پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین دکتر نفرولوژی در تهران【سال1402】❤️ + لیست10تایی

هر فردي ممكن است در طول زندگي خود دچار بيماري هاي كليوي شود كه ما براي راهنمايي بيشتر، 10 تا از بهترین دکتر نفرولوژی در تهران را به شما معرفي خواهيم كرد تا شما بتوانيد هر گونه مشكل در حوزه نفرولوژي را راحت تر درمان كنيد.

نفرولوژي چيست؟

مي توان گفت كه هدف نفرولوژي پرداختن و درمان كردن بيماري هاي مرتبط با كليه در بزرگسالان و كودكان مي باشد؛ به فردي كه تخصص و تبحر كافي در اين علم دارد و مي تواند اين گونه بيماري ها را درمان كند، نفرولوژيست مي گويند.

نفرولوژي چيست؟

به طور كلي بيماري هاي مختلفي هستند كه ممكن است سلامت كليه ها را مختل كنند و تاثير منفي بر روي عملكردشان بگذارند كه يك نفرولوژيست به وسيله علم پزشكي نفرولوژي مي تواند به خوبي اين بيماري ها را درمان كند و اقدامات لازم براي پيشگيري از شدت گرفتنشان انجام دهد.

نفرولوژيست، كدام يك از بيماري هاي كليوي را مي تواند درمان كند؟

همان گونه كه گفته شد و مي دانيد، دكتر نفرولوژي مي تواند بيماري هاي كليوي را درمان كنند؛ بيماري هايي از كليه كه به دست نفرولوژيست قابل درمان هستند شامل موارد زير مي باشند :

 • درمان برخي از اختلالات مایعات و الکترولیت ها
 • وجود اختلال اسید – قلیای بدن
 • از بين بردن سنگ هاي كليه
 • درمان بیماری گلومرول
 • درمان كردن بیماری توبولوتریستی
 • كمك به درمان متابولیسم مواد معدنی
 • درمان بیماری حاد کلیوی
 • رفع نارسایی حاد کلیوی
 • درمان بیماری مزمن کلیه
 • رفع كردن نارسایی مزمن کلیه
 • انجام دیالیز

نفرولوژيست چه آزمايشات و تست هايي را بايد انجام دهد؟

در صورتي كه بهترين دكتر نفرولوژي در تهران بخواهد بيماري هاي كليوي را درمان كند، بايد برخي تست ها و آزمايش ها را بر روي بيماران خود انجام دهد تا نتايج قطعي از آن ها بدست بياورد و پس از آن براي درمانشان اقدام كند؛ اين تست ها به شرح زير مي باشند :

نفرولوژيست چه آزمايشات و تست هايي را بايد انجام دهد

1. آزمايش خون : آزمايش خوني كه براي بيماري هاي كليوي در نظر گرفته مي شود، مي تواند چندين فاكتور در خون را اندازه گيري كند كه فاكتورها در ادامه ذكر مي شوند؛ اولين فاكتور نرخ فیلتراسیون گلومرول مي باشد كه این تست براي اندازه گيري چگونگی ميزان تصفیه کنندگی خون توسط کلیه است كه این معیار در كساني كه كاهش مي يابد كه به بیماری کلیوی مبتلا شده اند.

دومين فاكتوري كه در آزمايش خون اندازه گيري مي شود سرم کراتینین مي باشد؛ کراتینین ماده اي دفع شدنی در بدن انسان مي باشد و اين ماده به مقدار بسيار زياد در خون كساني وجود دارد که چار سو عملکرد در کلیه شان شده.

سومين فاكتور مهم در آزمايش خون مربوط به كليه نيز نيتروژن اوره خون مي باشد كه این ماده نیز همانند کراتینین نوعي ماده دفعی مي باشد که اگر مقدار زیادي از آن در خون وجود داشته باشد، نشانه عملکرد غلط کلیه می باشد.

2. آزمايش ادرار : از طريق آزمايش ادرار نيز مي تواند فاكتورهاي مختلفي در ادرار را بررسي كرد كه آن ها را در ادامه براي شما ذكر خواهيم كرد؛ اولين فاكتور در آنالیز ادرار اين مي باشد كه این نمونه ادرار ممكن است از طريق یک سنجش، PH و در ضمن وجود مقدار غیر معمولي خون، گلوکز، پروتئین یا باکتری مورد آزمایش قرار گيرد.

فاكتور دوم كه مورد اندازه گيري قرار مي گيرد نسبت آلبومین/کراتینین مي باشد؛ در اين گونه آزمایش ادرار مقدار پروتئین آلبومین را در ادرار فرد بيمار اندازه می كنند؛ در صورتي كه آلبومین در ادرار وجود داشته باشد، عملکرد صحیح کلیه را مختل مي كند.

3. صافي كراتينين : از طريق روش صافي كراتينين نيز مي توان وجود برخي مشكلات كليوي را متوجه شد كه در اين روش مقدار کراتین را در 2 نمونه خون و ادرار مي توان جمع آوری كرد كه بايد اين آزمايش در 24 ساعت اندازه گيري که هدف آن محاسبه كردن مقدار کراتینینی است که از خون به ادرار می رود.

4. رويه ها : نه تنها يك نفرولوژيست مي تواند نتايج تست هاي ذكر شده را بازدید و مقایسه كند، بلكه ممکن است ايشان از روش هاي ديگري نيز استفاده كنند كه به شرح زير اند :

 • تصویربرداری كردن از کلیه ها مثل سونوگرافی، سی تی اسکن، یا آنالیز اشعه X شامل جاگذاری سوند دیالیز
 • بافت برداری کلیوی
 • پیوند کلیه

10 تا از بهترین دکتر نفرولوژی در تهران را بشناسید !

دکتر امیر ملک احمدی

دکتر امیرملک احمدی

دکتر امیر ملک احمدی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی می باشند و ایشان فارغ التحصیل دانشگاه شیراز هستند و در ضمن دارای بورد تخصصی اروپا می باشند؛ دکتر احمدی در انجمن ارولوژی ایران و انجمن ارولوژی اروپا عضو هستند و در ضمن ایشان یکی از بهترین دکتر نفرولوژی در تهران می باشند که شهرت بسیار زیادی بین مردم دارند.

خدمات دکتر امیر ملک احمدی :

 • درمان بیماری های خوش خیم و بدخیم پروستات
 • درمان سنگ های ادراری، نازایی، اختلالات جنسی از جمله اختلال نعوظ، زودانزالی، سرطان های دستگاه سیستم ادراری و تناسلی شامل سرطان کلیه،مثانه و بیضه
 • انجام اعمال جراحی سرپایی در مطب مثل سونوگرافی کلیه و مجاری ادراری،وازکتومی ،سیستوسکپی
 • اصلاح ختنه، بیوپسی بیضه، کرایوتراپی زگیل تناسلی
 • تزریق پاپاورین و تزریق BCG در مثانه و کلیه
 • انجام جراحی درمانی سرپایی ارولوژی در مطب

آدرس : تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ملت، جنب خیابان روانپور، ایستگاه خبرنگاران، برج جم، طبقه۸، واحد ۳

تلفن تماس : 02122654549

دکتر رزیتا حسینی

دکتر رزیتا حسینی

دکتر رزیتا حسینی فوق تخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار در کودکان و نوجوان می باشند که ایشان یکی از بهترین دکتر نفرولوژی در تهران می باشند؛ ایشان در لورد تخصصی رشته کودکان نفر اول شده اند و در بورد فوق تخصصی نفرولوژی و دانشیار مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر نفر برتر می باشند؛ ایشان تخصص های بسیاری در این زمینه دارند که شامل موارد زیر می باشد :

 • دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران
 • عضو انجمن نفرولوژی کودکان و نوجوانان بین المللی IPNA
 • عضو انجمن پیوند کودکان بین المللی IPTA
 • عضو انجمن پیوند آسیای جنوب غربی MESOT
 • عضو انجمن نفرولوژی کودکان و نوجوانان ایران

خدمات دکتر رزیتا حسینی :

 • پیوند کلیه
 • سیستینوزیس
 • اورولوژی کودکان
 • درمان سنگ های کلیه و مجاری ادرار
 • و …

آدرس : تهران، خیابان شریعتی، بین ظفر و میرداماد، خیابان مینا، پلاک 1، ساختمان سپهر، طبقه هفتم

تلفن تماس : 02122903047

دکتر کوروش علیزاده علمداری

دکتر کوروش علیزاده علمداری

دکتر کوروش علیزاده علمداری در سال 1371 مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را با موفقیت اخذ کرده اند و پس از آن در سال 1378 دوره تخصصی کودکان و نوزادان را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به پایان رساندند. ایشان در سال 1389 با مدرک فوق تخصص نفرولوژی اطفال یا فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری کودکان از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل گردیدند.

دکتر کورش علیزاده موفق به کسب رتبه اول بورد فوق تخصصی بیماری های کلیه کودکان در سال 1389 گردیدند؛ دکتر کوروش علیزاده علمداری فوق تخصص کلیه کودکان و متخصص کودکان و نوزادان در با بیش از 10 سال سابقه تخصصی پزشکی در تخصص اطفال به فعالیت پزشکی مشغول می باشند و ایشان یکی از بهترین دکتر نفرولوژی در تهران می باشند.

خدمات دکتر کوروش علیزاده :

 • درمان بیماری های گوارشی و تنفسی و حساسیتی و عفونی در نوزادان
 • درمان بیماری های گوارشی و تنفسی و عفونی و کلیه، مجاری ادراری و تناسلی در کودکان

آدرس : تهران، خیابان شهید بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان نیلوفر، طبقه 1، واحد 2

تلفن تماس : 32400842

دکتر مصطفی شریفیان

دکتر مصطفی شریفیان

دکتر مصطفی شریفیان در سال 1360 موفق به اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و سپس در سال 1364 دوره تخصص کودکان و نوزادان را در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رسانده و در سال 1374 با مدرک فوق تخصص کلیه، مثانه و مجاری ادراری کودکان از دانشگاه لندن فارغ التحصیل گردیدند.

دکتر شریفیان همچنین بیش از 100 مقاله تخصصی را در کنگره های خارجی و داخلی ارائه نموده اند و به عنوان پژوهشگر نمونه انتخاب گردیدند؛ ایشان یکی از بهترین دکتر نفرولوژی در تهران می باشند.

خدمات دکتر مصطفی شریفیان :

 • درمان بیماری های کلیه، مجاری ادراری و تناسلی

آدرس : تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، جنب ایستگاه مترو شریعتی، کوچه یاس، ساختمان پزشکان سینا

تلفن تماس : 02122251692

دکتر داریوش فهیمی

دکتر داریوش فهیمی

دکتر داریوش فهیمی در سال 1367 موفق به اخذ مدرک دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند و سپس در سال 1370 دوره تخصص کودکان و نوزادان را در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رسانده و در سال 1374 با مدرک فوق تخصص نفرولوژی کودکان از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل گردیدند.

دکتر داریوش فهیمی دارای بیش از 22 سال سابقه در تخصص نفرولوژی کودکان و از جمله پزشکان باسابقه در این حوزه می باشند همچنین دکتر فهیمی عضو انجمن نفرولوژی کودکان ایران نیز هستند و ایشان یکی از بهترین دکتر نفرولوژی در تهران هستند.

خدمات دکتر داریوش فهیمی :

 • مراقبت های عمومی نوزادان و کودکان
 • درمان بیماری کلیوی کودکان

آدرس : تهران، یوسف آباد، بالاتر از میدان کلانتری، نبش کوچه 47، پلاک 429، طبقه دوم، آپارتمان 6

تلفن تماس : 02188064774

دکتر اکبر عابدی

دکتر اکبر عابدی

دكتر اكبر عابدى داراى بورد تخصصى جراحى كليه و مجارى ادرارى، نابارورى و اختلالات عملكرد جنسى مردان از دانشگاه علوم پزشكى تهران مى باشند.

دكتر عابدى با بهره مندى از دانش جراحى مجارى ادرارى و آشنايى كامل به آناتومى و عملكرد آلت تناسلى داراى تجربه انجام بيش از دوازده هزار ختنه به روشهاى مختلف تحت بى حسى موضعى از نوزادى تا بزرگسالى مى باشد.

انجام ختنه نوزادى بدون حلقه، بدون بخيه، بدون استفاده از ليزر، كوتر و …و بدون خونريزى با ظرافت، حوصله و دقت، در كنار حفظ عملكرد و زيبايى ظاهرى نتيجه همين دانش و تجربه مى باشد.
تسلط كامل بر تكنيك هاى بى حسى و بى دردى باعث ايجاد فضاى آرام براى كودك ، والدين و پزشك در جهت انجام بهينه ختنه خواهد شد.
آشنايى با جديدترين تجهيزات تخصصى مورد استفاده در جراحى ختنه و فراهم آورى آن ، در كنار تاكيد بر ايمنى و بهداشت و استريليزاسيون وسايل و محل انجام عمل باعث بهبود سريع و بدون عارضه كودك بعد از ختنه مى شود.

 • انجام ختنه به روشهاى مختلف و در سنين مختلف
 • اصلاح و ترميم عوارض ختنه هاى قبلى
 • جراحى هاى ترميمى نقايص مادرزادى آلت و هيپوسپاديازيس
 • بررسى و پايش رشد و نمو جنسى و بلوغ

آدرس:  تهران ، پاسداران ، خيابان گل نبى ، پلاك ٣٤ ، واحد ١٤ ، طبقه چهارم

تلفن تماس: 02122895495

دکتر احمد رضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی جراح و متخصص کلیه و بهترین دکتر نفرولوژی در تهران و فوق تخصص اندویورولوژی و لاپاراسکوپی پیشرفته از دانشگاه علوم پزشکی ایران و نیز دارای فلوشیپ ناباروری مردان از پژوهشگاه رویان است از نخبه‌ های ارولوژی ایران که دارای شهرت بین المللی است و بیماران زیادی از کشور های دیگر برای درمان بیماری‌ های کلیوی سنگ ، پروستات و ناباروری نزد ایشان مراجعه می کنند.

مقطع پزشکی عمومی خود را در سال 1381 در دانشگاه علوم پزشکی ایران با رتبه ممتاز به پایان رساند و پس از موفقیت آزمون دستیاری در رشته ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد ، پس از موفقیت در آزمونهای ارتقا به عنوان رتبه اول بورد تخصصی ارولوژی از این دانشگاه فارغ تحصیل شد.

پس از دوران طرح تخصصی با رتبه یک و رشته فوق تخصصی اندو یورولوزی و لاپاراسکوپی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شد و پس از فارغ التحصیلی دوره فلوشیپ ناباروری مردان را در پژوهشگاه رویان گذراند .
از فعالیت های پژوهشی ایشان ارائه سخنرانی و مقالات متعدد داخلی و بین المللی در زمینه جراحی های لاپاراسکوپی ‌و کم تهاجمی در سنگ ها سیستم ادراری و نیز نقش تومور مارکرها در تشخیص سرطان های دستگاه ادراری است .

آدرس: خیابان ولیعصر ، توانیر ، میدان توانیر ، ساختمان طلا ، طبقه اول

تلفن تماس :  88203868-021 و 09126590455

دکتر سلمان اسلامی

دکتر سلمان اسلامی بهترین دکتر نفرولوژی در تهران اند که دارای بورد تخصصی ارولوژی و عضو انجمن اورولوژی ایران و اروپا می باشد. وی فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده و دوره تخصصی ارولوژی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با موفقیت گذرانده است.

خدمات دکتر سلمان اسلامی :

 • درمان سنگ کلیه و نارسایی کلیه
 • برداشتن کلیه
 • پیوند کلیه
 • درمان عفونت و درد مثانه
 • رفع افتادگی مثانه
 • سندروم مثانه درد ناک
 • بی اختیاری ادرار و ادرار خونی واریکوسل
 • جراحی میکروسرجری واریکوسل
 • آب آوردن بیضه
 • ورم بیضه
 • پیچ خوردگی بیضه
 • پروتز بیضه
 • آسیب بیضه
 • جراحی برداشتن بیضه
 • لیزر درمانی پروستات
 • جراحی برداشتن پروستات نعوظ دائم
 • جراحی افزایش طول آلت
 • پروتز آلت
 • درمان بیماری کجی آلت
 • درمان ناباروری در مردان
 • رفع اختلالات جنسی مانند دیر یا زود انزالی
 • درمان زگیل تناسلی و درمان تبخال تناسلی
 • ترمیم آلت و پیش اب راه
 • شب ادراری در کودکان
 • نارسایی کلیه در کودکان
 • درمان سرطان کلیه، مثانه، پروستات، بیضه و آلت تناسلی

آدرس : تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، روبروی بیمارستان جم کوچه شهید نظری، روبروی ام آر آی دکتر اطهری، ساختمان زهره، پلاک ۵۰، طبقه ۵، واحد ۱۶

روزهای حضور : روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۸

تلفن تماس : 02188343444

دکتر نعمت اله عطایی

دکتر نعمت الله عطایی

دکتر نعمت اله عطایی استاد تمام و متخصص بیماری های کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های کلیه و مجاری ادراری کودکان و نوجوانان و بهترین دکتر نفرولوژی در تهران می باشند؛ ایشان سال 1332 در شهر خرم دره ( استان زنجان) متولد شدند و پس از گذراندن تحصیلات ابتدایی در دبستان کوشش خرم دره، تحصیلات متوسطه در دبیرستان سعدی خرم دره، شرکت در کنکور سراسری در سال 1352 و قبولی در رشته پزشکی دانشگاه تهران، وارد دانشکده پزشکی شد؛ پس از 7 سال تلاش مداوم در نهایت در سال 1359  موفق به اخذ درجه دکترای پزشکی از دانشگاه تهران گردید.

آثار علمی دکتر نعمت اله عطایی :

 • به چاپ رساندنبیش از 58 مقاله تحقیقی در نشریات معتبر داخلی و بین‌المللی به زبان انگلیسی
 • به چاپ رساندن 19 مقاله تحقیقی در طب نفرولوژی کودکان در نشریات معتبر داخلی و به زبان فارسی همراه با خلاصه مقاله  به زبان انگلیسی
 • مجری بیش از32 طرح تحقیقاتی در طب نفرولوژی کودکان در دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • مشارکت در تالیف حداقل 3 کتابدررابطه با طب اطفال و بیماری های کلیه در کودکان

آدرس : خیابان آزادی، خیابان دامپزشکی، بین کارون و جیحون، پلاک 383

تلفن تماس : 66019821

دکتر اسفندیار بداغی

اسفندیاربداغی فرزند احمد علی بداغی در روز سیزدهم اسفند ۱۳۱۳ خورشیدی در شهر بیرجند به دنیا آمد. سال‌های نخست زندگی وی در نقاط مرزی وشهرهای استان‌های خراسان، سیستان و بلوچستان سرانجام شیراز به تندی گذشتند و در هفت سالگی در فردوس به دبستان رفت؛

ایشان در سال ۱۳۴۳ پس از یک سال خدمت در بخش کودکان، زمینه استفاده از بورس فرانسه به تشویق محمد قریب برایش فراهم گردید؛ در پاریس در بیمارستان Enfents Malades در کلینیک پروفسور روبرت دوباره به کار مشغول شد؛ به زودی بنا به توصیه استادش که سفارش به فراگیری در یکی از شاخه‌های طب اطفال مانند کلیه نموده بودند خود را به بخش پروفسور پی یر روایه نزدیک و کوشش دربه عهده گرفتن پروژه‌ای در بیماران کلیوی بخش ایشان نمود.

خدمات دکتر اسفندیار بداغی :

 • تشخیص و درمان بیماری مزمن کلیه CKD، نارسایی کلیه، نارسایی حاد کلیه، سنگ کلیه،
 • فشارخون بالا
 • پیوند کلیه
 • دیالیز
 • کیست ساده کلیه
 • درمان عفونت مجاری ادراری و عفونت کلیه (پیلونفریت)
 • درمان بیماری کلیوی دیابتی

آدرس : تهران، منطقه ۶، مطهری (تخت طاووس)، خیابان عبادی، بیمارستان طوس

تلفن تماس : ۰۲۱۸۸۷۱۴۸۹۱

چه زمان بايد به يك نفرولوژيست مراجعه كرد؟

چه زمان بايد به يك نفرولوژيست مراجعه كرد؟

دكتر مورد نظر شما مي تواند كمك بزرگي به جلوگیری كردن و درمان مراحل ابتدايي بیماری کلیه کند؛ برخي اوقات ممكن است كه در این مراحل ابتدايي، علائم خاصی وجود نداشته باشد كه مانند خستگی، مشکلات خواب و تغییرات در حجم ادرار است اما در صورتي كه شما به طور منظم آزمایش دهيد، می تواند بر چگونگي عملكرد کلیه تان نظارت كافي داشته باشد كه به ويژه در صورتي كه شما در ریسک ابتلا به بیماری کلیوی باشید؛ افرادي كه داراي فشار خون بالا، دیابت و مشکلات قلبی هستند، بيش از بقيه ريسك ابتلا به بيماري كليوي را دارند.

اگر كه خانواده ای داراي سابقه اي در زمينه مشکلات کلیوی باشد، بايد به طور منظم به بهترين دكتر نفرولوژي در تهران مراجعه كنند و آزمايش دهد كه اين كار می تواند علائمي كه منجر به كاهش يافتن عملکرد کلیه مي شوند را نمایان کند كه اين علائم شامل کاهش بافتن مقدار درجه فیلتراسیون گلومرول یا افزایش يافتن سطح آلبومین در ادرار فرد مي باشد.

در صورتي كه نتيجه هاي حاصل از آزمایش فرد نشان دهنده بدتر شدن عملکرد کلیه باشد، بايد دكتر داخلي كه متوجه اين موضوع شده است، شما را به سرعت به مطب بهترين دكتر نفرولوژي در تهران ارجاع دهد.

بهترين دكتر نفرولوژي در تهران چه خصوصياتي بايد داشته باشد؟

زماني كه شما دچار مشكلات كليوي مي شويد، به طور حتم اقدام به انتخاب بهترين پزشکان متخصص خواهيد كرد، در اين بين بايد به اين نكته توجه كنيد كه ايشان چه ويژگي ها و خصوصيات مثبتي دارند كه موجب درمان هرچه سريع تر و بهتر كليه شما مي شوند؛ در واقع خصوصياتي كه بايد ايشان داشته باشد شامل موارد زير اند :

بهترين دكتر نفرولوژي در تهران چه خصوصياتي بايد داشته باشد؟

 • بايد ايشان مدرك و تخصص معتبري در زمينه درمان بيماري هاي كليوي داشته باشند و مدركشان را از دانشگاه شناخته شده و معروفي دريافت كرده باشند.
 • دكتر بايد سابقه و تجربه بسيار درخشاني در اين زمينه داشنه باشند زيرا سابقه درخشان دكتر موجب درمان بهتر شما مي شود.
 • بايد دكتر تسلط كافي بر روي ابزار و تجهيزاتي كه استفاده مي كند داشته باشد زيرا در چنين صورتي مي تواند هر گونه بيماري كليوي را به راحتي درمان كند.
 • هزينه كه ايشان براي درمان از بيماران اخذ مي كنند بايد طوري باشد كه افراد با شرايط متفاوت، بتوانند آن را به راحتي پرداخت كنند.

هزينه درمان بيماري هاي كليوي توسط نفرولوژيست چه مقدار مي باشد؟

همان گونه كه شما مي دانيد، مانند درمان بيماري هاي ديگر نيز بايد براي رفع مشكلان كليوي خود نيز هزينه هايي را بپردازيد كه اين هزينه مربوط به آزمايشات و تست هاي مختلف و ويزيت و غيره مي باشد، اما مقدار مبلغي كه بايد پرداخت شود به موارد مختلفي بستگي دارد كه در ادامه ذكر خواهيم كرد.

به طور مثال نوع مشكل كليه مي تواند در هزينه تاثير بگذارد زيرا هر اندازه كه بيماري سخت تر و طاقت فرساتر باشد، بايد هزينه بيشتري براي درمان پرداخت؛ به طور كلي فاكتور هاي متفاوتي در اين زمينه موثر هستند كه شما مي توانيد براي اطلاع از هزينه دقيق درمان خود، به سايت ما مراجعه كنيد و پاسخ سوالات خود را بيابيد.

كلام آخر

در مقاله امروز تلاش خود را به كار گرفتيم تا اطلاعات مورد نيازي در رابطه با مشكلات كليوي و نفرولوژي در اختيار شما قرار دهيم و در ضمن 10 تا از بهترين دكتر نفرولوژي در تهران را به شما معرفي كرديم تا به راحتي دكتر مورد نظرتان را بيابيد.

از اين كه تا انتهاي مقاله ما را همراهي كرديد از شما ممنونيم و در صورتي كه هر گونه انتقاد يا پيشنهاد در زمينه نفرولوژي داريد مي توانيد از طريق سايت با ما در ميان بگذاريد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا