پزشکان

بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک【سال1402】❤️ + لیست 5 تایی

امروز قصد داریم شما را با بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک آشنا کنیم. زیبایی دندان در چهره افراد امری بسیار قابل توجه می باشد. در صورت مشاهده مشکلاتی در دندان خود باید هرچه سریع تر به بهترین کلینیک و همچنین بهترین دندانپزشک مراجعه نمایید تا مشکلات دهان و دندان خود را برطرف کنید. ما در این مقاله، لیستی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

دندانپزشک چه کاری انجام می دهد؟

عصب کشی دندان

عصب کشی به معنای درمان درد و ریشه دندان می باشد. اگر یکی از دندان های شما دچار درد شود و عفونت کند نیازمند عصب کشی دندان هستید. برای عصب کشی دندان دندانپزشک نخست قسمت پوسیده دندان را خارج می کند و از بین می برد دندانپزشک این کار را با دستگاه های مخصوص انجام می دهد. بعد از انجام این کار کانال هایی را برای عصب کشی دندان ایجاد می کند، بعد از ایجاد کانال دندان را با ماده سفید رنگ پر می کند.

ترمیم و پر کردن دندان

دندانپزشک قسمت هایی از دندان که دارای پوسیدگی باشد حذف می کند و با مواد خاصی آن را پر می کند. اگر دندان شما شکسته باشد نیز از این روش برای ترمیم دندان استفاده می شود.

لمینت، کامپوزیت و روکش دندان

این اقدامات برای زیبایی دندان انجام می گیرد. زمانی که دندان ها به طور وسیعی خراب شده باشند روکش دندان انجام می گیرد و از لمینت و کامپوزیت برای داشتن لبخندی زیبا استفاده می شود. در لمینت و کامپوزیت موادی روی دندان ها قرار می گیرد که بد فرمی دندان را از بین می برد. قیمت لمینت از کامپوزیت بیشتر می باشد و همچنین کیفیت این روش نیز از کامپوزیت بیشتر است.

بلیچینگ و جرم گیری دندان

افراد می توانند برای از بین بردن زردی دندان های خود از این روش استفاده کنند. جرم گیری توسط دستگاه های خاصی انجام می شود. زمانی که زردی دندان ها با جرم گیری رفع نشود از روش بلیچینگ استفاده میشود.

ایمپلنت دندان

از جدیدترین روش های پزشکی می توان به ایمپلنت دندان اشاره کرد. زمانی که فرد دندان های مناسبی برای جویدن غذا نداشته باشد سیستم گوارشی او دچار مشکل می شود. ایمپلنت همان کاشت دندان می باشد. دندانپزشک در این روش اقدام به کاشت دندان می کند.

ارتودنسی دندان

افرادی که دارای دندان های نامرتبی هستند می توانند با ارتودنسی دندان، دندان های خود را هماهنگ و مرتب کنند. ارتودنسی روشی می باشد برای مرتب کردن دندان ها که در این روش دندانپزشک از ابزارها و روش هایی استفاده می کند و دندان های فرد را مرتب می کند.

دندانپزشک چه کاری انجام می دهد؟

عادت هایی که سبب خراب شدن دندان می شود

انسان ها در طول روز کارهایی را انجام می دهند که این کارها سبب خرابی دندان ها می شود. کارهایی مانند دندان قروچه که بسیار برای دندان مضر می باشد. جویدن ته مداد، ورزش کردن بدون داشتن محافظ دندان، مصرف نوشابه، نوشیدن شراب قرمز، سیگار کشیدن و مسواک نزدن می‌تواند به دندان آسیب بسیار شدیدی بزند. همچنین شکستن پوست گردو با دندان که یکی از اعمالی است که به شدت می تواند به دندان آسیب بزند.

این موارد عادت های اشتباهی هستند که می توانند به شدت به دندان آسیب برسانند. سعی کنید از این اعمال در طول روز استفاده نکنید، زیرا دندان ها بسیار مهم می باشند و در صورت خرابی دندان ها و همچنین درمان آن ها هیچ گاه دندان به روز اول باز نمی گردد.

5 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک را بشناسید!

کلینیک دندانپزشکی تخصصی کامکار

کلینیک دندانپزشکی تخصصی کامکار

کلینیک دندانپزشکی تخصصی کامکار یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک می باشد. این کلینیک دارای تیم دندانپزشک بسیار حرفه ای و با تجربه ای می باشد. کلینیک کامکار همواره سعی کرده از به روز ترین دستگاه ها و تجهیزات دندانپزشکی استفاده کند و همچنین در این کلینیک پروتکل‌های بهداشتی به خوبی رعایت می شود و سعی می کنند خدمات را با سطح بسیار بالایی در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهند.

خدمات

 • ترمیم دندان
 • کامپوزیت ونیر
 • ارتودنسی
 • طرح لبخند
 • ایمپلنت

آدرس: تهران، شهرک گلستان، بلوار امیر کبیر، بین هاشم زاده و کاشان، پلاک 283، واحد 3

شماره تماس: 02144711177

کلینیک دندانپزشکی پیمان

کلینیک دندانپزشکی پیمان

کلینیک دندانپزشکی پیمان یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک می باشد. کلینیک پیمان مجهز ترین مرکز دندانپزشکی در غرب تهران است که کلیه خدمات دندانپزشکی خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار می دهد. کلینیک دندانپزشکی پیمان در سال 1396 توسط دکتر پیمان کنز و دکتر پیمان قران تاسیس شد است.

خدمات

 • پروتز و ایمپلنت
 • جراحی فک و صورت
 • دندانپزشکی زیبایی
 • دندانپزشکی اطفال
 • ارتودنسی
 • درمان ریشه

آدرس: تهران، شهرک گلستان، بلوار کاج، بنفشه نهم جنوبی

شماره تماس: 02144741007

کلینیک دندانپزشکی دکتر بختیاری راد

کلینیک دندانپزشکی دکتر بختیاری راد

کلینیک دندانپزشکی دکتر بختیاری راد یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک می باشد. دکتر بختیاری راد فارغ التحصیل دکتری حرفه ای دندانپزشکی از دانشگاه دولتی کشور بلاروس می باشند. کلینیک دندانپزشکی دکتر محمدرضا بختیاری راد همواره سعی کرده تا خدمات با کیفیتی را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد. همچنین این کلینیک دارای پیشرفته ترین تجهیزات می باشد.

خدمات

 • ایمپلنت دندان
 • کامپوزیت دندان
 • لمینت دندان
 • جراحی دندان

آدرس: تهران، اکباتان، بلوار اصلی، خیابان شهید نفیسی، سه راه مخابرات، برج آبی یک، طبقه 3، واحد 18

شماره تماس: 02144669698

کلینیک دندانپزشکی یاشا

کلینیک دندانپزشکی یاشا

کلینیک دندانپزشکی یاشا یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک می باشد. این کلینیک سعی داشته تا بر عملکرد دندانپزشکان و پرسنل نظارت داشته باشد. کلینیک یاشا کلینیکی دارای تجهیزات مناسب می باشد که تمام تلاش خود را می‌کند تا خدمات با کیفیتی را در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار دهد.

خدمات

 • ایمپلنت دندان
 • ارتودنسی ترمیمی و زیبایی

آدرس: تهران، شهرک راه آهن، بلوار گلها، بالاتر از میدان تجریش، نبش بنفشه یازدهم ،پلاک 140

شماره تماس: 02144716976

کلینیک دندانپزشکی ارکیده

کلینیک دندانپزشکی ارکیده

کلینیک دندانپزشکی ارکیده یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک می باشد. در این کلینیک دندان پزشکان متخصصی وجود دارند و همچنین کلینیک تمام تلاش خود را کرده تا خدمات خود را با بالاترین کیفیت در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. کلینیک ارکیده دارای تجهیزات مناسبی می باشد.

خدمات

 • دندانپزشکی زیبایی
 • دندانپزشکی ترمیمی
 • دندانپزشکی عمومی

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی، بین مرزداران و حکیم، پلاک 187

شماره تماس: 02144223814

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک

شما باید سعی کنید به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران مراجعه نمایید. ما در این قسمت از مقاله برخی از ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک را در اختیار شما قرار داده ایم که عبارت اند از:

 • بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک باید تمامی اصول و پروتکل های بهداشتی را رعایت کند. در بهترین کلینیک باید تمام موارد بهداشتی رعایت شود تا مراجعین دارای اطمینان خاطر باشند.
 • بهترین کلینیک جایی است که دارای دستگاه های پیشرفته و مدرن باشد و بهترین دستگاه ها و مناسب ترین تجهیزات را داشته باشد.
 • بهترین کلینیک دندانپزشکی سعی می کند خدمات بسیاری را در خود جای دهد و همچنین خدماتی با کیفیت بالا را در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار دهد.
 • از دیگر ویژگی ها می توان به مشاوره رایگان به بیماران اشاره کرد. یک کلینیک خوب جایی است که بتواند به بیماران خود مشاوره دهد.
 • بهترین کلینیک در موقعیت جغرافیایی قرار دارد که همه بیماران و مراجعه کنندگان بتوانند به آسانی به آن کلینیک مراجعه نمایند و مراجعه به کلینیک برای آنان دشوار نباشد.

اقدامات قبل از جراحی دندان

قبل از جراحی دندان باید به دندانپزشک مراجعه کنید و تمامی انتظارات خود را به دندان پزشک بگویید و همچنین اگر دارای بیماری های خاصی می باشید و اگر داروهای خاصی را استفاده می‌کنید باید به پزشک خود اطلاع دهید. یک روز قبل از جراحی از داروهای رقیق کننده خون نباید استفاده کنید و همچنین باید نکات لازم را از دندانپزشک خود پرس و جو کنید. برای انجام خدمات دندانپزشکی به بهترین دندانپزشک در تهران مراجعه نمایید.

اقدامات بعد از جراحی دندان

سعی کنید تا دو روز بعد از جراحی دندان از غذاهای سفت و همچنین نوشیدنی‌های داغ استفاده نکنید و همچنین شما باید سعی کنید از دخانیات استفاده نکنید. شما نباید تا ۲۴ ساعت روی ناحیه دندان کشیده شده، مسواک بزنید. بعد از جراحی دندان باید از دهانشویه استفاده کنید. اگر دارای خونریزی هستید می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید و همچنین اگر مشکلاتی برای شما پیش آمد باید حتماً به دندانپزشک مراجعه نمایید.

کلام آخر

دندانپزشک کسی است که مشکلات دهان و دندان شما را می‌تواند برطرف کند. دندانپزشک خدماتی مانند کامپوزیت و لمینت دندان، عصب کشی، کشیدن دندان، ارتودنسی دندان، ایمپلنت دندان و همچنین بلیچینگ دندان را می تواند انجام دهد. افرادی در طول روز کارهایی را انجام می‌دهند که برای دندان آن ها بسیار مضر می باشد. کارهایی مانند مسواک نزدن، شکستن گردو با دندان، جویدن ته مداد، دندان قروچه برای افراد بسیار مضر هستند و می‌توانند آسیب‌های شدید به دندان بزنند. در صورت ساکن نبودن در تهران برای برطرف کردن مشکلات دهان و دندان خود می توانید به بهترین دندانپزشک در ایران مراجعه نمایید.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت تاپتنا همواره سعی داشته تا شما را با بهترین کلینیک دندانپزشکی در دهکده المپیک آشنا کند و امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا