پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب【سال1402】❤️+ لیست 5 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب آشنا کنیم تا در صورت لزوم به آن ها مراجعه کنید و درمان خود را آغاز کنید. خرد کردن انواع سنگ های ادراری و درمان غیر تهاجمی و تهاجمی سنگ های دستگاه ادراری بخشی از زمینه فعالیت دکتر اورولوژی است که امروزه با تجهیزات مدرن و با روش های بسته قابل انجام است و شما عزیزان در صورت نیاز می توانید با پزشک متخصص مشورت کرده و در صورت لزوم درمان خود را شروع کنید. ممنون می شویم ما را تا پایان این مقاله حمایت کنید.

اورولوژی چیست؟

یکی از شاخه های پزشکی اورولوژی است که به بیماری های دستگاه تناسلی مردان و دستگاه ادراری آن ها می پردازد. به پزشک متخصص در این شاخه از پزشکی، متخصص اورولوژی گفته می شود که پس از فارغ التحصیلی از دانشکده پزشکی، بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب باید حداقل 5 سال دوره آموزشی اورولوژی را برای کسب مدرک اورولوژیست بگذراند.

در ترجمه کلمه از انگلیسی به فارسی، معنای لغوی اورولوژی جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی است اما اکثر افراد با این کلمه آشنا نیستند و این رشته را در تخصص کلیه می دانند. جراحی های زیادی در زمینه اورولوژی انجام می شود و در بسیاری از موارد از تکنولوژی پیشرفته در جراحی استفاده می شود که این جراحی ها به صورت باز با تیغه جراحی و به صورت بسته با وسیله ای به نام لاپاراسکوپ انجام می شود.

اورولوژی چیست؟

فرایندهای درمانی بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب

هنگامی که به بهترین دکتر کلیه در شهرک غرب مراجعه می کنید، یک یا چند مورد از آزمایشات زیر را برای تشخیص بیماری انجام می دهند:

 • تست های تصویربرداری مانند سی تی اسکن، ام آر آی یا سونوگرافی، این آزمایش ها به پزشک کمک می کنند تا داخل دستگاه ادراری را ببیند.
 • گاهی نمونه ادرار گرفته می شود و وجود هر نوع باکتری و عامل عفونی بررسی می شود.
 • سیستوسکوپی که روشی برای تصویربرداری از مثانه است و در این روش، بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب از یک اسکوپ باریک به نام سیستوسکوپ برای مشاهده پوشش مجاری ادراری و مثانه استفاده می کند.
 • آزمایش دیگری که توسط متخصص اورولوژی انجام می شود، حجم باقیمانده پس از ادرار را بررسی می کند که این آزمایش سرعت خروج ادرار از مثانه را نیز تعیین می کند.
 • تست های یورودینامیک تست های دیگری هستند که برای اندازه گیری فشار و حجم داخل مثانه انجام می شوند.

5 تا از بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب را بشناسید!

دکتر رضا ولی پور

دکتر رضا ولی پور

دکتر رضا ولی پور یکی از بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب محسوب می شود. ایشان جراح کلیه و مجاری ادراری هستند و علاوه بر تخصص در این زمینه، دارای مدرک فلوشیپ اورولوژی و همچنین فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و نفر اول بورد تخصصی اورولوژی و یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه و استادیار در دانشکده پزشکی هستند.

خدمات:

 • درمان بیماری های مثانه
 • درمان سنگ کلیه
 • درمان بیماری های اورولوژی
 • جراحی تنگی مجرا

آدرس: تهران، شهرک غرب، خیابان شهید دادمان، انتهای خیابان درختی

شماره تماس: 09100988272

دکتر شهریار ناطق

دکتر شهریار ناطق

دکتر شهریار ناطق متخصص اورولوژی، کلیه، مجاری ادراری و تناسلی است. ایشان در سال 1392 موفق به اخذ بورد تخصصی اورولوژی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند که موفق به عضویت در انجمن اورولوژی اروپا و انجمن اورولوژی ایران شده اند. ایشان همواره با صبر و حوصله و طبابت صادقانه خود سعی در جلب رضایت و اعتماد بیماران خود داشته و تا درصد بالایی موفق بوده اند که شما عزیزان می توانید به عنوان یکی از بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب به مطب ایشان مراجعه نمایید.

خدمات:

 • بی اختیاری ادرار زنان و مردان
 • پروستات
 • درمان بیماری ارولوژی
 • سنگ شکنی کلیه

آدرس: تهران، شهرک غرب، بین تقاطع فرحزادی و دادمان

شماره تماس: 02188367353

کلینیک الهام

کلینیک الهام

کلینیک اورولوژی الهام در سال 1389 در تهران به عنوان مرکز پزشکی چند تخصصی افتتاح شد که هدف این مرکز ارائه خدمات کاملا علمی و تخصصی می باشد و با دعوت از بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب توانسته رضایت بیماران خود را جلب کند. در صورت نیاز می توانید با شماره های داده شده تماس گرفته و پس از گرفتن نوبت به این کلینیک مراجعه کرده و مشکل خود را برطرف نمایید.

خدمات:

 • درمان بیماری ارولوژی
 • درمان سنگ کلیه
 • جراحی مغز و اعصاب
 • درمان زگیل تناسلی

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، 500 متر بالاتر از بلوار دادمان، کوچه محتاج، انتهای بن بست، پلاک 1

شماره تماس: 02188591523

دکتر فرزانه شریفی اقدس

دکتر فرزانه شریفی اقدس

دکتر فرزانه شریفی اقدس فوق تخصص جراحی کلیه و اورولوژی است. ایشان همواره در تلاش بود تا بهترین خدمات را در زمینه تخصصی خود به مراجعین ارائه دهد و همچنین عضو گروه اورولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دستیار اورولوژی بیمارستان شهید لبافی نژاد می باشد.

خدمات:

 • جراحی مثانه زنان
 • درمان عفونت
 • درمان سنگ کلیه
 • درمان بیماری های اورولوژی

آدرس: تهران، سعادت آباد، نرسیده به میدان سرو، خیابان بخشایش، خیابان پانزدهم غربی، پلاک 5

شماره تماس: 02122351631

دکتر اسعد مرادی

دکتر اسعد مرادی

دکتر اسد مرادی فوق تخصص جراحی کلیه و اورولوژی است که فلوشیپ آنکولوژی مجاری ادراری و تناسلی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرده است. ایشان یکی از پزشکان پیشکسوت و موفق کشورمان هستند که بیماران خود را تا انتهای درمان همراهی و یاری می کنند. در صورت نیاز می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و پس از دریافت نوبت به مطب ایشان مراجعه کنید و پس از معاینات لازم، درمان خود را آغاز کنید.

خدمات:

 • درمان مشکلات پروستات
 • درمان بیماری های اورولوژی
 • درمان سنگ کلیه
 • درمان بی اختیاری ادراری

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، مجتمع پایدار، واحد 503

شماره تماس: 02122363336

علائم بیماری های ارولوژی

در صورت مشاهده هر یک از علائم های زیر، در اسرع وقت به بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب مراجعه کنید که علائم عبارتند از:

مشاهده خون در ادرار: در صورت مشاهده خون در ادرار باید مشکل را جدی بگیرید و با بهترین دکتر اورولوژی در تهران مشورت کنید، این مشکل جدی نیست اما پیگیری آن برای سلامتی شما ضروری است.

تکرر ادرار: نیاز به تکرر ادرار در دوران بارداری کاملاً طبیعی است اما اگر در مواقع دیگر مکرر ادرار می کنید حتما با یک متخصص اورولوژیست مشورت کنید همچنین اگر آقایان تکرر ادرار دارند مشکوک به بیماری های پروستات هستند و باید در اسرع وقت تشخیص داده شود.

درد کلیه: درد کلیه یک هشدار بسیار مهم است. شاید احساس کنید مشکل شما یک سرماخوردگی ساده است اما نمی توان از عوارض، مشکلات و بیماری های کلیوی چشم پوشی کرد و اگر در ناحیه کلیه احساس درد می کنید، باید با بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب مشورت کنید.

درد یا توده در بیضه ها: یکی از مسائلی که اغلب نادیده گرفته می شود، احساس درد و گرفتگی در بیضه ها است. بیضه به طور معمول نباید دچار درد شود و همچنین ممکن است توده غیر طبیعی را در بیضه احساس کنید که در این صورت با متخصص اورولوژی مشورت کنید.

ادرار دردناک: معمولاً ادرار نباید با درد همراه باشد و اگر در حین دفع ادرار دچار درد شدید حتما این موضوع را جدی بگیرید.

علائم بیماری های ارولوژی

راه های پیشگیری از بیماری اورولوژی

به منظور پیشگیری و در امان ماندن از بیماری های اورولوژی، افراد باید نکاتی را رعایت کنند. در این بخش راه های پیشگیری از بیماری های اورولوژی را شرح می دهیم:

 • بهترین دکتر اورولوژی در ایران مصرف روزانه آب و مایعات مورد نیاز بدن و جلوگیری از کم آبی را در برنامه روزانه خود قرار می دهد.
 • مصرف مایعات را نزدیک زمان خواب کاهش دهید.
 • با ورزش و تغذیه سالم به وزن سالم و ایده آل برسید.
 • استعمال دخانیات به خصوص سیگار مشکلات جدی بسیاری را ایجاد می کند و یکی از این مشکلات بروز بیماری های اورولوژی است بنابراین تا حد امکان از کشیدن سیگار خودداری کنید.
 • بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب به شما توصیه می کند که رژیم غذایی سالم و مناسبی داشته باشید و از مصرف کافئین و نمک پرهیز کنید.
 • تشویق کودکان به ادرار کردن قبل از خواب بسیار مهم است.
 • افراد مبتلا به دیابت یا بیماری هایی که باعث افزایش قند خون می شوند در معرض آسیب کلیه هستند. زمانی که سلول های بدن نتوانند از گلوکز موجود در خون استفاده کنند، کلیه ها باید بسیار سخت کار کنند اما اگر بتوانید قند خون خود را کنترل کنید، خطر آسیب کلیوی و بیماری های اورولوژی را کاهش می دهید.

کلام آخر

متخصص اورولوژیست در تشخیص و درمان بیماری های مجاری ادراری در زنان و مردان تخصص دارد و مشکلات آن از ادرار زیاد یا ناکافی تا ناتوانی در باردار شدن را شامل می شود، بنابراین افراد باید برای درمان به بهترین دکتر کلیه در تهران یا بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب مراجعه کرده و درمان خود را آغاز کنند.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید، سایت تاپتنا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر اورولوژی در شهرک غرب آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا