پزشکان

بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران【سال1402】⭐ + لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران را به شما معرفی کنیم. افراد زیادی هستند که قادر به حرکت کردن نیستند و برای انجام کارهای شخصی خود وابسته به دیگران می‌باشند. این مشکل به تدریج آن‌ها را خسته و افسرده می‌کند از طرفی به علت عدم تحرک، ماهیچه‌های بدنشان سریع‌تر تحلیل می‌رود و در معرض انواع عفونت‌ها قرار می‌گیرند. فیزیوتراپی معجزه‌ای در درمان این افراد محسوب می‌شود زیرا نه تنها آسیب‌های اسکلتی عضلانی بیماران را درمان می‌کند بلکه به آن‌ها مدیریت بیماری‌های مزمن را می‌آموزند.

فیزیوتراپی چیست؟

فیزبوتراپی از دو کلمه فیزیو به معنی فیزیک و تراپی به معنی درمان تشکیل شده است و فیزیوتراپی، علم استفاده از عوامل فیزیکی برای درمان می‌باشد. هدف اصلی فیزیوتراپی، افزایش توانایی بیمار و استفاده از کم‌ترین توانایی برای انجام بیشترین فعالیت‌های روزمره است البته کاهش درد نیز یکی دیگر از اهداف فیزیوتراپی می‌باشد. بیماری‌های اسکلتی عضلانی، عصبی عضلانی، انواع درد‌ها مثل کمر درد، درد مفاصل رماتیسم، دیسک گردن و کمر و فلج مغزی یا ضایعات ناشی از تصادف و ضایعات ورزشی و… به کمک علم فیزیوتراپی قابل درمان هستند.

بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران از هیدروتراپی، حرکت درمانی، ماساژ الکتریکی و الکتروتراپی و… برای درمان بیماری‌ها استفاده می‌کند. او بدون نیاز به تجویز دارو و جراحی کیفیت زندگی بیماران را بهبود می‌بخشد.فیزیوتراپی دامنه وسیعی از بیماری‌های مربوط به سیستم تنفسی، قلبی عروقی، عصبی-عضلانی و اسکلتی عضلانی است را درمان می‌کند در واقع هم نوعی درمان است و هم نوعی پیشگیری از آسیب برای افرادی که نیازمند بهبود عملکرد خود می‌باشد به طور مثال در بیماری ام اس که یک بیماری پیشرونده است فیزیوتراپی به افراد کمک می‌کند تا توانایی‌های موجود خود را حفظ و تقویت کنند.

فیزیوتراپیست هم‌چنین به بیماران سکته مغزی کمک می‌کند تا با بدست آوردن توانایی‌های جدید، بتواند فعالیت‌های روزانه خود را انجام دهد. او به بیمار کمک می‌کند تا اشیا را به گونه‌ای حرکت دهد و بلند کند که آسیبی به خود وارد نکند و در وضعیت‌های مختلف از خود در برابر آسیب دیدگی و ایجاد مشکلات اسکلتی عضلانی محافظت کند هم‌چنین به بیمار می‌آموزد با تغییر سبک زندگی و انجام ورزش‌های منظم و تغذیه سالم، وزنی متعادل داشته باشید تا دامنه حرکتش بهبود یابد.

خدمات بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران

تمرین درمانی: بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران از تمرینات فیزیکی و حرکات مختلف برای تقویت عضلات و افزایش توانایی حرکت بیماران استفاده می‌کند هم‌چنین فیزیوتراپ ورزش‌های خاصی را برای بیمار تجویز می‌کند مانند ورزش در آب او در هنگام انجام تمرین‌ها در کنار بیمار است و در انجام حرکات در مواقع لازم به او کمک می‌کند تا فرد سریع‌تر و موثرتر درمان شود در مجموع فیزیوتراپ با انجام تمرین درمانی به کاهش درد، تقویت عضلات، بهبود تعادل و افزایش انعطاف ‌پذیری عضلات بدن بیمار کمک می‌کند.

الکتروتراپی: بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران از جریان الکتریکی برای بهبود بیماری‌ها و مشکلات جسمی استفاده می‌کند در این روش جریان الکتریکی به کمک الکترودهایی به مناطق مختلف بدن بیمار اعمال می‌شود و القای جریان الکتریکی در بافت نرم، منجر به افزایش جریان خون موضعی و تحریک عضلات می‌شود و ماهیچه‌ها تحت تاثیر سیگنال‌هایی که از مغز و سیستم عصبی دریافت می‌کنند شروع به حرکت خواهند کرد وجود این جریان خارجی کار مشابه مغز و سیستم عصبی را انجام می‌دهد و حرکت عضلات را تسهیل می‌کند.

طب سوزنی: بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران با استفاده از طب سوزنی، سوزن‌های نازک و تیز را در نقاط مشخصی از بدن قرار می‌دهد. این روش به تعادل انرژی در بدن و رفع علائم بیماری‌های جسمی و روانی کمک می‌کند. هدف طب سوزنی، آزاد کردن انرژی در مسیرهای حبس شده و انتقال انرژی به نقاط فاقد انرژی است. ترکیب طب سوزنی و فیزیوتراپی روشی موثر برای کاهش درد، کاهش التهاب و سفتی عضلات می‌باشد هم‌چنین بیمار بعد از انجام طب سوزنی می‌تواند تکنیک‌های فیزیوتراپی مبتنی بر ورزش را انجام دهد.

مهارت درمان با دست: فیزیوتراپیست، مفاصل، عضلات و بافت‌های بدن را به صورت فیزیکی ماساژ می‌دهد تا علاوه بر کاهش درد، موجب افزایش جریان خون و تسهیل روند بهبودی شود. درمان به روش دستی می‌تواند برای هر عضله یا بافت منقبض شده و متورم به کار رود. فیزیوتراپیست از درمان دستی برای کاهش درد، افزایش توان حرکتی و بهبود عملکرد بعد از در رفتگی مچ پا، درد آرتروز زانو و لگن، گردن درد‌های مزمن همراه با یا بدون سردرد و… استفاده کند.

خدمات بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران

برخی بیماری‌هایی قابل درمان با فیزیوتراپی

بیماری‌های مغز و اعصاب: هدف بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران، جلوگیری از پیشرفت بیماری و فعال نگه داشتن عضلات و انعطاف‌پذیری مفاصل می‌باشد تا عملکرد حرکتی افراد بهبود یابد. بیماری‌هایی مانند: سکته مغزی، آسیب نخاعی و پارکینسون در عملکرد مغز، نخاع و اعصاب تاثیر گذار هستند و موجب از دست دادن توانایی حرکت، بی‌حسی، عدم هماهنگی و تعادل فرد می‌شوند و ادراک، گفتار، حافظه و شناخت فرد را تحت تاثیر قرار می‌دهند. فیزیوتراپیست با افزایش حرکت مفاصل، کشش عضلات و انجام تمریناتی برای حفظ تعادل، غذا خوردن و… کیفیت زندگی افراد را بهبود می‌بخشد.

بیماری‌های قلبی عروقی و تنفسی: بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران در پیشگیری و توانبخشی بیماران مبتلا به آسیب‌های قلبی و تنفسی که دچار تنگی نفس، سرفه مداوم، آسم، برونشیت، فشار خون، آنژین، عفونت‌های تنفسی، ذات الریه و… هستند با انجام برنامه‌های درمانی مانند: تمرین تنفس عمیق، کمک به سرفه کردن و مدیریت تنگی نفس، تمرینات تنفسی و گردش خون، آموزش نحوه حرکت ایمن در رختخواب، طرز نشستن، ایستادن و راه رفتن و نحوه استفاده از وسایل کمک حرکتی و… یاری می‌رساند.

بیماری‌های ارتوپدی و آسیب‌های ورزشی: فیزیوتراپیست، بیماری‌های مربوط به استخوان‌ها و مفاصل و آسیب‌های ورزشی مانند: آرتریت روماتوئید، درد کمر و گردن، پوکی استخوان، سندرم تونل کارپال، رگ به رگ شدن رباط‌ها، سفتی عضلات و… را درمان کرده تا بیمار قدرت، تحرک و کیفیت زندگی خود را بازیابد و برای این کار از اولتراسوند‌تراپی، تمرینات توانبخشی، ماساژ با فشار کم و… استفاده می‌کند.

10 تا از بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران را بشناسید!

دکتر مریم بازاری دلاور

دکتر مریم بازاری دلاور

دکتر مریم بازاری دلاور، پزشک مجرب، حرفه ای و فوق تخصص فیزیوتراپی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران شناخته می‌شوند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی و متخصص فیزیوتراپی از دانشگاه ایران می‌باشند. دکتر بازاری دلاور، عضو انجمن نظام پزشکی ایران هستند و در حال حاضر مشغول خدمات درمانی در کلینیک فیزیوتراپی نیک می‌باشند.

خدمات:

 • درمان درد زانو
 • درمان درد سیاتیک
 • لیزردرمانی
 • درمان درد شانه
 • شاک ویوتراپی

آدرس: مازندران، بابلسر، خیابان امام خمینی، کوچه امام خمینی 3 (کوچه بهار)، 20 متر داخل کوچه، کلینیک فیزیوتراپی نیک

شماره تماس: 35259951-011

دکتر زهرا برخور

دکتر زهرا برخور

دکتر زهرا برخور، پزشک با تجربه و فوق تخصص فیزیوتراپی در مازندران هستند. ایشان تخصص بالایی در زمینه رفع گرفتگی‌های حاد و مزمن عضلات مختلف و طب سوزنی دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی و متخصص فیزیوتراپی از دانشگاه تهران می‌باشند. دکتر برخور‌، عضو هیئت مدیره نظام پزشکی ایران هستند و توانایی منحصر به فردی در درمان انواع درمان انواع بیماری‌های اسکلتی و عضلانی دارند.

خدمات:

 • طب سوزنی
 • درمان انواع بیماری‌های اسکلتی و عضلانی
 • کاهش انواع درمان‌های مفصلی مانند کمردرد زانودرد و گردن درد
 • رفع گرفتگی‌های حاد و مزمن عضلات مختلف
 • مگنت درمانی

آدرس: مازندران، آمل، روبروی کلینیک بیمارستان 17 شهریور، ساختمان دی، طبقه 2، واحد 7

شماره تماس: 44155088-013

دکتر محمدحسین رضایی

دکتر محمدحسین رضایی

دکتر محمدحسین رضایی، پزشک زبده و فوق تخصص فیزیوتراپی در مازندران هستند. ایشان تخصص و تکنیک ویژه‌ای در زمینه درمان تخصصی آب ورزشی و بازتوانی ورزشی دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی و متخصص فیزیوتراپی از دانشگاه شهید بهشتی تهران می‌باشند. دکتر رضایی، عضو انجمن نظام پزشکی ایران هستند و خدمات و برنامه جامعی را برای مراجعین عزیز انجام می‌دهند.

خدمات:

 • درمان تخصصی آسیب‌های ورزشی ارتوپدی
 • بیماری‌های مغز و اعصاب
 • اصلاح ناهنجاری‌های ستون فقرات و اندام‌ها
 • درمان تخصصی دیسک و اختلالات ستون فقرات
 • بازتوانی ورزشی

آدرس: مازندران، ساری، فرهنگ، شهریار 3، طبقه 3، واحد 308

شماره تماس: 09911536642

دکتر رقیه موسوی خطیر

دکتر رقیه موسوی خطیر

دکتر رقیه موسوی خطیر، پزشک کاربلد، با تجربه و فوق تخصص فیزیوتراپی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران شناخته می‌شوند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی و متخصص فیزیوتراپی از دانشگاه ایران می‌باشند. دکتر موسوی خطیر، استادیار دانشگاه علوم پزشکی بابل هستند و تمامی خدمات درمانی در زمینه درمان آسیب‌های ورزشی و شاک ویوتراپی را در محیطی لوکس و آرام برای مراجعه‌کنندگان عزیز ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • درمان آسیب‌های ورزشی
 • درمان کمردرد حاد و مزمن
 • شاک ویوتراپی
 • بيوفيدبك تراپي
 • درمان‌های تخصصی اختلالات عضلانی اسكلتی و عصبی

آدرس: مازندران، بابل، میدان باغ فردوس، جنب بانک رسالت، کلینیک فیزیوتراپی تخصصی دکتر رقیه موسوی خطیر

شماره تماس: 32369585-011

دکتر راضیه احمدی

دکتر راضیه احمدی

دکتر راضیه احمدی، پزشک کاربلد، خوش برخورد و فوق تخصص فیزیوتراپی در مازندران هستند. ایشان تخصص و مهارت بی نظیری در زمینه فیزیوتراپی دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی و متخصص فیزیوتراپی از دانشگاه ایران می‌باشند. دکتر احمدی، عضو انجمن نظام پزشکی ایران هستند.

خدمات:

 • درمان تخصصی آسیب‌های ورزشی ارتوپدی
 • رفع گرفتگی‌های حاد و مزمن عضلات مختلف
 • طب سوزنی
 • درمان درد سیاتیک
 • لیزردرمانی

آدرس: مازندران، چالوس، خیابان امام خمینی، کوچه سلامت، مجتمع پزشکان مرکزی، طبقه 1

شماره تماس: 44450244-011

دکتر‌ پگاه مظلومی شوریجه

دکتر‌ پگاه مظلومی شوریجه

دکتر‌پگاه مظلومی شوریجه، بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران هستند. ایشان مهارت بالایی در زمینه درمان درد سیاتیک دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی و متخصص فیزیوتراپی از دانشگاه مازندران می باشند. دکتر مظلومی شوریجه، عضو انجمن نظام پزشکی ایران هستند و تمامی خدمات درمانی زیر نظر ایشان با بهترین کیفیت انجام می‌شود.

خدمات:

 • درمان درد سیاتیک
 • اصلاح ناهنجاری‌های ستون فقرات و اندام ها
 • شاک ویوتراپی
 • مگنت‌تراپی
 • درمان آرتروز و سائیدگی زانو

آدرس: مازندران، قائم شهر، یاس 5، مجتمع دریای نور

شماره تماس: 44481068-011

دکتر تهمینه ایران دوست

دکتر تهمینه ایران دوست

دکتر تهمینه ایران دوست، پزشک خوش برخورد، حاذق و فوق تخصص فیزیوتراپی در مازندران هستند. ایشان تکنیک و تخصص منحصر به فردی در زمینه درمان آرتروز و سائیدگی زانو دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه تهران می‌باشند. دکتر ایران دوست، عضو انجمن نظام پزشکی ایران هستند و با استفاده از تکنولوژی بروز‌، خدمات بسیار متنوعی را برای مراجعین عزیز ارائه می‌دهند.   

خدمات:

 • مگنت‌تراپی
 • الکتروتراپی
 • درمان آرتروز و سائیدگی زانو
 • بیوفیدبک
 • درمان خارپاشنه

آدرس: مازندران، خیابان فرهنگ، خیابان 15 خرداد، نبش کوچه نارنج، ساختمان صدف، طبقه 1، واحد 5

شماره تماس: 32201157-011

دکتر کوروش قاسم زاده

دکتر کوروش قاسم زاده

دکتر کوروش قاسم زاده، بهترین و مجرب‌ترین فوق تخصص فیزیوتراپی در مازندران هستند. ایشان تکنیک و تجربه بالایی در زمینه دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی و متخصص فیزیوتراپی از دانشگاه ایران می‌باشند. دکتر قاسم زاده عضو انجمن نظام پزشکی ایران هستند و خدمات درمانی بسیار متنوعی را ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • درمان انواع کمردرد
 • درمان آسیب‌های مغزی ونخائی
 • درمان آرتروز و سائیدگی زانو
 • درمان آرتروز و سائیدگی زانو
 • درمان دیسک گردن

آدرس: مازندران، بابل، جنب بیمارستان شهید بهشتی، کلینیک فیزیوتراپی ایرانیان

شماره تماس: 32288962-011

دکتر مریم بازیاری دلاوری

دکتر مریم بازیاری دلاوری

دکتر مریم بازیاری دلاوری، بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران هستند. ایشان تخصص و تجربه فراوانی در زمینه درمان آرتروز و سائیدگی زانو دارند و متناسب با مشکلات شما برنامه درمانی مناسب برای شما را تنظیم می‌کنند. دکتر دلاوری با استفاده از تکنولوژی بروز، بهترین خدمات فیزیوتراپی را برای مراجعین عزیز ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • درمان آرتروز و سائیدگی زانو
 • درمان آرتروز و سائیدگی زانو
 • اصلاح ناهنجاریهای ستون فقرات و اندام ها
 • طب سوزنی
 • مگنت درمانی

آدرس: مازندران,بابلسر، خیابان امام خمینی، کوچه امام خمینی سه، بیست متر داخل کوچه، کلینیک فیزیوتراپی نیک

شماره تماس: 35259951-011

دکتر رضا رضا‌علی باغدوست

دکتر رضا رضا‌علی باغدوست

دکتر رضا رضا‌علی باغدوست، بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران هستند. ایشان با تجربه چندین ساله به درمان انواع ناهنجاری‌های ستون فقرات و بیماری‌های اسکلتی و عضلانی می‌پردازد و بهترین خدمات فیزیوتراپی را با تجهیزات پیشرفته و مدرن و در محیطی بهداشتی برای مراجعین عزیز ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • درمان درد شانه
 • شاک ویوتراپی
 • اصلاح ناهنجاری‌های ستون فقرات و اندام‌ها
 • درمان انواع بیماری‌های اسکلتی و عضلانی
 • بیماری‌های مغز و اعصاب

آدرس: مازندران، ساری،خیابان فرهنگ، بعد از کوی پیوندی، روبروی فرهنگ26، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه شش(فیزیوتراپی حرکت)

شماره تماس: 09112272647

عوارض و مزایای فیزیوتراپی

عوارض:

 • فیزیوتراپی عوارض جانبی مانند خستگی و درد عضلانی را به همراه دارد که بعد از مدتی برطرف می‌شود و کاملا طبیعی است.
 • سردرد خفیف و سرگیجه می‌تواند از عوارض جانبی فیزیوتراپی باشد بعضی از افراد بعد از یک جلسه فیزیوتراپی دچار اسپاسم و سفتی طولانی مدت عضلات می‌شوند که بعد از چند روز از بین می‌برد.
 • در بعضی از افراد واکنش‌های آلرژیک در اثر مصرف ژل یا مواد مخصوص توسط بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران مشاهده شده است.
 • در افراد سالمند ممکن است تغییرات موقتی در فشار خون ایجاد شود هم‌چنین استفاده نامناسب از الکتروتراپی در درمان فلج صورت، می‌تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد، پیشنهاد می‌شود به بهترین مرکز فیزیوتراپی در ایران مراجعه کنید.

مزایا:

 • فیزیوتراپی با انجام تمرینات ورزشی موجب تقویت ریه‌ها و پاکسازی مایعات موجود در ریه‌ها می‌شود که به درمان اختلالات قلبی ریوی کمک می‌کند.
 • با انجام ورزش درمانی، آرامش به بدن و ذهن بازمی‌گردد و جریان خون مناسب در بدن تنظیم می‌شود هم‌چنین از فشارخون بالا جلوگیری می‌شود.
 • مهمترین مزیت فیزیوتراپی کاهش درد است. تمرینات و تکنیک‌های درمانی مانند تحرک مفصل و درمان‌هایی مانند ضربه زدن، سونوگرافی یا تحریک الکتریکی به عضلات به عملکرد مفاصل کمک می‌کند تا درد کاهش یابد.
 • با افزایش سن، در معرض خطر مشکلات مربوط به تعادل یا عدم تعادل قرار دارید فیزیوتراپی به تقویت عضلات و حفظ تعادل کمک می‌کند.

فیزیوتراپی فعال و غیرفعال چیست؟

بیمار در فیزیوتراپی غیر فعال نیازی نیست، عضلات و مفاصل خود را حرکت دهد زیرا ممکن است عضلات بیمار برای انجام تمرینات، ضعیف باشد یا حرکات فیزیکی موجب درد و ناراحتی بیمار شود در واقع فیزیوتراپی غیر فعال شامل مدیریت درد با هدف تقویت ماهیچه‌ها می‌باشد با استفاده از فیزیوتراپی غیر فعال فرد آماده انجام حرکات بدن و اجرای فیزیوتراپی فعال خواهد شد.فیزیوتراپی غیر فعال شامل: کرایوتراپی برای کاهش التهاب عضلات آسیب دیده، استفاده از دستگاه اولتراسوند برای تحریک عمیق عضلات و افزایش دامنه حرکتی آن، ماساژ درمانی، استفاده از کمپرس یخ، الکتروتراپی و… است.

فیزیوتراپی فعال موثرتر از فیزیوتراپی غیر فعال است زیرا مفاصل و عضلات بیمار شروع به حرکت می‌کند در ابتدا ممکن است به کمک فیزیوتراپیست کشش عضلات یا حرکت مفاصل انجام شود و به تدریج بیمار خود می‌تواند از دوچرخه ثابت، یوگا، تکنیک‌های تفس عمیق، ورزش‌های هوازی، راه رفتن روی تردمیل استفاده کند.

فیزیوتراپی فعال و غیرفعال چیست؟

زمان مراجعه به بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران

 •  زمانی که شما برای انجام فعالیت‌های روزمره خود نیاز به کمک دیگران دارید و یک بیماری اسکلتی ماهیچه‌ای عملکرد زندگی شما را مختل می‌کند و درد شدیدی احساس می‌‌کنید نیازمند مراجعه به بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران هستید.
 • زمانی که دچار درد سیاتیک می‌شوید یا از درد کمر ناشی دیسک مهره رنج می‌برید از بهترین قرص برای درد سیاتیک استفاده کنید یا با مراجعه به فیزیوتراپیست به کمک روش‌های فیزیوتراپی دردتان را کاهش دهید.
 • اگر در اثر تمرینات ورزشی مکرر دچار آسیب‌های عضلانی و استخوانی شده‌اید یا به علت بلند کردن غیر اصولی اشیای سنگین دچار آسیب در ناحیه کمر شده‌اید و اگر به طور ژنتیکی استخوان و ماهیچه‌های ضعیفی دارید، علم فیزیوتراپی به کمک شما خواهد آمد تا از این عارضه‌ها رهایی یابید.
 • در افراد سالمند به دلیل آرتروز و ضعف استخوان و عضله و ممکن است این افراد دچار سرخوردگی‌های مکرر، پیچ خوردگی مچ پا یا عدم تعادل در حرکت شوند در این حالت فیزیوتراپی بهترین درمان برای بازیابی حرکتی این افراد است.
 • در بیماران دیابتی با انواع ورزش‌ها توسط فیزیوتراپیست هم‌چنین با کنترل قند خون، بهبود وضعیت عضلانی اسکلتی، مدیریت وزن و کاهش ریسک مشکلات عروقی به بهبودی بیماری کمک می‌شود.

کلام آخر

فیزیوتراپی یک رشته مهم در علوم پزشکی است که در آن بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران با استفاده از تمرینات و حرکات فیزیکی به بهبودی و توانبحشی بیماران کمک می‌کند. این روش درمانی باعث رفع صدمات ناشی از بیماری‌ها، تصادفات، سکته مغزی و… می‌شود و موجب بهبود کیفیت زندگی این افراد خواهد شد. فیزیوتراپیست برای هر فرد با توجه به وضعیت بیماری او برنامه درمانی خاصی را طراحی و اجرا می‌کند تا بتواند بیمار را در مسیر بهبودی یاری کند.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. ما سعی کردیم به شما بهترین دکتر فیزیوتراپی در مازندران را معرفی کنیم. امیدواریم مطالب ذکر شده برای شما مفید واقع شده باشد در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد، می‌توانید از طریق سایت تاپتنا با ما در میان بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا