پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران【سال1402】❤️ + لیست10تایی

در این مقاله قصد داریم ۱۰ مورد از بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید در صورت نیاز به آن ها مراجعه کرده و به درمان مشکلات روحی و روانی خود بپردازید. کلینیک روانپزشکی دارای پزشکانی به نام روانپزشک می باشد که با دانش بالای خود در حیطه روانشناسی می توانند سلامت روح و روان افراد را ارزیابی کرده و در صورت وجود اختلالی در آن، داروهایی را به منظور درمان آسیب روحی و روانی تجویز نموده و یا به درمان توسط روش هایی مانند مشاوره و درمان فردی بپردازند. پس اگر شما نیز به دنبال بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران، برای بهبود کیفیت سلامت روان خود می باشید، این مقاله را تا انتها مطالعه نموده و همراه ما باشید.

کلینیک روانپزشکی چیست؟

یکی از مهم ترین شاخه های علم پزشکی، روانپزشکی می باشد که با تشخیص اختلالات روانی و عاطفی گوناگون در افراد، اقدام به درمان و یا پیشگیری از آن ها خواهد کرد و سلامت روان افراد را بهبود خواهد بخشید. روانپزشک ها می توانند جنبه های مختلف سلامت روانی و جسمی افراد را ارزیابی نمایند و بسیاری از اختلالات روانی آن ها را تشخیص داده و به درمان آن ها بپردازند. کلینیک های روانپزشکی نیز محلی می‌ باشد که در آن جمعی از برترین روانپزشکان گرد هم آمده‌ اند و با دانش بالای خود در زمینه علم روانپزشکی می توانند بسیاری از بیماری های مربوط به اعصاب و روان را درمان نمایند و آرامش را به زندگی افراد باز گردانند.

در بهترین کلینیک روانپزشکی در ایران بسیاری از آزمایش های پزشکی انجام می شود و توسط تست های روانشناختی مختلف می توانند وضعیت فیزیکی و روانی افراد را ارزیابی نمایند و به بهبود آن بپردازند. در کلینیک های روانپزشکی، آموزش های بالینی بسیاری وجود دارد که توسط آن می توانند ارتباط موثری بین بیمار های عاطفی و روانپزشک ها برقرار نمایند تا سایر روش های درمانی خود را بر روی بیمار پیاده سازی کرده و اختلالات گوناگون او را درمان نمایند. کلینیک های روانپزشکی قادر هستند خدمات بهداشتی و مشاوره‌ مفیدی را برای تمامی افراد جامعه از کودک و خردسال گرفته تا بزرگسال ارائه دهند. تمامی مشاوره ها و درمان های روانی در کلینیک های روانپزشکی توسط تیمی از مجرب ترین روانپزشکان و یا مددکاران اجتماعی ارائه داده می شود.

همچنین کلیه خدمات بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران برای تمامی افراد دارای بیماری های خاص و یا سالمندان و بیماران مبتلا به اختلالات پزشکی نیز قابل ارائه می باشد و آن ها می توانند با مراجعه به این کلینیک‌ ها، سلامت روان خود را به دست آورند. درمان های قابل ارائه کلینیک های روانپزشکی شامل مشاوره با بیمار و یا دارو درمانی می باشد که با توجه به نوع اختلال مراجعان، اقدام به استفاده از روش درمانی مورد نظر بر روی او می کنند. همچنین اگر شما عزیزان از بیماری های موجود در زمینه اعصاب و روان رنج می برید می توانید به بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران مراجعه کرده و با بهره مندی از خدمات ارزشمند او، سلامت روان خود را به دست آورده و از زندگی روزمره خود مانند گذشته لذت ببرید.

کلینیک روانپزشکی چیست؟

ویژگی بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران

در سراسر شهر تهران، کلینیک های روانپزشکی بسیاری وجود دارند که با کادر پزشکی مجرب خود در زمینه روانپزشکی و درمان بیماری های مربوط به اعصاب و روان می توانند سلامت روان مراجعان خود را بهبود بخشیده و زندگی لذت بخش را برای آن ها به ارمغان آورند. اما بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران می بایست دارای ویژگی های برتری باشد که آن را از تمامی کلینیک های موجود در سطح تهران متمایز ساخته و به تمامی مراجعان این اطمینان را دهد که با خیالی آسوده به آن مراجعه کرده و سلامت روان خود را به آن بسپارند. از مهم ترین ویژگی های مربوط به کلینیک برتر روانپزشکی در تهران می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران می بایست در مناسب ترین نقاط شهر تهران تاسیس شده باشد و از قدمت بالایی برخوردار باشد.
 • کلینیک منتخب شما می بایست دارای کادر پزشکی مجرب و متخصص در زمینه روانپزشکی باشد که بتوانند تمامی اختلالات اعصاب و روان را به خوبی تشخیص داده و درمان کنند.
 • بهترین کلینیک روانپزشکی می بایست قادر باشد تمامی علائم افسردگی و زوال عقل در بیماران ۶۵ سال به بالا را به خوبی تشخیص دهد و اقدام به درمان آن کند.
 • بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران شما در حوزه روانپزشکی می بایست تمامی اختلالات روانی و عاطفی افراد را تشخیص دهد و بهترین روش درمانی را برای درمان هرچه زودتر آن انتخاب نماید.
 • بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران می بایست مورد تایید مرکز روانپزشکی ایران بوده و تمامی مجوزهای لازم را از سوی وزارت بهداشت کسب کرده باشد.
 • کلینیک منتخب شما در حوزه روانپزشکی می بایست از بروز ترین روش های روانپزشکی جهت درمان اختلالات مراجعان خود استفاده نماید و دارای پرسنلی با اخلاق حرفه ای و متخصص در زمینه روانپزشکی باشد.
 • بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران می بایست بهترین روش درمانی را با توجه به سن و جنسیت افراد تشخیص داده و بر روی آن ها پیاده سازی نماید.
 • کلینیک منتخب شما می بایست دارای سابقه بالایی در زمینه درمان اختلالات روانی افراد توسط روش های مختلف بوده و درصد بالایی از رضایت مراجعان خود را کسب کرده باشد.
ویژگی بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران

اگر به دنبال یافتن یک کلینیک روانشناسی معتبر در سایر شهرهای ایران هستید، می توانید به مقاله بهترین کلینیک روانشناسی در ایران مراجعه نمایید.

انواع حوزه های درمانی کلینیک روانپزشکی:

❤️روانپزشکی بزرگسالانبه معنی روانپزشکی عمومی است که برای درمان انواع اختلالات روانی مناسب است.
⭐روانپزشکی نوجواناناختلالات برجسته افراد نوجوان در این صورت درمان می شود، بیش فعالی نیز درمان می گردد.
✅روانپزشکی قانونیکسانی که مشکلات قانونی و اختلالات روانی دارند، با این حوزه درمان می شوند.
❤️روانپزشکی سالمندانزوال عقل و آلزایمر با این نوع روانپزشکی قابل درمان می باشد.

10 تا از بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران را بشناسید!

کلینیک روانپزشکی طبیب

کلینیک روانپزشکی طبیب

کلینیک روانپزشکی طبیب یکی از بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران می باشد که دارای پزشکان متخصص در رشته های جراحی مغز و اعصاب، داخلی مغز و اعصاب، روانپزشکی، روانشناسی، داخلی مغز و اعصاب کودک و طب فیزیکی و توانبخشی می باشد که می توانند با دانش بالای خود در زمینه اختصاصی خود، کمک ویژه‌ ای به مراجعان خود نمایند. کلینیک تخصصی طبیب می تواند خدمات تشخیصی و درمانی با کیفیتی را به تمامی مراجعان خود ارائه دهد و سلامت روان را با روش های درمانی بی نظیر خود به آن ها بازگرداند.

خدمات :

 • جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات
 • روانشناسی و روانپزشکی
 • جراحی هیپوفیز و قاعده جمجمه
 • طب فیزیکی و توانبخشی
 • تست های تشخیص مغز و اعصاب
 • خدمات داخلی مغز و اعصاب کودکان

آدرس: سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، خیابان مجد، مرکز جراحی سعادت آباد، طبقه پنجم

شماره تماس: 02122388301

کلینیک روانپزشکی مهربد

کلینیک روانپزشکی مهربد

کلینیک روانپزشکی و روانشناسی مهربد فعالیت خود در زمینه ارائه خدمات روانپزشکی را توسط برخی از متخصص ترین و مجرب ترین پزشکان و روانپزشکان آغاز نمود. این کلینیک با دارا بودن فضای مناسب و آرام خود توانسته است خدمات تخصصی بسیاری را در زمینه روانپزشکی کودک و نوجوان تا روانپزشکی سالمندان ارائه داده و آرامش خاطر را به بسیاری از مراجعان خود هدیه دهد. هم اکنون شما عزیزان می توانید با مراجعه به کلینیک روانپزشکی مهربد که از بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران در تهران است، به درمان بسیاری از اختلالات روانی خود مانند افسردگی و یا وسواس فکری بپردازید.

خدمات:

 • درمان افسردگی
 • درمان اختلالات خلقی و اختلالات خواب
 • درمان وسواس و ترک اعتیاد
 • زوج درمانی و مشاوره پیش از ازدواج
 • گفتار درمانی و درمان انواع اختلالات جنسی
 • درمان اضطراب و هراس اجتماعی

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، پس از مجتمع تجاری پالادیوم، کوچه شیرین، پلاک ۱۲، واحد پنجم

شماره تماس: 02188431841

کلینیک روانپزشکی جایروس

کلینیک روانپزشکی جایروس

کلینیک روانپزشکی جایروس نیز یکی دیگر از کلینیک های برتر روانپزشکی در شهر تهران می باشد که توسط روش های درمانی بی نظیر متخصص ها آن می توانید به درمان بیماری های روحی و روانی خود پرداخته و کیفیت زندگی خود را افزایش دهید. مشاوران کلینیک روانپزشکی جایروس هم اکنون آماده ارائه خدمات روان شناختی و روان کاوی به تمامی شما عزیزان و مراجعان می باشند. هم اکنون تمامی شما عزیزانی که از اختلالات روحی و عاطفی خود رنج می برید می توانید به منظور درمان آسیب های روانی خود، به کلینیک روانپزشکی جایروس، که یکی از بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران می باشد مراجعه نمایید.

خدمات:

 • درمان فوق تخصصی اضطراب و فوبیا
 • روانکاوی و مشاوره و روان درمانی
 • نوروفیدبک و بیوفیدبک
 • درمان اختلالات خواب مانند خروپف
 • زوج درمانی و مشاوره جنسی

آدرس: تهران، خیابان دکتر شریعتی، روبروی خیابان دولت، کوچه امامزاده، نبش فروشگاه جانبو، پلاک ۱۴، طبقه دوم، واحد هشتم

شماره تماس: 02122636863

کلینیک روانپزشکی آلما

کلینیک روانپزشکی آلما

کلینیک روانپزشکی آلما فعالیت رسمی خود را زیر نظر دکتر علی امیری که متخصص اعصاب و روان و روان درمانگر می‌ باشد آغاز نمود. هم اکنون کلینیک روانپزشکی و مشاوره آلما با روش های درمانی بی نظیر خود همچون روان درمانی و یا تجویز داروهای مربوط به درمان بیماری های اعصاب و روان می تواند بسیاری از اختلالات روانی و عاطفی مراجعان خود را درمان نموده و آرامش خاطر را برای آن ها به ارمغان آورد. شما عزیزان می توانید جهت درمان هرگونه اختلال روانی به کلینیک روانپزشکی آلما مراجعه نموده و سلامت روان خود را با خیالی آسوده به آن ها بسپارید.

خدمات:

 • تشخیص و درمان اختلالات کودک و نوجوان
 • درمان اختلالات دوره سالمندی مانند آلزایمر
 • درمان اختلالات اضطرابی مانند استرس و فوبیا
 • روانشناسی شخصیت
 • کمک به ترک انواع مواد مخدر
 • درمان تخصصی سیگار و سم زدایی
 • تشخیص و درمان اختلالات خوردن و خواب

آدرس: تهران، تهرانسر، بلوار اصلی، نبش خیابان اسدی، مجتمع امیر، طبقه دوم، واحد ۱۳

شماره تماس: 02144582775

کلینیک روانپزشکی مهر آئین

کلینیک روانپزشکی مهر آئین

کلینیک روانپزشکی مهر آئین فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۹۷ و با مدیریت دکتر معصومه موسوی آغاز نمود. این کلینیک از بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران می باشد که دارای متخصص ترین افراد آموزش دیده در حوزه روانپزشکی و روانشناسی است که توانسته اند با دانش بالای خود در علوم ذکر شده، به درمان بسیاری از اختلالات روانی و عاطفی در مراجعان خود کمک نمایند. هم اکنون شما عزیزان می توانید با مراجعه به کلینیک روانپزشکی مهر آئین سلامت روان خود را بهبود بخشیده و سطح کیفیت زندگی خود را بالا ببرید.

خدمات:

 • روانپزشکی کودک و نوجوان
 • روان درمانی بزرگسال
 • دارو درمانی و مشاوره تحصیلی
 • زوج درمانی و بازی درمانی
 • برگزاری کارگاه های آموزشی و درمان لکنت زبان
 • توانبخشی شناختی و مداخلات گروهی

آدرس: خیابان شریعتی، پایین تر از صدر، خیابان خاقانی، جنب بیمارستان جواهری، پلاک ۵۰ف واحد ۱

شماره تماس: 02122632356

کلینیک روانپزشکی راد

کلینیک روانپزشکی راد

کلینیک روانپزشکی راد که یکی از بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران می باشد دارای چندین فوق تخصص روانپزشکی و نورولوژی می باشد که با دانش بالای خود در حوزه روانپزشکی می توانند به درمان اختلالات گوناگون در کودکان و نوجوانان و بزرگسالان بپردازند. این کلینیک همواره از تیم روانپزشکی مجرب خود جهت درمان بیماری های اعصاب و روان مراجعان خود استفاده نموده است و دارای قدمت بالایی در زمینه درمان اختلالات روانی مراجعان خود می باشد.

خدمات:

 • آموزش مدیریت رفتار با کودکان
 • درمان اعتیاد در نوجوانان و بزرگسالان
 • سنجش و ارزیابی های روانشناختی
 • گفتاردرمانی و کاردرمانی
 • خدمات نورولوژی و مشاوره و روان درمانی
 • تحریک مغناطیسی مغز و توانبخشی شناختی

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بلوار میرداماد، خیابان رودبار شمالی، پلاک ۴۷، طبقه سوم، واحد ۱۳

شماره تماس: 02122923549

کلینیک روانپزشکی آتیه

کلینیک روانپزشکی آتیه

کلینیک روانپزشکی آتیه در سال ۱۳۸۵ و زیر نظر برترین متخصصان روانشناسی و روانپزشکی شروع به فعالیت نمود. این کلینیک هم اکنون از بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران به شمار می رود که از با تجربه ترین متخصصان روانپزشکی برخوردار می باشد که با دانش بالای خود می‌ توانند بسیاری از اختلالات روانی مانند افسردگی و یا اضطراب را درمان نموده و لذت دوباره از زندگی را به افراد هدیه دهند.

خدمات:

 • نقشه مغزی و ارزیابی پاسخ استرس
 • تصویربرداری و آنالیز عملکردی ساختار مغز
 • ارزیابی عصب روانشناختی
 • تحریک مغناطیسی و تحریک الکتریکی مغز
 • نوروفیدبک و بیوفیدبک
 • روان درمانی فردی و خانواده
 • بازی درمانی و روان درمانی کودک

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک ۲۳

شماره تماس: 02184012101

کلینیک روانپزشکی صدای زندگی

کلینیک روانپزشکی صدای زندگی از بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران محسوب می شود که با کادر پزشکی مجرب و متخصص خود در زمینه روانپزشکی توانسته است خدمات ارزنده ای را به مراجعان خود ارائه دهد. هم اکنون شما عزیزان می توانید با مراجعه به این کلینیک از خدمات بی نظیر آن ها بهره مند شوید و سلامت روان را به خود باز گردانید.

خدمات:

 • نقشه مغزی و نوروفیدبک
 • درمان اختلالات روانی و عاطفی
 • درمان استرس و اضطراب بی دلیل
 • درمان افسردگی و وسواس فکری

آدرس: تهران، سعادت آباد، علامه جنوبی، خیابان ۳۸غربی، پلاک ۱۵، واحد یک

شماره تماس: 02187700771

کلینیک روانپزشکی اکسیر

کلینیک روانپزشکی اکسیر

کلینیک روانپزشکی اکسیر یکی از بهترین کلینیک روانپزشکی در شهر تهران می باشد که در سال‌ های اخیر با درمان ها بی نظیر خود در زمینه اعصاب و روان توانسته است توجه بسیاری از مراجعان را به خود جلب نماید. این کلینیک با گرد هم آمدن روانپزشکان متخصص و مجرب در زمینه های مختلف روانپزشکی توانسته است اعتماد بسیاری از بیماران را به دست آورده و خدمات ارزنده ای را به آن ها ارائه دهد. کلینیک روانپزشکی اکسیر هم اکنون آماده ارائه انواع خدمات روانپزشکی مانند درمان اختلالات روانی و عاطفی به شما عزیزان می باشد و شما می توانید با مراجعه به آن، به بهبود کیفیت زندگی خود بپردازید.

خدمات:

 • ارزیابی عصب روانشناختی
 • تحریک مغناطیسی و تحریک الکتریکی مغز
 • زوج درمانی و بازی درمانی
 • برگزاری کارگاه های آموزشی
 • درمان لکنت زبان

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش کوچه شانزدهم، پلاک ۲۲

شماره تماس: 02188378753

خدمات قابل ارائه در بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران

در بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران انواع خدمات روانپزشکی برای سالمندان ارائه داده خواهد شد و ارزیابی و درمان بیماران ۶۵ سال به بالا که دارای علائمی مانند افسردگی، اضطراب، علائم آلزایمر و سایر اختلالات روانپزشکی می باشند نیز انجام خواهد شد. در این کلینیک ها انواع خدمات روانپزشکی و روان درمانی فردی که شامل روان درمانی طولانی مدت برای تمامی بیمارانی که دارای مشکلات شخصی می باشند و احتیاج به داروهایی جهت درمان هستند در نظر گرفته خواهد شد و به درمان آن ها می پردازند.

همچنین مشاوره های قابل ارائه در کلینیک های روانپزشکی موجب برقراری ارتباط هرچه بهتر بین زن و شوهر در خانواده خواهد شد و تمامی مشکلات رابطه، درگیری های زناشویی، طلاق، ازدواج مجدد و مشکلات موجود بین والدین با فرزندان را رفع خواهند کرد. کلینیک های روانپزشکی خدمات روانپزشکی موثری را جهت معالجه بیمارانی که در اثر آسیب پزشکی مانند سرطان و یا سکته های مغزی دچار علائم رفتاری هستند ارائه خواهد داد و به درمان آن ها می پردازد.

از دیگر خدمات ارزنده ای که در کلینیک های روانپزشکی ارائه داده می شود می توان به خدمات روانپزشکی جهت درمان عوارض احتمالی جراحی مغز و اعصاب اشاره نمود که به درمان آسیب های ناشی از جراحی مغز و اعصاب بر روی افراد خواهند پرداخت. کلینیک های روانپزشکی می توانند وسواس‌ های فکری – عملی که در افراد وجود دارد مانند اختلال و وسواس چک کردن، تمیزی یا خرید اجباری را بهبود بخشیده و یا به طور کامل درمان نمایند. از دیگر خدمات قابل ارائه در بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران نیز می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • ارزیابی و درمان اختلالات خلقی
 • درمان اختلالات هراس و اضطراب
 • درمان اختلالات شخصیتی و عاطفی
 • درمان اختلالات دو قطبی توسط مشاوره ثانویه
 • تست هوش و استعدادیابی کودکان و نوجوانان
 • درمان اختلالات روانی و اجتماعی و استرس بی دلیل
 • درمان اختلالات روانپزشکی در زنان باردار و افراد دارای بیماری های خاص
 • درمان اختلالات روانپزشکی مربوط به افسردگی پس از زایمان و یا ناباروری و مشکلات بارداری

بهترین دکتر روانشناس در تهران می تواند بسیاری از مشکلات ذکر شده بیماران را درمان کند.

خدمات قابل ارائه در بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران

انواع حوزه های درمانی در کلینیک های روانپزشکی

کلینیک های روانپزشکی شاخه های گوناگونی از علم روانپزشکی را به مراجعان خود ارائه می دهند که شامل موارد زیر می باشد:

روانپزشکی بزرگسالان: روانپزشکی بزرگسالان همان روانپزشکی عمومی می‌ باشد که توسط آن تمامی افرادی که دارای آسیب های روانی شدید می باشند درمان خواهند شد. از مهمترین دلایل مشاوره به این افراد می‌ توان به وجود اختلالات خلقی مانند افسردگی و یا دوقطبی بودن و مشکلات اضطرابی و هراس اجتماعی آن ها اشاره کرد.

روانپزشکی کودک و نوجوان: یکی دیگر از انواع روانپزشکی که در کلینیک های روانپزشکی ارائه داده می‌ شود، روانپزشکی کودک و نوجوان می باشد که توسط آن اختلالات برجسته این نوع گروه سنی را ارزیابی خواهند کرد و به درمان آن ها می پردازند. همچنین در این روانپزشکی تمامی علائم مربوط به افسردگی و اختلالات عصبی همچون اوتیسم یا بیش فعالی شناسایی خواهد شد و با روش های مربوطه درمان خواهند شد.

روانپزشکی سالمندان: در روانپزشکی سالمندان اختلالات مربوط به پیری مانند زوال عقل و آلزایمر بررسی خواهد شد و درمان های مربوطه برای آن ها در نظر گرفته خواهد شد.

روانپزشکی قانونی: در این نوع روانپزشکی افرادی که دارای اختلالات روانی و مشکلات قانونی هستند ارزیابی خواهند شد تا میزان مسئولیت کیفری و مجازات آن ها مشخص شود.

روانپزشکی اختلالات خوردن: در این روانپزشکی به درمان افرادی خواهند پرداخت که دارای مشکلاتی مانند بی اشتهایی و پرخوری عصبی می باشند که دو بیماری شایع عصبی در بین افراد است. این نوع اختلال روانی می تواند منجر به مرگ افرادی شود که از آن رنج می برند؛ پس می بایست هر چه زودتر شناسایی شده و به درمان آن بپردازند.

روانپزشکی اعتیاد: یکی از شایع ترین بیماری ها و مشکلات در بین افراد جامعه اعتیاد می باشد. تمامی افرادی که دارای اعتیاد به مواد مخدر و یا مشروبات الکلی هستند می بایست هر چه زودتر به بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران مراجعه کرده و به درمان آن بپردازند. توسط روانپزشکی اعتیاد می توان از آمادگی ترک هرگونه ماده مخدر و الکل برخوردار شد؛ اعتیاد در هر زمینه ای می تواند باشد، زیرا برخی از افراد به جراحی و زیبایی اعتیاد دارند و مداوم به دنبال روش های زیبایی هستند.

روانپزشکی اعصاب و روان: در این روانپزشکی مشکلات مربوط به سیستم عصبی مانند حوادث عروقی مغزی و یا اختلالات ناشی از زوال عقل شناسایی و درمان خواهد شد.

اگر در شهر تهران به دنبال روانشناسان متبحر هستید، می توانید به مقاله بهترین کلینیک روانشناسی در تهران مراجعه نمایید.

کلام آخر

روانپزشکی یکی از شاخه های پزشکی می باشد که هدف اصلی آن بررسی ذهن انسان و درمان اختلالات مختلف روانی و عاطفی در افراد می باشد. حوزه‌ های درمانی گوناگون روانپزشکی در کلینیک های روانپزشکی ارائه داده می شود و افراد می توانند با مراجعه به آن، به بهبود سلامت روان و بالا بردن کیفیت زندگی خود بپردازند.

در این مقاله سعی داشتیم که ده مورد از بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید. امیدوار هستیم که این مطالب برایتان مفید واقع شده باشد. لطفا نظرات و انتقادات تان را از طریق سایت تاپتنا با ما در میان بگذارید.

روانپزشکی اعتیاد به چه معناست؟

روانپزشکی اعتیاد به افرادی می پردازد که به مشکل اعتیاد دچار هستند و از مواد مخدر و الکل استفاده می کنند.

خانم های باردار نیز می توانند از خدمات روانپزشکی بهره ببرند؟

بله خانم های باردار برای درمان اختلالات دوران بارداری باید به روانپزشک مراجعه کنند.

هزینه استفاده از خدمات کلینیک روانپزشکی چقدر است؟

هر یک از خدماتی که در کلینیک ارائه می شود متفاوت است و هزینه متفاوتی دارند.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا