خانه و سبک زندگی

بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار

آیا به دنبال بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار هستید؟ آیا از داشتن ناخالصی در درون آب لوله کشی خانه خود،خسته شده اید؟ امروزه آب بسیاری از مناطق کشور دارای ناخالصی و یا مواد معدنی می باشد که بسیار برای بدن و سلامتی آن نامناسب است. از این رو افراد زیادی هستند که خواستار خرید و نصب آب تصفیه کن در منزلشان شده اند.

همان طور که می دانید، آب به دلیل داشتن ساختار مولکولی غیر معمول، بسیاری از مواد را در خود حل می‌کند. علاوه بر آن آب در طبیعت به طور پیوسته در حال گردش می‌باشد که این پروسه به عنوان چرخه‌ی آب شناخته می‌شود. در تمام این مراحل آلودگی‌هایی وارد آب می‌شود که بخش عظیمی از آن توسط سیستم تصفیه آب شهری بر طرف می‌شوند.

اما بهتر است بدانید که برخی از آن‌ها تا مرحله‌ی آخر باقی می‌مانند و یا در طول مسیر به دلایل مختلف از جمله قدیمی بودن سیستم لوله‌کشی و نامناسب بودن سیستم موجود، به آب اضافه می‌شوند. بنابراین برای رفع این گونه آلودگی باید با استفاده از دستگاه تصفیه آب آن‌ها را از آب آشامیدنی خود حذف کنید.

دستگاه تصفیه آب با استفاده از فیلتر‌های مخصوص خود آلودگی‌های  موجود در اّ را تصفیه می کنند. این آلودگی ها  می توانند شامل مواد مختلفی نظیر سرب در آب، میکروب‌ها، رسوب، انواع پاتوژن‌ها، کلر و مواد معدنی باشند. بهتر است بدانید که از بین بردن درصد بالایی از این آلودگی‌ها، سبب می‌شود که آب آشامیدنی بو و مزه‌ی بهتری پیدا کند.

به طور معمول اکثراً مدل‌های دستگاه تصفیه آب خانگی قابلیت تصفیه آب در 4 الی 5 و 6 مرحله را دارا می‌باشند که در هر مرحله قسمتی از آلودگی‌ها و ناخالصی‌ها حذف می‌شوند. ما همواره در سایت تاپتنا سعی داریم که شما عزیزان را با بهترین مدل و برند های آب تصفیه کن آشنا کنیم.

راهنمای خرید آب تصفیه کن

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار را دارید بهتر است، اطلاعات کافی در ارتباط با محصول خود پیدا کنید و با عملکرد محصول خود آشنایی کامل را پیدا نمایید. همه ی ما می دانیم که آب تصفیه کن ها دارای فیلتر های متفاوتی هستند و توسط این فیلتر ها کار می کنند. آب تصفیه کن ها می تواند دارای فیلتر های فیزیکی و یا شیمیایی باشند.

در ابتدا باید بدانید که فيلتراسيون فيزيکي، به گونه ای کار می کندکه براي حذف ناخالصي‌هاي بزرگ در آب، به آن فشار وارد می کند و با استفاده از این روش آلودگی ها را حذف می کند.  علاوه برآن در فیلتراسیون شیمیایی ، آب را از میان یک ماده‌ی فعال شیمیایی برای حذف آلودگی‌ها عبور می‌دهند و آلودگی های موجود در آن را حذف می کنند.

همانطور که در قسمت بالا ذکر شد، انواع مختلف فیلتر‌ها وجود دارند که در دستگاه تصفیه آب از آن‌ها استفاده می‌کنند. هر کدام از این فیلتر‌ها به روشی خاص، بخشی از آلودگی‌ها را از آب برطرف می‌کنند. اکثر این دستگاه‌های تصفیه آب خانگی ، دارای دو یا سه فیلتر مختلف هستند.

شایع‌ترین فیلترهای آب خانگی از گرانول‌های کربن فعال استفاده می‌کنند که با نام کربن فعال یا AC شناخته شده اند. ساختار این نوع فیلتر‌ها بر اساس قرارگیری نوعی ذغال در آن می‌باشد که با استفاده از آن بسیاری از ناخالصی‌ها موجود در آب را حذف می کنند.

بهتر است بدانید که، پس از مدتی ناخالصی‌ها در این نوع فیلتر تجمع پیدا می‌کنند و به این معنی است که فیلتر باید تعویض شود و این موضوع سبب شده است که استفاده از آن هزینه‌های مداوم و قابل توجهی را در پی داشته باشد.نوع دیگری از فیلتر‌های دستگاه تصفیه آب، فیلتر اسمز معکوس می‌باشد که در این نوع آب از طریق فشار از فیلتر عبور می‌کند و مواد شیمیایی موجود در آب توسط فیلتر از آب جدا می‌شوند.

این نوع از فیلتر عملکرد خوبی دارد و شما می توانید برای مصارف خانگی از این نوع فیلتر استفاده نمایید. از مدل های دیگر فیلتر دستگاه تصفیه آب، فیلترهای مبدل یونی هستند که به ویژه در نرم کردن آب حذف سنگ آهک بسیار موثر هستند. آن‌ها برای جدا کردن اتم‌ها از یک ماده‌ی آلاینده برای ایجاد یون‌ها طراحی شده‌اند.  عملکرد این فیاتر به گونه ای می باشد که یون‌های بد را با یون‌های خوب مبادله می‌کنند.

اگر شما هم قصد خرید دستگاه تصفیه آب را دارید بهتر است بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار را تهیه نمایید. ماهمواره در سایت تاپتنا سعی بر آن داریم که شما عزیزان را با بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار آشنا کنیم.

آب تصفیه کن مینروا (Minerva)

آب تصفیه کن مینروا

دستگاه تصفیه ی آب مینروا یکی از پر فروش ترین دستگاه های تصفیه ی آب بازار می باشد.تصفیه آب تایوانی مینروا شش مرحله ای است. و یک سیستم کامل دستگاه تصفیه‌ آب آشامیدنی لوله کشی شهری محسوب می‌شود. این محصول دارای فیلتر قلیایی کننده مرحله هفتم و فیلتر اکسیژن ساز مرحله هشتم نمی‌باشد.

اما بهتر است بدانید که این دستگاه با دارا بودن پمپ و مخزن ذخیره تحت فشار است که تا مرحله چهارم آب آشامیدنی را تصفیه نموده  است.  این دستگاه قابلیت آن را دارد که بو و طعم و رنگ آب را بهبود ببخشد. در واقع فیلتر مینرال معدنی ساز نیز املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه حذف شده بودند را به آب آشامیدنی اضافه خواهد کرد.

این محصول دارای نصب رایگان در تهران و البرز می باشد. این دستگاه دارای یک سال گارانتی طلایی قطعات می باشد. و از پشتیبانی مادام العمر برخوردار می باشد. این محصول دارای پرداخت پس از نصب و تست عملکرد دستگاه می باشد.

این دستگاه بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار می باشد.اگر قصد خرید بهترین دستگاه آب تصفیه کن موجود در بازار را دارید، می توانید از آن استفاده نمایید.

آب تصفیه کن سافت واتر(Soft water)

آب تصفیه کن سافت واتر

سافت واتر یکی از برند های پرفروش بازار می باشد. دستگاه تصفیه آب سافت واتر، یک آب شیرین کن خانگی با فیلترهای شش 6 مرحله ای می باشد. این محصول تولید کارخانه ی Soft Water و اصل تایوان می باشد.

این محصول از نظر کیفیتی و از نظر مارک، بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی به شمار می آید. دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل سافت واتر جایگزین بسیار مناسبی به جای بهترین مارک های آب معدنی می‌باشد. بهتر است بدانید که در ساخت این دستگاه تصفیه آب، تکنولوژی اسمز معکوس استفاده شده است که میزان PH آب را تنظیم می کند.

عملکرد این دستگاه به گونه ای می باشد که تصفیه ذرات بزرگتر از 0,0001 میکرون و سختی آب آشامیدنی (TDS) را کاهش می دهد و به حد استاندارد و مناسب سلامت بدن انسان می‌رساند. این دستگاه بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار می باشد. اگر قصد خرید بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار را دارید، می توانید از این برند استفاده نمایید.

 آب تصفیه کن سی سی کا (CCK)

 آب تصفیه کن سی سی کا

تصفیه آب سی سی کا دارای هشت مرحله ای اکسیژن ساز CCK RO8_ORP،  می باشد. این محصول دارای یک دستگاه تصفیه آب خانگی مونتاژ ایران با قطعات چینی می‌باشد. این محصول از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه‌ی آب آشامیدنی لوله کشی شهری در هشت مرحله فیلتر تصفیه آب می باشد.

این دستگاه دارای پمپ و مخزن ذخیره تحت فشار است و فیلتر ممبران اسمز معکوس آن  دارای یک فیلتر آمریکایی مارک فیلمتک Filmtec می‌باشد. این محصول می تواند به سراسر کشور ارسال شود. این محصول در تهران و البرز دارای نصب رایگان است.

آب تصفیه کن سی سی کا دارای یک سال گارانتی طلایی قطعات می باشد. این محصول از پشتیبانی مادام العمر برخوردار می باشد. این دستگاه بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار می باشد. اگر قصد خرید بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار را دارید، می توانید از این محصول خریداری نمایید.

آب تصفیه کن آکوا کلر (Aqua chlorine)

آب تصفیه کن آکوا کلر

تصفیه آب آکوا کلر دارای هشت مرحله ای Aqua Clear RO-C172 می باشد. در این 8 مرحله فیلتر تصفیه‌ی آب آشامیدنی، سختی آب را کاهش می‌دهد و کیفیت آب آشامیدنی را مطابق سلامت و استاندارد بدن انسان تنظیم می‌کند.

این دستگاه تصفیه آب مونتاژ ایران و دارای قطعات چینی می باشد که در بازار تصفیه آب ایران یافت می‌گردد. کیفیت قطعات و انواع فیلتر تصفیه آب این دستگاه و همچنین قیمت دستگاه تصفیه آب آکوا کلر به نسبت قیمت دستگاه‌ تصفیه آب تایوانی مینروا تایوانی پایین‌تر بوده است.

این محصول می تواند به سراسر کشور ارسال شود. این محصول به صورت رایگان در تهران و البرز نصب می شود. این محصول دارای یک سال گارانتی طلایی قطعات می باشد. بهتر است بدانید که این محصول دارای پشتیبانی مادام العمر می باشد و این محصول دارای پرداخت پس از نصب و تست عملکرد دستگاه می باشد.

این دستگاه بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار است. اگر قصد خرید بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار را دارید، می توانید از این برند خریداری کنید.

 آب تصفیه کن آکوا پرو (Aqua Pro)

آب تصفیه کن آکوا پرو

آب تصفیه کن، کن آکوا پرو دارای 6 فیلتر می باشد. فیلتر اول آن بادقت 5 میکرون کار می کند. و فیلتر دوم آن دارای کربن اکتیو است. فیلتر چهارم آن  دارای توان تصفیه 50 گالن در روز را دارد. این محصول از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

این محصول دارای مخزن پلاستیکی می باشد که دارای 3.5 گالن حجم می باشد. این محصول دارای شیر برداشت اهرمی استیل می باشد.این محصول دارای استاندارد هایFDA، CE ،NSF می باشد. بهتر است بدانید که این محصول ساخت تایوان می باشد.

آب تصفیه کن کن آکوا دارای فشار سنج عقربه ای و دارای شاسی و پایه مستحکم فلزی می باشد. این محصول دارای پمپ مخصوص تامین فشار بدون لرزش و صدا می باشد. این محصول مناسب برای تصفیه آب شبکه ی شهری، رودخانه ها و چاه ها می باشد. این محصول بهترین دستگاه آب تصفیه کن موجود در بازار است. اگر قصد خرید بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار را دارید، بهتر است از این برند خریداری کنید.

آب تصفیه کن واتر تک (water tak)

آب تصفیه کن واتر تک

این محصول ساخت کشور تایوان می باشد. و تحت لیسانس کانادا می باشد. آب تصفیه کن واتر تک دارای سیستم اسمز معکوس است که همراه با کاور و یا (قاب دار) است. بهتر است بدانید که این محصول دارای قابلیت آب شیرین کن می باشد و دارای مخزن 12 لیتری با گیج فشار است.

علاوه بر آن این محصول دارای بوستر پمپ قوی که بدون صدا و لرزش است و دارای قابلیت نصب به ساید و قابلیت جابجایی آسان را دارد. این محصول دارای شیر میکس و شیر TDS و دارای شیر برداشت استیل است. بهتر است بدانید که این محصول مجهز به شیر تنظیم املاح است.

و دارای استاندارد های جهانی NSF و WATER QUALITY است. این محصول دارای زیر سینکی می باشد. این دستگاه بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار است. اگر قصد خرید بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار را دارید، می توانید از این برند خریداری کنید.

آب تصفیه کن معصومی (Masoumi)

آب تصفیه کن معصومی

آب تصفیه کن معصومی دارای شش مرحله می باشد. این محصول دارای فیلترهای اصلی ساخت ایران است که این فیلتر ها،فیلترهای ممبران ساخت چین درجه 1 هستند. این محصول دارای شیر برداشت ستاره ای (فلکه ای) هستند. بهتر است بدانید که این محصول دارای مخزن 3،2 گالن (12 لیتری) می باشد.

آب تصفیه کن معصومی توانایی تولید روزانه حداکثر 190 لیتر را دارا می باشد. این محصول  دارای شیر میکس و های پرشر و لوپرشر و پمپ و آداپتور است. این محصول دارای گیج فشار کوچک است. بهتر است بدانید که فیلتر اول الیافی، فیلتر دوم کربن گرانول، فیلتر سوم کربن فعال، فیلتر چهارم ممبران طرح فیلم تک ‌‌50 گالن 10 لایه ، فیلتر پنجم کربن نهایی، فیلتر ششم مینرال می باشد.

این محصول بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار است. اگر قصد خرید بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار را دارید، می توانید از این برند خریداری کنید.

آب تصفیه کن وتک (Vetec)

آب تصفیه کن وتک

آب تصفیه کن وتک یکی از پر فروش ترین محصولات موجود در بازار می باشد. این محصول از فیلترهای متنوعی برخوردار می باشد. فیلترهای موجود در این محصول فیلترهایی مانند فیلتر الیافی، فیلتر کربن بلاک، فیلتر ممبران اسمز معکوس،فیلتر خطی، فیلتر بیوسرامیک مواد معدنی می باشد.

این محصول لز کیفیت بالایی برخوردار می باشد. و از نوع مدل های زیرسینکی می باشد. این محصول می تواند 7لیتر آب را در یک ساعت تصفیه کند. بهتر است بدانید که سیستم فیلتراسیون این محصول از نوع اسمز معکوس می باشد.

این محصول بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار است. اگر قصد خرید بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار را دارید، بهتر است از این برند خریداری کنید.

آب تصفیه کن روبن (Roben)

آب تصفیه کن روبن

آب تصفیه کن روبن یکی از بهترین آب تصفیه کن های موجود در بازار است. این برند، برندی شناخته شده و محبوب است و همواره از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. این محصول به راحتی می تواند آب را تصفیه کند و رسوبات آن را کاملا حذف نماید.

این محصول می تواند نیترات موجود در آب را حذف کند. این محصول قابلیت آن را دارد که ذرات ریز معلق درآب و مواد شیمیایی و میکروبی و تمام مواد آلاینده مانند فلزات سنگین و باکتری ها تا 0.0001 میکرون را حذف نماید. این محصول در حذف کلر و مواد آلی، و حذف کامل تیرگی و بوی نا مطبوع مهارت بسیار دارد. این دستگاه در شیرین کردن آب های طعم دار مانند (شور یا تلخ و …) مهارت بسیار دارد.

بهتر است بدانید که فیلتر های به کاربرده شده در این محصول فیلتر کاتریج 10PP، فیلتر کربن فعال، فیلتر کربن فعال فشرده، فیلتر غشایی اسمز معکوس R/O (فیلتر ممبران)، فیلتر C.T.O می باشد. این محصول دارای پایه جهت ایستایی بدون اتصال به دیوار می باشد.

این دستگاه بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار است. اگر قصد خرید بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار را دارید می توانید این محصول را به صورت حضوری و آنلاین خریداری کنید.

آب تصفیه کن شیائومی (Xiaomi)

آب تصفیه کن شیائومی

این محصول جدیدترین محصول تصفیه آب شرکت شیائومی می باشد. این محصول به تازگی وارد بازار شده است و از طرفداران بسیاری برخوردار می باشد. این دستگاه علاوه بر کیفیت بالا در تصفیه کردن آب، حجم و سایز کمتری نسبت به سایر رقیبان خود دارد.

از آن جایی که آلودگی آب‌ در سیستم آب‌رسانی شهری بسیار زیاد شده است. وجود آب تصفیه کن در هر خانه ای ضروری می باشد. و البته تصفیه ‌خانه‌های صنعتی نمی‌توانند تمام آلاینده‌ها را از داخل آب پاکسازی نمایند. بهتر است بدانید که در داخل تصفیه‌خانه از کلر و مواد افزودنی‌ دیگری استفاده می‌شود که ضررهای خودشان را به همراه دارند.

اما این دستگاه قادر است تمامی ذرات آلاینده را حذف نماید و آبی گوارا و سالم به شما تحویل دهد. بهتر است بدانید که ولتاژ این محصول V۲۲۰ ، HZ۵۰ می باشد. و حجم مخزن آب این محصول ۳.۶ لیتر می باشد. در واقع قدرت و توانایی این محصول ۲۲۰۰وات است.

این دستگاه بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار است. اگر به دنبال بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار هستید، می توانید از این برند استفاده نمایید.

مزایا استفاده از دستگاه تصفیه آب

آب تصفیه کن یکی پرکاربردترین دستگاه های روز دنیا می باشد.چرا که این دستگاه می تواند ناخالصی و آلودگی موجود در آب را رفع نماید. این روز ها وجود این وسیله در هر خانه ای به چشم می خورد.

آب آلوده یکی از معضلاتی است که بسیاری از کشور ها با آن مواجه هستند. آلودگی آب در دراز مدت بیماری ها و مشکلات زیادی را برای بدن انسان به دنبال خواهد داشت و برای سلامتی بسیار مضر است.  شما می توانید با استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی  این مشکل را حل کنید. ما همواره به مزایا استفاده از آب تصفیه کن اشاره خواهیم کرد.

  • دستگاه تصفیه آب،رسوبات موجود در آب را حذف می کند و آن را به آبی نرم و گوارا تبدیل می کند.
  • با استفاده از فیلتر قلیایی‌ دستگاه تصفیه آب ،می توان اسید آن را کاهش داد و مواد معدنی مفید را به آب بازگرداند.
  • دستگاه تصفیه آب می تواند آب قلیایی به شما تحویل دهد که نوشیدن آب قلیایی از گرفتن سرطان جلوگیری خواهد کرد.
  • نوشیدن آب تصفیه شده می تواند شما را از داشتن بیماری های کلیوی و کیسه صفرا نجات دهد.
  • شما با داشتن دستگاه تصفیه آب می توانید،با خیال آسوده آب کتری خود را پر کنید که عاری از هرگونه آهک و املاح خارجی است.

مزایا استفاده از دستگاه تصفیه آب

آیا دستگاه آب تصفیه کن دارای گارانتی می باشد؟

امروزه با افزایش شهرنشینی و هجوم افراد به شهرهای مختلف افراد زیادی وارد شهرشدند. و همواره این موضوع مشکل و معضلاتی را برایشان به همراه آورده است. نداشتن آبی سالم و پر از املاح خارجی یکی از مشکلاتی است که افراد شهرنشین با آن روبه رو هستند. اما شما می توانید با خرید دستگاه تصفیه آب این مشکل را رفع نمایید.

اگر قصد خرید بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار را دارید می توانید با کارشناسان فروش این محصول تماس حاصل نمایید. این کارشناسان به صورت ۲۴ساعته سوالات شما را پاسخ می دهند. واطلاعات کافی را دراختیار شما قرار می دهند.دستگاه های آب تصفیه کن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند.

این خدمات شامل گارانتی بدون قید و شرط دوازده ماهه تمامی قطعات هستند و تمامی قطعات دستگاه آب تصفیه کن شما را سرویس خواهند کرد.

معایب استفاده از آب تصفیه کن

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار را دارید،بهتر ایت قبل از خرید این دستگاه اطلاعات کافی در ارتباط با این محصول را کسب کنید و با تمامی معایب و مزایای این محصول آشنایی کامل را پیدا کنید.

  • دستگاه تصفیه آب می تواند فضای زیادی را اشغال کند و شما به راحتی نتوانید کار کنید.
  • این محصول دارای فیلترهای مختلفی است که پس از گذشت چند ماه باید تعویض شود که می تواند برای شما هزینه بر باشد.
  • آب تصفیه شده توسط دستگاه تصفیه آب می تواند تلخ و یا مزه ی خوبی ندهد و باعث رنجش شما شود.
  • دستگاه تصفیه آب اگر مرغوب نباشد، می تواند باعث ایجاد سرطان و ناراحتی های کلیوی شود.

معایب استفاده از آب تصفیه کن

کلام آخر

ما همواره در سایت تاپتنا سعی بر آن داشتیم که شما عزیزان را با بهترین برند ها مدل های بازار آشنا کنیم.سایت تاپتنا در این مقاله لیستی ده تایی از بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار ارائه داده است.اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که قصد‌خرید بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار را دارید می توانید از این لیست استفاده نمایید. بهتر است قبل از انجام هر اقدامی در ارتباط با محصول خود اطلاعات کافی را کسب نمایید. ممنون از شما دوستان گرامی که ما را تا پایان مقاله بهترین آب تصفیه کن موجود در بازار همراهی کردید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا