پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

برخی از افراد دچار مشكلات مغز و اعصاب می شوند که این بیماری ها باید به سرعت درمان شوند، از اين رو می خواهيم شما را با 10 تا از بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج آشنا كنيم تا بتوانيد با خيالی كاملا آسوده و راحت جهت درمان كردن بيماری های مغز و اعصاب اقدام كنيد؛ بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب انواع مختلفی دارند که برخی از آن ها مغز و برخی اعصاب محیطی بدن را دچار مشکل می کنند.

بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج كيست؟

ممكن است هر فردی در طول زندگی خود دچار مشكلات فراوانی در زمينه مغز و اعصاب شود که برای درمان كردن هر يک از آن ها بايد به مطب دكتر متخصصی كه در اين زمينه تجربه كافی دارد مراجعه كرد؛ هر يک از بيماری های مغز و اعصاب به بخشی از بدن آسيب وارد می كنند و تنها بهترین دكتر مغز و اعصاب در کرج می تواند آن ها را به خوبی تشخيص دهد و اقدام به درمان كند.

بهترين دكتر مغز و اعصاب در كرج بايد ويژگی ها و خصوصيات منحصر به فردی داشته باشد زیرا هر چه دکتر بیماری های مربوط به مغز و اعصاب را بهتر برطرف کند، نتیجه موفقیت آمیزتری حاصل می شود؛ برای این که شما بتوانید بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج را انتخاب کنید، باید در ابتدا به مرورگر اینترنتی مراجعه نمایید و در نهایت از بین پزشکان حاذق موجود در سایت، پزشکی که از همه لحاظ بهترین گزینه است را انتخاب کنید و برای درمان به مطب ایشان مراجعه کنید.

اگر شما ساکن شهر تهران هستید، با مراجعه به مقاله بهترین دکتر مغز و اعصاب در تهران، می توانید پزشک مورد نظر خود را بیابید و جهت رفع بیماری ها به مطبشان مراجعه کنبد.

بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج كيست؟

انواع بيماری های مغز و اعصاب كدامند؟

بيماری های مختلف مغز و اعصاب شامل موارد زير می باشند :

1 . پاركينسون : می توان گفت بيماری پاركينسون جزء اولین بیماری های مربوط به مغز می باشد؛ این بیماری سلول های مغزی کنترل کننده حركت را تحت تاثیر خود قرار می دهد؛ بيشتر مردم بر این باورند که این بیماری به وسيله کاهش يافتن سطح دوپامین مغز رخ می دهد.

2 . تومور های مغزی : انواع مختلفی از تومورهای مغزی وجود دارد، ولی تنها بعضی از آن ها می توانند خطرناک محسوب شوند؛ همه تومورهای مغزی کشنده نیستند اما می توانند جزو بیماری های خطرناک در نظر گرفته شوند.

3 . اختلالات روانی : این بیماری در ظاهر بسيار خطرناک نیست اما در صورت حاد بودن، ممكن است موجب آسیب رسيدن به خود یا دیگران شود كه اين گونه از بیماری های مغزی بسيار پرخطر خواهند بود.

بعضی از علائم معمولی كه بیماری های مغز و اعصاب روانی دارند شامل تغییرات بسيار شدید خلقی، تغییر كردن عادت های غذایی، گیج شدن و نبود تمرکز در فکر کردن، مشکلاتی در خواب، فکر كردن به خودکشی، عصبانیت بسيار شدید، مشکل در درک كردن یا برقراری ارتباط با افراد ديگر و کناره گیری كردن از دوستان و كارهایی که قبلا مورد علاقه فرد بوده اند.

4 . اوتیسم : اوتیسم از جمله بیماری های مغز و اعصاب می باشد كه اخیرا توسط پزشکان و محققان پيدايش يافته و آن ها نتوانسته اند تا به امروز اطلاعات بسیار كافی درباره آن بيابند؛ بعضی از افراد بیمار مبتلا به اوتیسم، دارای مشکلات ژنتیکی هستند ولی برای اين بيماری بیش از یک دلیل وجود دارد و بعضی از دلایل آن تا كنون ناشناخته مانده اند؛ نوع رفتار فرد، یادگیری، واکنش نشان دادن و ارتباطات داشتن افراد مبتلا به اوتیسم با عمده مردم متفاوت است؛ بيشتر مواقع اوتیسم قبل از سن سه سالگی تشخیص داده می شود و تا پایان عمر همراه فرد باقی می ماند.

5 . مننژیت : مننژيت التهابی، از جمله بیماری های ديگر مغز و اعصاب است كه در دسته بیماری های مغزی خطرناک می باشد و در مرزهای اطراف مغز و بافت مغزی قرار دارد؛ در ضمن ممکن است این التهاب در نخاع هم رخ دهد؛ برای آزمایش این بیماری، دكتر بيشتر مواقع شیر نخاعی (مایع مغزی نخاعی) را از ستون نخاعی خارج می نماید؛ بیماری مننژيت مسری می باشد و در 10 الی 20 درصد افراد مبتلا به صورت جنینی انتقال مي يابد.

انواع بيماری های مغز و اعصاب كدامند؟

6 . آلزایمر : آلزایمر نوعی بیماری مربوط به مغز و اعصاب می باشد که اكنون متداول ترین نوع دمانس (فراموشی) در کشورهای غربی به حساب می آيد؛ زمانی که انسان پا به سن 85 سالگی می گذارد، احتمال رخ دادن این بیماری تا 50% افزایش می يابد؛ ابتدايی ترين نشانه های آلزایمر وجود مشکلات مربوط به حافظه می باشد؛ اين امكان وجود دارد كه فرد توانایی در خاطر نگه داشتن فعالیت های روزمره را نداشته باشد و بنابراین باعث از هم پاشیده شدن زندگی رومزه فرد می شود.

7 . مالتیپل اسکلروزیس (ام اس) : ممكن است ام اس در قسمت های مختلفی از بدن آغاز شود و نشانه های متفاوتی را ایجاد كند؛ انواع مختلفی از ام اس وجود دارد که برخی اوقات خطرناک می باشد و در برخی شرايط نيز بیمار با کنترل كردن علائم به زندگی روزمره خویش می پردازد.

8. هیدروسفالی : زمانی که مقدار غیر نرمالی از مایع به مغز فرد می رسد یا این که در جمجمه آب جمع می شود، هیدروسفالی به وجود می آيد؛ به طور معمول در کودکان، نشانه های ابتدایی بیماری، بزرگ بودن سر می باشد؛ نشانه های دیگری كه اين بيماری دارد شامل استفراغ كردن، تحریک پذیری، اشتها نداشتن و کمتر غذا خوردن، تشنج كردن و خواب آلودگی است.

9 . دیسلکسیا (اختلال خواندن یا خوانش پریشی) : دیسلکسیا مربوط به مشكلاتی در یادگیری می باشد که به دليل نوعی نقص به وجود می آيد و باعث دشواری در پردازش آواها یا قسمت های کوچکی از صحبت های انسان می شود و در نهايت کلمات متفاوت از بقيه ادا خواهند شد.

10 . تشنج : تشنج شش نوع دارد که متداول ترین آن تشنج گراندمال می باشد؛ تشنج در برخی شرايط می تواند خطرناک به نظر بيايد و در مواردی نيز قابل کنترل است؛ این گونه تشنج ها موجب از دست رفتن هوشیاری بيمار می شوند و به طور معمول فرد غش می کند؛ پس از آن بدن فرد سفت می شود و در ادامه، حرکات بسيار تند، سریع، ناگهانی و شدید در بدن به وجود می آيد و در نتيجه فرد به حالت خواب و بیهوشی فرو می رود.

10 تا از بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج را بشناسید!

دکتر علی اکبر حقیقیدکتر علی اکبر حقیقی

دکتر علی اکبر حقیقی متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات می باشند که ایشان می توانند بسیاری از بیماری های مربوط به مغز و اعصاب را به راحتی درمان کنند و مطابق با روش های مختلف اقدام به درمان کنند؛ ایشان در ابتدا تلاش خود را برای اخذ مدرک پزشکی عمومی کردند و در نهایت با ادامه تحصیل، به مدرک تخصصی جراحی مغز و اعصاب دست یافتند.

شماره نظام پزشکی دکتر حقیقی 25807 می باشد که توانسته اند با استفاده از این کد، مطبشان را در کرج احداث نمایند؛ ایشان شهرت زیادی در کرج دارند که دلیلش، برخورد خوب دکتر با بیماران و تشخیص درست و به موقع بیماری ها می باشد؛ دکتر علی اکبر حقیقی یکی از بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج هستند.

خدمات :

 • درمان دیسک کمر و گردن
 • درمان تومور نخاعی، ساییدگی مهره
 • درمان آلزایمر، مننژیت، ام اس، اوتیسم
 • درمان آسیب های نخاعی و ستون فقرات

آدرس : کرج، خیابان شهید بهشتی، طالقانی به سمت میدان کرج، کوچه بیمارستان امام، پلاک 3

تلفن تماس : 02632222827

دکتر عسل سپاهیدکتر عسل سپاهی

دکتر عسل سپاهی بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج هستند؛ ایشان پس از کسب مدرک پزشکی عمومی خود، اقدام به اخذ مدرک تخصصی بیماری مغز و اعصاب کردند و توانستند با موفقیت آن را دریافت کنند؛ دکتر سپاهی با شماره نظام پزشکی 105447 مشغول به طبابت در کرج هستند؛ ایشان بیماری های مغز و اعصاب را به درستی از طریق تست های مختلف تشخیص می دهند و در زمان درست اقدام به درمان می کنند.

خدمات :

 • انجام انواع تست ها مانند تست نوار عصب عضله
 • درمان بیماری های مغز و اعصاب مانند آلزایمر، مننژیت، اختلال روانی
 • درمان بیماری های ستون فقرات مانند تنگی کانال نخاع، ساییدگی مهره ها

آدرس : کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی جنوبی، خیابان غفوریان، مرکز درمانی مهر

تلفن تماس : 02632744218

دکتر محمدرضا رعیتدکتر محمدرضا رعیت

دکتر محمدرضا رعیت متخصص جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات می باشند که ایشان ابتدا مدرک پزشک عمومی اخذ کرده اند و در نهایت از دانشگاه علوم پزشکی شیراز با مدرک تخصصی بیماری های مغز و اعصاب فارغ التحصیل شده اند؛ شماره نظام پزشکی دکتر رعیت 93838 می باشد؛ مردم شهر کرج ایشان را با عنوان بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج می شناسند زیرا هم از لحاظ رفتاری و هم از لحاظ تخصص بهترین گزینه برای درمان می باشند.

خدمات : 

 • درمان لرزش دست
 • درمان میگرن، آلزایمر، اختلالت روانی
 • درمان تومورهای مغزی، سکته مغزی
 • درمان بیماری صرع، مننژیت، ام اس، پارکینسون

آدرس : کرج، گلشهر، چهارراه حدادی، ساختمان پزشکان آتیه البرز

تلفن تماس : 02633534091

دکتر حسین اشرفیاندکتر حسین اشرفیان

دکتر حسین اشرفیان متخصص بیماری مغز و اعصاب می باشند و مدرک دکترای حرفه ای دارند؛ ایشان در زمینه سابقه چندین ساله دارند و همین موضوع موجب جلب نظر افراد شده است؛ دکتر اشرفیان می توانند بسیاری از بیماری های مربوط به مغز و اعصاب را با استفاده از تست ها و آزمایشات مختلف درمان کنند؛ از جمله ویژگی های بسیار برجسته ایشان، توجه به تمام درخواست ها و صحبت های بیماران و ارائه مشاوره مفید و دلسوزانه به آن ها جهت درمان می باشد؛ دکتر حسین اشرفیان بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج می باشند.

خدمات :

 • درمان لرزش دست و پا و خشکی عضلات
 • درمان بیماری ام اس، کندی حافظه، سرگیجه، تشنج، صرع
 • جراحی و درمان انواع تومورهای مغزی، درمان سکته مغزی
 • درمان اختلالت روانی، مننژیت، اختلالات حسی و حرکتی، اختلال در سطح هوشیاری

آدرس : البرز، کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب بانک انصار، ساختمان زرین گل، طبقه دوم، واحد 5

تلفن تماس : 02632249242

دکتر همایون شقاقیدکتر همایون شقاقی

دکتر همایون شقاقی متخصص بیماری های مغز و اعصاب هستند؛ ایشان در سال 1328 در شهر میانه چشم به این دنیا گشوده اند که توانستند تحصیلات خود را ادامه دهند و درسال 1356 مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ نمایند؛ دکتر شقاقی در سال ۱۳۷۲ با موفقیت بسیار زیاد با مدرک تخصص مغز و اعصاب از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ‌التحصیل گردیدند.

در شهر کرج مردم ایشان با را لقب بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج می شناسند زیرا توانسته اند تاکنون بیماران بسیاری را در این زمینه درمان کنند؛ کد نظام پزشکی دکتر شقاقی 16647 می باشد که ایشان با این کد در شهر کرج مطب خود را احداث کرده اند؛ از جمله سوابق درخشان دکتر همایون شقیقی معاونت درمان شبکه بهداشت و درمان البرز از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۶ و ریاست بیمارستان شهید رجائی کرج از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۵ می باشد.

خدمات : 

 • درمان اختلالاتی در خواب، حافظه، حرکت، حس
 • درمان مننژیت، ام اس، سرگیجه، صرع، تشنج، میگرن
 • درمان بیماری های مربوط به دیسک کمر و آسیب های نخاعی دیگر

آدرس : استان البرز، شهرکرج، خیابان دکتر بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 1

تلفن تماس : 02632246000

دکتر مهدی باباپور زریابدکتر مهدی باباپور زریاب

دکتر مهدی باباپور زریاب متخصص بیماری های مغز و اعصاب می باشند که در شهر کرج مشغول به فعالیت هستند و می توانند خدمات بسیاری در این زمینه در اختیار مردم قرار دهند؛ دکتر باباپور بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج می باشند زیرا ایشان می توانند انواع بیماری های مغز و اعصاب را از طریق آزمایش های مختلف به خوبی تشخیص دهند؛ وی پس از اخذ کردن مدرک پزشکی عمومی خود، تصمیم به ادامه تحصیل گرفتند و در نهایت مدرک تخصصی مغز و اعصاب را کسب کردند؛ شماره نظام پزشکی دکتر 87048 می باشد که مطبشان را با این کد احداث کرده اند.

خدمات :

 • درمان بیماری های اختلالات روانی مانند اختلال در خواب، اختلال در حافظه
 • درمان بیماری های مغزی مانند سکته مغزی، تومور مغزی
 • درمان بیماری های صرع، عدم تعادل، پارکینسون، آلزایمر
 • درمان سرسام، تشنج، میگرن

آدرس : البرز، کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، ساختمان سینا، طبقه 3

تلفن تماس : 02632243545

دکتر محمد حسن پاک نژاددکتر محمد حسن پاک نژاد

دکتر محمد حسن پاک نژاد متخصص بیماری های مغز و اعصاب می باشند که ایشان را با لقب بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج می شناسند زیرا می توانند هر نوع مشکل مربوط به مغز و اعصاب را به طور تخصصی درمان کنند؛ شماره نظام پزشکی دکتر پاک نژاد 87666 می باشد؛ ایشان با تمام بیماران خود رفتار و برخورد بسیار خوبی دارند و می توانند تمام سوالات مراجعین را با حوصله بدهند؛ وی جهت درمان از روش ها و تکنیک های خاص و مناسبی استفاده می کنند و از طریق آن ها نوع بیماری را به درستی تشخیص می دهند.

خدمات :

 • درمان اختلالاتی در شنوایی، بینایی، حرکتی، صحبت کردن
 • درمان سندرم پای بی قرار، اختلال در خواب
 • انجام نوار مغز، نوار عصب عضله
 • درمان ام اس و پارکینسون
 • درمان آرتروز و دیسک

آدرس : کرج، سه راه عظیمیه، روبروی پارکینگ بیمارستان، کلینیک مغز و اعصاب دکتر پاک نژاد

تلفن تماس : 02632559558

دکتر الهه محقق منتظریدکتر الهه محقق منتظری

دکتر الهه محقق منتظری متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات می باشند که ایشان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با مدرک تخصص بیماری مغز و اعصاب فارغ التحصیل شده اند؛ دکتر منتظری در انجمن مغز و اعصاب ایران عضو هستند و این مورد جزو افتخارات و سوابق درخشانشان می باشد؛ ایشان می توانند بسیاری از بیماری های مغز و اعصاب و ستون فقرات را به خوبی تشخیص دهند و روند درمان را با موفقیت به پایان برسانند؛ دکتر محقق منتظری بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج هستند.

خدمات :

 • درمان گردن درد، درمان کمر درد
 • درمان مشکلات ستون فقرات
 • نشخیص خونریزی مغزی
 • درمان تومور مغزی
 • درمان سکته مغزی
 • درمان ام اس
 • درمان سردرد

آدرس : استان البرز، شهر کرج، بلوار بهشتی، حدفاصل میدان شهدا و طالقانی، برج قائم، طبقه ۹، واحد ۲۹

تلفن تماس : 09055566676

دکتر علی راست منشدکتر علی راست منش

دکتر علی راست منش متخصص مغز و اعصاب هستند که ایشان بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی ایران-تهران دارند، دکتر راست منش را به عنوان بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج می شناسند؛ دکتر در گذشته استادیار نورولوژی بوده اند؛ ایشان در مطب خود انواع مختلف تست ها از جمله تست نوار عصب عضله، نوار مغزی، نوار چشم، نوار گوش و …انجام می دهند.

خدمات :

 • درمان سردرد، سرگیجه، کمردرد
 • درمان سکته مغزی، خونریزی مغزی
 • درمان اختلالات اضطراب و افسردگی
 • درمان دمانس و فراموشی، درمان ام اس

آدرس : خیابان شهید بهشتی، چهارراه طالقانی، کوی گلها، روبروی البسکو، بنای ماندگار، طبقه دوم، واحد 202

تلفن تماس : 02632264657

دکتر مهرزاد سهرابیدکتر مهرزاد سهرابی

دکتر مهرزاد سهرابی متخصص جراحی مغز و اعصاب می باشند؛ ایشان پس از دریافت مدرک پزشکی عمومی، مدرک تخصصی مغز و اعصاب خود را با موفقیت اخذ کرده اند؛ اخلاق بسیار خوب و پاسخ دهی صبورانه ایشان به سوالات بیماران، موجب شده که لقب بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج بین مردم داشته باشند؛ شماره نظام پزشکی دکتر سهرابی 31857 می باشد.

خدمات :

 • درمان کمردرد، اختلالات در مهره های کمر، تنگی کانال نخاع
 • درمان دیسک کمر، دیسک گردن
 • درمان وزوز گوش
 • درمان سردرد
 • درمان مننژیت

آدرس : استان البرز، شهر کرج، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان سینا، طبقه 5

تلفن تماس : 02632267830

بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج چه ویژگی هایی دارد؟

زمانی كه شما قصد انتخاب بهترين دكتر مغز و اعصاب در كرج را دارید، بايد به برخی ويژگی ها و خصوصيات دكتر توجه نماييد زیرا باید ایشان از هر لحاظ بهترین گزینه برای درمان بیماری های مغز و اعصاب باشند؛ در این بخش مقاله، ویژگی هایی که باید بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج داشته باشد را برایتان ذکر می کنیم :

 • دکتر باید در زمینه درمان انواع بیماری های مغز و اعصاب تجربه و سابقه کافی داشته باشد زیرا در صورت بیشتر بودن تجربه پزشک، نتیجه حاصل شده از درمان بهتر خواهد بود.
 • بايد ايشان در هر يک از زمينه های شغلی، مالی، رفتاری، بهداشتی و غيره منحصر به فرد باشد، به گونه ای كه تمام بيماران از ايشان رضايت كافی داشته باشند.
 • دکتر باید مدرک تخصصی مغز و اعصاب را از بهترین دانشگاه اخذ کرده باشد.
 • باید ایشان مطب خود را با در نظر گرفتن شرایط بیماران برای دسترسی به آن، در بهترین موقعیت مکانی احداث کند.
 • دکتر باید بیماری های مغز و اعصاب را با هزینه مقرون به صرفه درمان کند زیرا در این صورت بیماران راحت تر اقدام به درمان می کنند.

بهترین دکتر مغز و اعصاب در کرج چه ویژگی هایی دارد؟

برای تشخيص بيماری های مغز و اعصاب از چه روش هایی می توان كمک گرفت؟

برای تشخيص دادن هر يک از بيماری های مربوط به مغز و اعصاب می توان از روش های متفاوتی كمک گرفت كه شامل نوار مغزی، پونكسيون كمری، الكتروميوگرافی، سی تی اسكن، ام ار آی، پی آی تی، نوار عصب عضله می باشد؛ هر یک از روش های ذكر شده به گونه ای انجام می شوند و به طریقی بيماری های مغز و اعصاب را تشخيص می دهند؛ انتخاب هر یک از روش ها، به عهده دكتر متخصص می باشد.

هزینه درمان بیماری های مغز و اعصاب در کرج چه مقدار است؟

برای درمان بیماری های مغز و اعصاب باید هزینه هایی پرداخت شود که مقدار مبلغ پرداختی به موارد مختلفی بستگی دارد به عنوان مثال نوع بیماری و روند درمان و در ضمن داروهای تجویز شده تاثیر به سزایی در هزینه درمان دارند زیرا هر چه بیماری پیشرفت بیشتری کرده باشد، درمان سخت تر می شود و در نهایت هزینه ها افزایش می یابد.

از جمله موارد موثر شامل تجربه و سابقه پزشک معالج می باشد زیرا هر چه دکتر در این زمینه موفق تر باشد و تخصصی تر عمل کند، نتیجه حاصل شده از درمان بهتر خواهد بود و تمام این موارد بر روی هزینه درمان اثر می گذارند؛ در ضمن موقعیت مکانی مطب پزشک نیز بسیار تاثیرگذار است زیرا هر چه مطب در مکان بهتری از شهر کرج احداث شده باشد هزینه ها افزایش می یابد.

به طور کلی موارد مختلف بسیاری می توانند در هزینه درمان بیماری های مغز و اعصاب تاثیر بگذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

کلام آخر

در این مقاله سعی خود را کردیم تا اطلاعات بسيار مفید و ارزشمندی در رابطه با بیماری های مغز و اعصاب و روش های درمانی برای شما ذكر كنیم و در ضمن 10 تا از بهترين دکتر مغز و اعصاب در کرج را معرفی كرديم تا بتوانيد به سرعت درمان به اقدام كنيد؛ بیماری های مغز و اعصاب می توانند زندگی عادی انسان را مختل کنند، از این رو باید سریعا تشخیص داده شوند.ّّ

از اين كه تا انتهای مقاله ما را همراهی كرديد از شما بسيار متشکریم و در صورتی كه هر گونه انتقاد يا پيشنهاد در رابطه با درمان مشکلات مغز و اعصاب داريد می توانيد از طريق سايت با ما در ميان بگذاريد.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا