پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین دکتر ارتوپد در تهران【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

افراد بسياری در طول زندگی خود با درد استخوان ها و مفاصل مواجه می شوند و به دنبال روش های درمانی موثر و پزشک حاذق می باشند، از اين رو قصد داريم 10 تا از بهترین دکتر ارتوپد در تهران را به شما معرفی كنيم تا بتوانيد هر گونه مشكل و بيماری مفاصل خود را درمان كنيد؛ بیماری های ارتوپدی تاثیر بسزایی در عملکرد اعضای مختلف بدن از جمله دست، پا، کمر، گردن دارند.

ارتوپدی چيست؟

در واقع ارتوپدی شاخه ای از جراحی می باشد كه فعاليت آن در حیطه سیستم حرکتی بدن است؛ اين سیستم حرکتی شامل مفاصل، استخوان ها، عضلات و بافت های ديگر است که در اندام های حرکتی هر انسانی وجود دارند.

درست است كه ارتوپدی یکی از شاخه های علم جراحی است اما این بدين معنا نیست که بهترین دکتر ارتوپد در تهران تنها جراحی انجام می دهد؛ ايشان می تواند هر بیماری که بر روی سیستم حرکتی یا لوکوموتور بدن انسان اثر می گذارد را درمان كند؛ پاها، دست ها، گردن، کمر و لگن در حیطه اعضای مرتبط با ارتوپد هستند و دردهای این نواحی و محدودیت های حرکتی و تغییر شکل اندام ها نیز به این رشته مربوط اند.

وظایف دكتر ارتوپد

دكتر ارتوپد فرديست که به آن متخصص استخوان و مفاصل یا جراح استخوان و مفاصل یا ارتوپد نيز گفته می شود كه سعی دارد با كمک گرفتن از روش های جراحی و غیر جراحی، مشکلات سیستم حرکتی بدن را به موقع تشخيص دهد و آن ها را درمان كند؛ اين مشکلات شامل موارد زير اند :

 • آسيب هايی كه به استخوان ها و مفاصل انسان وارد شده است كه به دليل وجود ضرباتی مانند در رفتگی، شكستگی، رگ به رگ شدن، كشيدگی، پارگی تاندون ها و رباط ها می باشد.
 • تومورهایی كه در استخوان ها و بافت های نرم اندام انسان وجود دارند.
 • وجود مشكلاتی در مفاصل بدن مانند آرتروز و ساييدگی مفصل
 • آسيب های ناشی از انجام دادن حركات ورزشی
 • بيماری های مادرزادی مرتبط با اندام ها
 • عفونت كردن اندام ها

وظایف دكتر ارتوپد

وظايفی كه دكتر ارتوپد بر عهده دارد به شرح زير می باشد :

 • تشخیص دادن آسیب یا اختلال در عملكرد استخوان ها و مفاصل
 • انجام دادن تمرینات توانبخشی یا درمان فیزیکی جهت بهبود يافتن حرکت قدرت یا عملکرد آن
 • درمان كردن مشكلات ذكر شده با استفاده از داروها، تمرینات، جراحی یا برنامه های درمانی ديگر
 • پیشگیری كردن از بيماری های مفاصل و استخوان با ارائه دادن برنامه های اطلاعاتی و درمان كردن برای جلوگیری از رسيدن آسیب ها یا تاخیر در پیشرفت بیماری ها

اگر در شهر دیگری ساکن هستید و به دنبال یافتن پزشک متخصص در این زمینه می باشید، می توانید به مقاله بهترین دکتر ارتوپد در ایران مراجعه کنید و پزشک مورد نظر خود را بیابید.

انواع جراحی های ارتوپد

جراحی هايی كه بهترین دکتر ارتوپد در تهران می تواند انجام دهد، شامل موارد زير می باشند :

 • ارتوپدی اطفال
 • پزشکی ورزشی
 • جراحی پا و مچ پا
 • جراحی ستون فقرات
 • جراحی شانه و دست
 • جراحی تعویض مفاصل زانو و لگن
 • جراحی تومورهای استخوانی و نسج نرم

انواع بیماری های ارتوپدی

بیماری های ارتوپدی انواع مختلفی دارند که هر یک بخشی از بدن را درگیر می کنند و زندگی فرد مختل می شود؛ در این قسمت برخی از این بیماری ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

بیماری کیفوز : بیماری کیفوز مربوط به انحنای ستون فقرات می باشد که دکتر جهت تشخیص دادن بیماری، تصاویری را از طریق امواج الکترو مغناطیسی نامرئی از بافت های داخلی گردن و استخوان ثبت می کند.

بیماری آرتریت : در بیماری آرتریت، مفاصل بدن فرد تورم می یابند و موجب بروز درد و عفونت می شوند؛ از جمله رایج ترین آن ها آرتریت روماتوئید، روماتیسم مفصلی کودکان، آرتریت عفونی است و معروف ترین آن ها استئو آرتریت می باشد؛ استئو ارتریت موجب ساییدگی مفصل می شود و متداول ترین علائمی که دارد شامل تورم و درد و محدودیت حرکت عضو است.

شکستگی استخوان : می توان گفت شکستن استخوان یکی از بیماری های متداول ارتوپدی می باشد و ممکن است خط شکستگی در این بیماری، به چند حالت مشخص شود که شکستگی های خطی و مارپیچی موجب بروز درد و آزار بیمار می شوند و دکتر برای درمان آن از روش جراحی باز و بسته استفاده می کند.

خار پاشنه : در صورتی که پاشنه پا دچار نوعی برجستگی شود به آن خار پاشنه گفته می شود؛ بیشتر افراد این مشکل را در زندگی خود تجربه می کنند و گاهی اوقات به دلیل وجود التهاب فاشیای پلانتار خار پاشنه، فرد در پاشنه خود درد حس می کند؛ خار پاشنه به طور دقیق در ناحیه فاشیای پلانتار قرار دارد ولی برخی افراد تصور می کنند علت درد از وجود خار پاشنه است.

انواع بیماری های ارتوپدی

پوکی استخوان : در صورتی که در رشد استخوان اختلال ایجاد شود به آن پوکی استخوان می گویند؛ به طور عادی استخوان های انسان مکررا در حال رشد و تخریب می باشند اما زمانی که کارکردشان مختل می شود، نمی توانند به خوبی رشد کنند و باعث ضعیف شدن و شکنندگی استخوان خواهند شد.

روماتیسم مفصل : بیماری روماتیسم مفصلی یکی از بیماری های خود ایمن محسوب می شود که خانم ها بیشتر از آقایان آن را تجربه می کنند؛ این بیماری با درد و تورم در مفصل شروع می شود و در نتیجه باعث تخریب شدن مفصل می گردد؛ روماتیسم مفصلی در افراد، بین سنین 40 الی 60 سال شایع تر است.

بیماری فتق دیسک : بیماری فتق دیسک به دلیل جا به جا شدن دیسک بین مهره های ستون فقرات رخ می دهد که دلیل به وجود آمدن این جا به جایی، وارد شدن ضربات شدید یا برداشتن اشیای سنگین به روش غلط یا نشستن طولانی مدت در یک نقطه است.

10 تا از بهترین دکتر ارتوپد در تهران را بشناسيد!

دکتر مهدی شهرستانیدکتر مهدی شهرستانی

دکتر مهدی شهرستانی یکی از بهترین دکتر ارتوپد در تهران هستند؛ ایشان جراح و متخصص و فوق تخصص استخوان و مفاصل می باشند؛ وی در رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شده اند؛ دکتر شهرستانی توانستند مدرک تخصصی استخوان و مفاصل (ارتوپدی) را از دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی دریافت کنند.

دکتر مهدی شهرستانی توانسته اند دوره های تکمیلی جراحی زانو و لگن و شانه را در اروپا بگذرانند؛ ایشان تا به حال جراحی های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده اند و دلیل موفقیتشان پشتکار و همت بالای ایشان است؛ وی با هر یک از بیمارهای خود رفتار و برخورد بسیار خوبی دارند و رضایتشان را جلب می کنند.

خدمات :

 • تعویض مفصل زانو و لگن جراحی های آرتروسکوپی زانو( شامل بازسازی رباط های زانو، ترمیم منیسک)
 • جراحی آرتروسکوپی مفصل شانه(ترمیم تاندون های روتاتورکاف شانه و دررفتگی مکرر شانه)
 • جراحی های اصلاحی انحرافات پرانتزی و ضربدری

آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، کمی بالاتر از پل همت، بن بست سیدالشهدا، پلاک۴، طبقه سوم

تلفن تماس : 02122383746

دکتر مصطفی شاهرضاییدکتر مصطفی شاهرضایی

دکتر مصطفی شاهرضایی فلوشیپ زانو می باشند؛ ایشان دوره پزشكی عمومی خود را در سال 1369 در دانشگاه علوم پزشكی تهران آغاز کردند و در سال 1377 به پایان رساندند؛ در ادامه با پشتکار خود، مدرک تخصص ارتوپدی را در دانشگاه علوم پزشكی تهران در سال 1387 اخذ کردند؛ می توان گفت دکتر مصطفی شاهرضایی یکی از بهترین دکتر ارتوپد در تهران می باشند زیرا سابقه بسیار درخشانی در این زمینه دارند و بین مردم شهر تهران از شهرت بالایی برخوردار هستند.

ایشان در کمیته های مختلف از جمله کمیته علمی پانزدهمین همایش سالانه ارتوپدی در سال 1386،کمیته علمی دهمین کنگره بین المللی جراحان مفصل ران سال 1395 و کمیته علمی یازدهمین کنگره بین المللی جراحان مفصل ران سال 1398 عضو می باشند؛ این موارد موجب درخشان تر شدن رزومه شغلی شان شده است.

خدمات :

 • جراحی تعویض مفصل زانو
 • جراحی رباط صلیبی زانو

آدرس : تهران، چهارراه پاسداران

تلفن تماس : 02122571658

دکتر محمدرضا مقیمیدکتر محمدرضا مقیمی

دکتر محمد رضا مقیمی در سال ۱۳۴۳ متولد شده اند و ایشان جراح و متخصص ارتوپدی می باشند؛ ایشان در دوران دبیرستان خود را در مدرسه دانشگاه شیراز (پهلوی) گذرانده اند و پس از آن با اخذ رتبه بسیار خوب برای تحصیل در رشته پزشکی عمومی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و مدرک خود را اخذ کردند؛ پس از آن برای گرفتن مدرک تخصصی ارتوپدی وارد دانشگاه علوم پزشکی ایران شدند و این دوره را نیز با موفقیت به پایان رساندند.

دکتر مقیمی در انجمن بین المللی ارتوپدی عضو می باشند؛ ایشان توانسته اند از سال ۱۳۷۹ تا به حال به عنوان بهترین دکتر ارتوپد در تهران مشغول به کار و فعالیت پزشکی باشند؛ وی در کشور های مختلفی از جمله سوئیس، فرانسه، اتریش و برزیل دوره های تکمیلی آرتروپلاستی ( تعویض مفصل زانو ، ران و شانه ) زانو ( آرتروسکوپی و آسیبهای ورزشی  ) گذرانده اند.

خدمات :

 • تعویض مفصل لگن
 • تعویض مفصل زانو
 • تعویض مفصل ران
 • درمان مشکلات ستون فقرات
 • درمان بیماری های مربوط به پا
 • درمان بیماری های مربوط به ستون فقرات

آدرس : تهران، خیابان زرتشت، بیمارستان مهر، کلینیک ارتوپدی

تلفن تماس : 02188982000

دکتر بهنام نصیری

دکتر بهنام نصیری 

دکتر بهنام نصیری جراح و متخصص بیماری های استخوانی می باشند و ایشان توانسته اند تاکنون بسیاری از بیماری مرتبط با مفاصل و استخون ها را به خوبی درمان کنند؛ ایشان در شهر تهران مشغول فعالیت اند و شهرت بسیار زیادی بین مردم این شهر دارند، از این رو با لقب بهترین دکتر ارتوپد در تهران شناخته می شوند؛ دکتر نصیری با تمام بیماران مراجعه کننده به مطبشان به خوبی برخورد می کنند و پاسخ تمام سوالاتشان در رابطه با انواع بیماری های ارتوپدی را به خوبی می دهند.

خدمات :

 • تعویض مفصل لگن
 • تعویض مفصل شانه
 • تعویض مفصل مچ دست
 • آرتروسکوپی زانو، شانه، لگن
 • درمان بیماری های مربوط به ستون فقرات

آدرس : ایران، تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، مطهری شمالی، دی کلینیک ماد، طبقه سوم

تلفن تماس : 02122784305

دکتر افشین طاهری اعظمدکتر افشین طاهری اعظم

دکتر افشین طاهری اعظم در زمینه ارتوپدی تخصص دارند و جراح هیپ، لگن، زانو و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی می باشند؛ ایشان توانسته اند در سال 1383 رتبه 2 کشوری را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کنند؛ دکتر طاهری دوره‌های فلوشیپ آرتروپلاستی، آرتروسکوپی هیپ و جراحی تعویض مجدد هیپ و زانو را در فاصله زمانی سال‌ 1387 تا 1395 در انگشاه های معتبر دنیا گذرانده اند.

دکتر افشین طاهری اعظم یکی از بهترین دکتر ارتوپد در تهران محسوب می شوند و می توانند بسیاری از خدمات مرتبط با این بیماری ها را به خوبی در اختیار مردم قرار دهند؛ ایشان در انجمن های مختلفی عضو هستند که شامل انجمن جراحان زانو و لگن آمریکا، انجمن جراحان ارتوپدی آمریکا، انجمن هیپ اروپا، انجمن ارتوپدی، انجمن جراحان مفصل ران ایران می باشند.

خدمات :

 • تعویض مفصل لگن و زانو
 • تعویض مجدد مفصل زانو
 • درمان شکستگی ران، لگن و زانو
 • درمان سیاه شدگی سر استخون ران

آدرس : تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، نرسیده به چهارراه شهرداری، پلاک 45​​​​​​​ طبقه دوم

تلفن تماس : 02122114300

دکتر بهامین عطاردکتر بهامین عطار

دکتر بهامین عطار جراح و فوق تخصص ارتوپد هستند و ایشان را با لقب بهترین دکتر ارتوپد در تهران می شناسند؛ ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با رتبه ممتاز در دانشکده عمومی به پایان رسانده اند و پس از قبولی در آزمون تخصص جراحی استخوان و مفاصل(ارتوپدی)، رتبه برتر بورد تخصصی کشور را اخذ کردند و توانستند دوره فوق تخصصی ارتوپدی ستون فقرات را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بگذرانند.

ایشان از ابتدای فعالیشان تاکنون خدمات بسیاری ارائه داده اند؛ دکتر عطار در چندین مجمع و انجمن مشهور عضو بوده اند و مقالات بسیاری در رابطه با جراحی ستون فقرات، جراحی تعویض مفاصل، آسیب های ورزشی ارائه داده اند؛ تمام این موارد موجب جلب نظر مردم شهر تهران شده است و تعداد مراجعین مطبشان افزایش یافته است.

خدمات :

 • جراحی دیسک و ستون فقرات
 • پی آر پی دست
 • جراحی سیاتیک
 • جراحی شانه
 • اوزون تراپی
 • ارتروپلاستی

آدرس : تهران، نیاوران، حدفاصل سه راه منظریه و یاوری، جنب بانک دی، پلاک ۱۲۷، واحد ۹

تلفن تماس : 02126126210

دکتر رضا شیروانی بختیاریدکتر رضا شیروانی بختیاری

دکتر رضا شیروانی بختیاری متخصص ارتوپدی می باشند و ایشان یکی از بهترین دکتر ارتوپد در تهران می باشند؛ دکتر شیروانی ابتدا مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه تهران اخذ کرده اند و پس از آن دوره تخصص ارتوپدى خود را در دانشگاه فردوسى مشهد به پایان رساندند؛ ایشان در سال 1392 رتبه برتر آزمون بورد تخصصى خود را دریافت کردند و توانستند در سال 1392 دوره تخصصى آسیب هاى ورزشى و ارتروسکوپى را در ایتالیا بگذرانند.

خدمات :

 • درمان آسیب های ورزشی
 • آرتروسکوپی شانه، زانو و لگن
 • جراحی تعویض مفصل زانو، لگن، شانه
 • درمان بیماری های مربوط به لگن، گردن، زانو، دست و پا

دکتر فرهاد شهبازیدکتر فرهاد شهبازی

دکتر فرهاد شهبازی متخصص ارتوپدی هستند؛ ایشان در سال 1363 متولد شده اند و توانسته اند ابتدا مدرک پزشکی عمومی خود در سال 1391 از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت کنند و پس از آن در دانشگاه علوم پزشکی یزد در رشته تخصصی جراحی ارتوپدی در سال 1396 فارغ التحصیل شدند؛ می توان گفت ایشان یکی از بهترین دکتر ارتوپد در تهران هستند.

خدمات :

 • جراحی تعویض مفصل
 • جراحی شانه و دست
 • جراحی ستون فقرات
 • جراحی پا و مچ پا
 • ارتوپدی اطفال
 • پزشکی ورزشی

آدرس : تهران خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد کوچه آهور پلاک ۴۰ طبقه دوم، واحد ۶

تلفن تماس : 02122488458

 دکتر علیرضا امین جواهری

دكتر عليرضا امين جواهري

دکتر علیرضا امین جواهری در شهر تهران در سال 1356 چشم به جهان گشودند؛ ایشان توانستند رشته پزشکی عمومی خود را با کسب رتبه برتر در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان برسانند؛ ایشان بهترین دکتر ارتوپد در تهران می باشند؛ دکتر امین جواهری بورد تخصصی ارتوپدی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرده اند و فلوشیپ بالینی جراحی با حداقل تهاجم لگن (آرتروپلاستی) و آرتروسکوپی لگن از دانشگاه زوریخ سوئیس دارند.

خدمات :

 • آرتروپلاستی ران
 • آرتروسکوپی لگن
 • آرتروسکوپی زانو
 • آرتروپلاستی شانه
 • آرتروپلاستی مچ پا
 • جراحی تعویض مفصل لگن
 • جراحی تعویض مفصل زانو
 • درمان بیماری های پوکی استخوان

آدرس : تهران، میدان اقدسیه، خیابان اراج، خیابان ۲۲ بهمن، روبروی بیمارستان نیکان، پلی کلینیک فوق تخصصی نیکان، طبقه چهارم

تلفن تماس : 02171062400

 دکتر افشین اقدامی

دكتر افشين اقدامي

دکتر افشین اقدامی جراح ارتوپد هستند و ایشان یکی از بهترین دکتر ارتوپد در تهران می باشند؛ دکتر اقدامی در انجمن ها مختلف از جمله انجمن جراحان ارتوپد آمریکا عضو می باشند؛ ایشان توانسته اند تاکنون دوره های بسیاری را بگذرانند که شامل دوره فلوشیپ تخصصی جراحی مفصل زانو و تعویض مفصل لگن و دوره تکمیلی جراحی مفاصل و آرتروسکوپی در کشور آمریکا می باشند؛ دکتر افشین اقدامی هم اکنون در شهر تهران خدمات خود را به خوبی به مردم ارائه می دهند و با بیماران خود برخورد بسیار محترمانه و خوبی دارند.

خدمات :

 • جراحی زانو
 • جراحی لگن
 • جراحی مچ پا
 • تعویض مفصل لگن
 • تعویض مفصل زانو

آدرس : تهران، خیابان مطهری، خیابان جم (فجر)، کوی مدائن، ساختمان ارغوان، طبقه ۱، واحد ۳

تلفن تماس : 02188492508

ویژگی های بهترین دکتر ارتوپد در تهران

زمانی که شما برای درمان مشکلات مفاصل و استخوان های خود به دنبال بهترین دکتر ارتوپد در تهران هستید، باید به ویژگی های ایشان توجه نمایید تا اطمینان حاصل کنید که می توانند روش درمانی مناسبی برای شما در نظر بگیرند؛ ویژگی هایی که باید ایشان داشته باشد شامل موارد زیر اند :

 • دکتر باید تجربه و سابقه ای درخشان در رابطه با درمان انواع مشکلات مفاصل و شکستگی استخوان ها داشته باشد تا نتیجه درمان کاملا رضایت بخش باشد.
 • دکتر باید در زمینه ارتوپد تخصص و مدرک معتبری داشته باشد و در ضمن در دانشگاه معتبر و مشهوری تحصيل كرده باشند.
 • هزينه درمان در مطب ايشان بايد معقول و مناسب باشد تا افراد مراجعه كننده با هر درامدی كه دارند بتوانند برای درمان اقدام كنند.
 • مطب ايشان بايد موقعيت مكانی مناسبی داشته باشد تا هر فردی با هر وسيله نقليه ای كه دارد بتواند به مطب مراجعه كند و در ضمن دسترسی خوبی به انواع سرويس نقليه عمومی داشته باشد.
 • دكتر خود به شخصه بايد رفتار و برخورد بسيار مناسبی با هر يک از مراجعين خود داشته باشد و پاسخ تک تک سوالاتشان را با حوصله كافی بدهد تا هيچ گونه ابهامی در ذهن آن ها باقی نماند.

بهترین دکتر ارتوپد در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

نحوه انتخاب بهترین دکتر ارتوپد در تهران

شما باید برای رفع مشكلات مربوط به مفاصل يا استخوان خود، به دنبال بهترین دکتر ارتوپد در تهران باشيد و به تمام ویژگی های ذکر شده توجه کنید؛ اما نكته مهم اين است كه چگونه می توان پزشک حاذق و متخصص را انتخاب كرد، در ادامه چگونگی انتخاب دکتر متخصص را برايتان توضيح خواهيم داد :

 1. در ابتدا بايد عبارت ( بهترین دکتر ارتوپد در تهران ) را در گوگل يا همان مرورگر جستجو كنيد تا بتوانيد نام چندين دكتر بسيار معروف را بيابيد.
 2. در ادامه به سايت شخصی هر يک مراجعه كنيد و به رزومه و چگونگی فعاليت و خدمات آن ها توجه كنيد و با يكديگر مقايسه كنيد.
 3. پس از آن دكتر مد نظر را انتخاب كنيد و تصاوير خدمات وی را به خوبی مشاهده كنيد.
 4. در ادامه به مطب ايشان مراجعه كنيد و نظرات افراد ديگر را به خوبی بشنويد و دليل رضايت يا عدم رضايت اين افراد را بدانيد.
 5. پس از اطمينان از خدمات ايشان، به مطبشان مراجعه كنيد و چگونگی رفتار هر يک از پرسنل و خود پزشک را بررسی كنيد.
 6. در نهايت در صورت رضايت كامل، زمانی برای ويزيت و شروع درمان رزرو كنيد.

هزينه درمان بیماری های ارتوپدی در تهران

شما برای آغاز درمان ارتوپدی خود بايد هزينه هایی را بپردازيد و همچنين عكس برداری های لازم از مفاصل را انجام دهيد؛ در واقع مقدار مبلغ پرداختی به موارد مختلفی بستگی دارد به عنوان مثال درمان هر عضوی كه دچار شكستگی يا آسيب شده، به پرداخت مبلغ متفاوتی نياز دارد؛ در ضمن میزان سابقه ای که جراح دارد در هزینه درمان اثر می گذارد.

به طور كلی موارد مختلف بسياری در هزينه ارتوپدی تاثير می گذارند كه اگر می خواهيد در اين باره اطلاعات كافی كسب كنيد، می توانيد به سايت ما مراجعه كنيد و پاسخ سوال خود را بيابيد.

كلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به كار گرفتيم تا شما را با موضوع ارتوپد آشنا كنيم و در ضمن سایت تاپتنا سعی داشت 10 تا از بهترین دکتر ارتوپد در تهران را به شما معرفی کند تا بتوانيد با خيالی آسوده و راحت بيماری مربوط به مفاصل را با انتخاب پزشکان نمونه درمان كنيد؛ از اين كه تا انتهای مقاله امروز با ما همراه بوديد از شما بسيار متشكريم و در صورتی كه هر گونه انتقاد يا پيشنهاد در رابطه با ارتوپد داريد می توانيد از طريق سايت با ما در ميان بگذاريد.

4.4/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا