کسب و کار

بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران【سال1402】❤️ + لیست 10 تایی

بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران و حومه

آیا برای یادگیری زبان انگلیسی به دنبال مرکز معتبری هستید؟ آیا به دنبال بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران هستید؟ در حقیقت در دنیای امروز افراد بسیاری به دنبال یادگیر زبان های دیگری به جز زبان مادری خود هستند.

زبان انگلیسی امروزه به عنوان زبان بین المللی، طرفداران بسیاری دارد و بسیاری از والدین از همان ابتدا و از سنین کودکی، فرزندانشان را به موسسه های زبان انگلیسی می فرستند تا یادگیری بهتری داشته باشند.

در یادگیری این زبان خارجه باید با بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران کلاس هایی را بگذرانید تا بتوانید به طور کامل به این زبان مسلط شوید؛ یادگیری زبان انگلیسی در این کلاس ها به کودکان و بزرگسالان کمک می کند تا بتوانند برنامه ها و کتاب ها و فیلم های زبان اصلی را به راحتی دنبال کنند و به هیچ گونه ترجمه ای نیاز نداشته باشند.

بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران به درستی می داند که از چه روش و تکنیکی برای یادگیری استفاده کند چون هر چه میزان قدرت یاددهی بهتر باشد، نتیجه ای که از تدریس گرفته می شود بهتر خواهد بود. همچنین مدرس زبان بهترین پکیج های آموزشی زبان را معرفی می کند تا به کمک آن ها به نتیجه دلخواه دست یابید.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا شما را با 10 تا از بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران آشنا کنیم؛ پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین مدرس زبان انگلیسی باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

در حقیقت هنگامی که به دلایل مختلفی مانند مهاجرت و غیره به زبان انگلیسی روی می آورید، باید حتما به دنبال بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران بگردید چون تنها کسی که می تواند در این امر به شما کمک کند ایشان است؛ اما نکته مهم این است که ایشان باید دارای ویژگی های بسیار منحصر به فرد باشد که این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشد:

 • یکی از ویژگی های مهم بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران، توجه به نظم و ترتیب در تدریس زبان است چون باید ایشان بتواند طبق برنامه و اصول، برنامه درسی خود را پیش ببرد تا به تمام مباحث درسی بتواند به موقع اشاره کند.
 • باید ایشان بتواند به تمام سوالات زبان آموزان با دقت و حوصله پاسخ بدهد و در ضمن اشکالات آن ها را به درستی برطرف کند.
 • از دیگر ویژگی های ایشان، داشتن تمرکز بالا در مبحث قابل تدریس است چون هنگامی که ایشان گرامر تدریس می کند باید تمام توجه و تمرکز خود را بر روی گرامر بگذارند.
 • باید بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران، دانش و علم بسیار بالایی داشته باشد و به تمام سطوح علمی در هنگام تدریس تسلط داشته باشد.
 • باید ایشان بتواند کلاس را به گونه ای کنترل کند که تمام زبان آموزان از این زبان بهره ببرند و در کلاس شرکت کنند.
 • باید بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران، طبق علم روز تدریس کند و علم خود را به روز نگه دارد.
 • ویژگی مهم دیگر ایشان توجه به ایجاد هیجان و تفریح در کلاس است چون هر چه شرایط کلاس بهتر و شادتر باشد زبان آموزان بهتر می توانند از کلاس بهره ببرند؛ در ضمن بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران کلاس شادی برای کودکان فراهم کند.

لازم به ذکر است؛ کلیه مدرسین در حال آموزش در بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران دارای ویژگی های ذکر شده هستند و بنابراین با خیالی آسوده می توان به این آموزشگاه مراجعه نمود.

انواع مهارت های زبان انگلیسی :

❤️Speakingبا این مهارت می توان به خوبی زبان انگلیسی صحبت کرد.
❤️Writingدر این مهارت کمک بزرگی به نوشتن زبان انگلیسی می شود.
⭐Listeningبا کمک این مهارت می توان به خوبی به صورت شنیداری زبان انگلیسی را متوجه شد.
⭐Readingاین مهارت به زبان آموزان این اجازه را می دهد تا تمامی متن های انگلیسی را به خوبی بخوانند.

10 تا از بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران را بشناسید!

محسن دهقانی فارسی

محسن دهقانی فارسی

استاد محسن دهقان فارسی دارنده نمره ۹ اسپیکینگ آیلتس، فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی، تدریس زبان انگلیسی را از سال ۱۳۷۹ شروع کردند و تا به حال در موسسات مختلفی سابقه مدیریتی و آموزشی داشته اند و زبان آموزان بیشماری از ایشان به عنوان بهترین استاد زبان انگلیسی یاد کرده اند.

تخصص ایشان نه تنها در حوزه تدریس مکالمه زبان انگلیسی زبانزد خاص و عام است بلکه یکی از برترین اساتید دوره های روش تدریس براساس CELTA و DELTA دوره های تخصصی IELTS، TOEFL و دوره های FCE، CAE و CPE دانشگاه کمبریج نیز هستند؛ استاد دهقانی فارسی، یکی از بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران می باشد.

سجاد حسینی

سجاد حسینی

سجاد حسینی یکی از بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران است و ایشان از سن 10 سالگی زبان خواندن را آغاز کرد و در 17 سالگی، اولین کلاس گروهی خود را تجربه کرد؛ او در اولین تجربه هایش، متوجه شد که چیزی در درون آن وجود دارد که با تدریس شکوفا و ارضا می شود: کمک به دیگران؛ ایشان اعتقاد دارند که معلمی، دنیای خاصی است که متاسفانه تعریف درستی از آن در جامعه وجود ندارد.

صرف داشتن دانش، یا دانستن متد تدریس، یا داشتن ظاهر آراسته، یا مدرک دکتری، معلم معلم نمی شود. معلمی، دنیایی از معرفت، شکیبایی، تخصص، تجربه، احساسات و بازیگری است؛ زبان آموزان ایشان برای توصیفشان از صفاتی مثل پرانرژی، مسلط، باسواد، مهربان، خوش اخلاق، خوره، الگو، حامی و مشوق استفاده می کنند.

استاد حسینی، فعالیت خود را با شروع تدریس آزمون آیلتس حرفه ای تر دنبال کرده و توانست نمره 8.5 آکادمیک را کسب کند و در دهه اخیر، به صورت تخصصی در حوزه آیلتس فعال است.

آرش نعمتی فر

آرش نعمتی فر

استاد آرش نعمتی فر، یکی از بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران اند و ایشان مدرس بین المللی آیلتس و دارنده نمره ۹ اسپیکینگ آیلتس، با برگزاری کلاس های تخصصی آمادگی آزمون محبوبیت ویژه ای در میان IELTS ، FCE ، CAE ، CPE و PTE های داوطلبین این آزمون های بین المللی در ایران و کشور های کانادا، استرالیا و آلمان کسب کرده است.

فعالیت های استاد نعمتی فر فقط به حوزه آزمون های بین المللی ختم نمی شود، ایشان با برگزاری کلاسهای مکالمه محور با استفاده از شیوه های نوین به صورت حضوری و آنلاین و همچنین کلاس های تربیت مدرس(TTC) بر اساس CELTA و DELTA توانسته است گام های بلندی در راستای ارتقا یافتن کیفیت زبان انگلیسی کشور بردارد.

بیش از ۱۴ سال سابقه کار و فعالیت ایشان به عنوان مدرس و مدیر در حوزه آموزش زبان انگلیسی در دانشگاه ها و آموزشگاه های معتبر کشور و دریافت تقدیر نامه های متعدد از ارگان های خصوصی و دولتی از جمله شورای شهر تهران وی را به یک چهره فراموش نشدنی در عرصه تدریس بدل نموده است.

مژده هرسینی سرابی

استاد هرسینی از جمله اساتید برجسته زبان انگلیسی در سطح کشور و بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران می باشد؛ ایشان به عنوان استاد زبان انگلیسی برگزیده توانسته است طیف وسیعی از زبان آموزان را در مقاصد آموزشی و یادگیری زبان انگلیسی یاری دهد.

این استاد زبان انگلیسی در اغلب شرکت های معتبر که نیازمند استفاده از ظرفیت های زبان آموزی به ویژه زبان انگلیسی هستند از قبیل شرکت نفت و نیز ستاد اجرایی فرمان امام و معاونت راهبردی و برنامه ریزی ریاست جمهوری به عنوان مدرس حضور داشته است.

استاد هرسینی، استاد زبان انگلیسی معتبر در زمینه برگزاری دوره های مرتبط با آزمون آیلتس نیز می باشد؛ خروجی های قابل توجه و چشم گیری در این زمینه داشته است که از هر نظر توانایی ها و قابلیت های این استاد زبان انگلیسی را به اثبات می رساند.

ایشان یکی از نامی ترین و مشهورترین مدرسین در حوزه تدریس زبان انگلیسی به خصوص در رده های پایه تا متوسطه می باشد که آشنایی و تسلط بسیار کاملی بر تمامی اصول و روش های نوین آموزشی دنیا دارد و همواره بهترین خود را در کلاسها ارایه می دهد.

علی استوار

علی استوار

استاد زبان علی استوار مدرس رسمی ایلتس، تافل،GRE ،SAT، آزمون دولینگو(duolingo)کنکور، مکالمه، زبان بازرگانی، دوره فشرده ایلتس و تافل با تضمین پیشرفت نمره هستند؛ رشته تحصیلی ایشان زبان انگلیسی بوده است و ایشان دارای 10 سال سابقه کار در زمینه تدریس زبان انگلیسی هستند؛ علی استوار یکی از بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران می باشند.

خدمات علی استوار :

 • دوره آمادگی PTE جهت متقاضیان مهاجرت به استرالیا تنها در ده جلسه
 • دوره ی EPT، MSRT،  تولیمو، تصحیح و آنالیز رایتینگ آیلتس، نوشتن SOP- CV
 • Study plan به زبان انگلیسی تضمینی
 • با بیش از 10 سال سابقه کار و دارای مدرک دکتری زبان انگلیسی- تضمین پیشرفت در کوتاه ترین زمان .
 • برگزاری کلاسهای speaking و نکته و درس از طریق whatsapp و تلگرام در صورت تقاضا ممکن است
 • آماده همکاری به عنوان مترجم همزمان
 • ترجمه و ویرایش مقالات پذیرفته می شود.
 • امکان برگزاری کلاسهای آنلاین و غیرحضوری
 • دوره فشرده آیلتس، تافل، GRE

الهام کیا احمدی

استاد الهام کیا احمدی كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسی از دانشگاه علوم تحقيقات تهران می باشند و ایشان به مدت 2 سال در مدرسه دو زبانه بادبادک و آکادمی بین المللی سیمیا تدرس کرده اند؛ ایشان بیش از یک سال با مجموعه استاد بانک همکاری نموده اند؛ استاد کیا احمدی دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استاد بانک هستند.

افتخارات الهام کیا احمدی :

 • چاپ مقاله isi در مورد بررسی کتب درسی
 • چاپ مقاله isi در مورد هوش چمد گانه
 • افزایش توانایی مکالمه دانش آموزان خصوصی
 • گواهینامه دوره مکاتبات تجاری و بازرگانی
 • دو سال تدریس در آکادمی بین المللی سیمیا
 • دو سال تدریس در مدرسه دو زبانه بادبادک
 • چهار سال تدریس در تدریس esp در زمینه مکاتبات تجاری در مجامع هلدینگ به تک
 • چهار سال در تدریس زبان تخصصی بازرگانی در قسمت بازرگانی شرکت ایرانوب

مریم ابراهیمی مروی

استاد مریم ابراهیمی مروی دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان شناسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی می باشند؛ ایشان به مدت 10 سال در آموزشگاه سفیر گفتمان تدریس کرده اند؛ ایشان دارای مدرک مکاتبات بازرگانی از computing college انگلستان است؛ ایشان دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است.

افتخارات مریم ابراهیمی مروی :

 • شاگردی که در آزمون آیلتس قبول شد
 • 10 سال تدریس در آموزشگاه سفیر گفتمان مدرک این مورد توسط استاد بانک تایید شده است
 • 2 سال تدریس در آموزشگاه فرزانگان
 • 1 سال تدریس در دانشگاه آزاد

افتخارات تحصیلی :

 • دارای مدرک CAE ار کمبریج انگلستان
 • دارای مدرک مکاتبات بازرگانی از الیت کالج لندن
 • دارای مدرک مکاتبات بازرگانی از computing college انگلستان
 • مدرک مکاتبات بازرگانی از مرکز آموزش بازرگانی
 • مدرک این مورد توسط استاد بانک

حسین موثق

حسين موثق دانش آموخته در رشته آموزش زبان انگليسی در مقطع دكتری از بهترين دانشگاه هاي ايران می باشد؛ ایشان در سال 1386 هنگامی كه دانشجوی كارشناسی بود موفق شد مدرک تدريس بين المللي TKT را در تمام بخش ها با نمره عالی به دست آورد؛ ایشان از سال 1384 تدريس زبان انگليسی را شروع كرد و تجربه تدريس از سطوح مقدماتی تا سطوح فوق پيشرفته در ایران و کشورهای مختلف غیر انگلیسی زبان را دارا مي باشد.

بمنظور حرفه ای شدن در دنیای تدریس علاوه بر مدارک دانشگاهی، دوره های بین المللی تدریس از جمله CELTA و DELTA را با موفقیت سپری نمودند و اکنون با افتخار برگزار کننده دوره های بین المللی CELTA می باشند و در طول اين سال ها اساتید زبان انگلیسی بسياری را نيز تربيت كرده است.

دکتر حسین موثق، علاوه بر برگزاری دوره های تربیت مدرس، از حرفه ای ترین اساتید مکالمه زبان انگلیسی، دوره های بین المللی FCE، CAE و CPE نیز می باشند؛ مقالات آموزشي زيادي از ايشان در مجله هاي بسيار معتبر رشته آموزش زبان در رابطه با جنبه هاي مختلف آموزش زبان ديده مي شود و در ضمن در كنفرانس هاي بين المللي مقالات بسیاری را ارائه داده است؛ دکتر موثق یکی از بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران می باشند.

استاد محمد مهدی رهایی

استاد محمد مهدی رهایی

استاد محمد مهدی رهایی دارای مدرک کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشد؛ ایشان مدرک آیلتس آکادمیک خود را با نمره 7.5 و سرتیفیکیت سطح پیشرفته کانون زبان ایران کسب کردند و همچنین بیش از شش ماه با مجموعه استاد بانک همکاری کرده اند.

استاد رهایی کتب آموزشگاهی نظیر American English File, Top-notch, Summit, ILI, Family and Friends, FCE, CAE, Pre-IELTS, IELTS را کسب کرده اند؛ ایشان یکی از بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران می باشند.

افتخارات محمد مهدی رهایی :

 • 3 سال تدریس در مهر آفرین
 • 6 سال تدریس در موسسه علامه حلی
 • دارای مدرک آیلتس IELTS آکادمیک با نمره 7.5
 • تدریس به رتبه ی 4 کارشناسی ارشد
 • قبولی دانش آموزانم با درصد بالای 80 در زبان انگلیسی کنکور سراسری
 • کسب میانگین 7 در آزمون آیلتس و 105 در تافل توسط زبان آموزانم
 • کسب نمره 100 در MSRT توسط زبان آموزانم
 • موفقیت زبان آموزانش در آزمون EPT
 • 5 سال تدریس در موسسه زبان ایرانمهر
 • تدریس حرفه ای IELTS , TOEFL , MSRT, PTE, FCE, CAE, EPT, American English File (S-6) , General English – Free Discussion در موسسات معتبر تهران
 • دارای سرتیفیکیت سطح پیشرفته کانون زبان ایران ILI Advanced Certificate  تایید شده
 • روش تدریس گروهی بر اساس ESA
 • روش تدریس خصوصی Direct & Indirect feedback
 • مدرک TTC ( آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان بر اساس روش های ESA,CLT, TBLT) از دانشگاه علامه طباطبایی تهران

پریسا گلستانه زاده

پریسا گلستانه زاده

استاد پریسا گلستانه زاده دارای مدرک کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشند و ایشان به مدت 4 سال در آموزشگاه زبان سفیر گفتمان و مجتمع فنی تهران تدریس کرده اند.
استاد گلستانه زاده بیش از شش ماه با مجموعه استاد بانک همکاری کرده اند و دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استاد بانک هستند؛ از این رو ایشان را به عنوان بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران می شناسند.

افتخارات پریسا گلستانه زاده :

 • معلم برتر سال موسسه سفیر گفتمان برای سه سال متوالی
 • 4 سال تدریس در آموزشگاه زبان سفیر گفتمان
 • 2 سال تدریس در مجتمع فنی تهران
 • 1 سال تدریس در مدرسه غیرانتفاعی بهاران
 • 2 سال تدریس در مدرسه غیر انتفاعی ماندگاران
 • 11 سال تدریس در تدریس خصوصی

دانش زبان انگلیسی دارای چند بخش و مهارت است؟

اگر بخواهیم به طور کلی در رابطه با بخش های زبان انگلیسی بگویم این است که زبان انگلیسی دارای سه بخش دستورزبان (grammar) ، واژگان (vocabulary) و تلفظ (pronunciation) است.

برای یادگیری زبان انگلیسی چهار مهارت وجود دارد که این چهار مهارت شامل  مهارت شنیداری  (Listening skill) و مهارت خواندن (Reading skill)، و خروجی ها عبارتند از مهارت گفتاری (Speaking skill) و مهارت نوشتاری (Writing skill) می باشند.

دانش زبان انگلیسی دارای چند بخش و مهارت است؟

چند نوع آزمون معتبر زبان وجود دارد؟

پس از یادگیری زبان انگلیسی چند نوع آزمون وجود دارد که هر کدام از این آزمون ها متناسب با هدف مختلفی در نظر گرفته می شوند که این آزمون ها شامل موارد زیر می باشند:

 • تافل : تافل مخفف عبارت Test of English as a Foreign Language است و یکی از آزمون‌های بین‌المللی زبان است که بیشتر برای اهداف دانشگاهی و آکادمیک نیاز می‌باشد.
 • آیلتس : آیلتس مخفف International English Language Testing System است و در دو گونۀ آکادمیک و جنرال در سراسر جهان برگزار می‌شود. آزمون آیلتس آکادمیک معمولا برای گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ها و اهداف آموزشی و آزمون جنرال برای مهاجرت و ویزا‌های کاری مورد استفاده قرار می گیرد.
 • آزمون‌های زبان دانشگاه کمبریج: دانشگاه کمبریج چهار آزمون استاندارد در چهار سطح مختلف برگزار می‌کند؛ آزمون PET پایین ترین سطح است و ثابت می کند شما انگلیسی کافی برای برقراری ارتباط و صحبت در مورد چیزهای ساده را می‌دانید؛ آزمون FCE در سطوح B1 و B2 است که تقریبا معادل 5/5 الی 6/5 در آیلتس است.
 • آزمون توییک : آزمون زبان انگلیسی TOEIC مخفف  Test of English for International Communication است، و برای سنجش سطح مهارت های زبان انگلیسی روزمره افرادی که در محیط های بین المللی فعالیت می کنند طراحی شده است.

چند نوع روش تدریس زبان انگلیسی وجود دارد؟

 • روش تدریس دستوری : تدریس از نوع دستور محور، رایج‌ترین و متداول ترین روش‌ تدریس زبان انگلیسی در محیط‌های آموزشی سنتی می باشد؛ ممکن است دلیل این امر که در این محیط‌ها در دروس زبان مادری نیز قواعد دستوری محوریت دارند؛ قواعدی که در دستور زبان انگلیسی وجود دارند باید به زبان مادری زبان‌آموز تدریس شوند و با مثال‌های کاملا واضح در قالب جملات ساده‌ی انگلیسی همراه باشد؛ بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران باید این مثال‌ها را به زبان مادری زبان‌آموز ترجمه کند تا زبان‌آموز بتواند قواعد فراگرفته را با زبان مادری خود قیاس کند.
 • روش تدریس شنیداری : در این روش، تمرکز تدریس روی اصلی ترین شیوه‌ی یادگیری زبان یعنی شنیدن قرار دارد؛ کودکان انگلیسی ‌زبان در گذشته پیش از آن که به زبان انگلیسی بخوانند و بنویسند، مکالمه‌ی این زبان را به روش شنیدن مکالمات والدین و اطرافیان‌ یاد می‌گیرند؛ این روش شامل تمرینات مکالمه است؛ در ابتدای تدریس، زبا‌ن ‌آموز بیشتر شنونده می باشد؛ در این روش، واژگان و قواعد ابتدایی دستور زبان انگلیسی از طریق شنیدن و صحبت کردن آموزش داده می‌شوند و نیازی به آموزش‌های پیشرفته یا نوشتن نیست.
 • روش تدریس تک زبانه : روش تک ‌زبانه یکی از صریح ترین روش‌های تدریس زبان انگلیسی می باشد؛ در این روش، بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران و زبان‌آموز نباید به هیچ وجه در طول تدریس به زبان مادری خود صحبت کنند؛ بدین معناست، تدریس باید کاملا به زبان انگلیسی صورت بگیرد؛ در روش تک ‌زبانه، تدریس واژگان در اولویت قرار دارد، زیرا واژگان به ویژه اگر به کمک ابزارهای کمک‌ آموزشی دیداری تدریس شوند، به راحتی توسط زبان‌آموز فراگرفته خواهند شد.
 • روش تدریس ترجمه ای : روش ترجمه‌ای تا حدی به روش دستوری بسیار شبیه می باشد با این تفاوت که در این روش، ساختار زبان انگلیسی بر زبان مادری زبان‌آموز ارجحیت دارد؛ استفاده از این روش فقط در صورتی امکان‌پذیر است که بهترین مدرس زبان آیلتس در تهران به زبان مادری زبان آموزان تسلط کافی داشته باشد و تمامی زبان‌ آموزان شرکت‌کننده در کلاس نیز به یک زبان صحبت کنند؛ در روش ترجمه‌ای، زبان انگلیسی مانند سایر دروس تدریس می‌شود. عناصر مختلف زبان مانند واژگان، دستور، نحو، مکالمه، خواندن و نوشتن در هر جلسه مورد توجه قرار می‌گیرند.
 • روش تدریس فراگیر : روش فراگیر یکی از مناسب‌ترین روش های یادگیری زبان انگلیسی به ویژه برای افراد بزرگ سال می باشد که می‌توانند برای یادگیری زبان، به کشورهای خارجی سفر کنند؛ برای این که زبان انگلیسی را به این روش یاد بگیرید، نیازی نیست در هیچ کلاسی ثبت‌نام کنید، فقط کافی است از منابع مالی و سایر امکانات مورد نیاز برای سفرهای خارجی برخوردار باشید؛ به طور مثال به شخصی که زبان انگلیسی را با لهجه‌ی بریتانیایی می‌پسندد، توصیه می‌شود به بریتانیا سفر کند یا اگر بیشتر مشتاق لهجه‌ آمریکایی است، قطعا سفر به آمریکا کارسازتر خواهد بود.
چند نوع روش تدریس زبان انگلیسی وجود دارد؟

هزینه یادگیری زبان در تهران

برای یادگیری زبان در شهر تهران توسط بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران باید هزینه هایی پرداخت شود که این مبلغ پرداختی می تواند به موارد مختلفی بستگی داشته باشد؛ باید این عوامل به خوبی تعیین شوند تا مبلغ قابل پرداخت تعیین شود؛ ترم و سطح زبان آموزان می تواند مورد بسیاری مهمی در هزینه ها باشد زیرا هر چه سطح فرد بالاتر باشد، زبان تخصصی تر و حرفه ای تر می شود و در نهایت هزینه هایی که باید پرداخت شود ممکن است افزایش یابد.

موقعیت جغرافیایی آموزشگاهی که مدرس در حال فعالیت است می تواند بر روی این مسئله اثر بسیار زیادی بگذارد؛ به طور کلی عوامل مختلفی می توانند بر روی مبلغ پرداختی جهت یادگیری زبان اثر بگذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید وارد سایت ما شوید.

کلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با مفهوم زبان انگلیسی و موارد مربوط به آن آشنا کنیم و امیدواریم که با خواندن این مقاله بتوانید برای یادگیری خود از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران؛ بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله در سایت تاپتنا با ما همراه بودید از شما بی نهایت ممنون هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین مدرس زبان انگلیسی در تهران دارید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

مدت زمان لازم برای یادگیری زبان چقدر است؟

مدت زمان مورد نیاز برای یادگیری زبان انگلیسی برای هر فردی یکسان نیست.

مدرک آیلتس چند نوع دارد؟

مدرک آیلتس سه نوع است : آکادمیک، جنرال، لایف اسکیلز

آیا پکیج های زبان انگلیسی موثرند؟

بله پکیج های مختلفی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد که تاثیر بسیار خوبی بر یادگیری می گذارند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا