پزشکان

بهترين داروخانه ها در كرج【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

آیا به دنبال بهترين داروخانه ها در كرج هستید؟ خرید شبانه روزی دارو یکی از مهم ترین نیازهای هر فردی است. اما گاهی اوقات برخی از داروها بسیار نادر هستند و یافتن آنها بسیار دشوار است. در چنین مواقعی می توانید با یافتن بهترین داروخانه ها در کرج این مشکل را تا حد بسیاری حل کنید ، داروهای ایرانی در کرج به وفور یافت می شود. اما یافتن داروهای غیر ایرانی کمی مشکل است.می توان گفت که داروخانه یکی از ضروریات زندگی همه انسان هاست ، هر فرد چندین بار در سال برای رفع نیازهای دارویی و بهداشتی خود به داروخانه مراجعه می کند. به طور کلی برای درمان بیماری ها به داروهایی نیاز دارید که در شهر شما یافت نمی شود و برای یافتن داروهای کمیاب خود باید به بهترین داروخانه ها در کرج مراجعه کنید.

ویژگی بهترین داروخانه ها در کرج

ویژگی های محیطی در مشاغلی که ارتباط مستقیم با مشتری دارند و آن را در ذهن عموم و مشتری نگه می دارند بسیار مهم است. داروخانه نیز مانند هر سازمان و مجموعه ای باید نظم خاص خود را داشته باشد، به خصوص که با نیازهای پزشکی، بهداشتی و رفاهی با مخاطبان زیادی از بیماران و متقاضیان متنوع مرتبط است. در مرحله اول، نظم یکی از موارد مورد علاقه افراد از  یک داروخانه با کیفیت است.  در خوب بودن ویژگی های زیادی مورد سنجش قرار می گیرد که هر مجموعه با توجه به استراتژی مخاطبان و مشتری خود و همچنین کارکنان خود آن ها را بررسی و ارزیابی می کند. برای شناخت یک داروخانه خوب مواردی مانند سیستم مدیریتی قدرتمند و با تجربه یکی از مهم ترین موارد است ، در واقع قلب یک سیستم موثر معمولاً نتیجه مدیریت قوی است.

در کنار راه اندازی یک داروخانه خوب، نیروی کار اختصاصی بهره وری را تا حد زیادی افزایش می دهد و این کار را برای مشتریان و بیماران آسان تر می کند. در عمل، دانش پرسنل یک داروخانه خوب باید کاملاً بالا و دقیقاً مرتبط با موضوع پزشکی و فارماکولوژی باشد. در زمان های قدیم معمولاً نسخه ای بود که فقط اطلاعات دارو را می خواند که خطای انسانی بود و گاهی در این راه ممکن بود اشتباهی رخ دهد. امروزه با توسعه و استفاده از فناوری های قدرتمند و همچنین نیروهای متخصص این امر بسیار راحت و امکان پذیر شده است.موارد فوق عملاً در حوزه مدیریت و نیروی انسانی یک داروخانه خوب ذکر شده است. مسائل دیگر در حوزه محیطی است که ما با آن مواجه هستیم. یکی از جالب ترین چیزها حفظ حریم خصوصی است. در داروخانه باید محیط فیزیکی برای پوشش این مشکل طراحی شود.

ویژگی بهترین داروخانه ها در کرج

برخی از افرادی که به داروخانه مراجعه می کنند ممکن است خودشان مریض باشند و به دلایل بهداشتی یا دیگر به آنها مراجعه نکرده باشند و در موارد متعددی اتفاق افتاده است که وقتی مشتری از داروخانه نسخه می گیرد، حریم خصوصی از بین می رود و مشتریان داروخانه با آنها تماس فیزیکی دارند. و تماس نزدیک متاسفانه با آنها نیز برقرار می کنند.این را باید برای یک داروخانه خوب در نظر گرفت تا افراد منضبط و اصولگرا از متصدی داروخانه مطالبه داشته باشند. در موارد فیزیکی داروخانه علاوه بر سیستم محرمانه، عناصری مانند نور محیط و همچنین گرمایش و سرمایش، وضعیت انتظار دارو برای بیماران تا زمان تهیه نسخه دارویی است.

سرعت عمل برای نسخه و تحویل داروخانه یکی از مزیت های یک داروخانه خوب است، زیرا ممکن است اکثر مخاطبان داروخانه به دلیل بیماری حوصله انتظار طولانی مدت را نداشته باشند.عوامل سازمانی یک داروخانه خوب از آنجایی مهم است که کیفیت محل را بهبود می بخشد، ارتباط موثری که کارکنان می توانند با مشتری خود داشته باشند یکی از آموزش های نیروی انسانی لازم برای یک داروخانه خوب است.

به طور کلی داروخانه خوب، داروخانه ای است که به حفظ سلامت جامعه اهمیت می دهد و در این راستا، تعدادی از اهداف مدیریت استراتژیک را در داروخانه خود تعریف و اجرا می کند. امروزه حرفه داروسازی نسبت به گذشته پیشرفت زیادی کرده است و می توان گفت داروسازی یکی از عناصر اصلی در زنجیره ارائه خدمات سلامت و سلامت جامعه است. حالا اینها تنها بخشی از خصوصیات یک داروخانه خوب است.

با 10 تا از بهترين داروخانه ها در كرج آشنا شوید !

داروخانه بهبد کرج

داروخانه بهبد کرج

با توجه به اهمیت دارو نحوه تولید و توزیع و نگه داری ان بسیار حائز اهمیت میباشد ،داروخانه بهبد با سال ها سابقه در عرضه دار‌و،مکمل و اقلام بهداشتی فعالیت دارد. فروش تهیه داروهای کمیاب، تایید اینترنتی نسخ ،پذیرش نسخه های الکترونیکی ،ساخت دارو های ترکیبی و فروش انواع برند های آرایشی از جمله خدمات داروخانه بهبد می باشد .
حضور تمام وقت دکتر داروساز و ارائه مشاوره دارویی ،نظارت بر تحویل نسخ به بیماران یکی دیگر از ویژگی مثبت داروخانه بهبد است . همچنین حضور هرروزه مشاورین ارایشی این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم کرده تا بتوانند مشاوره رایگان دریافت کرده و محصولات مورد نظر خود را تهیه کنند.

آدرس: کرج ، مابین چهار راه طالقانی و میدان شهدا ، درمانگاه شبانه روزی بهبد  ،ورودی درمانگاه

تلفن تماس: 02632219050

داروخانه دی کرج

داروخانه دی کرج

داروخانه دی (داروخانه) در کرج و خیابان شهید بهشتی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک بادبادک، بیمارستان کمالی و برج آموت و همچنین دکتر لیلا عسگرپور متخصص قلب و عروق، کلینیک بهبد، موسسه آموزشی کبیری، فست فود پیتو و داروخانه دکتر فاطمی قرار گرفته است.

خدمات :

 • ارائه انواع داروهای ایرانی و خارجی
 • فروش لوازم مادر و کودک
 • فروش تجهیزات پزشکی
 • ارائه شوینده های زنانشویی

آدرس : شهید بهشتی، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی جنب بیمه آسیا

شماره تلفن : 02632266513

داروخانه گوهردشت

داروخانه گوهردشت

داروخانه گوهردشت (داروخانه) در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج و آزادی (خیابان اصلی گوهردشت) واقع شده است. این مکان یکی از شانزده داروخانه در محله رجایی شهر (گوهردشت) کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید عزیزی و همچنین مسجد جامع رجایی شهر، فت علیو داروخانه شبانه روزی دکتر ناصری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.

 آدرس : استان البرز، کرج، آزادی (خیابان اصلی گوهردشت)، بین هشتم فاز 1 و هفتم فاز 2

 تلفن تماس: 02634420327

داروخانه آريا

داروخانه آريا 

داروخانه اریا (داروخانه) در محله صوفی آباد کرج و خیابان شاهین ویلا واقع شده است. این مکان یکی از پنج داروخانه در محله صوفی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار سنگ خلیج فارس و همچنین مجاز مرکزی تعمیرات یخچال، فروشگاه افق کوروش، مجموعه اتاق فرار(اسکیپ روم) دیاموند، شیرینی ماه بانو و دفتر پیشخوان دولت قرار گرفته است.
آدرس : شاهین ویلا خیابان اصلی بین نهم و دهم شرقی
شماره تلفن : 02634338171

داروخانه شبانه روزی حمزه

داروخانه شبانه روزی حمزه 

داروخانه شبانه روزی حمزه (داروخانه) در محله کوی کارمندان شمالی کرج و خیابان یکم شرقی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک و شهربازی سپهر و مرکز خرید ملاصدرا و همچنین آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک پزشکی رازی، دکتر فرهاد حمزه زاده – جراح ارتوپد، آموزشگاه زبان ملل، سرای خوشنویسان خوشنویسی با خودکار و آتیه سازان بیمه سامان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.

آدرس : داروخانه شبانه روزی حمزه در کرج – خیابان شهید بهشتی – نرسیده به سه راه گوهردشت

تلفن تماس : 02634427234

داروخانه دکتر چمن افروز

داروخانه دکتر چمن افروز 

داروخانه دکتر چمن افروز (داروخانه) در محله قلمستان کرج و خیابان طالبی متین واقع شده است. این مکان یکی از سه داروخانه در محله قلمستان کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فتیر سنتی و همچنین پیتزا چی، هایپر مارکت دودانگه، پیرایش صدرا، فروشگاه دوچرخه توسلی و نانوایی بربری قرار گرفته است.

آدرس : استان البرز، کرج، بلوار امامزاده حسن، طالبی متین، بین نیلوفر و ولی عصر

تلفن تماس : ۰۲۶۳۲۸۰۸۰۹۲

داروخانه شبانه روزی دکتر چلنگر

داروخانه شبانه روزی دکتر چلنگر 

داروخانه شبانه روزی دکتر چلنگر (داروخانه) در محله جهانشهر کرج و بلوار طالقانی شمالی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌ کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مکان یکی از پانزده داروخانه در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک بادبادک و برج آموت و همچنین سالیان، کتاب بهمن، پست مرکزی کرج، شرکت شبکه ارتباط شبدیز و آزمایشگاه حکیم قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از داروخانه‌های خوب این منطقه می‌باشد.

خدمات :

 • ارائه انواع داروهای ایرانی و خارجی
 • فروش لوازم آرایشی و بهداشتی
 • فروش تجهیزات پزشکی
 • فروش لوازم ارتوپدی

آدرس : کرج ، چهار راه طالقانی ، بالاتر از بانک صادرات ، داروخانه شبانه روزی دکتر چلنگر

شماره تلفن : 02634465022

داروخانه روشا

داروخانه روشا

داروخانه روشا یکی از بزرگترین داروخانه های تخصصی کشور است که مطابق با استانداردهای جهانی طراحی و در سال 1397 در کرج افتتاح گردید. مؤسس و مسئول فنی داروخانه روشا آقای دکتر فیروز بخت می باشند و توسط تیمی از داروسازان جوان و با تجربه مدیریت میشود . این مجموعه از نظر علمی و محتوایی توسط تیم دیگری از داروسازان به سرپرستی دکتر امیر میراولیایی، داروساز بالینی هدایت می شود.

خدمات :

 • ارسال آنلاین کلیه محصولات از طریق وبسایت داروخانه به سراسر کرج رایگان و در همان روز انجام می پذیرد
 • انواع مکمل های بدنسازی
 • محصولات بهداشتی و مراقبتی

آدرس :  استان البرز ، کرج ، عظیمیه ،بلوار استقلال شمالی ، نبش کوچه مهرگان

شماره تلفن :  02632571118 

داروخانه مهشاد

داروخانه مهشاد

چیدمان مکمل های ورزشی مطابق با هدف شما برای تمامی رشته های ورزشی زیر نظر مربی و مشاور ورزشی در این داروخانه انجام می شود .

خدمات :

 • مرکز تخصصی مکمل های استان البرز
 • عرضه کننده برترین مکمل های ورزشی مجاز
 • دارای مجوز وزارت بهداشت و کد اصالت کالا
 •  مسئول فنی دکتر احمدی

آدرس : عظیمیه ضلع جنوب شرقی میدان استقلال

شماره تلفن :  02632542554

داروخانه اسفند

داروخانه اسفند

یکی دیگر از بهترین داروخانه ها در کرج ، داروخانه اسفند می باشد که در شهر کرج واقع شده است .

خدمات :

 • ارائه کننده مکمل های دارویی و غذایی
 • داروخانه منتخب : توزیع کننده انواع انسولین های قلمی
 • محصولات آرایشی و بهداشتی
 • ارتوپدی
 • تایید آنلاین نسخه

آدرس : کرج ، گلشهر ، 45 متري گلشهر ، ابتداي بلوار هوشيار ، جنب نمایندگی کیاموتورز ، داروخانه اسفند

شماره تلفن :  02634679101

چگونه یک داروخانه خوب را تشخیص دهیم ؟

موضوع نظم در داروخانه به قدری مهم است که هیچ سازمان و مجموعه ای نمی تواند در فضای رقابتی تجاری بدون نظم زیاد دوام بیاورد. این نکته در داروخانه ها به قدری حساس است که روزانه با تعداد زیادی از بیماران و متقاضیان مختلف و با تقاضاهای گوناگون همراه است. حال اگر طرح خوبی برای داروخانه خود دارید و در انتخاب پرسنل خود بسیار دقت کرده اید و همچنان آموزش های لازم را دارند، باز هم باید به شما بگویم که شما همچنان راه اول هستید زیرا استفاده از این امکانات نیاز به یک سیستم مدیریت قوی و با تجربه دارد .

ارتباط با مشتریان و بیماران داروخانه : در کنار راه اندازی یک داروخانه خوب، نیروی کار اختصاصی بهره وری را تا حد زیادی افزایش می دهد و این کار را برای مشتریان و بیماران آسان تر می کند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به داروخانه مراجعه کرده باشید و سوال بپرسید. از پرسنل داروخانه سوال کردید و پاسخ صحیح و کامل دریافت کردید. شاید نتیجه لازم را گرفته باشید و اکنون نام این داروخانه به عنوان یک داروخانه خوب در ذهن شما هک شده باشد، بنابراین در اکثر موارد بیشتر نیاز دارویی خود را از این نام داروخانه تامین خواهید کرد.

در زمان های قدیم معمولا نسخه هایی وجود داشت که فقط اطلاعات دارو را می خواندند که خطای انسانی بود و گاهی ممکن بود اتفاق بدی در این راه بیفتد. امروزه با توسعه و استفاده از فناوری های قدرتمند و همچنین نیروهای متخصص این امر بسیار راحت و امکان پذیر شده است.

تعریف حریم خصوصی داروخانه : یکی از جالب ترین چیزها حفظ حریم خصوصی است. در داروخانه ها باید محیط فیزیکی برای پوشش این مشکل طراحی شود ،اهمیت این مشکل در این مدت وجود بیماری عروق کرونر قلب را دوچندان کرده است که توجه بیشتری را می طلبد زیرا در موارد متعددی اتفاق افتاده است که تنها با دریافت نسخه از مشتری، حریم خصوصی از بین رفته و مشتریان داروخانه ارتباط فیزیکی و تماس نزدیک برقرار می کنند. با همدیگر. .و همچنین ، این را باید برای یک داروخانه خوب در نظر گرفت تا افراد منضبط و اصولگرا از متصدی داروخانه مطالبه داشته باشند.

برای آشنایی بیشتر با بهترین داروخانه در تهران می توانید به سایت مورد نظر مراجعه فرمایید .

ابعاد محیطی (رعایت نور و بهداشت تهویه) : در موارد فیزیکی داروخانه علاوه بر سیستم محرمانگی، عناصری مانند نور محیط و همچنین گرمایش و سرمایش، وضعیت انتظار دارو برای بیماران تا زمان تهیه نسخه است. در این شرایط، فعالیت جامعه نسخه‌ نویسی که می‌ تواند نسخه را تسریع کند و همچنین نسخه را به موقع تحویل دهد، مزیت رقابتی بالایی نسبت به سایر رقبا خواهد داشت، زیرا اکثر مخاطبان داروخانه‌ها می‌ توانند به دلیل صبر و حوصله زیاد و انتظار طولانی بیماری را نداشته باشند .   عوامل سازمانی یک داروخانه خوب مهم هستند زیرا می توانند کیفیت محل را بهبود بخشند، ارتباط موثری که کارکنان می توانند با مشتری خود داشته باشند یکی از آموزش های نیروی انسانی لازم برای یک داروخانه خوب است.

به طور کلی، داروخانه خوب، داروخانه ای است که به تامین امنیت و سلامت جامعه اهمیت می دهد، در این راستا، تعدادی از اهداف مدیریت استراتژیک را در داروخانه خود تعریف و اجرا می کند. امروزه حرفه داروسازی نسبت به گذشته پیشرفت زیادی کرده است و می توان گفت داروسازی یکی از عناصر اصلی در زنجیره ارائه خدمات سلامت و سلامت جامعه است. حالا اینها تنها بخشی از خصوصیات یک داروخانه خوب است. همه اینها در حوزه خدمات سنتی یک سیستم داروخانه است، اکنون با پیشرفت علم و فناوری، رویدادهای جدیدی در داروسازی در حال رخ دادن است که می تواند تجارت را برای مشتریان داروخانه تسهیل کند.

چگونه یک داروخانه خوب را تشخیص دهیم ؟

قیمت داروها در داروخانه ها چقدر است؟

برای درمان باید هزینه ای را به بهترین داروخانه تهران برای داروها پرداخت کنید، اما عده ای هستند که به دلیل داشتن بیمه درمانی هزینه کمتری می پردازند و برخی از افراد ممکن است برخی از داروهای خود را با بیمه تکمیلی رایگان دریافت کنند و یا مبلغی را پرداخت کنند و پس از مدت معینی بیمه هزینه دارو را پرداخت می کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه داروهای مورد نظر خود می توانید به سایت ما مراجعه کرده و اطلاعات کافی را کسب کنید.

اصلی ترین وظایف پرسنل داروخانه

بعد از مدیریت، کارکنان مهم ترین و تاثیرگذارترین عامل در محبوبیت داروخانه هستند. آنها با استفاده از آخرین اطلاعات دارویی، تجربه در تجویز و دقت تحویل دارو به مشتری به صورت شبانه روزی به مشتری خدمات ارائه می دهند. اما باید بدانیم که وظایف و ویژگی های اصلی یک پرسنل خوب در یک داروخانه چیست.

 • اصلی ترین و مهمترین وظیفه کادر داروساز داشتن دانش بسیار بالای پزشکان و دقت در خواندن نسخه و راهنمایی بیمار در استفاده از آن است.
 •  مشاوره در مورد سایر محصولات بهداشتی به مشتریانی که به دنبال یک محصول خاص هستند.
 •  صبر و حوصله در ساعات اوج مصرف داروخانه و پاسخگویی به سوالات و درخواست های مشتریان در اسرع وقت
 •  مدیریت زمان در داروخانه به نحوی که به کلیه مشتریان و بیماران رسیدگی شود.
 • در مقابل بیماران و مراجعینی که ممکن است به دلیل عجله یا بیماری کمی عصبی باشند لبخند بزنید و آرام باشید.

کلام آخر 

قبل از هر چیز خرید هر نوع دارو و محصولی که مستقیماً با سلامتی شما مرتبط است باید از داروخانه های معتبر انجام شود. بسیاری از تجار انواع مکمل ها و محصولات لاغری، ژل ها و کرم های سلامتی و همچنین محصولات جوانسازی و زیبایی را در شبکه های اجتماعی و سایت های غیر معتبر به فروش می رسانند.خرید این محصولات علاوه بر نتیجه ندادن می تواند سلامت شما را نیز به خطر بیندازد. در ازای خرید از داروخانه های معتبر اینترنتی یا حضوری، این اطمینان را به شما می دهد که محصول اصلی و با کیفیت است.

در مقاله امروزمان تمام تلاش خود را به كار گرفتيم تا شما را با 10 تا از بهترين داروخانه ها در کرج آشنا کنیم تا در صورت نیاز بتوانید برای درمان مشکلات قلبی خود به مطبشان مراجعه کنید. از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با این موضوع دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا