جراحی و زیبایی

بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران【سال 1402】⭐+ لیست 5 تایی

در این مقاله ما تلاش داریم تا بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران را به شما معرفی کنیم پس تا پایان این مبحث با ما همراه باشید. جراحی زیبایی زنان، یک حوزه از جراحی است که به بهبود ظاهر و عملکرد دستگاه تناسلی زنان می‌ پردازد. هدف اصلی این جراحی‌ ها افزایش رضایت و اعتماد به نفس زنان درباره بدن خود و بهبود روابط جنسی است.

جراحی زیبایی زنان چیست؟

جراحی زیبایی زنان به یک دسته از جراحی‌ های زیبایی گفته می شود که به بهبود ظاهر و عملکرد بخش‌های تناسلی زنان می‌ پردازد. هدف اصلی این جراحی، بهبود ظاهر واژن است. ممکن است به دلیل عوامل ژنتیکی، بارداری و زایمان، یا علل های دیگر، این بخش‌ از بدن ظاهر غیر مطلوبی به خود بگیرد که ممکن است بر روی کیفیت زندگی زنان تاثیر گذار باشد.

این نوع جراحی‌ ها به انجام تغییرات در واژن می‌ پردازند و باعث افزایش اعتماد به نفس و رضایت از ظاهر دستگاه تناسلی می شود، توجه داشته باشید که جراحی زیبایی واژن به دلیل حساسیت بالایی که دارد ، ممکن است خطرات و عوارض خاص خود را داشته باشد. قبل از تصمیم‌ گیری برای انجام این جراحی، بهتر است به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران و یا شمال تهران مراجعه کنید و مشورت کنید تا اطلاعات دقیق‌ تری در مورد مزایا، معایب این جراحی به دست آورید.

انواع عمل جراحی زیبایی زنان

عمل‌ های جراحی زیبایی زنان یا لابیاپلاستی، معمولا برای بهبود ظاهر بخش‌ های خارجی واژن انجام می‌ شوند. این عمل به منظور اصلاح شکل و اندازه لبهای واژن صورت می‌ گیرند. انواع عمل جراحی زیبایی زنان به شرح زیر است:

لابیا روکشی: در این جراحی، لبهای کوچک واژن (لابیا های کوچک) که بیش از حد معمول بزرگ هستند، کوچک می‌ شوند.

لابیا ماژور : در این روش، لبهای بزرگ واژن (لابیا های بزرگ) که بیش از حد معمول بزرگ هستند، کوچک می‌ شوند.

هایمنوپلاستی: این جراحی به منظور ترمیم بافت غشاء انجام می شود، اغلب به عنوان “بکارت مصنوعی” شناخته می‌ شود.

واژینوپلاستی: در این عمل، واژن تنگ‌ تر می‌ شود. این جراحی به منظور بهبود رابطه جنسی انجام می‌ شود.

قبل از انجام هر نوع جراحی زیبایی واژن، بهتر است با بهترین جراح زیبایی زنان در ایران مشورت کنید تا درخواست های شما را بررسی کنند و جراحی مناسب را به شما پیشنهاد دهند.

انواع عمل جراحی زیبایی زنان

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران

تخصص و تجربه: جراح باید تخصص و تجربه کافی در زمینه جراحی زیبایی زنان داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که جراح شما متخصص زنان و زایمان یا جراح پلاستیک با تخصص در این حوزه است.

مجوز: جراح باید دارای مجوز و گواهینامه های معتبر از سازمان‌ ها و ارگان‌ های مربوطه باشد. از صلاحیت و مجوزهای جراح مورد نظر خود اطمینان حاصل کنید.

پیشینه موفقیت: با تحقیق و پرسش از مراجع دیگر، مطمئن شوید که جراح تجربه موفقیت‌ آمیز در انجام این نوع جراحی‌ ها دارد.

ارتباط و احترام به بیمار: جراح باید بتواند به درستی با بیمار ارتباط برقرار کند و به نیازها او گوش دهد. همچنین، باید احترام و توجه لازم را نسبت به بیماران داشته باشد.

محیط بیمارستانی مناسب: جراح باید در یک محیط بیمارستانی مناسب و با تجهیزات پیشرفته جراحی انجام دهد تا ایمنی و کیفیت جراحی به حداکثر برسد.

5 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران را بشناسید!

دکتر فاطمه خانی زاده

دکتر فاطمه خانی زاده

دکتر فاطمه خانی زاده متخصص زنان و زایمان هستند. ایشان مدرک زنان و زايمان خود را از دانشگاه علوم پزشكی شهيد بهشتی گرفته اند و دوره تخصصی خود را در بيمارستان مهديه تهران گذرانده اند، همچنین ایشان گواهينامه لاپاروسكوپی وهيستروسكوپی خود را از دانشگاه تهران گرفته اند و دارای گواهینامه سونوگرافی از انجمن علمی كم تهاجمی ايران می باشند.

دکتر فاطمه خانی زاده دارای گواهينامه كولپوسكوپی از دانشگاه علوم پزشكی شهيد بهشتی می باشند و پزشکی با تجربه و موفق در حیطه کاری خود هستند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران می باشد.

خدمات:

 • پاپ اسمير
 • کولپوسکوپی
 • لابیاپلاستی
 • درمان بيماری های دستگاه تناسلی زنان
 • تزریق ژل به واژن
 • سفید کردن واژن

آدرس: تهران، جردن، خيابان پديدار، پلاک 62، واحد 13

شماره تماس: 02186084478

دکتر عاطفه الهویی نظری

دکتر عاطفه الهویی نظری

دکتر عاطفه الهویی نظری جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان مدرک پزشکی عمومی و تخصص زنان و زایمان و ناباروری خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران گرفته اند و همچنین دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران می باشند. دکتر عاطفه الهویی نظری عضو انجمن جراحان ایران هستند و پزشکی با تجربه و ماهر در زمینه فعالیت خود هستند و همیشه تلاش می کنند تا بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران می باشد.

خدمات:

 • تزریق چربی به ناحیه تناسلی
 • جوانسازی و تنگ کردن واژن
 • درمان زگیل تناسلی
 • زایمان بدون درد و سزارین

آدرس: تهران، 16 متری امیری، ابتدای سی متری جی، جنب نانوایی لواشی، پلاک 10، طبقه اول، واحد٢

شماره تماس: 09036830686

دکتر سمیه یگانه

دکتر سمیه یگانه

دکتر سمیه یگانه جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند و همچنین ایشان دارای گواهینامه لاپاراسکوپی و سونوگرافی می باشند. ایشان پزشکی مهربان و ماهر هستند و در تلاش هستند تا بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران می باشد.

خدمات:

 • جراحی زیبایی واژن
 • درمان نازایی
 • تنگ کردن واژن
 • جوان سازی و سفید کردن واژن
 • درمان کیست تخمدان
 • درمان تنبلی تخمدان

آدرس: تهران، اقدسیه، نبش کوچه نیلوفر، ساختمان پزشکان صاحبقرانیه

شماره تماس:  02122809431

دکتر فرشته سربازی

دکتر فرشته سربازی

دکتر فرشته سربازی متخصص زنان و زایمان هستند. ایشان دارای بورد تخصصی زنان، زایمان و نازایی و جراح لاپاراسکوپی پیشرفته می باشند و فارغ التحصیل سال 1381 با رتبه ی اول کشوری هستند. ایشان با بیمارستان عرفان نیایش و همچنین بیمارستان فرمانیه همکاری دارند. دکتر فرشته سربازی عضو انجمن جراحان زنان ایران و عضو شورای نویسندگان مجلات تخصصی پزشکی هستند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران می باشد.

 • درمان بیماری های مقاربتی
 • جراحی های زیبایی زنان
 • لاپاراسکوپی
 • جراحی زیبایی واژن
 • مراقبت های دوران بارداری
 • درمان نازایی

آدرس: تهران، میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، بعد از شیرینی لادن، بن بست سرشار، ساختمان پزشکان تجریش، طبقه 2، واحد 6

شماره تماس: 02122728053

دکتر فاطمه سمامی

دکتر فاطمه سمامی

دکتر فاطمه سمامی جراح زنان ، زایمان ، کولپوسکوپی هستند. ایشان دارای بورد تخصصی می باشند و همچنین دارای مدرک متعددی در زمینه جراحی زنان هستند، از جمله دارای مدرک هیستروسکوپی، دارای مدرک کولپوسکوپی، دارای مدرک لاپاروسکوپی ساده و لاپاروسکوپی پیشرفته، دارای مدرک سونوگرافی می باشند. دکتر فاطمه سمامی عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا هستند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران می باشد.

خدمات:

 • لابياپلاستى
 • جراحی واژن
 • جراحی مثانه
 • تنگی واژن

آدرس: تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمانی غربی، نبش چهار راه اسدی، پلاک 153، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس: 09901414248

اقدامات قبل از جراحی زیبایی واژن

مشاوره با پزشک متخصص: ابتدا با یک پزشک متخصص مشورت کنید، او به شما توضیح خواهد داد که چه نوع جراحی زیبایی واژن برای شما مناسب است و به شما توضیح میدهد چگونه باید برای عمل آماده شوید.

آزمایش های قبل از جراحی: ممکن است جراح تست‌ هایی مثل آزمایش خون، سابقه پزشکی و سایر آزمایش های مرتبط را بخواهد که باید قبل از عمل این ازمایش های را انجام دهید.

قطع دخانیات: اگر سیگار می‌ کشید، حداقل دو هفته قبل از جراحی باید کنار گذاشته شود، زیرا سیگار و دخانیات می‌ تواند به طول مدت جراحی و بهبودی بعد از آن تأثیر منفی بگذارد.

مصرف داروها: مصرف برخی داروها ممکن است قبل از جراحی ممنوع باشد. پزشک شما باید به شما اطلاع دهد که کدام داروها را قبل از جراحی باید قطع کنید.

عوارض جراحی زیبایی واژن

بعد از جراحی زیبایی واژن، ممکن است برخی از عوارض موقتی رخ دهد که معمولا با رعایت دستورات پزشک و گذر زمان عوارض از بین می روند. همچنین، در صورتی که جراحی توسط پزشک ماهر و با تجربه انجام شود و بیمار پس از جراحی دستورات بهبودی را رعایت کند، احتمال وقوع عوارض کاهش می‌ یابد، اما در هر صورت نکته مهمی است که با پزشک خود در مورد عوارض احتمالی جراحی مشورت کنید. به طور کلی، ممکن است عوارض زیر بعد از جراحی زیبایی واژن رخ دهند:

درد و تورم: بعد از هر جراحی، احتمال وجود درد و تورم وجود دارد. معمولا این علائم در مدت زمان معقولی بهبود می‌ یابند.

عفونت: ممکن است عفونت در محل جراحی رخ دهد، برای پیشگیری از عفونت، باید دستورات بهداشتی پزشک را رعایت کنید.

تحریک و التهاب: پس از جراحی ممکن است ناحیه‌ ی جراحی حساس تر و تحریک‌ پذیر شود. این عارضه معمولا موقتی است و در مدت زمان کوتاهی بهبود می‌ یابد.

علائم ادراری: برخی از بیماران پس از جراحی ممکن است مشکلاتی مثل بی‌ تحرکی ادرار داشته باشند که معمولا به مرور زمان بهبود می‌ یابد.

تغییرات در حس جنسی: بعضی از زنان پس از جراحی ممکن است تغییراتی در حس جنسی تجربه کنند، این مسئله بستگی به نوع جراحی و واکنش فردی دارد.

عوارض جراحی زیبایی واژن

هزینه جراحی زیبایی واژن

تخصص و تجربه پزشک: جراحان با تجربه و شهرت بالا معمولا هزینه‌ های بیشتری را برای انجام جراحی دریافت می کنند و در کل هر چه پزشک متخصص مهارت بالایی داشته باشد هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید.

نوع جراحی: نوع جراحی زیبایی واژن نیز می‌تواند تاثیر بسیاری در هزینه داشته باشد. برخی از عمل ها نیاز به تجهیزات و فناوری پیشرفته‌ تری دارند که ممکن است هزینه را افزایش دهند.

هزینه‌ های بیمارستانی: اگر جراحی در بیمارستان انجام شود، هزینه‌ های مربوط به بیمارستان نیز در هزینه کل مؤثر خواهد بود.

به علاوه هزینه‌ های جراحی زیبایی واژن در هر منطقه متفاوت است. بهتر است با پزشک متخصص خود مشورت کنید تا هزینه تقریبی جراحی را بر اساس نیازهایتان به شما بگوید، همچنین اطلاعات دقیق تری در مورد پوشش بیمه‌ ای یا تسهیلات مالی در صورت لزوم دریافت کنید. در هر صورت، توصیه می‌ شود انتخاب پزشک و مرکز جراحی را بر اساس تجربه و شهرت آن‌ ها انجام دهید، نه فقط بر اساس هزینه‌ها سلامتی و ایمنی شما اولویت بالاتری دارد.

کلام آخر

جراحی زیبایی واژن، روشی پیشرفته و مؤثر است که به زنان امکان رفع مشکلات جنسی و بهبود ظاهر ناحیه تناسلی را می دهد. انتخاب پزشک متخصص و مجرب با تجربه در این زمینه، نقش بسیار مهمی در موفقیت این عمل دارد. در این مقاله سایت تاپتنا تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا 5 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران را به شما معرفی کند و اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیارتان قرار دهد. توصیه می شود قبل از مراجعه به پزشکان معرفی شده در این مقاله درباره آنها تحقیق کنید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید، از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت تاپتنا با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا