کسب و کار

بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

امروزه کشور چین نقش بسیار گسترده ای در صنعت تجارت و بازرگانی دارد. این موضوع باعث شده افراد زیادی به دنبال یادگیری این زبان باشند. از این رو ما در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. در حال حاضر 16 در صد از مردم دنیا به زبان چینی با یکدیگر صحبت می کنند. اگر شما هم برای یادگیری زبان چینی به دنبال بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران هستید، می توانید در ادامه مقاله همراه ما باشید.

چرا زبان چینی بیاموزیم؟

آموزش زبان چینی دارای فواید بسیاری از لحاظ شخصی و حرفه ای می باشد. سالانه میلیون ها نفر به چین سفر می کنند و از معابد، دیوار بزرگ چین و از بازار آن دیدن می کنند. امروزه زبان چینی مخاطبین بیش از یک میلیارد نفری دارد و به دلیل این که در کشورهای چین، تایوان، اندونزی، فیلیپین، سنگاپور و مالزی به کار برده می شود، این زبان را به مهم ترین زبان دنیا تبدیل کرده است و امروزه متقاضیان زیادی برای یادگیری این زبان وجود دارد.

بعد از کانادا و روسیه؛ چین سومین کشور دنیا از نظر مساحت می باشد و در حال حاضر این کشور بزرگترین صادر کننده دنیا و دارای دومین اقتصاد جهان می باشد. به همین دلیل تقریبا پرکاربردترین استفاده از زبان چینی استفاده از آن در کار و تجارت می باشد. دانستن زبان چینی مهم ترین نقش را در بازرگانی و تجارت دارد و آموزش این زبان کمک بزرگی به تاجران در رونق دادن به کسب و کارشان می کند.

یادگیری این زبان یک ورزش ذهنی می باشد و باعث ارتقاء قدرت ذهن می شود. افرادی که بیش از یک زبان را یاد گرفته اند از هر دو نیم کره مغز شان به طور هم زمان استفاده کرده اند. همچنین یادگیری این زبان در بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران باعث می شود شما مهارت هنری خود را ارتقاء دهید، زیرا برای نوشتار زبان چینی باید کمی هنرمندانه عمل کنید و برای ارتقاء سطح خود می توانید به بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران مراجعه کنید.

چرا زبان چینی بیاموزیم؟

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران

برای یاد گیری زبان چینی، انتخاب یک آموزشگاه عالی در تهران بسیار مهم می باشد. آن آموزشگاه باید بتواند تمام توانایی های خود را به کار بگیرد تا یک زبان آموز مبتدی به یک زبان آموز پیش رفته تبدیل شود. در ادامه به چند ویژگی از بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران می پردازیم:

 • اساتید مجرب: یکی از اصلی ترین دلایل کیفیت بالای یک موسسه، وجود اساتید حرفه ای و تحصیل کرده با سابقه درخشان در تدریس زبان چینی می باشد. اساتید زبان چینی باید تحصیلات دانشگاهی مرتبط به زبان، سابقه بالا، فن بیان قوی برای انتقال اطلاعات، ظاهری آراسته و با به کار بردن جدیدترین متد و روش ها در تدریس را داشته باشند.
 • مدیریت: مهم ترین ویژگی بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران مدیریت دقیق آن آموزشگاه می باشد. زیرا برای انجام منظم و اصولی تمامی امور مرتبط با آموزشگاه نیاز به مدیریت حرفه ای و کاردان است تا با داشتن برنامه بلند مدت، بهترین تاثیر گذاری را در پیشبرد اهداف زبان آموزان داشته باشد.
 • منابع آموزشی: کتاب و منابع آموزشی پیشرفت زیادی برای زبان آموزان دارد. امروزه با توجه به پیشرفت سریع علم و تکنولوژی در زمینه های آموزش زبان خارجه وجود کتاب های مفید و استاندارد با مجامع بین المللی از الزامات می باشد.
 • محیط آموزشی: بهترین آموزشگاه زبان چینی باید محیط آموزشی مناسب شامل نظافت، دارا بودن نظم و انضباط، لوازم کمک آموزشی و دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی مناسب در فصول مختلف سال را داشته باشد.
 • مشاوران: قبل از ثبت نام هر دوره ای مشاوران بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران با توجه به مدت زمان و هزینه موردنظر شما بهترین دوره آموزشی را برای زبان آموز انتخاب می کند. بسیاری از زبان آموزان ممکن است بخواهند برای تحصیل یا کار به چین بروند. مشاوران بهترین آموزشگاه زبان چینی باید تمامی اطلاعات لازم را از باز کار چین تا دانشگاه های چین را در اختیار زبان آموزان علاقه مند به مهاجرت بگذارند.
 • ارزیابی مستمر پرسنل: برای استخدام در آموزشگاه زبان چینی به عنوان استاد باید پس از ارزیابی کتبی و شفاهی، امتحان دمو بدهید تا بعد از تایید به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کنید. اما بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران در طول ترم اساتید خود را Observe می کنند و همچنین با فرم نظرسنجی از زبان آموزان کیفیت و نحوه تدریس استاد را ارزیابی می کنند.
 • دوره های مختلف: افراد زیادی هستند که وقت کافی برای شرکت در کلاس های متوالی را ندارند. بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی، فشرده، فوق فشرده و آنلاین را برای تمامی افراد در نظر می گیرند تا هر شخص با توجه به زمان و اهداف خودش یک دوره را انتخاب کند.
 • دانلود منابع آموزشی زبان چینی: بهترین آموزشگاه زبان چینی باید این امکان را برای زبان آموز فراهم کند تا بتواند به صورت رایگان انواع فیلم، کتاب و پادکست را به راحتی دانلود کند.

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران را بشناسید!

آموزشگاه زبان چینی بنیاد بین الملل

آموزشگاه زبان چینی بنیاد بین الملل

آموزشگاه زبان چینی بنیاد بین الملل از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. فقط در این آموزشگاه زبان چینی تدریس می شود. تدریس این آموزشگاه به صورت گروهی و خصوصی می باشد و در تدریس خصوصی زبان آموز می تواند به صورت فشرده و نیمه فشرده همراه استادهای با تجربه و تحصیل کرده خارج از کشور آموزش داده می شود.

یکی از سخت ترین قسمت های یادگیری زبان چینی خط چینی تعداد کاراکترهایش است. استادهای این آموزشگاه با جدیدترین متد و به راحتی به شما آموزش می دهند. آموزشگاه بنیاد بین الملل کتاب هایی را به همراه سی دی های آموزشی طراحی کرده است.

زبان آموزان با شرکت در کلاس های گروهی یا خصوصی از این ها استفاده کرده و کاراکتر های چینی را بگیرند. این آموزشگاه زبان چینی را برای تمامی سنین تدریس می کند و علاوه بر کلاس های حضوری تدریس آنلاین هم دارند. از این رو این آموزشگاه جزء یکی از بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران می باشد.

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان جمال زاده جنوبی، کوچه رشتچی، پلاک 14، طبقه 5، واحد 17

شماره تماس: 02166432474

آموزشگاه زبان گاما

آموزشگاه زبان گاما

کلاس های آموزش آموزشگاه زبان گاما به صورتی طراحی شده است که همه زبان آموزان آن به هدف خود برسند. این شعار در آموزشگاه باعث شده که تا تمامی دوره ها به صورتی طراحی شود که در کمترین زمان ممکن متقاضی را به هدف خود برساند. آموزشگاه زبان گاما تمامی دوره های خود را تضمین می کند و اگر لازم باشد چند دوره زبان آموز خود را به صورت رایگان آموزش می دهد، این موضوع باعث دلگرمی زبان آموزان شده است.

موسسه گاما آموزش زبان چینی به صورت آنلاین هم برگزار می کند و متقاضیان از هر جای کشور که باشند به راحتی می توانند در این دوره ها شرکت کنند. استفاده از ابزارهای آموزشی مجازی امکان یادگیری و آموزش زبان چینی را بسیار راحت کرده است و زبان آموزان با جدید ترین متد روز و ابزار زبان چینی را یاد می گیرند. از این رو این آموزشگاه جزء یکی از بهترین آموزشگاه های زبان چینی در تهران می باشد.

آدرس: تهران، میرداماد، جنب پمپ بنزین، طبقه فوقانی خدمات ارتباطی، پلاک 117

شماره تماس: 02191002349

آموزشگاه زبان چینی ایران کمبریج

آموزشگاه زبان چینی ایران کمبریج

آموزشگاه زبان چینی ایران کمبریج با توجه به اساتید مجربی که دارد متقاضیان زیادی برای شرکت در دوره های خود دارد. دوره های زبان چینی این آموزشگاه به صورت خصوصی، گروهی، فشرده، فوق فشرده و آنلاین می باشد و سطح دوره ها از مقدماتی تا پیشرفته است.

این آموزشگاه دوره های مختلف برای تمامی گروه های سنی دوره های خود را برگزار می کند. یکی از تفاوت های این آموزشگاه با دیگر موسسه ها این است که زبان چینی را به صورت کاربردی به شما آموزش می دهد. این دوره یکی از پرطرفدار ترین دوره ها در دپارتمان چینی بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره کشیده می شوند.

اکثر افرادی که قصد سفر، مهاجرت، تحصیل و ایجاد کسب و کار دارن در این دوره ها ثبت نام می کنند. از این رو این آموزشگاه جزء یکی از بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران می باشد.

آدرس: تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، بعد از تقاطع زرتشت، کوچه نور بخش، پلاک 27

شماره تماس: 02188854048

آموزشگاه زبان چینی نام آوران تهران

آموزشگاه زبان چینی نام آوران تهران

آموزشگاه زبان چینی نام آوران دوره های زبان چینی را به صورت فشرده، خصوصی، آکادمیک و بازرگانی برگزار می کند. این آموزشگاه برای تمامی سنین، کودکان، نوجوانان و بزرگ سالان با توجه به اهداف شان دوره های مختلفی دارند. دوره های آموزشگاه چینی نام آوران از سطح مبتدی تا پیشرفته می باشد.

استفاده از به روز ترین ابزار و متد آموزشی یکی از ویژگی های منحصر به فرد این آموزشگاه می باشد که متقاضیان زیادی به سمت این آموزشگاه کشیده می شوند. این آموزشگاه مشاوران متخصصی دارد که افراد را با توجه به اهدافی که دارند در کمترین زمان ممکن دوره مربوط به آن را معرفی می کنند. لازم به ذکر است که این آموزشگاه دارای بهترین اساتید با تجربه برای تدریس زبان چینی می باشد. از این رو این آموزشگاه جزء یکی از بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران می باشد.

آدرس: تهران، میدان انقلاب به سمت غرب، رو به روی خیابان دکتر غریب، پلاک 138، واحد 10

شماره تماس: 02166409628

آموزشگاه زبان چینی بنیاد تهران

آموزشگاه زبان چینی بنیاد تهران

آموزشگاه زبان چینی بنیاد تهران دارای بیش از 10 سال سابقه موفق در در حیطه آموزش است و به صورت تخصصی دوره های مختلف آموزش زبان چینی را برگزار می کند. این آموزشگاه دوره های خود را گروهی و بر اساس ساعت های مشخص شده توسط زبان آموزان برگزار می کند و دوره های آن از سطح مقدماتی تا پیشرفته برای تمامی افراد می باشد.

آموزشگاه زبان چینی بنیاد تهران برای تمامی سنین، کودکان، نوجوانان و بزرگ سالان با توجه به اهدافی که از آموزش زبان چینی دارن کلاس برگزار می کند. این آموزشگاه دارای بهترین اساتید با تجربه و با مدارک و تحصیلات دانشگاهی برای تدریس زبان چینی می باشد و همچنین از به روز ترین ابزار آموزشی و متد روز جهان استفاده می کند. از این رو این آموزشگاه جزء بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران می باشد.

آدرس: تهران، میدان انقلاب، خیابان جمال زاده جنوبی، کوچه رشتچی، پلاک 14، طبقه 5، واحد 17

شماره تماس: 09307714484

آموزشگاه زبان چینی دهخدا

آموزشگاه زبان چینی دهخدا

آموزشگاه زبان چینی دهخدا از سال 1387 فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز کرده است و بهترین آموزش های زبان چینی را با استفاده از به روز ترین متد روز برگزار می کند. این آموزشگاه دوره آموزش چینی به صورت عادی، خصوصی، فشرده و فوق فشرده برای کودکان و بزرگسالان از سطح مقدماتی تا حرفه ای برگزار می شود.

آموزشگاه زبان چینی دهخدا در انتخاب مدرسان خود بسیار سخت گیر می باشد و حتما باید در بهترین دانشگاه ها مدرک تحصیلی خود را اخذ کرده باشند. همچنین در طی دوره ها از زبان آموزان نظرسنجی می کنند تا نقاط ضعف و قوت مدرسان خود را شناسایی و حل کنند.

آموزشگاه زبان چینی دهخدا در موسسه خود مشاوران خبره ای دارد که زبان آموزان با توجه به شرایط و هدف خود می توانند دوره مورد نظر و مناسب خود را انتخاب کنند. از این رو این آموزشگاه جزء بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران می باشد.

آدرس: تهران، جنت آباد جنوبی، نبش خیابان چهارم شرقی، پلاک 64

شماره تماس: 02191006191

آموزشگاه زبان چینی سیتیزن

آموزشگاه زبان چینی سیتیزن

آموزشگاه زبان چینی سیتیزن دارای کلاس های فوق تخصصی آمادگی آزمون های مختلف زبان چینی و آموزش و مکالمه زبان چینی ویژه کار و تجارت و مکاتبات اداری می باشد. کلاس های این آموزشگاه کاملا متناسب با زمان و نیاز زبان آموز تنظیم می شود و اساتید آن جزء بهترین ها بوده و قیمت و تجهیزات کلاس ها بسیار متناسب می باشد.

در پایان دوره زبان آموزان معتبر ترین مدرک بین المللی را دریافت می کنند.در این آموزشگاه کلاس های زبان چینی به صورت گروهی ، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. همچنین کلاس های تنوع و ویژه ای با توجه به اهداف زبان آموزان برگزار می گردد.

در این آموزشگاه امکان یادگیری زبان چینی با توجه به شغل افراد و آموزش و لغات و اصطلاحات کاربردی مرتبط با شغل افراد در شرق تهران می باشد. انجام تمامی امور ترجمه زبان چینی به صورت ترجمه هم زمان و ترجمه شفاهی و کتبی زبان چینی می باشد. از این رو این آموزشگاه جزء یکی از بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران می باشد.

آدرس: تهران، میدان نبوت، میدان هفت حوض، نبش کوچه عظیمی نیا، پلاک 37

شماره تماس: 02177950577

آموزشگاه زبان چینی نصیر

آموزشگاه زبان چینی نصیر

آموزشگاه زبان چینی نصیر دارای شعب مختلف در تهران و چند شهر از کشور را دارا می باشد. این آموزشگاه دارای اساتید درجه یک و منابع کاملا به روز بهره می برد. آموزشگاه زبان چینی نصیر دارای 26 سال سابقه موفق و درخشان در آموزش زبان چینی می باشد و همچنین دارای مجوز وزارت علوم، وزارت ارشاد و وزارت آموزش و پروش می باشد. این آموزشگاه سیستم آموزش مناسب برای تمامی سنین، کودکان، نوجوانان و بزرگ سالان را می باشد.

یکی از ویژگی های برجسته این آموزشگاه برای کودکان در گروه سنی 3 تا 7 سال، متد شبیه سازی محیطی و تخصصی می باشد. این آموزشگاه به صور خصوصی و و عمومی برای تمامی سطوح و تمامی سنین دوره های جامعی را برگزار می کند و همچنین دوره های مکالمه فشرده و معمولی را دارا می باشد. از این رو این آموزشگاه جزء یکی از بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران می باشد.

آدرس: تهران، منطقه 22، شهرک گلستان، خیابان سروستان شرقی

شماره تماس: 02144712323

آموزشگاه زبان چینی ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان چینی ایران آکسفورد

آموزشگاه زبان چینی ایران اکسفورد در آموزش زبان چینی حرفی برای گفتن دارد. اساتید حرفه ای و درجه یک با مدیریت منسجم و محیط آرام از نظر زبان آموزان آن کاملا راضی کننده بوده است. هزینه کلاس های آموزشی زبان چینی این آموزشگاه نسبت به سایر آموزشگاه های تهران مناسب تر بوده است.

زبان آموزان با قشر های مختلف می توانند به راحتی در این آموزشگاه آموزش های لازم را ببینند. تاکید این موسسه بیشتر برای تاجرین در زمینه مکالمه می باشد اما برای بقیه موارد هم کاربردی می باشد. هدف از برگزاری دوره های زبان چینی بهبود مهارت های مکالمه ای زبان چینی در کمترین زمان و بهترین نتیجه می باشد.

برنامه ریزی کلاس های چینی با استاندارهای بالای آموزشگاه زبان ایران آکسفورد انجام می شود و سعی در افزایش اعتماد به نفس زبان آموزان خود دارد. این دوره ها منعطف با زمان زبان آموزان بوده و بسیار موسسه منظمی می باشد. از این رو این آموزشگاه جزء بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران می باشد.

آدرس: تهران، میدان هفت تیر، جنب فروشگاه یاس، کوچه شریعتی، پلاک 13

شماره تماس: 02188891669

آموزشگاه زبان چینی گات

آموزشگاه زبان چینی گات

آموزشگاه زبان چینی گات دارای کادری مجرب و با تجربه می باشد. همچنین همکاری با اساتید Naitive چینی سعی در ارتقاء سطح علمی زبان آموزان خود و در نتیجه موسسه خود را دارد. این آموزشگاه دارای 6 شعبه در سطح تهران است و جزء قوی ترین آموزشگاه زبان چینی در تهران می باشد. دوره های مکالمه و آموزش در این آموزشگاه طبق متد 345 تدریس می شود. در کنار تمامی کتاب های و منابع آموزشی سفارت، آموزشگاه زبان گات از دیگر کتب کمکی آموزشی هم استفاده می کند.

کلاس های زبان مختلف چینی در سطح های مختلف و برای تمامی گروه سنی، کودک، نوجوان و بزرگسال برگزار می شود. کلاس های ویژه آموزش زبان پینی در دوره های مختلف فشرده، و عادی، مکالمه و بازرگانی و نیز آمادگی برای تمامی آزمون های زبان چینی به صورت خصوصی و گروهی برگزار می شود. استفاده از بهترین مشاوران برای کمک به زبان آموزان از دیگر ویژگی های این موسسه می باشد. از این رو این آموزشگاه جزء بهترین اموزشگاه زبان چینی در تهران می باشد.

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، نبش خیابان سوم، پلاک 63

شماره تماس: 02146013099

نکات مهم قبل از یادگیری زبان چینی

آموزش زبان چینی یک کار بسیار ارزشمند است که ارتباط شما را با یک میلیون انسان ساکن بر روی کره زمین میسر می کند. قبل از یادگیری زبان چینی شما باید نکاتی را بدانید که در ادامه به چند مورد از آن می پردازیم:

 • یادگیری زبان چینی یک کار ارزشمند است.
 • ماندارین یک زبان آهنگین است.
 • خواندن و نوشتن آن جذاب است و با زبان انگلیسی خیلی فرق دارد.
 • پین یین، سنگ رزتای شما به زبان چینی
 • دستور زبان ان بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکرش را کنید.
 • تمرین همیشه باعث خوب شنیدن و خوب حرف زدن می شود.
 • انتخاب منابع چینی مناسب
 • متمرکز شدن بر روی اهداف
نکات مهم قبل از یادگیری زبان چینی

مزایای آموزش زبان چینی

آموزش زبان چینی در بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران مزایای زیادی دارد مخصوصا برای کودکان که ذهن آن ها آماده دریافت مطالب جدید می باشد. شما می توانید به بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران مراجعه کنید. در ادامه به چند مورد از آن می پردازیم:

 • تقریبا 14 درصد مردم جهان به زبان چینی صحبت می کنند.
 • زبان رسمی چندین کشور می باشد.
 • بیشتر مردم دنیا به این زبان مسلط هستند.
 • می توانید با فرهنگ مردم چین آشنا شوید.
 • زبانی بسیار کاربردی برای کسب و کار می باشد.
 • زبانی ساده و کاربردی است.
 • موجب تقویت حافظه می شود.
 • به راحتی می توانید به سایر کشور ها سفر کنید.

کلام آخر

با توجه به این که کشور چین امروزه نقش بزرگی در صنعت تجارت و بازرگانی دارد، آموختن زبان چینی یک امر واجب برای تاجران می باشد. این امر کمک بزرگی در رونق کسب و کار آن ها دارد. بیشتر از 14 درصد مردم دنیا به زبان چینی صحبت می کنند. بنابراین آموزش زبان چینی در سفر ها هم می تواند به شما کمک کند. اکثر افراد فکر می کنند که آموزش زبان چینی سخت می باشد، اما فکر آن ها اشتباه می باشد و در عین آسانی بسیار زبان شیرینی می باشد.

سایت تاپتنا در این مقاله سعی داشت 10 تا از بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران را به شما معرفی کند. امیدواریم مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. از شما سپاس گذاریم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. لطفا نظرات و انتقادات خود را از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا