پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین جراح پروستات در تهران【سال1401】❤️+ لیست 10 تایی

برخی از مردان در طول زندگی خود با گذر زمان دچار مشکلاتی با پروستات خود می شوند، از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین جراح پروستات در تهران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده برای داشتن جسمی سالم تر اقدام کنید.

پروستات چیست ؟

پروستات غده ای مهم می باشد که نقش موثری در سیستم تولید مثل مردان دارد؛ اگر که این غده سالم باشد و مردان از ۵۰ سال جوانتر باشند، اندازه آن به طور معمول به اندازه یک گردو است و وزنش به طور تقریبی ۰.۷۵ اونس می باشد.

پروستات چیست ؟

محل قرار گیری پروستات در شکم ، جلوی راست روده و بین آلت تناسلی و مثانه می باشد؛ مجرای ادرار لوله ایست که اسپرم را از بیضه و ادرار را از مثانه و از طریق آلت تناسلی خارج می کند و در ضمن از پروستات عبور می کند؛ پروستات نقش اساسی در باروری مردان دارد و موجب به وجود آمدن مایع پروستات که قسمتی از مایع منی است می شود و این ماده را ترشح می کند.

اگر شما در کرج ساکن هستید و به دنبال پزشکان متخصص هستید، می توانید به مقاله بهترین دکتر پروستات در کرج مراجعه نمایید.

پروستات دچار چه مشکلاتی می شود؟

پروستات ممکن است که به چندین بیماری مبتلا شود که هر یک به نوعی عملکرد این غده را مختل می کند؛ این بیماری ها شامل پروستاتیت حاد باکتریایی ، هایپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) ، پروستاتیت مزمن باکتریایی ، پروستاتیت مزمن و سرطان پروستات می باشد.

هایپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) نوعی بیماری پروستات است که زمان بزرگ شدن پروستات رخ می دهد؛  این پروسه زمانی اتفاق می افتد که یک مرد بزرگ می شود؛ این امر به این دلیل مهم می باشد که پروستات بزرگ تر می شود، می تواند منجر به تحریک شدن مثانه یا بسته شدن جزئی مجرای ادرار شود؛ این مسئله می تواند خروج ادرار را سخت تر کند.

پروستات دچار چه مشکلاتی می شود؟

پروستاتیت به معنی التهاب پروستات می باشد که به از شرایطی گفته می شود که ممکن است منجر به افزایش یافتن سطح PSA شود؛ BPH در ضمن می تواند موجب افزایش یافتن سطح PSA شود؛ این دو این شرایط سرطانی نیست؛ در صورتی که سطح PSA افزایش یابد نیز ممکن است نشانه ای از سرطان پروستات باشد ، اما همیشه اینگونه نیست.

سطح PSA قبلاً سالانه برای همه مردان بالای ۵۰ سال یا قبل از آن در صورت وجود سابقه خانوادگی سرطان توصیه می شد ، اما این توصیه ها در طول سال ها تغییر کرده است. برای مردانی که هیچ علائمی از مشکلات پروستات ندارند ، ممکن است از آزمایش PSA استفاده نشود.

عوامل موثر در هزینه نهایی جراحی پروستات:

😍تجربه بالا هزینه نهایی رابطه مستقیمی با تجربه و سابقه بالای جراح پروستات دارد.
💖نوع روش انتخابی هر چه روش انتخابی برای جراحی بهتر و جدیدتر باشد، در هزینه نهایی نیز تاثیرگذار خواهد بود.
👈به روز بودن بهترین جراح پروستات همواره باید به روز باشد و طبق متد روز دنیا به اعمال درمانی بپردازد.
⭐امکانات ویژه برخورداری از امکانات و تجهیزات ویژه از اساس کار هر جراح حرفه ای می باشد.

10 تا از بهترین جراح پروستات در تهران را بشناسید !

دکتر سید امین میرصادقی

دکتر سید امین میرصادقی

 

از جراحان برتر و نخبه ی ارولوژی ( کلیه مجاری ادراری و تناسلی ، ناباروری ) که دارای شهرت جهانی بوده و تنها متخصص ارولوژی ایرانی که مدال المپیاد زیست شناسی را در کارنامه ی خود دارند.
جزو نفرات برتر پزشکی عمومی دانشگاه تهران بودند که به صورت استریت ( بدون گذراندن طرح پزشکی عمومی) با رتبه ی برتر وارد رشته ی جراحی ارولوژیِ در قطب ارولوژی ایران (دانشگاه شهید بهشتی تهران و بیمارستان لبافی نژاد) شدند .                                                                          از نفرات برتر بورد جراحی ارولوژی در ایران و عضو انجمن ارولوژی آسیا و اروپا و انجمن نخبگان ایران میباشند .
دکتر میرصادقی جزو پنج پزشک ایرانی بودند که به دلیل نخبگی موفق به گذراندن طرح پزشکی خود در بیمارستان بقیه الله تهران شده اند و به جهت فرهنگ سازی در مورد بیماری های مردان پرمخاطب ترین ارولوژیست ایران در اینستاگرام و یوتیوب میباشند.
انجام بیشترین جراحی های فوق تخصصی تعبیه پروتز آلت به جهت درمان مشکلات عدم نعوظ در ایران باعث شده که ایشان جزء برترین پزشکان ارولوژیست در خاورمیانه قرار گیرد و از این رو دکتر کریستوف لورنز مالک و موسس کمپانی مشهور تجهیزات پزشکی ZSI سوییس به جهت دیدار با ایشان در بهمن 99 به ایران آمده و در یکی از جراحی های پروتز آلت توسط دکتر میرصادقی در بیمارستان کسری تهران دستیار ایشان بوده اند.
بر اساس نظر سنجی های انجام شده ٬ ایشان برترین پزشک جراح ارولوژی و جراحی پروستات و کلیه و مجاری ادراری و تناسلی در ایران شناخته می شوند.

 

خدمات :

 • جراحی های تومورهای مثانه ، کلیه ، مجرار ادراری
 • جراحی و درمان مشکلات ، تومور ها و سرطان پروستات ( جراحی بدون برش )
 • جراحی پروتز آلت تناسلی و درمان عدم نعوظ در آقایان
 • جراحی و درمان مشکلات تکرر و بی اختیاری و اختلالات ادراری در بانوان و آقایان
 • جراحی اسفنکتر مثانه به جهت درمان بی اختیاری ادراری
 • جراحی ، درمان و پیشگیری از سنگ های کلیه و مجاری ادراری ( جراحی بدون برش )
 • درمان شب ادراری اطفال
 • جراحی درمان کجی و انحراف آلت تناسلی در اقایان
 • جراحی و درمان مشکلات و ناهنجاری ها و جابجایی مجراری ادرار ( هایپوسپادیاس )
 • درمان ناتوانی جنسی آقایان
 • درمان زگیل و تبخال و بیماریهای تناسلی و جنسی مردان و زنان
 • درمان و جراحی بیماری ها و توده های بیضه ، واریکوسل ، هرنی ، فتق
 • جراحی وازکتومی و برگشت وازکتومی اقایان
 • درمان مشکلات ناباروری اقایان ( جراحی آزو اسپرم )

آدرس :

تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان بیهقی ، کوچه دهم بیهقی ، پلاک 11 ، طبقه اول ، واحد 3

تلفن تماس :

021-28421441

وب سایت : www.drmirsadeghi.com

ویکی پدیا شرکت ZSI :

www.en.wikipedia.org/wiki/Zephyr_Surgical_Implants

دکتر رزیتا حسینی

دکتر رزیتا حسینی

دکتر رزیتا حسینی فوق تخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار در کودکان و نوجوان می باشند که ایشان یکی از بهترین جراح پروستات در تهران می باشند؛ ایشان نفر اول بورد تخصصی رشته کودکان و نفر برتر بورد فوق تخصصی نفرولوژی و دانشیار مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر می باشند؛ ایشان تخصص های بسیاری در این زمینه دارند که شامل موارد زیر می باشد :

 • دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران
 • عضو انجمن نفرولوژی کودکان و نوجوانان بین المللی IPNA
 • عضو انجمن پیوند کودکان بین المللی IPTA
 • عضو انجمن پیوند آسیای جنوب غربی MESOT
 • عضو انجمن نفرولوژی کودکان و نوجوانان ایران

خدمات :

 • پیوند کلیه
 • سیستینوزیس
 • اورولوژی کودکان
 • درمان سنگ های کلیه و مجاری ادرار
 • و …

آدرس : تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، خیابان مینا، پلاک 1، ساختمان سپهر، طبقه هفتم

تلفن تماس : 02122903047

دکتر کوروش علیزاده علمداری

دکتر کوروش علیزاده علمداری

دکتر کوروش علیزاده علمداری در سال 1371 موفق به اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدند و سپس در سال 1378 دوره تخصصی کودکان و نوزادان را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به اتمام رساندند. ایشان در سال 1389 با مدرک فوق تخصص نفرولوژی اطفال یا فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری کودکان از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل گردیدند.

دکتر کورش علیزاده موفق به کسب رتبه اول بورد فوق تخصصی بیماری های کلیه کودکان در سال 1389 گردیدند؛ دکتر کوروش علیزاده علمداری فوق تخصص کلیه کودکان و متخصص کودکان و نوزادان در با بیش از 10 سال سابقه تخصصی پزشکی در تخصص اطفال به فعالیت پزشکی مشغول می باشند و ایشان یکی از بهترین جراح پروستات در تهران می باشند.

خدمات :

 • درمان بیماری های گوارشی و تنفسی و حساسیتی و عفونی در نوزادان
 • درمان بیماری های گوارشی و تنفسی و عفونی و کلیه، مجاری ادراری و تناسلی در کودکان

آدرس : تهران، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان نیلوفر، طبقه 1، واحد 2

تلفن تماس : 32400842

دکتر مصطفی شریفیان

دکتر مصطفی شریفیان

دکتر مصطفی شریفیان در سال 1360 موفق به اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و سپس در سال 1364 دوره تخصص کودکان و نوزادان را در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رسانده و در سال 1374 با مدرک فوق تخصص کلیه، مثانه و مجاری ادراری کودکان از دانشگاه لندن فارغ التحصیل گردیدند.

دکتر شریفیان همچنین بیش از 100 مقاله تخصصی را در کنگره های خارجی و داخلی ارائه نموده اند و به عنوان پژوهشگر نمونه انتخاب گردیدند؛ ایشان یکی از بهترین جراح پروستات در تهران می باشند.

خدمات :

 • درمان بیماری های کلیه، مجاری ادراری و تناسلی

آدرس : تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، جنب ایستگاه مترو شریعتی، کوچه یاس، ساختمان پزشکان سینا

تلفن تماس : 02122251692

دکتر داریوش فهیمی

دکتر داریوش فهیمی

دکتر داریوش فهیمی در سال 1367 موفق به اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و سپس در سال 1370 دوره تخصص کودکان و نوزادان را در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رسانده و در سال 1374 با مدرک فوق تخصص نفرولوژی کودکان از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل گردیدند.

دکتر داریوش فهیمی دارای بیش از 22 سال سابقه در تخصص نفرولوژی کودکان و از جمله پزشکان باسابقه در این حوزه می باشند همچنین دکتر فهیمی عضو انجمن نفرولوژی کودکان ایران نیز هستند و ایشان یکی از بهترین جراح پروستات در تهران هستند.

خدمات :

 • مراقبت های عمومی نوزادان و کودکان
 • درمان بیماری کلیوی کودکان

آدرس : تهران، یوسف آباد، بالاتر از میدان کلانتری، نبش کوچه 47، پلاک 429، طبقه دوم، آپارتمان 6

تلفن تماس : 02188064774

دکتر اکبر عابدی

دکتر اکبر عابدی

دكتر اكبر عابدى داراى بورد تخصصى جراحى كليه و مجارى ادرارى، نابارورى و اختلالات عملكرد جنسى مردان از دانشگاه علوم پزشكى تهران مى باشند.

دكتر عابدى با بهره مندى از دانش جراحى مجارى ادرارى و آشنايى كامل به آناتومى و عملكرد آلت تناسلى داراى تجربه انجام بيش از دوازده هزار ختنه به روشهاى مختلف تحت بى حسى موضعى از نوزادى تا بزرگسالى مى باشد.

انجام ختنه نوزادى بدون حلقه، بدون بخيه، بدون استفاده از ليزر، كوتر و …و بدون خونريزى با ظرافت، حوصله و دقت، در كنار حفظ عملكرد و زيبايى ظاهرى نتيجه همين دانش و تجربه مى باشد.
تسلط كامل بر تكنيك هاى بى حسى و بى دردى باعث ايجاد فضاى آرام براى كودك ، والدين و پزشك در جهت انجام بهينه ختنه خواهد شد.
آشنايى با جديدترين تجهيزات تخصصى مورد استفاده در جراحى ختنه و فراهم آورى آن ، در كنار تاكيد بر ايمنى و بهداشت و استريليزاسيون وسايل و محل انجام عمل باعث بهبود سريع و بدون عارضه كودك بعد از ختنه مى شود.

 • انجام ختنه به روشهاى مختلف و در سنين مختلف
 • اصلاح و ترميم عوارض ختنه هاى قبلى
 • جراحى هاى ترميمى نقايص مادرزادى آلت و هيپوسپاديازيس
 • بررسى و پايش رشد و نمو جنسى و بلوغ

آدرس :  تهران ، پاسداران ، خيابان گل نبى ، پلاك ٣٤ ، واحد ١٤ ، طبقه چهارم

تلفن تماس : 02122895495

دکتر احمد رضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و فوق تخصص اندویورولوژی و لاپاراسکوپی پیشرفته از دانشگاه علوم پزشکی ایران و نیز دارای فلوشیپ ناباروری مردان از پژوهشگاه رویان است از نخبه‌ های ارولوژی ایران که دارای شهرت بین المللی است و بیماران زیادی از کشور های دیگر برای درمان بیماری‌ های کلیوی سنگ ، پروستات و ناباروری نزد ایشان مراجعه می کنند .

مقطع پزشکی عمومی خود را در سال 1381 در دانشگاه علوم پزشکی ایران با رتبه ممتاز به پایان رساند و پس از موفقیت آزمون دستیاری در رشته ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد ، پس از موفقیت در آزمونهای ارتقا به عنوان رتبه اول بورد تخصصی ارولوژی از این دانشگاه فارغ تحصیل شد .

پس از دوران طرح تخصصی با رتبه یک و رشته فوق تخصصی اندو یورولوزی و لاپاراسکوپی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شد و پس از فارغ التحصیلی دوره فلوشیپ ناباروری مردان را در پژوهشگاه رویان گذراند .
از فعالیت های پژوهشی ایشان ارائه سخنرانی و مقالات متعدد داخلی و بین المللی در زمینه جراحی های لاپاراسکوپی ‌و کم تهاجمی در سنگ ها سیستم ادراری و نیز نقش تومور مارکرها در تشخیص سرطان های دستگاه ادراری است .

آدرس : خیابان ولیعصر ، توانیر ، میدان توانیر ، ساختمان طلا ، طبقه اول

تلفن تماس :  88203868-021 و 09126590455

دکتر سلمان اسلامی

دکتر سلمان اسلامی بهترین جراح پروستات در تهران اند که دارای بورد تخصصی ارولوژی و عضو انجمن اورولوژی ایران و اروپا می باشد. وی فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده و دوره تخصصی ارولوژی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با موفقیت گذرانده است.

خدمات :

 • درمان سنگ کلیه و نارسایی کلیه
 • برداشتن کلیه
 • پیوند کلیه
 • رفع افتادگی مثانه
 • لیزر درمانی پروستات
 • درمان بیماری کجی آلت
 • درمان ناباروری در مردان
 • رفع اختلالات جنسی مانند دیر یا زود انزالی و …
 • درمان زگیل تناسلی و درمان تبخال تناسلی
 • درمان سرطان کلیه، مثانه، پروستات، بیضه و آلت تناسلی

آدرس : تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، روبروی بیمارستان جم کوچه شهید نظری، روبروی ام آر آی دکتر اطهری، ساختمان زهره، پلاک ۵۰، طبقه ۵، واحد ۱۶

تلفن تماس : 02188343444

دکتر نعمت اله عطایی

دکتر نعمت الله عطایی

دکتر نعمت اله عطایی استاد تمام و متخصص بیماری های کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های کلیه و مجاری ادراری کودکان و نوجوانان و بهترین جراح پروستات در تهران می باشند؛ ایشان سال 1332 در شهر خرم دره ( استان زنجان) متولد شدند و پس از گذراندن تحصیلات ابتدایی در دبستان کوشش خرم دره، تحصیلات متوسطه در دبیرستان سعدی خرم دره، شرکت در کنکور سراسری در سال 1352 و قبولی در رشته پزشکی دانشگاه تهران، وارد دانشکده پزشکی شد؛ پس از 7 سال تلاش مداوم در نهایت در سال 1359  موفق به اخذ درجه دکترای پزشکی از دانشگاه تهران گردید.

آثار علمی :

 • به چاپ رساندنبیش از 58 مقاله تحقیقی در نشریات معتبر داخلی و بین‌المللی به زبان انگلیسی
 • به چاپ رساندن 19 مقاله تحقیقی در طب نفرولوژی کودکان در نشریات معتبر داخلی و به زبان فارسی همراه با خلاصه مقاله  به زبان انگلیسی
 • مجری بیش از32 طرح تحقیقاتی در طب نفرولوژی کودکان در دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • مشارکت در تالیف حداقل 3 کتابدررابطه با طب اطفال و بیماری های کلیه در کودکان

آدرس : خیابان آزادی، خیابان دامپزشکی، بین کارون و جیحون، پلاک 383

تلفن تماس : 66019821

دکتر اسفندیار بداغی

اسفندیاربداغی فرزند احمد علی بداغی در روز سیزدهم اسفند ۱۳۱۳ خورشیدی در شهر بیرجند به دنیا آمد. سال‌های نخست زندگی وی در نقاط مرزی وشهرهای استان‌های خراسان، سیستان و بلوچستان سرانجام شیراز به تندی گذشتند و در هفت سالگی در فردوس به دبستان رفت.

ایشان در سال ۱۳۴۳ پس از یک سال خدمت در بخش کودکان، زمینه استفاده از بورس فرانسه به تشویق محمد قریب برایش فراهم گردید؛ در پاریس در بیمارستان Enfents Malades در کلینیک پروفسور روبرت دوباره به کار مشغول شد؛ به زودی بنا به توصیه استادش که سفارش به فراگیری در یکی از شاخه‌های طب اطفال مانند کلیه نموده بودند خود را به بخش پروفسور پی یر روایه نزدیک و کوشش دربه عهده گرفتن پروژه‌ای در بیماران کلیوی بخش ایشان نمود.

خدمات :

 • تشخیص و درمان بیماری مزمن کلیه CKD، نارسایی کلیه، نارسایی حاد کلیه، سنگ کلیه،
 • فشارخون بالا
 • پیوند کلیه
 • دیالیز
 • کیست ساده کلیه
 • درمان عفونت مجاری ادراری و عفونت کلیه (پیلونفریت)
 • درمان بیماری کلیوی دیابتی

آدرس : تهران، منطقه ۶، مطهری (تخت طاووس)، خیابان عبادی، بیمارستان طوس

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۷۱۴۸۹۱

سرطان پروستات به چه دلیل رخ می دهد؟

سرطان پروستات به چه دلیل رخ می دهد؟

به وجود آمدن سرطان پروستات دلیل مشخصی ندارد اما همانند سرطان‌های دیگر با تغییر یافتن DNA سلول‌ها، رشدشان متناسب با سلول‌های عادی بیشتر می شود و در نهایت توده تشکیل می شود؛ این توده ممکن است که دچار متاستاز شده و به بافت‌های مجاور نیز آسیب بزند؛ برخی از موارد ریسک فاکتورهای ایجاد سرطان پروستات هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره کرده‌ایم :

 • افزایش یافتن سن : بهترین جراح پروستات در تهران خاطر نشان می کند؛ در صورت افزایش یافتن سن، احتمال بروز سرطان پروستات بیشتر می‌شود و شیوع آن، بیشتر، پس از سن ۵۰ سالگی رخ می دهد‌.
 • نژاد : افراد سياه پوست به دلایل مختلفي ریسک بیشتری در مبتلا شدن به سرطان پروستات دارند و در اين گونه افراد سرطان پروستات اغلب به طور تهاجمی و پیشرفته بروز می‌کند.
 • تاریخچه خانوادگی : در صورتي كه سرطان پروستات در یکی از بستگان خونی مانند والد، برادر یا فرزند مشخیص شود؛ احتمال اين كه شما مبتلا شويد افزایش می‌یابد؛ در ضمن در خانواده تان چنانچه ژنی که موجب افزایش يافتن احتمال رخ دادن سرطان سینه می‌شود، وجود داشته باشد و یا سرطان سینه در خانواده تان در چندين نفر مشاهده شده باشد، احتمال به وجود آمدن سرطان پروستات افزایش می‌یابد.
 • چاقی مفرط : كساني که مبتلا به بیماری چاقی مفرط هستند، ریسک بیشتری برای ابتلا به سرطان پروستات نسبت به كساني که داراي وزن متعادلند، دارا هستند؛ از اين رو، مطالعات نتایج مختلفی دارند؛ كساني كه چاق هستند، سرطان بيشتر مواقع به طور تهاجمی رخ مي دهد و بعد از درمان اولیه بر می‌گردد و از اين رو چاقی دشمن پروستات محسوب می‌شود.

داروهای درمان كننده پروستات چه عوارضی دارند؟

همه داروهایي كه برای درمان كردن بیماری ها مصرف مي شوند، ممکن است با عوارضی همراه باشند که داروهای درمان كننده پروستات نیز این قاعده مستثنی نمي باشند؛ در صورت استفاده كردن از اين گونه داروها برای درمان كردن بيماري، اين امكان وجود دارد كه شما دچار حالت ناخوشایندی بشويد که بهترين عملكرد اين است كه در صورت مشاهده كردن این حالت در اسرع وقت با بهترين جراح پروستات در تهران مشورت نمایید.

در صورتي كه شما جراحی BPH انجام داده ايد، ممكن است موجب مختل شدن رابطه جنسی در افراد شود که اين امر كاملا موقتی مي باشد و پس از گذشت یک سال از بين مي رود؛ در واقع این مدت زمان در تمام افراد یکسان نمي باشد و ممکن است کمتري بيشتر طول بکشد؛ از جمله عوارض ديگري كه در اين افراد رخ مي دهند شامل بی اختیار شدن ادراری و عدم توانایی در کنترل كردن مثانه مي باشند.

به طور كلي درمان ها و جراحی هایی که برای رفع كردن مسائل و مشکلات متفاوت در پروستات مورد استفاده قرار مي گيرند، با توجه به نقش سلامتی و درمانی که دارند، عوارض و مشكلاتي ممكن است همراه باشد که علاوه بر وضعیت جسمانی، روحیه او را نيز تحت تاثیر خود قرار می دهد؛ برای اين كه بتوان با این عوارض و درمان آنها مقابله كرد، بايد فقط دكتر متخصص غدد شما می تواند یک عنصر کمک کننده باشد و به شما مشاوره و راه حل ارائه دهد.

بهترين جراح پروستات در تهران چه ويژگی هایی بايد داشته باشد؟

بهترين دكتر پروستات در تهران چه ويژگي هايي بايد داشته باشد؟

زماني كه شما به دنبال بهترين جراح پروستات در تهران هستيد بايد به ويژگي ها و خصوصياتي كه ايشان دارد توجه كنيد كه اين ويژگي ها شامل موارد زير مي باشند :

 • بايد ايشان تجربه و سابقه كافي در زمينه درمان پروستات داشته باشند.
 • دكتر بايد بتواند روش هاي مختلف درمان پروستات را بشناسند تا در صورت نياز از هر يك آن ها استفاده كنند.
 • دكتر بايد مدرك معتبر و مناسبي در زمينه پروستات داشته باشند.
 • مطب ايشان بايد در موقعيت جغرافيايي مناسبي باشد تا هر بيماري در صورت نياز بتواند دسترسي راحتي به مطب داشته باشد.
 • دكتر بايد براي درمان پروستات، هزينه مناسب و كافي در نظر بگيرند تا افراد با درامد مختلف بتوانند براي درمان به راحتي اقدام كنند.
 • بايد ايشان بتواند از روش هاي با كيفيت و پربازدهي براي درمان استفاده كنند زيرا در چنين شرايطي درمان بهتر خواهد بود.

کلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا مطالب مفیدی در رابطه با مشکلات پروستات در مردان و چگونگی درمان و تشخیص آن ها برای شما ذکر کردیم تا بتوانید نهایت استفاده را از آن ها داشته باشید؛ در ضمن 10 تا از بهترین جراح پروستات در تهران را به شما معرفی کردیم تا بتوانید به راحتی به مطب دکتر مورد نظر خود بروید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما متشکریم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با مشكل پروستات دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =

دکمه بازگشت به بالا