کسب و کار

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان آشنا کنیم. زبان انگلیسی یکی از زبان هایی است که بیشتر افراد به آن تسلط دارند و شما می توانید با فرا گرفتن این زبان با افراد دیگر در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید. پس سعی کنید برای یادگیری زبان انگلیسی به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی مراجعه نمایید. ما در این مقاله، لیستی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

چرا به زبان انگلیسی نیاز داریم؟

انسان ها برای برقراری ارتباط با یکدیگر یک زبان مشترک دارند که این زبان، زبان انگلیسی می باشد. زبان انگلیسی مورد توجه قرار گرفته به دلیل این که زبان مشترک مردم در سراسر دنیا می باشد. یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم و ضروری می باشد. اگر افراد این زبان را آموزش نبینند و به آن تسلط نداشته باشند، نمی توانند با افراد دیگر در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنند. زندگی در دنیای امروز بدون یادگیری زبان انگلیسی کمی سخت می شود و با یادگیری این زبان و تسلط داشتن بر این زبان زندگی در دنیای امروز جذاب تر می شود.

پس تمام تلاش خود را بکنید تا زبان انگلیسی را فرا بگیرید. شما می توانید برای یادگیری این زبان به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان مراجعه نمایید. این زبان شاید کمی سخت به نظر برسد ولی هنگامی که برای یادگیری زبان انگلیسی به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی مراجعه می نمایید و شروع به یادگیری میکنید این زبان برای شما بسیار شیرین می شود به طوری که سختی این زبان اصلاً به چشم نمی آید.

اگر مشغله بسیاری دارید و نمی توانید به آموزشگاه جهت یادگیری زبان انگلیسی مراجعه نمایید، می توانید از کلاس های آنلاین زبان انگلیسی برای یادگیری استفاده کنید. شما می توانید از کلاس های آنلاین بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان استفاده کنید و در این کلاس ها شرکت کنید، ولی باید تمام تلاش خود را برای یادگیری این زبان کنید و همچنین می توانید از بهترین پکیج های آموزشی زبان نیز استفاده کنید. افرادی که قصد جدی برای یادگیری زبان داشته باشند، در هر زمان و در هر مکانی می توانند به یادگیری این زبان بپردازند و نتیجه بسیار خوبی نیز در پایان بگیرند.

چرا به زبان انگلیسی نیاز داریم؟

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان

برای یادگیری بهتر باید به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی مراجعه نمایید. ما در این قسمت از مقاله، برخی از ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که عبارت اند از:

 • موقعیت مکانی آموزشگاه یکی از ویژگی‌های بسیار مهم می باشد. شما باید سعی کنید آموزشگاهی را انتخاب کنید که به محل زندگی شما نزدیک باشد. اگر آموزشگاهی که انتخاب می کنید به محل زندگی شما دور باشد تمام وقت شما صرف رفت و آمد می شود و همچنین این مسئله باعث می شود که شما با انرژی کمی سر کلاس ها حضور داشته باشید و در یادگیری شما تاثیر بسیاری دارد.
 • بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان آموزشگاهی است که در زمان بندی کلاس ها انعطاف داشته باشد. برخی از افراد صبح یادگیری بهتری دارند و برخی از افراد عصر و برخی نیز شب ها یادگیری بهتری دارند. یک آموزشگاه خوب باید این امکان را برای شما به وجود آورد که شما هر زمانی که یادگیری بهتری دارید بتوانید به آموزشگاه مراجعه نمایید. شما باید آموزشگاهی را انتخاب کنید که در زمان های یادگیری شما کلاس داشته باشد.
 • شما باید به آموزشگاهی مراجعه نمایید که معتبر باشد و افراد بسیاری از آن رضایت داشته باشند. سعی کنید قبل از مراجعه حضوری، به سایت آموزشگاه مراجعه نمایید و یا اسم آموزشگاه را جست و جو کنید و مطمئن شوید که این آموزشگاه یک آموزشگاه خوب برای رسیدن به هدف نهایی شما می باشد. حتماً قبل از مراجعه به آموزشگاه، از زبان آموزان آن، میزان رضایت آن ها را پرس و جو کنید.
 • بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان آموزشگاهی است که دارای مدرسان بسیار خوب و همچنین دارای سابقه می باشد. آموزشگاه های معتبر و خوب در استخدام استاد بسیار سخت گیر می باشند. برخی از آموزشگاه ها فقط به دنبال منفعت مالی خود می باشند که شما باید سعی کنید به این آموزشگاه ها مراجعه نکنید. پس مطمئن شوید آموزشگاهی که به آن مراجعه می کنید دارای یکی از بهترین مدرسان و استادان می باشد.
 • محیط آموزشگاه باید محیطی آرام باشد. این مسئله یکی از مهم ترین ویژگی ها می باشد. اگر محیط آموزشگاه آرام نباشد قطعاً در یادگیری شما تاثیر بسیاری می گذارد. شما باید از نظم و آرامش کلاس و همچنین محیط آموزشگاه مطمئن شوید و بعد به آموزشگاه مراجعه نمایید.
 • یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان، امکانات موجود در آموزشگاه می باشد. آموزشگاه های معتبر دارای امکانات بسیاری می باشند. پس به آموزشگاه هایی مراجعه نمایید که بتوانند امکانات لازم و مورد نیاز را در اختیار استاد و زبان‌آموز قرار دهند.

۱۰ تا از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان را بشناسید!

آموزشگاه سفیر اندیشه

آموزشگاه سفیر اندیشه

آموزشگاه سفیر اندیشه یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان می باشد که فعالیت خود را در سال 1380 آغاز کرده است. این آموزشگاه با نام گروه گنجینه زبان انگلیسی شکل گرفت و 13 سال با این نام فعالیت داشت. بعد از گذشت 13 سال نام این آموزشگاه به سفیر اندیشه تغییر یافت. این آموزشگاه دارای بهترین اساتید می باشد و همچنین تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین خدمات را در اختیار زبان آموزان و مراجعه کنندگان قرار دهد.

خدمات

 • مهاجرت آموزشی
 • ترجمه پایان نامه و مقاله نویسی

آدرس: اصفهان، پل شیری، خیابان مطهری، کوچه شماره 35، رو به روی کلینیک امام رضا، کوی علی آباد، سفیر اندیشه

شماره تماس: 03132347813

آموزشگاه گاما

آموزشگاه گاما

آموزشگاه گاما یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان می باشد. این آموزشگاه دارای مدرسان و اساتید با تجربه ای می باشد. آموزشگاه گاما تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. آموزشگاه گاما موفق به کسب رتبه دو بهترین آموزشگاه زبان کشور شده است و همچنین از برترین موسسه ها در کل جنوب می باشد.

خدمات

 • زبان آلمانی
 • زبان چینی
 • زبان روسی
 • زبان فرانسه

آدرس: اصفهان، میدان برج، شیخ صدوق جنوبی، ابتدای کوچه 3

شماره تماس: 03191002349

آموزشگاه هفت اقلیم

آموزشگاه هفت اقلیم

آموزشگاه هفت اقلیم یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان می باشد. این آموزشگاه سال 1387 فعالیت خود را شروع کرد و همچنین این آموزشگاه دارای کارشناسان کارآزموده می باشد. سن آموزش این آموزشگاه از سن 4 سالگی است و همچنین تلاش بسیاری کرده تا کیفیت بسیاری در آموزش خود داشته باشد.

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، خیابان شیخ مفید غربی

شماره تماس: 03136624451

آموزشگاه زبان گویش

 آموزشگاه زبان گویش

آموزشگاه زبان گویش در سال 1381 تاسیس شد. این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان می باشد. آموزشگاه گویش زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد. بانوان و آقایان بالای ۱۸ سال می توانند به این آموزشگاه جهت یادگیری زبان مراجعه نمایند. آموزشگاه زبان گویش تمام تلاش خود را کرده تا در کار خود کیفیت بسیاری داشته باشد، همچنین این آموزشگاه دارای مدرسان بسیار خوب و با تجربه می باشد.

آدرس: اصفهان، خیابان پروین، چهارراه صباحی، رو به روی مسجد الرسول، آموزشگاه زبان گویش

شماره تماس: 03132298684

آموزشگاه نیکان

 آموزشگاه نیکان

آموزشگاه نیکان با اخذ مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران در زمینه آموزش زبان های خارجی و هنرهای تجسمی در سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرد. این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان می باشد. آموزشگاه نیکان دارای 10 سال تجربه می باشد، این آموزشگاه دارای بهترین مدرسان است و همواره سعی کرده تا بهترین خدمات را در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار دهد.

خدمات

 • برگزاری دوره های آنلاین
 • برگزاری دوره های زبان فرانسه، زبان انگلیسی و …

آدرس: اصفهان، خیابان آزادی به سمت میدان برج، موسسه مهر آیین نیکان

شماره تماس: 03136688406

آموزشگاه کوثر

آموزشگاه کوثر

آموزشگاه کوثر در سال 1376 با اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را آغاز کرد. آموزشگاه کوثر یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان می باشد که دارای کادر مجرب و همچنین محیطی آرام می باشد. این آموزشگاه دارای امکانات بسیار مناسبی می باشد و سعی کرده فعالیت های خود را با بهترین کیفیت انجام دهد.

خدمات

 • آموزش زبان انگلیسی
 • آموزش زبان آلمانی
 • آموزش زبان فرانسه
 • آموزش زبان ایتالیایی
 • آموزش زبان اسپانیایی

آدرس: اصفهان، بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، کوچه ویس و رامین، پلاک 21

شماره تماس: 03132679182

آموزشگاه صدر

آموزشگاه صدر

آموزشگاه صدر یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان می باشد. این آموزشگاه با دریافت مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری در سال 1382 فعالیت خود را در زمینه آموزش حرفه ای زبان های خارجی آغاز کرد. این آموزشگاه تمام تلاش خود را کرده تا از بهترین مدرسان در زمینه آموزش استفاده کند.

خدمات

 • دوره های آنلاین
 • دوره های آموزشی انگلیسی، غیر انگلیسی و تخصصی
 • آموزش زبان های خارجی

آدرس: اصفهان، مرداویج، خیابان آزادی، خیابان رسالت مرکزی، رو به روی پارک

شماره تماس: 09380249547

آموزشگاه زبان سرای اصفهان

 آموزشگاه زبان سرای اصفهان

آموزشگاه زبان سرا یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان می باشد. این آموزشگاه از سال 1379 فعالیت خود را شروع نموده است. آموزشگاه زبان سرا دریافت کننده تندیس و لوح زرین می باشد، همچنین لوح تقدیر از شورا و مرکز ملی رقابت ایران دریافت کرده است. این آموزشگاه همکاری‌های گسترده آموزشی با دستگاه سازمان و شرکت دولتی و خصوصی در سطح کشور داشته است. آموزشگاه زبان سرا دارای بهترین و با تجربه ترین مدرسان می باشد. همچنین این آموزشگاه در سال 1391 به عنوان کارآفرین برتر کشور برگزیده شده است.

خدمات

 • دوره های آموزشی کودکان
 • دوره های آموزشی نوجوانان
 • دوره های آموزشی بزرگسالان
 • آموزش زبان های خارجی

آدرس: اصفهان، خیابان جابر انصاری، نرسیده به چهارراه رزمندگان، شماره 246، ساختمان زبان سرای اصفهان

شماره تماس: 03134400001

آموزشگاه پارت

آموزشگاه پارت

آموزشگاه پارت از سال 1393 به عنوان اولین و تخصصی ترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آیلتس فعالیت خود را شروع کرده است. آموزشگاه پارت دارای کادر علمی مجرب، با سابقه تدریس 7 سال به صورت تخصصی در زمینه آیلتس و 15 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی می باشد. این آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان می باشد. آموزشگاه پارت دارای معتبرترین منابع آموزشی برای صرفه جویی در وقت و هزینه زبان آموزان می باشد.

خدمات

 • آموزش آیلتس
 • آموزش زبان های خارجی
 • تعیین سطح رایگان
 • آموزش آنلاین

آدرس: اصفهان، خیابان حکیم نظامی، حدفاصل جلفا و نظر، کوچه 15، موسسه زبان پارت

شماره تماس: 03136286993

آموزشگاه پایا

آموزشگاه پایا

آموزشگاه پایا یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان می باشد که با اخذ مجوز رسمی از اداره آموزش و پرورش استان اصفهان فعالیت خود را در شهر اصفهان آغاز نمود. آموزشگاه پایا دارای دو دهه سابقه کار می باشد و همچنین دارای کادری مجرب و محیطی مجهز و بسیار آرام می باشد. این آموزشگاه تمام تلاش خود را کرده تا خدمات با کیفیتی را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد. آموزشگاه پایا در سال 1387 فعالیت خود را آغاز نموده است و در حیطه های مختلف آموزش زبان های خارجی فعالیت دارد.

خدمات

 • برگزاری کلاس های کنکور و تست زنی
 • برگزاری کلاس های فشرده زبان های انگلیسی، فرانسه و ایتالیایی
 • برگزاری اردوهای آموزشی
 • آموزش تخصصی کودکان 4 تا 6 سال
 • برگزاری کلاس های آیلتس و تافل

آدرس: اصفهان، سه راه نظر، ابتدای نظر غربی، کوچه مهرنگ، رو به روی دبیرستان شیخ کلینی

شماره تماس: 03136260006

مزایای زبان انگلیسی

 • زبان انگلیسی فرصت های زیادی برای افراد فراهم می کند. شما اگر به زبان انگلیسی مسلط باشید، شانس شما برای یافتن یک شغل مناسب در یک شرکت چند ملیتی و یا کار در خارج از کشور افزایش می یابد. شما اگر بخواهید در کشورهای دیگر کار کنید باید این زبان را فرا بگیرید.
 • از دیگر مزایا می‌توان به فراهم کردن امکان دسترسی به بهترین دانشگاه های جهان اشاره کرد. شما برای دسترسی به بهترین دانشگاه های جهان باید به زبان انگلیسی مسلط باشید.
 • شما اگر به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید، می توانید آثار کلاسیک مدرن را به‌ خوبی بخوانید. با تسلط به زبان انگلیسی می توانید آثاری مانند هری پاتر، داستان استفن کینگ و… را بخوانید. مهارت های انگلیسی شما با هر کتابی که بخوانید پیشرفت می کند و می توانید نوشته های چارلز دیکنز را به زبان اصلی ادامه دهید.
 • با تسلط و یادگیری زبان انگلیسی می توانید برنامه های تلویزیونی را به زبان انگلیسی و بدون زیرنویس تماشا کنید و کار نویسنده ای که به او علاقه دارید را به زبان اصلی بخوانید و آهنگ مورد علاقه خود را متوجه شوید.
 • بسیاری از مطالب که در اینترنت وجود دارند به زبان انگلیسی هستند و اکثر سایت ها انگلیسی نوشته شده اند، پس شما اگر این زبان را یاد بگیرید می توانید به راحتی به اطلاعاتی که در سایت ها به زبان انگلیسی وجود دارد، دسترسی داشته باشید و دیگر دغدغه خواندن زبان انگلیسی را ندارید.
 • یکی از مهم ترین مزایای یادگیری زبان انگلیسی این است که می تواند از پیر شدن مغز شما محافظت کند. از دیگر مزایای زبان انگلیسی بهبود بخشیدن حافظه افراد می باشد. افراد همواره به دنبال یادگیری زبان دوم و یا سوم و یا بیشتر می باشند، این افراد دارای حافظه قوی تر نسبت به دیگر افراد هستند.
 • با یادگیری زبان انگلیسی یادگیری زبان های دیگر برای شما آسان تر می شود. یادگیری زبان انگلیسی باعث آسان تر شدن یادگیری زبان های دیگر می‌شود و این مورد یکی از مهم ترین مزایای زبان انگلیسی می باشد.
 • شاید تاکنون برای شما پیش آمده باشد که افرادی در نزدیکی شما به زبان انگلیسی تسلط کاملی دارند و به راحتی با افراد دیگر ارتباط برقرار می کنند و شما توانایی چنین کاری را ندارید. این کار سبب کاهش اعتماد به نفس شما می شود، ولی با یادگیری زبان انگلیسی می توانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و همچنین با افراد بسیاری در سراسر کشور ارتباط برقرار کنید.
مزایای زبان انگلیسی

نکاتی برای یادگیری زبان انگلیسی

 • افراد بسیاری برای راحت تر کار کردن با تلفن همراه منوی آن را به زبان فارسی تنظیم می کنند، ولی افرادی که در حال یادگیری زبان انگلیسی هستند بهتر است منوی تلفن همراه خود را به زبان انگلیسی تغییر دهند. این کار سبب یادگیری بهتر زبان انگلیسی می شود.
 • مکالمه با افراد انگلیسی زبان بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی می باشد. یکی از بهترین ابزارهای یادگیری زبان، صحبت کردن و مکالمه کردن به زبان انگلیسی می باشد.
 • سعی کنید از اشتباه کردن نترسید و برای ترس از اشتباه از مکالمه کردن به زبان انگلیسی فرار نکنید. مکالمه به زبان انگلیسی و همچنین پرسیدن سوال کمک بسیاری در یادگیری سریع تر زبان انگلیسی می کند.
 • شما باید سعی کنید مطالبی که یاد می گیرید را مرور کنید تا این مطالب از یاد شما نرود. مطالبی را که در شب گذشته می‌خوانید حتماً روز بعد مرور کنید تا این مطالب به حافظه بلند مدت شما منتقل شوند. این روش یکی از بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی می باشد.
 • داشتن یک دیکشنری خوب و استاندارد ایده خوبی است ولی نباید از آن به طور غلط استفاده کنید. زمانی که فیلمی را تماشا می کنید، می توانید کلمات جدید را حدس بزنید که این راه یکی از راه های یادگیری زبان انگلیسی می باشد.
 • قبل از خواب سعی کنید مطالب را مرور کنید، زیرا این کار باعث می شود در طول شب اطلاعات جدید در مغز شما تکرار شود و شما بتوانید سریع تر و راحت تر آن را یاد بگیرید.
 • مهم ترین نکته برای یادگیری زبان انگلیسی مراجعه به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی می باشد. شما باید سعی کنید تا آموزشگاه زبان را با دقت و توجه بالایی انتخاب کنید. زیرا مراجعه به هر فرد غیر متخصص و یا هر آموزشگاه نامعتبری می تواند یادگیری زبان انگلیسی را برای شما دشوار کند.
 • شما باید سعی کنید هر چهار مهارت زبان انگلیسی که شنیداری، صحبت کردن، نوشتن و خواندن می باشد به خوبی یاد بگیرید. این امر سبب یادگیری بهتر و سریع تر شما می شود. سعی کنید تمرینات بسیاری را حل کنید تا به این زبان بتوانید تسلط پیدا کنید. برای یادگیری زبان انگلیسی می توانید به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان مراجعه نمایید. همچنین شما می توانید در بهترین کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای یادگیری این زبان شرکت کنید.

کلام آخر

زبان انگلیسی زبانی است که شما برای برقرار کردن ارتباط با افراد در سراسر دنیا به آن احتیاج دارید و می تواند مزایای بسیاری برای شما داشته باشد. با یادگیری زبان انگلیسی شما می توانید بهتر و آسان تر ارتباط برقرار کنید و همچنین با یادگیری این زبان حافظه شما تقویت می شود. برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مهم است که به آموزشگاه معتبری مراجعه نمایید. برای یادگیری آیلتس اگر ساکن شهر دیگری می باشید، می توانید به مقاله بهترین آموزشگاه آیلتس در ایران مراجعه نمایید.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت تاپتنا همواره سعی داشته تا شما را با بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اصفهان آشنا کند، امیدواریم مطالب ما برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

چقدر زمان لازم است تا به زبان انگلیسی مسلط شوم؟

هرچه از آموزش های داده شده بیشتر استفاده کنید، قطعا در بازه‌ی زمانی کوتاه‌تری به هدف خود خواهید رسید. با این وجود، پیروی از تکنیک‌ها در کنار میزان ساعاتی که روزانه به فراگیری زبان اختصاص می‌دهید، تاثیر مستقیم خواهد داشت با زمان رسیدن به هدفتان.

ویژگی کلاس های خصوصی چیست؟

مهمترین ویژگی کلاس های خصوصی سرعت بالای تدریس است. از آنجا که کل وقت کلاس صرفا بر روی یک زبان آموز متمرکز است کلاس از سرعت بسیار بالایی برخوردار است، البته مشروط بر اینکه زبان آموز نیز مطالعه خود را چند برابر کند.

چقدر زمان لازم است که IELTS بگیرم؟

زمانی که لازم است برای مطالعه و شرکت در کلاس بگذارید بستگی به سطح شما، نمره مورد نظر شما و زمان‌های شما دارد. ولی به طور کلی به ازای هر جلسه شرکت در کلاس می بایست ۳ الی ۴ ساعت زمان مطالعه در منزل داشته باشید.
4.5/5 - (2 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا