کسب و کار

بهترین مراکز خرید گوشی در تهران【سال1402】⭐+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مراکز خرید گوشی در تهران آشنا کنیم. تنوع و کیفیت محصولات الکترونیکی ، رقابت بین برند های تولید کننده گوشی همراه باعث شده است بیشترین و بهترین مراکز خرید گوشی در تهران واقع شود. این شهر دارای مجتمع ها و مراکز فروش گوشی تلفن ثابت و همراه ، سایر وسایل الکترونیکی است.

بهترین مراکز خرید گوشی در تهران چه ویژگی هایی دارند؟

این مراکز در حال رقابت با یکدیگر هستند. این مراکز بهترین خدمات محصولات الکترونیکی را در اختیار کاربران قرار می دهند. ما در این مقاله برند های پر فروش و آدرس و ساعت کاری مراکز فروش محصولات الکترونیکی و هم چنین بهترین مراکز خرید گوشی در تهران را معرفی می کنیم.

مراکز خرید و فروش گوشی موبایل فروشگاه ها ی بزرگی هستند که خدمات و محصولات دیجیتالی عرضه می کنند. افراد سعی می کنند بهترین مراکز خرید گوشی در تهران را پیدا کنند. ما در این مقاله سعی کریم پر فروش ترین و بهترین مراکز خرید گوشی در تهران را به شما معرفی کنیم.

شما باید برای خرید گوشی اطلاعات کافی داشته باشید تا خدای نکرده محصولات تقلبی به شما نفروشند.

چگونه گوشی های رفرش را از نو تشخیص دهیم؟

رفرش چیست: کلمه رفرش حتما به گوشتان خورده است. رفرش یعنی قلابی بودن گوشی در بازار گوشی کار کرده و دست دوم را به جای گوشی نو می فروشند. Refurbished تلفظ درست است و این روز ها رفرش جا افتاده است.

آیا می دانید چگونه می شود گوشی های نو را از کار کرده تشخیص داد؟ باید به بسته بندی آکبند توجه کنید. در مرحله بعدی به پیچ های گوشی توجه کنید. گوشی های رفرش با قطعاتی به فروش می رسند که اصلی نیستند.

چگونه گوشی های رفرش را از نو تشخیص دهیم؟

قیمت گوشی تلفن در مراکز تهران

قیمت گوشی موبایل به پنل آن بستگی دارد. دوربین ها، حافظه داخلی، سخت افزار، و…. مهم ترین مواردی هستند که در قیمت گوشی نقش مهمی دارند. قیمت گوشی موبایل مانند قیمت ماشین و وسایل دیگر در حال بالا رفتن است.

اگر شما قصد این را دارید گوشی موبایل خود را عوض کنید، قیمت مناسب گوشی یکی از مهم ترین ویژگی های خرید شما است. مراکز نام برده شده که از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران می باشند، به شما برای خرید گوشی مناسب کمک میکنند.

اگر شما به دنبال گوشی موبایل ارزان و با کیفیتی مطلوب هستید. شما می توانید پایین ترین قیمت بروز گوشی تلفن را در مراکز فروش گوشی موبایل علاالدین، چارسو، پایتخت خریداری کنید.

برای خرید گوشی مناسب باید بدانید چه مدل و برندی مد نظر شما است و هزینه صرف خرید گوشی چه مقدار است. در مراکز بازار موبایل 1 به شما کمک می کنند بهترین موبایل متناسب با شرایطتان را خریداری کنید.

ما در این مقاله بررسی بهترین مراکز خرید گوشی در تهران را آغاز کردیم. بازار موبایل ایران یکی از مراکز خرید و فروش گوشی و لوازم جانبی است. و برند های متنوعی در این مراکز وجود دارد، امید واریم مطالب خوبی را در اختیار شما بگذاریم.

پاساژ علاالدین

پاساژ علاالدین

پاساژ علاالدین یکی از پر فروش ترین بازار های فروش محصولات الکترونیکی و هم چنین از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران است. پاساژ علاالدین در بهترین نقطه تهران قرار دارد. این پاساژ از سال 78 فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات الکترونیکی تلفن همراه آغاز کرد.

در حال حاظر با 1100 فروشگاه ، گوشی تلفن و لوازم الکترونیکی به بورس فروش گوشی تبدیل شده است. در پاساژ علا الدین می توانید تنوع موبایل ، وسایل جانبی و….. را خریداری کنید. پاساژ علاالدین یکی از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران به شمار می رود.

اگر شما به دنبال تنوع محصولات جانبی و برند های پر فروش هستید پاساژ علاالدین می تواند انتخاب خوبی باشد.

برند های پر فروش در این مراکز:

تعمیر وسایل الکترونیکی: در طبقه پایین پاساژ علا الدین تعمیر گوشی تلفن همراه و وسایل الکترونیکی انجام می شود. فروش گوشی موبایل و تبلت در طبقه اول و دوم این پاساژ به فروش می رسد.

آدرس مجتمع: تهران- تقاطع خیابان حافظ و جمهوری- نبش پل حافظ

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه ساعت 9 صبح تا 9 شب – جمعه ساعت 11 تا 6 عصر

شماره تلفن: 02166755000

پاساژ چارسو

پاساژ چارسو

پاساژ چارسو خوش ساخت ترین مجتمع های مدرن در تهران است. این پاساژ که یکی از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران است، در تقاطع خیابان جمهوری و حافظ قرار دارد. پاساژ چارسو یکی از رقیب های پاساژ علاالدین است. پاساژ پارسو یکی از مراکز فروش گوشی موبایل به شمار می رود.

یکی از مزایای این مجتمع طراحی زیبا و منحصر به فرد و تنوع محصولات جانبی ، فروش بهترین برند های گوشی همراه و…. می باشد.

این مجتمع دارای 7 طبقه است. این مراکز غیر از فروش محصولات الکترونیکی و گوشی تلفن همراه، پردیس سینمایی دارد. پاساژ چارسو با وجود بورس مرکز فروش گوشی و سالن سینما مدرن به یکی از جاذبه های گردشگری تهران تبدیل شده است. روزانه جمعیت زیادی به این مراکز سر می زنند و محو طراحی شیک مجتمع می شوند. این مجتمع دو ورودی دارد.

اگر به دنبال مرکز خرید و فروش گوشی، وسایل جانبی و هم چنین مکانی دیدنی هستند ما به شما مجتمع چارسو را پیشنهاد می دهیم.

برند های پر فروش در این مراکز :

 • ال جی
 • سامسونگ

فودکویت: در طبقه پنجم این مجتمع تنوع غذا های ایرانی و خارجی وجود دارد. می توانید در منو این مجتمع غذا های ایرانی و ایتالیایی و… را مشاهده کنید.

سالن سینما: پاساژ چارسو یکی از مراکز فرهنگی است و فیلم های روز در این سالن ها نمایش می شود .

آدرس مجتمع: تهران- تقاطع جمهوری و حافظ

ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه 10 صبح تا 11 شب پنج شنبه – جمعه 10 صبح تا 9 شب

برای خرید و فروش گوشی موبایل و وسایل جانبی و تماشای فیلم سینمای و …. به این مجتمع سر بزنید.

شماره تماس: 02161720000

بازار موبایل ایران1

بازار موبایل ایران یکی از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران. وسایل جانبی محصولات الکترونیکی و… در این مرکز به فروش می رسد.این مجتمع دارای 14 طبقه است. 9 طبقه پارکیک و 5 طبقه مرکز فروش وسایل جانبی، دوربین فیلم برداری، لپ تاب، تبلیت، گوشی موبایل و… است. برای خرید دوربین های مدار بسته مجتمع موبایل 1 می تواند انتخاب بهتری باشد.

برند های پر فروش در این مراکز:

 • سامسونگ
 • ال جی
 • اَپل

امکانات دیگر این مجتمع: مرگز خرید و فروش گوشی موبایل ،کافی شاپ، رستوران و… می توان نام برد.

آدرس: تهران- خیابان حافظ- پایین تر از جمهوری

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه ساعت 9 صبح تا 9 شب – جمعه 9 صبح تا 5 عصر

می توانید برای خرید و فروش وسایال الکترونیکی ، دوربین دار بسته و… از مجتمع بازار ایران1 دیدن کنید.

بازار موبایل ایران2

بازار موبایل ایران2

بازار موبایل2 شعبه دوم بازار موبایل می باشد که این مرکز نیز یکی دیگر از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران می باشد.  بازار موبایل ایران2 در خیابان حافظ پایین تر از جمهوری است. این مجتمع 7 طبقه دارد. 3 طبقه آن خدمات و تجاری خرید و فروش موبایل و وسایل جانبی است. و 3 طبقه دیگر پارکینگ و یکی از طبقه ها نمایشگاه است.

این مجتمع یکی از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران، وسایل جانبی ، دوربین ، کنسول بازی وجود دارد. برای خرید و فروش خدمات الکترونیکی و… مجتمع بازار موبایل 2 می تواند انتخاب خوبی باشد.

برند های پر فروش:

 • ال جی
 • سامسونگ

امکانات رفاهی: رستوران ، کافی شاپ، اتاق سیگار و….. می توان اشاره کرد.

آدرس: تهران- بزرگراه سعیدی- چهار راه یافت آباد- یافت آباد شرقی

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 9 شب – جمعه 9 صبح تا 8 شب

برای خرید و فروش موبایل و وسایل جانبی به این مجتمع سر بزنید.

پاساژ پایتخت

پاساژ پایتخت

در سال 89 پایتخت جایزه تندیس طلایی فروش محصولان الکترونیکی را دریافت کرد. پاساژ پایتخت یکی از پرفروش ترین مناطق خرید و فروش وسایل الکترونیکی ، گوشی تلفن همراه و… هم چنین یکی از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران است. این مجتمع در منطقه 3 تهران قرار گرفته است.

برای خرید و فروش محصولات با کیفیت و دارای ضامن نامه معتبر پاساژ پایتخت انتخاب بسیار عالی می تواند باشد. پاساژ پایتخت یکی از مراکز فروش موبایل، تبلت، قطعات سخت افزاری، وسایل جانبی و… می باشد. پاساژ پایتخت یکی از با سابقه ترین مرکز فروش وسایل دیجیتالی در تهران می باشد.

آدرس: خیابان ولیعصر – ابتدای میر داماد

ساعت کاری: شنبه تا پنج شنبه ساعت 9:30 صبح تا 9:30 شب

برای خرید و فروش موبایل و وسایل جانبی ، قطعات سخت افراری کامپیوتر و کنسول بازی برای کودکان و جوانان و… از این مجتمع دیدن کنید.

بازار موبایل شرقی

بازار موبایل شرقی

این مجتمع یکی از پر فروش ترین مراکز فروش گوشی موبایل ، تبلت ، خرید سیم کارت ، وسایل و قطعات سخت افزاری به شمار می رود. تعمیر گوشی و وسایل جانبی در این مجتمع پذیرفته می شود. این مرکز یکی از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران می باشد.

برند های پر فروش در این مراکز:

 • سامسونگ
 • ال جی
 • اَپل
 • هوآوری
 • سونی

آدرس: تهران- چهار راه تلفن خانه- خیابان شهید ثانی

ساعت کاری: شنبه تا جمعه ساعت 10 صبح تا 10 شب

می توانید برای خرید و فروش ، تعمیر گوشی تلفن ، وسایل جانبی و تعمیر گوشی تلفن همراه ، وسایل جانبی ، دوربین مدار بسته قطعات کامپیوتری و…. به این مجتمع سر بزنید.

ایران مال

ایران مال

قطعا نام ایران مال به گوشتان آشنا می باشد. در واقع ایران مال بزرگ ترین مرکز خرید خاورمیانه می باشد که از عظیم ترین پروژه های تجاری دنیا به حساب می آید. هم چنین یکی از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران می باشد. این مکان به قدری بزرگ است که برخی از آن به عنوان شهر یاد می کنند.

جالب است بدانید که تنها حدود 25 درصد این پروژه مختصِ مرکز خرید می باشد و دیگر بخش های گوناگونی که در آن قرار دارد، ساعات بسیار جذابی را برای شما رقم می زند.

مرکز خرید ایران مال دارای 700 واحد تجاری است که در فضایی 300 هزار متر مربعی طراحی شده است؛ البته بسیاری از این واحدها هنوز فعالیت خود را آغاز نکرده اند. یکی از خصوصیات این مرکز خرید، تمایز بخش های تجاری آن می باشد که مراجعه کنندگان به راحتی می توانند به بخش مورد نظر خود بروند.

لازم به ذکر است که بگوییم بزرگ ترین هایپر مارکت تهران هم در دل این مجموعه تجاری اداری تفریحی قرار دارد که بین ساعات 9 الی 24 می توانید برای خرید به آن مراجعه کنید.

هم چنین تعداد 200 رستوران و کافی شاپ و 4 فودکورت در ایران مال افتتاح شده است.

آدرس: تهران- اتوبان همت غرب- اتوبان شهید خرازی- بعد از خروجی دریاچه چیتگر

مرکز خرید سانا

مرکز خرید سانا

سانا سنتر مرکز خریدی است که ظاهر عجیبی ندارد و طراحی آن ساده می باشد ولی مکان لوکس و مناسبی است که هر فردی با هر سلیقه ای می تواند در آن خرید نماید. به طور کلی در این مجتمع تجاری اداری، 10500 مترمربع واحد تجاری، 3 هزار مترمربع فودکورت و رستوران و 9400 مترمربع واحد اداری وجود دارد.

هم چنین یکی از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران می باشد و افراد زیادی در آن ها مشغول به فعالیت هستند. فودکورت این مرکز خرید که در قسمت بام واقع شده، دارای فضایی دنج و دل انگیز است که توجه ها را به خود جلب نموده است.

فروشگاه های این مجموعه:

 • الکترونیک و موبایل 2
 • فرهنگی، هنری،صنایع دستی 3
 • داروخانه 1
 • پوشاک زنانه 18
 • پوشاک مردانه 10
 • پوشاک بچه گانه 6
 • کیف و کفش 10
 • ورزشی 5
 • عطر و آرایشی 1
 • طلا و جواهر 6
 • ساعت/زیورآلات/ عینک 6
 • اسباب بازی 6
 • سیسمونی 2
 • لوازم خانگی

آدرس: تهران- بلوار اندرزگو- بین خیابان علوی و کوچه زمانی

مرکز خرید کورش

مرکز خرید کورش

مرکز خرید کوروش با موقعیت مکانی بسیار خوبی که دارد، مورد توجه بسیاری از شهروندان تهرانی قرار گرفته است. تنوع خدماتی که در این مکان عرضه می شود آنچنان گسترده است که به تمامی نیاز های شهروندان و هم چنین مسافران، به درستی پاسخ می دهد.

این مرکز از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران می باشد. یکی از مهم ترین بخش های مرکز خرید کوروش که استقبال بسیار خوبی از آن صورت گرفته، پردیس سینمایی آن است. بخش های مختلف این پاساژ 9 طبقه عبارت اند از:

پارکینگ های مجموعه با ظرفیت 1600 خودرو

طبقه زیر زمین دوم شامل: گل فروشی، هایپر استار مارکت، کافی شاپ

طبقه زیر زمین اول شامل: بورس طلا، سکه و جواهر، کافی شاپ

طبقه همکف شامل: بورس طلا، سکه و جواهر

طبقه اول شامل: بورس موبایل و اتاق سیگار

طبقه دوم شامل: سرزمین بازی، فودکورت، ال سی وایکیکی

طبقه سوم شامل: سینما، خانه کودک، فست فود، کافی شاپ

طبقه چهارم شامل: سینما (سالن های 1 تا 6)، کافی شاپ و رستوران

طبقه پنجم شامل: مدیریت، واحد های اداری، واحد های فروش، سالن وی آی پی، کافی شاپ، اتاق سیگار، رستوران، نمازخانه

طبقه ششم شامل: سینما (سالن های 7 تا 12)، رستوران

بام کوروش شامل: فودکورت

آدرس: بزرگراه ستاری/ تقاطع خیابان پیامبر مرکزی

مرکز خرید مگامال

مرکز خرید مگامال

یکی از بهترین مکان هایی که جهت خرید و تفریح می توانید انتخاب نمایید “مگامال” نام دارد. این مجتمع تجاری در 9 طبقه طراحی شده که علاوه بر فروشگاه های لباس و پوشاک، لوازم ورزشی، لوازم الکترونیکی، مبلمان، فرش و موکت، هایپرمارکت، صنایع دستی، محصولات فرهنگی، طلا و جواهرات، هایپرمارکت و لوازم خانگی، پردیس سینمایی و شهربازی نیز یکی از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران می باشد.

ایستگاه متروی شهرک اکباتان در جوار این مجتمع تجاری تفریحی قرار دارد، از همین رو بازدید کنندگان به راحتی می توانند به این مکان مراجعه کنند.

آدرس: تهران- بزرگراه شهید ستاری- شهرک اکباتان فاز 2- میدان شهید صارمی

یک گوشی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

با توجه به تنوع روزافزون گوشی های هوشمند، انتخاب یک گوشی خوب روز به روز دشوارتر می شود؛ بنابراین لازم است با برخی از عملکردهای ضروری این محصولات آشنا شویم تا بتوانیم از بین گزینه های موجود و با توجه به هزینه ای که قصد داریم بپردازیم، انتخاب مناسبی انجام دهیم.

انتخاب یک گوشی خوب می تواند تصمیم سختی باشد؛ چرا که ممکن است نتوانید تمام خواسته های خود را یکجا داشته باشید. با ما همراه باشید تا با چند مورد از عملکرد های ضروری یک گوشی خوب هوشمند آشنا شوید.

 • صفحه نمایش فراهم کننده دسترسی سریع (Ambient display)
 • حفاظت در برابر آب و خاک
 • پشتیباتی از سیستم پرداخت با تلفن همراه.
 • صدای استریو
 • عمر باتری مناسب
 • دسترسی سریع به دوربین
 • شارژ سریع، بدون نیاز به سیم
 • قابلیت جابه جایی کامل اطلاعات بین دستگاه های مختلف
 • حالت پیشرفته خواندن از روی گوشی

اگر در حال پرداخت پول نسبتا زیادی هستید، برای شما ایده آل است که عمر باتری شما حداقل دو روز باشد. باتری ای که دائما در حال خالی شدن است، بسیار آزاردهنده است.

آیا نگران نبودن از این که چه زمانی دوباره قادر به شارژ گوشی خود خواهید بود عالی نیست؟ این موضوع تنها نیازمند بهینه سازی مناسب سیستم است.

امروزه، دوربین ها یکی از موارد اصلی مورد نیاز یک گوشی خوب هستند، چراکه ما خواستار ثبت لحظات به یاد ماندنی خود توسط گوشی هوشمندمان هستیم، پس یک دوربین عالی یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه کنیم.

اگر شما فرصت گرفتن یک عکس خوب را پیدا کنید، احتمالا می خواهید سریع تر این کار را انجام دهید. بنابراین نکته مهم این است که باز کردن دوربین گوشی شما نباید وقت زیادی از شما بگیرد. برای مثال موتورولا، راهکار خوبی دارد، با دوبار فشردن دکمه Power، دوربین گوشی باز خواهد شد. وجود داشتن چنین میانبرهایی در تمام دستگاه ها می تواند بسیار مفید باشد.

قابلیت Handoff که در iOS وجود دارد اما در اندروید خیر، به شما اجازه جا به جایی اطلاعات بین دستگاه های متفاوت را می دهد. برای مثال، هر آن چه شما بر روی کامپیوتر خود انجام می دهید به صورت خودکار در گوشی هوشمند شما نیز خواهد بود و بالعکس. این قابلیت هم چنین باعث استفاده کمتر از سیم می شود!

هنگامی که موضوع ما باتری ها هستند، خوب است که در رابطه با شارژ بدون سیم هم صحبت کنیم. این نوع شارژ سریع و آسان است. همچنین برای شرایطی که مجبور به ترک خانه هستید اما به یکباره متوجه شارژ اندک گوشی خود می شوید بسیار مناسب است.

یک گوشی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

 

مقایسه گوشی در مراکز تهران

امروزه خرید گوشی کمی دشوار شده است. قیمت موبایل به شکل حیرت انگیزی در حال بالا رفتن است . در 15 سال پیش گوشی موبایل تفاوت با هم نداشتند و نیازی نبود مقایسه کنیم مدل و برند گوشی ها را با هم اما امروزه تنوع و برند های بسیاری در حال رقابت باهم هستند تا بتوانند در بازار موبایل فروش بیشتری داشته باشند.

از بهترین مراکز خرید گوشی در تهران می توان به مجتمع علاالدین ، پاساژ چارسو ، پاساژ پایتخت ، بازار موبایل ایران 1، شعبه 2 بازار موبایل ایران 2 و…. که در بالا نام بردیم اشاره کرد.

کلام آخر

از شما دوستان عزیز نهایت تشکر را داریم که تا پایان مقاله معرفی بهترین مراکز خرید گوشی در تهران با ما همراه بودید. سایت تاپتنا همواره سعی بر این داشته که بهترین مراکز خرید گوشی در تهران را به شما معرفی کند. لطفا نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

3.4/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا