پزشکان

بهترین جراح دندانپزشک در کرج【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

برای اين كه بتوان دندان هایی زيبا و سالم داشت بايد برخی جراحی های دندان را انجام داد، از اين رو 10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در کرج را به شما معرفی خواهيم كرد تا بتوانيد برای يافتن جراح مورد نظر خود به راحتی اقدام كنيد؛ داشتن دندان های زیبا و مرتب تاثیر بسزایی در زیبایی چهره و افزایش اعتماد به نفس افراد دارد و همین موضوع موجب شده افراد بسیاری به انجام جراحی های دندانپزشکی روی آورند.

بهترین جراح دندانپزشک در کرج کیست؟

زمانی كه شما برای رفع مشكلات دندان خود به دندانپزشک مراجعه می كنيد، ايشان جراحی های دندان را به شما پيشنهاد می كنند تا بتوانيد به راحتی از شر مشكلات دندان هايتان خلاص شويد؛ اين جراحی ها انواع مختلفی دارند كه در ادامه شما را با آن ها آشنا خواهيم كرد.

نكته مهم اين است كه برای جراحی، بهترین جراح دندانپزشک در کرج را بيابيد تا نتيجه موفقيت آميز و خوبی بدست آورید؛ هر چه جراح در عرصه فعالیت پزشکی خود بهتر و درخشان تر باشد، طرفداران ايشان بيشتر خواهد بود.

روند انتخاب جراح اين است كه ابتدا به مرورگر مراجعه كنيد و از بين چندين جراح، فرد مورد نظر خود را بيابيد و پس از دسترسی به آدرس و تلفن تماس مطبشان، به آن جا مراجعه كنيد و از خدماتشان بهره ببريد.

در صورتی که در شهر تهران ساکن هستید، با مراجعه به مقاله بهترین جراح دندانپزشک در تهران، می توانید جراحان برتر شهر تهران را بیابید و برای رفع مشکلات دندان خود به مطبشان مراجعه کنید و نتیجه موفقیت آمیزی بگیرید.بهترین جراح دندانپزشک در کرج کیست؟

جراحی های رايج دندان كدامند؟

جراحی دندان، وحشتی با نام خود به همراه دارد كه هر یک از مراجعين با شنيدن نام آن، رعب و ترس تمام وجودشان را فرا می گيرد اما تمام جراحی ها سخت و پيچيده نيستند و اكثرا به صورت سرپايی و به راحتی انجام می شوند.

جراحی دندان، امری کاملا رایج است و پروسه هایی دارد که هر یک از آن ها متناسب با شرایط بیماران انجام می شوند؛ شرایط بیماران با يكديگر متفاوت می باشد و هر يک متناسب با وضعيت خودشان درمان می شوند؛ در ادامه مقاله شما را با برخی از انواع جراحی های دندان آشنا خواهيم كرد :

1 . کانال ریشه : کانال ریشه جزو متداول ترین انواع جراحی دندان محسوب می شود؛ هر ساله میلیون ها دندان در حال درمان شدن می باشند؛ جهت جلوگیری كردن از افتادگی دندان یا تسکین يافتن درد و حساسیت دندان، اين جراحی انجام می شود؛ به طور معمول جراحی کانال ریشه بی درد است و تاثیر بسيار زیادی بر روی تسکین يافتن دندان درد دارد.

زير مینای دندان، ناحیه ای وجود دارد كه نامش پالپ دندان (مغز دندان) است و دارای رگ های خونی، عصب ها و بافت می باشد؛ زمانی که دندان انسان می پوسد؛ باکتری ها به دندان فرد وارد می شوند و موجب آسیب رسانی به پالپ می شوند.

دندان عفونی شده موجب بروز دندان درد، تورم و به وجود آمدن دردهایی در ناحیه گردن و فک می شود؛ بهترین جراح دندانپزشک در کرج می تواند با خارج کردن ناحیه پوسیده شده و در ضمن حذف كردن پالپ عفونی شده، دندان را درمان کند.

2 . ایمپلنت دندان : ایمپلنت كردن دندان، جایگزینی برای ریشه یا ریشه های دندان می باشد؛ ایمپلنت ها جهت محافظت كردن از تاج دندان وصل شده به استخوان فک، کاربرد دارند؛ این نوع فلزها به دلیل وزن سبكی كه دارند و در ضمن سازگار بودن زیستی شان با بدن فرد، مورد استفاده قرار می گيرند چون توسط بدن پس زده نمی شوند.

از ایمپلنت دندان جهت جایگزین كردن دندانی استفاده می شود که با مسائلی از جمله پوسیدگی، بیماری، سرطان دهان و یا دلایلی مانند استعمال دخانیات رو به رو شده است.

ایمپلنت دندان دارای يک پروسه طولانی از انواع جراحی دندان می باشد چون باید جراح از اين موضوع مطمئن شود که استخوان فک پيش از وصل شدن به دندان (تاج)، با ایمپلنت جوش خورده است؛ تقريبا به مدت چندين ماه پروسه کلی جراحی ایمپلنت دندان به وسيله بهترین دکتر ایمپلنت در کرج، طول می كشد.جراحی های رايج دندان كدامند؟

3 . جراحی دندان عقل : هدف از انجام جراحی دندان عقل، کشیدن چهار دندان موجود در بخش انتهای دندان های پایین و بالای بزرگسالان می باشد؛ این دندان ها، جزو آخرین دندان هایی اند که در سنین 17 الی 25 سالگی در می آیند.

زمانی که دندان های عقل برای رشد کردنشان فضای کافی نداشته باشند، تحت فشار قرار می گیرند و موجب به وجود آمدن درد، عفونت های دهانی و مشکلات دندانی دیگر می شوند؛ برخی اوقات، پزشکان این گونه توصیه می کنند که برای پیشگیری کردن از بروز این مشکل، دندان عقل را بکشید، حتی پیش از این که نشانه هایی از آسیب مشاهده کنید.

بنا به شرایط، می توان دندان نهفته را هم به صورت سرپایی و هم از طریق جراحی در آورد؛ اگر به صورت سرپایی باشد، باید برای درمان کامل تا مدت چند روز صبر کنید و به نکاتی که دندانپزشک در مورد مراقبت های بعد از جراحی و کشیدن دندان می گویند، توجه کنید.

4 . بازسازی دندان : جراحی دندان مربوط به بازسازی صورت را می توان به دو دسته تقسیم بندی كرد كه شامل آسیب های بافت نرم و شکستگی ها است؛ آسیب های بافت نرم مربوط به پوست و لثه ها هستند كه مانند بریدگی های دورن گونه، لب ها یا زبان می باشند؛ آسیب های بافت نرم شامل بریدگی های بسيار شدید یا بسيار خفیف در بخش کام نیز می شوند.

شکستگی ها مربوط به بافت های بسيار کوچک استخوان داخل دهان اند و دارای بازسازی های مرتبط با استخوان فک و دندان می باشند؛ برخی مواقع، در جراحی بازسازی، در طول روش های درمانی و پروسه های درمان تراز فک و ساختار استخوان، ایمپلنت دندان مورد استفاده قرار می گيرد.

5 . زیبایی : جراحی زیبایی دندان انواع مختلفی دارد كه بهترين دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در کرج می توان اقدام به انجامشان کند؛ به طور معمول جراحی زیبایی از لحاظ پزشکی مسئله ای ضروری و حیاتی نمی باشد ولی برای بهبود يافتن چهره و زیبایی لبخند انسان انجام می شود؛ پروسه های زیبایی شامل ترمیم های کوچکی مثل ارتودنسی و سفید کردن دندان می شود.

برای این که بتوان لبخندی زیبا به وجود آورد، باید پروسه هایی مثل سفیدکردن دندان، ونیرهای دندان، کاشت کامپوزیت و … انجام داد؛ ترمیم هایی كه به درخشان تر کردن دندان مربوط هستند، به معنی بلیچینگ دندان نمی باشند؛ روش هایی از جمله کاشت و ونیرها نیز برای تغییر يافتن رنگ دندان ها و متصل شدن به دندان ها، استفاده می شوند.

برخی از افراد به تغییر يافتن بعضی دندان ها مطابق با دندان های دیگرشان نیاز دارند، که این نوع جراحی ها با حذف كردن مینای دندان و پر کردن دندان انجام می شوند.

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در کرج را بشناسید!

دکتر علی مرسلیدکتر علی مرسلی

دکتر علی مرسلی جراح، دندانپزشک، متخصص درمان ریشه می باشند و توانسته اند تاکنون خدمات بسیاری در این زمینه انجام دهند و همه این خدمات با موفقیت به پایان رسیده اند و بیماران رضایت کافی از ایشان دارند؛ دکتر مرسلی بورد تخصصی اندودنتیکس دارند و می توان گفت ایشان بهترین جراح دندانپزشک در کرج می باشند.

دکتر مرسلی با هر فردی که برای انجام جراحی دندان به مطبشان مراجعه می کند، برخورد بسیار خوب و رفتار بسیار محترمانه ای دارند که همین موضوع موجب جلب نظر بسیاری از مراجعین و افزایش میزان رضایتشان شده است.

خدمات :

 • بلیچینگ
 • ترمیم و پر کردن
 • لمینیت، کامپوزیت
 • درمان مشکلات ریشه

آدرس : کرج، خیابان شهید بهشتی، بین هلال احمر و دارایی ،جنب شهرکتاب مرکزی، ساختمان پزشکان نور ، طبقه پنجم، واحد 20

تلفن تماس : 02634215800

دکتر علی زرگانیدکتر علی زرگانی

دکتر علی زرگانی جراح دندانپزشک می باشند و می توانند خدمات بسیاری در زمینه زیبایی و ترمیمی نیز ارائه دهند؛ ایشان در شهر کرج مرکزی با نام خود احداث کرده اند و با پشتوانه بسیار قوی و تجربه ای بسیار زیاد در این مرکز خدمات ارائه می دهند؛ دکتر زرگانی یکی از بهترین جراح دندانپزشک در کرج می باشند و به دلیل ارائه مشاوره های تخصصی و دلسوزانه به بیماران، بین مردم شهر کرج بسیار مشهور و معروف شده اند.

خدمات :

 • لمینیت
 • کامپوزیت ونیر
 • اصلاح طرح لبخند
 • سفید کردن دندان
 • روکش های دندانی
 • بلیچینگ کردن دندان
 • دندانپزشکی اطفال و کودکان
 • جرم گیری ، عصب کشی دندان

آدرس : کرج، ماهدشت، میدان آزادگان، روبروی فروشگاه رفاه، طبقه فوقانی پاساژ قهرمانی

تلفن تماس : 02637311888

دکتر رضا واحدیدکتر رضا واحدی

دکتر رضا واحدی جراح و ایمپلنتولوژیست و دندانپزشک زیبایی می باشند؛ ایشان توانستند در سال 1388 با اخذ کردن رتبه ۴۸۹ کنکور سراسری، به دانشگاه علوم پزشکی تبریز راه بیابند و در طول مدت زمان این دوره، چند مقاله پژوهشی ثبت کنند و به چاپ برسانند؛ وی بعد از این که در سال 1394 با معدل عالی فارغ التحصیل شدند، دو سال طرح نیروی انسانی شان را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز طی کردند.

ایشان توانستند فلوشیپ ایمپلنت های دندانی را از آکادمی بین المللی ایمپلنتولوژی ( ICOI) در سال 1394 دریافت نمایند؛ دکتر واحدی در حال حاضر عضو انجمن دندانپزشکان زیبایی امریکا و انجمن دندانپزشکان ایران هستند و یکی از بهترین جراح دندانپزشک در کرج محسوب می شوند.

خدمات :

 • ایمپلنت
 • لمینیت
 • بلیچینگ
 • جرم گیری
 • عصب کشی
 • جراحی دندان عقل
 • روکش های سرامیکی

آدرس : کرج، فلکه اول فردیس، برج نگین البرز، طبقه سوم

تلفن تماس : 02634239031

دكتر يوسف رفيع

دكتر يوسف رفيع

دکتر یوسف رفیع توانستند با طی کردن دوره کاردانی پروتز های دندانی در دانشگاه تهران تحصیلات دانشگاهی شان را در سال 1377 شروع کنند؛ ایشان در سال 1379 بعد از تمام شدن دوره ذکر شده، زمینه دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی مشغول به کار شدند؛ دکتر رفیع با جمع آوری بیشتر از سه سال تجربه و اطلاعات جهت تکمیل کردن و ادامه یافتن تحصیلات آکادمیک خود به دانشگاه cebo doctors پیوستند.

دکتر یوسف رفیع در سال 1387 فارغ التحصیل گردیدند و به کشور ایران برگشتند و همین جا مشغول به فعالیت شدند؛ در طی این سال ها خدمات بسیار زیادی به مردم در شهر کرج ارائه داده اند و در ضمن فعالیت های آکادمیک و علمی بسیاری انجام داده اند؛ ایشان یکی از بهترین جراح دندانپزشک در کرج می باشند.

خدمات :

 • عصب کشی
 • لمینت دندان
 • پر کردن دندان
 • بلیچینگ دندان
 • جراحی دندان عقل
 • ترمیم با کامپوزیت
 • روکش های زیبایی
 • جراحی اکسپوز دندان
 • ترمیم با روکش سرامیکی

آدرس : کرج، خیابان بهشتی، بین هلال احمر و دارایی، جنب شهر کتاب، مجتمع پزشکان نور، طبقه اول، واحد چهار

تلفن تماس : 02634498112

دكتر سونيا دادفر

دکتر سونیا دادفر

دکتر سونیا دادفر متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی می باشند، از این رو ایشان را به عنوان یکی از بهترین جراح دندانپزشک در کرج می شناسند؛ دکتر دادفر دارای بورد تخصصی می باشند و در هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی علوم پزشکی تهران، هیئت‌علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی گیلان می باشند؛ دکتر سونیا دادفر دوره تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی را در دانشگاه علوم پزشکی قزوین گذراندند و فارغ التحصیل شدند و دوره عمومی دندانپزشکی را در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رساندند.

خدمات :

 • درمان پروتز ثابت
 • جراحی پیوند لثه
 • جراحی دندان عقل
 • ترمیم‌های هم رنگ
 • پروتز ثابت و متحرک
 • اصلاح و طراحی لبخند
 • درمان پروتزهای متحرک
 • درمان اختلالات خواب (آپنه شبانه)
 • لامینیت و ونیر کامپوزیت و بلبچینگ
 • درمان اختلالات مفصل فکی (دندان قروچه)

آدرس : کرج، خیابان بهشتی، نرسیده به جمهوری، خیابان استانداری، روبه روی مسجد رسول اکرم، مجتمع آگرین، طبقه سوم، واحد 8

تلفن تماس : 02634460162

دکتر زینب عبدی زمهریر

دکتر زینب عبدی زمهریر

دکتر زینب عبدی زمهریر متخصص پروتزهای دندانی و لمینت می باشند و ایشان استاديار بخش پروتز دانشكده دندانپزشكی در دانشگاه علوم پزشكی تهران از سال 1398 تا به حال هستند؛ دکتر عبدی جزو هیئت‌علمی و استاديار بخش پروتز دانشگاه علوم پزشکی البرز در سال 1394 الی 1397 می باشند.

ایشان یکی از بهترین جراح دندانپزشک در کرج هستند که توانسته اند تاکنون افتخارات بسیاری کسب کنند که شامل دریافت بورد تخصصی پروتزهای دندانی و ایمپلنت در سال 1394؛ گذراندن دوره تخصصی پروتزهای دندانی و ایمپلنت از دانشگاه شهید بهشتی در سال 1394، پذیرفته شدن در آزمون دستیاری 1390 در رشته پروتزهای دندانی و ایمپلنت در دانشگاه شهید بهشتی، آموختن دندانپزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال 1387 می باشد.

خدمات :

 • اصلاح طرح لبخند
 • پروتز ثابت، پروتز متحرک
 • درمان اختلالات مفصل فکی
 • بلیچینگ، ترمیم های هم رنگ
 • لمینت و ونیر کامپوزیت، ایمپلنت
 • جراحی دندان، بازسازی استخوان
 • پروتز ثابت مبتنی بر ایمپلنت، پروتز متحرک مبتنی بر ایمپلنت

آدرس : کرج، جهانشهر، خیابان بهشتی، نرسیده به جمهوری، ابتدای خیابان استانداری، روبروی مسجد رسول اکرم، ساختمان آگرین، واحد 8

تلفن تماس : 02634450458

دکتر شبنم قاسمی

دکتر شبنم قاسمی

دکتر شبنم قاسمی، جراح حرفه ای دندانپزشکی می باشند، از این رو ایشان در سازمان نظام پزشکی ایران و انجمن دندانپزشکان عمومی عضو هستند؛ دکتر قاسمی یکی از بهترین جراح دندانپزشک در کرج اند؛ دکتر شبنم قاسمی توانسته اند با شرکت سایپا و ایران خودرو قرارداد ببندند.

خدمات :

 • زيبايى
 • ايمپلنت
 • انواع ترميم ها
 • خدمات زيبايى لبخند
 • جرم گيرى و خدمات لثه
 • عصب كشى و درمان ريشه
 • انواع پروتزهاى ثابت و متحرک
 • انواع روكش هاى زيبايى و درمانى

آدرس : کرج، عظيميه، 45 مترى كاج، نرسيده به نداى جنوبى، پلاک 197، ساختمان ساحل چوب، طبقه 3، واحد 5

تلفن تماس : 02634980449

دکتر صادق پوراحمدیدکتر صادق پوراحمدی

دکتر صادق پوراحمدی بورد تخصصی در زمینه پروتز های دندانی، ایمپلنت و زیبایی دارند؛ دکتر پوراحمدی می توانند خدمات بسیاری در حیطه جراحی دندانپزشکی به طور تخصصی ارائه دهند؛ ایشان با شماره نظام پزشکی 112802 مشغول به فعالیت می باشند و در هیئت علمی دانشگاه عضو رسمی هستند؛ ایشان یکی از بهترین جراح دندانپزشک در کرج می باشند که به دلیل برخورد و رفتار بسیار خوب شان با هر یک از بیماران، شهرت بسیار زیادی بین مردم شهر کرج دارند.

خدمات :

 • درمان های زیبایی دندان مانند بلیچینگ، لمینیت، ایمپلنت
 • ایمپلنت های دندانی، پروتز های دندانی
 • درمان مشکلات مفصلی فکی
 • بستن فضای بین دندان
 • پروتز های فکی صورتی

آدرس : کرج، چهار راه طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه اول، واحد 11

تلفن تماس : 02632219153

دکتر احسان صادقی نژاد

دکتر احسان صادقی نژاد

دکتر احسان صادقی نژاد جراح و دندانپزشک و فلوشیپ لیزر دهان و دندان هستند؛ ایشان توانستند با کسب رتبه 40 در کنکور در سال 1374 به دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی ورود کنند؛ ایشان از دانشگاه شهید بهشتی در سال 1380 فارغ التحضیل گردیدند و فلوشیپ لیزر دندانپزشکی از دانشگاه جنوا ایتالیا دارند؛ دکتر صادقی نژاد دارای Certificate ایمپلنت های دندانی هستند؛ می توان گفت ایشان یکی از بهترین جراح دندانپزشک در کرج می باشند.

خدمات :

 • روکش کردن
 • سفید کردن
 • ارتودنسی
 • ایمپلنت
 • ترمیم

آدرس : کرج، طالقانی شمالی، کوی نسیم، ساختمان زرین، طبقه اول

تلفن تماس : 02632263596

دکتر وحید خوشکامدکتر وحید خوشکام

دکتر وحید خوشکام یکی از متخصصین با سابقه در زمینه انجام انواع جراحی های ایمپلنت دندانی و درمان بیماری های لثه می باشند و ایشان در کشور آمریکا تحصیل کرده اند و از این کشور بورد تخصصی دریافت کرده اند؛ ایشان از دانشگاه معتبر کالیفرنیای جنوبی مدرک پریودنتولوژی اخذ کرده اند؛ دکتر خوشکام تا به حال مقالات معتبر بسیار زیادی در زمینه دندانپزشکی در تمام جهان منتشر کرده اند؛ ایشان مدرک کارشناسی ارشد در رشته بایولوژی جمجمه و فک صورت را از دانشگاه USC اخذ کرده اند.

می توان گفت ایشان یکی از بهترین جراح دندانپزشک در کرج می باشند زیرا خدمات بسیار متنوع و با کیفیتی به مردم شهر کرج ارائه داده اند و آن ها از عملکرد و رفتار ایشان رضایت کامل دارند.

خدمات :

 • ایمپلنت فک
 • ایمپلنت دندان
 • کشیدن دندان
 • پیوند استخوان، پیوند لثه
 • جراحی افزایش طول تاج دندان
 • جراحی لثه، جرمگیری لثه، جوانسازی لثه

آدرس : کرج، جهانشهر، بلوار جمهوری، کوچه چهارم (مینا شکری)، جنب بانک پاسارگاد، پلا 31

تلفن تماس : 02634218872

خصوصیات بهترین جراح دندانپزشک در کرج

هنگامی كه شما برای انتخاب جراح دندانپزشک مورد نظر خود اقدام می كنيد، بايد به تمام ويژگی ها و خصوصيات فرد توجه كنيد تا اطمينان حاصل كنيد، ايشان در هر زمينه ای که فعالیت می کنند، بهترين گزینه هستند؛ ويژگی های منحصر به فرد بهترین جراح دندانپزشک در کرج شامل موارد زير می باشند :

 • بايد ايشان مدرک تخصص دندانپزشكی خود را از بهترين و معتبرترين دانشگاه اخذ كرده باشد تا بتواند بهترين جراحی ها را برای مردم انجام دهد.
 • جراح بايد در زمينه انجام انواع جراحی های دندانپزشكی، تجربه و سابقه بسيار درخشان داشته باشد زيرا بالا بودن ميزان سابقه جراح در بهتر شدن نتيجه حاصل شده از جراحی، تاثير مثبت می گذارد.
 • جراح بايد هزينه ای مناسب برای انجام انواع جراحی های دندان از بيماران اخذ كند زيرا در اين صورت تعداد طرفداران ايشان بيشتر می شود و افراد می توانند متناسب با درامدشان، برای جراحی ها اقدام كنند.
 • جراح بايد هر نوع ابزار و تجهيزاتی مورد نیاز برای انجام انواع جراحی های دندان را داشته باشد و در ضمن بايد اين ابزارها پيشرفته و مدرن باشند.
 • بايد ايشان مطب خود را در مکانی احداث كرده باشد كه هر یک از مردم شهر كرج به راحتی به آن جا دسترسی داشته باشند.

خصوصیات بهترین جراح دندانپزشک در کرج

پس از جراحی دندان بايد به چه نكاتی توجه كرد؟

پس از آن كه جراحی دندانتان به پايان رسيد، بايد به برخی توصيه ها و نكات مهم توجه كنيد تا عارضه ای برای شما به وجود نيايد؛ اين نكات به شرح زير می باشند :

 • از مک زدن دوری كنيد.
 • لخته خون را پاک نكنيد.
 • از استعمال دخانیات بپرهیزید.
 • دهان خود را به صورت خشن آبكشی نكنيد.
 • از انجام دادن ورزش های سنگین اجتناب كنيد.
 • از صحبت کردن به مدت ۲۴ ساعت پرهيز كنيد.
 • خوراکی هایی كه سفت، ترد یا چسبناک هستند را مصرف نكنيد.
 • نوشیدنی هایی كه داغ اند مصرف نکنید و در ضمن از مصرف نوشابه، قهوه و الکل اجتناب کنید.

كلام آخر

در این مقاله تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات مفیدی در مورد جراحی دندان و مراحل انجام آن در اختیارتان قرار دهیم؛ در ضمن سایت تاپتنا سعی بر این دارد، شما را با 10 تا از بهترين ‌جراح دندانپزشک در کرج آشنا کند تا بتوانيد با خيالی آسوده برای جراحی دندان هایتان اقدام كنيد؛ جراحی دندان انواع مختلفی دارد که هر یک به نوعی در برطرف کردن مشکلات دندان اثر می گذارند.

از اين كه تا انتهای مقاله ما را همراهی كرديد، از شما بسيار متشکر و ممنونیم و در صورتی كه هر گونه انتقاد يا پيشنهاد در رابطه با جراحی و زیبایی دندان در كرج داريد می توانيد از طريق سايت با ما در ميان بگذاريد.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا