پزشکانسلامتی و درمانی

بهترین دکتر واژینیسموس در غرب تهران【سال1402】❤️+ لیست ۵ تایی

ما در این مقاله قصد داریم بهترین دکتر واژینیسموس در غرب تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز به آن ها مراجعه کرده و درمان خود را آغاز کنید. روابط زناشویی در بین زوجین بسیار مهم هستند و هر گونه اختلال در این روابط یا عدم رضایت یکی از همسران به دلیل زندگی مشترک که احساسات در آن عود نمی کند، منجر به از بین رفتن این روابط شده و در نهایت به پدیده طلاق عاطفی ختم خواهد شد و لذا توجه به کیفیت این روابط بسیار مهم است که اگر زوجین با مشکل مواجه شدند باید به پزشک متخصص مراجعه کرده و پس از مشاوره و معاینه، درمان خود را شروع کنند. ممنون می شویم از این که ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

واژینیسموس چیست؟

واژینیسموس به اختلالی گفته می شود که در آن فرد در حین مقاربت احساس درد بیش از حد می کند و به همین دلیل از داشتن رابطه جنسی ترس دارد و فردی که از این مشکل رنج می برد قادر به برقراری رابطه جنسی نیست زیرا همیشه از دخول دردناک خود می ترسد اما این بیماری قابل درمان می باشد که افراد با مراجعه به بهترین دکتر واژینیسموس در غرب تهران می توانند خود را درمان کنند.

لازم است بدانید که واژینیسموس می تواند زندگی افراد را مختل کند و ناراحتی، عصبانیت، از دست دادن اعتماد به نفس، مشکلات در روابط از جمله پیامدهای واژینیسموس است و این اختلال از باردار شدن افراد نیز جلوگیری می کندو همچنین افراد مبتلا به واژینیسموس حتی نمی توانند توسط پزشک معاینه شوند زیرا معاینه لگن یا رحم در این افراد بسیار دردناک و یا حتی غیرممکن است.

واژینیسموس چیست؟

عوارض اختلال واژینیسموس

افرادی که از اختلال واژینیسموس رنج می برند دچار عوارض متعددی می شوند که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت:

دخول دردناک: واژینیسموس یکی از عوامل اصلی درد در هنگام رابطه جنسی در زنان است و با دخول در ناحیه واژن دچار درد و سوزش شدید می شود که توسط بهترین دکتر واژینیسموس در تهران قابل درمان است.

پریشانی عاطفی و روانی: مشکلات ارتباطی زوجین و عدم تخلیه روانی و عاطفی زنان باعث کاهش عزت نفس و احساس ناامنی شده و همچنین وضعیت سلامتی آن ها رو به وخامت می رود و این زنان نمی توانند از کاپ قاعدگی استفاده کنند.

واژینیسموس و طلاق: پیش از این، زمانی که هیچ درمانی برای دخول دردناک وجود نداشت، اغلب زوج ها به دلیل نداشتن رابطه جنسی و ناآگاهی از بیماری مجبور به جدایی می شدند اما امروزه درمان های سریعی برای مقابله با ترس از دخول وجود دارد که توسط بهترین دکتر واژینیسموس در غرب تهران ارائه می شود.

واژینیسموس و زایمان طبیعی: زنان مبتلا به واژینیسموس نیز می توانند به طور طبیعی زایمان کنند، مگر اینکه زایمان طبیعی برای خود یا جنین مشکل ساز باشد که در این صورت باید سزارین شوند.

5 تا از بهترین دکتر واژینیسموس در غرب تهران را بشناسید!

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش متخصص اعصاب و روان(روانپزشک ) عضو سازمان نظام پزشکی ایران و عضو انجمن روان پزشکان ایران که با رتبه خوب از دانشگاه های ایران فارغ التحصیل هستند .ایشان در حال حاضر از اعضای فعال هیات مدیره بزرگترین و مجهزترین بیمارستان اعصاب و روان خصوصی  ایران هستند.

سابقه طولانی در درمان اختلالات روانپزشکی و روان شناسی دارند و خدمات تخصصی ایشان ،ویزیت ،مشاوره و روانکاوی، ودرمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی ام اسrTMS، درمان اختلالات روانپزشکی با دستگاه تی دی سی اس tDCS درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان(بیش فعالی و عدم تمرکز، اضطراب…)با دستگاه نوروفیدبک  و tDCSمیباشد.

خدمات:

 • خدمات بستری  بیماران اعصاب و روان در مجهزترین بیمارستان خصوصی اعصاب و روان تهران (بیمارستان ایرانیان)
 • درمان  اختلال واژینسموس با دستگاه امریکایی در سریع ترین زمان
 • درمان اختلالات افسردگی( پس از زایمان- افسردگی فصلی ،دوقطبی و…)
 • درمان اختلالات اضطرابی و استرس(اضطراب منتشر- حمله پانیک- استرس پس از سانحه(
 • درمان اختلالات جنسی( اختلال زود انزالی- اختلال نعوظ- اختلال واژینیسموس ، ترانس)
 • درمان اختلالات خواب(بی خوابی- کابوس شبانه و ……(
 • درمان اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی
 • درمان اختلال وسواس فکری و عملی (وسواس کندن مو- وسواس بد ریختی بدن(
 • درمان اختلالات شخصیت(اختلال شخصیت مرزی- اختلال پارانوئید(
 • درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان
 • درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان
 • درمان اختلال اضطراب جدایی در کودکان
 • درمان اختلال پرخاشگری در کودکان
 • درمان اختلال تیک و لکنت زبان در کودکان(روانشناس کودک و بازی درمانی
 • درمان شب ادراری در کودکان
 • درمان اختلال یادگیری در کودکان(واحد کاردرمانی )
 • کتامین تراپی برای افسردگی طول کشیده و مقاوم به درمان

 زمان حضور در مطب: از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17عصر تا 22عصر

  آدرس مطب: تهران ،بلوار دهکده المپیک ،چهار راه زیبا دشت،روبروی مسجد امام رضا،پلاک 16 طبقات اول و دوم

   تلفن تماس: 44744659 – 09101633749 – 44744641

ویژگی های بهترین دکتر واژینیسموس در غرب تهران

ویژگی های بهترین دکتر برای درمان واژینیسموس عبارتند از:

 • بهترین دکتر واژینیسموس در ایران باید با روش های روز دنیا آشنا باشد و اطلاعات آن ها در مورد روش های درمانی کاملا به روز باشد تا بتوانند بیماران خود را به بهترین شکل راهنمایی کنند.
 • پزشکی که چندین بار مشکل واژینیسموس را درمان کرده است، می تواند در معاینه دقت بیشتری داشته باشد و انواع واژینیسموس و درجات آن را به درستی تشخیص دهد و درمان را شروع کند.
 • بهترین دکتر واژینیسموس در غرب تهران باید با اصول اولیه روانشناسی آشنا باشند زیرا در بسیاری از موارد لازم است با بیمار ارتباط صحیح برقرار کرد و او را آرام کرد، به خصوص در معاینات لگنی باید بتوانند اعتماد کامل بیماران را جلب کنند.
 • بهترین دکتر واژینیسموس باید رازدار باشد و مشکل بیمار را بدون اجازه او با کسی در میان نگذاردو همچنین متعهد باشد و سعی کند تا بهترین درمان را برای بیمار تجویز کند.
ویژگی های بهترین دکتر واژینیسموس در غرب تهران

نکات مهم برای درمان واژینیسموس

اختلال واژینیسموس قابل درمان است و افراد برای تکمیل درمان خود باید نکاتی را رعایت کنند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

 • روان درمانی برای درمان واژینیسموس با ریشه های روانی و عاطفی بسیار موثر است و بخشی از درمان های بدون عارضه است.
 • جلسات مشاوره و روان درمانی باید به صورت مستمر و بدون وقفه برگزار شود تا فرد به نتیجه مطلوب برسد لذا افراد در این مسیر باید صبور باشند.
 • بروز واژینیسموس به هیچ وجه ارادی نیست و مقصر دانستن زن در بروز آن اشتباه است.
 • زوج ها سعی کنند با کمک یک درمانگر مجرب و یک زوج درمانگر مشکل خود را با هم حل کنند.

کلام آخر

واژینیسموس اختلالی است که در آن فرد در هنگام دخول و مقاربت دچار درد شدید و غیر قابل تحمل می شود و این حالت با انقباض و سفت شدن عضلات واژن همراه است که در حین دخول رخ می دهد و در بسیاری از موارد این امر منجر به مشکلاتی در روابط بین زوجین می شود و به همین دلایل درمان واژینیسموس یکی از مهم ترین درمان ها محسوب می شود که افراد در صورت نیاز می توانند به بهترین دکتر زنان در تهران یا بهترین دکتر واژینیسموس در غرب تهران مراجعه کرده و درمان خود را آغاز کنند.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید، سایت تاپتنا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر واژینیسموس در غرب تهران آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا