کسب و کار

بهترین وکیل ملکی در تهران【سال1402】 ⚖️ + لیست 10 تایی

بهترین وکیل ملکی در تهران

آیا دارای مشکلات حقوقی و ملکی هستید؟ آیا به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید؟ در واقع، ممکن است در طول زندگی هرشخصی مشکلاتی پیش آید که آنان را مجبور به اقدام از طریق مراحل قانونی و دادگاه و دادگستری کند.

در ابتدا باید این موضوع را یاد آوری کرد که اگر شما دارای مشکلات ملکی هستید، باید به بهترین وکیل ملکی در تهران مراجعه کنید. بهتر است بدانید که انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران از اولویت هر فردی که دارای پرونده است، به شمار می آید. وکیل شخصی است که به نیابت از موکل خود می تواند اختیارات قانونی او را در دست بگیرد.

و تمامی دسترسی های حقوقی موکل خود را برعهده بگیرد . وکیل می تواند مشاوره های حقوقی مناسب با مشکل هر فرد را ارائه دهد، و موکل خود را کامل، قانع و آگاه سازد. در حقیقت باید این موضوع را یاد آوری کرد که وکیل دارای حق الوکاله ای است که باید موکل او که دارای مشکلات حقوقی است، پس از رفع مشکل و انجام کارای حقوقی پرداخت کند.

اگر شما هم از ان دسته از افرادی هستید که دارای مشکلات حقوقی و ملکی هستید، و به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید، و در سایت های مختلف زمان زیادی را صرف می کنید، بهتر است تا ادامه ی این مطلب ما را همراهی کنید. بهترین وکیل نیازمند یک موکل خوب است.

چرا که موکل خوب در طول پرونده باید صادق باشد و نکته و موردی را از وکیل خود پنهان نکند تا وکیل با آگاهی کامل به دفاع از موکل خود بپردازد. بهتر است بدانید که موفقیت شانسی نیست، چرا که در حوزه ی وکالت تمامی موارد به صورت جزء به جزء مهم و ضروری هستند.

ما همواره در این مقاله سعی داریم که شما عزیزان را با بهترین وکیل ملکی در تهران آشنا کنیم، تا شما دوستان عزیز با شناخت و آگاهی کامل در صورت بروز مشکلات حقوقی و ملکی به وکلای ذکر شده مراجعه فرمایید.

دکتر امین گلریز

دکتر امین گلریز

دکتر امین گلریز جز یکی از برترین وکلای تهران هستند. ایشان وکیل حقوقی در تهران هستند. دکتر امین گلریز فارغ التحصیل رتبه یک دکتری هستند. ایشان دارای سابقه قضایی بسیاری هستند که همواره موفقیت زیادی را کسب نمودند. ایشان از جمله وکلای نامدار در تهران هستند، چرا که همواره رضایت موکل خود را جلب نمودند.

ایشان نویسنده کاملترین شرح قانون مجازات بوده اند. دکتر گلریز همواره عضو هیات علمی دانشگاه و پژوهشگر برتر کشور  و هم چنین وکیل پایه یک دادگستری هستند.

ایشان عضو کانون وکلا مرکز نیز هستند. ایشان بهترین وکیل ملکی در تهران هستند. اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید، می توانید به دفتر ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان بهره ببرید.

خدمات دکتر امین گلریز:

 •  انجام وکالت تخصصی با برنامه ریزی دقیق و پیگیری مستمر بصورت فردی و تیمی در تمامی پرونده های کیفری
 •  انجام پرونده و خدمات وکالت در زمینه ی : قتل،مواد مخدر،کلاهبرداری، سرقت، خیانت درامانت،جعل،انتقال مال غیر،ضرب و جرح،دیه
 •  انجام خدمات ملکی : خلع ید،اجرت المثل ایام تصرف،دستور تخلیه
 •  انجام قراردادها ؛مطالبه وجه قرارداد، الزام به اتجام تعهد،فسخ و ابطال قرارداد
 •  انجام خدمات وکالت ارث ؛ انحصار وراثت ،تحریر ترکه ، مهر و موم ترکه ، تقسیم ترکه
 •  انجام خدمات وکالت خانواده ؛ طلاق ، الزام به تمکین ، مطالبه مهریه ، مطالبه نفقه ، استرداد جهیزیه

 آدرس : تهران، نیاوران خیابان شهید باهنر بعد از مرکز خرید نارون پلاک ۶۲ واحد ۹

تلفن : 26135865 021

دکتر ایرج گلدوزیان

دکتر ایرج گلدوزیان

دکتر ایرج گلدوزیان وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان بهترین وکیل در تهران به شمار می آیند. ایشان از جمله وکلای فعال در حوزه ی ملکی و حقوقی هستند. ایشان عضو هیات علمی دانشگاه تهران هستند. دفتر ایشان واقع در شهر تهران است.

دکتر ایرج گلدوزیان همواره دارای پرونده ی های موفق در زمینه ی حقوقی و ملکی هستند. ایشان بهترین وکیل ملکی در تهران هستند، اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید، می توانید به دفتر ایشان مراجعه فرمایید و از خدماتشان بهره ببرید.

خدمات دکتر ایرج گلدوزیان :

 •  انجام پرونده و خدمات وکالت در زمینه ی : قتل،مواد مخدر،کلاهبرداری، سرقت، خیانت درامانت،جعل،انتقال مال غیر،ضرب و جرح،دیه
 •  انجام خدمات ملکی : خلع ید
 •  انجام قراردادها ؛مطالبه وجه قرارداد، الزام به اتجام تعهد،فسخ و ابطال قرارداد
 •  انجام خدمات وکالت ارث ؛ انحصار وراثت ،تحریر ترکه ، مهر و موم ترکه ، تقسیم ترکه
 •  انجام خدمات وکالت خانواده ؛ طلاق ، الزام به تمکین

آدرس : خیابان انقلاب، تقاطع خیابان ولیعصر، خیابان برادران مظفر، ساختمان 91، طبقه سوم، واحد 15

تلفن : 021 22894819

دکتر محمد مومن زاده

دکتر محمد مومن زاده

دکتر محمد مومن زاده وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. ایشان متخصص در پرونده های کیفری، ملکی و قراردها، ارث و خانواده و مواد مخدر هستند. ایشان دارای بیش از هفت سال سابقه مشاوره و همکاری با موسسات و شرکت ها را دارا هستند.

دکتر محمد مومن زاده موفق به کسب رتبه برتر در آزمون های ورودی وکالت،قضاوت شدند. ایشان کارشناس ارشد جزا و جرمشناسی دانشگاه سراسری قم بوده اند. ایشان موفق به ورود در بیش از ۳۰۰ پرونده کیفری ، ملکی ، حقوقی و ارث و خانواده شده اند.

ایشان بهترین وکیل ملکی در تهران هستند. اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید، می توانید به دفتر ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان بهره ببرید.

خدمات دکتر محمد مومن زاده :

  • انجام وکالت تخصصی با برنامه ریزی دقیق و پیگیری مستمر بصورت فردی و تیمی در تمامی پرونده های کیفری
  •  انجام پرونده و خدمات وکالت با موضاعتی مانند :قتل،مواد مخدر،کلاهبرداری،سرقت،خیانت درامانت،جعل،انتقال مال غیر،ضرب و جرح،دیه
  •  انجام خدمات ملکی خلع ید،اجرت المثل ایام تصرف،دستور تخلیه
  •  انجام وکالت قراردادها مطالبه وجه قرارداد، الزام به اتجام تعهد،فسخ و ابطال قرارداد
  •  انجام وکالت پرونه هایی مانند: ارث انحصار وراثت ،تحریر ترکه ، مهر و موم ترکه ، تقسیم ترکه
  •  انجام خدمات وکالت در پرونده های خانواده ؛ طلاق ، الزام به تمکین ، مطالبه مهریه ، مطالبه نفقه ، استرداد جهیزیه

آدرس : تهران، تهران عباس آباد خیابان علی اکبری کوچه فرهاد پلاک 24 واحد 7

تلفن : 02186122587

دکتر بهشاد بهپوری

دکتر بهشاد بهپوری

دکتر بهشاد بهپوری وکیل پایه یک دادگستری و کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان موفق با پذیرش  وکالت در کلیه دعاوی حقوقی و کیفری  هستند. ایشان از جمله وکلای نامدار در شهر تهران هستند. ایشان از جمله وکلای حاذق و ماهر در زمینه ی حقوقی و ملکی هستند.

دکتر بهشاد بهپوری همواره دارای پرونده های موفق در زمینه ی حقوقی بوده اند. ایشان بهترین وکیل ملکی در تهران هستند. اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید، می توانید به دفتر ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان بهره ببرید.

خدمات دکتر بهشاد بهپوری :

 • انجام پرونده های  خانواده ، طلاق توافقی در حداقل زمان مشاوره
 • تنظیم انواع قرار داد مشارکت در ساخت و پیش خرید آپارتمان مشاوره
 • قبول داوری در قراردادهای مشارکت در ساخت در دیوان عدالت اداری
 • طرح دعاوی در دیوان عدالت اداری انحصار وراثت
 • تقسیم ترکه وصول مطالبات
 • تنظیم انواع لوایح قضایی و دادخواست و شکواییه

آدرس : تهران، فلکه دوم صادقیه – بلوار آیت اله کاشانی – نبش مهران – پلاک 91 – ساختمان مهر – طبقه 5 – واحد 18

تلفن : 02144087350

دکتر مهرداد نادعلی

دکتر مهرداد نادعلی

دکتر مهراد نادعلی عضو کانون وکلای دادگستری و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان رتبه ۳ کارشناسی ارشد را دریافت نمودند. ایشان دارای ۴سال سابقه مدیریت حقوقی و  ۸سال سابقه وکالت فعالیت در زمینه های حقوقی و کیفری بوده اند.

ایشان بیش از ۳۰۰ پرونده حقوقی و کیفری در مراجع قضایی و اداری را انجام داده اند. دکتر مهرداد نادعلی وکیل و مشاور  حقوقی در پروژه های حقوقی شرکت های بزرگ شیلات و چاپ و کشت و صنعت و شرکت واحد اتوبوسرانی تهران بوده اند.

ایشان بهترین وکیل ملکی در تهران هستند. اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید، می توانید به دفتر ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان بهره ببرید.

خدمات دکتر مهرداد نادعلی :

 •  انجام خدمات حقوقی  مانند ؛چک، وصول مطالبات، تخلیه، خلع ید، الزام به تنظیم سند، تنظیم قراردادها، توقیف اموال، اثبات مالکیت
 •  انجام خدمات کیفری مانند: چک، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، کلاهبرداری، ضرب و جرح، توهین، افترا، تخریب اموال، قاچاق مشروبات الکلی، شرب خمر، مواد مخدر، مزاحمت تلفنی، مزاحمت و ممانعت ا ز حق، فروش مال غیر.

آدرس : تهران، اشرفی اصفهانی شمال بالاتر از نیایش بین فلاح و دربندی پلاک۴۹۱ طبقه۲

تلفن : 02144872230

 دکتر علی رمضانزاده

دکتر علی رمضانزاده

دکتر علی رمضانزاده وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان مدرک دیپلم خود را در سال 1370 با احراز رتبه اول در استان مازندران کسب نمودند. ایشان موفق به قبولی درکنکور سراسری سال 1370 با رتبه 291 از سهمیه عمومی در رشته حقوق دانشگاه قم شدند. ایشان موفق به پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی دانشگاه آزاد تهران شمال در سال 1395شده اند.

دکتر رمضانزاده دارای سابقه  ی دو سال کار قضایی در دادسرای نظامی سازمان قضایی نیروهای مسلح بوده اند. ایشان در آزمون کانون وکلای مرکز در سال 1377پذیرفته شدند. ایشان بهترین وکیل ملکی در تهران هستند. اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید، می توانید به دفتر ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان بهره ببرید.

 •   دریافت گواهینامه رسمی اجلاس یکصد مدیر منتخب در اخلاق مداری و مسئولیت اجتماعی
 •    دریافت تأییدیه بین‌المللی مدیریت مسئولیت اجتماعی در بنگاه‌های اقتصادی از دانشگاه Harvard آمریکا
 •   دریافت گواهینامه بین‌المللی مدیر اخلاق مدار از دانشگاه Oxford انگلستان
 •    دریافت ایزوی مدیریت مسئولیت اجتماعی در بنگاه اقتصادی از DN
 •    اخذ لوح استاد افتخاری بین‌المللی professorship از WTG آلمان
 •   دریافت نماد زرین اعتماد ایرانیان از همایش یکصد مدیر منتخب در اخلاق مداری و مسئولیت اجتماعی
 •   دریافت لوح زرین سوگندنامه تعهد به اخلاق مداری و مسئولیت اجتماعی
 •    عضویت در کنسرسیوم مدیران مؤثر ایران
 •   عضویت در شبکه ملی انجمن علمی کیفیت در مدیریت و   دریافت نشان ملی رضایت‌مندی مشتری
 • دریافت گواهینامه بین‌المللی از کمپانی QAL انگلستان

خدمات دکتر علی رمضانزاده :

 •  تنظیم قراردادهای داخلی و  داوری و حل و فصل اختلافات ناشی از قراردادها
 •  تنظیم قراردادهای بین‌المللی و  امور مربوط به مطالبات و امور مربوط به شرکت‌ها
 • دعاوی مربوط به امور اراضی و املاک از جمله پرونده‌های مربوط به زمین‌های ملی شده یا موات اعلام شده
 • دعاوی  درصلاحیت دادگاه کیفری یک ودیوان عالی کشور و دعاوی در صلاحیت دیوان عدالت اداری
 •  دعاوی مربوط به خانواده و  تندخوانی مؤسسه تندخوانی علیپور

آدرس : تهران

تلفن : 09121213391

دکتر مریم سلیمانی

دکتر مریم سلیمانی

دکتر مریم سلیمانی وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان دارای 17 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف هستند. ایشان در زمینه هایی مانند؛ چک، ملکی، قراردادها، کلاهبرداری ، جعل اسناد و خیانت در امانت، امورمالیاتی و گمرکی و اقتصاد مهارت کافی را دارا هستند.

دکتر مریم سلیمانی تالیفات متعدد حقوقی را دارا هستند. و هم چنین ایشان مدعی و سخنران حقوقی مجموعه های متعدد بوده اند. دکتر مریم سلیمانی دارای گواهی نامه های متعدد حقوقی، مدرس حقوقی بوده اند. ایشان به عنوان بانوی برتر ایرانی درهمایش چهره های ماندگار سال 96 برگزیده شدند.

دکتر مریم سلیمانی بهترین وکیل ملکی در تهران هستند. اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید، می توانید به دفتر ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان بهره ببرید.

خدمات دکتر مریم سلیمانی :

 •  انجام پرونده های حقوقی  مانند: چک، زمین، ملک مسکونی و تجاری، تعهدات قراردادی و مطالبات
 •  انجام پرونده های کیفری مانند؛ چک، کلاهبرداری، جعل واستفاده ازسندمجعول، خیانت درامانت،تخریب، تصرف عدوانی

آدرس : تهران، یوسف آباد خیابان اسدآبادی بین خیابان دهم ودوازدهم پلاک ۹۴ طبقه ۴ واحد ۱۴

تلفن : 02188480562

دکتر سرور ثانی نژاد

دکتر سرور ثانی نژاد

دکتر سرور ثانی نژاد وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان مشاور حقوقی کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. دکتر سرور ثانی نژاد کارشناس حقوق دانشگاه علامه طباطبایی هستند. ایشان کارشناس ارشد حقوق عمومی دانشگاه شهیر بهشتی هستند. دکتر سرور ثانی نژاد پایان نامه  خود را با موضوع پروانه ساختمانی ارائه دادند. ایشان فعالیت وکالت  خود را از سال 1391 آغاز نمودند.

دکتر سرور ثانی نژاد عضو کانون وکلای دادگستری مرکز شهر تهران هستند. ایشان مدیر عامل موسسه حقوق آسا هستند. ایشان دوره های علمی اصول تشریفات اداری و رسمی و  حقوق ثبت در مجموعه شهر دانش و شم اقتصادی در آموزشگاه ثروت آفرینان، اصول مذاکره و اقناع مخاطب در آموزشگاه ثروت آفرینان و فن دفاع حرفه ای را سپری نمودند.

ایشان موفق به کسب گواهی نامه چهره نامی بانوی ایرانی در دوره اول سال 1396 و کسب گواهی نامه چهره نامی از دانشگاه یاشار ترکیه شدند. ایشان بهترین وکیل ملکی در تهران هستند. اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید، می توانید به دفتر ایشان مراجعه کنید.

خدمات دکتر سرور ثانی:

 • انجام پروند های حقوقی
 • انجام پرونده های کیفری
 • انجام پرونده های ملکی
 • انجام پرونده های خانوادگی

آدرس : تهران، سعادت اباد، خیابان علامه شمالی، نبش ١٨ شرقی، پلاک ٥٥، برج علامه، طبقه ٨ واحد b

تلفن : 02122350512

 دکتر محمد حاجیلو

دکتر محمد حاجیلو

 دکتر محمد حاجیلو وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان متخصص در دعاوی ورشکستگی ، ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه ،خانواده ،ارث و قراردادها هستند. ایشان از جمله وکلای فعال در زمینه ی پرونده های حقوقی و کیفری هستند.

ایشان همواره دارای پرونده های موفق حقوقی هستند. ایشان بهترین وکیل ملکی در تهران هستند. اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید، می توانید به دفتر ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان بهره ببرید.

خدمات دکتر محمد حاجیلو :

 • دعاوی حقوقی، دعاوی کیفری، دعاوی ملکی
 • دعاوی طلاق و مطالبه مهریه،کمک به تنظیم امور قانونی ثبت شرکتها
 • وصول مطالبات، تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی
 • ارائه ی خدمات ورشکستگی

آدرس : تهران، خیابان ظفر،خیابان مصدق شمالی(نفت)،خیابان دامغانی،پلاک38،واحد۲

تلفن :28425688-021

 دکتر محمد فرخی

دکتر محمد فرخی

محمد فرخی وکیل پایه یک دادگستری هستند. ایشان دارای 20 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف هستند. ایشان متخصص دعاوی در امور ملکی، قتل، امور جنایی هستند. ایشان از جمله وکلای حاذق و ماهر در حوزه های حقوقی هستند.

دکتر محمد فرخی دارای کارشناسی حقوق از  دانشگاه علامه طباطبایی و دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه پیام نور هستند. ایشان موفق به پذیرش در مقطع دکترای حقوق خصوصی دانشگاه امارات متحده عربی شدند. ایشان متخصص وکالت تخصصی در دعاوی حقوقی اعم از ملکی و تجاری و سایر دعاوی مالی هستند.

ایشان بهترین وکیل ملکی در تهران هستند. اگر به دنبال بهترین وکیل ملکی در تهران هستید، می توانید به دفتر ایشان مراجعه کنید و از خدماتشان بهره ببرید.

خدمات دکتر محمد فرخی :

 •  وکالت تخصصی در دعاوی کیفری اعم از جعل ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، اختلاس ، ارتشاء و جرائم سنگین مالی و غیر مالی
 • وکالت تخصصی در مراجع قضایی و انتظامی اعم از دیوان عالی کشور ، دیوان عدالت اداری ، دادگاههای کیفری استان و تجدیدنظر و مراجع انتظامی تخصصی اعم از دادسرای انتظامی قضات ، وکلا و کارشناسان رسمی دادگستری
 • وکالت تخصصی در اعاده دادرسی کیفری و حقوقی
 • وکالت تخصصی در فرجام
 • دادخواهی و اثبات خلاف بین شرع (موضوع ماده 477 قانون آیین دادرسی کیفری)
 • وکالت تخصصی درخصوص اراضی شخصی و ملی و مستثنیات دین

آدرس : تهران، پیروزی ، بلوار ابوذر جنوبی ، بین پل پنجم و ششم ، جنب فرج پور ، جنب مسکن آریا ، پلاک 273 ، واحد 7

تلفن : 02133849545

ویژگی بهترین وکیل ملکی در تهران چیست؟

این روز ها افراد زیادی دچار مشکلات حقوقی و یا کیفری می شوند که همواره به دنبال بهترین وکیل هستند تا بتوانند از حق خود به خوبی دفاع کنند و  رای دادگاه را به سمت خود جلب کنند. ما همواره در این قسمت سعی داریم. که شما عزیزان را با ویژگی بهترین وکیل در تهران آشنا کنیم تا شما بتوانید با چشم بازتری بتوانید وکیل مناسب خود را انتخاب نمایید.

بهتر است بدانید که شغل وکالت از اهمیت و حساسیت و ظرافت خاصی برخوردار است. چرا که شغل وکالت و وکیل ،دارای وظایف حرفه ای نسبت به موکل است، که بسیار سخت و حائز اهمیت است. وکیل دادگستری دارای تعهدات و وظایف خاصی است. یک وکیل خوب دارای  وظایف و تعهدات قراردادی و وظایف و الزامات قانونی، وظایف اخلاقی است.

بهترین وکیل علاوه بر وظایف نام برده  شده در قسمت بالا باید در کار و پرونده ی خود، صداقت و درستکاری را داشته باشد تا بتواند موکل خود را بهتر راهنمایی کند. یک وکیل خوب حدود اختیارات خود را در وکالت می داند وهمواره سعی بر آن دارد که اسرار موکل خود را حفظ نماید.

بهترین وکیل ملکی در تهران پیگیری و مراقبتهای لازم در تعقیب دعوی را انجام می دهد و همواره مصلحت موکل خود را بهتر می داند و همواره سعی بر آن دارد که وفاداری و امانت داری نسبت به موکل خود را رعایت نماید و در پرونده ی های خود سعی می کند که طرفین را تشویق به سازش کند.

ویژگی بهترین وکیل ملکی در تهران چیست؟

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

در ابتدا باید این موضوع را ذکر کرد که  وکیل چه کسی است؟ و یا وظایف آن چیست؟ وکیل به فردی گفته می‌شود که از سوی شخص دیگری برای انجام کاری مامور  و موظف می‌شود و قرارداری که طبق قوانین و حقوق مدنی بین طرفین منعقد می‌شود «وکالت» نامیده می‌شود. و وکیل بر اساس این حقوق مدنی و یا وکالت دارای وظایف خاصی می شود، که باید در انجام آن کوشا باشد.

در ادامه باید گفت که طرفین قرارداد منعقد شده نیز «وکیل» و «موکل» نام دارند. وکیل پایه یک دادگستری کسی است که پس از سپری نمودن دوره لیسانس و پس از کسب مدرک در زمینه حقوق یا فقه و مبانی حقوق اسلامی، در آزمون پذیرش کارآموزی کانون وکلای دادگستری موفق به پذیرش و قبولی در این آزمون شده است.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

بهتر است بدانید که آزمون کانون وکلای دادگستری، تنها یک بار در سال برگزار می شود. در ادامه باید گفت که برای اینکه فرد تبدیل به یک وکیل پایه یک دادگستری شود، باید به مدت دو سال نزد یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص دوره ی کار آموزی و تجربی را سپری نماید.

فردی که قصد دارد وکیل پایه یک دادگستری شود باید در جلسات دادرسی حضور فعال داشته باشد  و در تمامی زمینه‌های حقوقی تجربه و اطلاعات کسب نماید. علاوه برآن فرد کارآموز باید در جلسات آموزشی که توسط کانون وکلا که یکبار در هفته برگزار می‌شود نیز شرکت نماید و همچنین در آزمون مهارت‌های کامپیوتری (icdl) نمره قبولی را کسب کند.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

کلام آخر

ما همواره در این مقاله در مجله تاپتنا سعی داشتیم که شما عزیزان را با بهترین وکیل ملکی در تهران آشنا کنیم. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که دارای مشکلات ملکی و یا حقوقی هستید، بهتر است تحقیقات و بررسی های لازم را برای انتخاب وکیل خود انجام دهید.

بهتر است نسبت به تعهدات خود پایبند باشید، چرا که اگر قانون و یا موارد ذکر شده در قرارداد را زیر پای بگذارید، با شکست پرونده روبه رو خواهید شد. برای داشتن نتیجه ی مطلوب و پایان پرونده ی عالی و موفقیت پرونده بهتر است صداقت کامل را با وکیل خود داشته باشید. ممنون از شما دوستان عزیز که ما را تا پایان مقاله ی بهترین وکیل ملکی در تهران همراهی کرده اید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا