جراحی و زیباییسلامتی و درمانی

بهترین ناخنکار در تهران【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

اخیرا خانم های بسیاری به دنبال کاشت ناخن هستند از این رو می خواهیم ۱۰ تا از بهترین ناخنکار در تهران را به شما معرفی کنیم تا با خیالی آسوده به سالن ناخنکاری حرفه ای بروید و دستانی زیبا داشته باشید؛ کاشت ناخن تاثیر بسزایی در زیبایی ناخن ها و دستان دارد و موجب افزایش یافتن میزان اعتماد به نفس خانم ها می شود؛ از این رو بهتر است زمانی را صرف ناخن های خود کنیم و برای زیبایی خود ارزش قائل شویم.

نحوه كاشت ناخن

امروزه خانم های بسياری به دنبال داشتن پاها و دستانی زيبا و انگشتانی كشيده هستند كه از طريق كاشت ناخن می توان به انگشتان فرم كشيده و زيباتری داد؛ كاشت ناخن به روش های مختلفی از جمله قالبی، پودری، ژله ای و ميكس قابل اجرا می باشد كه در هر روش بايد به گونه ای متفاوت ناخن را كاشت. در واقع ناخنی كه كاشته می شود، تنها تا چند وقت در همان حالت می ماند و پس از گذشت ۳ الی ۴ هفته نياز به ترميم دوباره دارد.

مدت زمان ماندگاری اين ناخن ها به موارد مختلفی بستگی دارد به طور مثال شرايط آب و هوايی و غيره موثر هستند.همان گونه كه می دانيد كاشت ناخن علاوه بر دست، برای پا نيز قابل اجرا می باشد اما به دليل قرار گرفتن پا در كفش كه محيط بسته دارد، نياز به رعايت بهداشت بيشتر و نگهداری بهتر دارد.

روش های شناسایی بهترین ناخنکار در تهران:

❤️تحقیق از اطرافیانیکی از ساده ترین روش ها، پرس و جو از اطرافیان برای یافتن ناخنکار است.
❤️پرس و جو از آرایشگران همکارمعمولا همکاران با تخصص یکدیگر آشنا هستند و می توان از این طریق به اهداف زیبایی دست یافت.
⭐جست و جو در فضای مجازیامروزه اکثریت کارها به کمک فضای مجازی انجام می پذیرد؛ شناسایی بهترین ناخنکار نیز از طریق این فضا میسر می گردد.
✅مراجعه به سالن های زیباییسالن های زیبایی علاوه بر میکاپ کار و شینیون کار، ناخنکارهای حرفه ای نیز دارند که با مراجعه به سالن ها می توان با آن ها آشنا شد.

نحوه كاشت ناخن

كاشت ناخن چه عوارضی به همراه دارد؟

كاشت ناخن نيز مانند روش های زيبايی ديگر با عوارض و مشكلات بسياری همراه می باشد كه آن ها را در ادامه برای شما ذكر خواهيم كرد :

تغییر كردن رنگ ناخن : زمانی كه ناخن مصنوعی كاشته می شود، به بافتی كه زیر ناخن قرار دارد، اكسيژن كافی نمی رسد و در نهايت رنگ ناخن تغییر می كند و به مرور کدر می شود و رشد ناخن كمتر می شود.

تغییر كردن شکل ناخن : بهترین ناخنکار در تهران خاطر نشان می کنند، در صورتی كه ناخن مصنوعی بر روی ناخن فرد قرار می گيرد، ریشه ناخن از بین می رود و در نهايت ناخن فرد دچار تغییر شکل می شود.

عفونت های قارچی و بیماری های ویروسی : استفاده كردن از وسایلی كه غیر استریل و چند بار مصرف می باشند، موجب مبتلا شدن فرد به عفونت های قارچی و بیماری های ویروسی می شوند؛ برای اين كه عفونت های قارچی درمان شوند، از آنتی بیوتیک ها استفاده می شود ولی برخی مواقع به حدی به ریشه ناخن آسيب وارد می شود که شکل طبیعی ناخن به طور كامل از بین می رود.

توقف كردن رشد ناخن : كسانی که برای ناخن خود از کاشت ناخن قاب (کاشت ناخن با تیپ) استفاده می نمايند، این نوع از ناخن های مصنوعی بر روی هلال سفید رنگ ناخن طبیعی قرار می گیرد و فشار بسيار زیادی در آن قسمت به وجود می آيد و این فشار در مدت زمان طولانی موجب خراب شدن هلال سفید رنگ یا ماتریکس ناخن می شود و در نهايت باعث شکننده شدن ناخن و یا توقف رشد ناخن می شود.

حساسیت پوستی : بدن بعضی از خانم ها نیز به به چسب و مواد کاشت واكنش های حساسيتی نشان می دهند كه اين حساسيت باعث نوعی التهاب و قرمزی و خارش پوست می شود؛ تنها در صورتی می توان آن را درمان كرد كه عامل آن را از بين برد.

انیکولیز : از جمله عوارض خطرناک کاشت ناخن های مصنوعی، تغییر يافتن رنگ ناخن، التهاب داشتن دور ناخن، خط خط شدن و خرد شدن ناخن و کنده شدن لبه آزاد ناخن از بستر (انیکولیز)می باشد.

انواع روش های کاشت ناخن

کاشت ناخن خود انواع مختلفی دارد که هر یک از این روش ها با سلیقه و نظر عده ای از مشتریان هم خوانی دارد؛ از این رو در ادامه برخی از این روش ها را برای شما شرح خواهیم داد :

کاشت ناخن به روش پودری : برای انجام این روش از کاشت ناخن، باید از مواد کامپوزیت اکریلیک استفاده می کنند که حالت آن پودری است؛ می توان گفت این روش در برابر بسیاری از روش های دیگر از هزینه کمتری برخوردار است؛ برای قرار دادن پودر بر روی ناخن از مایع لیکوئید کمک گرفته می شود.

کاشت ناخن با ژل : در این روش از کاشت ناخن، از ژل کامپوزیت استفاده می شود که هیچ گونه نیازی به لیکوئید ندارد؛ این ژل با استفاده از یک قلمو مناسب بر روی ناخن فیکس می شود؛ در انتها ناخن باید در دستگاه UV قرار گیرد تا ژل خشک شود.

کاشت ناخن با فایبرگلاس : این نوع از کاشت ناخن در برابر روش های دیگری که نام برده شد، بسیار محبوب نیست؛ برای انجام این روش باید رشته های پلاستیکی مخصوصی بر روی نوک ناخن قرار گرفته شوند و در ادامه اندازه آن ها تعیین می شود و فایبرگلاس ها خشک می گردند؛ پس از آن بر روی ناخن جهت افزایش استحکام آن، اسپری زده می شود.

انواع روش های کاشت ناخن

نحوه ریمو کردن ناخن کاشته شده

امروزه بسیاری از خانم ها برای زیبایی ناخن و دست های خود از روش مانیکور و کاشت استفاده می کنند و به دنبال روش های مختلف هستند؛ اما ممکن است پس از گذشت مدتی بخواهند ناخن های کاشته شده شان را ریمو کنند؛ برخی مواقع این امکان وجود دارد که ناخن های اصلی خانم ها دچار عفونت و قارچ شود که در این صورت بهتر است هر چه سریع تر برای ریمو کردن ناخن هایشان اقدام کنند.

بهتر است که خانم ها برای ریمو از بهترین ناخنکار در تهران کمک بگیرند زیرا در این صورت ناخن های خودشان آسیب نمی بیند و مشکلی ایجاد نمی شود؛ اما زمانی که خودتان می خواهید ناخن هایتان را ریمو کنید، می توانید در ادامه با ما همراه باشید:

موادی که برای این کار مورد نیاز می باشد این است که ابتدا یک استون 100 درصد در دسترس داشته باشد اما در بازار می توانید ابزار دیگری به جای استون بیابید و خریداری نمایید؛ در ضمن باید سوهان ناخن و بافر و پولیش نیز به همراه داشته باشید.

باید ظرفی را آماده کنید که بتوانید مقدار استون در آن بریزید و ناخن های خود را در آن فرو کنید؛ باید به گونه ای باشد که همه ناخن های شما به صورت کامل در ظرف قرار بگیرد؛ بدین گونه است که 6 الی 7 ساعت ناخن های شما در آن می ماند.

پس از آن دست های خود را باید بیرون بیاورید و با کلینکس هر یک از ناخن های خود را تمیز نمایید و مجددا دست هایتان را داخل استون فرو ببرید؛ شما باید این کار را چندین بار انجام دهید تا هنگامی که بیشتر مواد از روی ناخن های شما پاک گردند.

هنگامی که تنها یک مقدار از مواد بر روی ناخن های شما باقی ماند، می توانید از سوهان استفاده کنید تا بقیه مواد را بزدایید؛ پس از آن با بافر سطح ناخن های خود را بکشید و با کمک پولیش ناخن های خود را برق بیندازید و زیباتر کنید.

فراموش نکنید در پایان از تقویت کننده برای ناخنهایتان استفاده کنید.

۱۰ تا از بهترین ناخنکار در تهران را بشناسید!

سالن زیبایی مونا یزدانی

خدمات سالن زیبایی خانم مونا یزدانی شامل موارد زیر می باشد:

خدمات تخصصی مو:

 • شامل جدیدترین و شیک ترین مدلهای كوتاهی هیرکات و کوپ های کلاسیک ، فانتزی و مدرن
 • خدمات رنگ مش لايت آمبره بالياژ سامبره كراتين احيا صافي بوتاكس كراتينه کراتین تراپی ، پروتئین تراپی ، ویتامینه مو
 • انواع تراپی ها احیا حریری کردن موهای آسیب دیده (کراتین ریباندینگ ارگان کمپلکس و پلکس تراپی)
 • هیراکستنشن باموی طبیعی و مصنوعی
 • شینیون های مدرن و بافت های ژورنالی و انواع بافت و دیزاین مو
 • براشینگ حرفه ای و مجلسی

خدمات ميكاپ:

 • تتو ميكروبليدينگ تتوصورت فیبروز میکروپیگمنتیشن هاشور سایه ابرو بن مژه شیدینگ ماکیاژ لب خط چشم
 • انواع هاشورهای نچرال و کلاسیک امبره سایه هاشور میکروداتینگ انواع شیدرهای ابرو، چشم ولب باجدیدترین متد روز
 • گریم و میکاپ عروس طبق آخرین متد روز دنیا

خدمات مژه و ابرو:

 • شامل ليفت لمينت اكستنشن كاشت (والیوم عروسکی مگا والیوم کیم استایل کایلی L اسپايکی)

خدمات تخصصی ناخن:

 • کاشت ترمیم لمينت ژليش مانیکور پدیکور انواع کاشت ناخن (هلویی میکس ژل لمینت ژلیش فایبر گریم بیبی بومر و ….) و انواع دیزاین ها (شوگرافکت ابرنگی گل برجسته دیزاین های زیرکاشت کروم و هلوگرام و ….

خدمات تخصصی پوست شامل :

 • فیشیال کامل صورت
 • کلاژن سازی باحلزون تراپی و ماسک
 • لایه برداری با درمااف،اسکراپ و ماسک طلا
 • ابریشم تراپی ، پارافین تراپی ، ارگان تراپی ، نمک درمانی
 • ارگانیک تراپی بامیوه های طبیعی
 • ماساژ صورت باورق طلای 24 عیار
 • ماساژ ریلکسی
 • تخلیه جوشهای سرسیاه بینی و صورت با درمااف و تیرکمدون
 • رفع تیرگی دور چشم تا دودرجه
 • جوانسازی كلاژن سازی نيدلينگ
 • اپيلاسيون گياهی و حرفه ای بدون درد
 • خدمات ويژه كودكان

آدرس: سعادت آباد ضلع جنوب غربی تقاطع پاکنژاد و سرو غربی جنب نمایندگی نایک ساختمان شماره 42 طبقه 1

تلفن تماس: 09190814100 – 02122118780

اینستاگرام:  monayazdani_beautycenter

وب سایت:  www.monayazdani.com

سالن زیبایی نیلوفر آبی

سالن زیبایی نیلوفر آبی

سالن زیبایی نیلوفر آبی متفاوت ترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی ( با نازل ترین قیمت ها ) را در غرب تهران ارائه می دهند؛ این سالن تجربه و سابقه بسیار بالایی در ارائه خدمات دارد؛ در حقیقت سالن زیبایی نیلوفر آبی و کارکنان آن را می توان به عنوان بهترین ناخنکار در تهران دانست.

خدمات سالن زیبایی نیلوفر آبی :

 • میکاپ و شینیون تخصصی عروس
 • خدمات رنگ و مش و هایلایت
 • انواع خدمات ناخن
 • انواع کوپ  و انواع بافت ( بافت با کاموا – بافت چهل گیس )
 • اکستنشن مژه موقت و دائم و اکستنشن مو
 • میکروبلیدینگ و میکرو پیگمنتیشن و فیبروز
 • پاکسازی پوست و لمه مو
 • لیفت و لمینیت موژه و ابرو
 • اصلاح صورت و اصلاح ابرو ( قرینه کردن ابرو )؛ وکس صورت؛ تاتو بدن

آدرس : فلکه دوم صادقیه، بین مرکز خرید تهرانی و افق، کوچه پرویز، روبروی پارکینگ طبقاتی، پلاک 19، طبقه 2، واحد4

تلفن تماس : 02166230688

سالن زیبایی لی لی

سالن زیبایی لی لی

سالن زیبایی لی لی در سال 1387 با گرفتن مجوز رسمی به مدیریت لیلا رضایی در منطقه سعادت آباد فعالیت خود را آغاز کرد. هم اکنون سالن جدید وی آی پی لی لی در بلوار ایران زمین با داشتن ۳۰ نفر پرسنل در محیط بسیار جذاب و مجلل آماده خدمت رسانی است.

تمام خدمات این مجموعه با بهترین، با کیفیت و جدیدترین روش های روز دنیا انجام می شود؛ این مجموعه معتقد است زیبایی نوعی هماهنگی و تناسب بین اجزای صورت است؛ پس کلیه پرسنل و میکاپ آرتیست ها با تجربه با در نظر گرفتن سلیقه مشتری هدف خود را برای افزایش تعادل و تناسب اجزای صورت هنگام آرایش در نظر می گیرند.

همچنین بدون پرداختن به عوامل جانبی و با در نظر گرفتن سن و موقعیت فرد مشکلات صورت را می پوشانند و زیبایی را برجسته تر می کنند. آرایش و گریم صورت عروس در این مجموعه به عنوان بهترین و با کیفیت ترین شناخته شده است؛ رد این سالن نیز چند تن از بهترین ناخنکار در تهران در حال فعالیت اند.

خدمات سالن زیبایی لی لی :

 • وکس و اپیلاسیون
 • تاتو و اصلاح ابرو
 • میکاپ و گریم عروس
 • طراحی و کاشت ناخن
 • رنگ، مش و هایلایت
 • اکستنشن مو
 • نانو کراتین
 • گلد کوپ و اصلاح مو

آدرس : تهران، شهرک غرب، خیابان ایران زمین، بین خیابان4 و6 ، پلاک 47

تلفن تماس : 02188567050

سالن زیبایی نسیم عقیلی

سالن زیبایی نسیم عقیلی

سالن زیبایی نسیم عقیلی با به وجود آوردن فضای کاملاً مناسب و آرامش بخش آماده خدمت رسانی به خانم های عزیز به خصوص عروس خانم ها می باشد؛ این سالن با داشتن محیط بسیار دوستانه و آرام و با حضور سه گریمور متخصص عروس به صورت کاملاً حرفه ای بهترین گزینه انتخابی برای داشتن یک شب به یاد ماندنی است.

نسیم عقیلی متولد سال1361 می باشند و ایشان فارغ التحصیل رشته عمران از دانشگاه سراسری شهید بهشتی تهران می باشد. او اولین تجربه خود را در زمینه آرایشی در سن بیست سالگی انجام داد و در سن بیست و دو سالگی دوره های گریم سینمایی و زیبایی را نزد استاد فرهنگ معیری با موفقیت گذراند.

اکنون استعداد خود را در زمینه میکاپ‌ عروس آغاز کردند و بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه تمام وقت خود را در امور زیبایی و میکاپ عروس به صورت کاملاً تخصصی اختصاص دادند؛ ایشان سالن زیبایی خود را در سال 1391 به نام نسیم عقیلی تاسیس کردند؛ این سالن را می توان به عنوان یکی از بهترین مرکز کاشت ناخن در تهران دانست.

خدمات سالن زیبایی نسیم عقیلی :

 • ارائه کلیه خدمات ناخن به روش های پودر و ژل، میکس، کاور ژل
 • ناخن بازسازی ناخن های آسیب دیده؛ پدیکور؛ پارافین تراپی دست و پا؛ کراتینه ناخن
 • انواع اکستنشن مو و کراتینه مو
 • میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ
 • پاکسازی کلاسیک صورت؛ ماساژ ریلکسی صورت
 • پاکسازی عمیق پوست همراه با جوانسازی؛ اسکراب بدن
 • ارائه انواع خدمات های گریم مانند گریم سینمایی و گریم عروس

آدرس : تهران، پاسداران، خیابان پایدار‌فرد، نبش بوستان دهم، پلاک ۲۹، ساختمان لیبرا، طبقه اول، زنگ اول

تلفن تماس : 02122552535

سالن زیبایی نگین آرا

سالن زیبایی نگین آرا


سالن زیبایی نگین آرا کلیه خدمات آرایشی را با بهترین مواد ارائه می دهد و این سالن  با بیش از دو دهه تجربه سالن زیبایی نگین آرا محیطی مجلل و شیک در جنت آباد خدمات رسانی می کند.

مجموعه فوق تخصصی گریم و میکاپ عروس و رنگ و مش است که با مدیریت سرکارخانم شهناز عباسی با دو دهه تجربه در زمینه گریم و میکاپ و رنگ و مش و هیرکات میکرو پیگمنتیشن و سرکارخانم نگین می باشد.

در صورتی که به دنبال بهترین سالن زیبایی در تهران هستید می توانید به سالن زیبایی نگین آرا مراجعه کنید و از تمام خدمات این مجموعه بهره ببرید؛ در این مجموعه چند تن از بهترین ناخنکار در تهران در حال فعالیت اند.

خدمات سالن زیبایی نگین آرا :

 • هیرکات های ژورنالی و رفع موخوره بدون کوتاهی
 • خدمات فوق تخصصی (هایلایت و بالیاژ و آمبره…)
 • خدمات تخصصی ناخن (کاشت و ترمیم و …)
 • شینیون های کلاسیک و مدرن و انواع بافت (کویین و آفرو…)
 • قرینه سازی ابرو و اصلاح صورت
 • ارایش دایم صورت (میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ و فیبروز ابرو)
 • اپلیلاسون دایم و معمولی با کادر حرفه ای و لاین های مجزا
 • پاکسازی پوست
 • اکستنشن مو و مژه
 • خدمات ماساژ با کادر حرفه ای در لاین های مجزا

آدرس : جنت آباد مرکزی، بالاتر از همت، روبروی مسجد ولی اعظم، جنب پاساژ بنفشه، پلاک 233 سالن نگین آرا

تلفن تماس : 02144420597

سالن زیبایی دورا

سالن زیبایی دورا

سالن زیبایی دورا با بهره‌مندی از مجرب ترین کادر پرسنلی و مدیریتی و دارا بودن کلیه مجوزهای بهداشتی، خدمات موثری در زمینه زیبایی ارائه می دهد؛ این مجموعه با بهره گیری از جدیدترین روش های زیبایی روز دنیا آماده خدمت رسانی به خانم های عزیز می باشد؛ سالن دورا یکی از بهترین ناخنکار در تهران می باشد.

این مجموعه زیبایی به عنوان یکی از مدرن ترین سالن های زیبایی و تخصصی واقع در تهران شناخته می‌شود که با مدیریت سرکار خانم مقصودلو اداره می شود؛ خانم مقصودلو دارای پانزده سال سابقه درخشان در زمینه خدمات آرایشی شعبه دوم سالن زیبایی دورا می باشد. در طول سال های فعالیت و تلاش مدیریت و پرسنل سالن زیبایی باعث جذب رضایت مشتریان شده است.

ویژگی های مهم :

 • کادر مجرب
 • دارا بودن مجوزهای بهداشتی
 • رضایت مشتری یا ضدعفونی کردن ابزار بعد از هر بار استفاده
 • رعایت بهداشت محیطی و بهداشت فردی در سالن
 • برخورد مناسب مدیر سالن و سایر کارکنان
 • مشاهده نمونه کارهای قبلی
 • خوش قولی

خدمات سالن زیبایی دورا :

 • گریم و کانتورینگ صورت؛ گریم و آرایش صورت
 • آرایش و استایل مو
 • اصلاح و قرنیه سازی ابرو؛ هاشور ابرو
 • اکستنشن مژه؛ اکستنشن مو
 • خدمات ناخن
 • رنگ و هایلایت
 • اپیلاسیون؛ پاکسازی پوست؛ صافی مداوم مو

کارگاه های یکروزه :

 • آموزش تخصصی اکستنشن
 • آموزش تخصصی رنگ و هایلایت
 • آموزش تخصصی گریم
 • آموزش تخصصی کاشت و طراحی ناخن

آدرس : تهران، الهیه، خیابان فرشته، خیابان آفریقای جنوبی، ساختمان مدرن الهیه، طبقه سوم اداری، واحد 15، سال دورا

تلفن تماس : 02122012824

سالن زیبایی النا صمدی

سالن زیبایی النا صمدی یا همان عروس غرب سابق با جدید ترین متد های روز دنیا در زمینه های مختلف آرایشی و زیبایی فعالیت می کند؛ این سالن با داشتن کادری متخصص و حرفه ای و بیست سال سابقه کاری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

همچنین سالن النا برای شما عزیزانی که برای اولین بار تصمیم می گیرند از خدمات انواع لایت‌ها، کوتاهی مو و اولین کاشت ناخن استفاده کنند، به ترتیب رنگ ریشه، براشینگ و ژلیش رایگان دریافت می کنند؛ این سالن را می توان به عنوان یکی از بهترین ناخنکار در تهران دانست.

خدمات سالن زیبایی النا صمدی :

 • طراحی و کاشت ناخن
 • میکاپ و گریم عروس
 • رنگ و انواع لایت ها؛ اکستنشن مو و مژه؛ کوپ های ژورنالی
 • احیا و کراتینه مو؛ شینیون و بافت مو
 • پاکسازی و جوانسازی پوست
 • قرنیه سازی ابرو
 • ریباندینگ؛ بوتاکس مو
 • لیفت و لمینت مژه

آدرس : تهران، اتوبان ستاری جنوب، خیابان پیامبران غربی، پلاک 204، طبقه4، واحد2

تلفن تماس : 02144060045

سالن زیبایی فاطمه حبشی

سالن زیبایی فاطمه حبشی

سالن زیبایی به مدیریت فاطمه حبشی سالن وی آی پی لیلی می باشد. این مجموعه خدمات آرایشی را به بهترین صورت و با بهره مندی از تجهیزات و امکانات پیشرفته ارائه می دهد. سرکار خانم فاطمه حبشی دارای گواهی رسمی بین المللی و همچنین گواهی رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و همچنین گواهیDNW  اتریش می باشد.

فاطمه حبشی در تمام زمینه های تخصصی آرایش و بهداشتی خانم ها دوره های آموزشی ارائه می دهد که ارائه سرتیفیکیت بعد از تدریس یکی از امتیازات مخصوص کارآموزان و هنرجویان خانوم فاطمه حبشی است.

در صورتی که به دنبال بهترین ناخنکار در تهران هستید می توانید به سالن زیبایی فاطمه حبشی مراجعه کنید.

خدمات سالن زیبایی فاطمه حبشی :

 • اصلاح ابرو همراه با قرینه سازی تخصصی ابرو
 • وکس صورت همراه با ماسک صورت طبیعی
 • خدمات رنگ مو شامل آمبره، سامبره، بالیاژ، هایلایت، لولایت، رنگ و مش
 • خدمات کوتاهی مو، کوپ های فانتزی، کوتاهی با ماشین قیچی و تیغ فوق تخصصی
 • کلیه خدمات ناخن به صورت کاملاً تخصصی
 • خدمات اکستنشن مژه کلاسیک و والیوم میکس
 • لیفت ابرو و لمینت مژه فوق تخصصی با مواد ارگانیک و ویتامین
 • خدمات میکروپیگمنتیشن
 • ارائه انجام خدمات تاتو ماژیکی و سایه ابرو
 • خدمات میکروبلیدینگ نچرال

آدرس : تهران، ستارخان، خیابان نیایش، خیابان امام منتظر، جنب بانک صادرات، پلاک 33

تلفن تماس : 02166504694

سالن زیبایی رزا متین

سالن زیبایی رزا متین

سالن زیبایی رزا متین میکاپ فوق تخصصی، با به کارگیری تلفیقی از گریم سینمایی و گریم تخصصی عروس با سال‌ها تجربه کاربردی از کشور فرانسه واقع در محدوده پارک وی می باشد؛ این مرکز زیبایی با اجرای جدید ترین شیوه های میکاپ و آرایش پایدار با برندهای MAC & ESTEE LAUDER ، شینیون‌های مدرن و کلاسیک فوق حرفه ای تجربه ای خاص را برای شما رقم خواهد زد.

مدیریت این مجموعه ،مدرس تکنیکی میکاپ و خود آرایی بر مبنای سبک برند‌های روز دنیا می باشند؛ در این سالن زیبایی شما با اطمینان خاطر امکان آرایش و گریم با مشارکت نظر شخصی خود را خواهید داشت و چنانچه مدل یا سبک خاصی از آرایش یا شینیون را مد نظر داشته باشید، مطرح و اجرا می گردد؛ در این مرکز بهترین ناخنکار در تهران در حال فعالیت است.

خدمات سالن زیبایی رزا متین :

 • درمان کامل موخوره بدون کوتاهی قد و حجم مو در یک جلسه
 • ارائه کلیه خدمات ناخن (مانیکور، پدیکور، پارافین تراپی)
 • کاشت به همراه طراحی های سه بعدی و استروک Dr Fish
 •  اکستنشن تخصصی مو و مژه با چسب های گیاهی و موهای طبیعی
 •  آرایش دائم صورت با روش میکروپیگمنتیشن با دستگاه مورد تایید بهداشت بدون هیچگونه درد و خونریزی
 •  اپیلاسیون در محیطی مجزا و استفاده از لوازم بهداشتی همراه با لوسیون بدن
 •  خدمات پوست، پاکسازی و آبرسانی، جوان سازی و لیفت، درمان تیرگی و لک

آدرس : زعفرانیه، خیابان الف، بالاتر از میدان الف، نبش خیابان خرم نژاد، پلاک 20، واحد 301

تلفن تماس : 02126805645

خصوصیات بهترين ناخنكار در تهران

زمانی كه شما برای انجام كاشت ناخن به دنبال ناخنكار خوب هستيد، بايد به اين موضوع توجه كنيد كه باید ايشان ويژگی های منحصر به فردی برخوردار باشند؛ اين ويژگی ها به شرح زير اند :

 • بايد بهترین ناخنکار در تهران به تمام روش های كاشت و ژليش ناخن تسلط كافی داشته باشند.
 • بايد برخورد و رفتار بسيار مناسبی با هر يک از مشتريان خود داشته باشند تا آن ها رضايت كافی داشته باشند.
 • محيط سالن ناخنكار بايد بسيار تميز و بهداشتی باشد تا سلامت مشتريان به خطر نيفتد.
 • موادی كه بهترین ناخنکار در تهران استفاده می كنند بايد بسيار مرغوب و مناسب باشد تا هيچ يک از افراد دچار مشكل نشوند.
 • سالن ايشان بايد دارای موقعيت مكانی مناسبی باشد تا هر يک از مشتری ها بتواند دسترسی راحتی به آن داشته باشد.
خصوصیات بهترين ناخنكار در تهران

هزينه كاشت ناخن

برای كاشت ناخت بايد هزينه هايی پرداخت شود كه البته مقدار مبلغ پرداختی به موارد مختلفی بستگی دارد به طور مثال نوع كاشتی كه انتخاب می شود، تاثير مستقيمی بر روی هزينه دارد و هر يک هزينه متفاوتی دارند.

در ضمن در صورت تمايل به لاک، بايد علاوه بر هزينه كاشت ناخن، هزينه ای مازاد برای لاک ژل پرداخت شود؛ به طور كلی موارد بسياری هستند كه می توانند موجب افزايش يا كاهش اين هزينه ها شوند كه بايد در نظر گرفته شوند.

در صورتی كه می خواهيد از هزينه كاشت ناخن در بهترین مرکز کاشت ناخن در تهران توسط بهترین ناخن کار در تهران مطلع شويد می توانيد به سايت ما مراجعه كنيد و پاسخ سوالات خود را بيابيد.

شما در هر شهر ایران ساکن باشید، می توانید از انواع خدمات بهترین ناخن کار در ایران کمک بگیرید و هزینه مقرون به صرفه پرداخت کنید، همچنین بهترین ناخن کار در مشهد نیز می تواند بهترین خدمات را در اختیار خانم های عزیز شهر مشهد قرار دهد.

كلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با موضوع چگونگی كاشت ناخن و انواع مختلف آن آشنا کنیم و در ضمن 10 تا از بهترین ناخنکار در تهران را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با خیالی آسوده مرکز مورد نظرتان را بیابید. از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین ناخنکار دارید می توانید از طریق سایت تاپتنا با ما در میان بگذارید.

لازم به ذکر است، افرادی که علاقه مند به انجام انواع جراحی های زیبایی هستند و قصد انجام این عمل ها را دارند، می توانند از حوزه جراحی و زیبایی در مجله تاپتنا دیدن فرمایند.

ارتودنسی ناخن چیست؟

ناخن هایی که به طور مادرزادی به شکل شیپور یا ناخن های به هم پیچ خورده هستند، نیازمند انجام ارتودنسی ناخن می باشند.

مدت زمان ماندگاری کاشت ناخن چند روز است؟

ماندگاری کاشت ناخن تقریبا زیاد است و نیاز به کاشت مجدد در زمان‌های کوتاه نیست.

عوارض کاشت ناخن چیست؟

کاشت و لمینت ناخن در صورتی که توسط افراد ماهر انجام شود هیچ عوارضی ندارد.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا