پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر【سال1402】❤️+ لیست 5 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر آشنا کنیم تا در صورت لزوم به آن ها مراجعه کرده و درمان خود را آغاز کنید. از گذشته تا کنون هر انسانی برای داشتن یک زندگی سالم با بدنی سالم نیاز به مراقبت از خود دارد و باید در هنگام بیماری به پزشک متخصص مراجعه کند. مشکلات دستگاه تناسلی و ادراری یکی از بیماری هایی است که افراد به آن مبتلا می شوند و باید به متخصص اورولوژی مراجعه کنند که اورولوژی یک تخصص جراحی است و بیماری های دستگاه ادراری مردانه و زنانه و اندام های تناسلی مردانه را درمان می کند. ممنون می شویم ما را تا پایان مقاله حمایت کنید.

اورولوژی چیست؟

اورولوژی که به عنوان جراحی ادراری تناسلی نیز شناخته می شود، شاخه ای از پزشکی است که بر جراحی و بیماری های دستگاه ادراری مردانه و زنانه و اندام های تناسلی مردانه تمرکز دارد. دستگاه ادراری و تناسلی ارتباط تنگاتنگی با هم دارند و اختلالات آنها معمولاً بر یکدیگر تأثیر می گذارد و بنابراین، بیماری هایی که تحت مدیریت اورولوژی هستند نیز در حوزه اختلالات ادراری تناسلی در دسترس هستند.

جراحی های زیادی در زمینه اورولوژی انجام می شود و در بسیاری از موارد از فناوری پیشرفته در جراحی استفاده می شود که این جراحی ها به صورت باز و توسط تیغ جراحی انجام می شود و به صورت بسته که با وسیله ای به نام لاپاراسکوپ انجام می شود که این بیماری با مراجعه به بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر قابل درمان است.

اورولوژی چیست؟

شاخه های علم اورولوژی

علم اورولوژی خود به چندین شاخه تقسیم می شود که هر شاخه به یکی از مشکلات دستگاه ادراری یا دستگاه تناسلی ارتباط دارد و در ادامه به بررسی این شاخه ها می پردازیم:

اورولوژی زنان: این شاخه از اورولوژی به زنان مربوط می شود و شامل مسائلی است که برای دستگاه تناسلی و ادراری زنان ایجاد می شود.

انکولوژی: یکی از مهم ترین قسمت های اورولوژی همین قسمت است. دستگاه تناسلی به ویژه دستگاه تناسلی مردان تا حدودی مستعد ابتلا به انواع مختلف سرطان مانند سرطان بیضه و پروستات است که درمان و حذف تومورهای سرطانی از این قسمت یکی از زیر شاخه های انکولوژیک اورولوژی محسوب می شود.

سنگ های مجاری ادراری: یکی از مشکلاتی که هم در خانم ها و هم در آقایان ممکن است ایجاد شود، تشکیل سنگ کلیه است که منجر به مشکلاتی در سیستم ادراری و مثانه می شود. ارائه راه حل برای رفع این مشکل توسط بهترین دکتر سنگ کلیه در تهران انجام می شود.

ناباروری مردان: یکی از اهداف اصلی اورولوژی درمان ناباروری مردان است و با روش هایی که در علم نوین این شاخه از پزشکی کشف شده است، می توان بسیاری از مشکلات ناباروری مردان را درمان کرد.

عصب شناسی: حل برخی از مشکلات سیستم عصبی دستگاه تناسلی که می تواند باعث بروز مشکلات جنسی شود توسط بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر قابل درمان است.

اورولوژی کودکان: این شاخه به بررسی و درمان مشکلاتی مانند اختلالات دستگاه ادراری می پردازد و همچنین علم ختنه یکی از زیر شاخه های اورولوژی کودکان است.

کلیه: یکی دیگر از شاخه های مهم اورولوژی تشخیص و اصلاح مشکلات کلیوی است.

۵ تا از بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر را بشناسید!

دکتر سید جلیل حسینی

دکتر سید جلیل حسینی

دکتر سید جلیل حسینی به عنوان یکی از بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر، متخصص ارولوژی و فلوشیپ ترمیمی از دانشگاه انگلستان هستند. ایشان به مدت 20 سال رئیس و دبیر انجمن اورولوژی ایران و عضو افتخاری انجمن اورولوژی اروپا و همچنین عضو انجمن اورولوژی چین با 22 سال سابقه در این زمینه هستند.

خدمات:

 • درمان بیماری های مثانه
 • پروستات
 • درمان بیماری های اورولوژی
 • جراحی تنگی مجرا

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، رو به روی مسجد بلال، جنب گلستان، ساختمان شماره 2761

شماره تماس: 02122045777

دکتر پژمان شادپور

دکتر پژمان شادپور

دکتر پژمان شادپور متخصص اورولوژی، کلیه، مجاری ادراری و تناسلی هستند. وی یکی از بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر به شمار می رود که بیماران در صورت تمایل می توانند به مطب وی مراجعه کرده و پس از معاینات و آزمایشات لازم درمان خود را آغاز کنند.

خدمات:

 • درمان بیماری های مثانه
 • درمان بیماری اورولوژی کودکان
 • جراحی کلیه
 • درمان مشکلات جنسی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، کوچه والی نژاد، پلاک 34

شماره تماس: 02188872779

دکتر ابوالقاسم نیک فلاح

دکتر ابوالقاسم نیک فلاح

دکتر ابوالقاسم نیک فلاح یکی دیگر از بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر است. ایشان دارای مدرک فلوشیپ تخصصی سرطان دستگاه ادراری و تناسلی هستند که با حوصله و طبابت صادقانه خود همیشه در جهت جلب توجه بیماران خود تلاش کرده و تا حد زیادی موفق بوده است.

خدمات:

 • درمان بیماری مجاری ادراری و تناسلی
 • درمان پروستات
 • درمان بیماری های مرتبط به کلیه
 • درمان بیماری های اورولوژی

آدرس: تهران، بالاتر از میدان ولیعصر، خیابان زرتشت غربی

شماره تماس: 02182452190

دکتـر فـرشاد نامداری

دکتـر فـرشاد نامداری

دکتر فرشاد نامداری فوق تخصص کلیه و مجاری ادراری است. ایشان فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز هستند و با توجه به علاقه ای که در سال های اولیه دانشجویی به رشته اورولوژی داشتند، پایان نامه خود را در رشته اورولوژی ارائه دادند و از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند.

خدمات:

 • درمان بیماری های مثانه
 • انجام آزمایش اسپرم
 • درمان زگیل تناسلی
 • درمان مشکلات جنسی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از ونک، بالاتر از پل همت، بن بست سید الشهدا، ساختمان رهام

شماره تماس: 09107585358

دکتر عبدالرضا هنرمند

دکتر عبدالرضا هنرمند

دکتر عبدالرضا هنرمند یکی دیگر از بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر محسوب می شوند که با شماره نظام پزشکی 20762 به طبابت و مطب داری مشغول هستند. ایشان جراح کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) هستند که در این سال های طبابت خوش درخشیده اند.

خدمات:

 • درمان بیماری های کلیه
 • پروستات
 • انجام جراحی کلیه
 • درمان سنگ کلیه

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، کوچه نگار، ساختمان پزشکان نگار، طبقه دوم

شماره تماس: 02188885353

بیماری های قابل درمان توسط بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر

متخصص اورولوژی می تواند بیماری های به وجود آمده در مجاری ادرار و مثانه را درمان کند و علاوه بر آن در تشخیص و درمان بیماری های زیر تبحر دارد:

بی اختیاری ادرار و بیماری های اورولوژی: بی اختیاری ادرار از دست دادن کنترل مثانه و ادرار است که نتیجه آن ترشح ناخواسته ادرار خواهد بود و این حالت می تواند بسیار شرم آور و آزاردهنده باشد، اما شایع است و با مراجعه به بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر قابل درمان می باشد..

هایپرپلازی خوش خیم پروستات: هایپرپلازی خوش خیم پروستات به معنای بزرگ شدن پروستات است که شامل افزایش اندازه پروستات می شود و بیشتر در مردان مسن دیده می شود و زمانی رخ می دهد که پروستات رشد می کند و به مجرای ادرار فشار می آورد که با مراجعه به بهترین دکتر اورولوژی در تهران قابل درمان است.

سنگ کلیه در مجاری ادراری: سنگ های کلیه زمانی تشکیل می شوند که کریستال هایی در ادرار وجود داشته باشد و ذرات ریز اطراف آن را احاطه کرده و در این کریستال ها جمع آوری کنند. سنگ های مجاری ادراری نیز سنگ هایی هستند که از کلیه به مجاری ادراری منتقل می شوند و این سنگ ها می توانند در آنجا جاری شوند و ادرار را مسدود کرده و باعث درد شدید شوند.

عفونت های دستگاه ادراری: عفونت های دستگاه ادراری نتیجه باکتری ها یا ویروس های بدن بیمار است که به دستگاه ادراری حمله کرده و باعث عفونت در آن ناحیه می شود. این مورد بیشتر در خانم ها دیده می شود، البته آقایان نیز ممکن است دچار آن شوند و احساس سوزش در هنگام ادرار یکی از علائم عفونت ادراری است.

بیماری های قابل درمان توسط بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر

راه های پیشگیری از بیماری اورولوژی

برای پیشگیری و در امان ماندن از بیماری کلیه و به خصوص شاخه اورولوژی، افراد باید نکاتی را رعایت کرده و مراقبت هایی را انجام دهند که ما در این بخش به راه های پیشگیری از بیماری اورولوژی می پردازیم:

 • آب کافی بنوشید.
 • برای جلوگیری از عفونت ادراری آبمیوه ذغال اخته بنوشید.
 • مصرف نمک و کافئین خود را محدود کنید.
 • در محدوده وزنی سالم بمانید.
 • کودکان را تشویق کنید تا قبل از خواب مثانه خود را خالی کنند.
 • مصرف مایعات را هنگام خواب کاهش دهید.
 • بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر به دختران نوجوان توصیه می کند که بعد از استفاده از توالت، مقعد و اندام تناسلی خود را کاملا تمیز کنند.
 • سبک زندگی بدون سیگار را در پیش بگیرید.
 • تقویت عضلات لگن با تمرینات دیافراگم لگن را در برنامه ورزشی خو قرار دهید.

کلام آخر

بیماری های اورولوژی مردان، زنان و کودکان را در تمام سنین مبتلا می کند که در مردان، دستگاه ادراری یا اندام های تناسلی را تحت تأثیر قرار می دهند. وقتی بدن انسان دچار مشکل و بیماری می شود حتما باید با پزشک متخصص مشورت کند، یکی از مشکلات ممکن است مشکل در مثانه، مجاری ادراری و دستگاه تناسلی باشد که در این صورت توصیه می شود با بهترین دکتر اورولوژی در ایران مشورت کنید.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا انتهای مقاله همراهی کردید، سایت تاپتنا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر اورولوژی در ولیعصر آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا