پزشکانجراحی و زیبایی

بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان【سال1402】✔️ + لیست 10 تایی

یکی از دغدغه های انسان، شادابی و جوان ماندن پوست می باشد و همواره در تلاش است که در حفظ زیبایی پوست خود کوشا باشد. هدف از ارائه این مقاله، تهیه لیستی از بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان است؛ تا در صورت نیاز و انجام تزریق بوتاکس بتوانید با تحقیق و بررسی های لازم یکی از دکترها را انتخاب کرده و به آن مراجعه کنید. انسان با افزایش سن و برای جلوگیری از افتادگی و چین و چروک پوست خود از انواع آرایش، ماسک های صورت و جراحی های زیبایی استفاده می کنند. در ادامه این مقاله برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، با ما همراه باشید.

بوتاکس چیست ؟

بوتاکس در واقع از ترکیب سمی به‌ نام بوتولینوم ساخته شده است. برخی از افراد با فهمیدن این موضوع که پایه اصلی بوتاکس از سم تشکیل شده، در مورد تزریق تجدیدنظر می کنند. لازم است بگوییم که جای هیچ گونه نگرانی نیست. استفاده از این ماده کاملاً بی‌ خطر است و حتی در درمان بسیاری از دردها و بیماری‌ هایی مانند میگرن کاربرد دارد. تزریق بوتاکس در زیر پوست موجب فلج موقت عضلات تزریق شده می شود و نتیجه آن کاهش چروک‌ های سطحی و عمقی پوست است.

طراوت و جوانی پوست یکی از مهم ترین موضوعاتی است که بسیاری از افراد مخصوصاً بانوان به دنبال آن هستند. تزریق بوتاکس برای رسیدن به پوست ایده آل و رفع چین و چروک، گزینه مناسبی است. همین طور تزریق آن می تواند تاثیراتی فراتر از زیبایی‌ داشته باشد. افرادی که از تعریق زیاد دچار عذاب هستند و به همین خاطر حضور در اجتماع برای آن ها تاثیر منفی داشته و موجب کاهش اعتماد به نفسشان شده است، می‌توانند به تأثیر درمانی بوتاکس امیدوار باشند.

استفاده از انواع ماسک های صورت و لوازم آرایشی، یکی از روش هایی است که بسیاری از افراد برای شادابی پوست خود از آن استفاده می کنند، اما این روش ها تا حدودی می توانند از پیری و چین و چروک پوست جلوگیری کنند. بنابراین ما تزریق بوتاکس را به شما پیشنهاد می دهیم؛ چرا که تزریق بوتاکس یکی از بهترین و دائمی ترین روش های جراحی و زیبایی است که می تواند پوستی شاداب و جوان را به چهره شما بازگرداند. همچنین می توانید جهت رفع چین و چروک و افتادگی پوست خود و انجام تزریق بوتاکس، به بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان مراجعه کنید.

کاربردهای بوتاکس:

✅از بین بردن چروکچین و چروک و خطوط پوست با بوتاکس از بین می روند.
✅درمان میگرنبرای درمان میگرن، بوتاکس به نواحی مختلف پیشانی تزریق می شود.
❤درمان تعریق کف پااگر بوتاکس به کف پا تزریق شود، تعریق را درمان می کند.
❤درمان واژینیسموسبرای درمان این مشکل، بوتاکس باید به واژن تزریق شود.

سن مناسب برای تزریق بوتاکس

بسیاری از افراد با نگاه کردن در آینه متوجه چین و چروک ریز صورت خود می شود و این مسئله کمی برای آن ها دردناک بوده و موجب کاهش اعتماد به نفس آن ها می شود؛ در نتیجه برای رفع این مشکل و رسیدن به پوستی شاداب، تلاش های زیادی می کنند.

تزریق بوتاکس روشی مناسب برای حل این مشکل است، اما باید در مورد آن تحقیقات لازم را انجام دهید که آیا برای سن شما مناسب است یا خیر. برخی از افراد با استفاده از کرم های مرطوب کننده و ضد آفتاب از پوست خود مراقبت کرده و همواره در تمیز نگه داشتن آن می کوشند و دیگر نیازی به تزریق بوتاکس ندارند. اما برخی دیگر از 30 سالگی شاهد چین و چروک های ریزی روی پوست خود بوده و این مسئله موجب اقدام آن ها برای تزریق بوتاکس می شود.

بوتاکس روش مدرنی برای برطرف کردن چین و چروک صورت محسوب می شود. اما می بایست در مورد آن اطلاعات کامل را کسب کنید تا با آگاهی کافی برای انجام آن اقدام کنید و نتیجه بهتری گیرید. در میان این اطلاعات، سن تزریق بوتاکس یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد، چرا که اگر تزریق بوتاکس در زمان مناسبی انجام نشود ممکن است فرد در آینده دچار عارضه های پوستی شود. پزشکان بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان، مناسب ترین سن تزریق بوتاکس را بالای 35 سال می دانند. زیرا در این سن ذخیره چربی زیر پوست کاهش‌ پیدا کرده و شاهد علائم پیری مانند چروک های سطحی و افتادگی پوست خواهیم شد.

سن مناسب برای تزریق بوتاکس

ویژگی های بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان

ویژگی های بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان می تواند در جذب بهتر متقاضیان نقش مهمی داشته باشد. به چند مورد از این ویژگی ها اشاره می کنیم:

داشتن سابقه و مهارت بالا: هر پزشک و متخصصی می بایست در حوزه فعالیت خود دارای مهارت و سوابق بالایی باشد تا بتواند به بهترین شکل ممکن وظیفه خود را انجام دهد و این مهم ترین ویژگی یک پزشک برای جذب بیمار می باشد.

برخورد مناسب و صبورانه: اخلاق و برخورد خوب یک پزشک، نشان دهنده میزان سواد بالا و شخصیت درست او می باشد. هر پزشک باید به خوبی بداند که چطور با مراجعین خود برخورد کند تا موجب راحتی و علاقه آن ها به درمان توسط پزشک شود. از همه مهم تر اینکه توانایی این را داشته باشد که با حوصله و صبر زیاد به پرسش های بیمار پاسخ دهد.

اصول زیبا شناسی: یکی از اولویت های انتخاب هر پزشک در حوزه زیبایی، آشنایی با اصول زیباشناسی می باشد. دکتر بوتاکس می بایست که مشکلات نواحی پوست بیمار را با دقت بررسی کرده و طبق آن تزریق را انجام دهد.

استفاده از بهترین مواد و تجهیزات لازم: لازم است که بهترین دکتر بوتاکس برای تزریق بوتاکس، از بهترین مواد و تجهیزات برای پوست استفاده نماید. چرا که استفاده از تجهیزات استاندارد موجب دست یابی به نتایج مطلوب و رضایت متقاضی می شود.

لازم به ذکر است که اگر در ساکن استان های مختلف ایران هستید و قصد دارید تزریق بوتاکس انجام دهید و همین طور برایتان بسیار مهم است که به نتیجه دلخواهی دست پیدا کنید، توصیه می کنیم به بهترین دکتر بوتاکس در تهران مراجعه فرمایید.

بوتاکس چیست ؟

عوارض بوتاکس

بوتاکس نیز مانند بسیاری از روش های دیگر ممکن است با برخی عوارض و مشکلات همراه باشد اما لازم به ذکر است که برخی از این عوارض نادر اند و برای کسی رخ نمی دهد؛ البته عوارض ناشی از بوتاکس به میزان مهارت و تجربه دکتر متخصص بستگی دارد زیرا هر اندازه جراح تبحر و مهارت بسیار زیادی داشته باشد، نتایج حاصل از این روش بهتر خواهد بود؛ در ادامه برخی از این عوارض را شرح خواهیم داد:

 • ممکن است فرد تا چند ساعت بعد از تزریق کردن بوتاکس، سردرد را تجربه کند اما با گذر زمان رفع می شود.
 • تزریق بوتاکس به پیشانی ممکن است باعث پایین آمدن جزئی ابروها شود؛ این نزول به دلیل پایین بودن ابروها قبل از تزریق است؛ به طور معمول این افتادگی جزئی ابروها در عرض چند هفته از بین می رود؛ این مشکل را پتوز ابروها می دانند.
 • تزریق بوتاکس برای خطوط اخم می تواند باعث تغییر شکل پلک بالایی شود که ممکن است بین 4 تا 8 ساعت طول بکشد؛ پایین آمدن پلک ناشی از تزریق بوتاکس نادر است (کمتر از 1٪ موارد) و اکثر مواقع بعد از چند هفته ناپدید می شود؛ به این عارضه نیز پتوز پلک می گویند.
 • برخی مواقع افراد پس از تزریق بوتاکس نتوانند به راحتی لبخند بزنند یا غذای خود به آسانی ببلعند، بیشتر مواقع این مشکل به دلیل تزریق بوتاکس به گردن است.
 • چشم ممکن است بر اثر تزریق بوتاکس خشک شود؛ ترشح اشک در این دسته از افراد کاهش می یابد.
 • در روزهای بعد از تزریق بوتاکس، عضلات نیز منقبض می گردند و حرکت عضلات متناقض می شود.
 • یکی از عوارض این روش زیبایی، متقارن نبودن اعضای مختلف صورت است زیرا برخی مواقع یک سمت صورت با سمت دیگر آن، تقارن ندارند و بالا پایین هستند.
 • مورد دیگر مربوط به تورم و التهاب ناشی از این روش است، برخی مواقع پوست صورت بر اثر تزریق، ملتهب و متورم می گردد.

10 تا از بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان را بشناسید!

دکتر رامین مدرسی

دکتر رامین مدرسی

دکتر رامین مدرسی دارای دکترای حرفه ای پوست و مو هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان محسوب می شوند و در حوزه زیبایی بسیار خبره و ماهر می باشند. کلینیک دکتر مدرسی، کلیه خدمات جوانسازی و زیبایی را با بهره گیری از بهترین پزشکان پوست، مو، زیبایی، لیزر و جراحی پلاستیک، ارائه می دهد. همچنین ایشان به دلیل ارائه خدمات با کیفیت و استفاده از تجهیزات استاندارد و مدرن، از درصد بالای رضایت متقاضیان برخوردار می باشند.

خدمات:

 • تزریق ژل و تزریق چربی
 • تزریق بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • کاشت مو، ابرو، ریش و سبیل
 • پاک کردن تاتو، لک، کک مک و تیرگی های پوست
 • میکرونیدلینگ و میکرودرم ابریژن
 • بلفاروپلاستی یا جراحی لیفت پلک
 • لیفت پلک با پلاسماجت
 • کرایوتراپی برای درمان زوائد پوستی
 • درمان اسکار و آکنه با انواع روشهای جراحی و غیر جراحی

آدرس: اصفهان، خیابان مرداویج، چهار راه رسالت، طبقه فوقانی پوشاک زیگ زاگ

شماره تماس: 03136703885

دکتر مرجان حدادی

دکتر مرجان حدادی

دکتر مرجان حدادی متخصص پوست و مو و یکی از بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان محسوب می شوند. ایشان در حوزه زیبایی فعالیت پر قدرتی دارند و همین طور از مهارت بالایی در این زمینه برخوردارند. دکتر حدادی امروزه به عنوان یکی از بهترین متخصصان لیزر موهای زائد در اصفهان شناخته شده اند و در کلینیک خود از پرسنل معتبر و مجربی برخوردار هستند و همچنین به دلیل ارائه خدمات با کیفیت، از رضایت بالای متقاضیان بهره مند می باشند.

خدمات:

 • میکرونیدلینگ و پیلینگ
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • لیزر موهای زائد بدن
 • میکرودرم و پاکسازی
 • رفع کک و مک و انواع چین و چروک صورت و گردن
 • مزوتراپی
 • خال برداری

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید، طبقه سوم واحد 311

شماره تماس: 03136281305

دکتر سید محمدجواد طباطبایی

دکتر سید محمدجواد طباطبایی

دکتر محمد جواد طباطبایی متخصص جراحی عمومی، متخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی و همچنین بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان می باشند. طبق بررسی های انجام شده، دکتر طباطبایی به دلیل کیفیت، دقت و مسئولیت بسیار زیادی که در کار خود دارند، از درصد بالای رضایت متقاضیان برخوردار می باشند. ایشان دارای فلوشیپ جراحی سینه و جراحی زیبایی صورت و بینی نیز هستند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی گونه
 • جراحی پلک و چانه
 • جراحی پلاستیک و زیبایی صورت
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی ساکشن
 • جراحی زیبایی شکم

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، رو به روی بیمارستان سینا، ساختمان 174، طبقه دوم

شماره تماس: 03132336349

دکتر مهریار زرین جویی

دکتر مهریار زرین جویی

دکتر مهریار زرین جویی متولد 1355 می باشند و در حوزه پوست، مو و زیبایی در شهر اصفهان فعالیت می کنند. ایشان از سال 1384 تا به حال در اورژانس بیمارستان تخصصی عسگریه فعالیت دارند. دکتر زرین جویی یکی از بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان محسوب می شوند و سال 1386در دانشگاه اصفهان در رشته تخصص بیهوشی قبول شدند اما به دلیل عدم علاقه به این رشته انصراف دادند. دکتر زرین جویی موفق به کسب مدارکی چون: انجام پزشکی های سرپایی از دانشگاه شهید بهشتی، گواهینامه تخصصی مراقبت های پوست و زیبایی از دانشگاه شهید بهشتی شدند. همچنین ایشان بیش از 14 سال در انجام انواع جراحی های سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی تجربه دارد.

خدمات:

 • مزوتراپی و پاکسازی
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • بلفاروپلاستی یا جراحی پلک
 • جراحی بوکال فت
 • خال برداری
 • میکرونیدلینگ
 • میکرودرم ابریژن

آدرس: اصفهان، میدان آزادی، ساختمان آزادی، بلوک B، طبقه 3، واحد 21

شماره تماس: 03136623651

دکتر ابوالفضل جویا

دکتر ابوالفضل جویا

دکتر ابوالفضل جویا متخصص و جراح پوست، مو و زیبایی و همچنین لیزرهای تخصصی هستند. ایشان مدرس کمپانی سینکلر آمریکا در خاورمیانه جهت آموزش متخصصین در زمینه تزریق ژل های تخصصی، مدرس خاورمیانه ای نخ های آمریکایی سیلوئت آمریکا و مدرس تزریق ژل های تخصصی در کمپانی مرز آلمان در زمینه تزریق سه بعدی می باشند. دکتر جویا عضو انجمن متخصصین پوست و مو و زیبایی آمریکا و اروپا هستند و دوره های تکمیلی کاشت مو و لیزر و داروهای گیاهی درماتولوژیک را در کشور های آلمان، استرالیا، اسپانیا، سوئد، ایتالیا و فرانسه به انجام رسانده اند. همچنین ایشان یکی از بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان محسوب شده و در حوزه زیبایی با دقت بالا و تلاش بسیاری فعالیت می کنند.

خدمات:

 • رفع چین و چروک و لیفتینگ
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • پیلینگ و بلفاروپلاستی
 • پیوند مو
 • مزوتراپی
 • میکرودرم ابریژن
 • جراحی ضایعات خوش خیم و بدخیم تناسب اندام
 • لیپولیز

آدرس: اصفهان، دروازه شیراز، مجتمع سپهر، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 03136692974

دکتر سعید مرندی مطلق

دکتر سعید مرندی مطلق

دکتر سعید مرندی مطلق متخصص پوست، مو و زيبايى و همچنین جزء بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان می باشند. ایشان تحصیلات خود را در دانشگاه شیراز گذرانده اند و همین طور عضو انجمن متخصصین پوست آمریکا هستند و 17 سال است که استادیار دانشگاه می باشند. دکتر مرندی دارای 26 سال سابقه در حوزه فعالیت خود هستند و می توان گفت که با توجه به سوابق زیادی که دارند، دارای مهارت بالایی نیز می باشند.

خدمات:

 • کوچک کردن غبغب
 • بهبود تیرگی، چروک و افتادگی پلک
 • تزریق بوتاکس و ژل
 • درمان ترک های پوستی
 • برجسته سازی گونه، لب، سینه و باسن
 • کوچک کردن بینی و منافذ باز صورت
 • جوانسازی و لیفت پوست صورت و بدن به روش 4D
 • از بین بردن خال، کک مک، خالکوبی و زگیل
 • از بین بردن لک صورت

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، مجتمع پارسیان، رو به روی شرکت زمزم، واحد314

شماره تماس: 03136279531

دکتر الهه بهزادفر

دکتر الهه بهزادفر

دکتر الهه بهزادفر متخصص بیماری های پوست، مو و درماتولوژی می باشند. ایشان با استفاده از جدیدترین متد روز دنیا و بهره گیری از تجربه و سوابق بالای خود در زمینه پوست و مو خدمات رسانی می کند. دکتر بهزادفر عضو انجمن لیزر ایران، لیزر جهانی (WALT) و همچنین انجمن لیزر اروپا (EMLA) هستند. وی همچنین با وجود ارائه خدمات خوب و با کیفیتی که دارند، یکی از بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان نیز شناخته شده اند.

خدمات:

 • سابسیژن
 • جوانسازی و پاکسازی پوست
 • تزریق ژل، چربی و بوتاکس
 • مزوتراپی و میکرونیدلینگ
 • پی آر پی دست، صورت و گردن
 • کاشت مو
 • لیزر فرکشنال
 • درمان ریزش مو
 • کاشت طبیعی ابرو، سبیل و ریش

آدرس: اصفهان، ابتدای خیابان چهار باغ بالا، مجتمع اداری تجاری کوثر، فاز 2، طبقه ۵، واحد 716

شماره تماس: 03136204912

دکتر یلدا عطارزاده

دکتر یلدا عطارزاده

دکتر یلدا عطارزاده جراح و متخصص بیماری‌ های پوست، مو، ناخن، لیزر و زیبایی هستند. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دپارتمان درماتولوژی می باشند و همین طور موفق به کسب بورد تخصصی رشته درماتولوژی شده اند. دکتر عطارزاده یکی از بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان محسوب می شوند و همچنین عضو انجمن متخصصین پوست بوده و از سال 1392 در حوزه زیبایی فعالیت می کنند.

خدمات:

 • مزوتراپی پوست و مو
 • تزریق ژل
 • تزریق بوتاکس
 • بلفاروپلاستی (جراحی پلک)
 • پاک کردن تاتو با لیزر
 • خال برداری

آدرس: اصفهان، خیابان شریعتی، روبروی بیمارستان شریعتی، مجتمع فراز، واحد 102

شماره تماس: 03136253348

دکتر ندا ادیبی

دکتر ندا ادیبی

دکتر ندا ادیبی متخصص پوست، مو، زیبایی می باشند و همین طور در این حوزه دارای مهارت فوق العاده ای هستند. ایشان عضو انجمن متخصصین پوست آمریکا، جانشین سر دبیر مجله علمی تحقیقاتی، سرپرست واحد تحقیقات درمانگاه سایکودرماتولوژی، عضو انجمن متخصصین پوست، مو و زیبایی ایران و جراح و متخصص زیبایی و لیزر درمانی می باشند. دکتر ادیبی به دلیل فعالیت قوی و ارائه خدمات با کیفیت یکی از بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان شناخته شده اند.

خدمات:

 • آبرسانی و مراقبت های پوست
 • انجام شفافیت پوست
 • هایفوتراپی
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • کاشت مو و ترمیم مو
 • لیزر جوانسازی
 • لیزر موهای زائد

آدرس: اصفهان، چهار راه توحید، خیابان توحید میانی، طبقه فوقانی بانک ملت

شماره تماس: 03136264272

دکتر شهاب خسروی

دکتر شهاب خسروی

دکتر شهاب خسروی دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و در این حوزه بسیار خبره و متبحر می باشند. همچنین ایشان یکی از بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان محسوب می شوند و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند. دکتر خسروی دوره فوق تخصص جراحی پلاستيک و ترميمی را در اصفهان گذرانده و همین طور موفق به اخذ مدرک بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک شدند.

خدمات:

 • جراحی بینی
 • جراحی شکم
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی پلک
 • پروتز های صورت
 • جراحی سینه

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، روبروی شرکت زمزم، مجتمع پارسیان، واحد 301

شماره تماس: 03136283256

اقدامات لازم قبل از تزریق بوتاکس

لازم است جهت دست یابی به نتیجه مطلوب و دلخواه و به حداقل رساندن عوارض تزریق بوتاکس، قبل از انجام تزریق به نکاتی توجه فرمایید:

 • ضروری است که به مدت دو هفته از مصرف داروهای غیر ضروری مانند پروفن و آسپرین که موجب انعقاد خون می شوند، خودداری کنید.
 • بهتر است هنگام مراجعه برای تزریق بوتاکس، جهت کاهش تورم و کبودی، کمپرس آب سرد به همراه داشته باشید.
 • در صورت مصرف داروهای خاص یا بیماری های مزمن، حتما پزشک خود را مطلع کنید.
 • قبل از تزریق بوتاکس، به مدت دو هفته از مصرف مشروبات الکلی و دخانیات اجتناب نمایید.
 • لازم است که در صورت باردار بودن، تزریق بوتاکس را به بعد از انجام زایمان خود موکول کنید.
 • بدون مشورت با پزشک خود از مصرف هر گونه دارویی خودداری کنید.
 • به هیچ عنوان تزریق بوتاکس برای خانم های باردار و شیرده توصیه نمی شود.
 • حتما قبل از تزریق انتظارات خود را از تزریق بوتاکس با پزشک خود در میان بگذارید.
 • از برنزه کردن پوست خود اجتناب کنید.
 • انجام آزمایش های تجویز شده توسط پزشک مهم و الزامی می باشد.
 • توصیه می شود که قبل از تزریق بوتاکس هیچ گونه آرایشی روی پوست نداشته باشید.
 • جهت دریافت نتیجه ایده آل و به حداقل رساندن عوارض تزریق بوتاکس، توصیه می شود تزریق بوتاکس را توسط پزشکان با تجربه انجام دهید.
اقدامات لازم قبل از تزریق بوتاکس

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

کاملا طبیعی است که هدف شما از انجام تزریق بوتاکس، رفع چین و چروک و افتادگی پوست می باشد. بنابراین برای رسیدن به این هدف و نتیجه دلخواه، می بایست بعد از انجام تزریق به نکات مهمی توجه کنید:

 • لازم است 4 الی 6 ساعت بعد از تزریق بوتاکس از خوابیدن اجتناب کنید؛ چرا که خوابیدن سبب حرکت کردن ماده تزریق شده به ناحیه دیگری خواهد شد. در نتیجه، بلافاصله خوابیدن یا دراز کشیدن بعد از انجام تزریق ممنوع می باشد.
 • حداقل تا 2 روز از شستن صورت با آب داغ، حمام آب داغ گرفتن و همین طور رفتن به سونا و جکوزی خودداری کنید.
 • تا 24 ساعت از ورزش کردن اجتناب کنید؛ چرا که باعث افزایش فشار خون شده و نتیجه تزریق را دچار اختلال خواهد کرد.
 • به مدت 24 ساعت بعد از تزریق بوتاکس از آرایش کردن اجتناب کنید.
 • به مدت 72 ساعت از مالش ناحیه تزریق شده پرهیز کنید.
 • تا 24 ساعت پس از تزریق بوتاکس، ناحیه تزریق شده اصلاح نشود.
 • توصیه می شود که به مدت یک هفته قبل و بعد از تزریق بوتاکس از مصرف آسپرین و دیگر داروهای ضد التهاب که سبب رقیق تر شدن خون و افزایش کبودی در محل تزریق می‌ شود، خودداری کنید.
 • به مدت یک تا دو روز از مصرف دخانیات و خوراکی های دارای الکل پرهیز کنید؛ زیرا موجب رقیق تر شدن خون و افزایش کبودی های محل تزریق و همین طور باعث کاهش کیفیت پوست می‌ شود.
 • تا 24 ساعت بعد از تزریق بوتاکس، از خم کردن سر خود به پایین خودداری کنید.

لازم است ذکر شود که در صورت پیشگیری از عوارض های احتمالی تزریق بوتاکس، به بهترین دکتر تزریق ژل در اصفهان مراجعه کنید تا به نتیجه های دلخواه و ایده آل خود برسید.

مزایای تزریق بوتاکس توسط بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان

تزریق بوتاکس می تواند مزایای زیادی داشته باشد. یکی از مزایای آن این است که سبب بسته شدن سیگنال های عصبی و انقباضات عضلات شده و در نتیجه چین و چروک و خطوط موجود در صورت را کاملا محو می کند و موجب جوانسازی و زیبایی پوست فرد می شود. در زیر به چند مورد از مزایای دیگر تزریق بوتاکس توسط بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان می پردازیم:

 • برای تزریق بوتاکس نیازی به استفاده از داروهای بیهوشی و بستری شدن نیست و پزشک مربوطه با استفاده از دارو های بی حسی این تزریق را انجام می دهد.
 • در مقایسه با دیگر روش‌ های زیبایی، درد تزریق بوتاکس بسیار کمتر می باشد.
 • تزریق بوتاکس نسبت به روش‌ های جراحی زیبایی پوست هزینه کمتری دارد.
 • دوره نقاهت آن بسیار کوتاه می باشد.
 • مراقبت‌ های پس از انجام تزریق بوتاکس بسیار ساده است.
 • توسط تزریق بوتاکس می توان برخی از بیماری هایی مانند میگرن و تعریق شدید را درمان کرد.
 • بوتاکس موجب تنظیم و آرام کردن ضربان قلب در افرادی که ضربان قلب منظمی ندارند، می شود.
 • بدون نیاز به جراحی، نتایج طبیعی و قابل مشاهده خواهد بود.
 • به صورت کاملا طبیعی موجب لطیف و نرم شدن پوست می شود. به گونه ای که اطرافیان متوجه تزریق نمی شوند.
مزایای تزریق بوتاکس توسط بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان

کلام آخر

در این مقاله، مطالبی در خصوص شناخت کافی در مورد تزریق بوتاکس و پزشکان مربوط به این حوزه، برای شما ارائه داده شد. همچنین لیستی از بهترین دکتر بوتاکس در اصفهان را در اختیار شما قرار داده ایم تا در صورت اقدام به تزریق بوتاکس، بتوانید شناخت لازم در این باره را کسب کنید. از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از صمیم قلب از شما سپاس گزاریم. همچنین می توانید در صورت ثبت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با ما در سایت تاپتنا در ارتباط باشید.

آیا بوتاکس می تواند واژینیسموس را برطرف کند؟

بله برای ردمان این مشکل، بوتاکس باید به واژن تزریق گردد.

چند نوع مارک بوتاکس در بازار وجود دار؟

بوتاکس مارک های مختلفی دارد و در بازار تنوع بسیار زیادی دارد.

تا چه زمانی پس از تزریق بوتاکس نباید آرایش کرد؟

باید دست کم تا مدت 24 ساعت پس از تزریق، از آرایش کردن خودداری نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا