پزشکان

بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش【سال1402】❤️ + لیست 5تایی

امروز قصد داریم شما را با بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش آشنا کنیم. کلینیک دندانپزشکی دارای پزشک متخصص و دندانپزشک عمومی می باشد که همگی در کنار هم مشغول، خدمات رسانی به مراجعه کنندگان هستند. شما با مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش، می توانید از بهترین خدمات درمانی و زیبایی برای دندان های خود، بهره مند شوید. در ادامه با بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش بیشتر آشنا خواهید شد پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش

هر فردی در طول زندگی خود حتی یک بار به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کرده است. افراد ممکن است با مشکلات دهان و دندان مواجه شوند. شما برای دریافت خدمات جراحی و زیبایی دندان های خود می توانید به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش مراجعه کنید. کلینیک دندانپزشکی یک مجتمعی است که شامل چند اتاق، دندانپزشک متخصص و کارشناس بهداشت دهان و دندان است که همگی در کنار هم مشغول به کار هستند و شما با مراجعه به کلینیک به سلامت دندان های خود دسترسی خواهید یافت.

بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش

خدمات کلینیک دندانپزشکی در تجریش

در ادامه به خدمات کلینیک دندانپزشکی در تجریش اشاره خواهیم کرد:

کامپوزیت 

کامپوزیت یکی از روش های لمینت دندان است که این روش منجر به زیباتر و جذاب تر شدن لبخند فرد می شود. کامپوزیت اگر به روش درست و با مواد مرغوب روی دندان ها قرار بگیرد، هیچ گونه آسیبی به دندان ها وارد نمی شود. کامپوزیت استحکام و مقاومت نسبتا بالایی دارد. کامپوزیت دندان کاربردهای زیادی دارد، مانند سفید کردن دندان ها و اصلاح عیوب دندان ها. برای انجام کامپوزیت می توانید به بهترین دکتر کامپوزیت در تجریش مراجعه کنید.

لمینت دندان 

افرادی که احساس می کنند، دندان هایشان عیوب ظاهری دارد و دندان هایشان تغییر رنگ داده است، می توانند اقدام به انجام لمینت کنند که از لایه های سرامیک پوشانده شده اند تا دندان و لبخند زیبایی داشته باشند. در انجام لمینت، پزشکان بخشی از ضخامت مینای دندان را تراش می دهند.

روکش دندان

با استفاده از روکش دندان، آسیب هایی که به دندان وارد شده، ترمیم می شود و دندان ها زیباتر نشان داده می شود. کامپوزیت ها سطح بیشتری از دندان ها را می پوشانند و نسبتا هزینه کمتری دارند به همین دلیل مورد استقبال افراد زیاد قرار گرفته است.

بریج دندان 

بریج ها به زیبایی دندان ها کمک می کنند و در این روش با کمک از دو دندان، روکش را نصب می کنند تا خلاء که در دندان ها وجود دارد، از بین برود.

ایمپلنت 

امکان دارد یک یا چند تا از دندان ها بشکنند و یا از بین بروند، جای خالی این دندان ها برای بسیاری افراد خوشایند نمی باشد که افراد می توانند از ایمپلنت برای جبران این مشکل استفاده کنند تا علاوه بر پر کردن فضای خالی دندان ها، ظاهری زیبا نیز داشته باشند. ایمپلنت دندان ها به منظور زیبایی استفاده نمی شود اما نمی توانید تاثیر آن را در زیبایی در نظر نگیرید. برای انجام ایمپلنت می توانید به بهترین دکتر ایمپلنت در ایران مراجعه کنید.

جراحی لثه 

بدون وجود لثه، زیبایی دندان ها به هیچ عنوان به چشم نمی آید و دندان ها ظاهر خوبی را نشان نمی دهند اما با وجود لثه زیبایی دندان ها به چشم می آیند و در بعضی مواقع جراحان برای زیبایی به انجام جراحی لثه می پردازند که افراد لبخندی زیبا داشته باشند.

بلیچینگ 

یکی از فاکتورهایی که در زیبایی لبخند افراد تاثیر دارد، رنگ دندان ها است. معمولا افرادی که دندان های سالم و سفید دارند، نشان می دهد که سلامت دندان هایشان برایشان اهمیت دارد و دندان هایی که تیره و کدر هستند، ظاهر زیبایی را به همراه ندارند و نشان دهنده سلامت دندان ها نمی باشد. با انجام بلیچینگ دندان ها، دندان افراد چند درجه روشن تر و شفاف تر می شود.

۵ تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش را بشناسید!

کلینیک دندانپزشکی درین تجریش

کلینیک دندانپزشکی درین تجریش

کلینیک دندانپزشکی درین تجریش، یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش است. کلینیک درین تجریش با همکاری پزشکان متخصص و استفاده از تجهیزات درمانی و مرغوب ترین مواد دندانپزشکی، خدمات درمانی دندان ها را ارائه می دهد. کلینیک درین تجریش، کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی را با بکارگیری از پیشرفته ترین تجهیزات، ارائه می دهد. اگر قصد انجام ایمپلنت و کامپوزیت دارید، می توانید به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش مراجعه نمایید.

خدمات

 • جراحی لثه
 • جراحی دندان
 • دندانپزشکی اطفال
 • ارتودنسی

آدرس: منطقه ۱، میدان تجریش، خیابان فناخسرو، واحد ۳۶، پلاک ۲، واحد ۳

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۸۵۰۲۶۷

کلینیک دندانپزشکی نیاوران

کلینیک دندانپزشکی نیاوران

کلینیک دندانپزشکی نیاوران یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش است. کلینیک دندانپزشکی نیاوران دارای دندانپزشک عمومی و تخصصی است که در راستای وظیفه ذاتی، خدمات دندانپزشکی و پیشگیری از بیماری های دهان می پردازد.

خدمات

 • درمان ریشه
 • پروتز ثابت و متحرک
 • ایمپلنت
 • جراحی لثه
 • جراحی دندان
 • دندانپزشکی اطفال
 • ارتودنسی

آدرس: تهران، منطقه ۱۱، امامزاده قاسم باهنر، به سمت تجریش، بعد از سه راه یاسر،  پلاک ۴۲۹، طبقه سوم

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۷۵۸۷۷۲

کلینیک دندانپزشکی پایا

کلینیک دندان پزشکی پایا

کلینیک دندانپزشکی پایا یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش شناخته شده است. کلینیک پایا، خدمات زیبایی و درمانی دندان ها را به مراجعه کنندگان، ارائه می دهد. در این کلینیک بهترین دندانپزشک در حال فعالیت است. کلینیک پایا  با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و تجهیزات و بهترین مواد، خدمات دندانپزشکی را به مراجعه کنندگان ارائه می دهد. اگر قصد درمان مشکلات دندان های خود را دارید، می توانید به کلینیک پایا مراجعه کنید.

خدمات

 • ترمیم
 • جراحی لثه
 • ارتودنسی
 • ایمپلنت
 • بلیچینگ
 • درمان ریشه
 • جراحی دندان عقل

آدرس: تهران، منطقه ۱۲، محله تجریش، خیابان شریعتی، روبروی بانک‌ صادرات، کوچه رفعت، پلاک ۸، طبقه پنجم، واحد ۱۶

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۷۱۰۶۳۷

کلینیک دندانپزشکی روشا

کلینیک دندانپزشکی روشا یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش می باشد. این کلینیک با هدف ارائه خدمات نوین و پیشرفته، در حال فعالیت است. کلینیک دندانپزشکی روشا با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و بالاترین استاندارد خدمات درمانی را در اختیار مردم ایران قرار می دهد. شما می توانید به کلینیک روشا برای بهره مندی از خدمات دندانپزشکی مراجعه کنید.

 • کامپوزیت زیبایی
 • ترمیم آمالگام
 • عصب کشی
 • ایمپلنت
 • لمینت
 • پروتز متحرک

آدرس: میدان تجریش، ساختمان کفش ملی، طبقه سوم، کلینیک دندانپزشکی روشا

شماره تماس: ۰۹۳۹۷۷۷۷۲۲۱

کلینیک دندانپزشکی دکتر آقایی

کلینیک دندانپزشکی دکتر آقایی

کلینیک دندانپزشکی دکتر آقایی، یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش شناخته شده است. در این کلینیک، دندانپزشک متخصص دهان فک و صورت، درحال فعالیت و درمان دندان‌ های مراجعه کنندگان می باشد. در این کلینیک آموزش بهداشت دهان و پیشگیری از بیماری های دهان به مراجعه کنندگان آموزش داده می شود. پزشکان و پرستاران حرفه ای در حال خدمات رسانی به مراجعه کنندگان می باشد. کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی در کلینیک دکتر آقایی با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات در اختیار مراجعه کنندگان قرار می گیرد.

خدمات

 • پروتز متحرک و ثابت مبتنی بر ایمپلنت
 • درمان اختلالات مفصل فکی
 • افزایش طول تاج دندان
 • جراحی اکسپوز دندان
 • جراحی دندان عقل
 • بلیچینگ دندان
 • عصب کشی

آدرس: تهران، تجریش، خیابان دکتر شریعتی، خیابان نبوی

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۲۳۰۸۹۷

ویژگی بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش

در ادامه به ویژگی بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش اشاره خواهیم کرد:

 1. محیط آرام و استریل شده داشته باشد.
 2. کلینیک باید دارای تاییدیه، وزارت بهداشت باشد.
 3. استفاده از بهترین و به روزترین دستگاه ها
 4. دندانپزشکی باید پروانه و مجوز فعالیت داشته باشد.
 5. دارای پرسنل باحوصله و با تجربه

ویژگی بهترین کلینیک دندان پزشکی در تجریش

زمان مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش

برخی افراد ممکن است در طول زندگی خود به پوسیدگی دندان دچار شوند یا از بیماری های مربوط به لثه رنج ببرند که در نهایت باید به دندانپزشک مراجعه کنند تا مشکل به وجود آمده، درمان شود. ترمیم دندان، درمان پوسیدگی دندان و عصب کشی در بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش ارائه می شود.

همه موارد گفته شده را می‌تواند یک دندانپزشک عمومی انجام دهد تا این مشکلات برطرف شده است اما نوع دیگری از درمان های مربوط به دندان مثل ارتودنسی که بسیار تخصصی است باید توسط بهترین متخصص دندانپزشک انجام شود به دلیل این که این دست از اقدامات از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند و ممکن است بر روی سلامتی فرد تاثیر بگذارند. به شما پیشنهاد می کنیم در این شرایط به دندانپزشک متخصص مراجعه کنید.

کلام آخر

به طور کلی با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی می توانید از تمام خدمات دندانپزشکی بهره مند شوید و دسترسی پیدا کنید. مراجعه به کلینیک دندانپزشکی، از نظر هزینه درمان و هم از نظر زمانی که صرف می‌ کنید به نفع شما خواهد بود. خدمات ارائه شده در کلینیک دندانپزشکی شامل مرتب کردن دندان، بستن فاصله بین دندان ها، کامپوزیت دندان ها و ایمپلنت می باشد. به شما پیشنهاد می کنیم برای رفع مشکلات دندان های خود به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش مراجعه نمایید.

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان مقاله همراهی کردید. سایت تاپتنا همواره سعی بر این داشته تا شما را با بهترین کلینیک دندانپزشکی در تجریش آشنا کند. امیدواریم مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا