پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین مرکز ماساژ در کرج【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

ماساژ تاثیر بسزایی در تسکین درد بسیاری از بیماری ها دارد، از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین مرکز ماساژ در کرج را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به مراکز معتبر مورد نظر خود بروید و از خدماتشان بهره ببرید؛ با انجام ماساژ می توان از بروز برخی بیماری های خطرناک جلوگیری کرد؛ لازم به ذکر است، ماساژ با روش های مختلف قابل انجام می باشد و هر یک از آن ها تاثیر متفاوتی بر روی سلامت جسم و روح انسان می گذارند؛ در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر در این باره بدانید.

بهترین مرکز ماساژ در کرج کجاست؟

شما می توانید برای رهایی از بسیاری از دردها و درمان برخی بیماری های خود از ماساژ استفاده کنید و تاثیر آن را بر روی سلامت بدن خود ببینید؛ در ضمن باید مرکز بسیار معتبر و سرشناس را برای انجام این روش در نظر بگیرید؛ افرادی که در شهر کرج ساکن هستند می توانند به بهترین مرکز ماساژ در کرج مراجعه کنند و از خدمات آن بهره ببرند.

بهترین مرکز ماساژ در کرج از ویژگی ها و خصوصیات بسیار خوبی برخودار است که همین موضوع موجب شده افراد بسیاری به آن جا مراجعه کنند و از خدمات آن استفاده نمایند؛ همچنین بهترین مرکز ماساژ در کرج باید متشکل از پرسنلی باشد که تجربه کافی در این زمینه دارند و می توانند خدمات را به نحو احسن انجام دهند.

در صورتی که شما در شهر تهران ساکن هستید و به دنبال انجام ماساژ می باشید، می توانید به مقاله بهترین مرکز ماساژ در تهران مراجعه کنید و مراکز معتبر در این شهر را بیابید.

ماساژ چیست؟

در واقع منظور از ماساژ، انجام دادن حرکاتی منظم و به جا بر روی انواع لایه های سطحی بدن می باشد که تاثیر بسزایی بر روی سیستم گردش خون، پوست، عضلانی، عصبی، تاندون ها، عروق، مفاصل و رباط ها می گذارد؛ با انجام ماساژ می توان آرامش بسیار دلنشینی به جسم و روح خود هدیه کرد؛ شما می توانید پس از گذشت یک روز بسیار خسته کننده، با ماساژ از شر مشکلات جسمی خلاص شوید.

به طور معمول ماساژ را به عنوان طبی جایگزین و کامل در نظر می گیرند و ماساژ جزو روش های بسیار قدیمی و کهن جهت رفع و تسکین دردها می باشد؛ از طریق ماساژ می توان بسیاری از درد های مفاصل و استخوان ها را تسکین داد؛ در حقیقت ماساژ را روشی موثر و معجزه آسا در درمان بیماری ها بايد دانست كه موجب سرعت یافتن روند درمان برخی از بیماری ها می شود.

تاثیر ماساژ بر قسمت های مختلف بدن

ماساژ بر روی قسمت های مختلف بدن اثر می گذارد و می تواند روش بسیار مناسب و خوبی برای تسکین برخی درد ها در نظر گرفته شود؛ در ادامه برخی از آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

تاثیر مثبت ماساژ بر روی دستگاه اعصاب : ماساژ می تواند بر روی دستگاه عصبی بدن اثر مستقیم بگذارد؛ با استفاده از ماساژ می توان برخی مشکلات از جمله بی‌خوابی، تنش، سردرد و بیماری‌های دیگر ناشی از فشارهای روانی را برطرف کرد.

تاثیر مثبت ماساژ بر روی دستگاه عضلانی : از جمله تاثیرات بسیار مهم ماساژ، اثر گذاری بر روی دستگاه عضلانی می باشد؛ با استفاده از ماساژ می توان به عضلات نیرو داد و موجب تقویت شان در حالت ارتجاعی شد؛ در ضمن می توان گفت ماساژ تاثیر بسزایی در درمان اسپاسم و گرفتگی عضلات دارد.

تاثیر مثبت ماساژ بر روی مفاصل و دستگاه اسکلتی : ماساژ می تواند بر روی ايستادگی بدن تاثیر بگذارد و در ضمن فرد را از ورم مفاصل نجات دهد.

تاثیر مثبت ماساژ بر روی دستگاه گردش خون : ماساژ موجب افزایش یافتن سرعت گردش خون در تمام بدن می شود و فشاری که بر روی همه عروق وارد شده را کاهش می دهد؛ ماساژ موجب بهبود یافتن گردش خون ضعیف می شود؛ در ضمن تعداد ضربان قلب با ماساژ کمتر می شود و فشار خون بالا بهبود می یابد و در نتیجه قلب تقویت می‌شود.

تاثیرات مثبت ماساژ بر روی دستگاه تنفس و گوارش : ماساژ تاثیر مستقیمی بر روی آرام شدن ریتم تنفسی دارد؛ این روش مانع از بروز یبوست می شود و موجب تقویت ماهیچه های روده می شود؛ با استفاده از ماساژ می توان موجب ترشح هضم غذا در کبد، لوزالمعده، معده و روده‌ها شد.

تاثیر مثبت ماساژ بر روی پوست و بافت های سلول زیر پوست : ماساژ موجب تحریک غدد چربی می شود و سموم زیرپوستی را دفع می کند؛ در ضمن با استفاده از ماساژ می توان منافذ بسته پوست را باز کرد و به کشش پوست کمک کرد.

10 تا از بهترین مرکز ماساژ در کرج را بشناسید!

مرکز ماساژ دانوب اسپامرکز ماساژ دانوب اسپا

مرکز ماساژ دانوب اسپا یکی از بهترین مرکز ماساژ در کرج است که منوی کاملی جهت انجام ماساژ دارد و این بدین معناست که انواع مختلف ماساژ در این مرکز قابل اجرا می باشند؛ این مرکز امکانات بسیار بی نظیری در اختیار افراد مراجعه کننده می گذارد و كسانى که مشغول به فعالیت اند، خدمات را به بهترین نحو انجام می دهند.

هر اتاقی که در اختیار افراد برای ماساژ قرار می گیرد، دوش اختصاصی و خدمات فیشال و خدمات اسپا تخصصی پا دارد که تمام این موارد موجب جلب نظر مردم شده است؛ كسانى که تمایل بسیار زیادی به یادگیری ماساژ دارند، می توانند دوره های آموزش این روش را از صفر تا صد توسط آقای اکبر توسلی بیاموزند و مدرک بین المللی اخذ کنند؛ این مرکز هم برای خانم ها و هم برای آقایان مناسب می باشد.

خدمات :

 • اتاق نمک
 • انواع ماساژ
 • سونا خشک
 • جکوزی سرد و جکوزی گرم
 • دکتر فیش ( یونیت دست و پا )

آدرس : کرج، جهانشهر، بلوار مولانا، نبش خیابان ابوعلی سینا، ساختمان افرا، طبقه چهارم، واحد 4

تلفن تماس : 02634443883

مرکز ماساژ آسیای شرقیمرکز ماساژ آسیای شرقی

مرکز ماساژ آسیای شرقی یکی از بهترین مرکز ماساژ در کرج است؛ این مرکز در شهر کرج احداث شده است؛ پرسنلی که در این مرکز مشغول فعالیت اند، کاملا با تجربه و دوره دیده می باشند و می توانند انواع ماساژ را با حرکات بسیار حرفه ای انجام دهند؛ مرکز ماساژ آسیای شرقی هدفش توان بخشی و درمان بسیاری از درد ها و بیماری ها از طریق ماساژ می باشد؛ در این مرکز اتاق های مجزا وجود دارد که هر یک مخصوص انجام نوعی از خدمات می باشند.

خدمات :

 • انواع ماساژ
 • دوش آب گرم

آدرس : کرج، میدان توحید، نبش میدان ولیعصر، برج ولیعصر

تلفن تماس : 09196691095

مرکز ماساژ پارسیانمرکز ماساژ پارسیان

مرکز ماساژ پارسیان یکی از بهترین مرکز ماساژ در کرج است؛ این مرکز بهترین خدمات را در اختیار مردم شهر کرج قرار می دهد؛ تمام اصول و نکات در این مرکز به خوبی رعایت می شوند و مردم می توانند برای انجام این روش به مرکز ماساژ پارسیان مراجعه کنند؛ این مرکز دارای پرسنل و کادر پزشکی بسیار فعال و دوره دیده می باشد که تمام این افراد دارای مدرک تخصصی و معتبر در زمینه ماساژ می باشند؛ هدف این مرکز ارائه بهترین خدمات به بهترین نحو به مردم عزیز می باشد.

آدرس : کرج، طالقانی جنوبی، نبش خیابان قیام، ساختمان گلها، طبقه 3، واحد12

تلفن تماس : 09123609938

مرکز ماساژ ثنامرکز ماساژ ثنا

مرکز ماساژ ثنا یکی از بهترین مرکز ماساژ در کرج است؛ این مرکز در منطقه بسیار خوبی از شهر کرج احداث شده است و بهترین خدمات را ارائه می دهد، مرکز ماساز ثنا توانسته تاکنون نظر بسیاری از مردم کرج را به خوب جلب کند و دلیل آن، رفتار و برخورد بسیار خوب مردم با تمام مراجعین می باشد؛ تمام پرسنل این مرکز متخصص می باشند و می توانند انواع ماساژ را با حرکات بسیار درست و با روغن و مواد ارگانیک انجام دهند؛ مرکز ثنا مختص خانم ها می باشد.

خدمات :

 • ماساژ ریلکسی
 • ماساژ سر و صورت

آدرس : کرج، درختی، نرسیده به سه راه حدادی، جنب آموزشگاه آپادانا

تلفن تماس : 09108898136

مرکز ماساژ سپیدمرکز ماساژ سپید

مرکز ماساژ سپید در گوهردشت کرج احداث شده است و این مرکز ماساژ را با حرفه ای ترین مدرسان و نفر سوم مسابقات ملی ماساژ در اختیار مردم قرار می دهد؛ این مرکز مختص خانم ها می باشد و آن ها می توانند از تمامی خدمات ارائه شده بهره کافی ببرند؛ تمامی نکات بهداشتی در این مرکز رعایت می شوند؛ مرکز سپيد یکی از بهترین مرکز ماساژ در کرج می باشد.

خدمات :

 • ماساژ تخصصی درمانی
 • ماساژ سنتی اروپایی
 • متدهای انرژی_پایه
 • ماساژ ترکیبی
 • دیپ تی شو
 • ریلکسیشن
 • شیاتسو
 • لاغری

آدرس : کرج، خیابان مطهری، جنب آموزش و پرورش ناحیه ۳، برج پارسیان، طبقه ۷، واحد ۲۰

تلفن تماس : 02632564044

مرکز ماساژ آرامشمرکز ماساژ آرامش

مرکز ماساژ آرامش در شهر کرج احداث شده است و این مرکز تحت نظر بسیاری از افراد متخصص و حرفه ای مدیریت می شود؛ تمام افرادی که در مرکز آرامش مشغول فعالیت اند، بهترین خدمات را ارائه می کنند و برای انجام انواع مختلف ماساژ از بهترین تکنیک ها و روش ها استفاده می کنند؛ لازم به ذکر است مرکز ماساژ آرامش یکی از بهترین مرکز ماساژ در کرج می باشد و تمامی نکات و توصیه های لازم در این مرکز رعایت می شوند؛ مرکز ماساژ آرامش ویژه خانم ها می باشد.

آدرس : کرج، میدان آزادگان، به سمت میدان طالقانی، کوچه حسینی، ساختمان رئال، پلاک 9،طبقه 3، واحد 5

تلفن تماس : 02632553972

مرکز ماساژ طلوعمرکز ماساژ طلوع

مرکز ماساژ طلوع یکی از بهترین مرکز ماساژ در کرج است که خدمات بسیار خوب و منحصر به فردى در اختیار مردم شهر کرج قرار می دهد؛ این مرکز توانسته کادر درمان و پرسنل خود را از افراد با تجربه تشکیل دهد؛ هر یک از این افراد با مردم مراجعه کننده بهترین رفتار و برخورد را دارند و می توانند هر یک از سوالات آن ها در رابطه با انواع ماساژ را پاسخ دهند؛ مرکز ماساژ طلوع برای انواع ماساژ اتاق های مجزا و به خصوصی دارد تا آسایش افراد مراجعه کننده حفظ شود.

آدرس : کرج، رجایی شهر، بلوار انقلاب، بین ۸ و ۹ شرقی، پلاک ۵۵۰

تلفن تماس : 02634296511

مرکز ماساژ درگامرکز ماساژ درگا

مرکز ماساژ درگا جزو بهترین مرکز ماساژ در کرج می باشد که توانسته تاکنون انواع ماساژ را با روش و تکنیک بسیار خوب در اختیار مردم قرار دهد؛ در این مرکز چندین مربی و ماساژور حرفه ای مشغول به کار اند و آن ها 9 سال سابقه کار در این حیطه دارند؛ مرکز ماساژ درگا دارای سالن ها و اتاق های مجزا می باشد و محیطی بسیار آرام و پرانرژی را برای مردم رقم می زند؛ هدف این مرکز افزایش کیفیت سلامت و آرامش ذهن مراجعه کنندگان می باشد؛ هم آقایان و هم بانوان می توانند از خدمات این مرکز بهره ببرند.

آدرس : کرج، مهرشهر، بلوار ارم ،خیابون دوم شرقی، کوچه حسین عسگری

تلفن تماس : 09198414307

مرکز ماساژ حس ششممرکز ماساژ حس ششم

مرکز ماساژ حس ششم، تخصصی ترین مرکز اسپا، یوگا و ماساژ می باشد؛ این مرکز دارای پرسنل تحصیل کرده و بسیار باتجربه می باشد که این افراد در حیطه آسیب شناسی و زیبایی و ماساژ تبحر کافی دارند؛ خانم ها و آقایان می توانند در دو سالن مجزا از خدمات ماساژ بهره ببرند؛ در هر یک از اتاق های ماساژ انواع خدمات کافی به مردم ارائه می شود؛ لازم به ذکر است مرکز ماساژ حس ششم یکی از بهترین مرکز ماساژ در کرج است.

خدمات :

 • فیشال
 • ماساژ
 • اسپا
 • یوگا

آدرس : کرج، مهرشهر، خیابان صد غربی، پلاک۷۱

تلفن تماس : 02633420324

مرکز ماساژ گل سنگ مرکز ماساژ گل سنگ 

مرکز ماساژ گل سنگ یکی از بهترین مرکز ماساژ در کرج می باشد؛ در این مرکز بهترین خدمات ارائه می شوند و از افراد بسیار باسابقه و دوره دیده برای ارائه این خدمات استفاده می شود؛ تمامی اتاق های مرکز ماساژ گل سنگ بسیار مجهز می باشند که فضای بسیار دلنشین و آرام را برای مردم رقم می زنند؛ این مرکز بین مردم شهر کرج بسیار شهرت دارد و دلیل این شهرت، رفتار بسیار خوب و انجام انواع ماساژ به بهترین نحو می باشد.

خدمات :

 • ماساژ سنگ داغ
 • ماساژ آروماتراپی
 • ماساژ درمانی
 • ماساژ ریلکسی
 • ماساژ شمع
 • تانیا ماساژ

آدرس : کرج، عظیمیه، ۴۵ متری کاج، بالای مبلیران، ساختمان نوول، طبقه ۳، واحد ۷

تلفن تماس : 09222636200

انواع ماساژ

ماساژ انواع مختلفى دارد كه هر نوع آن تاثير بسزايى در روند درمان بيمارى خاص مى گذارد؛ در ادامه قصد داريم برخى از انواع آن را براى شما ذكر كنيم :

ماساژ سوئدى : مى توان از ماساژ سوئدى جهت افزايش آرامش افراد استفاده كرد و براى كل بدن مناسب مى باشد؛ اين ماساژ براى كسانى خوب است كه استرس فراوانى در زندگى دارند و نسبت به لمس شدن بدنشان حساس مى باشند.

در این نوع ماساژ با حرکاتی از جمله ورز دادن، ضربات طولانی و روان در جهت قلب، حرکات دایره‌ای عمیق، لرزش و ضربه زدن، تکنیک‌های حرکت مفاصل غیرفعال به افراد آرامش را هدیه می دهند؛ مدت زمان این ماساژ 60 الی 90 دقیقه است.

ماساژ سنگ داغ : می توان از این ماساژ برای کسانی استفاده کرد که درد و تنش عضلانی بسیار زیادی دارند و تمایل به استراحت کردن دارند؛ ماساژ سنگ داغ شباهت زیادی به ماساژ سوئدی دارد که علاوه بر استفاده از دست، سنگ های نرم نیز مورد استفاده قرار می گیرند؛ تنش عضلانی در ماساژ سنگ داغ کاهش می یابد و خون نیز بهتر در بدن جریان می یابد.

براى انجام آن بايد سنگ‌های گرم شده در نواحی مختلف بدن شما قرار گیرند؛ شايد درمانگر سنگی را در دست بگیرد، زیرا قسمت‌های مختلف بدن شما را با استفاده از تکنیک‌های ماساژ سوئدی با فشار ملایم ماساژ می‌دهد؛ برخى مواقع  نيز از سنگ‌های سرد استفاده می‌شود؛ به طور معمول مدت زمان لازم براى ماساژ ۹۰ دقیقه است.

ماساژ آروماتراپى : اين نوع ماساژ براى افرادى بهترين گزينه است كه نياز به داشتن جز آرام بخش در ماساژ هستند؛ ماساژ آروماتراپى تاثير بسزايي در تسكين درد، كاهش تنش عضلانى، كاهش استرس، تقويت خلق و خو دارد؛ در اين ماساژ از روغن هاى مختلفى استفاده مى شود كه رايحه بسيار خوبى دارد و جذب بدن مى شود؛ مدت زمان لازم براى ماساژ آروماتراپى ٦٠ الى ٩٠ دقيقه مى باشد.

ماساژ عميق : ماساژ عمیق در مقايسه با ماساژ سوئدى فشار بیشتری به بدن وارد مى كند؛ در صورتى كه افراد دچار مشکلات مزمن عضلانی مثل درد، آسیب یا عدم تعادل هستند، مى توانند از این روش استفاده كنند؛ از جمله مزايايى كه این روش دارد، تسکین يافتن عضلات سفت، درد مزمن عضلانی و اضطراب مى باشد؛ در طول مدت زمان انجام ماساژ بافت عمیق، از ضربات بسيار آرام و فشار عمیق انگشت جهت کاهش يافتن تنش از عمقى ‌ترین لایه‌های عضلات و بافت‌های همبند استفاده مى شود.

ماساژ نقطه ماشه اى : ماساژ نقطه ماشه‌ای مى تواند گزينه بسيار مناسب براى كسانى باشد که جراحات، دردهای شديد یا بیماری كاملا خاص دارند؛ برخى مواقع نواحی سفتی در بافت‌های عضلانی که نقاط ماشه‌ای در نظر گرفته مى شوند، ممكن است موجب درد در قسمت‌های ديگر بدن شوند؛ با استفاده از اين روش مى توان بر روى نقاط ماشه‌ای تمركز كرد تا درد کاهش يابد؛ در اين ماساژ، از ضربات بسيار روان استفاده می‌شود که بسيار ملایم و آرامش‌بخش اند و همراه با فشار قوى مى باشند.

رفلكسولوژى : رفلکسولوژی برای كسانى مناسب است که به آرامش یا بازیابی سطح انرژی طبیعی نياز دارند؛ براى انجام ماساژ رفلکسولوژی، فشار بسيار ملایم تا محکم بر روی نقاط متفاوت پا، دست و گوش وارد مى شود؛ در طول اين ماساژ، مى توانيد لباس‌های بسيار گشاد و آزاد بپوشید که ماساژور بتواند به پاهایتان دسترسی راحتى داشته باشد؛ مدت زمان لازم براى ماساز رفلكسولوژى ٣٠ الى ٦٠ دقيقه مى باشد.

ماساژ دوران باردارى : ماساژ دوران بارداری براى خانم هايى كه باردار هستند، گزينه بسيار مطمئنى مى باشد؛ با اين ماساژ می‌توان دردهای بدن خانم باردار را درمان كرد و از استرس و تنش عضلانی کم كرد؛ شما در طول دوران بارداری خود مى توانيد از ماساژ استفاده كنيد.

با این وجود در بسیاری از كشورها، به خصوص در ايالات متحده، ماساژ را به خانم هاى باردار در سه ماهه اول به دليل خطر سقط جنين ارائه نمی‌دهند؛ براى ماساژ دوران بارداری از فشار هاى بسيار آرام استفاده می‌شود؛ نواحی كه بايد روى آن ها تمركز كرد شامل کمر، باسن و پاها مى باشد؛ در مدت زمان ماساژ شما بايد به پهلو دراز بکشید یا بر روی میز مخصوصى كه طراحى شده قرار بگيريد.

خصوصيات بهترين مركز ماساژ در كرج

شما بايد براى انجام ماساژ در شهر كرج، بهترین مرکز ماساژ در کرج را انتخاب كنيد و از خدمات آن مركز استفاده نماييد؛ خصوصياتى كه بايد بهترین مرکز ماساژ در کرج دارا باشد، شامل پرسنل و درمانگران بسيار حرفه اى و باتجربه مى باشد؛ در ضمن بايد تمام تجهيزات و وسايلى كه در مركز مورد استفاده قرار مى گيرند، كاملا مدرن باشند.

بهترین مرکز ماساژ در کرج بايد موقعيت مكانى بسيار خوبى داشته باشد تا دسترسى مردم به آن جا راحت تر صورت گيرد؛ همچنين بايد تمام نكات و اصول بهداشتى در آن جا رعايت شوند تا سلامت و جان افراد به خطر نيفتد.

هزينه ماساژ در كرج چه مقدار است؟

زمانى كه شما قصد رهايى از خستگى و مشكلات عضلانى داريد، مى توانيد از انواع ماساژ کمک بگيريد و بايد براى بهره بردن از اين روش ها، هزينه هايى بپردازيد؛ البته مقدار مبلغى كه بايد پرداخت شود به موارد مختلفى بستگى دارد به عنوان مثال نوع ماساژ انتخاب شده و مدت زمان ماساژ تاثير بسيار زيادى بر روى هزينه هاى پرداختى دارد.

از جمله موارد موثر ديگر شامل انتخاب مركز ماساژ مورد نظر مى باشد زيرا برخى مراكز به دليل تجهيزات پيشرفته و پرسنل بسيار باتجربه و موقعيت مكانى خود، هزينه هاى هنگفتى جهت انجام ماساژ اخذ مى كنند؛ به طور كلى موارد مختلف بسيارى مى توانند بر روى هزينه هاى ماساژ در كرج اثر بگذارند كه اگر مى خواهيد در اين باره اطلاعات كافى كسب كنيد، مى توانيد به سايت ما مراجعه كنيد و پاسخ سوالات خود را بياييد.

کلام آخر

ماساژ تاثیر بسیار خوبی بر روی درمان بسیاری از بیماری ها و تسکین درد دارد و همچنین آرامش خاصی به افراد منتقل می کند؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار مفید و سودمند در رابطه با انواع ماساژ و چگونگی انجام آن ها در اختیار شما قرار دادیم؛ در ضمن سایت تاپتنا سعی بر این داشت شما را با 10 تا از بهترین مرکز ماساژ در کرج آشنا کند تا بتوانید با برای رهایی از خستگی های روزمره به این مراکز برای ماساژ مراجعه کنند.

از این که تا پایان مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم، اگر دوس دارید با مطالب دیگر سلامتی و درمانی آشنا شوید و اطلاعات کسب کنید به لینک مربوطه مراجعه کنید. در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با ماساژ دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا