاط تهران تبدیل کرده است.

خدمات

 • جراحی زیبایی صورت
 • انجام تزریقات زیبایی
 • جراحی زیبایی سینه و باسن
 • جراحی چشم و رفع افتادگی پلک
 • لیفت نواحی مختلف بدن و صورت با نخ
 • انجام جراحی لیپوماتیک و لیپوساکشن با عوارض پایین

آدرس: تهران، جردن، بالاتر از چهارراه جهان کودک، برج نگین، طبقه 3، واحد 301

شماره تماس: 02188662276

دکتر حمید رضوانی

دکتر حمید رضوانی

دکتر رضوانی دوره پزشکی عمومی خود را در تهران گذراند و سپس به منظور گذراندن دوره تخصصی خود راهی شیراز شد و از دانشگاه شیراز مدرک جراحی پلاستیک ترمیمی خود را اخذ نمود. دکتر رضوانی در سال 1378 در زمینه انجام جراحی های زیبایی اندام مشغول به فعالیت شد و تا کنون توانسته است جراحی های بسیاری را با موفقیت به اتمام برساند. درصد عوارض پایین پس از جراحی های دکتر رضوانی او را به بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه در سال های اخیر تبدیل کرده است.

خدمات

 • جراحی زیبایی شکم و ابدومینوپلاستی
 • لیپوماتیک سینه آقایان یا ژنیکوماستی
 • انجام جراحی پروتز سینه و لیفت سینه
 • انجام جراحی فرم دهی و تزریق ژل به باسن
 • انجام جراحی تخلیه چربی بدن با پیکر تراشی و لیپوماتیک

آدرس: بزرگراه نيايش غرب، بعد از خروجي ستاري جنوب، خيابان كبيري طامه، خيابان بهار، درمانگاه بیمارستان عرفان نیایش

شماره تماس: 09120175018

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده

دکتر پژوا سلیمان زاده دارای بورد تخصصی جراحی عمومی، پلاستیک و ترمیمی می باشد و یکی از برترین پزشکان در حوزه انجام جراحی های زیبایی اندام مانند پیکرتراشی و لیپوماتیک می باشد. دکتر سلیمان زاده در سال های اخیر جراحی های موفق زیادی را به اتمام رسانده است که عوارض درصد بالایی از آن ها در حد صفر بوده است. دکتر سلیمان زاده تا کنون بیش از 5 هزار جراحی موفق را در زمینه های زیبایی اندام به اتمام رسانده است که در نوع خود بی نظیر می باشد.

خدمات

 • بلفاروپلاستی
 • انجام جراحی بینی
 • جراحی زیبایی شکم
 • جراحی ابدومینوپلاستی
 • پیکر تراشی و لیپوماتیک
 • جراحی سینه و پروتز سینه و باسن

آدرس: تهران، ابتدای توانیر روبه روی بیمارستان دی ساختمان شماره ۴ طبقه اول واحد ۲

شماره تماس: 02188775410

مراقبت های توصیه شده توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه

قدم بعدی پس از انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه، انجام مراقبت های صحیح پس از جراحی می باشد. رعایت این نکات تاثیر مستقیمی بر نتیجه مطلوب برای بیماران دارد. در قدم نخست بیمار باید تا 10 روز پس از جراحی به تجویز دکتر آنتی بیوتیک های لازم را مصرف نماید. استفاده از گن های مخصوص پس از جراحی نیز الزامی می باشد و این نوع گن ها تقریبا می بایست در اکثر زمان ها جز زمان هایی مانند دوش گرفتن بر تن بیمار باشد. بیمار نباید به فاصله دو ساعت بیشتر در محلی ثابت مانده باشد و می بایست در حال حرکت باشد تا از ایجاد لخته های خون در محل جراحی شده جلوگیری نماید. رعایت این نکات از الزامی ترین کارهای پس از جراحی لیپوماتیک می باشد. پس اگر می خواهید به نتیجه دلخواه خود برسید در رعایت آن ها کوتاهی نکنید.

عوارض جراحی لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک نیز مانند بسیاری از جراحی های دنیای پزشکی دارای عوارض خاص خود می باشد که با انجام مراقبت های لازم می توان احتمال آن ها را به صفر رساند. از شایع ترین این عوارض می توان به ایجاد برآمدگی های موج دار در پوست اشاره کرد. اگر شما دارای پوستی ضعیف باشید، احتمال اینکه پس از جراحی این عارضه در شما پدید آید بسیار بالا می باشد. دومین عارضه احتمالی کبودی پوست می باشد که خطرناک نبوده و بسیار طبیعی می باشد. کبودی پوست گاهی ممکن است تا چند هفته پس از جراحی ادامه داشته باشد. از دیگر عوارض شایع نیز می توان به التهاب پوست و بی حسی پوست اشاره کرد. تمامی این عوارض برای مدت زمان کوتاه طبیعی می باشند اما در صورت طولانی شدن آن ها می بایست به پزشک خود مراجعه کنید.

کلام آخر

جراحی لیپوماتیک نیز یکی دیگر از جراحی های زیبایی اندام می باشد که به دلیل درد و عوارض کمتر نسبت به سایر جراحی ها از طرفداران زیادی برخوردار است. در این روش از لاغری اندام در واقع جراحی صورت نگرفته و تخلیه چربی توسط چند برش کوچک و وارد کردن لوله کانولاها صورت می گیرد.

در این مقاله سعی داشتیم که پنج مورد از بهترین دکتر لیپوماتیک در اقدسیه را به شما عزیزان معرفی کنیم. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید. امیدوار هستیم که این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. لطفا نظرات و انتقادات تان را از طریق سایت تاپتنا با ما در میان بگذارید. همچنین برای مطالعه مقالات دیگر در زمینه جراحی و زیبایی به لینک مربوطه مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا