پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین دکتر واژینیسموس در ایران【سال1402】❤️+ لیست 5 تایی

روابط جنسی سالم می تواند تأثیرات بسیار مثبتی در زندگی شخصی و زناشویی هر فردی داشته باشد، بنابراین هر گونه عارضه و اختلال در دستگاه تناسلی فرد می تواند مشکلات زیادی را برای او ایجاد کند. یکی از مشکلاتی که مانع از روابط جنسی سالم می شود، اختلال واژینیسموس است. واژینیسموس در هر سنی ممکن است رخ دهد اما جای نگرانی نیست زیرا این عارضه کاملا قابل درمان است. در این مقاله قصد داریم بهترین دکتر واژینیسموس در ایران را به شما معرفی کنیم تا در صورت نیاز به آن ها مراجعه کرده و درمان خود را آغاز کنید. ممنون می شویم از این که ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

واژینیسموس چیست؟

واژینیسموس اختلالی است که در آن فرد در حین رابطه جنسی دچار انقباض غیرارادی عضلات واژن می شود، این عارضه در هنگام دخول درد زیادی برای فرد ایجاد می کند. واژینیسموس درجات مختلفی دارد، بنابراین برخی از افراد ممکن است نتوانند رابطه برقرار کنند و یا احتمال دخول دردناک را داشته باشند. در برخی موارد، این اختلال می تواند شدت زیادی داشته باشد تا جایی که معاینه فیزیکی فرد توسطبهترین دکتر واژینیسموس در ایران امکان پذیر نباشد.

زنانی که مبتلا به واژینیسموس می شوند، حافظه عضلانی در ذهن خود دارند که باعث ایجاد انقباض در حین دخول می شود، این حالت مانند این است که وقتی دست شما به جسم داغ برخورد می کند، بلافاصله حالت دفاعی می گیرید و سریع عکس العمل نشان می دهید و واکنش شما به جسم داغ کاملا غیر ارادی است.

امکان دارد افرادی که درگیر واژینیسموس هستند نتوانند باردار شوند و عدم بارداری می تواند به دلیل واژینیسموس باشد، در صورت داشتن هر یک از این مشکلات، حتما به بهترین دکتر زنان در تهران مراجعه کرده و پس از معاینه و تشخیص، درمان خود را اغاز کنید.

واژینیسموس چیست؟

انواع واژینیسموس

بیماری واژینیسموس را می توان به دسته های مختلفی طبقه بندی کرد تا روش درمانی مناسب به راحتی مشخص شود. از انواع این بیماری باید به گروه های زیر اشاره کرد:

نوع اولیه: این نوع واژینیسموس همیشه با فرد همراه بوده است به گونه ای که فرد حتی در اولین تجربه جنسی رنج زیادی می برد. در این نوع واژینیسموس، بیمار حتی قادر به استفاده از تامپون یا معاینه فیزیکی توسط پزشک نیست.

نوع ثانویه: نوع ثانویه واژینیسموس در افرادی رخ می دهد که در گذشته رابطه جنسی خوبی داشته اند اما به دلایل دیگری به این اختلال مبتلا شده اند.

نوع عمومی: افراد مبتلا به این نوع واژینیسموس همیشه با این عارضه مواجه هستند و هر عاملی می تواند باعث بروز آن در فرد شود.

نوع موقعیتی: نوع موقعیتی واژینیسموس همانطور که از نامش پیداست در زمان و موقعیت خاصی بروز می کند، بنابراین ممکن است فرد در حین رابطه جنسی دچار مشکل شود اما در معاینه پزشکی در شرایط کاملا طبیعی قرار دارد.

5 تا از بهترین دکتر واژینیسموس در ایران را بشناسید!

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش متخصص اعصاب و روان(روانپزشک ) عضو سازمان نظام پزشکی ایران و عضو انجمن روان پزشکان ایران که با رتبه خوب از دانشگاه های ایران فارغ التحصیل هستند .ایشان در حال حاضر از اعضای فعال هیات مدیره بزرگترین و مجهزترین بیمارستان اعصاب و روان خصوصی  ایران هستند.

سابقه طولانی در درمان اختلالات روانپزشکی و روان شناسی دارند و خدمات تخصصی ایشان ،ویزیت ،مشاوره و روانکاوی، ودرمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی ام اسrTMS، درمان اختلالات روانپزشکی با دستگاه تی دی سی اس tDCS درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان(بیش فعالی و عدم تمرکز، اضطراب…)با دستگاه نوروفیدبک  و tDCSمیباشد.

خدمات:

 • خدمات بستری  بیماران اعصاب و روان در مجهزترین بیمارستان خصوصی اعصاب و روان تهران (بیمارستان ایرانیان)
 • درمان  اختلال واژینسموس با دستگاه امریکایی در سریع ترین زمان
 • درمان اختلالات افسردگی( پس از زایمان- افسردگی فصلی ،دوقطبی و…)
 • درمان اختلالات اضطرابی و استرس(اضطراب منتشر- حمله پانیک- استرس پس از سانحه(
 • درمان اختلالات جنسی( اختلال زود انزالی- اختلال نعوظ- اختلال واژینیسموس ، ترانس)
 • درمان اختلالات خواب(بی خوابی- کابوس شبانه و ……(
 • درمان اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی
 • درمان اختلال وسواس فکری و عملی (وسواس کندن مو- وسواس بد ریختی بدن(
 • درمان اختلالات شخصیت(اختلال شخصیت مرزی- اختلال پارانوئید(
 • درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان
 • درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان
 • درمان اختلال اضطراب جدایی در کودکان
 • درمان اختلال پرخاشگری در کودکان
 • درمان اختلال تیک و لکنت زبان در کودکان(روانشناس کودک و بازی درمانی
 • درمان شب ادراری در کودکان
 • درمان اختلال یادگیری در کودکان(واحد کاردرمانی )
 • کتامین تراپی برای افسردگی طول کشیده و مقاوم به درمان

 زمان حضور در مطب: از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17عصر تا 22عصر

 آدرس مطب:  تهران ،بلوار دهکده المپیک ،چهار راه زیبا دشت،روبروی مسجد امام رضا،پلاک 16 طبقات اول و دوم

تلفن تماس:

44744659

09101633749

44744641

باورهای اشتباه درباره واژینیسموس

زنان مبتلا به بیماری واژینیسموس میل جنسی بسیار سردی دارند: این باور که زنان مبتلا به بیماری واژینیسموس میل جنسی پایینی دارند کاملا نادرست است، زنانی که این بیماری را دارند روابط جنسی کاملاً طبیعی دارند و از نظر میل جنسی و تحریک پذیری شرایط خوبی دارند اما در آخرین مرحله رابطه جنسی یعنی دخول توانایی لازم را ندارند که با مراجعه به بهترین دکتر واژینیسموس در تهران، به راحتی درمان می شوند.

تماشای فیلم های تحریک آمیز و نوشیدن الکل می تواند واژینیسموس را درمان کند: این تصور عجیب و اشتباه است که با نوشیدن الکل و تماشای فیلم های مستهجن می توان واژینیسموس را درمان کرد، زیرا زنان مبتلا به واژینیسموس از بی میلی جنسی رنج نمی برند و میل جنسی لازم برای رابطه جنسی را دارند. مقاربت با رعایت توصیه های بهترین دکتر واژینیسموس در ایران می تواند ناتوانی در دخول را نیز حل کند.

بیماری واژینیسموس غیر قابل درمان است: لازم است بدانید که بیماری واژینیسموس کاملاً قابل درمان است، البته تا زمانی که توصیه های پزشک خود را فراموش نکنید و تمام توصیه های بهترین دکتر واژینیسموس در ایران را رعایت کنید، برای همیشه درمان می شوید و مشکلی ایجاد نمی شود.

بیماری واژینیسموس فقط با جراحی قابل درمان است: جراحی تنها راه برای درمان بیماری واژینیسموس نیست، در مواردی مانند ضخامت پرده بکارت ربطی به بیماری واژینیسموس ندارد. معمولا روش های ذهنی و درمان های مرتبط با ذهن این اختلال را بهبود می بخشد و انقباض غیر ارادی واژن قطعا راه حل ذهنی خواهد داشت.

همه زنان مبتلا به واژینیسموس در کورکی مورد آزار جنسی قرار گرفته اند: این تصور که همه زنان مبتلا به واژینیسموس در گذشته مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند، اشتباه است. تجاوز جنسی می تواند باعث این نوع بیماری شود، اما درصد کمی از زنان مبتلا به واژینیسموس در دوران کودکی مورد تجاوز قرار گرفته اند و عمدتاً دلایل دیگری مانند ترس از دخول، جراحی در گذشته، افسردگی، بد خلقی در ایجاد بیماری واژینیسموس موثر است.

باورهای اشتباه درباره واژینیسموس

آیا بیماری واژینیسموس داروی مخصوصی دارد؟

خیر، بیماری واژینیسموس داروی خاصی ندارد، هرچند گاهی پزشکان می توانند برای مدت کوتاهی برای بیماران خود قرص های آرامش بخش و خواب آور تجویز کنند اما لازم است بدانید که بدون اجازه بهترین دکتر زنان در ایران نباید از قرص های خواب آور و آرام بخش استفاده کنید.

لازم است بدانید که درمان واژینیسموس بسته به علت بروز آن، روش های مختلفی دارد. هزینه درمان این بیماری بر اساس وضعیت بیمار، میزان بیماری فرد، روش درمان، دستمزد پزشک و سایر هزینه های جاری توسط پزشک و پس از معاینه فرد تعیین می شود، بنابراین نمی توان میزان دقیق هزینه درمان این بیماری را تعیین کرد.

کلام اخر

هر نوع بیماری مشکلات زیادی برای فرد ایجاد می کند به خصوص اگر این بیماری مربوط به دستگاه تناسلی فرد باشد علاوه بر مشکلات شخصی، بیماری های تناسلی باعث مشکلات زناشویی نیز می شود، بنابراین اگر افراد مشکوک به وجود بیماری خاصی در بدنشان هستند، لازم است سریعا به بهترین دکتر واژینیسموس در ایران مراجعه کرده و درمان خود را آغاز کنند.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید، سایت تاپتنا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر واژینیسموس در ایران آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا