پزشکان

بهترين مركز تصوير برداری در كرج【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترين مركز تصوير برداری در كرج آشنا کنیم ، یکی از مهم ترین کارهایی که باید انجام دهیم این است که در طول سال معاینات و آزمایشات مختلف را انجام دهیم. مردم کرج به بهترين مركز تصوير برداری در كرج مراجعه می کنند و از آنها می خواهند که فرآیند تشخیص بیماری های مختلف و یا آزمایش ها و غربالگری های مختلف را برای آن ها انجام دهند. بهترین موسسات سونوگرافی و رادیولوژی دارای ویژگی های مشترکی از جمله: بهترین دستگاه های به روز و پیشرفته، متخصص سونوگرافی مجرب و خدمات متنوع می باشد.

تصویر برداری چیست ؟

رادیولوژی که تصویربرداری تشخیصی نیز نامیده می شود، مجموعه ای از آزمایشات مختلف است که از قسمت های مختلف بدن عکس می گیرد. این آزمایشات از این جهت منحصر به فرد هستند که به پزشکان اجازه می دهند داخل بدن را ببینند. چندین روش برای انجام آزمایش های تصویربرداری وجود دارد:

 • اشعه ایکس
 • ام آر آی
 • سونوگرافی
 • سی تی اسکن
 • اسکن PET

رادیولوژیست ها می توانند طیف وسیعی از این آزمایش ها را تفسیر کنند، از جمله اشعه ایکس، اولتراسوند، سنجش تراکم مواد معدنی استخوان، فلوروسکوپی، ماموگرافی، پزشکی هسته ای، سی تی اسکن و ام آر آی. رادیولوژی برای تشخیص بسیاری از بیماری ها به ویژه سرطان ضروری است. تشخیص زودهنگام زندگی را نجات می دهد.

بدون تشخیص هیچ درمانی وجود ندارد، بدون درمان جان انسان در خطر است. در کانادا به طور متوسط ​​هر روز هشت نفر به یک نوع سرطان مبتلا می شوند و سه نفر بر اثر آن می میرند. امروزه پزشکان بدون استفاده از تصویر برداری پزشکی نمی توانند بیماران را مدیریت کنند. در بسیاری از بیماری ها، پزشک خانواده یا پزشک اورژانس برای تشخیص و تعیین درمان مناسب به نتایج آزمایشات رادیولوژیکی تکیه می کنند.

انواع تصویربرداری پزشکی

سونوگرافی :تصویربرداری سونوگرافی از امواج صوتی با فرکانس بالا برای تولید تصاویری از داخل بدن استفاده می کند. این نوع تصویربرداری، به دلیل اینکه تصویر بدن را در زمان واقعی نشان می دهد، می تواند برای مواردی مانند حرکت اندام یا جریان خون در شریان ها نیز استفاده شود. این نوع تصویربرداری هیچ گونه تشعشع یونیزه ای به بدن وارد نمی کند و عارضه ای برای بیمار ایجاد نمی کند. برای سونوگرافی یک وسیله جانبی (ترانسدیوسر) روی پوست گذاشته و به نواحی مختلف منتقل می شود و بیمار متوجه دردی نمی شود.

انواع تصویربرداری پزشکی

MRI : ام ار ای یا تصویربرداری تشدید مغناطیسی نیز روشی برای گرفتن عکس از داخل بدن است. اسکنرهای MRI از امواج رادیویی و مغناطیسی برای ایجاد تصاویر استفاده می کنند. تصاویر MRI عمدتا از پروتون های معلق در آب و چربی بدن به دست می آیند. این پروتون ها به دلیل تفاوت در میزان آب در قسمت های مختلف بدن و اینکه فرآیند آسیب در بیماری ها می تواند بر این میزان تاثیر بگذارد، تصاویر متفاوتی تولید می کنند و این اساس تصویربرداری رزونانس MRI و l است.

در طول این تصویربرداری، بیمار باید روی تخت مخصوص دراز بکشد و به آرامی و بدون هیچ گونه جسم فلزی وارد دستگاه شود (فلز می تواند با امواج تداخل داشته باشد و نه تنها مانع از عمل تصویربرداری شود، بلکه می تواند به بیمار آسیب برساند). . در این حالت ممکن است زمانی که اسکن قطع می شود، بیمار کمی حرکت کند، اما نه به گونه ای که ناحیه جابجا شود. سپس آنالیز انجام می شود و بیمار به خارج از دستگاه هدایت می شود.

بسیاری از بیماری ها، ضایعات، سرطان ها و روند پیشرفت آن و همچنین تشخیص بیماری های عصبی و عضلانی توسط MRI امکان پذیر است. بیمار در طول این تصویربرداری دردی احساس نخواهد کرد. در صورت نیاز به MRI تزریقی، پزشک ماده حاجب را به صورت داخل وریدی تزریق می کند و سپس تصویربرداری را آغاز می کند.

تصویربرداری اشعه ایکس : رادیوگرافی یا اشعه ایکس روشی برای تصویربرداری از اندام ها است که با استفاده از اشعه ایکس انجام می شود.با توجه به میزان جذب اشعه ایکس در قسمت های مختلف بدن، این روش تصاویر سیاه و سفید و خاکستری ایجاد می کند. در تصویربرداری با اشعه ایکس، استخوان ها به دلیل بیشترین جذب سفید به نظر می رسند و مناطقی از ماهیچه که کمترین جذب را دارند خاکستری به نظر می رسند. این روش عمدتاً برای تشخیص شکستگی استخوان و یا برای تشخیص بیماری های خاص مانند ذات الریه یا ذات الریه و پوکی استخوان استفاده می شود.

تفاوت در انواع تصویربرداری

تصویر برداری پزشکی شامل چندین فناوری پزشکی مختلف است که برای نظارت بر بدن انسان به منظور نظارت، تشخیص یا درمان شرایط پزشکی استفاده می‌شود. هر نوع تصویربرداری اطلاعات متفاوتی در مورد بدن شما می دهد، بنابراین پاسخی که پزشک از MRI ​​شما می گیرد جنبه های متفاوتی از بدن و سلامت شما را نسبت به پاسخی که از سونوگرافی دریافت می کند و نشان می دهد. به همین دلیل است که گاهی اوقات برای پزشکان ضروری است. از چندین نوع تصویربرداری استفاده کنند و آن را تجویز کنند.

با 10 تا از بهترين مركز تصوير برداری در كرج آشنا شوید !

 

مرکز تصویربرداری پزشکی بهار

مرکز تصویربرداری پزشکی بهار

مرکز تصویر برداری پزشکی بهار ،مجهز به بخش های MRI ، سی تی اسکن، سونوگرافی ،ماموگرافی ،رادیولوژی، سنجش تراکم استخوان ، پانورکس و سفالومتری دیجیتال ، پس از اخذ مجوزهای لازم در بهمن ماه ۱۳۸۹، به همت گروهی از متخصصین و کارشناسان تصویربرداری پزشکی ، به عنوان سومین مرکز تصویربرداری پزشکی کرج ، بطور شبانه روزی آغاز به کار کرد. هم اکنون این مرکز ، با برخورداری از مدرنترین تجهیزات ، در حال ارائه خدمات است.

اهداف موسسین :احداث یک مرکز تصویربرداری شبانه روزی ، با هدف ارتقاء سطح کیفیت تصویربرداری در استان البرز ، قابل رقابت و در حد معتبر ترین مراکز تصویربرداری ، جهت رفاه و آرامش بیماران ، هدف اولیه موسسین می باشد.

امکانات مرکز

 •  ام ار ای 1.5 تسلا GE
 •  سی تی اسکن مولتی اسلایس 16 زیمنس
 •  سونوگرافی و داپلر رنگی
 •  رادیوگرافی دیجیتال
 •  رادیوگرافی فک و دندان (OPG)
 •  ماموگرافی دیجیتال
 •  سنجش تراکم استخوان (BMD)

آدرس : استان البرز ، کرج ، خیابان طالقانی شمالی ، ۲۰۰ متر بالاتر از اداره پست ، کوچه نسیم ، پلاک ۴۹۳

شماره تلفن : ۸ – ۳۲۲۵۵۷۴۵

 مرکز تصویر برداری دکتر نبی پور

 مرکز تصویر برداری دکتر نبی پور

 دکتر سید عباس نبی پور اشرفی متخصص رادیولوژی سونوگرافی سی تی اسکن و ام آر آی در شهرهای تهران و کرج است.  پس از سال ها تحصیل و پژوهش ایشان از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شده اند. هم چنین دانشنامه تخصصی خود را از دانشگاه کرمان اخذ نموده اند. علاوه بر آن با گذراندن دوره های متعددی، گواهینامه های معتبری در روش های نوین سونوگرافی و رادیولوژی از کشور آلمان را دریافت نمودند. سپس بر اساس سوابق درخشان تحصیلی و پژوهشی شان در انجمن سونوگرافی اروپا به عضویت رسمی در آمده اند. ایشان در حال حاضر در مراکز تشخیصی درمانی و تصویر برداری متعدد در خدمت هم میهنان عزیز می باشند که در ذیل برخی یاد میشوند:

 • موسس موسسه سونوگرافی رادیولوژی نبی پرتو
 • موسس مرکز جامع تصویربرداری دکتر نبی پور اشرفی گلستان
 • رادیولوژیست /مسئول فنی مرکز جامع تصویر برداری پارسیان تهران
 • رادیولوژیست پلی کلینیک فوق تخصصی فرهنگیان
 • و مراکز دیگر….

آدرس : کرج، فلکه اول گوهردشت، ابتدای مطهری، ساختمان البرز واحد ۸، موسسه سونوگرافی و رادیولوژی نبی پرتو (دکتر سید عباس نبی پور اشرفی)

شماره تلفن : ۰۲۶۳۴۴۱۵۶۹۳

مرکز تصویربرداری پزشکی پارس

مرکز تصویربرداری پزشکی پارس

مرکز تصویربرداری پزشکی پارس، به عنوان مرکز جامعه تصویربرداری، از نخستین مراکز تصویربرداری است که دارای قسمت های متعددی شامل: سونوگرافی، رادیولوژی، سی تی اسکن و ام آر آی می باشد. این مرکز جهت ارتقاء کیفیت خدمات تشخیصی-درمانی-پزشکی، با هدف ارائه ی خدمت به بیماران و جامعه ی پزشکی، در سال 1388 تأسیس شد. مرکز تصویربرداری پارس، با بهره گیری از پرسنل با تجربه و متخصص مجهز به دانش روز و با به کارگیری به روزترین فناوری های تصویربرداری، خدمات خود را به صورت تخصصی و فوق تخصصی ارائه می کند.

خدمات

 • ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی MRI
 • ارائه خدمات تخصصی وفوق تخصصی CT SCAN
 • ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی ماموگرافی
 • ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی سونوگرافی
 • ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی رادیولوژی دیجیتال
 • ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی رادیولوژی تهاجمی
 • ارائه خدمات تخصصی و فوق تخصصی رادیولوژی دهان و دندان

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی جنوبی، ایستگاه تاکسی درختی، کوچه شهید عابدینی، پلاک 9

تلفن تماس:02632191

مؤسسه تصویربرداری پزشکی پارسیان

مؤسسه تصویربرداری پزشکی پارسیان

مؤسسه تصویربرداری پزشکی پارسیان، همواره یکی از پیشگامان حوزه ی سلامت در زمینه ی آزمون‌ های تشخیصی – پزشکی بوده است و خدمات منحصر به فرد و دقیق خود را در قالب رادیولوژی شامل: رادیوگرافی های عمومی – تخصصی و رادیوگرافی های تخصصی دندانپزشکی با بهترین کیفیت، به صورت دیجیتال عرضه می کند. خدمات این مرکز به صورت شبانه روز ی ارائه می گردد. همچنین، ارائه کلیه ی خدمات سونوگرافی های عمومی و تخصصی در زمینه های مختلف، در محیطی دلنشین در کنار بهره گیری از مجموعه ای از متخصصان با تجربه و به کارگیری دستگاه‌ های پیشرفته از دیگر ویژگی های این مؤسسه است که سبب شده یکی از بهترین ها در لیست بهترین مرکز تصویربرداری در کرج باشد.

خدمات

 • ام آر آی 1.5 تسلا
 • رادیوگرافی دیجیتال
 • ماموگرافی دیجیتال
 • سنجش تراکم استخوان
 • سی تی اسکن اسپیرال
 • رادیولوژی ترانزیت روده باریک
 • پانورکس و پری اپیکال دیجیتال
 • رادیولوژی رنگی معده و اثنی عشر
 • بیوپسی تحت گاید سونوگرافی و سی تی اسکن رادیوگرافی عمومی و تخصصی و اطفال شامل: باریم انما، باریم سوالو، باریم میل، فیستول گرافی، هیستروسالپنگوگرافی (HSG)، ماموگرافی دیجیتال، RUG، IVP، VCUG
 • انواع سونوگرافی داپلر رنگی عروق شامل: کالر داپلر کاروتید، پستان با پروب مخصوص، نسج نرم عمقی و سطحی، کالر داپلر PENIS با تزریق پاپاورین، کالر داپلر شریانی و وریدی اندام ها، بیوپسی و FNA از ارگان ها تحت گاید سونوگرافی، کالر داپلر تخمدان، رحم و حاملگی (جنین و جفت)
 • انواع سونوگرافی های عمومی و تخصصی شامل: بارداری، بیوفیزیکال پروفایل همراه با NST، غربالگری سه ماهه اول (NB، NT)، ترانس رکتال، ترانس واژینال، غربالگری سه ماهه دوم، شکم و لگن، تیروئید و غدد بزاقی و نسج نرم گردن و بیضه ها، سونوگرافی سه بعدی و چهار بعدی جنین، هیپ دو طرف نوزاد، شکم نوزاد، رحم و تخمدان (ترانس رکتال)

آدرس: استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، رو به روی هلال احمر، ابتدای بلوار قائم، نبش کوچه مصطفی خمینی

تلفن تماس: 02632775582 – 02632775581

مرکز تصویربرداری درمانگاه مرکزی مهرشهر

مرکز تصویربرداری درمانگاه مرکزی مهرشهر

مرکز تصویربرداری درمانگاه مرکزی مهرشهر، مجهز به دستگاه ها و تکنولوژی های روز  دنیا است. این مجموعه با به کارگیری دانش نوین و کارشناسان و متخصصان با تجربه و کار آزموده خدمات خود را به مراجعین ارائه می دهد. این مجموعه در سه بخش سونوگرافی، رادیولوژی و رادیوگرافی دهان و دندان فعال است. لازم به ذکر است به جز مرکز سونوگرافی و رادیولوژی، درمانگاه مرکزی مهرشهر شامل بخش های اورژانس و داروخانه، کلینیک دیابت -زخم و استومی، بینایی سنجی و فروشگاه عینک، کلینیک شنوایی سنجی، آزمايشگاه پاتوبيولوژی،کلینیک دندان پزشکی و فیزیوتراپی می باشد. در کلیه ی این بخش ها از پرسنل و پزشکان متخصص و با تجربه بهره گرفته شده و از به روز ترین تجهیزات و دستگاه ها بهره گرفته می شود تا خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعین عرضه شود. مرکز سونوگرافی درمانگاه مرکزی مهرشهر یکی از معتبرترین مراکز در لیست بهترین مرکز تصویربرداری در کرج است.

خدمات

 • رادیوگرافی دهان و دندان، فک و صورت
 • انجام کلیه ی خدمات سونوگرافی شامل: سونوگرافی های معمول شکم و لگن، حاملگی، تیروئید، پروستات، سونوگرافی تعیین جنسیت جنین، سونوگرافی غربالگری اول و..
 • ارائه کلیه ی خدمات رادیولوژی، شامل: رادیوگرافی تنه (قفسه ی سینه، دنده ها، جناغ، مهره های توراسیک، مهره های کمری)، رادیوگرافی سر و گردن (جمجمه، سینوس های صورت، نمای واترز و کالدول، استخوان بینی، مهره های گردن)، رادیوگرافی دهان و دندان (پانورکس، سفالوگرام)، رادیوگرافی اختصاصی زنان، هیستروسالپنگوگرافی، ماموگرافی و نمای مخصوص بزرگنمایی، رادیوگرافی نوزادان و کودکان جهت بررسی هیرشپرونگ رفلاکس و تعیین سن استخوانی

آدرس: استان البرز، کرج، مهرشهر، بلوار ارم، بین خیابان 118 و 119

تلفن تماس: 02633412345

مؤسسه تصویربرداری پزشکی رویان

مؤسسه تصویربرداری پزشکی رویان

مؤسسه تصویربرداری پزشکی رویان، با هدف بررسی و تشخیص دقیق بیماری های نادر در سال 1395 تأسیس شد. بهره مندی از متخصصین با دانش و با تجربه در کنار به کارگیری به روز ترین تجهیزات و دستگاه های تصویربرداری پزشکی، امکان ارائه ی طیف گسترده ای از انواع خدمات تشخیصی را در بخش های مختلف درمان، برای مراجعین فراهم آورده است. قرار گیری سونوگرافی و رادیولوژی رویان، در یکی از کامل ترین مجتمع های پزشکی استان البرز در مکانی نزدیک به مراکز اصلی مراجعه بیماران (بیمارستان البرز و بیمارستان رجائی) از ویژگی های مثبت این مرکز است.

خدمات

 • فتوگرافی
 • ماموگرافی
 • رادیولوژی فک و صورت
 • انواع خدمات رادیولوژی: تخصصی، ساده، رنگی (رادیوگرافی از استخوان ها، مجاری ادراری، دستگاه گوارش تحتانی، دستگاه گوارش فوقانی، قفسه سینه، KUB، لوبوساکرال، OPG)
 • انواع خدمات سونوگرافی تخصصی و فوق تخصصی ( مانند کالر داپلر رنگی، غربالگری بارداری، ناباروری مردان و ترانس رکتال، سونوگرافی اختصاصی کودکان، بیوپسی یا نمونه برداری)

آدرس: استان البرز، کرج، ضلع جنوبی پل میان جاده مجتمع تخصص البرز، بلوک A

تلفن تماس: 02634251501 – 02634251502

مؤسسه تصویربرداری پزشکی مرکزی کرج

مؤسسه تصویربرداری پزشکی مرکزی کرج

مؤسسه تصویربرداری پزشکی مرکزی کرج، در سال 1379، شروع به کار کرد. در ابتدا امکانات تصویربرداری این مرکز شامل یک دستگاه MRI نیم تسلا (GE)، یک دستگاه سی تی اسکن (GE)، رادیوگرافی، پانورکس و دو دستگاه سونوگرافی (GE) بود. سپس، در کمتر از سه سال اقدام به راه اندازی مرکز پزشکی هسته ای با برخورداری از یک دستگاه گاما کمرا با کلیه امکانات جانبی آن شد؛ علاوه بر آن در سال چهارم راه اندازی اقدام به ارتقاء دستگاه های MRI به یک دستگاه 1.5 تسلا و همچنین ارتقاء سی تی اسکن به سیستم اسپیرال نموده و در سال 1385 برای اولین بار در استان البرز اقدام به دیژیتالیزه نمودن دستگاه رادیولوژی، ماموگرافی و پانورکس در کنار تجهیز مؤسسه به دستگاه سنجش تراکم استخوان جهت تشخیص پوکی استخوان، شد.

در سال 1382، کلینیک غیر تهاجمی قلب و عروق نموده با متخصصین مسلط به کلیه ی سیستم های پیشرفته از جمله: اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، هولتر مانیتورینگ و … راه اندازی شد. در حال حاضر موسسه تصویربرداری پزشکی مرکزی کرج، مرکز غیر تهاجمی قلب وعروق و مرکز پزشکی هسته ای در یک مجموعه واحد در عظیمیه کرج و غرب میدان مهران (بلوار دکتر شریعتی) با برخورداری از مجهزترین تجهیزات تشخیصی-درمانی به ارائه ی خدمت به مراجعین می پردازد. این مؤسسه موفق به دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت (ISO) شده است.

برخورداری از متخصصان رادیولوژی، متخصصین قلب و عروق، متخصص پزشکی هسته ای و پزشک عمومی برای بخش معاینات در این مجموعه در کنار تجهیزات پیشرفته روز دنیا، این مجموعه را از برترین مراکز تصویربرداری در لیست بهترین مرکز تصویربرداری در کرج قرار داده است.

خدمات

 • ام آر آی
 • تست ورزش
 • سونوگرافی ساده
 • ماموگرافی دیجیتال
 • فلوروسکوپی دیجیتال
 • هولتر مانیتورینگ قلب
 • اسکن هسته ای قلب
 • سونوگرافی داپلر رنگی
 • سنجش تراکم استخوان
 • هولتر مانیتورینگ فشار خون
 • اکوکاردیوگرافی رنگی دیجیتال
 • رادیوگرافی دیجیتال دهان و دندان
 • رادیوگرافی دیژیتال ساده و رنگی
 • سی تی اسکن مولتی اسلایس
 • اسکن هسته ای از تمام نقاط بدن

آدرس: استان البرز، کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، پلاک 44

تلفن تماس: 02632500668

مرکز تصویر برداری تیراد

مرکز تصویر برداری تیراد 

مرکز فوق تخصصی سونوگرافی و تصویربرداری تیراد در سال ۱۳۹۶ و توسط پزشکان فوق تخصص رادیولوژی مداخله‌ای در تهران افتتاح گردید، و از همان موقع فعالیت تخصصی خود را در زمینهٔ انواع تصویربرداری و سونوگرافی آغاز نمود و با حدود بین ۱۰ الی ۲۰ نفر کارکنان رسمی در مرکز پاسخگوی بیماران و مراجعین محترم گردید، تجهیزات پیشرفته سونوگرافی و نیز تخصص بالای کارکنان ازجمله مواردی بود که در آستانه فعالیت مرکز مدنظر قرار گرفت و با حضور یک هیئت‌مدیره متشکل از پزشکان فوق تخصص توانست به‌ خوبی و با سرعت به سمت هدف خود که در حقیقت ارائه خدماتی دقیق‌تر و تخصصی‌تر به مراجعین بود حرکت کند.

حضور کادر متخصص اداری و دستیاری در این مرکز از دیگر مواردی است که می‌توان از آن به‌ عنوان یک افتخار نام برد، تیمی دلسوز که به شکل کامل و تمام‌ وقت پاسخگوی تماس‌های بیماران و مراجعین محترم می‌باشد ، اولین هدف پاسخ‌گویی درست به نیازهای مراجعین می‌باشد که امیدواریم بتوانیم در سال‌های پیش رو در این زمینه به حد نهایت برسیم و با در نظر گرفتن شرایط هر بیمار به بهترین نحو ممکن پذیرا خدمات ارائه کنیم.

خدمات مرکز تصویر برداری تیراد :

انجام انواع سونوگرافی

مرکز سونوگرافی تیراد همان‌طور که از نامش برمی‌آید درزمینهٔ سونوگرافی از کلیه اندام‌های بدن فعالیت می‌کند و باوجود دستگاه‌های پیشرفته‌ای که تهیه نموده و تلاشی که در رابطه با به‌روزرسانی امکانات مرکز می‌نماید همواره توانسته است با بهترین متدهای روز ممکن پاسخ‌های صحیح و دقیقی به مراجعین در این مورد بدهد، سونوگرافی تیروئید و پاراتیروئید، سونوگرافی سینه، سونوگرافی ریه، کبد، کلیه‌ها، شکم و لگن و کلیه اندام‌های بدن در مرکز انجام می‌شود و بیماران محترم می‌توانند برای دریافت نوبت از طریق همین سایت و یا از طریق شماره‌های تماس مرکز اقدام نمایند.

درمان واریس با کمک لیزر و آر اف

از دیگر خدمات این مرکز استفاده از لیزر و آر اف در درمان رگ‌های واریسی می‌باشد، بسیاری از هم‌وطنان خوشبختانه با این روش آشنا هستند، این روش به‌عنوان یک جایگزین بسیار مناسب برای جراحی رگ‌های واریسی به کار گرفته‌شده و توانسته است به‌ خوبی باوجود کارایی بسیار بالا در از بین بردن این رگ‌ها پیشرفت نماید.

آدرس : خیابان قائم مقام فراهانی، نبش کوچه عرفان ، پلاک ۱۶۸ ، واحد ۲

شماره تلفن : 02188716511

مرکز تصویر برداری رویان

مرکز تصویر برداری رویان 

آدرس : کرج، منطقه 5، خیابان بهشتی، ضلع جنوبی پل میانجاده، مجتمع تجاری و تخصصی البرز (مرکز خرید البرز)، بلوک A1، طبقه سوم

شماره تماس : 02634251500

مرکز تصویر برداری ظفر

مرکز تصویر برداری ظفر

خدمات ارائه شونده :
رادیولوژی ، ماموگرافی و پانورکس فول دیجیتال ، سنجش تراکم استخوان
سنجش تراکم نورلند آمریکا ، سونوگرافی ، کالرداپلر سه بعدی و چهار بعدی

بیمه های طرف قرارداد :
سازمان تامین اجتماعی ، نیروهای مسلح ، خدمات درمانی
بانک صادرات ، بانک ملت ، بانک تجارت ، بانک رفاه
بیمه ایران ، شهرداری تهران

آدرس : گوهردشت ، بعد از سه باندی ، نرسیده به خیابان داریوش ، روبروی عینک دانشجو ، کوچه شهید گروسی ، پلاک 37

تلفن تماس : 02634432945

برای آشنایی بیشتر با بهترین مرکز تصویربرداری در تهران به سایت مورد نظر مراجعه فرمایید .

اقدامات لازم قبل از انجام تصویر برداری

 • از آوردن اشیای قیمتی، پول نقد و … به بخش عکاسی خودداری کنید.
 • شش ساعت قبل از زمان تعیین شده برای تصویربرداری ناشتا باشید. مصرف آب منعی ندارد.
 • گلوکز ناشتا ایده آل برای تصویربرداری (200 میلی گرم در دسی لیتر). اگر بالاتر از حد معمول باشد تصویربرداری انجام نمی شود.
 • حداقل 24 تا 48 ساعت قبل از تیراندازی از فعالیت های ورزشی شدید یا فعالیت هایی که فشار زیادی به بدن وارد می کند خودداری کنید.
 • لباس‌های راحت و گشاد و بدون دکمه‌های فلزی بپوشید و…
 • 24 ساعت قبل از تصویربرداری از غذاهایی با نشاسته کم، قند و پروتئین بالا استفاده کنید.
 • 24 ساعت قبل از فیلمبرداری از خوردن غذاهایی مانند آدامس، سیب زمینی، آجیل، حبوبات، پاستا و ورمیشل، برنج و نان خودداری کنید. خوردن انواع پروتئین ها مانند مرغ، ماهی، گوشت قرمز، تخم مرغ، سالاد، کره و لبنیات ممنوع نیست.
 • از غذاهای حاوی قند، انواع شیرین کننده های مصنوعی، انواع کیک و شیرینی خودداری کنید. و تا 24 ساعت قبل از عکسبرداری از مصرف نوشابه های گازدار و آب میوه های صنعتی (به دلیل قند زیاد) خودداری کنید.

اقدامات لازم قبل از انجام تصویر برداری

كلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با 10 تا از بهترین مرکز تصویر برداری در کرج آشنا کنیم ،تا بتوانید به راحتی برای جراحی اقدام کنید. از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت ممنونیم و در صورت داشتن هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در این زمینه دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

3.3/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا