سرگرمی و ورزش

بهترین مدارس فوتبال تهران【سال1402】❤️ + لیست 10تایی

اگر به ورزش علاقه مند هستید می دانید که فوتبال یکی از پر طرفدارترین ورزش های جهان است و طرفدارانی در سرتاسر جهان دارد.با ما همراه باشید تا با بهترین مدارس فوتبال تهران آشنا شوید.

همانطور که اشاره کردیم، فوتبال یک ورزش محبوب و تیمی در بسیاری از کشورهای جهان حتی کشورهایی که دارای حداقل امکانات ورزشی هستند ،می باشد.

این ورزش هیجان انگیز توسط دو تیم یازده نفره انجام می شود که بازیکنان بر روی چمن مصنوعی یا طبیعی برای زدن گل تلاش می کنند.

هرکدام از این تیم های یازده نفره شامل چندین مهاجم، هافبک، مدافع و یک دروازه بان می باشد که توسط سرمربی در زمین قرار داده می شوند و مانند یک سیستم عمل می کنند و به این همکاری و تیمی بودن فوتبال سیستم فوتبال می گویند.

در دنیای امروز بیش از 250 میلیون فوتبالیست در بیشتر از 200 کشور در سرتاسر جهان در این حوزه فعالیت می کنند.

طول زمین فوتبال 90 تا 120 متر و عرض آن حدود 45 تا 90 متر است.

فوتبال در دو نیمه 20 تا 45 دقیقه ای انجام می گیرد و در بازی های حذفی و رفت و برگشتی انجام می شود و در بعضی مواقع ، وقت های اضافه و پنالتی نیز به آن افزوده می گردد. فوتبال قوانینی دارد که قوانین فوتبال نامیده می شوند و نمی توان برخلاف آنها عمل کرد. سازمانی که بر فوتبال و نهاد رسمی ورزش های فوتسال و فوتبال ساحلی نظارت دارد فیفا نامیده می شود.

تاریخچه فوتبال

قدمت فوتبال به چندین سده پیش از میلاد باز می گردد و خاستگاه آن چین است که به مرور زمان در یونان و روم نیز رواج یافت. فوتبال مدرن امروزی در سال 1866 در مدرسه های انگلستان شکل گرفت و کم کم گستره ی پراکندگی آن همه جهان را فراگرفت.

شکل گیری سازمان فیفا در سال 1904 و رقابت های جام جهانی باعث محبوب و گسترده شدن این ورزش شد.

مدارس فوتبال

اگر شما از کودکی سوال کنید که دوست دارد در آینده چه شغلی داشته باشد، قطعا یکی از گزینه های انتخابی او فوتبالیست شدن است. دلیل انتخاب کودکان و علاقه آنها به این رشته ورزشی محبوبیت، شهرت و ثروتی که بازیکن حرفه ای شدن در این ورزش به دنبال دارد است. مدارس فوتبال یکی از راه های محقق شدن این رویا است. با گذشت زمان به تعداد این گونه مدارس اضافه شده و انتخاب بهترین گزینه ممکن است دشوار باشد. برای پیدا کردن بهترین مدارس فوتبال تهران با ما همراه باشید.

هدف تاسیس مدارس فوتبال آموزش فوتبال به کودکان و نوجوانان و پرکردن اوقات فراغت همراه با آموزش اصولی و علمی فوتبال است و به توسعه و گسترش ورزش فوتبال در کشور کمک می کنند.

رویکرد این مدارس شناسایی هدفمند و کشف استعداد های برتر در سنین پایین برای شرکت در رده های بالاتر و تیمهای باشگاهی است.

مدارس فوتبال نسل آتی فوتبال را، پرورش می دهند.

نحوه فعالیت مدارس فوتبال

مدرسه های فوتبال غالبا در تابستان دارای بیشترین متقاضی و جذب بازیکن هستند، اگرچه ممکن است در سایر فصل های سال نیز فعالیت خود را متوقف نکنند.

مدرسه های فوتبال بازیکنانی که معمولا در رده نوجوانان هستند را پرورش می دهند و آنها را به تیم های مختلف لیگ معرفی می کنند.

هزینه مدارس فوتبال

هزینه بهترین مدارس فوتبال تهران اختلاف بسیار زیادی دارند و بستگی به کیفیت و سطح آموزش و شهرت آن مدرسه دارد و در هر استان و شهر و منطقه ای هم تفاوت می کند.

بهترین مدارس فوتبال تهران

انواع مدارس فوتبال

 • مدارس فوتبال فصلی:

هر ترم بهترین مدارس فوتبال تهران شامل هشت هفته فعال آموزشی(عملی و تئوری) است و در هر هفته شامل سه جلسه 90 دقیقه ای می شود.

 • مدارس فوتبال دائمی:

حداقل سه ترم در سال فعال هستند و هر ترم شامل ده هفته آموزشی(عملی و تئوری) و هر هفته شامل سه جلسه 90 دقیقه ای می شود.

ویژگی های بهترین مدارس فوتبال تهران

 • مربی با سواد و با تجربه

مربی نقش و تاثیر بسزایی دارد زیرا آینده کودک در مدرسه فوتبال رقم می خورد و اگر فرآیند دستی در این مدرسه انجام نشود باعث مایوس شدن کودک و بازماندن او از مرحله رشد است.

برخی از مدارس فوتبال هیچ کار مفیدی انجام نمی دهند و موضوع آموزش اولویت نیست و صرفا برای تفریح و گذراندن وقت کودکان است.

 • استفاده از روش های علمی و به روز

آموزش اصولی فوتبال از مهم ترین نکاتی است که باید در مدارس به آن توجه بشود.نام و اعتبار مدرسه فوتبال و خدماتی که ارائه می دهد بسیار مهم است و باید همیشه به آن توجه بشود. مدرسه فوتبالی باید انتخاب شود که در عین رعایت مسائل اخلاقی ، دارای امکانات مناسب و به روز باشد و از مربیان با تجربه، با سواد و متعهد استفاده کند.

گاهی اوقات هزینه ای که برای مدارس پرداخت می شود با بازدهی آنها همخوانی ندارد پس آگاهی و پرس و جو نقش مهمی در این زمینه ایفا می کند.

 • سکوی پرتاب به مراتب بالا

بدون شک والدینی که فرزندشان را در مدارس فوتبال ثبت نام می نمایند آرزوهای بسیاری برای پیشرفت و رسیدن آنها به درجه های عالی دارند از اینرو مدرسه فوتبال باید این اطمینان را بدهد که در صورت وجود استعداد و توانایی می تواند فرزند آنها را در چند سال آتی به درجات بالاتر برساند.

 • تضمین سلامت بازیکنان

فوتبال همانند بعضی از ورزش های تیمی ورزشی پر برخورد است و امکان دارد از ناحیه سر و صورت برخورد هایی به وجود آید که باید به سرعت رسیدگی شوند و تک تک ثانیه ها با ارزش هستند و آماده بودن پزشک در کنار زمین باعث آرامش خاطر برای بازیکنان و والدین است.

بزرگ ترین دلواپسی والدین سلامتی روحی و جسمی  فرزندان است از اینرو مدرسه فوتبال ملزوم است دارای کادر پزشکی حرفه ای و دلسوز باشد تا در صورت بروز مشکل و حادثه به کمک بازیکنان بروند.

 • جلسه با والدین و ارائه گزارش

یک مدرسه فوتبال خوب باید در جلسات متعدد و منظم با والدین، آنها در جریان فرآیند پیشرفت فرزندشان قرار دهد.

آکادمی کیا

آکادمی کیا

آکادمی کیا از زمان شروع کار خود توانسته است عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی زیادی را در لیگ داخلی و تورنمنت های اروپایی به دست بیاورد. بازیکنان آکادمی به مسابقات بین المللی زیادی می روند تا در مقابل حریفان قدرتمند بتوانند فوتبال خود را به نمایش بگذارند.

در ایتدای کار این آکادمی از استعدادیابی های آموزش و پرورش یا برخی باشگاه های دیگر نیز به تیم اضافه می شدند و بعد آمادگی رهسپار مسابقات می شدند.

یکی از نکات مثبت فوتبال آموزان این آکادمی این است که همگی در یک مدرسه تحصیل می کنند و تمرینات فوتبال نیز بعد از ساعات اصلی درسی انجام می شود. دروس روان شناسی و زبان انگلیسی نیز در برنامه درسی آن ها گنجانده می شود.

مجله آلمانی freunde 11 ، آکادمی کیا را به عنوان یکی از بهترین مدارس فوتبال تهران و ایران معرفی کرده است. مجموعه کیا از نظر پرداختن مفهومی و مستمر به امور جوانان یکتا است و از سبک تیم هافنهایم آلمان پیروی می کند، این بدین معنیست که قبل از تشکیل تیم برای ورود به لیگ فوتبال ایران  از سطوح پایه کار خود را آغاز می کنند.

هدف مهدی مهدوی کیا و همکارانش در این آکادمی ، کشف استعداد ها و آموزش آنها از سنین پایین است. فوتبال آموزان پرورش یافته به واسطه بازی در مسابقات خارجی با فوتبال حرفه ای و تراز اول دنیا آشنا می شوند و بدین وسیله برای تیم های ملی افتخار آفرینی می کنند.

این مدرسه در سه ماه تابستان با هدف آموزش فوتبال مدرن و اصولی به کودکان مشتاق دایر است.

آموزش فوتبال در مدرسه فوتبال کیا بر پایه تاکتیک، تکنیک و هماهنگی ذهن و بدن انجام می گیرد.

مرینات بازیکنان زیر نظر مربیان آلمانی قرار گرفته می شود تا اطمینان یابند که این آکادمی همواره در بالاترین سطح آموزش قرار دارد.

تاریخچه

مدرسه فوتبال کیا در تابستان 1397 با همکاری آکادمی Just Football سوئیس ، فعالیت خود را آغاز کرد .

رده های سنی تحت پوشش و لیست کادر فنی

تمامی کودکان در سنین 8 تا 15 سال از سطح مبتدی تا پیشرفته می توانند در این مدرسه فوتبال ثبت نام کنند.

 • نونهالان کشور

سرپرست : محمد انصاری

سرمربی : هادی مهدوی کیا

مربی : مجتبی بوستانی

مربی دروازه بان ها : حسام زیتونی نژاد

مربی بدنسازی : وحید ایزد فر

مدیر رسانه ای : علیرضا کرمی

 • نو نهالان تهران

سرپرست : قاسم مهدوی کیا

سر مربی : هادی مهدوی کیا

مربی : مجتبی بوستانی

مربی دروازه بان ها : حسام زیتونی نژاد

مربی بدنسازی : وحید ایزد فر

مدیر رسانه ای : علیرضا کرمی

 • نوجوانان تهران

سرپرست : محمد انصاری

سر مربی : ارژنگ عطاللهی

مربی دروازه بان ها : حسام زیتونی نژاد

مربی بدنسازی : وحید ایزدفر

مدیر رسانه ای : علیرضا کرمی

آدرس : تهران ، محله اتوبان بعثت ، بزرگراه بعثت بعد از 17 شهریور ، ورزشگاه مادران زمین چمن بزرگ

شماره تلفن : 02155046723

آکادمی فوتبال پرسپولیس

آکادمی فوتبال پرسپولیس

تاریخچه

آکادمی فوتبال پرسپولیس تهران که یکی از بهترین مدارس فوتبال تهران و ایران است ،در سال1393،فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد.

باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت محمد رویانیون قدم های اولیه را برای تاسیس آکادمی برداشت تا نسل جدید و با استعدادی به فوتبال ایران بیاورد.

آکادمی فوتبال پرسپولیس بر این باور تاسیس شده که فوتبال پایه نیازمند به سرمایه گذاری و توجه بیشتری نسبت به فوتبال بزرگسالان است.در صورت توجه به تحصیلات آکادمیک و آموزش های اصولی، نتایج بهتری کسب می شود. همچنین تاسیس تعداد بیشتری(در حدود صد تا) شعبه مدرسه فوتبال در کشور نیز از اهداف این مجموعه است که بخش قابل توجهی دست پیدا کرده اند.

آکادمی فوتبال پرسپولیس تعداد زیادی از مربیان خود را به برزیل برای آموزش فرستاد و باعث بهبود زیرساخت های خود شد، همچنین امکانات خود را ، نظیر خوابگاه برای بازیکنان شهرستانی و زمین چمن، استخر ، سالن بدن سازی و …  ،بهبود بخشید و فضای مناسبی برای پرورش نسل آینده فوتبال و تیم های پایه باشگاه فراهم کرد.

حمید استیلی که در زمان آغاز کار آکادمی مدیریت را به عهده داشت، موفق شد با همکاری دیگر مسئولان تیم زیر 15 سال را به تورنمنتی در مالزی بفرستد که در جریان این مسابقات دو بازیکن از آکادمی فوتبال پرسپولیس به لیگ پرتغال پیوستند.

مسئولان آکادمی با نظارت بر نمایندگی های خود در سطح شهرستان ها، بازیکنان واجد شرایط را به هران منتقل می کنند تا در شرایط مناسب تری پرورش یابند.

همچنین آکادمی فوتبال پرسپولیس با تلاش برای انتقال بازیکنان از تیم پایه به اصلی به جای انتقال از تیم های دیگر،می تواند در کاهش هزینه ها موثر باشد.

رده های سنی تحت پوشش و لیست کادر فنی

 • نونهالان

سرمربی: فرامرز سلطانی

مربی: مسعود زارعی

مربی دروازه بان ها: مجید غفاری

سرپرست: شهرام شایق

 • نوجوانان

سرمربی: رضا جباری

مربی: حسن خان محمدی

سرپرست: شهرام رشنو

 • جوانان

سرمربی:منصور هاشمی

مربی: محمد برزگر

مربی بدنساز: مهدی محمدیان

مربی دروازه بان ها: جواد باقری

سرپرست:یعقوب فاطمی مقدم

آدرس برای ارتباط : تهران، خیابان شیخ بهایی شمالی، میدان پیروزان، کوچه پانزدهم، پلاک8

آدرس ورزشگاه اختصاصی : میدان معلم، بلوار مدائن، نبش خیابان شهید اسماعیلی، ورزشگاه شهیدان اسماعیلی

شماره تلفن: 02188609396

باشگاه آکادمی نکونام

باشگاه آکادمی نکونام

آکادمی نکونام در بین آکادمی های ایران رتبه بالایی دارد. این آکادمی علاوه بر دروس عملی دارای دروس تئوری نیز هست. آموزش ها از سطح مقدماتی تا پیشرفته زیر نظر مربیان متخصص و برجسته انجام می شود تا بازیکنان در بهترین سطح قرار گیرند.

آکادمی نکونام در بین آکادمی های ایران رتبه بسیار بالایی دارد و نه تنها عملی بلکه تئوری نیز به بازیکنان خود آموزش می‌دهد. این آکادمی از سطح مقدماتی تا پیشرفته را با روش های جدید زیر نظر مربیان برجسته آموزش می‌دهد تا بازیکنان در سطح بالایی قرار گیرند.

تاریخچه

آکادمی نکونام در سال 1394 توسط جواد نکونام از بهترین بازیکنان سابق تیم ملی و لژیونر ایران، تاسیس شد. در این آکادمی کودکان و نوجوانان زیر نظر کادر با سابقه و مربیان مجرب از سطوح مقدماتی تا پیشرفته آموزش می بینند.

مربیان این آکادمی همگی دارای مدرک رسمی از فدراسیون فوتبال هستند و سعی دارند بهترین شرایط را برای پیشرفت و پرورش استعداد بازیکنان خود، ایجاد کنند.

فوتبال آموزان پس از پایان دوره آموزشی، گواهینامه دریافت می کنند و بازیکنان سطح بالا تر از طرف آکادمی به باشگاه های معتبر کشور معرفی می شوند تا در صورت صلاحدید با آنها قرارداد بسته شود.

علاوه بر آموزش های عملی ،به وسیله آموزش های تئوری فوتبال آموزان به خوبی با اصول و دانش فوتبال آشنا می شوند.

یکی از ویژگی های خیلی خوب این آکادمی این است که شرکت کنندگان دوره به صورت مرتب توسط پزشکان متخصص ویزیت می شوند تا از نظر قد، وزن و تغذیه همواره تحت مراقبت باشند همچنین آکادمی نکونام لباس ورزشی و بیمه را به صورت رایگان در اختیار فوتبال آموزان قرار می دهد.

رده های سنی تحت پوشش

 • نونهالان 4 سال
 • نونهالان 5 سال
 • نونهالان 6 سال
 • نونهالان 7 سال
 • نونهالان 8 سال
 • نونهالان 9 سال
 • نونهالان 10 سال
 • نونهالان 11 سال
 • نونهالان 12 سال
 • نونهالان 13 سال
 • نونهالان 14 سال
 • نونهالان 15 سال
 • نونهالان 16 سال

آدرس:تهران،پونک ، عدل شمالی ، بین هفت لنگ و رجایی

شماره تلفن:02144435530

باشگاه آکادمی ایرانمهر

باشگاه آکادمی ایرانمهر

تاریخچه

علی دوستی مهر مربی سابق تیم ملی ایران، پس از جدایی از مهدی مهدوی کیا در هنگام بنیان گذاری آکادمی  فوتبال کیا، به سراغ تاسیس مجموعه ای مستقل رفت و آکادمی فوتبال ایرانمهر را  به منظور تقویت تیم های پایه تاسیس کرد. آکادمی ایرانمهر در فروردین 1397 آغاز به کار کرد و موفق جزو بهترین مدارس فوتبال تهران باشد.

رده های سنی تحت پوشش

 • نونهالان زیر 11 سال
 • نونهالان زیر 12 سال
 • نونهالان زیر 13 سال
 • نونهالان زیر 14 سال
 • نوجوانان
 • جوانان

آدرس: تهران، بزرگراه بعثت ، خیابان ذوالفغاری، ورزشگاه شهید باباخانی

شماره تلفن: 02133438171

شماره فکس باشگاه: 02133435464

باشگاه آکادمی سایپا

باشگاه آکادمی سایپا

آکادمی فوتبال سایپا قبل از هر فصل تست های استعداد یابی رایگان برگزار می کند و از علاقه مندان به فوتبال دعوت می کند تا شانس خود را برای ورود به دنیای این ورزش محبوب امتحان کنند. اشخاص مستعد از میان شرکت کنندگان انتخاب شده تا در تیم های پایه مشغول باشند و با آموزش و کوشش بتوانند به رده های بالاتر دست یابند.

هم اکنون آکادمی سایپا یکی از بهترین مدارس فوتبال تهران و ایران محسوب می شود که موفق شده بازیکنان زیادی به تیم های ملی پایه کشور دعوت کند.

تاریخچه

باشگاه فرهنگی و ورزشی سایپا متعلق به گروه خودروسازی سایپا است و نه تنها در فوتبال بلکه در رشته های ورزشی بسیاری تیم داری می کند. این باشگاه در ابتدای کار خود در کرج واقع بود ولی پس از گذشت مدتی به تهران منتقل شد.

رده های سنی تحت پوشش و لیست کادر فنی

 • نونهالان زیر 13 سال

سرمربی : حسن عبدی

 • نونهالان زیر 14 سال

علی حبیب پور ، سهیل قهرمانی ،حسین کریمی ، عزت الله اسحاقی ، محمد رضا جوادی ، نقی بابایی

 • نوجوانان

سرپرست تیم: اینانلوفر

کادر فنی: احسان جعفری ، مهران فلاح دوست

مربی دروازه بان ها: امیر ملانژاد

پزشک: حمید علی مرادی

تدارکات: سیروس صابر شناس

 • جوانان

سرپرست تیم : محسن طالبی

سرمربی : مجید پروین

مربی : میثاق افراز

مربی بدنساز: حسین کوئی

پزشک : محسن قربانی

 • امید

سرپرست تیم : مهرشاد عنبری

سرمربی : علی جانملکی

مربی : بهنام طاهر زاده ، علی تهرانی

مربی دروازه بان ها : حمید باستین

مربی بدنساز : حمید حسن زاده

پزشک : سیامک سلطانی

ماساژور : ایمان عسگری

تدارکات : تیمور اندرابی

آدرس: تهران،کیلومتر 5 جاده مخصوص ، خیابان شیشه مینا، بلوار ولیعصر ، شماره 20

شماره تلفن: 02144528012-0214452801

آکادمی فوتبال پیکان

آکادمی فوتبال پیکان

مجموعه آکادمی پیکان  دارای امکاناتی همچون زمین چمن طبیعی و مصنوعی ، سالن بدنسازی ، استخر و … است که باعث می شود این مجموعه جزو بهترین مدارس فوتبال تهران باشد. مسِئولان نیز دلسوز هستند و نهایت تلاش خود را برای آسایش بازیکنان بکار می گیرند همچنین تمامی تیم های پایه این آکادمی در لیگ برتر تهران مشغول به بازی هستند و در طی سالهای گذشته رتبه اول تا سوم را به خود اختصاص داده اند.

تاریخچه

این آکادمی در 26 دی ماه سال1391 مجوز های لازم را دریافت و شروع به فعالیت کرد. بازیکنان این آکادمی با تلاش و یادگیری اصولی فوتبال ، موفق به راهی شدن به تیم های ملی رده های سنی مختلف و باشگاه های معتبر کشور شده اند.

رده های سنی تحت پوشش و لیست کادر فنی

 • نونهالان

سرمربی : روزبه مددی

 • نوجوانان

سرمربی : علی طهماسبی

 • جوانان

سرمربی : ایمان رزاقی

 • امید

سرمربی : رضا مرتضی زاده

مربی : رضا صادقی

آدرس : کیلومتر 14 اتوبان تهران-کرج، جنب ایستگاه مترو ایران خودرو

شماره تلفن : 02148225857

آکادمی فوتبال استقلال تهران

باشگاه آکادمی استقلال

آکادمی فوتبال استقلال تهران نیز بی شک در لیست بهترین مدارس فوتبال تهران قرار دارد و وابسته به باشگاه استقلال است و در دو شعبه شمال و شرق تهران فعالیت دارد. این کار به منظور راحتی و رفاه بیشتر انجام شده زیرا تعداد متقاضیان برای حضور در تیم های استقلال زیاد هستند.

لازم به ذکر است تیم های نونهالان ، نوجوانان ،جوانان و امید آکادمی در لیگ برتر تهران بازی می کنند و در لیگ کشوری فعالیتی ندارند.

تاریخچه

آکادمی فوتبال استقلال تهران در سال1390 با هدف پرورش استعداد نسل جوان فوتبال و آماده سازی آن ها برای فوتبال داخلی و بین المللی تاسیس شد. این آکادمی به مدت 2 سال با برگزاری اردو و کلاس به بحث آموزش پرداخت سپس در سال1392 تیم های پایه نیز به آکادمی پیوستند و زیر نظر این مجموعه فعالیت خود را ادامه دادند.

رده های سنی تحت پوشش و لیست کادرفنی

 • نونهالان

سرمربی: مقداد خدابنده ، علیرضا اکبر پور

 • نوجوانان

سرمربی: یاسر اعمی قهرمان ، محمد آران

 • جوانان

سرمربی: آرش برهانی

مربی : نوید فریدی ، حمید عزیز زاده ، مرتضی صادقی

 • امید

سرمربی : محمد فدایی

مربی : رضا ولی زاده ، امیر مکوندی

آدرس: تهران ، اسماعیل آباد ،شهید منصور عمرانی،ورزشگاه امام رضا(مخصوص تیم های پایه)

آکادمی فوتبال جهان گستر

باشگاه آکادمی جهان گستر

باشگاه فوتبال جهان گستر یکی از قدیمی ترین و بهترین مدارس فوتبال تهران است که چند سالیست در غرب تهران مشغول به فعالیت می باشد.

این باشگاه همواره در دو حوزه مهم فوتبال پایه یعنی آموزش و تشکیل تیم باشگاهی به حرکت خود ادامه داده و جزو خوشنام ترین و بهترین مدارس فوتبال تهران است.

آموزش های این باشگاه به طور پیوسته و در تمام فصول سال برقرار است.

رده های سنی تحت پوشش

 • تیم زیر 11 سال
 • تیم زیر 12 سال
 • نونهالان زیر 14 سال
 • نوجوانان زیر 16 سال

آدرس : خیابان ستار خان ، مجموعه ورزشی برق آلستوم

شماره تلفن : 44280000-داخلی7051

باشگاه فوتبال آرارات نوین

باشگاه آرارات نوین

آکادمی فوتبال آرارات نوین نیز یکی از بهترین مدارس فوتبال تهران است که زیر مجموعه باشگاه آرارات تهران است. یکی از ویژگی های خوب این باشگاه داشتن خوابگاه برای بازیکنان شهرستانی است.

رده های سنی تحت پوشش

 • نونهالان
 • نوجوانان
 • جوانان
 • امید

آدرس : تهران، مرزداران، بوستان اشرفی اصفهانی

شماره تلفن : 02166564819

آکادمی فوتبال پیوس

آکادمی فوتبال پیوس

آموزش فوتبال توسط فرشاد پیوس ، آقای گل سابق فوتبال ایران و آسیا با امکانات در خور با مربیان مجرب و اخلاق مدار است و جزو بهترین مدارس فوتبال تهران است.

در این آکادمی هیچ هزینه ای بابت تست گرفته نمی شود و تنها ملاک شایستگی بازیکنان است.

آدرس: تهران ، همت شرق ، حقانی شمال، خیابان جلفا، مجموعه ورزشی شهید کشوری

شماره تلفن: 09127234109-09355370291

اقدامات کودکان در مدرسه فوتبال

فوتبال آموزان در مدرسه فوتبال ، تمام آمادگی جسمانی خود از جمله: چابکی ، انعطاف پذیری،  سرعت و قدرت را ارائه خواهد داد.

فوتبال آموزان قادر به انجام تمام تمرینات تخصصی و تکنیکی استقامتی می باشند و در تمام پست ها از جمله : هافبک ،مهاجم و دفاع می تواند حاضر باشد و شروع به فعالیت کند.

تاثیرات مثبت ورزش در مدارس فوتبال

   • کاهش اضطراب
   • کاهش وزن ایده آل
  • کاهش استرس و افسردگی
  • افزایش انرژی و قدرت
  • رفع کامل خستگی و بی حوصلگی
  • بهبود عملکرد ضربان قلب و تنفس

کلام آخر

در این مقاله سعی داشتیم شما علاقه مندان به فوتبال و متقاضیان شرکت در مدارس فوتبال را با بهترین مدارس فوتبال تهران آشنا کنیم. ممنون از اینکه با سایت تاپتنا همراه بودید.

اگر علاقه مند بودید می توانید با بهترین باشگاه های بدنسازی در تهران نیز آشنا شوید.

3.6/5 - (16 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا