کسب و کار

بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران【سال1402】❤️ + لیست10تایی

ما در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی راجع به بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. اگر به دنبال بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران هستید باید در جریان باشید که با توجه به افزایش پیدا کردن تعداد داوطلبان شرکت در آزمون آیلتس، آموزشگاه های زیادی در سطح شهر تهران و شهر های ایران وجود دارند که با همکاری بهترین اساتید آیلتس اقدام به برگزاری دوره های تدریس خصوصی آیلتس و یا گروهی کرده اند که شرکت کردن در هرکدام از این دوره ها به نوبه خود مزایایی دارد.

اگر بخواهیم در مورد بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران صحبت کنیم می توان گفت که در هیچ شهری و در هیچ زمینه ای بهترین تنها وجود ندارد و بازار رقابت در میان تمامی آموزشگاه های زبان برای بهترین بودن همیشه داغ است و آموزشگاه های زیادی هستند که در نوع خود می توانند بهترین باشند.

بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران می تواند بهترین گزینه باشد که توسط اساتید مجرب و با تجربه در این زمینه دوره های مربوطه را برگزار کند و بالاترین درصد قبولی در میان رقبای خود را داشته باشد.

آزمون آیلتس چیست؟

آیلتس یک آزمون زبان تخصصی است که برای مقاصد تحصیل، مهاجرت و کار در کشورهای دیگر، توسط 9000 موسسه در 130 کشور جهان پذیرفته شده و به طور مشترک توسط British Council و University of Combridge ESOL و IDP IELTS Australia سازماندهی و برگزار می شود. مدرک آیلتس برای زندگی، تحصیل و کار در 135 کشور جهان به کار می آید. بیش از 8000 سازمان، شامل موسسات دولتی، آموزشی و شغلی از جمله بیش از 3000 موسسه و دوره آموزشی در ایالات متحده آمریکا، پذیرای مدرک آیلتس هستند. همچنین مدرک آیلتس در کشورهایی که در امور مهاجرین از آن استفاده می کنند، تنها مدرک مورد قبول برای مهاجرت به حساب می آید. در زمانی کمتر از سه ساعت در بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران، این آزمون مهارت های شما را در گوش دادن، خواندن، نوشتن و مکالمه می سنجد.

آزمون آیلتس چیست؟

مهارت های مختلف در آیلتس

آزمون آیلتس 4 مهارت مختلف دارد که در ادامه هرکدام را به اختصار برای شما توضیح خواهیم داد.

بـخش لیسنینگ آزمــون آیلتس

در این بخش، شما در 4 قسمت صحبت های تک نفره‌ای را خواهید شنید. هر کدام از این قسمت ها شامل 10 سوال 1 امتیازی است یعنی مجموعا باید به چهل سوال پاسخ بدهید. Listening آیلتس تقریبا سی دقیقه طول می کشد.

پیش از پخش شدن هر قسمت، به شما زمان کوتاهی داده می شود که تا به سوالات نگاهی بیندازید. حواستان باشد لیسنینگ تنها یک بار پخش می شود! در انتهای Listening آیلتس، به شما 10 دقیقه اضافه داده می شود تا پاسخ هایتان را در پاسخنامه وارد کنید. بخش Listening آیلتس در هر دو ماژول آکادمیک و جنرال مشابه است البته بخش های سوم و چهارم Listening، فضای آکادمیکی دارند.

بخش اسپیکینگ آزمون آیلتس

اسپیکینگ آیلتس یک مصاحبه رو در رو بین شما و ممتحن آیلتس است. این قسمت از آزمون سه بخش دارد، بین 11 تا 14 دقیقه طول می کشد و مکالمه شما به وسیله‌ی Voice Recorder ضبط می شود. توجه داشته باشید که اسپیکینگ آیلتس در یک روز و سه مهارت دیگر در یک روز دیگر در بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران برگزار می شود.

بخش ریدینگ آزمون آیلتس

این بخش آزمون آیلتس در بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران در هر دو ماژول سه بخش و 40 سوال دارد. سوالات ریدینگ آیلتس به نسبت یک سوم بین سه قسمت تقسیم شده اند. یعنی سه بخش که هر کدام 13،14 و 13 سوال دارد.

ریدینگ آیلتس در ماژول Academic شامل سه Passage آکادمیک و علمی است اما در ماژول جنرال ترینینگ دارای سه Section است که Section سوم آن مثل Passage های ماژول Academic است ولی هر کدام از Section های اول و دوم آن به دو بخش دیگر تقسیم می شوند. جدول نمره دهی نیز در این دو ماژول با هم متفاوتند. اگر شما متقاضی شرکت در ماژول جنرال ترینینگ باشید باید به سوالات بیشتری جواب درست بدهید تا همان نمره را کسب کنید.

بخش رایتینگ آزمون آیلتس

در رایتینگ آیلتس از شما خواسته می شود به سوالات پاسخ نگارشی بدهید. این مهارت آیلتس دو قسمت یا Tasks دارد که قسمت اول آن در ماژول های آکادمیک و جنرال ترینینگ متفاوت است.

تسک دوم آیلتس یک مقاله یا Essay است با موضوعی ثابت و اجباری که 40 دقیقه زمان دارید و باید برای آن حداقل 250 کلمه بنویسید. در این بخش از شما خواسته می شود با استفاده از تجربه و دانش شخصی تان استدلال کرده و از ادعاهایتان پشتیبانی کنید.

تسک یک IELTS Writing در ماژول آکادمیک در واقع خلاصه ای از واقعیت ها یا Factual Summary است که به ان گزارش یا Report هم گفته می شود. در این تسک یک نمودار به شما داده می شود. شما باید ویژگی های اصلی آن را انتخاب کنید و از آن ها یک خلاصه یا Summary بنویسید. شما باید برای این قسمت حداقل 150 کلمه بنویسید و حدودا 20 دقیقه زمان دارید.

در تسک یک IELTS Writing در ماژول جنرال ترینینگ، شما باید یک نامه یا Letter بنویسید. موضوع این نامه به شما داده می شود. استایل نامه هایی که در این قسمت می نویسید ممکن است رسمی، نیمه رسمی یا غیر رسمی باشد. در این تسک هم حدود 20 دقیقه زمان دارید و باید حداقل 150 کلمه بنویسید.

ما در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران می پردازیم، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

آموزشگاه زبان سخن سرا

آموزشگاه زبان سخن سرا

آموزشگاه زبان سخن سرا که جزء یکی از بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران است و در میدان پردیس اصفهان قرار گرفته و برای سالیان متمادی است که به امر آموزش متقاضیان زبان آموزی می پردازد. این مجموعه در سال 82 با همراهی جمعی از اساتید برتر و مجرب شروع به کار کرد.

آموزشگاه سخن سرا به نیازهای مختلف جامعه اندیشیده و انواع دوره ها را تدارک دیده است. دوره های بلندمدت، در زمان طولانی تر، برای افرادی که طی هفته زمان خالی کمی دارند و همچنین دوره های کوتاه مدت و فشرده، برای زبان آموزانی که نیاز به ارتقای سطح با سرعت بیشتر دارند.

در کنار فعالیت های آموزشی، اقداماتی نظیر ترجمه و تالیف مقالات، متون و کتب به زبان های خارجی نیز در این مجموعه انجام می شود با برگزاری انواع نمایشگاه ها و برپایی سایر خدمات فرهنگی تلاش دارند تا به اهداف والای خود نائل آیند.

این موسسه در زمینه ی آموزش زبان و مکالمه گردشگری فعالیت پررنگی دارد و دوره های ویژه ای را برای علاقه مندان و شاغلین در صنعت گردشگری این مجموعه را پشت سر بگذارند مدرک و گواهینامه ی معتبر دریافت می کنند.

فعالیت های آموزشگاه

 • برگزاری کلاس های فشرده و ترمیک
 • انواع دوره های مکالمه و مکالمه صنعت گردشگری
 • برگزاری نمایشگاه و برنامه های فرهنگی مختلف
 • کلاس های ویژه بانوان و آقایان

آدرس: اصفهان، خیابان علامه امینی، خیابان شهید سلمانی، میدان پردیس، بعد از فروشگاه میرداماد، انتهای کوی شاهد5، ساختمان سخن سرا

تلفن: 32611533

آموزشگاه زبان اندیشه شایان

آموزشگاه زبان اندیشه شایان

آموزشگاه زبان اندیشه شایان جزء یکی از بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران است و در بلوار وکیل آباد مشهد قرار گرفته است و با تجربه ای بیش از یک دهه آموزش زبان به فعالیت در لین زمینه مشغول است. برنامه ریزی مدیران و اساتید این موسسه بر افزایش کیفیت آموزش و ارتقای سطح کلاس ها استوار است و تلاش دارند تا با مهیا کردن شرایط لازمه، زبان آموزان را برای شرکت در آزمون های بین المللی آماده کنند.

استفاده از مدرسین مجرب و متعهد از جمله اقدامات اندیشه شایان است و به کارگیری روش های نوین آموزشی در کنار دیگر عوامل ذکر شده منجر به رضایت خاطر زبان آموزان این مرکز گردیده است.

فعالیت های آموزشگاه

 • کلاس های آمادگی آزمون های آیلتس و تافل
 • کلاس های مکالمه زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و…
 • دوره های تخصصی مشاغل تجاری و بازرگانی
 • استفاده از کتب معتبر و برتر برای هر دوره

آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار هاشمیه، هاشمیه ۲۵، نبش میدان وصال

تلفن:38826300

آموزشگاه زبان چیت سازان

آموزشگاه زبان چیت سازان

آموزشگاه زبان چیت سازان که جزء یکی از بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران می باشد در تبریز فعالیت می کند و شعبات زیادی در این شهر دارد از جمله در ولیعصر. این مرکز با بهره‌گیری از همیاری اساتید مجرب و حرفه ای همواره بهترین راندمان را ارائه داده و زبان آموزان فارغ التحصیل شده از این موسسه دارای سطح کیفی بسیار خوبی هستند. این موسسه دو گروه تحقیق و توسعه برای بزرگسالان و نوجوانان دارد که با بررسی های دقیق موفق شده‌اند کتب ارزنده‌ای را با عنوان Rise and Shine برای دوره های آموزشی پایه تا حرفه ای طراحی کنند. همچنین این تیم کتاب های Family and Friends را نیز بومی سازی کرده تا زبان آموزان با راحتی بیشتری مفاهیم آن را درک کنند کار این بخش همچنان ادامه دارد تا گامهایی موثر را برای پیشبرد اهداف چیت سازان ارائه دهند. این مرکز چند زبان زنده دنیا را آموزش می دهد از جمله این زبان ها انگلیسی، آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی می باشند. این مرکز معتقد است که زبان انگلیسی جزو جدایی ناپذیر زندگی امروز انسان ها شده و هر کسی باید آن را بیاموزد.

در مورد آلمانی نیز بعد از انگلیسی دومین زبان رایج برای یادگیری در ایران است که در آموزشگاه زبان چیت سازان برای این زبان نیز دوره های ویژه ای تدارک دیده شده است.

فعالیت های آموزشگاه

 • برگزاری دوره های آموزش زبان برای سنین مختلف و در سطوح مبتدی تا حرفه ای
 • آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و ترکی
 • استفاده از اساتید مجرب و خبره
 • تهیه تدوین و ویرایش کتاب های مختلف برای آموزش
 • کنترل سطح کیفی تمامی شعب توسط کارشناسان

آدرس: تبریز، ولیعصر، فلکه بزرگ، نبش خیابان کریم خان، طبقه فوقانی کافه الیزه

تلفن: 33290777

آموزشگاه زبان دیباگران

آموزشگاه زبان دیباگران

آموزشگاه زبان دیباگران در خیابان ستارخان شیراز قرار گرفته و دپارتمان ای از مجتمع دیباگران است و جزء یکی دیگر از بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران می باشد. این مرکز زبان های انگلیسی، فرانسوی و آلمانی را آموزش می دهد و در این امر از اساتیدی مجرب و کارآزموده بهره می برد. مدرسین دیباگران همگی از سوی کادر مدیریتی شیراز و تهران مورد تایید قرار گرفته اند و کیفیت دانش آن ها بالاست.

انواع دوره ها برای یادگیری عمومی زبان و آمادگی دوره های آیلتس و تافل برگزار می شود تا نیازهای مختلف مراجعین به این مرکز تامین گردد. در زیر به شرح برخی از این دوره ها می پردازیم.

دوره های ترمیک به صورت عادی دو روز در هفته و یا به شکل فشرده سه روز در هفته تشکیل می گردد. دوره های مکالمه دیباگران نیز صرفاً روی ارتقای سطح مهارت های شنیداری و گفتاری تمرکز دارد و آموزش ها بر پایه مکالمات روزمره شکل می گیرد. لهجه استفاده شده در این کلاس ها آمریکایی است و زبان آموز در مکالمات در موقعیت های مختلف قرار می گیرد تا مهارت صحبت را بیاموزد.

دوره آمادگی آیلتس و تافل آموزشگاه زبان دیباگران نیز ز با سطحی بالا اجرا می گردد و اساتیدی با 17سال سابقه تدریس این کلاس ها را برگزار می کنند.

فعالیت های آموزشگاه

 • آموزش زبان های فرانسه، آلمانی و انگلیسی
 • تشکیل کلاس ها به صورت ترمیک و فشرده
 • برگزاری دوره های آمادگی آیلتس و تافل
 • برگزاری آزمون های آزمایشی

آدرس: شیراز، بلوار ستارخان، حد فاصله فلکه سنگی و عفیف آباد، ابتدای کوچه ۸، پلاک ۵۳

تلفن: 36292295

آموزشگاه زبان آوید

آموزشگاه زبان آوید

آموزشگاه زبان آوید که یکی دیگر از بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران می باشد در بلوار صدوقی قم فعالیت می‌کند و با استفاده از اساتیدی مجرب تلاش داشته تا بهترین خدمات آموزشی را برای دانش آموزان فراهم آورد. این آموزشگاه که نام آن نیز به معنی خرد و دانش است، با استفاده از روشهای استاندارد در زبان تاکنون افراد بسیاری را پرورش داده و به آنها کمک کرده تا سطح مهارت زبان های خارجی خود را بالاتر ببرند اقدامات این مجموعه در قالب سه دپارتمان انجام می شود که افراد را بر اساس رده سنی تفکیک کرده‌اند، یعنی گروه کودکان و نوجوانان، گروه بزرگسالان و دپارتمان آزمون های بین المللی.

فعالیتهای آموزشگاه آوید تحت نظر تیم هیئت علمی با سابقه ای برنامه ریزی و کنترل می گردد که هر کدام از آن‌ها یک تا دو دهه به امر آموزش اشتغال داشته اند. به همین دلیل بازه کلاسهای این مجموعه بالاست و بسیاری از فارغ التحصیلان دیروز، امروز در حال تدریس در سایر آموزشگاه ها و یا درآمدزایی از طریق همین مرکز هستند.

فعالیت های آموزشگاه

 • برگزاری دوره های تخصصی برای سنین پایین
 • کلاس های آمادگی آزمون آیلتس و تافل
 • تعیین سطح زبان آموزان
 • کنترل و نظارت بر روند پیشرفته افراد
 • برگزاری ترم های آموزشی و ارزیابی پایان ترم

آدرس: قم، بلوار صدوقی، بین کوچه 41و43

تلفن: 32904179

آموزشگاه زبان سیمین

آموزشگاه زبان سیمین

آموزشگاه زبان سیمین در کرج با سال ها تجربه به امر آموزش زبان برای علاقه مندان مشغول است. این آموزشگاه که جزء بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران‌ می باشد و یکی از شعب آموزشگاه سیمین تهران است و در عظیمیه کرج فعالیت می کند. شروع به کار این آموزشگاه حدود 50سال پیش در تهران بود شعبه کرج آن ها از سال 81 افتتاح شده است.

این مرکز با دریافت مجوزهای لازمه به صورت رسمی شروع به کار کرده و با تجربه های نزدیک به دو دهه آموزش سوابق، درخشانی را از خود بر جای گذاشته است.

این آموزشگاه تنها نماینده رسمی برگزار کننده آزمون های بین المللی دانشگاه کمبریج در کرج است و با حضور این موسسه فرصتی فراهم شده تا افراد بتوانند مدرکی معتبر و رسمی را در این شهر دریافت کنند.

آموزشگاه سیمین برای بانوان و آقایان در گروه های سنی مختلف خردسالان و نوجوانان و بزرگسالان دوره های مختلفی را برگزار می‌کند و افرادی که قصد یادگیری زبان و ارتقاء دانش خود را دارند، می توانند در این کلاسها ثبت نام نمایند.

کلیه کلاس ها به شکل ترمیک و فشرده و نیمه فشرده تشکیل می شود تا افرادی که زمان آزاد مناسب دارند یا کسانی که در طول هفته فرصت چندانی ندارند از این کلاس ها بهره مند شوند.

فعالیت های آموزشگاه

 • کلاس های آمادگی آزمون های بین المللی CAE، FCE ،PET ،IELTS ،YLR
 • تشکیل کلاس ها به صورت ترمیک و فشرده
 • اعطای مدرک معتبر از دانشگاه کمبریج انگلستان
 • آموزش زبان آلمانی

آدرس: تهران، عظیمیه، حد فاصله میدان مهران و طالقانی، روبه‌روی مجتمع ورزشی کوثر، پلاک 155

تلفن: 32550585

آموزشگاه زبان ملل

آموزشگاه زبان ملل

آموزشگاه زبان ملل که جزء یکی دیگر از بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران است و در خیابان رسالت بندرعباس واقع شده و آموزش زبان را در تمام سطوح مقدماتی تا پیشرفته برای رده‌های سنی مختلف برگزار می نماید. این آموزشگاه از سال 1392 شروع به کار کرد و در طی سالیان گذشته افراد بسیاری را به اهداف مدنظرشان رسانده است.

این مجموعه با بهره‌گیری از اساتید مجرب خود همواره تلاش داشته تا سطح علمی و آموزشی را در سطح استان بالاتر ببرد. به همین منظور دوره های بسیاری را برای زبان عمومی آمادگی آزمون های بین المللی و امتحانات سفارت ها برگزار می نماید.

کلاس های زبان تخصصی بازرگانی و تجاری، حوزه ESP ویژه مشاغل و مهارت ها و صنایع برای پرسنل و مدیران نیز در این موسسه به صورت منظم تشکیل می‌گردد.

این دوره‌ها پس از سالها تحقیق و مطالعه طبق جدیدترین استانداردهای بین المللی تهیه شده و متناسب با کلیه سلایق به فعالیت خود ادامه می‌دهد. علاقه مندان به زبان آموزی در این شهر می توانند با خدمات این آموزشگاه به اهداف خود برسند و مسیر کوتاه تری را طی کنند.

موسسه زبان برای آیلتس نیز دوره‌های خاصی را تدارک دیده و متقاضیان این آزمون می توانند در کلاس‌های آمادگی ملل شرکت کنند تا احتمال قبولی و یا سطح نمره خود را بالاتر ببرند. دوره های شش ماهه ملل برای بسیاری از داوطلبان کارگشا بوده است.

فعالیت های آموزشگاه

  • تشکیل کلاس های آنلاین و غیر حضوری
  • برگزاری دوره های آمادگی آزمون های بین المللی مانند IELTS و ESP
  • استفاده از کتاب های آموزشی برتر دنیا
  • دوره های مکالمه به صورت فشرده
  • برگزاری کلاس ها برای رده های سنی مختلف و کودکان

آدرس: بندرعباس، رسالت شمالی، چهار راه پردیس، 13 هکتاری، کوی ولایت، جنب نمایشگاه اتومبیل صادق

تلفن:33756366

آموزشگاه زبان آینده

آموزشگاه زبان آینده

آموزشگاه زبان آینده که یکی از بهترین آموزشگاه آیتلس در ایران است در شهر اراک واقع شده است و با تجربه ای نزدیک به دو دهه به امر آموزش زبان به علاقه مندان مشغول است. این آموزشگاه با اخذ مجوزهای لازمه و تدارک دیدن محیط مناسب به فعالیت در امر پرورش زبان آموزان اشتغال دارد. استفاده از کادر حرفه ای و اساتید مجرب موجب شده که این این آموزشگاه برای سال های متمادی به فعالیت خود ادامه داده و سطح دانش افراد پرشماری از جامعه را ارتقا بخشد.

فعالیت های آموزشگاه

 • برگزاری دوره های آموزش زبان برای رده های سنی مختلف
 • کلاس های آمادگی برای آیلتس و تافل
 • استفاده از کتب برتر جهت آموزش

آدرس: اراک، ضلع شمال غربی میدان امام حسین

تلفن: 33283311

آموزشگاه زبان گفتمان ملل

آموزشگاه زبان گفتمان ملل

آموزشگاه زبان گفتمان ملل نیز جزء یکی از بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران است در شاهین شهر اصفهان قرار گرفته و دوره های ویژه ی زبان در رشته ی گردشگری را برگزار می کند. این مرکز برای زبان هایی مانند انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی و… علاقه مندان را تحت آموزش قرار می دهد.

این آموزشگاه از سال 95 فعالیت خود را شروع کرده و با بهره گیری از اساتید برجسته به صورت حرفه ای خدمات خود را ارائه می نماید. هدف این گروه ارتقاء سطح آموزش و دانش متقاضیان به شکل کارآمد می باشد. بهبود کیفی مهارت های گفتاری، نوشتاری،شنیداری و خواندن مطلب جزء واجبات یادگیری هر زبان می باشد که در گفتمان ملل نیز برای ارتقای سطح این مهارت ها در زبان آموزان برنامه ریزی های هدفمندی شده است.

فعالیت های آموزشگاه

 • برگزاری دوره های آمادگی آزمون های IELTS و TOFEL و PTE و KET و…
 • برگزاری کلاس ها برای سنین مختلف حتی کودکان
 • آموزش نامه نگاری و اصول و فنون مذاکره
 • تشکیل کلاس های بحث آزاد

آدرس: اصفهان، شاهین شهر، خیابان دکتر حسابی، مجتمع الماس، واحد19و20

تلفن: 45368281

آموزشگاه زبان گلدیس

آموزشگاه زبان گلدیس

آموزشگاه زبان گلدیس که جزء بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران است در محدوده ستارخان قرار گرفته و با تجربه ای بیش از یک دهه سابقه در امر آموزش زبان های خارجی به فعالیت خود در غرب تهران ادامه می دهد. این مرکز با کمک اساتیدی مجرب در دو شعبه ی مجزا به آموزش کودکان و نوجوانان و بزرگسالان می پردازد.

این آموزشگاه برای آموزش زبان های مختلف مانند فرانسوی، انگلیسی و ترکی استانبولی و… دوره های ویژه را در نظر گرفته و همواره آماده ی همکاری با ارگان ها، شرکت ها و سازمان ها بوده است.

افراد متقاضی آزمون IELTS نیز می توانند از امکانات این آموزشگاه استفاده کنند و در دوره های نیمه گروهی تضمین شده ی آیلتس شرکت کنند.

فعالیت های بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران

 • برگزاری کلاس های مجزا برای رده های سنی کودک، نوجوان و بزرگسالان
 • کلاس های مکالمه آلمانی و انگلیسی
 • دور های ترمیک، فشرده و فوق فشرده
 • کلاس های بحث آزاد و مکالمه سفر

آدرس: تهران، خیابان ستارخان، نهم دریان نو، پلاک4

تلفن: 66555618

معیار انتخاب بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران

 1. مجوز رسمی فعالیت آموزشگاه بسیار مهم است.
 2. شفافیت و توضیح کامل دوره ها در هنگام ثبت نام
 3. اساتید آموزشی و یا روش های تدریس آموزشگاه
 4. تنوع دوره های آموزشی در زمینه آموزش آیلتس
 5. در دسترس بودن مشاور برای مشاوره رایگان قبل از ثبت نام
 6. موقعیت آموزشگاه و امکانات رفاهی و آموزشی
 7. کیفیت فعالیت آموزشگاه در شبکه های اجتماعی و فضای وب

سن مناسب برای آزمون آیلتس

برای متقاضیان آزمون آیلتس، هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد بلکه فقط توصیه می شود به متقاضیان جوان که سنی کمتر از 16 سال دارند در آزمون آیلتس در بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران شرکت ننمایند. زیرا نتیجه ی این آزمون هیچ گونه مزیتی را برای این رده سنی به همراه ندارد و تنها نتیجه ی مثبت آن ارزیابی سطح دانشی فرد می باشد.

سن مناسب برای آزمون آیلتس

کلام آخر

از شما همراهان عزیز سپاس گذاریم که ما را تا پایان مقاله بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران همراهی کردید. سایت تاپتنا همواره سعی بر ان داشته تا شما را با بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران آشنا کند. شما می توانید با توجه به نکات و مطالب گفته شده و همچنین محل سکونت خود بهترین موسسه آیلتس در تهران یا ایران را انتخاب کنید.

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا