کسب و کار

بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران و ویژگی های آن آشنا کنیم تا به راحتی آموزشگاه موردنظر خود را انتخاب کنید. آموزشگاه های زیادی در شرق تهران برای آموزش و فراگیری زبان انگلیسی وجود دارند که هر یک از این آموزشگاه ها دارای معیارهای متفاوتی برای آموزش هستند. آموزشگاهی بیشتر مورد استقبال همگان قرار می گیرد که در راستای اهداف مختلف حرکت کند و از این رو برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران معیارهایی وجود دارد که برخی از مهم ترین آن ها شامل: برخورداری از تجهیزات و امکانات به روز، بالا بودن سطح و اعتبار آموزشگاه، کیفیت تدریس اساتید و هزینه های موجود برای ثبت نام در دوره ها را مدنظر داشته باشید.

وقتی آموزشگاهی قصد دارد توانایی خود را در زمینه یادگیری زبان نشان دهد، قطعا بهترین اساتید و خبره ترین اساتید را در حوزه کسب و کار برای تدریس انتخاب می کند، زیرا یک استاد خوب می تواند از یک زبان آموز مبتدی یک زبان آموز حرفه ای را تربیت کند.

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران

انتخاب بهترین آموزشگاه زبان بسیار مهم می باشد. در ادامه ما به بررسی چند ویژگی بهترین آموزشگاه های زبان می پردازیم:

 • محیط آموزشگاه

در مرحله ی اول محیط آموزشگاه و آرام بودن محیط از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. داشتم محیطی شاد و استفاده از روش های فان، شرایط بهتری را برای یادگیری زبان آموزان فراهم می کند.

 • بهره گیری از اساتید با تجربه

انتخاب بهترین اساتید با تجربه آموزشی بالا یکی از مهم ترین اصول یک آموزشگاه خوب می باشد. آموزشگاهی که مدرسین خوبی نداشته باشد طبیعی است که زبان آموزان کمتری به آموزشگاه مراجعه خواهند کرد و تعداد زبان آموزان بعد از مدتی کم می شود.

 • استفاده از تکنیک ها و روش های خلاقانه

همه روش های آموزش بر پایه مهارت های اصلی خواندن، نوشتن، شنیدن و حرف زدن می باشد. روش های تدریس تک زبانه از رایج ترین روش های تدریس زبان در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران می باشد.

 • امکانات آموزشگاه

با پیشرفت تکنولوژی، استفاده از ابزارهای مدرن و امکانات کامل آموزشی برای یادگیری زبان بسیار حائز اهمیت است.

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران

انواع آزمون های بین المللی زبان انگلیسی

 • آزمون IELTS

IELTS مخفف کلمه International English Language Testing system می باشد به معنای سازمان بین المللی سنجش زبان انگلیسی که تاکنون یکی از مهم ترین و معتبرترین آزمون های بین المللی در سراسر جهان است. آزمون آیلتس به آزمودن چهار مهارت زبانی داوطلبان می پردازد. هدف داوطلبان در این آزمون اخذ ویزا، پیدا کردن شغل یا تحصیل در دانشگاه ها یا مکان ها و محیط هایی که زبان مربوطه آن ها انگلیسی می باشد، شرکت می کنند. آزمون آیلتس از 4 ماژول Reading، Speaking، writing، Listening تشکیل شده است.

 • آزمون TOEFL

TOEFL مخفف Test of English as a Foreign language می باشد. این یک آزمون مهارت انگلیسی است که توسط یک شرکت آمریکایی ETS ساخته شده است تا مهارت خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن به زبان انگلیسی را اندازه گیری کند. نمرات آزمون های تافل برای بیش از 900 دانشگاه و موسسه دیگر در بیش از 130 کشور مورد نیاز است. شرکت در این آزمون به دو روش انجام می شود. این آزمون به دو صورت آزمون کتبی PBT و آزمون آنلاین IBT برگزار می شود. آزمون IBT نسبت به آزمون PBT محبوبیت بیشتری دارد. این آزمون در استرالیا و انگلیس مورد تایید قرار گرفته است.

 • آزمون PBT

آزمون PBT نسخه قدیمی آزمون تافل می باشد و فقط در بعضی از کشورها قابل دسترس است. این آزمون با آزمون آنلاین تافل بسیار متفاوت است و TOEFL IBT نام دارد. بعضی از تفاوت های اصلی آزمون این است که آزمون PBT کوتاه تر است و شامل مصاحبه گفتاری نیست.

 • آزمون IBT

آزمون IBT به شما این امکان را می دهد که با اطمینان کامل به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید. از مزیت های آزمون تافل، داشتن مدرک معتبر و قابل قبول بین دانشگاه ها و مدارس می باشد. با داشتن مدرک تافل به راحتی می توان برای درخواست ویزا، پیدا کردن شغل و تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان اقدام کرد. این آزمون به صورت آنلاین و هفتگی در مراکز برگزار کننده آزمون ارائه می شود، آزمون تافل تنها آزمونی است که هر 4 مهارت زبان انگلیسی مانند خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن را به صورت صحیح و استاندارد در کلاس می سنجد. بنابراین نمره آزمون IBT شما، بازتابی واقعی از توانایی های شما می باشد.

 • آزمون TOEIC

آزمون TOEIC یک آزمون زبان انگلیسی است که برای برقراری ارتباطات بین المللی است و توسط سازمان برگزار کننده آزمون های آزمایشی ETS تهیه می شود. سوالات آزمون نیز بر اساس وقایع روزمره اطرافمان است.

برای این که بتوانید راحت تر آموزشگاه زبان را انتخاب کنید سایت تاپتنا لیست بهترین آموزشگاه های زبان در شرق تهران و بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران را برای شما تهیه کرده است پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

چرا باید به دنبال آموزشگاه زبان خوب بود؟

شرکت در آموزشگاه های زبان از مزیت های زیادی برخوردار است. اولا این که در آموزشگاه سرعت یادگیری شما بالا است. ثانیا این که محیط اطراف شما مانند زبان مورد نظر شما است، همه زبان آموزان در ساعت آموزشی باید به زبان انگلیسی صحبت کنند و از همه مهم تر این که کسی هست که به سوالات شما پاسخ دهد و مشکلاتتان را برطرف کند.

به طور کلی مزیت های شرکت در بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران شامل موارد زیر می باشد:

 1. تدریس توسط اساتید با تجربه
 2. استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی
 3. برگزاری کلاس های آمادگی آزمون
 4. برگزاری کلاس های منظم
 5. استفاده از منابع معتبر آموزشی

انواع آزمون های بین المللی زبان انگلیسی:

❤️آزمون IELTSجزء مهم ترین و معتبرترین آزمون های بین المللی در سراسر جهان می باشد؛ هدف آزمون آیلتس آزمودن چهار مهارت متفاوت زبانی داوطلبان است.
❤️آزمون TOEFLاین یک آزمون مهارت انگلیسی می باشد که به وسیله یک شرکت آمریکایی ETS ساخته شده است تا بتواند مهارت خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن به زبان انگلیسی را اندازه گیری کند.
⭐آزمون IBTآزمون IBT به همه زبان آموزان این امکان را می دهد که با اطمینان کامل به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند؛ از جمله مزایای های آزمون تافل، داشتن مدرک معتبر و قابل قبول بین دانشگاه ها و مدارس است.
✅آزمون TOEICآزمون TOEIC جزء آزمون زبان انگلیسی است که برای برقراری ارتباطات بین المللی است و توسط سازمان برگزار کننده آزمون های آزمایشی ETS تهیه می گردد.

10 تا از بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران را بشناسید!

آموزشگاه زبان کارینو

آموزشگاه زبان کارینو

مرکز بین المللی  زبان های خارجی  کارینو  با بیش از 1 دهه تجربه در آموزش زبان های آلمانی، ترکی استانبولی، فرانه، روسی، عربی، چینی، کره ای، ژاپنی، سوئدی هلندی، ایتالیایی، اسپانیایی جزء یکی از بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران می باشد. برند برتر آموزش زبان آلمانی و زبان ترکى استانبولى، فرانسه و زبان روسی در  ایران، زیر نظر نفر اول آلمانی ایران مهندس ” دکتر علی  جعفری است.

فعالیت های آموزشگاه

 • کادر دفتری منضبط و مشاورین مسلط و حرفه ای
 • کادری مجرب از میان بهترین مدرسین با سابقه کار بالای ده سال
 • اعطای گواهی رایگان پایان دوره ،کارنامه ،و مدارک بین المللی و هلوگرام دارد.
 • فعالیت اساتید کارینو در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران بصورت آنلاین  در آموزشگاه و در منزل می باشد.
 • مشاوره تحصیلی و نحوه اخذ پذیرش دانشجویی یا اقامت بصورت رایگان با تعیین سطح قبلی
 • آموزش تخصصی تمامی زبان ها از A1تا C2(فشرده، فوق فشرده ، فوق فشرده+ ، به صورت گروهی و خصوصی ) برای تمامی سنین
 • برگزاری دوره های آمادگی آزمون های تمامی زبان ها  با بالاترین آمار قبولی
 • برگزاری دوره های آمادگی مصاحبه های سفارت آلمان و اتریش برای اولین بار در ایران
 • همکاری با شرکت ها و سازمان های مهاجرتی برای زبان آموزان
 • برگزاری دوره های Free discussion
 • آموزشگاه برگزیده ی سال 1398

برنامه ریزی منظم و دقیق روزانه که می تواند شما را در کمترین زمان به خواسته تون برساند. اینجا در کارینو رضایت زبان آموز اولویت ماست.

استفاده از بهترین کتاب ها و متدهای آموزشی روز همچنین موسسه زبان کارینو اقدام به برگزاری دوره های خاص تربیت مدرس  بصورت خصوصی و گروهی به همراه اعطای مدرک پایان دوره کرده است.

آدرس: تهران فلکه اول تهرانپارس خیابان 148 شرقی پلاک 4

شماره تماس:77875227- 02177745228

لینک وبسایت:  https://carinoli.ir

اینستاگرام:    @carino.li

آموزشگاه زبان ملل

آموزشگاه زبان ملل

آموزشگاه زبان ملل در شهر تهران و محدوده نبرد جنوبی است و جزو یکی از بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران می باشد. این آموزشگاه از سال 1379 فعالیت خود را با همکاری گروهی از اساتید برجسته و با سابقه به صورت یک موسسه زبان آغاز کرد. امروزه با گذشت بیش از دو دهه توانسته با گسترش شعب و ایجاد هسته ای متمرکز از اساتید برجسته و توسعه حوزه های آموزشی خدمت رسانی بهتری به شما زبان آموزان عزیز داشته باشد.

لازم به ذکر است که در راستای افزایش بهره وری در سیستم آموزش و افزایش رضایت مندی زبان آموزان اقدام به برگزاری دوره های ورکشاپ به صورت منظم نموده است. این آموزشگاه با استفاده از متدهای آموزشی نوین و با کیفیت در تمام دوره های سنی مختلف اقدام به برگزاری دوره های تخصصی تمامی زبان ها می نماید.

دوره های آموزشی: آموزش زبان انگلیسی، فرانسه، ترکی استانبولی و آلمانی_برگزاری آزمون ماک، آیلتس و دولینگو

آدرس: تهران، خیابان نبرد جنوبی، خیابان ده حقی، پلاک53

شماره تماس: 33201700-33660352

آموزشگاه زبان شکوه

آموزشگاه زبان شکوه

آموزشگاه زبان شکوه که یکی دیگر از بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران می باشد در محدوده شهرک غرب واقع شده است و با سال های طولانی تجربه، به آموزش زبان به علاقه مندان مشغول است. این آموزشگاه قدیمی ترین موسسات زبان کشور است و با به روز نگه داشتن خود تلاش داشته تا جدیدترین متدها و کتب آموزشی را برای زبان آموزان فراهم آورد و کیفیت یادگیری را هر روز بالاتر ببرد.

در سال های 70 تا 79 این مرکز تنها محل رسمی برای آزمون تافل بود. در سال های 79 و 80 نیز شکوه تنها مرکز رسمی آزمون دانشگاه کمبریج انگلستان در ایران بود. این آموزشگاه دارای 27 شعبه در تهران و 10 شعبه در شهرهای دیگر می باشد.

فعالیت های آموزشگاه

 • برگزاری کلاس های آمادگی آزمون های بین المللی آیلتس، تافل و…
 • تشکیل کلاس ها برای رده های سنی مختلف از کودک تا بزرگ سال
 • برگزاری دوره های ویژه مشاغل و حرفه ها
 • تشکیل کلاس های ترمیک و فشرده

آدرس: تهران، شهرک غرب، خیابان ایران زمین، بین خیابان دوم و چهارم، پلاک۳۵

شماره تماس: ۸۸۰۸۳۰۵۷

آموزشگاه زبان کیش

آموزشگاه زبان کیش

آموزشگاه زبان کیش جزء یکی دیگر از بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران می باشد. این آموزشگاه با تعداد زیادی از اساتید دانش آموخته و کادری مجرب در سراسر کشور فعال است و با 120شعبه ی مختلف به کار خود ادامه می دهد. این آموزشگاه وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش، در سال 1367 با هدف آموزش دریانوردان و با نام علوم و فنون دریایی صیادی کیش آغاز به کار کرد. اما در ادامه با توجه به نیاز کشور فعالیت های خود را گسترده کرد و آموزش زبان های خارجی برای عموم جامعه را در برنامه کاری خود قرار داد.

این مجموعه برای انجام بهتر امور آموزشی مجوزهای مهمی را اخذ کرده که عبارتند از:

 • مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور برای برگزاری دوره های مهارت آموزی زبان
 • مجوز آموزش ضمن خدمت کارکنان دولت از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری
 • مجوز برگزاری دوره های کوتاه مدت از دانشگاه علمی کاربردی
 • این مرکز دوره های آمادگی آزمون آیلتس، تافل و سایر آزمون های بین المللی را برگزار می کند تا افراد با نیازهای مختلف بتوانند از جدیدترین خدمات آموزشی زبان بهره مند شوند.

فعالیت های آموزشگاه 

 • تشکیل کلاس های تخصصی برای مشاغل و حرفه های مختلف
 • برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS و TOEFL و ESP
 • همکاری با سازمان ها و ادارات
 • آموزش زبان به رده های مختلف سنی

آدرس: تهران، ونک، چهار راه جهان کودک، خیابان کیش، پلاک46

شماره تماس: 88777495-88777425

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان

آموزشگاه زبان سفیر گفتمان که در محدوده قلهک در شریعتی قرار گرفته است، یکی دیگر از بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران می باشد. این آموزشگاه در سال 78 شروع به کار کرد و به سرعت به تعداد شعب آن افزوده شد. در حال حاضر این موسسه دارای 106 شعبه در تهران و شهرهای دیگر است و با دو دهه فعالیت کارنامه ای درخشان از خود به جای گذاشته است.

فعالیت های آموزشگاه

 • برگزاری کلاس های زبان به صورت ترمیک و فشرده
 • دوره های آمادگی آزمون های بین المللی انگلیسی و فرانسوی
 • کلاس های آمادگی آیلتس
 • کارگاه پرسش و پاسخ آنلاین
 • تعیین سطح آنلاین
 • تور تهران گردی به زبان انگلیسی

آدرس: تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان یزدانیان، پلاک14

شماره تماس: 26601551

آموزشگاه زبان سروش دانش

آموزشگاه زبان سروش دانش

یکی از بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران، آموزشگاه سروش دانش می باشد. این آموزشگاه با استفاده از بهترین و مجرب ترین اساتید خانم و آقا و قوی ترین شیوه های آموزشی در جهان به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی می پردازد. این آموزشگاه در زمینه تدریس خصوصی زبان، آموزش و یادگیری زبان انگلیسی، برگزاری کلاس های آیلتس و تافل، تدریس خصوصی زبان در منزل و محل کار و آموزشگاه فعالیت دارد.

فعالیت های آموزشگاه

 • آزمون تعیین سطح برای زبان آموزان در شروع تمامی دوره ها و کلاس های آموزشی زبان انگلیسی به صورت رایگان برگزار می شود.
 • آموزش زبان به صورت دوره های ویژه برای آمادگی آزمون سفارت
 • برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی زبان انگلیسی از صفر تا صد به صورت تخصصی
 • اعزام بهترین و مجرب ترین اساتید آموزش به سراسر نقاط تهران
 • تدریس خصوصی زبان توسط بهترین و خبره ترین اساتید ایرانی و خارجی

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین چهار راه کیخسروی و رشید، پلاک54

شماره تماس: 02177742004

آموزشگاه زبان اکسیر

آموزشگاه زبان اکسیر

آموزشگاه زبان اکسیر در خیابان انقلاب قرار گرفته و جزء بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران می باشد و از سال 1393به فعالیت در زمینه ی برگزاری دوره های آمادگی آیلتس می پردازد. این آموزشگاه سال ها مشغول تدریس دوره های عمومی زبان انگلیسی بود ولی با توجه به مشکلات سیستم قبلی تصمیم بر آن گرفتند که با بهره گیری از روش های متفاوت و تهیه ی جزوات مسیری نزدیکتر را برای دریافت این مدرک طراحی کنند.

این آموزشگاه با تمرکز همه جانبه روی آزمون آیلتس برای هر دو ماژول آکادمیک و جنرال دوره های تخصصی را برگزار می کند تا به بهترین شکل ممکن خدمات خود را به زبان آموزان ارائه نماید.

فعالیت های آموزشگاه

 • مشاوره و تعیین سطح از راه دور با واتس اپ و تلگرام
 • ارائه ی ویدیوها و کتب مختلف به صورت رایگان
 • برگزاری کلاس های خصوصی آیلتس
 • آموزش PTE
 • برگزاری دوره های غیرحضوری

آدرس: تهران، ضلع جنوبی خیابان انقلاب، بین خیابان دانشگاه و خیابان ابوریحان، رو به روی سینما سپیده، ساختمان فروردین، طبقه6

شماره تماس: 66980082

آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان اسپیکان در یوسف آباد قرار گرفته و جزء بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران است. این آموزشگاه با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی منطبق با استانداردهای بین المللی و با بهره گیری از دانش اساتید کارآزموده و تحصیل کرده، اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی آموزش زبان انگلیسی و… می نماید.

سیستم آموزشی این آموزشگاه به صورت ترکیبی می باشد، یعنی منتخبی از شیوه های مطلوب و رایج بین المللی انتخاب شده و با یکدیگر ترکیب شده اند تا بهترین متد بدست بیاید.

فعالیت های آموزشگاه

 • تدریس کتاب مقدماتی دانشگاه کمبریج
 • تدریس کتاب انگلیسی پیشرفته دانشگاه کمبریج
 • دوره زبان انگلیسی تجاری
 • دوره آمادگی آیلتس

آدرس: تهران، یوسف آباد، ضلع شمال شرقی میدان سلماس، کوچه دهم، پلاک91

شماره تماس: 88017039-88636409-88637534

آموزشگاه زبان ایران اروپا

آموزشگاه زبان ایران اروپا

آموزشگاه زبان ایران اروپا از سال 1388 شروع به کار نمود و جزء بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران می باشد. کلاس های این آموزشگاه به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی برای افراد حقیقی و سازمان ها برگزار می شود. این آموزشگاه در حال حاضر دو شعبه دارد و یکی از بزرگترین مراکز آموزشی است که همگام با برگزاری کلاس های پربار، حضور اساتید مجرب و برخورداری از مشاوره های منظم آموزشی نیازهای زبان آموزان را به طور کامل مرتفع ساخته است.

فعالیت های آموزشگاه

 • برگزاری کلاس های آمادگی آزمون های بین المللی
 • دارای دپارتمان ویژه کودکان و نوجوانان
 • برگزاری دوره های آنلاین زبان
 • استفاده از معتبرترین کتب و رفرنس ها

آدرس: تهران، بلوار آیت الله کاشانی، نرسیده به سه راه جنت آباد، بین خیابان لاله و سازمان برنامه شمالی، پلاک544

شماره تماس: 49109000

آموزشگاه زبان ایرانمهر

آموزشگاه زبان ایرانمهر

آموزشگاه زبان ایرانمهر یکی دیگر از بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران است. در این آموزشگاه اساتیدی با تخصص آموزش به کودکان با مدرک بین المللی تدریس زبان کودکان در بین آن ها یافت می شود. این تیم تشکیل شده تا با استفاده از دانش برتر و جدیدترین متدهای آموزشی، علاقه مندان به یادگیری زبان را در هر مقطع و هر سن و سال آموزش داده و سطح آن ها را ارتقا بخشند.

این آموزشگاه همواره تلاش دارد با استفاده از به روزترین تکنولوژی ها، تکنیک ها و منابع آموزشی در حوزه ی زبان، با مسیر پیشرفت همسو و هم قدم بماند، به همین دلیل زبان آموزان از کیفیت بالای آموزش رضایت دارند.

فعالیت های آموزشگاه

 • برگزاری کلاس های آموزشی برای سنین مختلف
 • دوره های ویژه برای آیلتس و تافل
 • دوره های ویژه مهاجرت، آزمون، سفر، تربیت مدرس و مکالمه
 • آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و  فرانسوی

آدرس: تهران، ضلع شمال شرقی سیدخندان، جنب مسکن پل، پلاک1287

شماره تماس: 22872907

تفاوت یادگیری زبان در کلاس های آنلاین و حضوری

اگر به هر دلیلی شرایط شرکت در کلاس های حضوری زبان را ندارید، اصلا نگران نباشید. زیرا یادگیری زبان به صورت آنلاین همانند یادگیری در کلاس های حضوری است و تفاوتی با یکدیگر ندارند. در آموزش آنلاین زبان مانند کلاس های حضوری از یک روش تدریس و کتاب های آموزشی استفاده می شود. تنها تفاوت کلاس های آنلاین و حضوری این است که شما به صورت فیزیکی در کلاس حاضر نمی شوید. شما بر بستر نرم افزاری تحت وب و با ارتباط زنده ویدیویی با مدرس و هم کلاسی های خود در کلاس حضور پیدا می کنید.

چرا باید زبان انگلیسی را بیاموزیم؟

یادگیری زبان از اهمیت بالایی برخوردار است و مردم سرتاسر دنیا زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم قبول دارند. بسیاری از کشورها زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم وارد سیستم آموزی خود کرده اند و کودکان از سنین کم یادگیری این زبان را شروع می کنند. در ادامه به بررسی چند دلیل برای این که چرا یادگیری زبان انگلیسی مفید است می پردازیم:

 1. زبان انگلیسی یکی از پر کاربردترین زبان های دنیا است.
 2. با یادگیری زبان راحت تر می توان سفر کرد.
 3. زبان اینترنت و اکثر فضای مجازی؛ زبان انگلیسی است.
 4. بسیاری از مقالات علمی به زبان انگلیسی می باشند.
 5. با یادگیری زبان انگلیسی، موقعیت شغلی بهتری پیدا خواهید کرد.
 6. ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر با یادگیری زبان میسر خواهد بود.
 7. یادگیری زبان انگلیسی در مقایسه با زبان های دیگر بسیار آسان تر است.

بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان

حقیقت این است که دقیقا سن خاصی وجود ندارد که کودکان شروع به آموزش زبان کنند زیرا هر کودک شخصیت و سطح یادگیری متفاوتی نسبت به کودک دیگر دارد. نظرات متخصصان در بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران در مورد محدودیت سنی مطلوب که در آن کودک باید شروع به آموزش زبان کند نیز متفاوت است. برخی از متخصصان می گویند که کودک باید از سنین پایین شروع به آموزش زبان کند زیرا آن ها معتقدند سن 3 سالگی بهترین سن برای یادگیری می باشد. برخی دیگر نیز بهترین سن برای شروع یادگیری زبان برای کودکان را سن 5 تا 7 سال می دانند.

بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان 

عوامل موثر در یادگیری زبان انگلیسی

همانطور که می دانید زبان انگلیسی جزء زبان های بسیار رایج در کل دنیاست که موارد مختلف بسیاری می توانند بر روی روند یادگیری آن تاثیر بگذارند؛ اولین فاکتور مهم جهت یادگیری این زبان، انتخاب آموزشگاه بسیار معتبر و معروف است که متوجه خواهید شد چه تاثیری بر روی روند یادگیری آن می گذارند؛ نه تنها آموزشگاه معتبر بلکه تجربه و سابقه ای که اساتید فعال در آموزشگاه دارند می تواند تاثیر بسیار مستقیمی بر روی آن بگذارد.

در صورتی که اساتید بسیار حرفه ای و باتجربه باشند، برای آموزش زبان به زبان آموزان از تکنیک ها و روش های مختلفی استفاده می کنند که هر یک از آن ها می تواند نتیجه بسیار مثبتی بر روی نحوه یادگیری آن ها بگذارد؛ مورد موثر دیگری که می توان به آن اشاره کرد، سن زبان آموزان است زیرا در صورتی که فرد در کودکی پا به این عرصه بگذارد، بسیار سریع تر می تواند لهجه خود را عوض کند و بهتر آموزش ببیند.

در کل موارد مختلف بسیاری را می توان نام برد که بر روی یادگیری سریع تر زبان آموزان تاثیر می گذارند؛ البته باید به علاقه و استعداد افراد در این زمینه نیز اشاره کرد زیرا در صورت تمایل بسیار زیاد به آن، یادگیری راحت تر انجام می گیرد.

کلام آخر

از شما همراهان عزیز سپاس گذاریم که ما را تا پایان مقاله بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران همراهی کردید. امیدواریم که مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. سایت تاپتنا همواره سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین آموزشگاه های زبان آشنا کند تا راحت تر بتوانید کلاس های آموزش زبان مد نظر خود را انتخاب کنید. شما می توانید برای آشنایی با بهترین آموزشگاه زبان چینی در تهران به مقاله مربوطه مراجعه کنید و آن را مطالعه کنید.

ویژگی کلاس های خصوصی چیست؟

مهمترین ویژگی کلاس های خصوصی سرعت بالای تدریس است.

 چقدر زمان لازم است که IELTS بگیرم؟

زمانی که لازم است برای مطالعه و شرکت در کلاس بگذارید بستگی به سطح شما، نمره مورد نظر شما و زمان‌های شما دارد.

جهت استفاده از سیستم آموزش آنلاین به چه تجهیزاتی نیاز دارم؟

1. امکان دسترسی به اینترنت
2. یک صفحه نمایش که می تواند هر یک از موارد زیر باشد:
گوشی تلفن همراه، تبلت، آیپد، رایانه رو میزی، لپ تاپ
3. یک فضای مناسب و راحت

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا