پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین دکتر واژینیسموس در تهران【سال1402】❤️+ لیست 5 تایی

برخی از خانم ها در اولین رابطه جنسی با همسرشان دچار انقباض و درد در این ناحیه می شوند و این مشکل آن ها را از برقراری رابطه زناشویی باز می دارد. در کشور ما به دلیل ناتوانی افراد در صحبت در مورد این مشکل، بسیاری از زنان تجربه ناخوشایندی از رابطه جنسی برای سالیان متمادی دارند و این مشکل بر روابط عاطفی و سلامت روان آن ها نیز تأثیر گذاشته و در برخی موارد به طلاق ختم می شود. افراد در صورتی که با مشکل واژینیسموس مواجه شوند، باید به پزشک متخصص مراجعه کرده و خود را درمان کنند. ما در این مقاله قصد داریم بهترین دکتر واژینیسموس در تهران را به شما معرفی کنیم تا در صورت نیاز به آن ها مراجعه کرده و درمان خود را آغاز کنید. ممنون می شویم از این که ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

واژینیسموس چیست؟

واژینیسموس که به آن دخول دردناک نیز می‌گویند، اسپاسم غیر ارادی عضلات واژن و کف لگن است. واژینیسموس اختلالی است که باعث می شود زنان در حین رابطه جنسی، درد در ناحیه واژن را تجربه کنند. افراد در این میان نه تنها از رابطه خود لذت کافی نمی برند، بلکه دچار ناراحتی و عذاب می شوند. واژینیسموس مشکلی است که تأثیر زیادی در زندگی زناشویی و روابط جنسی افراد دارد حتی در موارد شدید از باردار شدن بیمار جلوگیری می کند اما این بیماری توسط بهترین دکتر واژینیسموس در تهران درمان می شود.

این اختلال به دو شکل اولیه (بدون تجربه جنسی قبلی) و شکل ثانویه (با تجربه جنسی راحت در گذشته) تقسیم می شود. باید بدانید که انقباض عضلانی کاملا غیر ارادی است و بنابراین فرد کنترلی بر آن ندارد. مبتلایان به واژینیسموس به دلیل ترس از دخول دردناک به طور کامل موفق به برقراری رابطه جنسی نمی شوند و این مشکل بار روانی زیادی برای آن ها به همراه دارد که افراد می توانند با مراجعه به بهترین دکتر واژینیسموس در ایران درمان خود را آغاز کنند.

واژینیسموس چیست؟

دلایل ایجاد واژینیسموس

معمولاً علت دقیق و مشخصی برای شروع واژینیسموس وجود ندارد، اما عواملی مانند موارد زیر می توانند باعث بروز واژینیسموس شوند:

 • تربیت نادرست به کودک می آموزد که داشتن رابطه جنسی بسیار زشت و غیر اخلاقی است و این طرز فکر اشتباه به کودک منتقل می شود و موجب می شود تا کودک در آینده و در زندگی زناشویی با مشکلات جنسی و عاطفی زیادی مواجه شوند.
 • تجارب جنسی که بسیار ناخوشایند بوده اند یا زنانی که در دوران کودکی و نوجوانی یا در هر زمانی مورد آزار جنسی و تجاوز جنسی قرار گرفته اند ممکن است دچار واژینیسموس شوند که با مراجعه به بهترین دکتر واژینیسموس در تهران درمان می شوند.
 • با توجه به عدم آگاهی و مطالعات کافی در مورد رابطه جنسی قبل از ازدواج و احساس ترس ناشی از باور اشتباهی که به دختران منتقل شده است مانند درد شدید پارگی پرده بکارت و خونریزی آن، با این باورهای غلط، احساس بدی به دخترها منتقل می شود و باعث ترس آن ها از رابطه جنسی می شود، این ترس یکی از دلایل واژینیسموس است.
 • مشکلات روحی، خستگی و استرسی که فرد ممکن است داشته باشد، احتمال ابتلا به واژینیسموس را افزایش می دهد و با مراجعه به پزشکان با تجربه قابل درمان است.
 • ماهیچه های واژن ممکن است در هنگام زایمان آسیب ببینند و باعث ایجاد واژینیسموس در زنان شوند.

5 تا از بهترین دکتر واژینیسموس در تهران را بشناسید!

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش متخصص اعصاب و روان(روانپزشک ) عضو سازمان نظام پزشکی ایران و عضو انجمن روان پزشکان ایران که با رتبه خوب از دانشگاه های ایران فارغ التحصیل هستند .ایشان در حال حاضر از اعضای فعال هیات مدیره بزرگترین و مجهزترین بیمارستان اعصاب و روان خصوصی  ایران هستند.

سابقه طولانی در درمان اختلالات روانپزشکی و روان شناسی دارند و خدمات تخصصی ایشان ،ویزیت ،مشاوره و روانکاوی، ودرمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی ام اسrTMS، درمان اختلالات روانپزشکی با دستگاه تی دی سی اس tDCS درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان(بیش فعالی و عدم تمرکز، اضطراب…)با دستگاه نوروفیدبک  و tDCSمیباشد.

خدمات:

 • خدمات بستری  بیماران اعصاب و روان در مجهزترین بیمارستان خصوصی اعصاب و روان تهران (بیمارستان ایرانیان)
 • درمان  اختلال واژینسموس با دستگاه امریکایی در سریع ترین زمان
 • درمان اختلالات افسردگی( پس از زایمان- افسردگی فصلی ،دوقطبی و…)
 • درمان اختلالات اضطرابی و استرس(اضطراب منتشر- حمله پانیک- استرس پس از سانحه(
 • درمان اختلالات جنسی( اختلال زود انزالی- اختلال نعوظ- اختلال واژینیسموس ، ترانس)
 • درمان اختلالات خواب(بی خوابی- کابوس شبانه و ……(
 • درمان اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی
 • درمان اختلال وسواس فکری و عملی (وسواس کندن مو- وسواس بد ریختی بدن(
 • درمان اختلالات شخصیت(اختلال شخصیت مرزی- اختلال پارانوئید(
 • درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان
 • درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان
 • درمان اختلال اضطراب جدایی در کودکان
 • درمان اختلال پرخاشگری در کودکان
 • درمان اختلال تیک و لکنت زبان در کودکان(روانشناس کودک و بازی درمانی
 • درمان شب ادراری در کودکان
 • درمان اختلال یادگیری در کودکان(واحد کاردرمانی )
 • کتامین تراپی برای افسردگی طول کشیده و مقاوم به درمان

 زمان حضور در مطب: از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17عصر تا 22عصر

  آدرس مطب: تهران ،بلوار دهکده المپیک ،چهار راه زیبا دشت،روبروی مسجد امام رضا،پلاک 16 طبقات اول و دوم

   تلفن تماس: 44744659 – 09101633749 – 44744641

روش های درمان واژینیسموس زیر نظر بهترین دکتر واژینیسموس در تهران

واژینیسموس درجات مختلفی دارد و شدت درد در این بیماری از خفیف تا بسیار شدید متغیر است که همه آن ها قابل درمان هستند. نسبت به شدت واژینیسموس از روش های زیر برای درمان آن استفاده می شود:

 • در واژینیسموس خفیف، زنان بهتر است قبل از مقاربت از وان آب گرم استفاده کنند. نشستن در آب برای حدود 30 دقیقه می تواند به شل شدن عضلات واژن و جلوگیری از انقباض بیش از حد عضلانی در حین دخول کمک کند.
 • تزریق بوتاکس یک درمان موثر است که زیر نظر بهترین دکتر زنان در ایران انجام می شود. این تزریق معمولاً با بیهوشی عمومی در سمت داخلی واژن و پشت پرده بکارت یا حلقه پرده بکارت انجام می شود. ماندگاری بوتاکس حدود 5 تا 6 ماه است و در این مدت فرد می تواند رابطه جنسی داشته باشد اما پس از آن نیازی به تکرار تزریق بوتاکس نیست.
 • یکی از موثرترین روش های درمان واژینیسموس استفاده از دستگاه RF واژینال است. این دستگاه دارای امواج الکترومغناطیسی است که می تواند بافت عضلانی واژن را تغییر داده و انقباضات غیر ارادی واژن را در هنگام رابطه جنسی برطرف کند. بهترین دکتر واژینیسموس در تهران از این روش برای درمان قطعی واژینیسموس بسیار شدید استفاده می کنند.
 • ورزش های کنترل لگن که به ورزش های کگل نیز معروف هستند، شامل انقباض و شل شدن ماهیچه ها هستند و به همین دلیل یکی از روش های عملی درمان واژینیسموس محسوب می شوند که با این تمرینات عضلات اطراف واژن کنترل می شود، به همین دلیل به آن رویکرد کاهش حساسیت پیشرونده نیز می‌گویند.
 • در شرایطی که درد فیزیکی و مشکلات در ساختار واژن منجر به نفوذ دردناک می شود، جراحی زیر نظر بهترین دکتر واژینیسموس در تهران می تواند به درمان واژینیسموس کمک کند.
روش های درمان واژینیسموس زیر نظر بهترین دکتر واژینیسموس در تهران

خانم های مبتلا به بیماری واژینیسموس می توانند باردار شوند؟

افراد با درمان واژینیسموس زیر نظر بهترین دکتر زنان در تهران می توانند به راحتی باردار شوند. بسیاری از زنان مبتلا به واژینیسموس موفق به بارداری شده اند و جالب است بدانید که حتی قادر به زایمان طبیعی هستند و بدون هیچ مشکلی می توانند بارداری را تجربه کنند و به طور طبیعی زایمان کنند.

کلام آخر

برخی از زنان در اولین رابطه جنسی با همسر خود احساس انقباض و درد در این ناحیه می کنند و این مشکل آن ها را از برقراری روابط زناشویی باز می دارد. هنگامی که بیماری واژینیسموس برای افراد ایجاد شود، آن ها می توانند با مراجعه به بهترین دکتر واژینیسموس در تهران، مشکل خود را برطرف کنند.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید، سایت تاپتنا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر واژینیسموس در تهران آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.8/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا